"Ryto" ir "Neptūno dubleriai iškovojo pergales

Dainiaus Lukštos nuotr.
Lengvą pergalę NKL – VIKINGLOTTO čempionate iškovojo Vilniaus „Perlo-Energijos“ (7-12) ekipa.

Edvino Justos auklėtiniai namuose 104:79 (23:18, 26:19, 24:14, 31:28) sutriuškino Joniškio „Delikateso“ (5-14) krepšininkus.

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, kurie antrajame kėlinyje spurtavo 11:3 ir po Pijaus Rimkaus dvitaškio su pražanga įgijo 14 taškų pranašumą (41:27).

Dvikovos lūžis įvyko po ilgosios pertraukos, kuomet vilniečiai surengė dar vieną atkarpą 13:3 ir po Tautvydo Baltrušaičio trijų baudos metimų rungtynių baigtis tapo aiški dar trečiajame ketvirtyje (71:47).

Naudingiausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo P. Rimkus, kuris per 18 minučių pelnė 22 taškus (2/2 dvit., 4/7 trit., 6/6 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 2 pražangas ir surinko 22 naudingumo balus.

„Perlo-Energijos“ ekipoje debiutavo Arnas Adomavičius, kuris per 14 minučių surinko 8 taškus (1/1 dvit., 2/4 trit.), atkovojo bei prarado po 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 2 varžovų nuobaudas ir surinko 8 naudingumo balus.

„Delikateso“ nuo pralaimėjimo neišgelbėjo galingai rungtyniavęs Rokas Pocius, kuris per 32 minutes pelnė 20 taškų (7/16 dvit., 6/13 baud.), atkovojo 12 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 10 pražangų ir surinko 24 naudingumo balus.

„Perlas-Energija“: Pijus Rimkus 22 (18 min.), Jokūbas Rubinas 17 (3/5 trit.), Adas Šimonis 11 (3/5 trit.), Andreas Kalogiros (6 atk. kam.) ir Tautvydas Baltrušaitis (7 atk. kam.) po 10, Rokas Jocius 9 (8 atk. kam.).

„Delikatesas“: Ja'wanas Davisas 27 (3/13 trit., 5 atk. kam., 5 kl), Rokas Pocius 20 (7/16 dvit., 6/13 baud, 12 atk. kam.), Žilvinas Petraitis 17 (7/10 dvit.).

„Neptūnas-Akvaservis“ pralaimėjimų seriją nutraukė sutriuškindamas „Gargždus“

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (6-13) NKL – VIKINGLOTTO rungtynėse namuose rezultatu 94:68 (25:15, 23:17, 24:20, 22:16) nugalėjo „Gargždų“ (15-7) komandą.

Su šia pergale klaipėdiečiai nutraukė 9 pralaimėjimų seriją.

Rungtynės prasidėjo sėkmingomis komandų atakomis, o įpusėjus kėliniui vienu tašku pirmavo „Neptūnas-Akvaservis“ (11:10). Antroje kėlinio dalyje klaipėdiečiai varžovams leido pelnyti tik 5 taškus, o Mato Vaitkaus ir Luko Kreišmonto pastangomis puolime „Neptūnas-Akvaservis“ kėlinį užbaigė turėdamas 10 taškų pranašumą. (25:15).

Antrąjį kėlinį šeimininkai pradėjo geriau ir padidino persvara iki 15 taškų. Vėliau komandoms keičiantis tiksliai tolimais metimais, klaipėdiečiai padidino savo pranašumą iki 18 taškų, bet besibaigiant kėliniui Deividas Anužis sušvelnino rezultatą (48:32).

Po ilgosios pertraukos klaipėdiečiai spurtavo 13-2 ir susikrovė rekordinę 25 taškų persvara (61:36), tačiau „Gargždų“ komanda kamuolius pradėjo siųsti po krepšiu Oskarui Pleikiui ir tai leido svečiams sumažinti atsilikimą iki 20 taškų  (72:52).

Lemiamą ketvirtį „Gargždai“ pradėjo sumažindami atsilikimą iki 15 taškų, tačiau Luko Kreišmonto ir Adomo Sidarevičiaus pastangomis susigražino persvara. Iki rungtynių pabaigos likus žaisti 90 sekundžių įspūdingą dėjimą atliko Matas Vaitkus ir įtvirtino klaipėdiečių pergalę rezultatu 94:68.

