Naujienos kraunasi...

Atsakymai iš pirmų lūpų: kodėl žinomi Lietuvos treneriai vis dar neturi darbo?

Autorius: Balys Šmigelskas | Alfa.lt.
Atsakymai iš pirmų lūpų: kodėl žinomi Lietuvos treneriai vis dar neturi darbo?
Liepa jau įpusėjo, o krepšinio rinkoje vis dar galima rasti daug žymių Lietuvos strategų, kurie dar nežino, ką veiks kitą sezoną. Naujienų portalas Alfa.lt nutarė sudaryti žinomų trenerių sąrašą ir šviežiausias naujienas sužinoti iš pirmų lūpų.

Paaiškėjo, kad bronzos medalius iškovojęs ir su treneriu Dainiumi Adomaičiu atsisveikinęs Utenos „Juventus“ nė nebandė kalbėtis su Lietuvoje dirbti norą viešai pareiškusiu Kęstučiu Kemzūra. Uteniškių skambučių taip pat tikina nesulaukę Darius Maskoliūnas, Antanas Sireika, Kazys Maksvytis ir Valdemaras Chomičius.

Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) trenerių dar neturi 3 klubai – Alytaus „Dzūkija“, Kėdainių „Nevėžis“ ir „Juventus“. Panašu, kad minėti treneriai kitąmet darbuosis už Tėvynės ribų.

Metai be krepšinio žlugdė psichologiškai

Dvejus metus iš eilės Čekijos čempionu su Nymburko ČEZ tapęs Kęstutis Kemzūra teigia, kad dabar teikia prioritetą darbui Lietuvoje, tačiau pabrėžia, kad šio noro neabsoliutina.

„Yra toks noras, bet gyvenime ne visada būna taip, kaip nori. Nėra labai keista, kad vis dar esu be klubo. Visur yra didelė konkurencija. Gali nutikti visaip. Gal bus taip, kad nesurasiu pasiūlymo, kuris bus įdomus. Kita banga prasideda nuo Naujųjų – kažkam nepasiseka, kažkas nori permainų ir pan. Suprantu, kad užsienyje dažniausiai uždirbi daugiau. Namuose atlygis ir sąlygos, sakykime, gali būti kuklesnės, bet visa tai kompensuoja buvimas Lietuvoje. Iš „Juventus“ jokio pasiūlymo nesu sulaukęs. Kaip sakiau, galbūt tas įdomesnis ir patrauklesnis pasiūlymas bus užsienyje. Mano noro dirbti Lietuvoje nereikia priimti tiesiogiai. Esu atviras visiems pasiūlymams“, – teigė pasaulio bronzą su rinktine 2010 m. iškovojęs treneris.

Tuo metu D. Maskoliūnas vasaras leidžia Lietuvos rinktinės trenerių štabe, o dalį praėjusio sezono dirbo Sopoto „Trefl“. Vasaros pradžioje buvo pasirodę pranešimų, kad stratego paslaugomis domisi Panevėžio „Lietkabelis“, tačiau susitarimo pusėms pasiekti nepavyko. Treneris pripažįsta, kad vis dar yra laukia.

„Nėra didelio skirtumo, ar dirbti Lietuvoje, ar svetur. Laukiu pasiūlymų, tai, ką turiu, dabar manęs netenkina. Visi nori treniruoti „Barceloną“, „Real“ arba dar kažką. Tas pats ir Lietuvoje – treneriai nori dirbti „Žalgiryje“, „Lietuvos ryte“, „Neptūne“, tačiau tos pozicijos jau užimtos. „Juventus“? Klubas turi vadovybę ir ji renkasi trenerius. Su Utenos klubo vadovais nesu bendravęs. Ar įmanomas variantas, kad visai niekur nedirbsiu? Nežiūriu taip toli“, – nukirto D. Maskoliūnas.

2014–2015 m. Algirdui Braziui buvo pirmieji metai karjeroje, kai kaunietis netreniravo jokios komandos. Specialistas teigia, kad pastarieji metai buvo itin sunkūs psichologiškai, taip pat, kad ši situacija dabar tikrai nepasikartos.

