Naujienos kraunasi...

Burbulas – iššūkis ir rinktinei, ir federacijai (straipsnis)

Autorius: Rytis Sabas, žurnalas "Krepšinio namai".


Lapkričio pabaigoje televizijos žiūrovai matė Lietuvos vyrų rinktinės Europos čempionato atrankos rungtynes Vilniuje su virtualiais žiūrovais ir sportinėmis aistromis. Tačiau tam, kad jos vyktų, reikėjo daug visuomenei nematomo darbo – ne mažiau svarbaus nei rungtynių rezultato. Nes pralaimėti sporte yra natūralus dalykas. Tačiau pralaimėti prieš pandemiją organizuojant „burbulą” būtų tragiška. Ne tik dėl to, kad žiūrovai nepamatytų savo rinktinės, tačiau ir dėl to, kad už „burbulo” tykantis COVID-19 užkratas grėstų sportininkų, trenerių, gydytojų ir aptarnaujančio personalo gyvybėms.

Ir jei Lietuvos vyrų rinktinei reikėjo rūpintis rezultatais, Lietuvos krepšinio federacija, kuriai FIBA suteikė teisę rengti atrankos „burbulą”, privalėjo garantuoti, kad jo dalyviams – Lietuvos, Belgijos, Čekijos ir Danijos rinktinėms – niekas daugiau ir nerūpėtų. Kalba – ne tik apie saugumą, tačiau ir maksimalų komfortą sudėtingomis sąlygomis. Ir FIBA taip įvertino LKF darbą, kad suteikė teisę rengti ir lemiamą Europos čempionato atrankos burbulą vasario mėnesį.

Organizacija – aukščiausio lygio

„Susidūrėme su tokiais iššūkiais, kokių iki šiol neturėjome. Viskas buvo nauja, visas organizavimo sritis reikėjo pritaikyti COVID-19 prevencijos protokolui. Paprastai tokiems renginiams organizuoti reikia 13-15 įvairių sričių – nuo saugumo, logistikos, apgyvendinimo iki sportinės dalies. FIBA protokolas kėlė daugiau reikalavimų. Vienas didžiausių iššūkių buvo FIBA protokolo suderinimas su Lietuvos sveikatos apsaugos ministerijos nurodymais. Viskas buvo daroma dėl vienintelio tikslo – saugumo, siekiant maksimaliai sumažinti viruso plitimo riziką, tęsti treniruočių ir varžybų procesą“, – pasakojo LKF direktorius Justas Kalinauskas, kuris vadovavo „burbulo” organizacijai.

Tam buvo pasitelkta daugiau nei pusšimtis žmonių – nuo organizacinio komiteto narių iki vairuotojų ir arenos darbuotojų.

„Apie 60. Šį skaičių gavome pagal tai, kiek žmonių reikėjo testuoti”, – žurnalui „Krepšinio namai“ pasakojo J. Kalinauskas.

Lietuvos krepšinio federacijos pastangos pasirūpinti „burbulo” saugumu ir sudaryti geriausias įmanomas sąlygas jo dalyviams buvo įvertintos ne tik FIBA, tačiau ir pačių dalyvių.

„FIBA oficialios ataskaitos teigia, kad burbulas buvo surengtas aukštu lygiu – iš esmės be priekaištų. O komandos, nors ir jausdamos įtampą iš išorės, jautėsi patogiai, jautė rūpestį, ir buvo patenkintos nepriklausomai nuo sportinių rezultatų”, – sake J. Kalinauskas.

Jo teigimu, viskas vyko sklandžiai dėl to, kad LKF pasidarė namų darbus, o kolektyvas dirbo ypač profesionaliai.

„Dėkoju visoms vyriausybinėms organizacijoms, įvairioms ministerijoms, institucijoms. Be vyriausybės darbo grupės pagalbos renginys būtų neįmanomas”, – teigė J. Kalinauskas.

