"Ryto" dubleriai išplėšė pratęsimą, bet nusileido "Atletui", žalgiriečiai taip pat pralaimėjo (rezultatai)

Dominyko Repečkos nuotr.
„7bet-NKL“ čempionate dramatišką pergalę pratęsime iškovojo Kauno r. „Atletas“ (12-11)

Kauno r. klubas išvykoje 87:81 (19:10, 17:26, 19:26, 19:12) per pridėtą laiką nugalėjo Vilniaus „Perlą Energiją“ (7-16).

Tiksint paskutinėms 44 sekundėms ketvirtajame kėlinyje Karolis Babkauskas smeigė tritaškį, kuris išvedė svečius iš Kauno r. į priekį (74:72). Kitoje aikštės pusėje Rokas Jocius prametė dvitaškį, o likus 7 sekundėms kamuolį perėmęs Arnas Adomavičius išlygino rezultatą (74:74).

Pratęsime Nojaus Bieliausko tritaškis sukūrė „Perlui“ minimalią persvarą (77:76), tačiau Martynas Linkevičius ir Gytis Sirutavičius reikalingiausiu momentu ėmėsi iniciatyvos ant savo pečių ir persvėrė svarstykles į „Atleto“ pusę (81:77).

Likus paskutinėms 2 minutėms Jokūbas Rubinas dar sušvelnino deficitą (78:81), bet Aidas Kavaliauskas į tai turėjo greitą atsakymą (83:78), kuris padėjo Kauno r. komandai nepaleisti pergalės iš rankų.

Kauno r. ekipos gretose išsiskyrė Karolis Babkauskas, kurio sąskaitoje per 38 minutes buvo 21 taškas (6/12 trit., 3/3 baud.), 7 atkovoti kamuoliai, 6 rezultatyvūs perdavimai bei 28 naudingumo balai.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Gytis Sirutavičius, per 32 minutes pelnęs 23 taškus (6/7 dvit., 3/5 trit.). Jis taip pat atkovojo 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 20 naudingumo balų.

Vilniaus komandai Arnas Adomavičius per 39 minutes pelnė 29 taškus (7/13 dvit., 5/16 trit.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei surinko 23 naudingumo balus.

„Perlas Energija“: Arnas Adomavičius 29 (7/13 dvit., 5/16 trit., 7 atk. kam., 6 rez. perd., 6 kld.), Adas Šimonis 13 (4/12 trit.), Augustinas Kiudulas 10, Rokas Jocius (7 atk. kam.) ir Nojus Bieliauskas po 8.

„Atletas“: Gytis Sirutavičius 23 (6/7 dvit., 3/5 trit.), Karolis Babkauskas 21 (6/12 trit., 7 atk. kam., 6 rez. perd., 28 naud.), Egidijus Dimša 20 (7/12 dvit., 6/11 baud., 6 atk. kam., 4 rez. perd., 2 blok., 26 naud.), Martynas Linkevičius 10 (7 atk. kam.).

Pranašumą vėjais paleidusi „Šilutė“ išvargo pergalę Kaune

Sunkią pergalę „7bet-NKL“ čempionate iškovojo „Šilutė“ (12-11).

Kęstučio Mačijausko išvykoje 73:67 (21:24, 14:8, 17:11, 21:24) nugalėjusi Kauno „Žalgiris-2“ (14-9). Šilutės ekipai tai buvo 3 iš eilės laimėjimas.

Nuo antrojo kėlinio rungtynes kontroliavo šilutiškiai, kurie likus 3 minutėms po Roko Mačiulio dėjimo įgijo 14 taškų pranašumą (68:54).

Visgi jaunieji žalgiriečiai rankų nesudėjo, galingai spurtavo 13:3 ir likus 7 sekundėms po Dominyko Stenionio tolimo šūvio nukirpo deficitą iki 4 taškų (67:71).

