Naujienos kraunasi...

Ą.Tubelis – apie NCAA: patinka čia vyraujantys greičiai, bet reikia perprasti taisykles

Autorius: VKM.


NCAA čempionate žibantis pirmakursis Ąžuolas Tubelis atviras – jis į Jungtines Amerikos Valstijas (JAV) atvyko žaisti krepšinį. Tiesiog taip paprastai – žaisti krepšinį ir tobulėti.

„Čia labai šilta, net jau norėtųsi kažkokio vėjelio. Nebuvo sunku prisitaikyti. Nelabai skiriu dėmesio pačiai vietos kultūrai. Esu susitelkęs į krepšinį, tam čia ir atskridau“, – kalbėdamas su Vilniaus krepšinio mokyklos (VKM) svetaine sako vienas Arizonos „Wildcats“ universiteto lyderių.

Netrukus 19-ąjį gimtadienį minėsiantis vilnietis 9 iš 15 šiame sezone jau sužaistų rungtynių pradėjo starto penkete. 207 cm ūgio lietuvis aikštėje vidutiniškai praleidžia 23,7 minutės, pelno 11,4 taško ir atkovoja 6,5 kamuolio ir padėjo prestižinei universiteto komandai pasiekti jau 12 pergalių.

„Sezonas – neblogas, bet tikrai galiu geriau. Patinka čia vyraujantys greičiai, bet reikia dar geriau perprasti taisykles, kurios čia kiek kitokios“, – sako VKM absolventas.

Su vyresniais – nuo pat pirmosios klasės

Seano Millerio schemose pasitikėjimą per trumpą laiką užsitarnavęs Ą. Tubelis nekalba abstrakcijomis. Jis nesileidžia į kalbas apie karjeros tikslus, NBA naujokų biržas, bet mielai pasidalina savo dabartine dienotvarke.

„Keliamės 05:30 arba 06:30 val. ir einame atlikti koronaviruso testo. Turime treniruotę štanginėje, po jos jungiamės į nuotolines paskaitas. Tada antra treniruotė, poilsis ir namų darbai. Labai gerai, kad čia esu su broliu (Tautvilu, – autoriaus pastaba). Vienas kitam padedam įvairiose srityse, po treniruotės visada „persimetam“ „1×1“, – šypsosi vienas perspektyviausių Lietuvos krepšininkų.

JAV įprasta praktika, jog mokyklų ir universitetų absolventai su savo jaunystės organizacijomis palaiko artimą ryšį visą gyvenimą. Ą. Tubelis – ne išimtis:

„Su Vilniaus krepšinio mokykla jaučiu ypatingą ryšį ir jį jausiu dar tikrai ilgai, – atvirauja Ą. Tubelis. – Pažįstu daug trenerių, administracijos darbuotojų. Iki šiol bendrauju su pirmuoju treneriu Vyteniu Tupčiausku, kitais treneriais, savo komandos draugais, dabartiniais mokyklos auklėtiniais.“

„Tuo metu rinkau 2001 m. gimimo grupę, o norinčių vaikų atsirado labai daug. Ąžuolas atėjo kartu su savo broliu dvyniu Tautvilu ir iškart pradėjo sportuoti su metais vyresniais komandos draugais. Vėliau pradėjo ryškėti Ąžuolo fizinė jėga ir pati komanda susilipdė labai gera, kuri pradėjo dominuoti visoje Lietuvoje savo amžiaus grupėje. 2017 m., susijungus VKM ir Šarūno Marčiulionio krepšinio akademijai, kartu su Ąžuolu komandoje buvo tokie žaidėjai, kaip Danielius Baslykas, Adas Šimonis, Erikas Jermolajevas, Augustas Marčiulionis, prisijungė ir Marekas Blaževičius. Buvo labai daug gerų vaikų, kuriais mes labai didžiuojamės. Šauni karta“, – į prisiminimus leidžiasi pirmasis Ą. Tubelio treneris, dabar VKM mokyklai vadovaujantis V. Tupčiauskas.

Dėkingas pirmajam treneriui ir krepšinio mokyklai

Pirmoji Ą. Tubelio treniruotė įvyko 2008 m. rudenį Pašilaičiuose. Tuomet Vilniaus „Rytas“ pradėjo geriausią savo sezoną klubo istorijoje ir per jį iškovojo visus įmanomus titulus.