Šešių žvaigždučių priėmimas

„Kaip ir sakė čekai, FIBA ir ypač Lietuvos krepšinio federacija nusipelno didelės pagarbos už tai, kaip viskas praėjo. Visi jautėsi labai saugūs, viešbutis yra net ne penkių, o šešių žvaigždučių. Transportavimo priemonės nuolat buvo valomos, taigi todėl lietuviai nusipelno didelės pagarbos“, – po rungtynių konstatavo Danijos ekipos vyriausiasis treneris Erezas Bittmanas.

Ant Neries kranto įsikūręs viešbutis „Radisson Blu Hotel Lietuva” lapkričio pabaigoje virto savotiška tvirtove. Joje įsitvirtino ne tik specialiai pasirengęs viešbučio personalas, tačiau ir 150 burbulo dalyvių.

Visi burbulo dalyviai gyveno atskiruose kambariuose. Kiekviena komanda turėjo visą atskirą aukštą, o judėjimas viešbutyje sudėliotas taip, kad gyvendami vienoje vietoje ir treniruodamiesi toje pačioje arenoje, keturių rinktinių krepšininkai tarpusavyje susitiko tik po kartą – kai vieni prieš kitus žaidė Europos čempionato atrankos rungtynes „Avia Solutions Group“ arenoje. Kiekviena komanda viešbutyje turėjo savo atskirus įėjimus ir išėjimus.

Visų komandų aukšte buvo tiekiami užkandžiai, o maisto stalas su pusryčiais, pietumis ir vakariene buvo ruošiamas šalia krepšininkų kambarių, kur pastiprinimą į lėkštes žaidėjams lyg bufete dėliojo viešbučio virtuvės darbuotojai.

 

Vienintelė bendra zona viešbutyje visiems gyventojams – treniruoklių salė. Tačiau ji buvo reguliariai dezinfekuojama, o jos laikas viešbučio gyventojams paskirstytas taip, kad jie niekaip nesusitiktų vienas su kitu. Be to, vienu metu sportuoti galėjo daugiausia penki žmonės.

Visos keturios burbule dalyvavusios komandos savo aukšte turėjo zoną su saugiu atstumu išstatytais sėdmaišiais ir televizoriumi, kuriame buvo galima žiūrėti „Netflix“ arba žaisti „PlayStation“. LKF išpildė ir specialų komandos kapitono Manto Kalniečio prašymą – lietuvių aukšte su „PlayStation“ atnešti ne du, o keturis pultelius, nes rinktinės stovykloje įprastai verda karštos „FIFA“ kompiuterinio žaidimo kovos.

Konferencijų salėje vestibiulyje buvo pastatytas ir stalo teniso stalas, kurį išbandė Lietuvos rinktinės treneriai Darius Maskoliūnas ir Benas Matkevičius.

Zonos ir testai

FIBA burbulas Vilniuje buvo suskirstytas į tris skirtingas zonas. Į pirmąją – jautriausiąją, pateko visi „Radisson Blu Hotel Lietuva“ gyventojai. Pagal FIBA protokolą, burbulo dalyviai turėjo atlikti tris privalomus COVID-19 testus. Antras testas turėjo būti atliktas ne vėliau nei likus 72 valandoms iki išvykimo į burbulą (dėl paskutinėmis dienomis sugriežtintų SAM nurodymų, iš Danijos atvykstantiems piliečiams reikėjo ne vėliau kaip 48 val. iki atvykimo į Lietuvą daryto testo, todėl danų rinktinei teko organizuoti atskirą testavimą ir laikiną izoliaciją), o pats pirmas testas – ne vėliau kaip likus dar 5 dienoms iki antrojo testo. Trečią testą jau reikėjo atlikti prisistačius į FIBA burbulą Vilniuje. Jei bent vienas iš trijų testų teigiamas – iškrinti iš šio žaidimo be galimybės sugrįžti į burbulą.