„Su amžiumi, jeigu yra galimybė, norisi būti arčiau namų. Tai tikrai svarbus dalykas. Mane asmeniškai labiau traukia rytinė pusė – Lenkija, Rusija, anksčiau būdavo Ukraina. Puikiai žinau tų kraštų žmonių mentalitetą, todėl galiu ne tik treniruoti komandą, bet ir gyventi visavertį gyvenimą, nes žinau tos šalies kalbą. Aišku, labai svarbu lygis, kuriame klubas žaidžia, be abejo, svarbi ir finansinė pusė. Šiuo metu situacija tokia, kad trenerių rinka užpildyta. Sudėtinga rasti klubą, kuris tave tenkintų. Ukrainos krepšinio praktiškai neliko, Rusija į lietuvius trenerius po politinių įvykių taip pat pradėjo žiūrėti šalčiau. Lenkijoje tų klubų nėra daug, ir ta rinka labai maža. Lietuvoje tų komandų, kur yra normali finansinė situacija, taip pat nėra daug. Dabar vyksta bendravimas su agentu, klausimas yra atviras. Praėjęs sezonas buvo pirmas, kai turėjau priverstines atostogas. Nemanau, kad situacija pasikartos. Ieškosiu variantų, nes metus prabuvus be darbo yra labai sunku psichologiškai. Nekalbu apie finansinius dalykus. Pajutau, ką reiškia būti be darbo, sėdėti namuose ir tik stebėti, kaip dirba kiti. Sunku su tuo gyventi. Tikrai kažkur dirbsiu“, – neabejojo A. Brazys.

Judės į egzotišką krepšinio šalį?

Su „Neptūnu“ Eurolygoje praėjusį sezoną debiutavęs Kazys Maksvytis šiuo metu atostogauja užsienyje ir ilsisi nuo kamuolio bumbsėjimo. Vis dėlto treneris atskleidė, kad jau yra gavęs finansiškai patrauklų pasiūlymą iš egzotiškos krepšinio šalies:

„Kažkoks judėjimas vyksta ir šiai dienai yra finansiniu požiūriu gana patrauklus pasiūlymas iš ne krepšinio šalies rinkos. Aišku, jeigu parodyčiau entuziazmą, į naują klubą galėčiau išvykti jau rytoj. Kol kas neskubu rinktis, atostogauju ir laukiu, kol turėsiu šansą išvykti į didesnes krepšinio tradicijas turinčias šalis. Šansai dirbti Lietuvoje kasdien mažėja. Visi didieji klubai jau turi trenerius, o su „Juventus“ jokio kontakto nebuvo. Žinau tik tai, kad tikrai negaliu sau leisti prabangos ilsėtis ir noriu tobulėti.“

Į Europos krepšinio viršūnę rinktinę 2003-iaisiais atvedęs Antanas Sireika tvirtina, kad nebuvo sulaukęs jokio „Juventus“ pasiūlymo. Svajonę prisivilioti šį trenerį ne kartą yra deklaravęs buvęs A. Sireikos auklėtinis, dabar Utenos klubo prezidentas Žydrūnas Urbonas.

„Konkrečiai į mane „Juventus“ nesikreipė, todėl nieko tuo klausimu mąstyti negaliu. Labai malonu, kad buvęs auklėtinis Ž. Urbonas atiduoda jėgas krepšiniui, yra klubo prezidentas, gyvena krepšiniu, yra puikus žmogus ir buvo puikus žaidėjas. Bet tai įtakos man dirbti Utenoje šiuo metu neturi. Mes dabar nebendraujame. Dar nesijaučiu senas ir dar tikrai norėčiau kažkur dirbti. Labai rimto pasiūlymo dar nėra, nerimtų, žinoma, yra. Abejoju, ar liksiu Lietuvoje“, – kalbėjo A. Sireika.

Valdemaras Chomičius, dar vienas Lietuvos rinktinės trenerių štabo narys, Dniepropetrovsko „Dnipro“ praėjusį pavasarį atvedė į dar neregėtas aukštumas – klubas pasiekė Ukrainos čempionato finalą. Pavydėtinu apsukrumu garsėjantis treneris atskleidžia, kad jo paslaugomis pastaruoju metu domėjosi Klaipėdos „Neptūnas“, o jo ateitis paaiškės artimiausiomis savaitėmis.