„Neptūnas-Akvaservis“: Adomas Sidarevičius (8 rez. perd.), Matas Vaitkus ir Lukas Kreišmontas po 16, Nojus Mineikis 14.

„Gargždai“: Ernestas Bružas ir Oskaras Pleikys po 13, Deividas Anužis ir Jonas Dumašius po 11.

Su trigubu dubliu flirtavęs I. Razutis atvedė „Telšius“ į pergalę Vilkaviškyje

Trečiąją pergalę paeiliui NKL – VIKINGLOTTO pirmenybėse iškovojo „Telšių“ (13-6) ekipa.

Ryčio Vaišvilos auklėtiniai išvykoje 79:66 (16:19, 24:10, 15:21, 24:16) įveikė Vilkaviškio „Perlo“ (8-10) krepšininkus.

Šiame mače „Telšiams“ negalėjo padėti Aistis Pilauskas ir Ovidijus Kaminskis.

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai (19:16), tačiau antrajame ketvirtyje telšiškiai spurtavo 12:1 ir po Tomo Zdanavičiaus baudos metimo prieš ilgąją pertrauką turėjo dviženklį pranašumą (40:29).

Trečiajame ketvirtyje Vilkaviškio ekipai pavyko atsitiesti ir po atkarpos 5:0, kurią taikliomis baudomis uždarė Mantas Šerkšnas, priartėjo iki 5 taškų (41:46).

Lemiamas ketvirtis priklausė svečiams, kurie likus 3 minutėms pelnė 6 taškus be atsako ir po Viliaus Pociaus dvitaškio su pražanga persvara pasiekė 15 taškų (75:60). Per likusį laiką „Perlas“ stebuklo nesurengė ir teko pripažinti svečių pranašumą.

„Telšius“ į pergalę vedė Ignas Razutis. Gynėjas buvo netoli trigubo dublio ir per 36 minutes pelnė 15 taškų (3/3 dvit., 3/7 trit., 0/2 baud.), atkovojo 8, perėmė bei prarado po 2 kamuolius, atliko 9 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas ir surinko 27 naudingumo balus.

„Perlas“: Edgaras Stanionis 18 (6/8 dvit., 9 atk. kam., 4 kl., 22 naud. bal.), Martynas Linkevičius 14 (1/5 trit.) Mantas Šerkšnas 13, Povilas Gaidys 10 (6 atk. kam.).

„Telšiai“: Deividas Rasys 20 (3/9 dvit., 7 atk. kam.), Mindaugas Norkus (11 atk. kam., 5 rez. perd., 22 naud. bal.) ir Ignas Razutis (8 atk. kam., 9 rez. perd.) po 15, Gytis Sirutavičius (2/9 trit) ir Tomas Zdanavičius po 9.

Visas rungtynes dominavę „Kuršiai“ patiesė nukraujavusią „Šilutę“

Lengvą pergalę NKL – VIKINGLOTTO pirmenybėse iškovojo Palangos „Kuršiai“ (9-8).

Vytauto Buzo auklėtiniai namuose 87:62 (22:16, 20:11, 20:11, 25:24) susitvarkė su „Šilutės“ (13-8) krepšininkais.

„Šilutė“ šioje dvikovoje vertėsi 9 krepšininkų rotacija. Komandai negalėjo padėti Laurynas Stonkus, Ernestas Sederevičius, Vytautas Jakubaitis ir Gabrielis Kingas.

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, kurie antrajame kėlinyje surengė atkarpą 13:2 ir po Tauranto Tamošiūno prasiveržimo persvara išaugo iki 19 taškų (39:20).

Trečiajame kėlinyje šilutiškiams pavyko sumažinti deficitą iki 12 taškų (50:38), tačiau V. Buzo auklėtiniai užbaigė ketvirtį pelnydami 12 taškų be atsako ir įgijo 24 taškų pranašumą, kurio „Šilutės“ krepšininkai panaikinti nesugebėjo (62:38).