„Mama nuvedė į treniruotę. Nežinojau, kur einu, bet patiko ir pasilikau iki galo. Iš pirmųjų metų labiausiai įsiminė pačios treniruotės Žemynos progimnazijoje. Treneris V. Tupčiauskas mane išmokė visų krepšinio pagrindų – varytis kamuolį, driblinguoti, veržtis, mesti į krepšį. Manau, tai daug pasako, kiek šis žmogus prisidėjo prie mano tobulėjimo. Treneris būdavo visiems vienodai teisingas ir nenuolaidžiavo. Man tai labai padėjo ir, manau, rezultatai yra neblogi“, – apie pirmąjį trenerį atsiliepia Ą. Tubelis.

„Ąžuolas pradėjo dominuoti vos pradėjus žaisti MKL čempionatuose. Jis buvo fiziškai pranašesnis už kitus ir ne tik, kad nieko nenusileido metais vyresniems žaidėjams, bet buvo už juos geresnis. Jis yra apdovanotas gamtos fizinėmis savybėmis – jėga, greičiu. Manau, Ąžuolo charakteris – uždaras būdas, atsidavimas darbui – nuo pat mažų dienų yra labai svarbūs aspektai, dėl ko jis pasiekė tokį lygį“, – pastebi V. Tupčiauskas.

„Lankydamas VKM, tikrai jaučiau dėmesį. Visi man padėjo, kiek tik galėjo, stengėsi su manimi dirbti individualiai. Manau, labai svarbu, kad mane pirmasis treneris mokė žaisti ne tik baudos aikštelėje, bet ir perimetre. Buvo puikios sąlygos augti ir tobulėti“, – sako Ąžuolas.

11 metų – tiek skiria pirmąją Ąžuolo treniruotę Žemynos progimnazijos sporto salėje ir oficialų debiutą reprezentacinėje miesto komandoje. Po dominavimo Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL), pirmą kartą ant „Jeep“ arenos parketo su „Ryto“ vyrais Ą. Tubelis žengė 2019 m. spalio 6 d. Vilniečiai tuomet 86:65 nugalėjo Utenos „Juventus“. Iki pandemijos pradžios ir Lietuvos krepšinio lygos (LKL) sezono sustabdymo, Ą. Tubelis su „Ryto“ apranga spėjo sužaisti 6 rungtynes, o sėkmingiausiai jam susiklostė mačas su „Šiauliais“ (11 taškų, 10 naudingumo balų).

Ypatinga karta

Prisimindamas Ą. Tubelio vaikystę, pirmasis treneris V. Tupčiauskas akcentuoja universalų krepšininko rengimą:

„Manau, kad jam išėjo į naudą žaidimas su vyresniais jau nuo pat pirmųjų metų ir rungtyniavimas lengvojo krašto puolėjo pozicijoje, kas padarė jį mobiliu žaidėju. Norėjau, kad jis būtų universalus – mestų tiek iš toli, tiek būtų aktyvus veržiantis link krepšio. Ąžuolas turi labai gerą krepšinio intelektą, puikiai skaito žaidimą, yra darbštus, talentingas. Žinoma, dar yra labai daug vietos tobulėjimui ir aš labai tikiuosi, kad jis pasieks aukščiausią lygį.“

„Arčiausiai širdies yra moksleivių čempionatų laimėjimai, ypač jaunių vaikinų amžiaus grupėse. Vaikų treneriams tai yra didelė garbė ir įvertinimas. Mes dalyvavome ir Šiaurės Europos jaunimo lygoje, kurioje pavyko nugalėti. Pasikartosiu, ta karta buvo labai gera, manau, viena geriausių visoje VKM istorijoje, – įsitikinęs mokyklos direktorius. – Man iš dalies ji primena 1975 m. gimimo kartą, kuri taip pat neturėjo lygių. Tokie žaidėjai, kaip Donatas Sabaliauskas, Giedrius Aidietis, Gintautas Vileita, Antanas Vilčinskas, Tomas Milašius ir kiti dominavo savo amžiaus grupėje ir buvo rimti varžovai Kauno sporto mokyklos komandai, kurioje tuo metu žaidė Šarūnas Jasikevičius, Žydrūnas Ilgauskas ir Tomas Masiulis. Bėgant laikui, VKM buvo daug gerų krepšininkų, bet kad vienoje laidoje būtų tiek daug talentingų žaidėjų yra gana retas atvejis. Ąžuolo kartą priskirčiau į šią kategoriją.“

Praėję metai – 2020-ieji – Ą. Tubeliui buvo pažymėti ne tik mokyklos baigimo atestatu, bet ir neigiamą atspalvį atmintyje užimančiu epizodu.