Tačiau tai buvo viskas, ką pavyko nuveikti Vytauto Pliaugos ekipai. „Šilutės“ pergalę baudų metimais įtvirtino Andrius Gaidys (73:67).

Šilutės ekipos gretose išsiskyrė Valdas Vasylius, kurio sąskaitoje per 30 minučių buvo 17 taškų (3/6 dvit., 2/5 trit., 5/5 baud.), 5 atkovoti kamuoliai, 6 rezultatyvūs perdavimai bei 25 naudingumo balai.

Kauno komandai Dominykas Stenionis per 17 minučių pelnė 16 taškų (0/1 dvit., 5/7 trit., 1/4 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 18 naudingumo balų.

„Žalgiris-2“: Dominykas Stenionis 16 (5/7 trit., 4 rez. perd.), Motiejus Krivas (7 atk. kam.) ir Dovydas Butka (2/4 trit., 3 per. kam.) po 10, Titas Sargiūnas 7 (2/7 dvit., 4 rez. perd.).

„Šilutė“: Valdas Vasylius 17 (2/5 trit., 5/5 baud., 5 atk. kam., 6 rez. perd., 25 naud.), Mykolas Dieninis 13 (3/6 trit., 8 atk. kam.), Ibrahima Sylla 10 (4/5 dvit., 8 atk. kam., 2 blok.), Andrius Gaidys 9 (6 rez. perd.), Linas Lekavičius 8 (2/10 dvit., 7 rez. perd., 4 per. kam.).

Dominavęs „Perlas“ sutriuškino „Gargždus“

Dvyliktąją pergalę „7bet-NKL“ pirmenybėse iškovojo Vilkaviškio „Perlas“ (12-11).

Karolio Abramavičiaus auklėtiniai namie 98:71 (21:10, 25:24, 30:18, 22:19) sutriuškino „Gargždų“ (18-5) ekipą.

Dviženklį pranašumą šeimininkai susikrovė dar pirmajame kėlinyje (21:10), o rungtynes perlaužė po pertraukos, kuomet spurtavo 30:18 ir po Roko Stankevičiaus baudų metimų įgijo 24 taškų persvarą (76:52).

Vilkaviškio komandai Rokas Stankevičius per 24 minutes pelnė 22 taškus (7/8 dvit., 2/4 trit., 2/2 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 27 naudingumo balus.

„Perlo“ gretose debiutavo amerikietis 190 cm ūgio gynėjas Grantas Merrittas Lozoya, kuris per 19 minučių pelnė 13 taškų (4/5 dvit., 1/3 trit., 2/3 baud.), atkovojo 4 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo ir surinko 21 naudingumo balą.

„Gargždų“ gretose išsiskyrė Simas Galdikas, kurio sąskaitoje per 22 minutes buvo 15 taškų (7/11 dvit., 1/2 baud.), 4 atkovoti kamuoliai, 1 rezultatyvus perdavimas bei 15 naudingumo balų.

Svečių ekipoje nerungtyniavo Marius Runkauskas ir Jonas Dumašius.

„Perlas“: Rokas Stankevičius 22 (7/8 dvit., 2/4 trit., 27 naud.), Ernestas Naruševičius 17 (7/8 dvit., 5 atk. kam., 3 blok., 27 naud.), Grantas Merrittas Lozoya 13 (4/5 dvit., 6 rez. perd.), Augustinas Venckus 12 (4/5 dvit., 4 rez. perd.), Šarūnas Valunta 9 (4 rez. perd.), Augustinas Krūminis 8 (4/5 dvit., 5 atk. kam.), Mantas Šerkšnas 7.

„Garžgdai“: Benas Ilevičius 16 (3/7 trit.), Simas Galdikas 15 (7/11 dvit.), Mindaugas Stašys 12 (2/7 trit., 7 rez. perd., 4 kld.), Mantas Ruikis 11 (2/6 trit., 6 atk. kam., 4 kld.), Ernestas Bružas 9 (1/10 trit., 5 atk. kam.).