Nugalėtojus į pergalę vedė Mantvydas Žukauskas, kuris per 27 minutes surinko 17 taškų (8/13 dvit., 0/3 trit., 1/3 baud.), atkovojo 9 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo, išprovokavo 3 pražangas ir surinko 23 naudingumo balus.

„Kuršiai“: Mantvydas Žukauskas 17 (8/13 dvit., 9 atk. kam.), Chase'as Harleris 14 (5 atk. kam., 7 rez. perd.), Laurynas Mikalauskas (5/11 dvit., 7 atk. kam.), Laurynas Lučinskas (8 atk. kam.) ir Taurantas Tamošiūnas po 10.

„Šilutė“: Valdas Vasylius 20 (5/9 dvit., 7 atk. kam., 7 išpr. praž., 24 naud. bal.), Herkus Kumpys 15, Linas Lekavičius 11 (4 kl.).

„Ežerūnas-Atletas“ paliko „Lūšį“ be pergalių

NKL – VIKINGLOTTO pirmenybėse tęsiasi Šilalės „Lūšies“ (0-20) pergalių badas.

Šį sykį namuose žaidusius Šilalės krepšininkus 76:71 (18:19, 24:17, 20:19, 14:16) įveikė Molėtų „Ežerūnas-Atletas“ (7-13).

Šeimininkų bėdos prasidėjo antrojo kėlinio pabaigoje, kurį Molėtų klubas užbaigė atkarpa 8:0 (42:36), o po pertraukos svečiai netrukus įgijo ir dviženklę persvarą – 55:42.

Nors likus 3 minutėms Ignas Daukšys smeigė tritaškį ir sumažino šeimininkų atsilikimą iki 4 taškų (66:70), „Ežerūnas-Atletas“ užtikrinčiau sužaidė dvikovos pabaigą ir įsirašė septintąją pergalę.

Nugalėtojus į priekį vedė 21 tašką (5/7 dvit., 3/4 trit., 2/2 baud.) pelnęs Evaldas Džiaugys. Puolėjas per 32 minutes dar spėjo atkovoti 3 kamuolius, atlikti 2 rezultatyvius perdavimus, suklysti 4 kartus ir surinkti 20 naudingumo balų.

„Lūšis“: Mindaugas Čepauskas 19 (7/11 dvit.), Ignas Daukšys 17, Tadas Kymantas 12, Osvaldas Mačernis 11 (6 rez. perd.).

„Ežerūnas-Atletas“: Evaldas Džiaugys 21 (5/7 dvit., 20 naud. bal.), Ignas Juškevičius 14 (5/7 dvit., 12 atk. kam., 7 išpr. praž., 25 naud. bal.), Airidas Giedraitis 13, Modestas Žaunieriūnas 12 (5 rez. perd.), Rokas Mačiulis 11 (5 rez. perd.).