„Aišku, smagu, kai įvertina tavo individualų žaidimą, bet svarbiausi apdovanojimai yra iškovojami su komanda. Kai laimime čempionatus, tada yra smagiausia. 2018 m. laimėjome pagrindinį jaunių Eurolygos turnyrą. 2020 m. užtikrintai laimėjome atranką Kaune. Iki šiol manau, kad būtume vėl laimėję pagrindinį jaunių turnyrą. Deja, iš mūsų tokia teisė buvo atimta“, – prisimindamas užklupusią pandemiją ir vėliau sekusius Eurolygos politinius sprendimus sako krepšininkas.

Tapti žvaigžde tarp žvaigždžių – sudėtinga užduotis

V. Tupčiauskas savo darbo dieną dažniausiai pradeda nuo kompiuterio ekrano, kur stebi Ąžuolo ir kitų savo buvusių auklėtinių pasirodymus:

„Iš tikrųjų, nesitikėjau, kad jis šiemet taip ryškiai startuos NCAA lygoje. Vis dėl to ten yra tam tikra hierarchija, kur vyresni gauna daugiau žaidybinio laiko. Pirmakursių rolė komandoje dažniausiai būna mažesnė. Ąžuolo demonstruojamas žaidimas pirmaisiais metais už Atlanto tik parodo jo dideles galimybes. Ten vis dėl to pagrindinis akcentas yra individualūs gebėjimai, mažiau komandinių veiksmų. Manau, kad Ąžuolui ten yra tinkama terpė, nes jis yra atletiškas ir tuo pačiu techniškas žaidėjas, mėgstantis žaisti vienas prieš vieną. Labai seku M. Blaževičiaus situaciją, D. Baslyko žaidimą – tos pačios 2001 m. kartos pasirodymus. Tie vaikai man yra labai artimi, todėl vis pasižiūriu, kaip jiems sekasi. Taip pat įdėmiai seku 2017 m. prie VKM prisijungusio Augusto Marčiulionio progresą „Ryto“ klube. Pažanga išties matosi. Žinoma pasitaiko ir vaikiškų klaidų, tačiau vis labiau ryškėja jo potencialas.“

Pasisukus kalbai apie galimą Ąžuolo žaidimą NBA, VKM direktorius V. Tupčiauskas pripažįsta, būti žvaigžde tarp žvaigždžių – itin sudėtinga užduotis:

„Ąžuolas turi būti maksimaliai pasiruošęs bei atsidavęs kiekvienam mačui. Kiekvieną kartą žengęs į aikštelę jis turi būti lyderiu, jeigu nori pasiekti savo pagrindinį tikslą – žaidimą NBA. To jam labai linkiu. Pakliuvus į stipriausią pasaulio krepšinio lygą, niekas lengvai nesigaus. Ten pilna tokių pat talentingų žaidėjų kaip Ąžuolas. Būti žvaigžde tarp žvaigždžių reikia ne tik turėti daug talento, tačiau, kaip ir minėjau, kiekvieną dieną sunkiai dirbti.“

Ko Ą. Tubelis, be šeimos ir draugų, Amerikoje pasiilgo labiausiai ir kaip prasiblaško nuo įprastos rutinos?

„Pasiilgau savo lovos ir Vilniaus senamiesčio. Neseniai pabaigiau žiūrėti „The 100“ serialą. Patariu pažiūrėti, galbūt patiks ir jums“, – rekomendacija pokalbio pabaigoje pasidalino Ą. Tubelis.

Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
Čanakas: esu senamadiškas treneris; Radičevičius: gerai laikėmės plano
Čanakas: esu senamadiškas treneris; Radičevičius: gerai laikėmės plano
Panevėžio „Lietkabelio“ (3-3) komanda Europos taurės A grupėje iškovojo svarbią ir skambią pergalę. Nenado Čanako auklėtiniai namie 87:77 užtikrintai nugalėjo Badalonos „Joventut“
Sirvydis pasižymėjo atkovotais kamuoliais, į pergalę vedė monstriškai sužaidęs bendraklubis
Sirvydis pasižymėjo atkovotais kamuoliais, į pergalę vedė monstriškai sužaidęs bendraklubis
Deividas Sirvydis pasižymėjo kova dėl atšokusių kamuolių, o jo atstovaujama komanda triumfavo NBA G lygos mače.Detroito „Motor City Cruise“ (7-4) namie 103:98 (29:19, 24:17, 23:26,
Tubelis surengė puikų pasirodymą, jo komanda toliau nepralaimi NCAA
Tubelis surengė puikų pasirodymą, jo komanda toliau nepralaimi NCAA
Brolių dvynių Ąžuolo ir Tautvilo Tubelių atstovaujama komanda išlieka nepralaimėjusi NCAA čempionate.Arizonos "Wildcats" namie 94:65 (53:22, 41:43) sutriuškino iki šiol
Dončičiaus ir Porzingio duetas aptramdė "grizlius" ir nutraukė nesėkmių ruožą (rezultatai)
Dončičiaus ir Porzingio duetas aptramdė "grizlius" ir nutraukė nesėkmių ruožą (rezultatai)
NBA čempionate trečiadienį naktį Dalaso „Mavericks“ (12/12) svečiuose 104:96 (26:25, 22:27, 28:23, 28:21) (14/11) pranoko Memfio „Grizzlies“ krepšininkus ir nutraukė
Ginevičius perėmė Prienų komandos vairą
Ginevičius perėmė Prienų komandos vairą
Prienų „Labas GAS“ komandos trenerių štabe – rokiruotė. Ekipos vairą laikinai perima iki šiol asistentu komandoje dirbęs Vidas Ginevičius, o komandai vadovavęs Marius
Treneris iš Čikagos: Buzelis aukštesnis ir atletiškesnis už LaMelo
Treneris iš Čikagos: Buzelis aukštesnis ir atletiškesnis už LaMelo
Čikagoje viešintis Lietuvos vyrų rinktinės vadovas Valdemaras Chomičius aplankė Lemonto mokyklos krepšinio rungtynes. Čikagos priemiestyje gyvena viena didžiausių lietuvių bendruomenių,
Grigonis – prieš mačą Kaune: kaip "Žalgirio" fanas noriu, kad jiems būtų kuo geriau
Grigonis – prieš mačą Kaune: kaip "Žalgirio" fanas noriu, kad jiems būtų kuo geriau
Tris sezonus Kauno „Žalgirio“ garbę gynęs Marius Grigonis jau šį penktadienį pirmą kartą po karjeros etapo Kaune žais prieš savo buvusią komandą. Buvęs žalgirietis
"Shaqtin' A Fool":  į aikštelę iškeliavęs "Suns" strategas bei apsižioplinę "Nets" ir "Wolves" žaidėjai
"Shaqtin' A Fool": į aikštelę iškeliavęs "Suns" strategas bei apsižioplinę "Nets" ir "Wolves" žaidėjai
NBA legenda Shaquille'as O'Nealas pristatė tradicinę rubriką "Shaqtin' A Fool", kurioje išrenkami juokingiausi lygos savaitės epizodai.Joje galime išvysti Atlantos
Dončičius – apie problemas su antsvoriu: po olimpiadios turėjau trijų savaičių pertrauką
Dončičius – apie problemas su antsvoriu: po olimpiadios turėjau trijų savaičių pertrauką
Dalaso "Mavericks" komandos lyderis Luka Dončičius sulaukė Indianos "Pacers" legendos Reggie Millerio kritikos.Vienas garsiausių visų laikų NBA snaiperių pareiškė, kad
Įspūdingi dėjimai bei Radzevičiaus ir Nebo blokai – gražiausi LKL savaitės momentai
Įspūdingi dėjimai bei Radzevičiaus ir Nebo blokai – gražiausi LKL savaitės momentai
