Buvusio žalgiriečio vedama "Fenerbahče" šeimininkavo Milane

Milano "EA7 Emporio Armani" (3/7) klubas niekaip neišsikapsto iš pralaimėjimų liūno, tuo tarpu Stambulo "Fenerbahče" (9/1) ir toliau dominuoja Eurolygoje.

Turkijos klubas išvykoje po ilgosios pertraukos šovė į priekį ir įsirašė dar vieną pergalę į savo kraitį įveikdamas Milano ekipą rezultatu 82:72 (15:21, 17:16, 26:11, 24:24).

Svečius į pergalę vedė buvęs žalgirietis Nigelas Hayesas-Davisas. Puolėjo kraityje 22 taškai (5/6 dvit., 2/2 trit., 6/8 baudos), 5 atkovoti kamuoliai, rezultatyvus perdavimas ir net 32 naudingumo balai.

Dviženklį taškų skaičių nugalėtojų gretose be N. Hayeso-Daviso surinko tik Marko Guduričius - 11, Jonathanas Motley ir Nickas Calathesas pridėjo po 8, Scottie Wilbekinas - 8 taškus.

Aikštės šeimininkų gretose rezultatyviausiai žaidė Nazas Mitrou-Longas (7 kl.) su 18 taškų, Devonas Hallas įmetė 16, Timothe Luwawu-Cabarrotas - 15 taškų.

