Aštuoniolikmečių rinktinės pergalėmis pradėjo tarptautinį turnyrą

Lietuvos aštuoniolikmečių merginų ir vaikinų rinktinės tęsia pasiruošimą Europos čempionatui. Baltijos taurėje Taline dalyvaujančios komandos pranoko latvių ekipas. Pirmosios į kovą stojo merginos, Daliaus Ubarto auklėtinės rezultatu 65:55 (20:16, 19:12, 15:8, 11:19) įveikė bendraamžes iš Latvijos.

Pirmasis kėlinys geriau sekėsi lietuvėms, kurios į priekį pabėgo 9:2 ir nors priešininkėms pavyko priartėti po pirmojo ketvirčio rezultatu 20:16 pirmavo Lietuvos rinktinė. Antrajame kėlinyje merginos toliau rodė gerą žaidimą ir atkarpą laimėjusios 12:1 prieš ilgąją pertrauką pirmavo jau 39:28. Trečiajame kėlinyje lietuvės dar labiau padidino turimą persvarą ir nors paskutinį ketvirtį geriau sužaidė Latvijos rinktinė, susitikimą rezultatu 65:55 laimėjo aštuoniolikmetės iš Lietuvos.

LIETUVA U18: D. Donskichytė 15 tšk., K. Serkevičiūtė 10 tšk., G. Kuzminskytė 9 tšk.

LATVIJA U18: N. Ozola 15 tšk., E. Zumenta 11 tšk., S. Smirnova 8 tšk.

Kitose rungtynėse Lietuvos merginų (U18) rinktinė susitiks su Estijos ekipa. Rungtynės vyks liepos 21 d., 16:00 val.

Antrieji į kovą stojo vaikinai. Gedimino Petrausko auklėtiniai rezultatu 83:69 (25:23, 18:10, 22:14, 18:22) taip pat pranoko aštuoniolikmečius iš Latvijos.

Pirmasis rungtynių kėlinys buvo atkaklus ir nors didžiąją laiko dalį pirmavo Lietuva priešininkai per toli neatsiliko, po pirmojo ketvirčio rezultatas buvo 25:23. Antrajame kėlinyje atkarpą 10:0 laimėję lietuviai prieš ilgąją pertrauką susikrovė jau solidesnę 10 taškų persvarą. Antroje rungtynių pusėje Lietuvos rinktinė toliau rodė kovingą žaidimą ir nors paskutiniame ketvirtyje geriau sekėsi varžovams to nepakako ir rungtynes rezultatu 83:69 laimėjo Lietuva.

LIETUVA U18: L. Kišūnas 16 tšk., G. Vasiliauskas 15 tšk., L. Uleckas 12 tšk.

LATVIJA U18: E. Kaufmanis 14 tšk., A. Berkis 12 tšk., R. Hermanovskis 10 tšk.

Kitose rungtynėse lietuviai šeštadienį susitiks su Estijos ekipa.