Lemiamu metu spurtavusi „Sūduva-Mantinga“ triumfavo Mažeikiuose

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (20-3) po šventinės pertraukos į „7bet-NKL“ batalijas grįžo pergalingai.

Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai svečiuose 69:56 (19:18, 18:17, 12:13, 20:8) pranoko Mažeikių „Mažeikius“ ir įsirašė šeštąją pergalę paeiliui.

Pirmuosius tris kėlinius vyko lygi kova, tačiau „Sūduva-Mantinga“ aukštesnę pavarą įjungė tada, kai to reikėjo labiausiai.

Solo šou surengęs Šarūnas Beniušis pelnė 8 taškus paeiliui, Ignas Labutis bei Edvinas Jezukevičius pridėjo po dvitaškį, o pastarasis dar atseikėjo tolimą metimą ir 15:2 spurtą surengę marijampoliečiai susikrovė 14 taškų persvarą – 64:50.

Stiprų smūgį sugėrę „Mažeikiai“ per likusį laiką atsakomojo spurto surengti nebesugebėjo ir patyrė trečiąjį pralaimėjimą paeiliui.

Nugalėtojų gretose sunkiai sustabdomas buvo NKL gruodžio mėnesio MVP apdovanojimą atsiėmęs Š. Beniušis.

Puolėjas per 25 minutes pelnė 20 taškų (10/12 dvit., 0/2 baud.), atkovojo 13 kamuolių, 3 sykius suklydo ir surinko 22 naudingumo balus.

„Mažeikiai“: Mindaugas Motuzas 13 (5/5 dvit.), Karolis Babušis 11, Moussa Mayaki 10 (4/8 dvit.).

„Sūduva-Mantinga“: Šarūnas Beniušis 20 (10/12 dvit., 13 atk. kam.), Ignas Labutis 11 (7 atk. kam.), Edvinas Jezukevičius 10.

Arti rekordo: žvėrišku puolimu „Vytis“ nušlavė svečius iš Joniškio

Naujuosius metus Šakių „Vytis“ (12-11) pasitinka įspūdinga pergale „7bet-NKL“ čempionate.

Šakių klubas savo aikštėje 131:86 (25:19, 38:22, 36:22, 32:23) be didesnio vargo įveikė Joniškio „Delikatesą“ (5-18).

Eriko Kučiausko auklėtiniai pasiekė šio sezono komandos pelnytų taškų rekordą – 131. Ankstesnis klubo pasiekimas buvo 107 taškai, kurį jiems pavyko užfiksuoti gruodžio 9 d. su „Kretinga“.

Šakiečiai buvo arti klubo taškų rekordo, kuris yra užfiksuotas 2017-2018 m. sezone, kuomet į Palangos „Kuršių“ krepšį atseikėjo 135.

Antrajame kėlinyje „Vyčio“ ekipa puolė uraganiškai – pelnė 38 taškus. Gabrielius Čelka galingu dėjimu inicijavo spurtą 8:0 (35:19), o Augustino Mikšto dvitaškis Šakių ekipai ketvirčio viduryje sukrovė rekordinę 25 taškų persvarą (51:26).

Svečiai iš Joniškio ne tik nesustabdė varžovų dominavimo po ilgosios pertraukos, kai „Vytis“ trečiajame kėlinyje sumetė dar 36 taškus (99:63), tačiau ir be Donnellio Cegerso sugebėjimų nerado kitokių būdų užpulti, todėl turėjo pripažinti akivaizdų namų komandos pranašumą.

Šakių komandai Gabrielius Čelka per 29 minutes pelnė 22 taškus (7/11 dvit., 2/4 trit., 2/2 baud.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 7 rezultatyvius perdavimus bei surinko 34 naudingumo balus.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Augustinas Mikštas, per 22 minutes pelnęs 28 taškus (9/14 dvit., 3/5 trit.). Jis taip pat atkovojo 8 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 24 naudingumo balus.

