Dramatiškai "Vytį parbloškę neptūniečiai bei "Sūduva-Mantinga" – per žingsnį nuo finalo ketverto

V.Kuralavičiaus nuotr.
Šaltakraujiškumą prie baudos metimų linijos lemiamu metu pademonstravę Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ krepšininkai atsidūrė per žingsnį nuo finalo ketverto.

Simono Serapino auklėtiniai trečiose ketvirtfinalio rungtynėse Šakiuose 70:68 (16:21, 14:15, 20:18, 20:14) antrąkart iš eilės pranoko Šakių „Vytį“ bei serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį 2-1.

Ketvirtasis mačas trečiadienį vyks Klaipėdoje.

Įsibėgėjus ketvirtajam kėliniui Šarūnas Vingelis įmetė iš toli ir „Vytis“ dar buvo priekyje 62:57, bet Dovydas Romančenko jau kitoje atakoje atsakė tritaškiu ir inicijavo svečių spurtą 9:0 – 66:62.

Kiek daugiau nei penkias minutes taškų pelnyti nesugebėję „Vyčio“ krepšininkai per šią atkarpą dukart suklydo ir prametė keturis tolimus metimus. Taškų badą tolimu šūviu nutraukė Mindaugas Stašys, nepaleidęs klaipėdiečių į priekį – 65:66.

Prasidėjus paskutinei minutei, Matas Vaitkus įmetė abi baudas – 68:65, tačiau Paulius Beliavičius kitoje atakoje atsakė taikliu dvitaškiu – 67:68.

Adomas Sidarevičius tada suklydo prasižengdamas puolime, P. Beliavičius netaikliai paleido tritaškį, kamuolį atkovojęs Lukas Kreišmontas realizavo baudas ir įtvirtino uostamiesčio klubo pergalę – 70:67.

Nojus Mineikis nugalėtojų gretose su 24 naudingumo balais buvo naudingiausias. Jis sumetė 11 taškų (1/1 dvit., 3/5 trit.), atkovojo 7 ir perėmė 2 kamuolius bei atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Darjušas Lavrinovičius Šakių klube užfiksavo 13 taškų (2/3 dvit., 3/8 trit.), 11 atkovotų kamuolių, 3 rezultatyvių perdavimų ir 20 naudingumo balų pasirodymą.

„Vytis“: Aurelijus Pukelis 14 (4/7 dvit., 2/4 trit., 5 atk. kam.), Paulius Beliavičius (6/7 dvit., 4 rez. perd., 3 per. kam., 4 kld.) ir Darjušas Lavrinovičius (3/8 trit., 11 atk. kam.) – po 13, Šarūnas Vingelis 12 (2/2 trit.), Mindaugas Stašys 7 (2/3 trit.).

„Neptūnas-Akvaservis“: Dovydas Romančenko 19 (4/7 dvit., 3/6 trit.), Nojus Mineikis (3/5 trit., 7 atk. kam., 4 rez. perd.) ir Adomas Sidarevičius (4/5 dvit., 1/8 trit., 5 atk. kam.) – po 11, Matas Vaitkus 9 (3 per. kam.), Gabrielius Mažeika 7 (1/6 trit.).

Dviženklį deficitą Gargžduose panaikinusi „Sūduva-Mantinga“ – per žingsnį nuo finalo ketverto

15-os taškų deficitą panaikinusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ priartėjo prie NKL – VIKINGLOTTO finalo ketverto.

Povilo Šakinio auklėtiniai antrosiose ketvirtfinalio serijos rungtynėse išvykoje 86:75 (14:29, 21:13, 25:22, 26:11) palaužė „Gargždų“ krepšininkus.

Pirmąjį serijos iki 3 pergalių mačą Marijampolėje 78:72 laimėjo „Sūduva-Mantinga“ ir šiuo metu pirmauja 2-0.

Iki rungtynių pabaigos likus 6 minutėms „Gargždai“ turėjo trapų pranašumą (69:66), tačiau svečiai galingai spurtavo 10:0 ir likus 3 minutėms pirmavo 7 taškais (76:69).