Maksvytis: buvo gera treniruotė; Petrauskas: analizuosime situaciją, skaičiuosime sekundes
Kauno „Žalgiris“ pradėjo „Betsafe-LKL“ atkrintamąsias 90:71 nugalėdamas Kėdainių „Nevėžį-Optibet“, o treneris Kazys Maksvytis pabrėžė, kad ši pergalė
Apie "Žalgirį" atkrintamosiose klaustas "Nevėžio" strategas neleido Čeponiui užbaigti sakinio
Pirmadienio vakaras virto tikra švente Kėdainiuose: „Nevėžis-Optibet“ klubas po penkerių metų pertraukos pateko į „Betsafe-LKL“ atkrintamąsias, rašo Krepšinis.lt.Pirmadienį
Maksvytis ir po triuškinančios pergalės turėjo prie ko prikibti – išskyrė du dalykus
Po „Žalgirio“ daugiau nei įtikinančios pergalės Kėdainiuose šeštadienį Kauno ekipos strategas Kazys Maksvytis pirmiausiai prabilo apie tai, kas jam nepatiko auklėtinių
Žibėnas žėrė kritikos teisėjams: taip būti negali; priekaištų arbitrams turėjo ir Petrauskas
Vilniaus „Ryto“ krepšininkai išlipo sausi iš upės. Sostinės atstovai atsakomosiose Citadele Karaliaus Mindaugo taurės ketvirtfinalio rungtynėse „Jeep“ arenoje
Po niukso sostinėje Žibėnas kalbėjo apie veidrodžius, o Petrauskas negalėjo patikėti stebuklu
„Varžovai gražiai žaidė, išnaudojo visas progas, kai reikia – apsigynė, kai reikia – laimėjo tuos 50 prie 50 kamuolius. Tikrai pelnyta jų pergalė. Bandžiau komandą perspėti
Bosnes tiesiog sumindžiusios jaunės – Europos čempionato ketvirtfinalyje
Uraganinį pasirodymą aštunfinalyje surengusi Lietuvos U18 merginų rinktinė – tarp aštuonių geriausių Europoje ir per žingsnį nuo patekimo į U19 pasaulio čempionatą.Viliaus
Pirmą pergalę iškovojusios jaunės varžovėms leido įmesti 36 taškus
Lietuvos U18 merginų rinktinei (1-1) pavyko galingai reabilituotis po Europos čempionato starte patirtos nesėkmės.Visą mačą dominavusios Viliaus Stanišausko auklėtinės 69:36 (19:11, 21:8,
Aštuoniolikmetės Europos čempionate startavo nesėkme
Lietuvos U18 merginų rinktinė (0-1) nesėkme pradėjo Graikijoje vykstantį Europos čempionatą.Viliaus Stanišausko treniruojamos merginos turnyro starte 61:70 (16:13, 14:22, 18:15, 13:20) pralaimėjo
U18 rinktinė su Jocyte priešakyje: važiuojame ne dėl 5-12 vietos, o dėl medalio
Lietuvos U18 vaikinų rinktinei tęsiant kovas Europos čempionate, į Senojo žemyno pirmenybes žengti ruošiasi ir tos pačios amžiaus grupės Lietuvos merginų rinktinė.Į šio turnyro
Siaubingai dažnai klydę jauniai pralaimėjo ketvirtfinalio trilerį šeimininkams turkams
Skaudžiausiu būdu pirmą nesėkmę patyrusi Lietuvos aštuoniolikmečių rinktinė liko už Europos čempionato pusfinalio borto.Karolio Abramavičiaus treniruojami jauniai turnyro ketvirtfinalyje
Krivo ir Murausko vedami jauniai aštuntfinalyje sutriuškino čekus
Lietuvos U18 vaikinų rinktinė lemiamas Europos čempionato kovas pradėjo su trenksmu.Neklumpantys Karolio Abramavičiaus auklėtiniai aštunfinalyje 88:57 (27:16, 24:13, 21:13, 16:15) nepasigailėjo
Krivo ir Murausko vedami lietuviai Europos čempionate nušlavė ir italus
Lietuvos aštuoniolikmečių vaikinų rinktinė (2-0) tęsia sėkmingą pasirodymą U18 Europos čempionate.Karolio Abramavičiaus treniruojami vaikinai 79:61 (15:19, 23:19, 18:9, 23:14) palaužė
Petrauskas – apie kriptovaliutas: žinau, tik tiek, jog kažkas kažką kažkur kasa
2021-2022 m. „Betafe-LKL“ čempionato sezone, Lietuvos krepšinio lyga kartu su Citadele banku pristato tęsia rubriką „Finansiniai patarimai su“.Citadele bankas domėjosi,
Žibėnas: labai patiko žaidėjų požiūris; Petrauskas: nesukontroliavome nieko