Joniškio komandą tempė karjeros rungtynes sužaidęs Donnellis Cegersas, kurio sąskaitoje per 33 minutes buvo 38 taškai (15/18 dvit., 1/4 trit., 5/5 baud.), 9 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai bei 48 naudingumo balai.

„Vytis“: Augustinas Mikštas 28 (9/14 dvit., 3/5 trit., 8 atk. kam.), Gabrielius Čelka 22 (7/11 dvit., 2/4 trit., 11 atk. kam., 7 rez. perd., 3 per. kam., 34 naud.), Karolis Kokoška 17 (5/8 trit.), Simonas Kriaučiūnas 15 (2/4 trit., 5 rez. perd.), Marijus Užupis 14 (4/8 dvit., 2/6 trit., 8 atk. kam., 5 rez. perd.), Aurelijus Pukelis 13, Šarūnas Vingelis 9, Redas Jakubauskas 8 (2/3 trit., 6 rez. perd.).

„Delikatesas“: Donnellis Cegersas 38 (15/18 dvit., 5/5 baud., 9 atk. kam., 4 rez. perd., 48 naud.), Žilvinas Petraitis 15 (5/9 dvit., 5 atk. kam.), Darionas Rackley 12 (2/4 trit., 7 atk. kam., 5 kld.), Ignas Daukšys 9, Arūnas Rimkus 8 (3/7 dvit.).

Kovingai atsitiesę palangiškiai triumfavo prieš „Telšius“

Vienuoliktąją pergalę „7bet-NKL“ čempionate iškovojo Palangos „Kuršiai“ (11-12).

Povilo Šakinio auklėtiniai namie 71:66 (14:27, 16:15, 23:7, 18:17) nugalėjo „Telšių“ (18-5) krepšininkus.

Rungtynes geriau pradėjo svečiai, kurie pirmajame kėlinyje spurtavo 27:14 ir įgijo 13 taškų persvarą.

Visgi po pertraukos šeimininkai atkuto ir atsakė galingu trečiuoju kėliniu (23:7), o po Karolio Sapiegos dvitaškio įgijo 4 taškų pranašumą (53:49).

Ketvirtajame ketvirtyje „Kuršiai“ surengė mini spurtą 6:0 ir likus 5 minutėms po Dereko Haneso dvitaškio įgijo dviženklį pranašumą (65:55).

Telšiškiai nepasidavė: atsakė atkarpa 7:0 ir po Ovidijaus Kaminskio dvitaškio kvėpavo varžovams į nugaras (62:65).

Tačiau tai buvo viskas, ką nuveikė vicečempionai. D. Hanesas ir Herkus Kumpys sumetė baudas bei įtvirtino šeimininkų pergalę (70:64).

Palangos komandai D. Hanesas per 33 minutes pelnė 20 taškų (8/13 dvit., 0/4 trit., 4/4 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei surinko 23 naudingumo balus.

„Telšių“ ekipos gretose išsiskyrė Mindaugas Norkus, kurio sąskaitoje per 22 minutes buvo 13 taškų (6/9 dvit., 1/1 baud.), 6 atkovoti kamuoliai bei 13 naudingumo balų.

„Kuršiai“: Derekas Hanesas 20 (8/13 dvit., 6 rez. perd., 4 per. kam.), Tadas Kararinas 14 (4/6 trit.), Laurynas Mikalauskas 11 (7/10 baud., 11 atk. kam.), Karolis Sapiega 9 (7 atk. kam.), Herkus Kumpys 8 (8 atk. kam., 6 rez. perd.).

„Telšiai“: Mindaugas Norkus 13 (6/9 dvit., 6 atk. kam.), Laurynas Kaveckis 10 (3 per. kam.), Deividas Rasys 9 (2 blok., 4 kld.), Ignas Razutis (4 rez. perd.) ir Edgaras Stanionis (1/5 trit.) po 7.