„Su „Dnipro“ dar nesu pasirašęs naujo kontrakto, bet aš ir neskubu. Šiuo metu abejoju, nes neaišku, kas ten kaip vyksta. O vyksta neramumai. Artimiausiomis dienomis turbūt bus naujienų. Pirmiausia turi apsispręsti Ukrainos krepšinio federacija – kokia bus lyga, kokios komandos joje žais. Svarbu turėti darbą, kuriame galiu save realizuoti. Man patinka komandoje turėti jaunų žaidėjų. Dabar kai kurie tingi dirbti, o aš stengiuosi parodyti, kad tik sunkus darbas gali atnešti rezultatų. Labai malonu juos pamatyti sezono pabaigoje. Dabar klausimas kyla toks, ar sugebėsime išlaikyti buvusį ekipos branduolį. Du žaidėjai jau išėjo. Šiai dienai Superlygoje yra likusios 4–5 komandos, kurios gali žaisti. Įdomus reiškinys ir tas, kad Čerkasų klubas savo noru pasitraukė iš lygos. Pastaruosius dvejus metus treniravomės sporto mokykloje, neturėjome sąlygų dirbti individualiai ir taip toliau. Vėliau klubas surado lėšų ir salė buvo suremontuota. Dabar viską turime – štanginę, baseiną, reabilitacijos centrą. Pasiūlymai iš Lietuvos? Kalbos vyko tik su „Neptūnu“. Jeigu neliksiu Ukrainoje, tikrai blogiau nebus. Turiu mažą dukrą ir dėmesį skirsiu jai“, – užbaigė V. Chomičius.

Žinomi Lietuvos treneriai, kurie vis dar neturi darbo:

Kęstutis Kemzūra (praėjusį sezoną dirbo Nymburko ČEZ),

Kazys Maksvytis (praėjusį sezoną dirbo Klaipėdos „Neptūne“),

Darius Maskoliūnas (dalį praėjusio sezono dirbo Sopoto „Trefl“),

Valdemaras Chomičius (praėjusį sezoną dirbo Dniepropetrovsko „Dnipro“),

Algirdas Brazys (praėjusį sezoną nedirbo),

Antanas Sireika (praėjusį sezoną nedirbo),

Rimantas Grigas (dalį praėjusio sezono dirbo Minkso „Cmoki-Minsk“),

Tadas Stankevičius (praėjusį sezoną dirbo Prienų „Prienuose“),

Mindaugas Budzinauskas (dalį praėjusio sezono dirbo Panevėžio „Lietkabelyje“),

Saulius Štombergas (Lietuvos jaunių rinktinės treneris),

Romualdas Petronis (dalį praėjusio sezono dirbo Kauno „JAZZ-Diremtoje“).

Pastaba: į sąrašą sąmoningai neįtrauktas Lietuvos rinktinės strategas Jonas Kazlauskas, kuris pastaraisiais metais nerodo entuziazmo dirbti klubiniame krepšinyje.

