Aštuoniolikmetės Europos čempionate po atkaklios kovos nusileido kroatėms

Nors rungtynės prasidėjo žaidimu taškas į tašką, antroje pirmojo kėlinio pusėje lietuvėms pavyko pelnyti tik 4 taškus ir po pirmųjų 10 minučių priekyje 25:13 buvo Kroatija. Antrajame kėlinyje Lietuvos rinktinei skirtumo sumažinti nepavyko ir po pirmosios rungtynių pusės merginos atsiliko jau 14 taškų skirtumu.

Po ilgosios pertraukos lietuvės pagerino savo žaidimą ir laimėjo trečiajį ketvirtį. Prasidėjus ketvirtajam kėliniui komandas skyrė 10 taškų skirtumas, tačiau likus 3 sekundėms iki rungtynių pabaigos aštuonilikmetės atsiliko jau tik 3 taškais ir Kristina Masionytė stojo mesti dviejų baudos metimų. Pataikius pirmąją ir antrąją specialiai prametus kamuolį atsikovojo lietuvės, tačiau iš po krepšio pataikyti nepavyko Gabijai Šegždaitei ir rezultatu 69:67 lietuvės turėjo pripažinti Kroatijos pranašumą.

LIETUVA U18: D. Donskichytė 20 tšk., L. Tamutytė 17 tšk., K. Masionytė 10 tšk.

KROATIJA U18: A. Katavic 21 tšk., K. Erjavec 14 tšk., M. Tadič 14 tšk.

Lietuvos merginų (U18) rinktinės kitas susitikimas laukia šeštadienį.