Dėl tokių žaidimo taisyklių į rinktinės burbulą negalėjo atvykti Panevėžio „Lietkabelio“ puolėjas Gytis Masiulis. Nors pagal Lietuvos protokolą buvo laikomas pasveikusiu, jo testas vis dar buvo rodomas kaip aktyvus, todėl pagal FIBA protokolą burbule jo būti negalėjo. Kitas „Lietkabelio“ atstovas – gynėjas Paulius Valinskas, gavo teigiamą COVID-19 testo rezultatą atvykęs po dvejų Europos taurės rungtynių Krasnodare ir Bolonijoje, todėl paskutinę akimirką turėjo būti pakeistas Mindaugu Girdžiūnu. Dar vienas kandidatas – įžaidėjas Šarūnas Vasiliauskas, į Lietuvą neatvyko, nes įsižiebus židiniui jo atstovaujamoje Izmiro „SOCAR Petkim“ ekipoje, lietuvis pradėjo negaluoti ir jausti viruso simptomus.

 

Jei koronavirusas būtų buvęs diagnozuotas jau pačiame burbule, viešbučio gyventojas būtų perkeltas į kitą aukštą, o jei prireiktų didesnės pagalbos – į pirmos pagalbos zoną. Pajutus negalavimus „Siemens“ arenoje, toks žmogus būtų iškart palydėtas į specialų izoliacijos kambarį. Į situaciją iškart būtų reagavusi speciali grupė, sudaryta iš SAM, LKF ir FIBA atstovų. Visą informaciją apie burbulo dalyvių savijautą jai reguliariai teikė kiekvienos komandos priežiūrai paskirtas specialistas.

Į antrąją burbulo zoną pateko LKF atstovai, kurie lango metu darbavosi arenoje, arenos personalas, apsaugos darbuotojai, televizijos operatoriai, transliacijų teisių turėtojai, vairuotojai. Visi jie buvo testuojami, nors šios zonos atstovai ir neturėjo jokio kontakto su pirmos zonos dalyviais. Juos „Avia Solutions Group“ arenoje skyrė ir specialūs atitvarai. Arenoje buvo nubraižyta speciali judėjimo viduje schema, kuri padėjo suvaldyti visus trijų zonų srautus.

Trečioje burbulo zonoje buvo žiniasklaida, kuriai testuotis prieš patenkant į areną nereikėjo – žurnalistai prie įėjimo buvo tikrinami termovizoriais. Žiniasklaidos atstovai neturėjo jokio sąlyčio su žaidėjais, o žiniasklaidos konferencijos vyko nuotoliniu būdu.

Didžiuliai vartai su termovizoriais prie arenos laukė ir komandų.

Visos keturios komandos turėjo atskirus persirengimo kambarius. Pagal FIBA protokolą, po rungtynių ir treniruočių krepšininkams nebuvo leidžiama maudytis arenos duše – tą jie galėjo padaryti tik grįžę į viešbutį. Komandos iki rungtynių turėjo po dvi treniruotes per dieną, o po kiekvienų pratybų „Siemens“ arenos parketas buvo dezinfekuojamas specialiais skysčiais ir purškalais. Taip pat buvo ir tarp Europos čempionato atrankos rungtynių.

Neįprasti garai autobusuose

Ypatingų saugumo priemonių buvo imtasi ir autobusuose, kurių kiekvienai komandai buvo skirta po vieną. Po kiekvienos darbo dienos autobusai buvo kruopščiai išvalomi ir papildomai dezinfekuojami garo sistema. Vieno autobuso dezinfekavimas truko iki dešimties sekundžių.

Buvo išleidžiamas labai didelis garų kiekis, kuris patekdavo ant kiekvieno liečiamo paviršiaus taip užtikrinant maksimalų efektą. Dezinfekcijos procesas (poveikis į virusą) vyko 90 minučių. Per jas dezinfekcinis rūkas reaguodavo ir suskildavo išnykdamas.

 

Čempionatą aptarnaujantys vairuotojai privalėjo turėti neigiamą COVID-19 testą, kad galėtų vežti komandos narius ir aptarnaujantį personalą, kiekvieną rytą jiems buvo matuojama temperatūra. Darbo metu vairuotojai dėvėjo kaukes, autobusuose buvo sumontuoti dezinfekcinio skysčio dozatoriai.