Netrukus Mantas Ruikis pelnė 5 taškus paeiliui ir priartino šeimininkus iki vieno metimo (74:76), tačiau 10:1 rungtynes uždariusi „Sūduva-Mantinga“ iškovojo pergalę (86:75).

Lemiamą ketvirtį marijampoliečiai laimėjo 26:11.

Nugalėtojų gretose ryškiausiai spindėjo Šarūno Beniušio žvaigždė. Aukštaūgis per 22 minutes pelnė 25 taškus (9/10 dvit., 1/2 trit., 4/5 baud.), atkovojo 9 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 2 metimus, išprovokavo 6 pražangas ir surinko 38 naudingumo balus.

Puolėjui tai buvo geriausios sezono rungtynės.

„Gargždų“ nuo pralaimėjimo neišgelbėjo M. Ruikis, surinkęs 19 taškų (2/4 dvit., 4/9 trit., 3/3 baud.), 5 atkovotus kamuolius, 5 rezultatyvius perdavimus, 5 išprovokuotas pražangas ir 23 naudingumo balus.

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, kurie pirmojo kėlinio pabaigoje po Eimanto Žiliaus baudos metimų įgijo 15 taškų pranašumą (29:14).

Išgirdę pavojaus varpus, marijampoliečiai atsigavo ir jų spurtas 11:2 prieš ilgąją pertrauką leido sumažinti skirtumą iki 4 taškų (35:39).

Trečiąjį kėlinį šeimininkai pradėjo atkarpa 7:1 ir po Ernesto Bružo tritaškio įgijo 9 taškų pranašumą (49:40), tačiau per likusį ketvirčio laiką geriau sužaidę marijampoliečiai po Tautvydo Kliučinyko tolimo metimo sumažino atsilikimą iki 4 taškų (60:64).

Trečiasis serijos mačas kovo 19-ąją bus žaidžiamas Marijampolėje.

„Gargždai“: Mantas Ruikis 19 (4/9 trit., 5 atk. kam., 5 rez. perd.), Ernestas Bružas 13 (3/5 trit., 5 rez. perd., 5 kld.), Oskaras Pleikys 12 (5/6 dvit., 5 atk. kam.), Modestas Kumpys 10 (2/5 trit., 6 atk. kam.), Jonas Dumašius 8 (4/8 dvit., 3 per. kam.).

„Sūduva-Mantinga“: Šarūnas Beniušis 25 (9/10 dvit., 9 atk. kam., 2 blok., 38 naud.), Edvinas Jezukevičius 15 (6/7 baud.), Rokas Stankevičius 12 (2/2 trit., 5 atk. kam.), Justas Nausėdas 10, Tautvydas Kliučinykas 8 (2/6 trit., 5 atk. kam.), Jonas Zakas 7.