„Kretinga“ savo aštuntąją pergalę išsivežė iš Klaipėdos

Lemiamame kėlinyje užsikūrusi „Kretinga“ (8-15) iškovojo aštuntąją pergalę „7bet-NKL“ čempionate.

Kretingos klubas išvykoje 83:65 (15:18, 23:14, 21:22, 24:11) nugalėjo Klaipėdos „Neptūną-Akvaservis“ (4-19).

Trečiojo kėlinio pradžioje po Domininko Matučio tolimo metimo „Kretinga“ įgijo 12 taškų persvarą (44:32), tačiau netrukus Žygimantas Bartašius, Oskaras Pleikys ir Lukas Kreišmontas inicijavo spurtą 10:0, kuris sugriovė beveik visą kretingiškių sunkiai susikrautą pranašumą (42:44).

Visgi trečiojo kėlinio pabaigoje „Kretinga“ vėl po truputį pradėjo tolti (59:54), o ketvirtajame kėlinyje varžovus prispaudę gynyboje Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai po 5 minučių susigrąžino ir dviženklį pranašumą (67:56).

Lemiamame ketvirtyje „Neptūno“ dubleriai pelnė vos 11 taškų, todėl pasivyti varžovų jiems taip ir nepavyko.

Kretingos ekipos gretose išsiskyrė Aidas Viskontas, kurio sąskaitoje per 25 minutes buvo 18 taškų (5/5 dvit., 2/3 trit., 2/2 baud.), 5 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai bei 24 naudingumo balai.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Eimantas Žilius, per 31 minutę pelnęs 18 taškų (5/9 dvit., 2/4 trit.). Jis taip pat atkovojo 6 kamuolius bei surinko 15 naudingumo balų.

Klaipėdos komandai Lukas Kreišmontas per 33 minutes pelnė 12 taškų (3/4 dvitaškiai, 2/8 tritaškiai), atkovojo 6 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 21 naudingumo balą.

„Neptūnas“: Oskaras Pleikys 17 (6/10 dvit., 5/5 baud., 10 atk. kam.), Lukas Kreišmontas 12 (2/8 trit., 6 atk. kam., 4 rez. perd.), Gediminas Leščiauskas 9 (0/6 trit., 5 atk. kam., 8 rez. perd., 3 per. kam.), Kristupas Keinys 8 (2/3 trit.).

„Kretinga“: Eimantas Žilius (5/9 dvit., 2/4 trit., 6 atk. kam., 3 per. kam.) ir Aidas Viskontas (5/5 dvit., 2/3 trit., 5 atk. kam., 4 rez. perd.) po 18, Rytis Zabita 12 (6/10 dvit., 14 atk. kam.), Mintautas Mockus 10 (4/4 dvit.), Edgaras Preibys , Domininkas Matutis (2/4 trit., 4 rez. perd.) ir Spenseris Mitchellas po 7.