Taip pat autobusuose buvo pažymėtos vietos, kuriose keleiviams negalima sėdėti, kad būtų išlaikomas vieno metro atstumas.

Sąlygos – ir puikios, ir nepavydėtinos

Tokiomis sąlygomis Vilniaus „burbule” taip pat gyveno, treniravosi ir žaidė ir Lietuvos rinktinė.

„Viskas vyko idealiai, LKF padarė gerą darbą, viskas buvo sklandu. Keista, bet tokios realijos. Sakau ne pataikaudamas – bendravau su belgais ir čekais. Jie kalbėjo tą patį. Girdėjau, kad ir Danijos treneris gyrė sąlygas”, – sakė Lietuvos rinktinės strategas Darius Maskoliūnas.

Tačiau sportinė „burbulo” pusė rinktinės vyriausiajam treneriui patiko gerokai mažiau.

„Buvome sąlygų įkaitai, nėra ko daugiau komentuoti. Dėl tam tikrų priežasčių kai kurie žaidėjai negalėjo atvykti. Vieną teko keisti prieš pat stovyklą. Darbą sunkino daug priežasčių, kurios nuo manęs nepriklausė. Taip dar nėra buvę. Turėjau šešis naujus žaidėjus ir vos kelias dienas komandai parengti. Tad minimaliai buvo bazinių dalykų, trumpai prisiminėme gynybos sistemas, pasiaiškinome puolimą, nors puolimo schemos žaidėjai gavo anksčiau, kad spėtų patys susipažinti. Tad tik minimaliai viską „pašlifavome”, – žurnalui „Krepšinio namai“ pasakojo D. Maskoliūnas.

 

Be sirgalių neliko

Griežtas kovos su pandemija protokolas užkirto kelią į areną patekti sirgaliams. Tačiau būdas pareikšti palaikymą savo rinktinei buvo rastas. Vilniaus arena pasipuošė sirgalių vėliavomis, tribūnose išsirikiavo būgnai.

„Norėjome padengti kiek įmanoma daugiau arenos vizualiai – turime prikaupę vėliavų per tą beveik 20 metų palaikymo laikotarpį. Visiems čia tokia nauja patirtis, kai neleidžia žmonių į areną. Stengėmės sudaryti vizualų, matomumo įspūdį. Juk žaidžiame namie. Norėjome, kad jei net ir nebuvo garsinio gyvo palaikymo, kad rinktinė matytų, jog yra palaikoma, ji yra namie”, – pasakojo žinomiausias Lietuvos rinktinės fanas Tomas Balaišis-Sėkla.

Be to, tribūnose buvo ir gyvų sirgalių – tiesa, virtualių, prisijungusių per nuotolį – iš savo namų ir biurų. Pirmą kartą Lietuvoje rungtynės vyko su virtualiais žiūrovais. Vilniaus „Avia Solutions Group“ arenoje buvo įrengtas įspūdingas arenos valdomos įmonės „On-Stage“ 4×21 m. dydžio ekranas, suteikęs unikalią technologinę galimybę komandoms matyti juos palaikančius sirgalius.

Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
"Lietkabelis" iškovojo dramatišką pergalę Europos taurėje
"Lietkabelis" iškovojo dramatišką pergalę Europos taurėje
Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ stojo į dar vieną kovą Europos taurės turnyre. Trečiadienio vakarą Nenado Čanako auklėtiniai 87:84 (27:28, 16:18, 21:21, 23:17) įveikė Venecijos „Umana
Ašarų nesulaikęs Karalius: siurrealus jausmas
Ašarų nesulaikęs Karalius: siurrealus jausmas
Po rekordinio metimo trečio kėlinio pabaigoje LeBronas Jamesas pakėlė rankas ir nukreipė akis į arenos palubes, o sausakimšoje arenoje sirgaliai ėmė skanduoti „MVP!“. Los Andželo
Prisegtas mikrofonas atskleidė Kalniečio emocijas paskutiniame karjeros mače
Prisegtas mikrofonas atskleidė Kalniečio emocijas paskutiniame karjeros mače
2023 metų sausio 29 dieną Mantas Kalnietis sužaidė paskutines savo karjeros rungtynes.Jos sulaukė ir išskirtinio Betsafe-LKL TV dėmesio. Legendiniam šalies krepšininkui rungtynių
Istoriniai taškai: LeBronas Jamesas tapo visų laikų rezultatyviausiu NBA žaidėju
Istoriniai taškai: LeBronas Jamesas tapo visų laikų rezultatyviausiu NBA žaidėju
Antradienį naktį Los Andžele dvikovoje su Oklahomos „Thunder“ LeBronas Jamesas tapo visų laikų rezultatyviausiu NBA krepšininku.„Lakers“ žvaigždė aplenkė Kareemą
"Žalgirio" aistruoliams – unikali galimybė rungtynes stebėti šalia Jankūno
"Žalgirio" aistruoliams – unikali galimybė rungtynes stebėti šalia Jankūno
Kauno „Žalgirio“ organizacija nusprendė į „Žalgirio“ areną plūstantiems aistruoliams suteikti unikalią galimybę – stebėti rungtynes kartu su Pauliumi Jankūnu sėdint
Trečia paeiliui: Valančiūnas su kompanija pranoko svečius Iš Atlantos
Trečia paeiliui: Valančiūnas su kompanija pranoko svečius Iš Atlantos
Naujojo Orleano „Pelicans“ (29/27) namuose 116:107 (33:35, 29:24, 29:22, 25:26) įveikė Atlantos „Hawks“ krepšininkus ir pasiekė trečią pergalę paeiliui, rašo
Tituluoto vilko karjeros posūkiai: žais vienoje komandoje, treniruos kitą – pretenduoja į unikalų pasiekimą
Tituluoto vilko karjeros posūkiai: žais vienoje komandoje, treniruos kitą – pretenduoja į unikalų pasiekimą
Per vieną savaitę – iškart dvi naujienos. Buvęs pasaulio ir Europos pirmenybių prizininkas Tomas Delininkaitis kurį laiką buvo iškritęs iš radarų, bet nuo šiol
"Rytas" pasitinka grupės lyderius – Žibėnas žvalgosi į sirgalius
"Rytas" pasitinka grupės lyderius – Žibėnas žvalgosi į sirgalius
Vilniaus „Ryto“ (1/1) trečiadienio vakarą namie priims FIBA Čempionų grupės lyderius – Bonos „Telekom Baskets“ (2/0) krepšininkus. Rungtynių išvakarėse
Sabonis svariai prisidėjo prie pergalės prieš blogiausią lygos komandą
Sabonis svariai prisidėjo prie pergalės prieš blogiausią lygos komandą
NBA čempionate pirmadienį naktį Sakramento „Kings“ (30/23) svečiuose 140:120 (31:24, 34:24, 34:40, 41:32) pranoko absoliučią lygos autsaiderę Hjustono „Rockets“ (13/41),
Dončičiaus ir Irvingo duetas augina "Mavs" trenerio lūkesčius: galime laimėti lygą (rezultatai)
Dončičiaus ir Irvingo duetas augina "Mavs" trenerio lūkesčius: galime laimėti lygą (rezultatai)