Komentuoti
2015-07-15 14:53:52 Cituoti
Tas Kazlauskas, kaip tik entuziazmu spinduliuoja, bet senas krienas man rodos per daug apie save gerai galvoja ir atmetinėja Loko visokius pasiūlymus. Man jo pajėgumas/išsisėmimas pilnumoj ant lėkštutės buvo išdėtas cska treniruojant, kai vimdydavo pergalęs, o finišo linijoj per vieną metimą šiknas sveikas išnešdavo.
Puslapiai: 1
Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
Rinktinė nuolaidų varžovams nedarys: argumentų žaisti maksimaliai yra daugiau, negu reikia
Rinktinė nuolaidų varžovams nedarys: argumentų žaisti maksimaliai yra daugiau, negu reikia
Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė šį kartą be dramų pateko į 2023-iųjų rugpjūtį-rugsėjį Filipinuose, Indonezijoje ir Japonijoje vyksiantį FIBA pasaulio čempionatą.Lietuva K
"Žalgirio" problemas išskyręs Maksvytis: kai nesiseka, tą ubagą ir su lazda visi muša
"Žalgirio" problemas išskyręs Maksvytis: kai nesiseka, tą ubagą ir su lazda visi muša
Dvigubą Eurolygos savaitę Kauno „Žalgiris“ (12-11) baigė antru pralaimėjimu bei penktadienį patyrė trečią pralaimėjimą iš eilės. Strategui Kaziui Maksvyčiui akivaizdu –
Maksvytis įvertino Obradovičiaus kompaniją: atvyksta karšta komanda
Maksvytis įvertino Obradovičiaus kompaniją: atvyksta karšta komanda
Po dvikovos Stambule Kauno „Žalgiris“ (12/10) neturi laiko deramai atsikvėpti – jau šį penktadienį Kazio Maksvyčio auklėtiniai namuose priims Belgrado „Partizan“
Kokybės ir agresyvumo žalgiriečių žaidime pasigedęs Maksvytis: tai kainavo mums pergalę
Kokybės ir agresyvumo žalgiriečių žaidime pasigedęs Maksvytis: tai kainavo mums pergalę
Rezultatyviausių ir naudingiausių Igno Brazdeikio rungtynių kovoje su Eurolygos čempionais nepakako: trečiadienį vakare 22-ame ture Kauno „Žalgiris“ (12 pergalių/ 10 pralaimėjimų)
Maksvytis žino, ko reikia Stambule – apie taškų lenktynes negali būti nė kalbos
Maksvytis žino, ko reikia Stambule – apie taškų lenktynes negali būti nė kalbos
Kauno „Žalgirio“ (12-9) šią savaitę laukia dvigubas Eurolygos iššūkis – trečiadienį žaliai balti stos į dvikovą su titulą ginančia Stambulo „Anadolu
"Kalnas – išskirtinis kovotojas ir išskirtinė asmenybė" – rinktinės bendražygių linkėjimai Kalniečiui
"Kalnas – išskirtinis kovotojas ir išskirtinė asmenybė" – rinktinės bendražygių linkėjimai Kalniečiui
Sausio 29 dieną Kauno „Žalgirio” arenoje Mantas Kalnietis sužaidė paskutines savo rungtynes ir atsiveikino su profesionalaus krepšininko karjera. Pasaulio bronzos medalio laimėtojas
"Šiaulių" gretose – RKL siautėjęs gynėjas (Sireikos komentaras)
"Šiaulių" gretose – RKL siautėjęs gynėjas (Sireikos komentaras)
Į pagrindinę „Šiaulių“ krepšinio klubo vyrų komandos sudėtį įtraukiamas 18-metis gynėjas Jokūbas Stropus.197 cm ūgio plungiškis rungtyniauja Regionų krepšinio
Pasiūlymų treniruoti jau sulaukęs Kalnietis turi kategorišką nuomonę dėl vietos palubėse (Maksvyčio, Šaškaus komentarai)
Pasiūlymų treniruoti jau sulaukęs Kalnietis turi kategorišką nuomonę dėl vietos palubėse (Maksvyčio, Šaškaus komentarai)
Ne vieną vakarą Lietuva stingo prie televizorių ekranų, akimis rydama Manto Kalniečio paleistą kamuolį, kurio skrydis lemdavo laimę arba prapultį visai šaliai. Ilgai nedvejojęs paskutinį
Į Kalnietį nesižvalgęs Maksvytis galiausiai pripažino: vaizdo nebūtų sugadinęs
Į Kalnietį nesižvalgęs Maksvytis galiausiai pripažino: vaizdo nebūtų sugadinęs
