Apkartęs G.Oreliko ir M.Lukauskio sugrįžimas: "Lietkabelis" nušlavė "Šiaulius"

kklietkabelis.lt
Panevėžio „Lietkabelis“ (4/2) neturėjo problemų „Betsafe-LKL“ namų rungtynėse ir paliko be pergalių „Šiaulius“ (0/6) – 101:76 (17:18, 32:14, 25:22, 27:22).

Šiauliečiai laikėsi tik pirmajame kėlinyje, po kurio „Lietkabelis“ visiškai perėmė iniciatyvą į savo rankas. Paulius Valinskas, Gytis Masiulis ir Gabrielius Maldūnas padėjo atitrūkti (39:26), o skirtumas galiausiai pasiekė jau 19 taškų – 47:28.

„Šiaulių“ situacija negerėjo, Vytenio Lipkevičiaus tritaškiai „Lietkabelio“ skirtumą didino (57:36), tačiau savo bandymą realizavo ir Gediminas Orelikas. Jis trečio kėlinio viduryje pelnė pirmuosius savo taškus, vėliau stojo mesti baudų ir iš viso surinko 5 per pusę minutės – 46:62. Daugiau „Šiauliai“ atsitiesti neįstengė ir panevėžiečiai laimėjo be problemų.

Šio sezono „Betsafe-LKL“ debiutavęs ir po pertraukos į krepšinį grįžęs G.Orelikas iš viso surinko 5 taškus, atkovojo kamuolį, atliko 9 perdavimus, 2 sykius prasižengė, išprovokavo 5 pražangas ir surinko 6 naudingumo balus. Tiesa, taiklumas šlubavo – pataikytas 1 tritaškis iš 8, pramesti 3 dvitaškiai. Žaidė jis 28 minutes.

„Šiauliuose“ pirmą mačą sužaidęs Mindaugas Lukauskis per 19 minučių pelnė 10 taškų (2/2 dvit., 2/2 trit.), 2 sykius suklydo, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, 2 kartus prasižengė bei surinko 9 naudingumo balus.

„Lietkabelyje“ dviženkliu rezultatyvumu pasižymėjo šeši žmonės: P.Valinsko sąskaitoje 22 taškai (9 atk. kam., 28 n.b.), Margirio Normanto – 15, Gyčio Masiulio – 13 (8 atk. kam.), V.Lipkevičiaus (4/6 trit.) ir G.Maldūno – 12, Marino Maričiaus – 11.

„Šiauliams“ 20 taškų surinko Elvaras Fridrikssonas (4/6 trit.), 11 – Arminas Urbutis, 9 – Martynas Varnas (1/6 trit.).

100 taškų ribą panevėžiečiai peržengė pirmąsyk sezone.

