"Neptūnas-Akvaservis" nusileido Liepojos klubui, kuriame debiutavo G.Sirutavičius

Pasiruošimą sezonui tęsianti Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ išvykoje 82:87 (14:25, 27:18, 15:22, 26:22) nusileido BK „Liepaja“ krepšininkams.

Pirmasis ketvirtis prasidėjo atkaklia kova ir po penkių žaidimo minučių uostamiesčio ekipos atsilikimas siekė 1 tašką (9:10), tada BK „Liepaja“ spurto 12:0 neatlaikę klaipėdiečiai po pirmojo kėlinio turėjo 11 taškų deficitą.

Antrojo  ketvirčio pabaigoje „Neptūnas-Akvaservis“ spurtavo 10:0 bei į ilgąją pertrauką nusinešė 2 taškų deficitą (41:43).

Antrojo rungtynių pusėje BK „Liepaja“ susikrovė dviženklį pranašumą, kurį išlaikė iki pat rungtynių pabaigos.

Klaipėdiečiams šiose rungtynėse negalėjo padėti čiurnos traumą patyręs Vytautas Šarakauskas.

Klaipėdiečių neišgelbėjo ir puiki kova dėl atšokusių kamuolių – T. Gaidamavičiaus auklėtiniai atkovojo 41 kamuolį (12 puolime), o latviai – 36.

„Liepaja“ ekipoje rezultatyviausiai rungtyniavo neseniai prie komandos prisijungęs Gytis Sirutavičius per 26 minutes pelnė 20 taškus (3/5 dvit., 3/5 trit., 5/6 baud.)  bei surinko 17 naudingumo balus.

Naudingiausiai Klaipėdos ekipoje žaidė kapitonas Dovydas Romančenko. Centras per 26 minutes pelnė 15 taškų (2/3 dvit., 2/3 trit., 5/6 baud.), atkovojo 6 kamuolius, blokavo 1 metimą bei surinko 22 naudingumo balus.

„Neptūnas-Akvaservis“: Klaidas Metrikis 23, Dovydas Romančenko 15 (6 atk. kam.), Nojus Mineikis 10.

„Liepaja“: Gytis Sirutavičius 20, Eduards Hazners 17, Kristaps Plavnieks ir Andrijs Šelakovs po 15.