Mažeikiškiai atsilaikė prieš "Pieno žvaigždes"
Mažeikių „M Basket-Delamode“ (10-12) komanda pratęsė Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (4-19) duobę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“).Mažeikiškiai
Maldūnas: apie laukiančias akistatas namuose su "Rytu" ir "Žalgiriu"
Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ pasitinka du rimtus išbandymus: jau kovo 28 d. (ketvirtadienį) Panevėžyje stoja į kovą su Vilniaus „Rytu”, o balandžio 1 d. (pirmadienį)
LKL Drausmės komisija nepatenkino Viliaus apeliacijos
Kovo 16 d. vykusiose Vilniaus „Ryto“ – Klaipėdos „Neptūno“ rungtynėse dirbę teisėjai ketvirto kėlinio pabaigoje suklydo, neužfiksuodami „Ryto“ komandos
"Wolves" laukia medikų uždegtos žalios šviesos Žagaro sugrįžimui
Reabilitaciją po sunkios traumos tęsiantis Vilniaus „Wolves“ legionierius iš Latvijos Artūras Žagaras nekantrauja prisijungti prie komandos treniruočių. Vis tik, kovo mėnesio
Tobulą kovo mėnesį "Neptūnas" užbaigė nutrauktu Utenos prakeiksmu
Klaipėdos „Neptūnas“ (10-12) tobulai užbaigė kovo mėnesį „Betsafe-LKL“ čempionate.Georgios Vovoro auklėtiniai išvykoje 96:83 (22:16, 29:21, 18:30, 27:16)
Kurtinaitis ir Čeponis: apie "Žalgirio" viltį, "Ryto" sudorotus "Vilkus" ir Eurolygos lietuvius
„Delfi TV“ laidoje „Krepšinio zona“ treneris Rimas Kurtinaitis ir komentatorius Vaidas Čeponis dalinasi mintimis apie naujausias aktualijas bei aptariamas temas.Šį
"Betsafe Mic'd Up": Vovoro emocijos ir pergalė prieš "Rytą"
Praėjusį savaitgalį Vilniaus „Rytas“ po dramatiškos kovos namie 83:84 krito prieš Klaipėdos „Neptūną“.„Neptūnui“ tai buvo trečioji pergalė paeiliui,
Fanams nusilenkęs Žibėnas pagarsino svarbiausią sezono tikslą ir iškėlė retorinį klausimą
LKL vicečempionai Vilniaus „Ryto“ (17-4) krepšininkai atsikvošėjo po dviejų nesėkmių iš eilės prieš Kauno „Žalgirį“ ir Klaipėdos „Neptūną“
"Lietkabelis" pranoko Šeškaus karius
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) susidūrė dvi savo pozicijas pagerinti nusiteikusios ekipos. Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ (13-8) namie 90:80 (15:14, 22:21,
Karštame Viniaus derbyje – "Ryto" pergalė
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) įvyko trečiasis sostinės derbis. Jame sudėtingą pergalę pasiekė Vilniaus „Rytas“ (17-4), kuris 99:83 (27:19, 23:25, 19:25,
Paskutiniame kėlinyje atitrūkęs "Žalgiris" iš Šiaulių išsivežė triuškinančią pergalę
Kauno „Žalgiris“ (20-2) turėjo pavargti, tačiau Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) trečiąkart nugalėjo „Šiaulių“ (5-17) ekipą.Andrea Trinchieri
Kurtinaitis pakabino lubas "Lietkabeliui", šaipėsi iš naujoko ir turėjo pastabų Tubeliui
Pažemintas Vilniuje Panevėžio „Lietkabelis“ vis labiau tolsta nuo trečios vietos Lietuvos krepšinio lygos (LKL) lentelėje, kuri potencialiai padėtų pusfinalyje išvengti
Suspenduotas teisėjas Vilius pateikė apeliaciją LKL drausmės komisijai
Nepaisant tolstančios pirmosios vietos, "Rytas" neatsisako ambicijų: norime sugrąžinti titulą Vilniui
Ilgiau nei metus „Jeep“ arenoje Vilniaus „Rytas“ neleido šeimininkauti nė vienam varžovui. 2023-ųjų kovo 5-ąją čia buvo nusileista Utenos „Uniclub Casino –
Furmanavičius: apie karjeros sezoną, saldžias pamokas "Wolves" ir šansą įkąsti "Lietkabeliui"
