"Ryto" dubleriai nesustabdė iš karantino grįžusių "Gargždų" (visi rezultatai)

Dainiaus Lukštos nuotr., NKL
Priverstinė trijų savaičių pertrauka „Gargždų“ (4-0) ekipos iš vėžių neišmušė.

Eriko Kubiliaus auklėtiniai svečiuose 92:77 (16:24, 27:15, 28:20, 21:18) palaužė Vilniaus „Perlą Energiją“ (2-5) ekipą, kuriai tai buvo penktasis pralaimėjimas paeiliui. Savo ruožtu Gargždų klubas iškovojo ketvirtąją pergalę iš tiek pat galimų.

Svečiai į priekį truktelėjo po ilgosios pertraukos. Jonas Dumašius realizavo baudos metimą, Oskaras Pleikys bei Modestas Kumpys pridėjo po dvitaškį, o Mantas Ruikis smeigė tritaškį ir Gargždų ekipa įgijo dviženklį pranašumą – 61:50.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje M. Ruikis pataikė dar vieną tolimą metimą, savąjį tolimą metimą pridėjo M. Kumpys ir gargždiškiai įgijo triuškinamą persvarą (77:59). Per likusį laiką „Gargždai“ išlaikė dviženklę persvarą bei įsirašė užtikrintą pergalę.

Nugalėtojų gretose puikų pasirodymą surengė M. Ruikis, kuris per 29 minutes pelnė 25 taškus (2/5 dvit., 5/7 trit., 6/6 baud.), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 2 sykius suklydo bei surinko 28 naudingumo balus.

„Perlas Energija“: Martynas Pacevičius 18 (6/9 dvit., 9 atk. kam.), Justas Šukelis 15 (4/6 dvit.), Andreas Kalogiros 13, Adas Šimonis 12 (3/6 dvit.).

„Gargždai“: Mantas Ruikis 25 (5/7 trit., 28 naud. bal.), Oskaras Pleikys 20 (9/11 dvit.), Modestas Kumpys 14 (4/8 dvit., 2/6 trit., 9 atk. kam.).

R. Bardausko debiutas „Ežerūne-Atlete“ pažymėtas skaudžiu pralaimėjimu

Remigijui Bardauskui prie Molėtų „Ežerūno-Atleto“ (1-5) vairo debiutuoti pergalingai nepavyko.

Molėtų krepšininkai namuose 75:97 (19:25, 25:21, 16:28, 15:23) neprilygo Vilkaviškio „Perlo“ (2-4) ekipai, kuri iškovojo antrąją pergalę paeiliui.

„Perlas“ iniciatyvą perėmė trečiajame ketvirtyje. Julius Liesis pataikė dvitaškį, Mantas Šerkšnas bei Povilas Gaidys pridėjo po tritaškį ir Vilkaviškio klubas įgijo 13 taškų pranašumą – 68:55.

Svečiai visus reikalus išsprendė ketvirtajame kėlinyje. Martynas Linkevičius atseikėjo tritaškį, Edgaras Stanionis pelnė taškus iš po krepšio, o Ignas Bilinskas pataikė puskablį ir „Perlo“ pranašumas pasiekė 20 taškų ribą (83:63).

Vilkaviškio ekipos gretose rezultatyviausiai žaidęs E. Stanionis per 19 minučių pelnė 21 tašką (6/9 dvit., 1/3 trit., 6/8 baud.), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 pražangas bei surinko 23 naudingumo balus.

„Perlas“: Edgaras Stanionis 21 (6/9 dvit.), Martynas Linkevičius 15 (3/4 trit., 10 atk. kam., 25 naud. bal.), Šarūnas Valunta 13 (5/9 dvit.), Mantas Šerkšnas 11 (3/6 trit.), Ignas Bilinskas 10 (4/6 dvit.).

„Ežerūnas-Atletas“: Laurynas Samėnas 23 (4/7 trit., 11/13 baud.), Ignas Juškevičius (5/8 dvit., 9 atk. kam., 7 kld.) ir Evaldas Džiaugys po 12.

Klaipėdoje – Tarvydo vedamos ir dviženklį deficitą panaikinusios „CBet“ ekipos triumfas

Dviženklį deficitą panaikinę Jonavos „CBet“ (6-1) krepšininkai NKL – VIKINGLOTTO čempionate pratęsė pergalių seriją.