Aštuoniolikmetės Europos čempionate startavo nesėkme
Lietuvos U18 merginų rinktinė (0-1) nesėkme pradėjo Graikijoje vykstantį Europos čempionatą.Viliaus Stanišausko treniruojamos merginos turnyro starte 61:70 (16:13, 14:22, 18:15, 13:20) pralaimėjo
U18 rinktinė su Jocyte priešakyje: važiuojame ne dėl 5-12 vietos, o dėl medalio
Lietuvos U18 vaikinų rinktinei tęsiant kovas Europos čempionate, į Senojo žemyno pirmenybes žengti ruošiasi ir tos pačios amžiaus grupės Lietuvos merginų rinktinė.Į šio turnyro
Lietuvos jaunimo rinktinės prisijungė prie gražios akcijos - giedojo "Tautišką giesmę"
Liepos 6-osios tradiciją visame pasaulyje giedoti Lietuvos himną tęsia ir Lietuvos jaunieji krepšininkai. Įtemptame treniruočių ir rungtynių tvarkaraštyje Lietuvos vaikinų jaunimo
Aštuoniolikmetės Europos čempionate startavo užtikrinta pergale
Lietuvos jaunių (U18) merginų rinktinė pradėjo pasirodymą Europos A diviziono čempionate Sarajeve (Bosnija ir Hercegovina).Pirmose D grupės rungtynėse Vytauto Pliaugos auklėtinės 69:54 (13:14,
Aštuoniolikmetės turnyre Italijoje nusileido šeimininkėms
Lietuvos jaunių (U18) merginų rinktinė tęsia pasirodymą kontroliniame turnyre Italijoje.Vytauto Pliaugos auklėtinės antrose rungtynėse 74:48 (17:11, 11:12, 17:11, 29:14) turėjo pripažinti
Aštuoniolikmetės turnyrą Italijoje pradėjo tiesiog sumindydamos varžoves
Lietuvos jaunių (U18) merginų rinktinė pergale pradėjo kontrolinį turnyrą Italijoje. Vytauto Pliaugos auklėtinės pirmose rungtynėse 68:45 (23:13, 15:10, 10:12, 20:10) sutriuškino Baltarusijos
Baltijos taurės turnyre merginos per pratęsimą įveikė baltaruses ir užėmė antrą vietą
Baltijos taurės merginų (U18) krepšinio turnyre antrą pergalę iškovojo Lietuvos rinktinė. Paskutinėse turnyro rungtynėse Vytauto Pliaugos auklėtinės per pratęsimą 66:60 (18:20,
Baltijos taurės turnyre lietuvės iškovojo pirmąją perglę
Druskininkuose vykstančiame Baltijos taurės merginų (U18) krepšinio turnyre pirmą pergalę iškovojo Lietuvos rinktinė.Antrosiose rungtynėse Vytauto Pliaugos auklėtinės 72:21 (12:7,
Baltijos taurė turnyre lietuvės startavo nesėkme
Druskininkuose prasidėjo tris dienas truksiantis Baltijos taurės merginų (U18) krepšinio turnyras.Pirmose rungtynėse Vytauto Pliaugos auklėtinės 43:67 (13:12, 13:28, 5:15, 12:12) turėjo pripažinti
Aštuoniolikmetės pradėjo pasiruošimą Europos čempionatui
Anykščiuose į pirmąją treniruočių stovyklą susirinko Lietuvos jaunių (U18) merginų krepšinio rinktinės kandidatės. Čia darbą pradėjo 17-a krepšininkių.„Labai noriu
Savaitgalį Kaune - "Krepšinio namų" 3×3 turnyras
Birželio 8 dieną Kauno Santakos parke vyks dar vienas didelis 3×3 krepšinio renginys – „Krepšinio namų“ turnyras, kurio pagrindinis akcentas yra vyrų elito grupės
Šeštadienį prie "Žalgirio" arenos - fanų zona ir papildomos pramogos
Užtikrintai „Betsafe–LKL“ titulo žygiuojantys Kauno „Žalgirio“ krepšininkai jau artėjantį šeštadienį „Žalgirio“ arenoje sužais trečiąsias
Europos jaunių (U18) merginų krepšinio čempionato B diviziono kovas pergale pradėjo Lietuvos rinktinė.Daliaus Ubarto auklėtinės pirmose turnyro rungtynėse 84:67 (25:16, 13:14, 24:15, 22:22)
Aštuoniolikmetės laimėjo Baltijos taurės turnyrą; pergalę Prancūzijoje iškovojo šešiolikmečiai
Sėkmingai Baltijos taurės turnyrą baigė Lietuvos jaunių (U18) merginų rinktinė. Daliaus Ubarto auklėtinės paskutinėse rungtynėse 99:59 (34:13, 33:13, 21:18, 11:15) nugalėjo Estijos
Aštuoniolikmetės dar kartą įveikė baltaruses, šį kartą - sunkiai
Lietuvos jaunių (U18) merginų krepšinio rinktinė antrą kartą per dvi dienas įveikė metais jaunesnes Baltarusijos krepšininkes.Daliaus Ubarto auklėtinės Druskininkuose šiandien
Aštuoniolikmetės sutriuškino baltaruses
Kontrolinėse rungtynėse pergalę iškovojo Lietuvos jaunių (U18) merginų krepšinio rinktinė.Daliaus Ubarto auklėtinės Druskininkuose 79:50 (27:11, 11:11, 19:15, 22:13) nugalėjo metais
Himną giedojo ir šalies krepšinio rinktinės
Liepos 6-osios tradicija visame pasaulyje giedoti Lietuvos himną neapleidžia ir krepšininkų. Lietuvos vaikinų jaunimo (U-20) rinktinė himną giedojo Turkijoje, kur dalyvauja tarptautiniame
Paaiškėjo Lietuvos atvirojo 3×3 čempionato nugalėtojai bei U-18 rinktinės
Lietuvos atvirasis 3×3 krepšinio čempionatas – baigtas. Beveik keturis mėnesius įvairiuose Lietuvos miestuose trukusios Lietuvos čempionato kovos išaiškino įvairių
Aštuoniolikmetės nusileido latvėms ir prarado vietą A divizione
Lietuvos jaunių (U18) merginų krepšinio rinktinė pralaimėjimu baigė Europos čempionatą. Daliaus Ubarto auklėtinės rungtynėse dėl 13 vietos 72:81 (20:18, 16:19, 14:29, 22:15) pralaimėjo
Aštuoniolikmetės Europos čempionatą baigė sumindžiodamos graikes
Lietuvos merginų (U18) rinktinė pergalingai baigė Europos čempionatą.Aštuoniolikmetės 96:57 (25:13, 19:10, 24:19, 28:15) nugalėjo Graikijos rinktinę ir čempionate iškovojo 13-ą
Lietuvos merginų (U18) rinktinė patyrė dar vieną nesėkmę Europos čempionate. Aštuoniolikmetės po atkaklios kovos rezultatu 69:67 (25:13, 17:15, 14:18, 13:21) nusileido Kroatijos rinktinei.Nors
Aštuoniolikmetės dramatiškai pralaimėjo belgėms ir iškrito iš kovos dėl medalių
Lietuvos merginų (U18) rinktinė po atkaklios kovos pralaimėjo Europos čempionato aštuntfinalyje. Daliaus Ubarto auklėtinės rezultatu 58:55 (20:9, 13:20, 10:12, 15:14)  turėjo pripažinti
Aštuoniolikmetės pasiekė revanšą prieš aires
Lietuvos merginų jaunių (U18) rinktinė sužaidė antras kontrolines rungtynes su Airijos ekipa. Daliaus Ubarto auklėtinės šiandien Kaune rezultatu 62:56 (11:14, 19:14, 14:11, 18:17) nugalėjo Airijos
Paskutinioji Baltijos taurės turnyro diena aštuoniolikmečiams baigėsi pralaimėjimais
Lietuvos merginų (U18) rinktinė draugišką turnyrą Taline baigė su dvejomis pergalėmis ir viena nesėkme. Daliaus Ubarto auklėtinės rezultatu 84:66 (17:28, 25:10, 17:17, 25:11) turėjo pripažinti
Turnyre Estijoje triuškinanti merginų pergalė ir vaikinų pralaimėjimas
Lietuvos aštuoniolikmečių merginų rinktinė sutriuškino bendraamžes iš Estijos. Taline vykusiose rungtynėse Daliaus Ubarto auklėtinės iškovojo nesunkią pergalę rezultatu
Aštuoniolikmečių rinktinės pergalėmis pradėjo tarptautinį turnyrą
Lietuvos aštuoniolikmečių merginų ir vaikinų rinktinės tęsia pasiruošimą Europos čempionatui. Baltijos taurėje Taline dalyvaujančios komandos pranoko latvių ekipas. Pirmosios į
Lietuvės pripažino Belgijos krepšininkių pranašumą
Lietuvos merginų jaunių (U18) rinktinė sužaidė antras kontrolines rungtynes Lenkijoje. Šį kartą Daliaus Ubarto auklėtinės turėjo pripažinti Belgijos krepšininkių pranašumą
Paskelbti aštuoniolikmečių rinktinių kandidatai ir pasiruošimo planai
Lietuvos aštuoniolikmečių rinktinių treneriai paskelbė kandidatų sąrašus, kurie pradės pasiruošimą Europos jaunių (U18) krepšinio čempionatui. Vaikinų rinktinės