Dramatiškai "Vytį parbloškę neptūniečiai bei "Sūduva-Mantinga" – per žingsnį nuo finalo ketverto
Šaltakraujiškumą prie baudos metimų linijos lemiamu metu pademonstravę Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ krepšininkai atsidūrė per žingsnį nuo finalo ketverto.Simono
Karštas NKL ketvirtfinalis: žalgiriečiai žaidė pratęsimą, neptūniečiai laimėjo paskutinėmis sekundėmis
„Telšių“ ekipa NKL – VIKINGLOTTO atkrintamosiose varžybose startavo dramatiška pergale.Ryčio Vaišvilos auklėtiniai namuose pirmosiose ketvirtfinalio rungtynėse
Darjušo traukiamas "Vytis" ketvirtfinalį pradėjo užtikrinta pergale
Užtikrintą pergalę NKL – VIKINGLOTTO ketvirtfinalio starte iškovojo Šakių „Vytis“. Eriko Kučiausko auklėtiniai namie 85:58 (20:9, 27:16, 21:17, 17:16) nugalėjo Klaipėdos
Žūtbūtinį mūšį laimėję "Neptūno" dubleriai – paskutiniai ketvirtfinalio dalyviai
Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ komanda tapo paskutiniąja NKL – VIKINGLOTTO ketvirtfinalio dalyve. Simono Serapino auklėtiniai lemiamame aštuntfinalio mače Palangoje 73:67 (21:17,
NKL atkrintamosios: pergalingas Lekavičiaus metimas bei "Kuršių" legionieriaus benefisas
Dramatišką pergalę pirmosiose aštuntfinalio serijos rungtynėse šventė „Šilutės“ krepšininkai.Kęstučio Mačijausko auklėtiniai namuose po pergalingo
Neptūniečius įveikę Šeškaus auklėtiniai – NKL reguliariojo sezono nugalėtojai (rezultatai)
Jonavos klubas pirmą kartą istorijoje užsitikrino NKL – VIKINGLOTTO pirmenybių reguliariojo sezono nugalėtojo vardą.Jonavos „CBet“ (23-2) namuose 96:66 (31:16, 27:16, 26:16, 12:18)
"Ryto" ir "Neptūno" dublerių mūšį vėl laimėjo klaipėdiečiai, naudingas Darjušas neišgelbėjo "Vyčio"
Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (10-16) NKL – VIKINGLOTTO pirmenybėse išvykoje rezultatu 72:67 (16:19, 23:17, 13:13, 20:16) antrą kartą šiame sezone nugalėjo Vilniaus
NKL: stulbinantis "Vyčio" rekordas, "Žalgirio", "Ryto" ir "Neptūno" dublerių nesėkmės
Jonavos „CBet“ (20-2) tęsia pergalių seriją NKL – VIKINGLOTTO. Virginijaus Šeškaus auklėtiniai namuose 99:71 (20:23, 31:18, 25:15, 23:15) nugalėjo Kauno „Žalgirį-2“
NKL apžvalga: pergalė 63 taškų skirtumu, Mikalausko šėlsmas ir artėjanti kulminacija
Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ pergalė 63 taškais, vietas atkrintamosiose užsitikrinusios ir šansų patekti į aštuntfinalį nebeturinčios komandos, galingos Lauryno
"Ryto" ir "Neptūno" dubleriai patyrė nesėkmes, "Delikatesas" išplėšė dramatišką pergalę
Trečiąją pergalę iš eilės NKL – VIKINGLOTTO pirmenybėse iškovojo Šakių „Vytis“ (16-5).Eriko Kučiausko auklėtiniai namuose 101:85 (23:15, 26:19, 30:21, 22:30)
Žalgiriečiai laimėjo paskutinę sekundę, "Ryto" dublerius palaužė "Neptūno" jaunimas
Justinas Ramanauskas paskutinę rungtynių sekundę pataikė baudos metimą Kauno „Žalgiriui-2“ (17-7) NKL – VIKINGLOTTO išplėšė pergalę namuose 91:90 (27:30, 16:6,
NKL: įsibėgėjantys neptūniečiai ir įspūdingu spurtu išsigelbėjęs "Perlas"
Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (8-13) NKL – VIKINGLOTTO mače namuose rezultatu 89:72 (21:22, 18:10, 18:23, 32:17) nugalėjo „Šilutės“ (13-11) komandą ir pasiekė
"Vytis" krito po trijų pratęsimų, "Ryto" ir "Neptūno" dubleriai iškovojo pergales
Antradienio vakarą NKL – VIKINGLOTTO pirmenybių dvikovoje Gargžduose vyko tikras krepšinio spektaklis.Trijų pratęsimų pareikalavusiame trileryje namuose žaidę „Gargždai“
"Ryto" ir "Neptūno dubleriai iškovojo pergales