Dalaso „Mavericks“ strategas Jasonas Kiddas, bendraudamas su žiniasklaida, mojo ranka į klausimus apie prieštaringą Kyrie Irvingo reputaciją ir dėmesį telkė į krepšinio
Pergalę prieš "Žalgirį" nuskynęs Kurtinaitis: pusmetis darbo davė savo vaisių
Pergalę prieš "Žalgirį" nuskynęs Kurtinaitis: pusmetis darbo davė savo vaisių
Alytaus „Wolves“ (13-5) komanda pradžiugino savo sirgalius skambiausia šio sezono pergale „Betsafe-LKL“. Rimo Kurtinaičio auklėtiniai pirmadienį vakare 80:75 (23:17,
Penktą nesėkmę iš eilės sugėręs Maksvytis: nenoriu savęs teisinti, "Vilkai" buvo stipresni
Penktą nesėkmę iš eilės sugėręs Maksvytis: nenoriu savęs teisinti, "Vilkai" buvo stipresni
Kazys Maksvytis turėjo priekaištų savo auklėtiniams, kurie Alytuje 75:80 (17:23, 16:16, 19:19, 23:22) nusileido „Wolves“ krepšininkams. Iš savo auklėtinių „Žalgirio“
Į save nepanašus "Žalgiris" pralaimėjo ir Alytuje
Į save nepanašus "Žalgiris" pralaimėjo ir Alytuje
Alytaus „Wolves“ (13-5) komanda pradžiugino savo sirgalius skambiausia šio sezono pergale „Betsafe-LKL“. Rimo Kurtinaičio auklėtiniai 80:75 (23:17, 16:16, 19:19, 22:23)
Butkevičius – apie pietus su V.Carteriu, grindų plovimą bei didžiausią "trashtalkerį"
Butkevičius – apie pietus su V.Carteriu, grindų plovimą bei didžiausią "trashtalkerį"
Kauno „Žalgirio“ krepšininkų žaibiškų atsakymų laidų rubrikoje #60SecondsWithZalgiris eilė atsakyti į įvairius klausimus atėjo ir puolėjui Arnui Butkevičiui.Žalgirietis
Sirgaliai kviečiami nemokamai vykti bei stebėti moterų rinktinės mačą  Ryhojeprieš Ukrain
Sirgaliai kviečiami nemokamai vykti bei stebėti moterų rinktinės mačą Ryhojeprieš Ukrain
Lietuvos krepšinio federacija (LKF) kartu su transporto partneriu įmone „Kautra” kviečia sirgalius vykti į Europos čempionato atrankos rungtynes Rygoje (Latvija).Šį sekmadienį
Valančiūno dubleriai supančiojo Sabonį ir numušė "Kings" karūną (rezultatai)
Valančiūno dubleriai supančiojo Sabonį ir numušė "Kings" karūną (rezultatai)
Lietuvos krepšinio rinktinės bokštų tarpusavio akistata NBA eilinį kartą neįvyko – Naujojo Orleano „Pelicans“ (28/27) vidurio puolėjui Jonui Valančiūnui teko praleisti
Prieš dvikovą Vilniuje Bonos klubas išvykoje patiesė Eurolygos ekipą
Prieš dvikovą Vilniuje Bonos klubas išvykoje patiesė Eurolygos ekipą
Prieš trečiadienį Vilniuje vyksiančią FIBA Čempionų lygos mačą su "Rytu" pergalę Vokietijos pirmenybėse iškovojo Bonos "Telekom Baskets" (16-2).Tuomaso iisalo
NBA sudrebino grandioziniai mainai: jėgas suvienys Dončičius ir Irvingas
NBA sudrebino grandioziniai mainai: jėgas suvienys Dončičius ir Irvingas
NBA lygoje – nauja superjėga. Ilgai deramo pagalbininko neturėjęs Slovėnijos krepšinio vunderkindas Luka Dončičius pagaliau šalia savęs sulauks kitos superžvaigždės, rašo
Prieš dvikovą Kaune – Sedekerskio sezono mačas bei kuklus Giedraičio pasirodymas
Prieš dvikovą Kaune – Sedekerskio sezono mačas bei kuklus Giedraičio pasirodymas
Prieš Eurolygos dvikovą Kaune su "Žalgiriu" užtikrintą pergalę Ispanijos pirmenybėse iškovojo dvigubą dublį užfiksavusio Tado Sedekerskio bei kukliai pasirodžiusio Roko
Rinktinė nuolaidų varžovams nedarys: argumentų žaisti maksimaliai yra daugiau, negu reikia