Sensacijos NKL: "Kretinga" laimėjo Telšiuose, "Delikatesas" išvykoje sutriuškino "Olimpą"
Žvėriškais veteranų pasirodymais pažymėtose rungtynėse tikrą sensaciją pateikė „Kretinga“. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai išvykoje 100:92 (26:24, 30:20, 11:15, 16:24,
Per pratęsimą "Atletą" patiesęs "Perlas" pirmą kartą žais ketvirtfinalyje
Išlikimo rungtynėse paskutinį bilietą į „7bet-NKL“ ketvirtfinalį pačiupo Vilkaviškio „Perlas“. Šarūno Zablockio auklėtiniai savo aikštėje
Dviženklį pranašumą išbarstę žalgiriečiai itin apmaudžiai baigė pasirodymą NKL
Įspūdingą charakterį parodžiusi ir veteranų vedama „Kretinga“ eliminavo praėjusio sezono „7bet-NKL“ čempionus. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai išvykoje 87:83 (25:21,
"Delikatesas" dramatiškai iškopė į ketvirtfinalį, "Perlas" išlygino serijos su "Atletu" rezultatą
Joniškio „Delikatesas“ dramatiškai įšoko į „7bet-NKL“ ketvirtfinalio traukinį. Žilvino Petraičio auklėtiniai svečiuose 81:80 (22:15, 25:23, 18:18, 16:24)
"Ryto" dublerių sezoną užbaigė per pratęsimą sostinėje triumfavęs "Vytis-VDU"
Dar vienas Tito Januševičiaus rezultatyvus pasirodymas padėjo Šakių „Vyčiui-VDU“ žengti į ketvirtfinalį. Šakiškiai sostinėje 110:100 (26:24, 16:23, 30:24,
Titulo gynyba tęsiasi: "Žalgirio" dubleriai Kretingoje išplėšė lemiamą mačą
„7bet-NKL“ atkrintamosios įgauna pagreitį, o jose žūtbūtinę pergalę pasiekė Kauno „Žalgiris-2“. Titulą ginantys Vytauto Pliaugos auklėtiniai aštuntfinalyje svečiuose 88:72 (25:16,
"Atletas" neįtikėtinu spurtu atėmė aikštės pranašumą iš "Perlo", "Delikatesas" išlygino serijos rezultatą
Paskutiniame kėlinyje atsibudęs Kauno r. „Atletas“ iškovojo pirmąją pergalę „7bet-NKL“ aštuntfinalyje. Remigijaus Bardausko kariauna išvykoje 83:75 (13:25,
NKL atkrintamosios: žalgiriečiai prarado namų pranašumą, "Ryto" dubleriai krito Šakiuose
„7bet-NKL“ aštuntfinalio etape – pirmoji staigmena. Žemesnę vietą reguliariajame sezone užėmusi „Kretinga“ išvykoje 67:64 (19:12, 13:15, 16:14,
Vainauskas: stengiuosi nesikišti, tačiau duodu individualius patarimus savo žaidėjams
Devintoji serialo „Tikslo link. Olimpas“ serija „Atvertos galimybės“ pasakoja apie studentų krepšinį ir Palangos „Olimpo“ bei Kauno kolegijos bendrystę. Klubo
NKL aštuntfinalio starte – pergalė nepadoriu skirtumu
Tadas Rinkūnas sužaidė geriausias sezono rungtynes, o Ukmergės „Stekas“ įsirašė lengvą pergalę „7bet-NKL“ aštuntfinalio starte. Ukmergiškiai savo aikštėje
Aiškios visos NKL aštuntfinalio poros
Pasibaigus Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) reguliariojo sezono kovoms, paaiškėjo visos aštuntfinalio poros.40 ture buvo sužaistos šešerios rungtynės, kuriose
Žalgiriečius įveikę "Telšiai" užsitikrino antrą vietą, "Ryto" ir Neptūno" dubleriai patyrė nesėkmes
30 pergalė „Telšiams“ (30-8) užtikrino antrąją vietą „7bet-NKL“ reguliariajame sezone. Povilo Šakinio kariauna išvykoje 79:65 (16:18, 22:16, 21:16, 20:15)
"Sūduva-Mantinga" nutraukė fantastinę "Olimpo" seriją
„7bet-NKL“ sezono finišo tiesiojoje pergalę pasiekė Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (29-8), kuri namų tvirtovėje 80:76 (9:19, 21:17, 24:19, 26:21) parklupdė Palangos
Dramoje su pratęsimu "Olimpas" laimėjo reguliarųjį sezoną (rezultatai)