78 naudingumo balus surinkęs puolėjų duetas atvedė "Olimpą" į pergalę mažojo finalo starte
„7bet-NKL“ mažojo finalo starte pirmąjį žingsnį bronzos medalių link žengė žvėriškus pasirodymus surengęs Palangos „Olimpo“ puolėjų tandemas ir kompanija. Sandžio
Trečią sykį Marijampolėje laimėjusi "Kretinga" dramatiškai prasibrovė į finalą
10-oje vietoje reguliarųjį sezoną baigusi „Kretinga“ pratęsė pasakišką žygį atkrintamosiose ir žengė į „7bet-NKL“ finalą. Arimanto Mikaločiaus vyrai išvykoje
Fenomenaliai žaidęs Delininkaitis nužudė "Olimpą" – į finalą žengė "Jurbarkas"
Fenomenalus Tomo Delininkaičio pasirodymas nukalė „Jurbarkui-Kariui“ bilietą į „7bet-NKL“ finalą. Povilo Valaičio auklėtiniai išvykoje 87:78 (20:19, 14:13,
Delininkaitis – apie Jurbarko spartiečius, didžiausią motyvatorių ir varžovą Seibutį
Antrąjį sezoną „Jurbarko-Kario“ marškinėlius vilkintis Tomas Delininkaitis krepšinio aikštelėje puikiai atspindi antrąją komandos pavadinimo dalį. Už kelių
Prireiks lemiamo pusfinalio mačo: "Sūduva-Mantinga" užtikrintai pranoko kretingiškius
Dar viena „7bet-NKL“ pusfinalio pora pasiekė maksimalią intrigą. Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ svečiuose 71:55 (22:9, 13:10, 14:15, 22:21) įveikė „Kretingą“
Veteranų Delininkaičio, Lukauskio ir Šarakausko vedami jurbarkiečiai išplėšė lemiamą mačą
Veteranų trijulės traukiamas „Jurbarkas-Karys“ išplėšė lemiamą „7bet-NKL“ pusfinalio serijos mačą. Povilo Valaičio auklėtiniai namuose 71:69 (22:21,
Serijos rezultatą Marijampolėje dramatiškai persvėrusi "Kretinga" priartėjo prie finalo
„Kretinga“ po skaudžios nesėkmės reabilitavosi ir vėl persvėrė „7bet-NKL“ pusfinalio seriją savo naudai. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai išvykoje  82:78 (22:18,
Didžiausią sezono pergalę iškovojęs "Olimpas" – per žingsnį nuo finalo
Didžiausią sezono pergalę iškovojęs Palangos „Olimpas“ atsidūrė per žingsnį nuo „7bet-NKL“ finalo. Palangiškiai namie 92:63 (28:20, 23:18, 24:13, 17:12) be
Sausakimšame Kretingos sporto centre "Sūduva-Mantinga" nupūtė žemaičius
Sausakimšame Kretingos sporto centre į pergalių kelią „7bet-NKL“ atkrintamosiose tvirtai grįžo Marijampolės „Sūduva-Mantinga“. Tomo Gaidamavičiaus kariauna išvykoje
Pabaigoje išsigelbėjęs "Olimpas" Jurbarke dramatiškai išlygino pusfinalio seriją
Paskutiniame kėlinyje į lemiamą šturmą pakilęs Palangos „Olimpas“ triumfavo dramatišku stiliumi. Sandžio Buškevico auklėtiniai išvykoje 95:89 (20:16, 20:21,
Staigmenos NKL pusfinalyje tęsiasi: kretingiškiai atėmė namų pranašumą iš marijampoliečių
Vieną staigmeną po kitos „7bet-NKL“ ir toliau kuria „Kretinga“. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai pusfinalio starte panaikino dviženklį deficitą ir išvykoje 67:64 (13:16,
Runkausko tritaškių fiestą atlaikę jurbarkiečiai atėmė namų pranašumą iš "Olimpo"
Intriguojantis „7bet-NKL“ pusfinalio startas prasidėjo taškų lenktynėmis, kuriose pranašesnis buvo „Jurbarkas-Karys“. Povilo Valaičio auklėtiniai 100:94 (25:24,
NKL pusfinalių prognozės: Maksvytis mato autsaiderių finalą
Intriguojančios Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) atkrintamųjų kovos nenustoja stebinti komandų sirgalių, o prieš naują etapą garsūs Lietuvos krepšinio žmonės tradiciškai
Buškevico nestebina Delininkaičio ir Lukauskio forma: jie laukia tokių serijų
Palangos „Olimpas“ ir „Jurbarkas-Karys“ pradeda Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) pusfinalio seriją. Patekdamas į pusfinalį „Olimpas“ pakartojo geriausią
Lukauskio ir Delininkaičo vedami jurbarkiečiai po dramatiškos kovos tapo paskutiniais pusfinalio dalyviais