Rinktinė nuolaidų varžovams nedarys: argumentų žaisti maksimaliai yra daugiau, negu reikia
Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė šį kartą be dramų pateko į 2023-iųjų rugpjūtį-rugsėjį Filipinuose, Indonezijoje ir Japonijoje vyksiantį FIBA pasaulio čempionatą.Lietuva K
"Lietkabelio" krizė? Namie nusileidę "Šiauliams" panevėžiečiai pralaimėjo trečiąkart iš eilės
"Lietkabelio" krizė? Namie nusileidę "Šiauliams" panevėžiečiai pralaimėjo trečiąkart iš eilės
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) prastos atkarpos neatsikrato Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ (10-8). Pirmenybių vicečempionai savo arenoje 94:103 (15:26,
Jokubaitis buvo pagrindinis "Barcos" vedlys į pergalę prieš Eurolygos klubą
Jokubaitis buvo pagrindinis "Barcos" vedlys į pergalę prieš Eurolygos klubą
Rokas Jokubaitis buvo naudingiausias savo komandoje, o Barselonos "Barcelona" (16-3) Ispanijos pirmenybėse pranoko kitą Eurolygos dalyvę.Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai savo gerbėjų
"Pelikanai" nutraukė juodą seriją nukaudami "Lakers", bet prarado Valančiūną (rezultatai)
"Pelikanai" nutraukė juodą seriją nukaudami "Lakers", bet prarado Valančiūną (rezultatai)
Naujojo Orleano „Pelicans“ (27-27) klubas pagaliau nutraukė dešimties pralaimėjimų iš eilės seriją, tačiau ilgai lauktą jų pergalę apkartino Jono Valančiūno trauma.„Pelikanai“
Tubelis vėl dominavo NCAA čempionato mače
Tubelis vėl dominavo NCAA čempionato mače
Ąžuolas Tubelis vėl dominavo aikštėje bei atvedė savo atstovaujamą komandą į dar vieną pergalę NCAA čempionate.Arizonos "Wildcats" (21-3) savo gerbėjų akivaizdoje 84:52 (47:21,
NBA apdalino baudomis peštynių dalyvius
NBA apdalino baudomis peštynių dalyvius
NBA lyga paskelbė bausmes keturiems rungtynių tarp Orlando „Magic“ ir Minesotos „Timberwolves“ klubų žaidėjams, aktyviausiai sudalyvavusiems masinėse peštynėse, rašo
Neveikiančias galvas išskyręs Šeškus kalbėjo apie baigtą pasakėlę, Žibėnas – apie gerus darbus
Neveikiančias galvas išskyręs Šeškus kalbėjo apie baigtą pasakėlę, Žibėnas – apie gerus darbus
„Lengva pasakėlė baigėsi. Tris su puse kėlinio žaidėme tikrai neblogai ir visiems buvo į ką pažiūrėti. Po to fiziškumas atsiliepė – neveikė galvos“, – pralaimėjimo
"Rytas" revanšavosi pabaigoje jėgų netekusiems bei septyniese žaidusiam "CBet"
"Rytas" revanšavosi pabaigoje jėgų netekusiems bei septyniese žaidusiam "CBet"
Vilniaus „Ryto“ (13-4) komanda turėjo daugiau jėgų rungtynių pabaigoje ir taip išsivežė pergalę iš Jonavos.Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) mače
Žalgiriečiai triumfavo Telšiuose, "Neptūno" dubleriai nusileido "Delikatesui" (rezultatai)
Žalgiriečiai triumfavo Telšiuose, "Neptūno" dubleriai nusileido "Delikatesui" (rezultatai)
Po keturių nesėkmių serijos į pergalių kelią sugrįžęs Kauno „Žalgiris-2“ (21-8) laimėjo antrą sykį iš eilės „7bet-NKL“ čempionate. Vytauto Pliaugos auklėtiniai

Vartotojo meniu
Diskusijos
Krepšinio torentai (166) 02.07 06:03
Ką šiuo metu klausotės? (2364) 12.19 00:07
NBA 2014-2015 (1022) 01.08 18:51
EuroBasket 2015 (56) 01.09 07:15
Nauja Eurobasket.lt versija (755) 11.17 15:45
Apie
Draugaukime