„Betsafe-LKL“ čempionate pasibaigus rinktinių „langui“, komandos sugrįžo į pirmenybių kovas. LKL.lt pristato gražiausių gruodžio pirmosios savaitės epizodų penketuką.Jame
Shaqas – apie "Lakers" žvaigždę Davisą: jo lygoje jau niekas nebijo
Shaqas – apie "Lakers" žvaigždę Davisą: jo lygoje jau niekas nebijo
Šlovės muziejaus narys Shaquille'as O'Nealas laidoje "Inside the NBA" sukritikavo Los Andželo "Lakers" žvaigždės Anthony Daviso dabartinę formą."Mes nuolat
NBA nepritapęs Pangosas galingai debiutavo G lygoje
NBA nepritapęs Pangosas galingai debiutavo G lygoje
NBA G lygoje Klivlando „Charge“ ekipoje pirmą kartą ant parketo pasirodė Kevinas Pangosas, o jo atstovaujama ekipa (6-4) namuose 131:118 (25:30, 37:24, 31:32, 38:32) pranoko De Moino „Wolves
Išskirtinio grožio "Lakers" gynėjo dėjimas – įspūdingiausias NBA nakties momentas
Išskirtinio grožio "Lakers" gynėjo dėjimas – įspūdingiausias NBA nakties momentas
Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) antradienį įvyko vos trys susitikimai.Lyga paskelbė gruodžio 7 dieną sužaistų rungtynių gražiausių epizodų penketuką, kuriame galime išvysti
Sirvydis pergalingame mače išsiskyrė tik prasčiausiu "+-" rodikliu
Sirvydis pergalingame mače išsiskyrė tik prasčiausiu "+-" rodikliu
Deividas Sirvydis kukliai prisidėjo prie savo komandos pergalės Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) G lygoje.Detroito "Motor City Cruise" (6-4)  namie 106:99 (28:36, 24:22,
NBA: "Mavericks" košmaras šaudant iš toli ir "Lakers" žvaigždyno spindesys
NBA: "Mavericks" košmaras šaudant iš toli ir "Lakers" žvaigždyno spindesys
NBA čempionate antradienį vakare Dalasio „Mavericks“ (11/12) namuose 99:102 (27:21, 35:29, 24:25, 13:27) nusileido Rytų konferencijos lyderei Bruklino „Nets“ (17/7) ekipai, rašo
Vieną "Blazers" lyderių iš rikiuotės išvedė pneumotoraksas
Vieną "Blazers" lyderių iš rikiuotės išvedė pneumotoraksas
Vienam Portlando "Trail Blazers" lyderių C.J.McCollumui diagnozuotas pneumotoraksas (dešiniojo plaučio kolapsas).Klubas praneša, kad krepšininko sugrįžimo į rikiuotę
Fantastiškai žaidęs Motiejūnas atvedė "Monaco" į dramatišką pergalę prieš ASVEL
Fantastiškai žaidęs Motiejūnas atvedė "Monaco" į dramatišką pergalę prieš ASVEL
Fantastiškai žaidęs Donatas Motiejūnas lėmė savo komandos pergalę Eurolygos klubų dvikovoje Prancūzijos pirmenybėse.Monako "AS Monaco" namie po dramatiškos kovos 84:82
Kroatų žvaigždė neįsivaizduoja NBA siautėjančių Šaro ar Željko: greitai gautų po smūgį ir būtų atleisti
Kroatų žvaigždė neįsivaizduoja NBA siautėjančių Šaro ar Željko: greitai gautų po smūgį ir būtų atleisti
Kazanės UNIKS ekipai atstovaujantis ir vienu iš jos lyderių Eurolygoje šį sezoną tapęs kroatas Mario Hezonja vargiai įsivaizduoja Željko Obradovičiaus ir Šarūno Jasikevičiaus
Šaro kariauną papildė visą karjerą NBA praleidęs Australijos rinktinės gynėjas
Šaro kariauną papildė visą karjerą NBA praleidęs Australijos rinktinės gynėjas
Traumoms išretinus Šarūno Jasikevičiaus treniruojamos Barselonos "Barcelona" ekipos gynėjų grandį, katalonai suskubo ieškoti pastiprinimo.Antradienį pranešta,