Virginijaus Šeškaus vadovaujama Jonavos ekipa išvykoje 101:94 (23:25, 19:30, 23:17, 36:22) palaužė Klaipėdos „Neptūną-Akvaservis“ (0-4) komandą, kuri ir toliau lieka be pergalių.

Klaipėdiečiams itin gerai susiklostė antrojo kėlinio pabaiga. Petras Piekus surinko 4 taškus paeiliui, Lukas Kreišmontas bei Dovydas Romančenko pridėjo po dvitaškį, o „Neptūnas-Akvaservis“ spurtavo 18:3 ir po Gabrieliaus Mažeikos taškų turėjo 16 taškų persvarą – 53:37.

Svečiai dar prieš prasidedant ketvirtajam kėliniui sumažino atsilikimą iki 7 taškų (65:72), o lemiamame ketvirtyje visiškai išlygino žaidimą.

Iki mačo pabaigos likus 3 minutėms Gediminas Leščiauskas smeigė tritaškį ir Klaipėdos ekipos deficitą sumažino iki 2 taškų (87:89).

Vis tik tuomet Darius Tarvydas realizavo baudos metimą, Tomas Delininkaitis atseikėjo tritaškį, o Aurimas Urbonas pridėjo dvitaškį ir likus 2 minutėms „CBet“ pirmavo 6 taškais – 95:89.

Neilgai trukus Laimonas Kisielius pridėjo tikslius baudų metimus ir Jonavos klubo pergalė abejonių nebekėlė (97:89). „Neptūnas-Akvaservis“ dar sugebėjo sumažinti deficitą, tačiau rungtynėse rimčiau nebeužsikabino.

„CBet“ ekipoje sunkiausiai sulaikomas buvo D. Tarvydas, kuris per 33 minutes pelnė 28 taškus (9/12 dvit., 2/6 trit., 4/5 baud.), sugriebė 7 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 pražangas, 3 sykius suklydo bei surinko 30 naudingumo balų.

„Neptūnas-Akvaservis“: Gediminas Leščiauskas 20 (3/7 dvit., 4/4 trit.), Matas Vaitkus 19 (4/6 trit.), Lukas Kreišmontas 14 (4/7 trit.), Gabrielius Mažeika 13 (4/5 dvit.).

„CBet“: Darius Tarvydas 28 (9/12 dvit., 30 naud. bal.), Tomas Delininkaitis 16 (4/9 trit.), Ignas Labutis 14 (3/6 dvit.), Aurimas Urbonas (10 atk. kam., 8 rez. perd., 6 kld., 25 naud. bal.) ir Gediminas Žalalis (5/6 dvit.) po 13, Laimonas Kisielius 10.

Nesustabdomai žaidęs K. Thomasas atvedė „Šilutę“ į pergalę prieš „Erelius“

Dar vieną pergalę NKL – VIKINGLOTTO pirmenybėse iškovojo „Šilutės“ (4-2) krepšininkai.

Kęstučio Mačijausko auklėtiniai namuose 94:68 (27:14, 26:13, 22:24, 19:17) užtikrintai susitvarkė su Mažeikių „Erelių“ (0-6) krepšininkais, kurie ir toliau lieka be pergalių.

Šeimininkai į priekį šovė pirmojo kėlinio pabaigoje. Mindaugas Stašys realizavo dvitaškį bei abi baudas, Kahlilas Thomasas priėjo taškus iš po krepšio, Mykolas Dieninis pelnė taškus su pražanga, o „Šilutė“ spurtavo 12:0 bei įgijo 13 taškų pranašumą – 27:14.

Antrajame ketvirtyje šilutiškiai pratęsė savo sėkmingą žaidimą. K. Thomasas įkrovė iš viršaus, Herkus Kumpys atseikėjo tritaškį, M. Dieninis pataikė iš vidutinio nuotolio, o „Šilutė“ laimėjo atkarpą 11:0 bei pirmavo 26 taškų persvara – 42:16.

Likusi susitikimo dalis tebuvo formalumas ir iniciatyvos nepraradusi „Šilutė“ įsirašė užtikrintą pergalę.

Nugalėtojų ekipoje geriausiai pasirodė nesulaikomai žaidęs K. Thomasas, kuris per 32 minutes pelnė 25 taškus (10/14 dvit., 5/6 baud.), atkovojo 11 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo metimą, išprovokavo 4 pražangas, 2 sykius suklydo bei surinko 31 naudingumo balą.