Plonu ledu vaikščiojęs Palangos „Olimpas“ (31-5) dramatiškai pratęsė pergalių seriją „7bet-NKL“ pirmenybėse. Pajūrio komanda namuose 95:92 (26:15, 18:24, 14:18,
Žalgiriečiai nusileido marijampoliečiams, "Ryto" jaunimas nukovė autsaiderius
Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ (28-7) ekipa, vedama Egidijaus Dimšos, laimėjo 28 kartą šiame „7bet-NKL“ sezone. Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai savo aikštėje
Žalgiriečiai dramatiškai pralaimėjo, "Ryto" ir "Neptūno" dublerių mūšyje triumfavo klaipėdiečiai
5 pralaimėjimų seriją „7bet-NKL“ sezone nutraukęs Vilkaviškio „Perlas“ (17-18) namie 73:70 (21:22, 13:20, 18:13, 21:15) dramatiškai palaužė Kauno „Žalgirį-2“
Žalgiriečiai pratęsė "Vyčio-VDU" nesėkmių seriją
Š akių „Vytis-VDU“ (15-17) toliau neišbrenda iš nesėkmių ruožo. „7bet-NKL“ čempionate šakiškiai išvykoje 87:94 (16:25, 26:22, 17:22,
Šeškaus kariauną papildė jau trečias bankrutavusių "Gargždų" žaidėjas
Į Jonavos „CBet“ atvyksta Gargžduose sezoną pradėjęs gynėjas – Ryanas Larsonas.23 metų 185 cm ūgio gynėjas „Betsafe-LKL“ per beveik 31 minutę pelnė 11,8 taško,
Žalgiriečiai nusileido NKL lyderiams, "Ryto" dubleriai įveikė absoliučius autsaiderius
Aštuoniese žaidusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (26-6) išvykoje 64:61 (17:15, 14:14, 13:9, 20:23) nugalėjo Kauno „Žalgirį-2“ (14-17).Šią akistatą
Legionieriaus duonos paragavęs Adomavičius grįžo į "Rytą"
Arnas Adomavičius grįžta į Lietuvą, gynėjas vėl apsivilks Vilniaus „Ryto-2“ marškinėlius, oficialiai pranešė sostinės klubas. 24-ąjį gimtadienį šiandien
"Gargždų" bankrotą pakomentavusi LKL vadovybė įsitikinusi, kad lygai reikia 12 komandų
Trečiadienį buvo surengta Lietuvos krepšinio lygos (LKL) vadovų spaudos konferencija, kurioje buvo pakomentuota pastarąją savaitę spręsta „Gargždų“ pasitraukimo iš lygos situacija
Politikai sureagavo į bankrutuojančių "Gargždų" savininko kaltinimus: teigia, kad slepiamas skolų dydis
Klaipėdos rajono savivaldybė išplatino pranešimą, kuriame neigia iš Lietuvos krepšinio lygos (LKL) dėl skolų besitraukiančio „Gargždų“ klubo savininko išplatintą
"Gargždai" pasitraukė iš LKL
2024 m. sausio 25 d. Lietuvos krepšinio lyga (LKL) gavo oficialų VšĮ „Gargždų sportas“ raštą, kuriame BC „Gargždai“ direktorius Ovidijus
Žalgiriečiai krito namie, "Ryto" ir "Neptūno" dublerių mūšį laimėjo klaipėdiečiai
Pergalingai trečiajame „7bet-NKL“ rate žygiuojantis Vilkaviškio „Perlas“ (15-13) išvykoje 67:63 (16:13, 17:15, 20:18, 14:17) nugalėjo Kauno „Žalgirį-2“
D.Sabeckis grįžo į "Atletą"
Prieš trečiąjį Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) rato startą Kauno r. „Atletas“ sulaukė papildymo. Į komandą sugrįžta 32-ejų Deividas Sabeckis. 190 cm ūgio
Vilniaus "Stekas" keliasi į Ukmergę ir keičia pavadinimą
Nacionalinėje krepšinio lygoje (7bet-NKL) besivaržantis Vilniaus „Stekas“ iš sostinės keliasi į Ukmergę ir keičia pavadinimą – klubas nuo šiol vadinsis Ukmergės
Pajūrio komandų akistatoje – triuškinanti "Neptūno" pergalė
Pajūrio komandų akistatoje Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) pergalę įsirašė Klaipėdos „Neptūnas“ (8-9), kuris namie 100:81 (17:28, 30:12, 29:22, 24:19)
Svajonių debiutas: Andersonas lemiamu šūviu nukovė žalgiriečius
Pergalingai 2024-uosius metus „7bet-NKL“ čempionate pradėjęs Vilkaviškio „Perlas“ (13-12) namuose 66:63 (21:18, 18:16, 10:14, 17:15) dramatiškai įveikė Kauno