Išparduotas paskutinysis Eurolygos reguliariojo sezono mačas "Žalgirio" arenoje
Eurolygos reguliariajame sezone bilietų į rungtynes „Žalgirio“ arenoje nebeliko. Sirgaliai pasirūpino, kad ir šios savaitės Kauno „Žalgirio“ krepšininkų susitikimą
Luktelk, Eurolygos įkrintamųjų traukiny: kokie "Žalgirio" šansai pratęsti sezoną?
„Luktelk, luktelk, Evansai, dar sezoną luktelk“. Tokį plakatą į viršų kėlė Kauno „Žalgirio“ sirgaliai, tačiau šių metų Lietuvos atstovo Eurovizijoje Silvesterio
Šaro kariauna neturėjo vargo Turkijoje
Triuškinančią pergalę Turkijos pirmenybėse iškovojo bei į pirmą turnyro lentelės vietą grįžo Stambulo "Fenerbahče" (21-3).Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai išvykoje
Prieš mūšį Kaune – dramatiška Milano klubo pergalė Italijoje
Dramatišką pergalę Italijos pimenybėse iškovojo čempiono titulą ginantis Milano "Emporio Armani" (16-8) klubas.Ettore Messinos auklėtiniai savo gerbėjų akivaizdoje 86:84
"Žalgiris" ir antrą kartą užtikrintai nukovė baskus
 Kauno „Žalgirio“ (13-18) krepšininkai dvigubą Eurolygos savaitę užbaigė iškovodami ir antrą pergalę. Andrea Trinchieri auklėtiniai pilnutėlėje „Žalgirio“
Saldus Šaro triumfas: išskirtinio palaikymo sulaukęs lietuvis parklupdė "Barceloną"
Įspūdingą ir emocijomis perpildytą pergalę Eurolygoje pasiekė Šarūno Jasikevičiaus treniruojama Stambulo „Fenerbahče“. (19-11) Lietuvio komanda namuose 88:74 (23:11, 23:14,
Prieš dvigubą savaitę Šaras iškovojo 12-ą iš eilės pergalę Turkijoje
Prieš dvigubą Eurolygos savaitę bei mūšį su "Barcelona" užtikrintą pergalę Turkijos pimenybėse iškovojo Stambulo "Fenrbahče" (20-3).Šarūno Jasikevičiaus
"Baskonia" su solidžiu Sedekerskiu užtikrintai nukovė "dizainerius"
Ketvirtą pergalę per penkerius pastaruosius mačus Eurolygoje iškovojo Tado Sedekerskio atstovaujama Vitorijos "Baskonia" (16-13).Duško Ivanovičiaus auklėtiniai namie užtikrintai
Šaro kariaunos puolimo mašina nepaliko vilčių svečiams iš Ispanijos
Uraganinį puolimą pademonstravusi Stambulo Fenerbahče (18-11) komanda iškovojo triuškinančią pergalę Eurolygoje.Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai namie 118:88 (22:19, 35:18,
"Dizainerius" paliko legionierius, "Partizan" aukštaūgis išvyko į NBA, ALBA pratęsė sutartį su gynėju
Trečiadienį jau pirmoje dienos pusėje pasirodė nemažai naujienų iš Eurolygoj dalyvaujančių komandų stovyklų.Milano "Emporio Armani paliko Rodney McGruderis. Tik sausį į Italiją
Turkijoje – triuškinanti Šaro kariaunos pergalė
Po ketvirtadienio pergalės Eurolygos mače prieš Madrido "Real" triuškinančią pergalę ir Turkijos pirmenybėse iškovojo Stambulo "Fenerbahče" (19-3).Šarūno
"Baskonia" susitvarkė su autsaideriais, "dizaineriai" dramatiškai palaužė "Partizan"
Solidžiai pasirodžiusio Tado Sedekerskio atstovaujama Vitorijos "Baskonia" (15-13) Eurolygoje neturėjo vargo su autsaideriais.Duško Ivanovičiau uklėtiniai savo gerbėjų akivaizdoje
Buvusio žalgiriečio vedama Šaro kariauna Madride parklupdė Eurolygos lyderius
Buvusio žalgiriečio Nigelo Hayeso-Daviso vedama Stambulo "Fenerbahče" (17-11) parklupdė Eurolygos lyderius.Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai išvykoje 89:79 (20:15, 23:18,
Poythressui nustatyta hemiparezė – "Emporio Armani" puolėjas nevaldo pusės veido raumenų
Milano "Emporio armani" aukštaūgiui Alexui Poythressui nustatyta hemiparezė – atletas negali kontroliuoti vienos veido pusės raumenų.Kaip pranešė "dizainerių"
Uraganinis Šaro kariaunos puolimas nepaliko vilčių varžovams
Uraganinį puolimą pademonstravęs Stambulo "Fenerbahče" (18-3) klubas iškovojo triuškinančią pergalę Turkijos pirmenybėse.Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai namie
Į baskų lietuvį žvalgosi ir Jasikevičius
Vitorijos „Baskonia“ ekipai ateinančią vasarą nebus paprasta išlaikyti savo kapitoną – Tado Sedekerskio pageidauja ir Stambulo „Fenerbahče“, rašo Krepšinis.lt.Pranešimų
"Dizaineriai" sensacingai liko be Italijos taurės, Vokietijoje triumfavo "Bayern"
Italijoje Milano „Olimpia“ sensacingai krito taurės finale, o Vokietijoje ir Prancūzijoje triumfavo Miuncheno „Bayern“ ir Paryžiaus „Paris“ klubai, rašo Krepšinis.lt.Italijoje
Pirmasis titulas Turkijoje: Jasikevičius iškovojo šalies taurę
Šarūnas Jasikevičius iškovojo pirmąjį trofėjų kaip Stambulo „Fenerbahče“ treneris – lietuvio ekipa užtikrintai triumfavo Turkijos taurės finale ir susigrąžino
Jasikevičiaus auklėtiniai užtikrintai žengė į taurės pusfinalį
Šarūno Jasikevičiaus treniruojamas Stambulo „Fenerbahče“ klubas tapo paskutiniuoju Turkijos taurės pusfinalio dalyviu, rašo Krepšinis.lt.Lietuvio auklėtiniai ketvirtfinalyje
Įspūdingą kėlinį sužaidęs "Anadolu Efes" palaužė "dizainerius"
Trečiadienį Kaune prieš „Žalgirį“ vilčių neturėjusi ir trenerį atleidusi Stambulo „Anadolu Efes“ (10-15) sužaidė įspūdingą kėlinį ir įveikė Milano „Olimpia“
Prieš išvyką į Kauną – PAO į pergalę prieš dizainerius atvedęs Grigonis
Marius Grigonis buvo pagrindinis Atėnų "Panathinaikos" (15-9) vedlys į pergalę Eurolygos mače.Ergino Atamano auklėtiniai namie 79:62 (21:16, 23:12, 13:13, 22:21) pranoko Ettore Messinos
Dviženklį deficitą panaikinę Jasikevičiaus auklėtiniai pasiekė pergalę Prancūzijoje
Pirmoje rungtynių pusėje strigusi Stambulo „Fenerbahče“ (15-9) iškovojo pergalę Eurolygoje. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai išvykoje 83:73 (16:18, 23:24, 28:14,
Turkijoje – fantastiškas Šaro auklėtinio metimas ir valinga "Fenerbahče" pergalė
Šarūno Jasikevičiaus treniruojama Stambulo „Fenerbahče“ (15 pergalių-3 pralaimėjimai) Turkijos čempionato 18 turo rungtynėse po pratęsimo 110:105 (21:19, 28:14, 23:31, 24:32,
Po triuškinamo pralaimėjimo Kaune Šaro kariauna išliejo pyktį Turkijoje
Po triuškinamo pralaimėjimo Eurolygoje Kaune prieš "Žalgirį" Stambulo "Fenerbahče" išliejo pyktį ant varžovų Turkijos pirmenybėse.Šarūno Jasikevičiaus
Visas rungtynes pirmavęs "Žalgiris" sutriuškino Šaro kariauną
Andrea Trinchieri treniruojamas Kauno „Žalgiris“ (8-14) pasiekė dar vieną pergalę Eurolygoje. Pilnutėleje „Žalgirio“ arenoje kauniečiai rezultatu 98:75 (20:14, 23:21, 23:20,
Joneso ir Davieso vedama "Valencia" sudorojo "dizainerius"
Trijų nesėkmių seriją Eurolygoje nutraukė Valensijos "Valencia" (11-11) krepšinkai.Alexo Mumbru auklėtiniai namie užtikrintai 84:72 (21:19, 11:21, 29:19, 23:13) įveikė Ettore
"Žalgiris" Šaro sugrįžimą į Kauną pasitiks pilnomis tribūnomis
Po penkerių išvykos rungtynių iš eilės Kauno „Žalgirio“ krepšininkai šią savaitę sugrįš rungtyniauti į sausakimšą „Žalgirio“
Į Kauną atvyksianti Šaro kariauna minimaliu skirtumu palaužė vienus autsaiderių
Netikėtai sunkią pergalę prieš išvyką į Kauną Turkijos pirmenybėse dvikovoje su vienais lygos autsaiderių iškovojo Stambulo "Fenerbahče" (13-3).Šarūno Jasikevičiaus