„Šilutė“: Kahlilas Thomasas 25 (10/14 dvit., 11 atk. kam., 31 naud. bal.), Mindaugas Stašys 14 (6/8 dvit., 0/4 trit., 10 rez. perd., 5 kld.), Ugnius Mineikis 12 (4/7 dvit.), Valdas Vasylius 10 (5/6 dvit.).

„Ereliai“: Karolis Sapiega 14 (6/9 dvit., 8 atk. kam.), Andrius Gaidys 11 (4/8 dvit.), Ernestas Naruševičius 10 (4/10 dvit.).

"Sūduvą-Mantingą" sustiprino į Lietuvą grįžtantis Aukštikalnis, "Delikatesą" – amerikietis ir lietuvis
Sudėtį naujajam „7bet-NKL“ sezonui formuojanti Joniškio „Delikateso“ ekipa pristatė du naujokus. Andriaus Banio vadovaujamą komandą papildė Laimonas Remeikis ir Darionas
Kučiauskas lieka prie "Vyčio" vairo
Šakių „Vyčio“ komandai ir toliau vadovaus Erikas Kučiauskas. Klubas oficialiai paskelbė, jog specialistas lieka prie ekipos vairo ketvirtajam sezonui iš eilės.49-erių trenerio
"Mažeikiai" į peržiūrą pasikvietė du krepšininkus
„Mažeikių“ klubas tęsia komplektaciją artėjančiam sezonui ir dabar į peržiūrą pasikvietė du žaidėjus.Žemaitijos ekipa paskelbė, jog šiuo metu peržiūroje dalyvauja Romeo
"Vytis" išsaugojo branduolį, brolių Lavrinovičių sudėtyje nėra
Dešimtąjį sezoną paeiliui „7bet-NKL“ pirmenybėse besivaržysiantis Šakių „Vytis“ išsaugojo praėjusių metų komandos branduolį.Klubas pranešė,
"Žalgirio" dubleriai draugiškas rungtynes baigė draugiškai
Kauno „Žalgiris-2“ sužaidė dar vieną kontrolinį susitikimą. Šį kartą rungtynės su Kauno rajono „Atleto“ komanda baigėsi lygiosiomis 77:77 (23:15, 15:20, 18:19,
Mažeikiuose – antroji "Telšių" pergalė pasiruošimo cikle
Nacionalinės krepšinio lygos („7bet-NKL“) sezono kovoms besiruošiantys „Telšiai“ (2-0) iškovojo antrąją pergalę.Telšiškiai išvykoje
Žalgiriečiui atlikta pirmoji tokio tipo pėdos operacija Lietuvoje
Kauno „Žalgirio“ jaunimo komandos gynėjui Dominykui Stenioniui trečiadienį ,,Gijos Klinikoseˮ Kaune atlikta sudėtinga pėdos operacija. Operacijos prireikė dėl stresinio padikaulio
Prieš LKL sezono startą "Dzūkija" pralaimėjo Lekavičiaus vedamai NKL ekipai
Jau sekmadienį Alytaus "Dzūkija" startuos LKL čempionate namų rungtynėmis prieš Šiaulių "Šiauliai-7bet", o paskutiniame kontroliniame mače sustikiko su NKL
"Atletą" papildė iš Vokietijos grįžęs Babkauskas ir dar trys gynėjai – iš NCAA, LKL ir NKL
Naujajam „7bet-NKL“ sezonui besiruošianti Kauno rajono „Atleto“ komanda pristatė pirmuosius savo žaidėjus.Klubas feisbuke skelbia, jog į „Atletą“ atvyksta
Iš "Ryto" dublerių į "Mažeikių" klubą keliasi puolėjas
Vilniaus "Ryto" dublerių "Perlo-Energijos" gretose nepritapęs Robertas Subotkevičius keliasi į Mažeikius."Mažeikių" komanda pirmadienį oficialiai pranešė apie
Su "Žalgiriu" ilgalaikę sutartį sudaręs Vokietijos talentas: Kaune yra daug puikių dalykų
Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) rungtyniausiančioje Kauno „Žalgirio“ dublerių komandoje šiemet bus ir vienas legionierius – vasarą ilgalaikę sutartį su klubu
Atsinaujinę ir alkani – kaip vyksta "Žalgirio" dublerių pasirengimas sezonui
Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) Kauno „Žalgirio-2“ komandos laukia išbandymų kupinas sezonas. Stipriai atsinaujinę ir dalį lyderių į Lietuvos krepšinio lygos
