"Neptūną" papildė Julius Jucikas

Klaipėdos „Neptūnas“ tęsia komandos komplektavimo darbus. Ekipa pranešė, jog į klubą atvyksta Julius Jucikas. Krepšininkas praėjusį sezoną atstovavo Utenos „Juventus“ vėliau persikėlė į Kėdainių „Nevėžį-Optibet“.

2020-2021 m. „Betsafe-LKL“ sezone vidurio puolėjas per 21 minutę pelnydavo po 9,9 taško, atkovodavo po 4,7 kamuolio ir rinkdavo po 9,9 naudingumo balo.

Želionis - apie legionieriaus patirtis, ryšį su Ukraina ir "Neptūno" sirgalius
LKL TV interviu rubrikoje šįkart prieš kameras atsisėdo Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkas Edgaras Želionis.Jis į uostamiesčio ekipą sugrįžo po kelerių metų pertraukos.
"Žalgirio" ir "Ryto" akistata - teisėjų akimis
Praėjusį savaitgalį įvyko pirmasis šio sezono derbis tarp Kauno „Žalgirio“ ir Vilniaus „Ryto“ komandų. Kaune 84:75 pergalę iškovojo „Ryto“
Karjeros sezoną žaidžiantis Gailius paaukotų MVP titulą dėl "Neptūno" pergalių
Skaičius 300 kiekvienam gali atrodyti skirtingai: vienam tai bus daug, kitam – mažai, tačiau Klaipėdos „Neptūno“ lyderiui Deividui Gailiui jis atrodo solidus.Krepšininkui
Per dvi minutes pabėgęs Utenos klubas laimėjo Klaipėdoje
Utenos „Uniclub Casino – Juventus“ (6-2) komanda išvykoje į Klaipėdą savo problemas išsprendė per kelias minutes. Greitai nuo varžovų atsiplėšę Žydrūno
Kėdainių barjerą įveikęs "Neptūnas" KMT A grupėje finišavo pirmas (komentarai)
Trečiadienį Kėdainiuose Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) A grupės rungtynėse susitiko vietos „Nevėžio-Optibet“ ekipa ir Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai.Tai
Rezultatyviose rungtynėse - šiauliečių pergalė Klaipėdoje (komentarai)
„Šiaulių-7bet“ (4/3) komanda iškovojo ketvirtąją pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate. Martyno Varno ir Giedriaus Staniulio vedami šiauliečiai po
"Neptūnas" Prienuose pasiekė revanšą
Citadele Karaliaus Mindaugo taurėje (Citadele KMT) susirėmė A grupės lyderės. Pergalę svečiuose galiausiai pasiekė Klaipėdos „Neptūno“ (4-1) krepšininkai, kurie 84:70 (23:23,
"Neptūnas" panaikino dviženklį deficitą ir dramatiškai laimėjo Jonavoje
Dramatišką pergalę Citadele Karaliaus Mindaugo taurėje (KMT) pasiekė Klaipėdos „Neptūnas“ (3-1), kuris A grupėje palaužė Jonavos „CBet“ (2-2).Ilgą laiką dviženklį
Buvos vedamas "Rytas" emocingame mūšyje palaužė "Neptūną"
Du kėlinius uostamiestyje problemų turėjęs Vilniaus „Rytas“ (4-1) jas išsprendė trečiajame ketvirtyje. Ketvirtajame kėlinyje iš rankų neišleista vilniečių pergalė
Trileryje su pratęsimu – Prienų klubo pergalė Klaipėdoje (Durhamo dėjimų šou)
Citadele Karaliaus Mindaugo taurės A grupėje vyko labai intriguojantis mūšis, kuriame pirmą pralaimėjimą patyrė Klaipėdos „Neptūnas“ (2-1). Jis namie 76:79 (13:16, 24:13, 13:16,
Naują etapą pradėjęs "Žalgiris" vargo tris kėlinius, bet sutriuškino "Neptūną"
Kauno „Žalgirio“ krepšininkai iškovojo dar vieną pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate. Laikinai vyr. trenerio pareigas einančio Arne Woltmanno vadovaujamas Lietuvos
Puikią gynybą pademonstravęs "Lietkabelis" Klaipėdoje nepasigailėjo "Neptūno"
Panevėžio „Lietkabelio“ (2-2) komanda Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) antrąkart sezone nugalėjo Klaipėdos „Neptūną“ (1-2).Šįkart svečiuose
KMT taurės mače "Neptūnas" išvargo pergalę per pratęsimą
Citadele Karaliaus Mindaugo taurėje (KMT) tęsiasi pirmo etapo kovos. A grupėje sunkią pergalę pasiekė Klaipėdos „Neptūnas“ (2-0), kuris iššvaistė dviženklę persvarą,
Pirmajame KMT mače "Neptūnas" nepaliko vilčių Šeškaus kariaunai
