Dončičiaus magija neveikė: slovėnai triuškinamai nusileido Vokietijos rinktinei

Autorius: Krepšinis.lt.
Paskutinėse pasaulio čempionato antrojo etapo rungtynėse dėl pirmos K grupės pozicijos sekmadienį susigrūmė vietą ketvirtfinalyje jau anksčiau užsitikrinusios Vokietija ir Slovėnija, rašo Krepšinis.lt.

Šiose rungtynėse visa galva pranašesni buvo Gordie Herberto auklėtiniai, kurie sutriuškino Lukos Dončiaus vedamą kompaniją 100:71 (11:25, 27:9, 30:18, 32:19).

Pirmą ir antrą K grupės vietas išsidalinusios Vokietijos ir Slovėnijos rinktinės savo varžovus ketvirtfinalyje sužinos po paskutinių sekmadienio rungtynių tarp Ispanijos ir Kanados.

Vienas jų varžovas jau aiškus. Tai – fantastišką žygį tęsianti Latvijos nacionalinė ekipa, kuri dėl vietos stipriausiųjų aštuonete sekmadienį 104:84 sutriuškino brazilus.

Rungtynių Okinavoje pradžioje dominavo slovėnai, kurie turėjo net 14 taškų persvarą, tačiau antrąjį kėlinį 27:9 laimėję vokiečiai įpusėjus dvikovai pirmavo 38:34.

Uraganinį puolimą po didžiosios pertraukos pratęsusi „Die Mannschaft“ po trijų kėlinių susikrovė 16 taškų persvarą (68:52).

Įsibėgėję vokiečiai paskutiniame kėlinyje per 5 min. padidino skirtumą iki 22 taškų (87:65) ir nepaliko jokių galimybių intrigai.

Slovėnų lyderis L. Dončičius per per 30 min. pelnė 23 taškus (7/11 dvitaškiai, 2/11 tritaškiai, 3/5 baudos), atkovojo 6 kamuolius atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir surinko 19 naudingumo balų.

Savo ruožtu nugalėtojams daugiausiai taškų pelnė Dennisas Schroderis. Jo sąskaitoje 25 min., 24 taškai (4/4 dvitaškiai, 4/7 tritaškiai, 4/5 baudos), atliko 10 rezultatyvių perdavimų ir surinko 31 naudingumo balą.

Vokietija: Dennisas Schroderis 24 (10 rez.p., 31 naud.b.), Danielis Theisas 14, Isaacas Bonga 12, Moritzas Wagneris 10.

Slovėnija: Luka Dončičius 23, Klemenas Prepeličius 12.