Eurolygos 21-o turo dvikova Atėnuose Kaziui Maksvyčiui virto tam tikra laiko mašina. Vaizdas OAKA arenoje strategą privertė prisiminti laikus, kuomet dar dirbo vaikų krepšinyje. Čia
Revanšo į Atėnus vykstantis Maksvytis nelinkęs dairytis į varžovų daržą – žino, kas svarbiausia
Revanšo į Atėnus vykstantis Maksvytis nelinkęs dairytis į varžovų daržą – žino, kas svarbiausia
Penktą pergalę iš eilės medžiojantis Kauno „Žalgiris“ (12-8) ketvirtadienį sieks revanšo prieš Atėnų „Panathinaikos“ (7-13). „Padarėme reikiamas
Maksvytis nerimavo dėl Tayloro: šypsojosi jis gal dėl šoko; Kurtinaitis prisiminė Kalnietį
Maksvytis nerimavo dėl Tayloro: šypsojosi jis gal dėl šoko; Kurtinaitis prisiminė Kalnietį
„Noriu pasveikinti savo komandą, fanus. Ačiū komandai, kuri rimtai nusiteikė šioms rungtynėms. Nėra lengva po kelių parų vėl žaisti, išlaikyti koncentraciją ir fiziškumą.
Planą "Ulanovas" išdėstęs Maksvytis stengėsi prilaikyti liežuvį: nebenoriuleptelti, ko nereikia
Planą "Ulanovas" išdėstęs Maksvytis stengėsi prilaikyti liežuvį: nebenoriuleptelti, ko nereikia
Kuomet iškrenta svarbiausias žaidėjas, komandos retai sureaguoja keturių pergalių serija. Bet Kauno „Žalgiris“ šį sezoną yra visas taisykles laužanti išimtis.Namuose
Epochos pabaiga: Kalniečiui vadovavę ryškiausi Lietuvos strategai dėkoja likimui
Epochos pabaiga: Kalniečiui vadovavę ryškiausi Lietuvos strategai dėkoja likimui
Skirtingų Lietuvos krepšinio rinktinės laikotarpių strategai liko nustebinti žinios apie Manto Kalniečio karjeros pabaigą, tačiau šį žingsnį pateisino, suprato bei džiaugėsi galėję
Be bilieto į finalo ketvertą likęs Maksvytis: slapta viliuosi, kad pateksime ten (ragino neprovokuoti serbų)
Be bilieto į finalo ketvertą likęs Maksvytis: slapta viliuosi, kad pateksime ten (ragino neprovokuoti serbų)
Kauno „Žalgiris“ (11 pergalių/ 8 pralaimėjimai) Eurolygos 20-ame ture penktadienį namuose sieks revanšo prieš Belgrado „Crvena zvezda“ (10/9) ekipą.Kazio Maksvyčio
Sireiką džiugino kūryba, Maksvytis teisino Polonarą: manau, juodas vakaras
Sireiką džiugino kūryba, Maksvytis teisino Polonarą: manau, juodas vakaras
Kauno „Žalgiris“ Šiauliuose per pirmą dvikovos pusę strigo kovoje su Antano Sireikos auklėtiniais (8/8), tačiau po ilgosios pertraukos pakeitė rungtynių eigą ir iškovojo
Maksvytis: parodėme, kad esame "Žalgiris"; Ulanovas: reikia pasitempti žaidžiant prieš didelius kūnus
Maksvytis: parodėme, kad esame "Žalgiris"; Ulanovas: reikia pasitempti žaidžiant prieš didelius kūnus
Kauno „Žalgiris“ (11 pergalių/8 pralaimėjimai) penktadienį Milane 66:61 nugalėjo vietos „Olimpia“ (6/13) ekipą ir išvyką į Italiją vainikavo dviem pergalėmis.Po
Maksvytis prieš akistatą su netikėtais Eurolygos autsaideriais: nereikia apsigauti
Maksvytis prieš akistatą su netikėtais Eurolygos autsaideriais: nereikia apsigauti
Kauno „Žalgiris“ penktadienį žais antrąsias šios savaitės Eurolygos rungtynes Italijoje. Iš Bolonijos į Milaną atvykę žalgiriečiai aiškinsis santykius su „Armani“
Sireika – apie krepšininko karjerą, japonų kultūrą ir meilę Šiauliams
Sireika – apie krepšininko karjerą, japonų kultūrą ir meilę Šiauliams
Betsafe-LKL TV pokalbių rubrikoje – interviu su „Šiaulių“ vyriausiuoju treneriu Antanu Sireika.Jaunystėje strategas kabinosi į krepšininko karjerą, tačiau galiausiai
Charakteriu ir kova pasidžiaugęs Maksvytis liko nustebintas naujokų indėliu
Charakteriu ir kova pasidžiaugęs Maksvytis liko nustebintas naujokų indėliu