Lengvą pergalę NKL – VIKINGLOTTO čempionate iškovojo Vilniaus „Perlo-Energijos“ (7-12) ekipa.Edvino Justos auklėtiniai namuose 104:79 (23:18, 26:19, 24:14, 31:28) sutriuškino
NKL: žalgiriečiai nukovė "Neptūno" dublerius, debiutantai laimėjo Marijampolėje
Keturioliktąją pergalę NKL – VIKINGLOTTO iškovojo Kauno „Žalgirio-2“ (14-6) krepšininkai. Jie svečiuose užtikrintai 75:59 (20:17, 17:15, 22:18, 16:9) susitvarkė su
"Ryto" bei "Neptūno" dubleriai dėl koronaviruso grėsmės šiandien nežais
Nukeliamos dvejos NKL – VIKINGLOTTO šio vakaro rungtynės. Dėl COVID-19 viruso grėsmės neįvyks Vilniaus „Perlo Energijos“ ir Molėtų „Ežerūno-Atleto“ bei Klaipėdos
Žalgiriečių pergalių serija nutrūko Molėtuose, "Neptūno" dubleriai nusileido autsaideriams
Trečiąją pergalę NKL – VIKINGLOTTO pirmenybėse iškovojo Moletų „Ežerūno-Atleto“ (3-11) krepšininkai.Remigijaus Bardausko auklėtiniai savo aikštėje 91:80
NKL: "Ryto" dublerių nesėkmė, neptūniečių pergalė po dviejų pratęsimų ir trileris lyderių mūšyje
Užtikrintą pergalę NKL – VIKINGLOTTO iškovojo Palangos „Kuršiai“ (2-4), kurie savo žiūrovų akivaizdoje 88:75 (21:14, 34:22, 16:23, 17:16) susitvarkė su Vilniaus „Perlu
Įspūdingai šį sezoną iššovęs N.Mineikis: apie tėčio įtaką ir svajonę žaisti "Neptūne"
Jaunasis Klaipėdos „Neptūno“ sistemos žaidėjas 20-metis 201 cm ūgio puolėjas Nojus Mineikis nuo ankstyvų dienų svajojo užsivilkti uostamiesčio ekipos marškinėlius. Tai komanda,
"Žalgirio", "Ryto" ir "Neptūno" dubleriai iškovojo pergales
Aštuntąją pergalę NKL – VIKINGLOTTO pirmenybėse iškovojo Kauno „Žalgiris-2“ (8-2).Arvydo Gronskio auklėtiniai namuose 97:72 (23:14, 30:18, 23:16, 21:24) sutriuškino
"Šiauliai" išnešė sveiką kailį iš pirmojo Citadele KMT etapo
Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) pirmąjį etapą sensacinga nesėkme pradėję „Šiaulių“ krepšininkai sugebėjo atsitiesti ir prasimušti tolyn.Namuose žaidę
NKL lyderių dvikovoje - pirmoji "Gargždų" nesėkmė, "Neptūno" dubleriai dramatiškai laimėjo Molėtuose
Ketvirtadienį pirmąjį sezono pralaimėjimą NKL – VIKINGLOTTO pirmenybėse patyrusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (8-1) pasiekė revanšą.Povilo Šakinio auklėtiniai
KMT rungtynės Šiauliuose nukeliamos jau trečią kartą
Nors kiti Karaliaus Miindaugo taurės ("Citadelė KMT) jau seniai laukia antrojo etapo dvikovų, neaiški lieka dar viena pora.Penktadienį pranešta, kad jau trečią kartą nukeliamos
NKL: COVID-19 "Ryto" dublerių ekipoje bei "Neptūno" jaunimo pergalė pajūrio derbyje
Pirmąją pergalę NKL – VIKINGLOTTO pirmenybėse iškovojo Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (1-4).Simono Serapino auklėtiniai išvykoje 74:70 (15:16, 13:22, 23:13, 23:22)
Monstriškas 19-mečio N.Mineikio pasirodymas neišgelbėjo "Neptūno" dublerių
Nojus Mineikis sužaidė karjeros mačą, tačiau tai neišgelbėjo Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ (0-3). 19-metis klaipėdietis surinko net 45 naudingumo balus, bet Simono Serapino
"Žalgirio" ir "Neptūno" dublerių akistatoje - užtikrinta kauniečių pergalė
Beveik visas rungtynes pirmavę Kauno „Žalgirio-2“ (4-1) krepšininkai NKL – VIKINGLOTTO pirmenybėse iškovojo įtikinamą pergalę. Arvydo Gronskio auklėtiniai savo aikštėje
Sensacija KMT turnyre: "Neptūno" dubleriai patiesė "Šiaulius"
Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) turnyre sensacingai startavo ir paskutinioji pirmojo etapo pora.Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ nuo pat rungtynių pradžios demonstravo didelę