Pasaulio čempionai surikiavo sudėtį olimpinėms žaidynėms
Vokietijos krepšinio rinktinės strategas Gordonas Herbertas pasirinko 12 krepšininkų, kurie sieks medalių olimpiniame Paryžiuje, rašo Krepšinis.lt.Lyginant su pergalingu
Pasaulio čempionai pasiekė revanšą prieš prancūzus
Po triuškinančios nesėkmės pirmajame tarpusavio kontroliniame mače Vokietijo nacionalinė komanda psiekė revanšą prieš Prancūzijos rinktinę.Pasaulio čempionai Monpelje mieste
Iš intrigos – tik šnipštas: Graikija paliko Dončičių be olimpinių žaidynių
Nuo pirmųjų susitikimo minučių dominavusi Graikijos krepšinio rinktinė žengė į olimpinio atrankos turnyro Pirėjuje finalą, be Paryžiaus žaidynių palikdama Luką Dončičių, priminusį
Wembanyamos vedami prancūzai Vokietijoje sutriuškino pasaulio čempionus
Kol vienos rinktinės kovoja dėl patekimo į Olimpines žaidynes kvalifikacijos turnyruose, bilietu į Paryžių turinčios kekipos žaidžia draugiškas rungtynes.Triuškinančią pergalę
Trigubą dublį surinkęs Dončičius išvedė Slovėniją į olimpinės atrankos pusfinalį
Olimpiniame atrankos turnyre Graikijoje Luka Dončičius surengė įspūdingą šou ir pratęsė Slovėnijos (1/1) pasirodymą. Prie sienos priremti slovėnai lemiamame atrankos A grupės mače 104:78
Kroatai sudavė smūgį slovėnų olimpinėms viltims, ispanai laimėjo 45 taškais
Luka Dončičius ir jo vedama Slovėnijos rinktinė patyrė skaudų antausį olimpinio atrankos turnyro starte, rašo Krepšinis.lt.Slovėnus pirmosiose rungtynėse sutalžė kroatai, kurie
Lietuvių neskriaudęs Dončičius pasismagino su kitais varžovais, latviai patyrė nesėkmę
Savo pasiruošimą olimpiniam atrankos turnyrui, kuris vyks Pirėjuje, pergalingai užbaigė Slovėnijos krepšininkai, rašo Krepšinis.lt.Aleksanderio Sekuličiaus auklėtiniai
Lietuviai į olimpinės atrankos turnyrą išvyks po apmaudaus pralaimėjimo Slovėnijoje
Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė pralaimėjimu užbaigė trumpą kontrolinių rungtynių ciklą su Slovėnija.Kazio Maksvyčio auklėtiniai Liublianoje 68:70 (15:15, 15:17, 17:10, 21:28) krito
Dončičius prisijungė prie Slovėnijos rinktinės
Luka Dončičius prisijungė prieš Slovėnijos rinktinės, kuri antradienį sužais draugiškas rungtynes su Lietuva, rašo Krepšinis.lt.25-erių gynėjas artimiausiu metu turėtų
Pirmoji rinktinės repeticija prieš lemiamas olimpinės atrankos kovas – pergalinga
Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė pergale pradėjo trumpą kontrolinių rungtynių ciklą prieš olimpinę atranką.Kazio Maksvyčio auklėtiniai Vilniuje 92:86 (23:16, 27:23, 21:23, 21:24)
Paskelbtas rinktinės dvyliktukas mačui su Slovėnija
Sekmadienio vakarą Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė stos į draugišką akistatą prieš Slovėnijos rinktinę. Prieš rungtynes Kazys Maksvytis paskelbė komandos
Slovėnijos rinktinės treneris galvoja tik apie pergalę Vilniuje
Slovėnijos rinktinės treneris galvoja tik apie pergalę Vilniuje (1)
Šeštadienį užsakomuoju reisu į Vilnių atvykusi Slovėnijos krepšinio rinktinė, vakare surengė treniruotę „Twinsbet” arenoje. Prieš pat treniruotę slovėnų
Buvęs žalgirietis iš JAV – Slovėnijos rinktinės gretose
Tel Avivo „Maccabi“ marškinėlius praėjusiame Eurolygos sezone vilkėjęs Joshas Nebo vasarą matuosis Slovėnijos rinktinės aprangą: jam oficialiai suteikta šios šalies
Dončičius lieka be titulo: "Celtics" 18-ą kartą tapo NBA čempionais