Th.Walkupo tritaškis išgelbėjo "Žalgirį" nuo pralaimėjimo "Lietkabeliui"
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) Kauno „Žalgiriui“ (31/3) šis mačas nereiškė nieko, o Panevėžio „Lietkabeliui“ (21/13) reiškė
Sezono rezultatyvumo rekordą pagerinusi "Juventus" nugalėjo "Šiaulius"
Utenos „Juventus“ (22-13) ekipa išsaugojo šansus iškovoti trečiąją vietą „Betsafe-LKL“ reguliariajame sezone.Žydrūno Urbono auklėtiniai
Gražiausias balandžio momentas - vadovėlinė "Šiaulių" ataka
„Betsafe-LKL“ pirmenybėse prabėgo paskutinis pilnas reguliariojo sezono mėnuo – balandis, o jau netrukus komandos startuos atkrintamosiose varžybose. Tačiau prieš tai LKL.lt
"Rytas" nepaliko šansų "Šiauliams"
Sekmadienį Vilniaus „Rytas“ (25/7) pasiekė pergalę „Betsafe-LKL“ pirmenybėse ir gali būti ramus dėl likusios reguliaraus sezono dalies.Sostinės ekipa namuose 104:68 (22:15,
Vaikystę prisiminęs N.Giga: mama visada būdavo šalia
LKL TV Motinos dienos proga parengė reportažą su Klaipėdos „Neptūno“ aukštaūgiu Norbertu Giga.Krepšininkas interviu pasakojo apie savo ryšį su mama ir labiausiai
"Lietkabelį" įveikęs "Neptūnas" pateko į atkrintamąsias
Klaipėdos „Neptūnas“ (13/21) užsitikrino vietą „Betsafe-LKL“ atkrintamosiose. Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai namuose 83:73 (16:17, 25:19, 24:19, 18:18) palaužė
"Neptūno" sąskaitoje - labai svarbi pergalė Alytuje
Klaipėdos „Neptūnui“ (12/21) labai svarbios pergalės, norint įsitvirtinti Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) atkrintamųjų aštuonete.Tai pavyko padaryti
Jogėla - apie karjeros pradžią, ankstyvą pažintį su traumomis ir "Neptūno" sezoną
LKL TV interviu rubrikoje žiūrovų šįkart laukia trumpas pašnekėsys su Klaipėdos „Neptūno“ puolėju Matu Jogėla.Atletiškumo nestokojančiam uostamiesčio krepšininkui
Po pertraukos smogęs "Žalgiris" pasiekė revanšą prieš "Rytą"
Kauno „Žalgiris“ (28/3) beveik užsitikrino pirmąją poziciją „Betsafe-LKL“ reguliariajame sezone. Lietuvos čempionai išvykoje 90:81 (21:22, 25:21, 25:20, 19:16)
Kovoje dėl 3 vietos "Lietkabelis" užtikrintai įveikė "Juventus"
Svarbią pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) pasiekė Panevėžio „Lietkabelis“ (21/11), kuris namuose 98:86 (22:13, 20:23, 28:20, 28:20) susitvarkė su turnyro
Visas rungtynes pirmavę "Šiauliai" nugalėjo Kėdainių ekipą
Trečiadienį Šiauliuose vykusiose rungtynėse, aikštės šeimininkai iškovojo 12-ąją pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate.Antano Sireikos vadovaujami Šiaulių
LKL valdyba nubalsavo - kitą sezoną čempionate rungtyniaus 11 komandų
Antradienį paaiškėjo, kad „Betsafe-LKL“ čempionate kitą sezoną rungtyniaus vienuolika komandų.Taip buvo nuspręsta LKL valdybos balsavime, kuriame svarstytas kito sezono čempionate
"Šiaulių" skrajūnas Furmanavičius - apie žaidimą JAV, Sireiką ir programavimą
Pirmadienį „Betsafe-LKL“ aistruoliai lygos „Facebook“ paskyroje galėjo užduoti savo klausimus „Šiaulių“ krepšininkui Justui Furmanavičiui.Jis
Panevėžyje – nuostabus Vilio kėlinys ir kėdainiečių triumfas
Kiek netikėtą pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate šeštadienio vakarą iškovojo Kėdainių „Nevėžis-Optibet“ (9-23).Mariaus Kiltinavičiaus
Lenktynės dėl LKL atkrintamųjų: savo spėjimus pateikė žurnalistai
„Betsafe-LKL“ čempionate artėja lemiamų reguliariojo sezono kovų metas.Kol kas vietą ketvirtfinalyje užsitikrino tik keturi  klubai – Kauno „Žalgiris“ (26-3),
Milaknio sugrįžimo mače - lengva "Žalgirio" pergalė prieš dzūkus
Artūras Milaknis sugrįžo į rikiuotę, o Kauno „Žalgirio“ (26/3) komanda tai pažymėjo lengva pergale Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“).Martino Schillerio auklėtiniai
Iš rikiuotės iškritusį Kariniauską "Juventus" gretose pakeis Paliukėnas
Utenos „Juventus“ klubas iki šio sezono pabaigos sudarė sutartį su 195 cm ūgio gynėju Martynu Paliukėnu. 27-erių vilnietis komandoje užpildys praretėjusią gynėjų grandį.„Visada
Fantastika: Fridrikssonas surinko 51 naudingumo balą, o "Šiauliai" kyla į septintą vietą
Trečiadienio vakarą „Betsafe-LKL“ čempionate itin svarbią pergalę namuose iškovojo „Šiaulių“ (11/19) komanda. Antano Sireikos vadovaujama ekipa po atkaklios
Dominavęs "Žalgiris" apkartino skaudžią netektį išgyvenusios "Juventus" nuotaiką
Utenos „Juventus“ (20/11) komanda dar rungtynių pradžioje prarado Vaidą Kariniauską, o vėliau rimtesnio iššūkio Kauno „Žalgiriui“ (25/3) nemetė.Martino Schillerio
Sirgalių sugrįžimo mače - svarbi "Dzūkijos" pergalė
Itin svarbią pergalę prieš tiesioginius varžovus dėl patekimo į atkrintamąsias antradienį „Betsafe-LKL“ čempionate iškovojo Alytaus „Dzūkija“ (10-19).Nikolos
Vieną po kitos statistines viršūnes užkariaujantis Lukauskis: nesakau, kad nebenoriu žaisti
Sekmadienį „Betsafe-LKL“ rungtynėse tarp Prienų „CBet“ ir „Šiaulių“ krito dar vienas ilgai gyvavęs rekordas. Į pirmąją vietą pagal per visą lygos istoriją
Masiulio vedamas "Lietkabelis" palaužė "Pieno žvaigždes"
Panevėžio „Lietkabelio“ (20-10) komanda galingai pradėjo ketvirtą kėlinį ir Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) namų rungtynėse 98:90 (27:26, 19:24, 21:19, 31:21)
"Šiauliai" apmaudžiai pralaimėjo trilerį Prienuose
Prienų „CBet“ (12-18) komanda atlaikė pakilusių varžovų šturmą, sumetė lemiamus metimus ir „Betsafe-LKL“ mače iškovojo sunkią pergalę namuose, kur 90:89
Signalas "Lietkabeliui": Europos taurės turnyras mažina dalyvių skaičių
Europos taurės turnyras žengia Eurolygos pėdomis ir siaurina dalyvių ratą bei didžiajai jų daliai ketina išdalinti ilgalaikes licencijas.Tokios žinios skelbiamos po posėdžio, kuriame nuotoliniu
Paaiškėjo, kas galės patekti į "Lietkabelio" rungtynes su "Rytu"
Vyriausybei nutarus nuo pirmadienio leisti sporto renginiuose dalyvauti žiūrovams, kitą savaitę Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) rungtynėse „Cido“ arenoje tarp
Neįtikėtinai spurtavę "Šiauliai" patiesė "Lietkabelį"
„Šiaulių“ (10-18) komanda parodė įspūdingą kovingumą po didžiosios pertraukos ir pateikė staigmeną Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“).Antano Sireikos
"Lietkabelio" direktorius Purlys: mūsų tikslas – antra vieta LKL
Iki reguliariojo LKL sezono pabaigos likus aštuoniems turams, trečioje turnyrinės lentelės vietoje besirikiuojančio Panevėžio „Lietkabelio“ klubo generalinis direktorius Martynas
"Lietkabelis" per pratęsimą palaužė svečius iš Prienų
Sekmadienio vakarą Panevėžyje vykusiose rungtynėse, aikštės šeimininkai iškovojo 19-ąją pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate.Nenado Čanako vadovaujami Panevėžio