"Mažeikių" vairas pereina iš olimpinio prizininko į M.Janiškos rankas
Prie istorinio pavadinimo grįžęs Mažeikių "Mažeikiai" klubas pakeitė ir komandos vairininką.Vyriausiojo trenerio poste 1992 m. Barselonos olimpinį prizininką Darių Dimavičių pakeis
Pranašumo neišsaugoję "Žalgirio" dubleriai nusileido dar vienam LKL klubui
Kauno „Žalgiris-2“ sužaidė dar vienerias kontrolines rungtynes su LKL klubu. Šį kartą jaunieji žalgiriečiai rezultatu 56:67 (16:13, 11:14, 17:23, 12:17) nusileido Alytaus „Dzūkijai“.Kauniečiai
Prieniškiai nepasigailėjo "Ryto" dublerių
Triuškinančią pergalę antrosiose ikisezoninėse rungtynėse iškovojo Vilniaus "Ryto" dublerių nepasigailėjęs Prienų "Labas Gas" klubas.Mariaus Leonavičiaus auklėtiniai
Traumas patyrė į "Žalgirio" pagrindinę sudėtį įtrauktas Rubštavičius bei Stenionis
Kauno „Žalgirio“ pagrindinė ir jaunimo komandos kuriam laikui prarado du perspektyvius gynėjus. Kartu su pagrindinės komandos krepšininkais pasiruošimą sezonui pradėję
Jaunieji žalgiriečiai nepasipriešino LKL klubui
Kauno „Žalgiris-2“ pasirengimo cikle patyrė nesėkmę prieš LKL rungtyniaujantį Kėdainių „Nevėžį-Optibrt“. Jaunieji žalgiriečiai išvykoje pralaimėjo rezultatu
"Neptūno" simboliu tapęs Galdikas persikėlė į "Gargždus"
Klaipėdos "Neptūnas" trečiadienį oficialiai atsisveikino su ilgamečiu komandos aukštaūgiu bei simboliu spėjusiu tapti Simu Galdiku.Tą pačią dieną paskelbta, kad klaipėdietis
Po sėkmingo sezono vilnietis Gaidys grįžta į Šilutę
„Šilutė“ paskelbė, jog į komandą grįžta atakų organizatorius Andrius Gaidys.„Šilutė“ paskelbė, jog į komandą grįžta atakų organizatorius Andrius Gaidys.26-erių
"Žalgirio" jaunimas po atkaklios nusileido pirmą kontrolinį mačą sužaidusiems prieniškiams
Pasirengimą sezonui pradėję „Žalgiris-2“ krepšininkai sužaidė dar vienerias kontrolines rungtynes. Vytauto Pliaugos auklėtiniai po atkaklios kovos rezultatu 80:84 (18:28, 18:11,
Į "Telšius" atvyksta Stanionis
Naujam „7bet-NKL“ sezonui sudėtį burianti praėjusio sezono vicečempionė „Telšių“ ekipa pasistiprino patyrusiu gynėju. Klubas feisbuke skelbia, jog į Žemaitiją atvyksta
Iš Islandijos lygos grįžęs šiaulietis apsivilks "Telšių" marškinėlius"
Nacionalinės krepšinio lygos („7bet-NKL“) vicečempionai „Telšiai“ sulaukė antrojo naujoko šią vasarą.Žemaičių ekipos gretose kitame sezone rungtyniaus
Iš Prancūzijos – į gimtuosius Mažeikius
Mažeikių klube – seniai matytas veidas. „Ereliai“ paskelbė pasikvietę Mindaugą Motuzą, kuris komandoje paskutinį kartą žaidė 2015-aisiais.25-erių 202 cm ūgio puolėjas pastaruosius
NKL tritaškių konkurso finale "Vyčio" atstovas įveikė triskart LKL geriausią snaiperį
Savaitgalį Gargžduose įvyko „7bet-NKL Vasaros snaiperis 2021“ konkursas, kuriame triumfavo Šakių „Vyčio“ gynėjas Paulius Beliavičius.Jis finale įveikė „Gargždų“
"Žalgirio" dubleriai kontrolinių rungtynių ciklą pradėjo pralaimėjimu Vokietijos klubui
Artėjančiam „7bet-NKL“ sezonui besiruošianti Kauno „Žalgirio“ dublerių ekipa sužaidė pirmąsias draugiškas rungtynes.Vytauto Pliaugos auklėtiniai namuose 53:73