Pirmadienį naktį Bostone finišavo NBA sezonas, kurio finalo penktose rungtynėse Bostono „Celtics“ 106:88 (28:18, 39:28, 19:21, 20:21) įveikė Dalaso „Mavericks“ bei seriją
Pasiduoti neketinantys "Mavericks" ir Dončičius įspūdinga pergale pratęs finalo seriją
Dalaso „Mavericks“ sutriuškino Bostono „Celtics“ krepšininkus ir dar bent vienerioms rungtynėms pratęsė NBA sezoną, rašo Krepšinis.lt.Ant prarajos
"Bayern" pagaliau triumfavo Bundeslygoje, čempionu tapo ir "Žalgirio" viliojamas įžaidėjas
Vokietijos pirmanybių finale susitiko au Eurolygos atstovai, o pagaliau triumfavo Miuncheno "Bayern".Pablo Laso auklėtiniai išvykoje 88:82 (22:21, 22:25, 21:6, 23:30) palaužė Berlyno
Dar kartą Dončičiaus kompaniją įveikę "Celtics" įpusėjo kelią NBA titulo link
NBA finalo antrose rungtynėse sekmadienį naktį Bostono „Celtics“ namų arenoje 105:98 (25:28, 29:23, 29:23, 22:24) pranoko Dalaso „Mavericks“ bei serijoje iki 4 pergalių pirmauja
Vokietijoje išvengta sensacijos: ALBA laimėjo lemiamą pusfinalio mūšį
Vokietijos pirmenybėse išvengta sensacijos: ant bedugnės krašto atsidūrusi Berlyno ALBA triumfavo lemiamame pusfinalio mūšyje.Israelio Gonzalezo auklėtiniai savo gerbėjų akivaizdoje
Vėlyvas NBA finišas nemažina Dončičiaus patriotiškumo: tikrai žaisiu olimpinėje atrankoje
Pirmąjį karjeros NBA finalą pasitinkantis Luka Dončičius pasiryžęs atstovauti Slovėnijai olimpinėje atrankoje, rašo Krepšinis.lt.Dalaso „Mavericks“ žvaigždė naktį
Pasaulio čempionai paskelbė rinktinės kandidatų sąrašą
Vokietijos krepšinio rinktinės treneris Gordonas Herbertas paskelbė žaidėjų sąrašą, kurie ruošis šią vasarą vyksiančiam olimpinių žaidynių turnyrui, rašo
Lietuvos rinktinei veikiausiai neteks stabdyti Dončičiaus
Lietuvos krepšinio federacija (LKF) šią vasarą sutarė dėl dvejų kontrolinių rungtynių tarp Lietuvos ir Slovėnijos rinktinių, tačiau jau praktiškai aišku, kad slovėnai
NBA ir Vokietijos rinktinės žvaigždė debiutavo profesionaliame futbole
Vokietijos krepšinio superžvaigždei Dennisui Schroderiui NBA sezonas baigėsi jau seniai. Tiesa, 30-metis įžaidėjas nenuobodžiauja – penktadienį jis atliko savo profesionalų debiutą
Dončičius – pirmąkart NBA superfinale: "Mavs" nudyrė kailį "Wolves"
Iš penktos Vakarų konferencijos vietos atkrintamąsias pradėję ir nė vieno serijoje namų aikštės pranašumo neturėję Dalaso „Mavericks“ vyrai tvirtai žengė į
Dončičiui dar teks paplušėti: "Mavs" nepavyko tiesiausiu keliu žengti į superfinalą
Dalaso „Mavericks“ krepšininkai nesugebėjo laimėti NBA Vakarų konferencijos finalo sausu rezultatu, rašo Krepšinis.lt.Teksaso valstijos atstovai ketvirtose rungtynėse
Dončičiaus magija: lemiamas slovėno tritaškis ir dar viena "Mavericks" pergalė
Luka Dončičius surengė dar vieną spektaklį NBA atkrintamosiose, o slovėno vedama Dalaso „Mavericks“ pateikė rimtą pareiškimą dėl vietos finale.Kaubojai Vakarų konferencijos
Irvingo ir Dončičiaus tandemas nukalė "Mavericks" pirmąją pergalę konferencijos finale
Luka Dončičius ir Kyrie Irvingas pasirūpino, jog Dalaso „Mavericks“ dėtų pirmą žingsnį NBA finalo link. Kaubojai išvykoje 108:105 (27:33, 32:29, 23:21, 26:22) palaužė Minesotos
Dončičius priartino "Mavs" prie konferencijos finalo, "Celtics" jau laukia varžovo Rytuose
Luka Dončičius sužaidė kol kas geriausias serijos rungtynes ir padėjo Dalaso „Mavericks“ vėl išsiveržti į priekį Vakarų konferencijos pusfinalyje, rašo Krepšinis.lt.Teksaso