Komandos draugų pasiilgęs Lauvergne atskleidė, kada tikisi grįžti į aikštelę
Komandos draugų pasiilgęs Lauvergne atskleidė, kada tikisi grįžti į aikštelę
Praėjusią savaitę „Žalgirio“ rūbinėje po daugiau nei mėnesio pertraukos vėl skardėjo aukštaūgio Joffrey Lauvergne balsas – krepšininkas po Prancūzijoje atliktos
Iškritus lyderiui "Grizzlies" ne tik laimėjo 5 mačus paeiliui, bet ir neleido varžovams nė karto pirmauti
Iškritus lyderiui "Grizzlies" ne tik laimėjo 5 mačus paeiliui, bet ir neleido varžovams nė karto pirmauti
Šiąnakt Memfio "Grizzlies" (14-10) svečiuose 105:90 įveikė Majamio "Heat" (14-11) ir laimėjo jau net penktą kartą iš eilės.Svarbu pažymėti, kad pergalingos serijos
Nurkičius smūgiu alkūne buvusį žalgirietį pasiuntė į nokdauną
Nurkičius smūgiu alkūne buvusį žalgirietį pasiuntė į nokdauną
Portlando "Trail Blazers" vidurio puolėjas Jusufas Nurkičius labai šiurkščiai sužaidė prieš Los Andželo "Clippers" centrą Isaiah Hartensteiną.Bosnis alkūne
LeBronas: Bronny svajoja apie NBA, o aš mąstau, kaip vieną dieną žaisime kartu
LeBronas: Bronny svajoja apie NBA, o aš mąstau, kaip vieną dieną žaisime kartu
Los Andželo "Lakers" superžvaigždė LeBronas Jamesas po apsilankymo vyriausiojo sūnaus Bronny rungtynėse pareiškė, kad jie abu svajoja vienu metu žaisti NBA lygoje."Iki šiol
Sabonis vilko "Pacers" į principinę pergalę; Brazdeikis neišsiskyrė (rezultatai)
Sabonis vilko "Pacers" į principinę pergalę; Brazdeikis neišsiskyrė (rezultatai)
Domantas Sabonis buvo rezultatyviausias, naudingiausias, daugiausiai žaidęs ir labiausiai prie pergalės komandą priartinęs Indianos „Pacers“ (10/16) žaidėjas akistatoje su Vašingtono
NBA Top 10: 19-mečio dėjimas per Drummondą bei Curry šūvis iš aikštės vidurio
NBA Top 10: 19-mečio dėjimas per Drummondą bei Curry šūvis iš aikštės vidurio
Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pirmadienį įvyko dešimt susitikimų, po lygiai pergalių pasidalijo aikščių šeimininkai ir svečiai.Lyga pristatė gruodžio
Petrauskas nusilenkė karjeros rungtynes sužaidusiam Lukauskiui: negalėjome jo apibėgti
Petrauskas nusilenkė karjeros rungtynes sužaidusiam Lukauskiui: negalėjome jo apibėgti
Mindaugas Lukauskis per du su puse kėlinio surinko 25 taškus ir iš viso pelnęs 33 taškus pagerino dar 2001 metais fiksuotą savo karjeros rezultatyvumo rekordą. Vis dėlto, vienas
Žalgiriečių triumfas derbyje, pratęsimas Kaune, "Šilutės" žvėris ir tritaškių vakarėlis Joniškyje
Žalgiriečių triumfas derbyje, pratęsimas Kaune, "Šilutės" žvėris ir tritaškių vakarėlis Joniškyje
Devintąją „7bet-NKL“ sezono savaitę buvo sužaista 14 susitikimų, o per ją nutiko daug įdomybių, kurias skubame jums nušviesti.Tinklalapis nklyga.lt pristato savaitės įvykių
Ispanijos krepšinio žvaigždė Rubio: anksčiau buvau egoistas
Ispanijos krepšinio žvaigždė Rubio: anksčiau buvau egoistas
Ispanijos krepšinio žvaigždė bei "Cavaliers" atakų organizatorius Ricky Rubio interviu "The Athletic" pripažino, kad pirmiausia buvo nuliūdintas žinios, kad yra išmainytas

Vartotojo meniu
Diskusijos
NBA 2014-2015 (1022) 01.08 18:51
Krepšinio torentai (155) 09.09 19:51
EuroBasket 2015 (56) 01.09 07:15
Nauja Eurobasket.lt versija (755) 11.17 15:45
Apie
Draugaukime