Giedriaus Žibėno treniruojamas Vilniaus „Rytas“ (17-3) kurį laiką pajautė varžovų pasipriešinimą, tačiau galiausiai Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“)
Petrauskas nusilenkė karjeros rungtynes sužaidusiam Lukauskiui: negalėjome jo apibėgti
Mindaugas Lukauskis per du su puse kėlinio surinko 25 taškus ir iš viso pelnęs 33 taškus pagerino dar 2001 metais fiksuotą savo karjeros rezultatyvumo rekordą. Vis dėlto, vienas
Petrauskas nesuprato Šeškaus dejavimo dėl kvapo: atsiprašau, bet daug kur smirda
Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) turnyre pirmąją pergalę pasiekė Kėdainių „Nevėžis-Optibet“ komanda, kuri savų žiūrovų akivaizdoje pasiekė revanšą ir
Nustebęs Urbonas gūžčiojo pečiais: dar nesu buvęs tokiose rungtynėse
Vos prasidėjusiame „Betsafe-LKL“ čempionate jau užfiksuotas pergalingas metimas paskutinę rungtynių sekundę. Jo autoriumi tapo Patrickas Milleris, išplėšęs Utenos „Uniclub-Casino
Liko vos kelios dienos – koks Kėdainių klubas pasitinka naują sezoną?
Iki naujojo 2021-2022 m. „Betsafe-LKL“ čempionato sezono laiko lieka vis mažiau. Klubai atlieka paskutinius pasiruošimo sezonui darbus, baigia sudėties komplektacijas ir ruošiasi
Jaunimas pasirodymą pasaulio čempionate baigė nusileisdami per pratęsimą (Petrausko video komentaras)
Lietuvos devyniolikmečių rinktinė pralaimėjimu baigė pasirodymą pasaulio čempionate Latvijoje. Rungtynėse dėl 5-os vietos Gedimino Petrausko auklėtiniai po pratęsimo 81:86 (17:23, 17:10, 18:17,
Pasaulio čempionatui besirengianti jaunimo rinktinė nusileido australams
Lietuvos jaunimo (U19) rinktinė patyrė pirmąjį pralaimėjimą ruošdamasi Daugpilyje (Latvija) netrukus prasidėsiančiam pasaulio jaunimo čempionatui.Gedimino Petrausko auklėtiniai Rygoje
"Nevėžio" vyr. treneriu tapo "Pieno žvaigždžių" vairą palikęs Petrauskas
Po beveik dešimties metų pertraukos prie Kėdainių miesto komandos vairo grįžta 36-erių metų specialistas Gediminas Petrauskas. Paskutinius tris su pusę sezono kaunietis buvo Pasvalio
Lietuvos jaunimo rinktinė dar kartą patiesė latvius (video komentarai)
Lietuvos jaunimo (U19) rinktinė tęsia pasiruošimą pasaulio čempionatui. Gedimino Petrausko auklėtiniai Kėdainiuose vykusiose kontrolinėse rungtynėse 79:67 (20:9, 24:20, 17:18, 18:20) antrąkart
Devyniolikmečių rinktinės sąraše – žaidėjai iš įvairių miestų
Lietuvos vaikinų U19 rinktinė, bus vienintelė jaunimo ekipa, kuri šią vasarą dalyvaus oficialiame FIBA turnyre – pasaulio čempionate Latvijoje. Po praėjusią savaitę vykusių burtų
Devyniais pralaimėjimais sezoną užbaigęs "Pieno žvaigždžių" strategas: ši istorija turi turėti pabaigą
Aštuntoje reguliariojo sezono vietoje likę pasvaliečiai Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) pirmenybes užbaigė ne pačia skambiausia nata – 9 pralaimėjimais iš
Schilleris atskleidė: vėl susižeidęs Garino šį sezoną nebežais
Patricio Garino toliau nepaleidžia traumos. Kauno „Žalgirio“ argentiniečiui įplyšo šlaunies raumuo, iki sezono pabaigos jis nebespės pasveikti.Tai po trečiadienio Lietuvos
Petrauskas prieš ketvirtfinalį: "Žalgiryje" gali rasti silpną vietą, bet ar sugebėsi ja pasinaudoti?
Pasvalio „Pieno žvaigždės“ Betsafe-LKL pirmenybių reguliarųjį sezoną užbaigė 8-oje vietoje ir atkrintamosiose susitiks su Kauno „Žalgiriu“.Šį sezoną Lietuvos
Mirkovičius – apie Petrausko panašumą su Kairiu bei milžinišką "Pieno žvaigždžių" potencialą
Branko Mirkovičius profesionalo kelią pradėjo dar 2003-iaisiais, o Lietuva jam yra jau aštunta šalis karjeroje. Serbas karjerą pradėjo gimtojoje šalyje, o po to prieš žaidimą