Justas Furmanavičius šį sezoną yra vienas ryškiausių Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) žaidėjų. Prieš tai „Gargžduose“ dominavęs puolėjas
Atsitiesusios "Pieno žvaigždės" dramatiškai nusileido svečiams iš Kėdainių
Turnyrinės lentelės kaimynų akistatoje svarbią pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) pasiekė Kėdainių „Nevėžis-Optibet“ (6-16), kuris svečiuose 76:74
Vilio pabaigoje traukiami marijampoliečiai palaužė "Perlą" ir prasibrovė į pusfinalį
Trečiajame kėlinyje atsiplėšusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ žengė į „7bet-NKL“ pusfinalį. Tomo Gaidamavičiaus kariauna išvykoje 76:69 (16:15, 14:16, 19:12,
Vilniaus derbio laukiantis "Wolves" centras: beprotiškos rungtynės su beprotiška atmosfera
Sekmadienį šalies krepšinio mėgėjų dėmesį kaustys Vilniaus derbis tarp „Wolves“ ir „Ryto“ komandų. Po dviejų „Betsafe-LKL“ ratų šių komandų
Vaitkus – apie sezoną Kėdainiuose bei kitą trenerio Petrausko pusę
„Betsafe-LKL“ reguliarusis sezonas nenumaldomai artėja prie pabaigos, tad komandos siekia pasinaudoti paskutinėmis progomis pagerinti savo pozicijas turnyrinėje lentelėje. Viena iš
Kaukėnas – apie dvi komandas Vilniuje, "Wolves" bendruomenės auginimą ir savo karjerą pas "sunkius" trenerius
Vargu, ar tuometis devintokas Rimantas Kaukėnas, nusprendęs, kad reikia po treniruočių likti salėje ir padirbėti papildomai, galėjo įsivaizduoti, kad jo ateityje laukia puiki klubinė karjera Europoje,
"Olimpas" išplėšė lemiamą mačą, "Perlas" per pratęsimą laimėjo Marijampolėje
„7bet-NKL“ atkrintamųjų ketvirtfinalyje Palangos „Olimpas“ pasiekė žūtbūtinę pergalę. Sandžio Buškevico vyrai Joniškyje 93:68 (32:14, 19:24, 19:11,
Dirbtinis intelektas – jau LKL: diegiama išmanių kamerų sistema arenose
Lietuvos krepšinio lyga („Betsafe-LKL“) žengė žingsnį dar efektyvesnio technologijų panaudojimo link – įvairius procesus nuo šiol lengvins dirbtinis intelektas.Lyga
Maldūnas išgelbėjo "Lietkabelį" nuo netikėto pralaimėjimo savo aikštėje
Mažeikių „M Basket-Delamode“ (9-12) komanda buvo per žingsnį nuo pergalės ir pratęstos geros atkarpos Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“).Vis tik lemiamu metu
"Rytas" paskelbė apie padėtį su žaidėjų traumomis
Vilniaus "Rytas" antradienį oficialiai paskelbė apie situaciją su trimis susižalojusiais komandos krepšininkais.Vilniečių kapitonas Margiris Normantas yra patyręs Achilo sausgyslės
Rekordinis Watermano šou nepadėjo įveikti "Juventus"
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) nauja savaitė startavo permainingu maču Kėdainiuose. Kėdainių „Nevėžis-Optibet“ (5-16) savo arenoje krito prieš
Jaunimu pasidžiaugęs Trinchieri kalbėjo apie Sumnerio adaptaciją ir Šmito sveikatą
Kauno „Žalgirio“ strategas Andrea Trinchieri po 97:77 laimėtų rungtynių prieš „Pieno žvaigždes“ džiaugėsi, jog pergalę pavyko pasiekti padedant klubo dubleriams,
Triuškinantį pranašumą išbarstę "Šiauliai" nesulaikė Antetokounmpo
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) intrigos nepagailėjo į atkrintamąsias besitaikančių klubų susidūrimas. „Šiauliai“ (5-16) savo arenoje 91:94 (29:17,
Laukta intriga "Wolves" ir "Lietkabelio" dvikovoje nė nekvepėjo
Šią savaitę pralaimėjimu jonaviečiams pradėjęs Vilniaus „Wolves“ (15-7) klubas parodė kardinaliai kitokį veidą svarbiame mače.Nedo Pacevičiaus auklėtiniai namuose 109:72 (27:16,