Lemiamą patirties ir jaunystės kovą laimėjęs „Jurbarkas-Karys“ tapo paskutiniu „7bet-NKL“ pusfinalio dalyviu. Septyniese žaidę Povilo Valaičio auklėtiniai namuose 98:94
Žaidėjas, nuo kurio prasidėjo "Olimpas", papasakojo apie legendinę Panemunės aikštelę
11-oji „Tikslo link. Olimpas“ serija skirta komandos kapitonui Pauliui Danisevičiui. Žaidėjui, kuris pirmasis patikėjo Jono Vainausko projektu ir nuo kurio prasidėjo Palangos „Olimpo“
Lemiamose rungtynėse "Delikatesą" pervažiavęs "Olimpas" pateko į pusfinalį
Lemiamose penktose „7bet-NKL“ ketvirtfinalio serijos rungtynėse triumfavo Palangos „Olimpas“. Reguliariojo sezono nugalėtojai namų tvirtovėje 98:70 (23:14, 23:22, 24:15, 28:19)
Vilio pabaigoje traukiami marijampoliečiai palaužė "Perlą" ir prasibrovė į pusfinalį
Trečiajame kėlinyje atsiplėšusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ žengė į „7bet-NKL“ pusfinalį. Tomo Gaidamavičiaus kariauna išvykoje 76:69 (16:15, 14:16, 19:12,
Triuškinančią persvarą iššvaistęs "Vytis-VDU" visgi laimėjo ir lemiamą mačą žais Jurbarke
Charakterį parodęs Šakių „Vytis-VDU“ išplėšė dar bent vienerias „7bet-NKL“ atkrintamųjų rungtynes. Eriko Kučiausko auklėtiniai namuose 94:89 (30:18,
"Olimpas" išplėšė lemiamą mačą, "Perlas" per pratęsimą laimėjo Marijampolėje
„7bet-NKL“ atkrintamųjų ketvirtfinalyje Palangos „Olimpas“ pasiekė žūtbūtinę pergalę. Sandžio Buškevico vyrai Joniškyje 93:68 (32:14, 19:24, 19:11,
Dramatiškai laimėję jurbarkiečiai priartėjo prie Finalo ketverto
„7bet-NKL“ atkrintamosiose lygos debiutantas „Jurbarkas-Karys“ dėjo dar vieną žingsnį pusfinalio link. Povilo Valaičio auklėtiniai namų tvirtovėje 104:98 (24:22, 20:19,
Žemaičių magija tęsiasi: dramatiškai telšiškius palaužiusi "Kretinga" – pirmoji pusfinalio dalyvė
Šio „7bet-NKL“ sezono atkrintamosiose „Kretinga“ daro stebuklus. Arimanto Mikaločiaus kariauna išvykoje 73:71 (13:19, 19:19, 21:18, 20:15) ketvirtfinalyje eliminavo
"Olimpas" turėjo vargti prieš penkiese likusį "Delikatesą", "Kretinga" – per žingsnį nuo pusfinalio
Sausakimšame Kretingos sporto centre „Kretinga“ sukūrė dar vieną stebuklą ir atsidūrė per žingsnį nuo „7bet-NKL“ pusfinalio. Arimanto Mikaločiaus kariauna namie
Marijampoliečiai užtikrintai startavo ketvirtfialyje, jurbarkiečiai dramatiškai krito per pratęsimą
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ pergale startavo „7bet-NKL“ atkrintamosiose. Tomo Gaidamavičiaus kariauna namų tvirtovėje 77:65 (26:14, 20:20, 18:12, 13:19) įveikė
Sensacijos NKL: "Kretinga" laimėjo Telšiuose, "Delikatesas" išvykoje sutriuškino "Olimpą"
Žvėriškais veteranų pasirodymais pažymėtose rungtynėse tikrą sensaciją pateikė „Kretinga“. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai išvykoje 100:92 (26:24, 30:20, 11:15, 16:24,
Per pratęsimą "Atletą" patiesęs "Perlas" pirmą kartą žais ketvirtfinalyje
Išlikimo rungtynėse paskutinį bilietą į „7bet-NKL“ ketvirtfinalį pačiupo Vilkaviškio „Perlas“. Šarūno Zablockio auklėtiniai savo aikštėje
Dviženklį pranašumą išbarstę žalgiriečiai itin apmaudžiai baigė pasirodymą NKL
Įspūdingą charakterį parodžiusi ir veteranų vedama „Kretinga“ eliminavo praėjusio sezono „7bet-NKL“ čempionus. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai išvykoje 87:83 (25:21,
"Delikatesas" dramatiškai iškopė į ketvirtfinalį, "Perlas" išlygino serijos su "Atletu" rezultatą
Joniškio „Delikatesas“ dramatiškai įšoko į „7bet-NKL“ ketvirtfinalio traukinį. Žilvino Petraičio auklėtiniai svečiuose 81:80 (22:15, 25:23, 18:18, 16:24)