Citadele Karaliaus Mindaugo taurėje (KMT) Klaipėdos „Neptūnas“ (1-0) žengė pirmą tvirtą žingsnį. Dominuojant nuo pat pirmojo kėlinio namuose buvo 89:74 (32:16, 23:14, 18:16, 16:28)
"Neptūnas" – nebe vien lietuviškas, pasikvietė gynėją iš JAV
„Neptūno“ komandos gretas papildė legionierius iš Jungtinių Amerikos valstijų.Isaacas Bontonas, 23-ejų metų 190 cm ūgio gynėjas, pasirašė vienerių metų sutartį
Gailiaus vedamas "Neptūnas" dramatiškoje kovoje palaužė pasvaliečius
Deivido Gailiaus vedamas Klaipėdos „Neptūnas“ (1-1) pasiekė sunkią pirmąją pergalę Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) sezone ir namų sirgalių akivaizdoje 75:71
"Lietkabelis" sezono starte neturėjo vargo su "Neptūnu"
Nenado Čanako vadovaujami Panevėžio „Lietkabelio“ (1/0) krepšininkai rezultatu 83:62 (19:15, 15:12, 26:20, 20:15) įveikė Klaipėdos „Neptūną“ (0/1).Rungtynių
Šiandien per televiziją bus transliuojama KMT burtų traukimo ceremonija
Rugsėjo 18 d. (šeštadienį) naujojo „Betsafe-LKL“ sezono atidarymo rungtynių tarp Panevėžio „Lietkabelio“ ir Klaipėdos „Neptūno“ ilgosios pertraukos
Lipkevičius: Lietuvoje turi gerbti visus varžovus; Janavičius: pernai jautėme, kad galėjome daugiau
Šeštadienį prasideda ilgai lauktas naujasis 2021-2022 m. „Betsafe-LKL“ čempionato sezonas. Dvejomis rungtynėmis – Pasvalyje ir Panevėžyje – startuos jau 29-as
"Neptūno" legenda Mažeika turi motyvacijos grąžinti klubą ten, "kur jis turi būti"
Iki „Betsafe-LKL“ sezono likus vienai dienai, LKL.lt lygos aistruoliams pristato interviu su vis dar žaidžiančia Klaipėdos „Neptūno“ legenda – Martynu Mažeika.36-erių
"Neptūną" Latvijoje tolimomis bombomis sudaužė Krestinino klubas
Labai skambų antausį draugiškose rungtynėse patyrė Latvijoje viešintys Klaipėdos "Neptūno" krepšininkai.Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai 67:94 (13:28, 18:13, 19:25,
"Neptūnas" namie nusileido legionierių vedamai "Dzūkijai"
Klaipėdoje ketvirtadienį draugiškame susitikime susidūrė naujajam Lietuvos krepšinio lygos ("Betsafe-LKL") besiruošiančios komandos.Alytaus "Dzūkija" po atkaklios
"Neptūnas" triuškinamai pralaimėjo Rygoje
Triuškinamą nesėkmę kontrolinėse rungtynėse Latvijoje patyrė Klaipėdos "Neptūno" krepšininkai.Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai 57:77 nepasipriešino Janio Gailičio
Atsinaujinęs "Neptūnas" – kokia Klaipėdos ekipa mėgins susigrąžinti prarastas pozicijas?
„Betsafe-LKL“ komandoms susirinkus į treniruočių stovyklas ir pamažu ruošiantis naujajam sezonui, LKL.lt tęsia visų pirmenybių ekipų apžvalgą – praėjusio sezono rezultatus,
"Neptūno" simboliu tapęs Galdikas persikėlė į "Gargždus"
Klaipėdos "Neptūnas" trečiadienį oficialiai atsisveikino su ilgamečiu komandos aukštaūgiu bei simboliu spėjusiu tapti Simu Galdiku.Tą pačią dieną paskelbta, kad klaipėdietis
"Neptūnas" pasikvietė aukštaūgį bei pristatė naujas aprangas
Klaipėdos „Neptūno“ priekinę liniją sustiprino Dovydas Romančenko, su kurio sudaryta vienerių metų sutartisNuo 2017 metų, 23 amžiaus, sunkiojo krašto puolėjas atstovavo „Neptūno“
"Neptūno" vadovas atskleidė likusią skolą, dėkojo savivaldybei bei pasisakė dėl komplektacijos
Išsaugojęs branduolį, pasistiprinęs keliais naujokais ir į ateitį pozityviai žvelgiantis Klaipėdos „Neptūnas“ pasiruošęs patriukšmauti artėjančiame Lietuvos
LKL paskelbė tvarkaraštį, "Žalgirio" ir "Ryto" akistata – tik lapkritį
Iki naujojo „Betsafe-LKL“ sezono likus kiek daugiau nei mėnesiui, paaiškėjo čempionato tvarkaraštis.Kadangi šiemet lygoje rungsis 11 ekipų, 2021-2022 m. sezone bus