„Labai gera pergalė prieš Eurolygos turnyro lentelės kaimynus. Pasižiūrėjus į jų sudėtį, trenerių štabą, tikrai laimėjome prieš stiprią komandą ir labai džiaugiamės“,
Bilietai į pirmąsias vyrų rinktinės rungtynes 2023-siais – jau prekyboje (Kemzūros komentaras)
Bilietai į pirmąsias vyrų rinktinės rungtynes 2023-siais – jau prekyboje (Kemzūros komentaras)
2023-uosius metus Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė pradeda dviem FIBA 2023 metų Pasaulio taurės atrankos varžybų rungtynėmis. Vasario 23-ąją Klaipėdoje „Švyturio“ arenoje
Iš "Žalgirio" naujokų naudos laukiantis Maksvytis iš Italijos viliasi grįžti ne tuščiomis
Iš "Žalgirio" naujokų naudos laukiantis Maksvytis iš Italijos viliasi grįžti ne tuščiomis
Dvigubą Eurolygos savaitę Kauno „Žalgiris“ (9-8) pradės nuo dvikovos su Bolonijos „Virtus“ (8-9) antradienį ir baigs penktadienį rungtynėmis Milane su vietos „Armani
"Šiauliai" išvyką į Estiją pažymėjo dar viena pergale
"Šiauliai" išvyką į Estiją pažymėjo dar viena pergale
Šiaurės Europos krepšinio lygoje Šiaulių "Šiaulių" (2/0) klubas iškovojo antrą pergalę paeiliui.Antano Sireikos auklėtiniai viešnagės Estijoje
Atomazga nusivylęs Maksvytis labiausiai apgailestavo dėl paskutinės "Žalgirio" atakos
Atomazga nusivylęs Maksvytis labiausiai apgailestavo dėl paskutinės "Žalgirio" atakos
Kauno „Žalgirio“ (8/8/) vyriausiasis treneris Kazys Maksvytis po apmaudaus paskutinio šių metų pralaimėjimo Monake buvo akivaizdžiai nusivylęs.Didžiąją Eurolygos susitikimo
Kaip stabdyti "Monaco" ir Jamesą, nepilna sudėtimi operuosiantis Maksvytis turi ir planą A, ir planą B
Kaip stabdyti "Monaco" ir Jamesą, nepilna sudėtimi operuosiantis Maksvytis turi ir planą A, ir planą B
Paskutines šių metų Eurolygos rungtynes Kauno „Žalgiris“ (8-7) žais išvykoje su vienais iš šio sezono favoritų laikomais „Monaco“ (10-5) krepšininkais.„Kuo
Ko trūksta "iki pilnos laimės" įvardijęs Maksvytis gyrė savo lyderį: mes jo nestabdėme ir nestabdysime
Ko trūksta "iki pilnos laimės" įvardijęs Maksvytis gyrė savo lyderį: mes jo nestabdėme ir nestabdysime
Kauno „Žalgirio“ (8/7) komanda 2022-uosius namuose užbaigė efektinga pergale prieš Miuncheno „Bayern“ (5/10) ekipą, likusią be išvyto vyriausiojo trenerio Andrea
Dėl Cavanaugh sveikatos sunerimęs Maksvytis akcentavo "Bayern" individualius reidus
Dėl Cavanaugh sveikatos sunerimęs Maksvytis akcentavo "Bayern" individualius reidus
Kauno „Žalgiris“ (7-7) penktadienį Eurolygos dvikovoje susigrums su Miuncheno „Bayern“ (5-9) krepšininkais.„Varžovai neturi kelių žaidėjų dėl traumų, tačiau
Kurtinaitis ir Chomičius prisiminė 1992-ųjų olimpiados bronzinį žygį
Kurtinaitis ir Chomičius prisiminė 1992-ųjų olimpiados bronzinį žygį
Minėdama šalies krepšinio šimtmetį Lietuvos krepšinio federacija (LKF) pristato išskirtinį pokalbį su Rimu Kurtinaičiu ir Valdemaru Chomičiumi.Lietuvos krepšinio
Žibėnas nerimauja dėl "Ryto" gynybos, Sireika įkvėpimo semiasi iš "Žalgirio"
Žibėnas nerimauja dėl "Ryto" gynybos, Sireika įkvėpimo semiasi iš "Žalgirio"
Vilniaus „Rytas“ ketvirtajame kėlinyje panaikino 12 taškų deficitą ir stebuklingai išplėšęs pratęsimą jame nugalėjo „Šiaulius“ 107:101. Susirūpinęs

Vartotojo meniu
Diskusijos
Krepšinio torentai (169) 02.09 12:36
Ką šiuo metu klausotės? (2364) 12.19 00:07
NBA 2014-2015 (1022) 01.08 18:51
EuroBasket 2015 (56) 01.09 07:15
Nauja Eurobasket.lt versija (755) 11.17 15:45
Apie
Draugaukime