Dramatiškos kovos su pratęsimu atomazgoje - pergalingas Slouko tritaškis

euroleague.net
Saldžią pergalę Eurolygos reguliariajame sezone iškovojo be buvusio žalgiriečio Thomaso Walkupo rungtyniaujanti Pirėjo "Olympiacos" (14/9) komanda, žengianti ketvirtoje turnyrinės lentelės pozicijoje.

Graikijos grandai savo sirgalių akivaizdoje per pratęsimą 87:85 (26:17, 16:24, 19:20, 14:14, 12:10) nukovė dėl vietos aštuntuke kovojančią Stambulo "Anadolu Efes" (12/12).

Svečiams pratęsimą išplėšė buvęs žalgirietis Vasilje Micičius pataikęs dvitaškį ir išlyginęs rezultatą. Aikštės šeimininkai dar turėjo pakankamai laiko išplėšti pergalę lemiamu metimu, bet Tylerio Dorsey šūvis skriejo pro šalį.

Tiksint paskutinei pratęsimo minutei arčiau pergalės buvo "Anadolu Efes" - 85:82. Vis dėlto lemiami mačo momentai svečiams susiklostė itin nepalankiai. Iš pradžių "Oly" sumažino atsilikimą iki minimumo (84:85), kitoje atakoje Ergino Atamano auklėtiniams nepavyko suregzti rezultatyvios atakos, o Kostas Sloukas tritaškiu su sirena išplėšė fantastišką pergalę aikštės šeimininkams - 87:85.

"Olympiacos": K. Sloukas (4/6 trit., 6 rez. perd.) - 23, T. Dorsey - 19, S. Vezenkovas (2/9 trit., 8 atk. kam.) - 16, M. Fallas - 10 taškų.

"Anadolu Efes": T. Pleissas (7/8 dvit.) - 14, R. Beauboisas - 13, V. Micičius (1/7 trit.) - 12, A. Moermanas (8 atk. kam.) ir Sh. Larkinas po 11, B. Dunstonas - 9 taškai.

Klaustukų dėl įkrintamųjų nebėra: "Anadolu Efes" pasityčiojo iš Giedraičio klubo
Išsisprendė paskutinis klausimas dėl Eurolygos atkrintamųjų varžybų, į kurias su trenksmu įšo Stambulo "Anadolu Efes" (17-17).Turkijos grandai namie 100:55 (15:11, 30:20,
Antras niuksas per kelias dienas: Jasikevičiaus auklėtiniai vėl prapylė Stambulo derbį
Penktadienį prieš principinius varžovus neapgynę savų sienų Eurolygoje (80:82) pirmadienį Stambulo „Fenerbahče“ krepšininkai tiems patiems oponentams nusileido ir Turkijos
Eurolygos įkrintamosios: kas iškovos paskutinį bilietą?
Po penktadienio Eurolygos susitikimų tapo aišku, jog dėl dešimtosios vietos kova tęsiasi tarp trijų komandų, rašo Krepšinis.lt.Skambią pergalę Madride pasiekusi Tado
OLY be Brazdeikio išvargo pergalę prieš Spanoulio kariauną
Netikėtai sunkią pergalę Graikijos pirmenybėse iškovojo Igno Brazdeikio atstovaujamas Pirėjo "Olympiacos" (22-2).Šalies čempionai namie tik po atkaklios kovos 91:83 (23:23,
Po nesėkmės derbyje Jasikevičius akcentavo klaidas: nerodėme savo žaidimo
Po dramatiško pralaimėjimo Stambulo derbyje prieš „Anadolu Efes“ (80:82), Šarūnas Jasikevičius kalbėjo, jog „Fenerbahče“ nežaidė savo krepšinio
Įvertino galimus scenarijus: „Žalgiriui“ – vos 2 proc., jog įšoks į Eurolygos Top-10
Kauno „Žalgiris“ turi kukliausias teorines galimybes pakliūti į Eurolygos dešimtuką lyginant su artimiausiais konkurentais, taip pat pretenduojančiais į 9-ą ar 10-ą vietas, leidžiančias
Kol "Olympiakos" neigia, graikai jau aptarinėja milžinišką Evanso atlyginimą Pirėjuje
Antradienį ryte Graikijos žiniasklaida paskelbė apie Pirėjo „Olympiakos“ ir Kauno „Žalgirio“ lyderio Keenano Evanso susitarimą. Nors klubas suskubo neigti pasirodžiusią
Graikijos žiniasklaida skelbia, kad Evansas jau turi susitarimą su OLY, klubas tai neigia
Graikijos žiniasklaida skelbia, kad Kauno „Žalgirio“ lyderis Keenanas Evansas pasiekė susitarimą su Pirėjo „Olympiakos“ ekipa kitam sezonui, rašo Krepšinis.lt.Ši
"Olympiacos" be Brazdeikio pagalbos tik lemiame kėlinyje palaužė vienus autsaiderių
Igno Brazdeikio atstovaujams Pirėjo "Olympiacos" (19-12) tik paskutiniame kėlinyje susitvarkė su vienais iš Eurolygos autsaiderių.Georgio Bartzoko auklėtiniai savo gerbėjų akivaizdoje
"Žalgiris" ir antrą kartą užtikrintai nukovė baskus
 Kauno „Žalgirio“ (13-18) krepšininkai dvigubą Eurolygos savaitę užbaigė iškovodami ir antrą pergalę. Andrea Trinchieri auklėtiniai pilnutėlėje „Žalgirio“
Kovoje dėl vietos Eurolygos įkrintamosiose – itin svarbi "Anadolu Efes" pergalė
Dėl vietos Eurolygos įkrintamosiose kovojanti Stambulo „Anadolu Efes“ (14-17) iškovojo itin svarbią ir dramatišką pergalę, rašo Krepšinis.lt.Turkijos klubas
"Anadolu Efes" pranoko "Olympiacos" su minusiniu Brazdeikiu
Ignas Brazdeikis pasirodė itin nevykusiai, o Pirėjo "Olympiacos" (18-12) patyrė nesėkmę Eurolygos mače.Georgio Bartzoko auklėtiniai išvykoje 72:85 (21:26, 16:22, 24:18, 11:19) nusileido
"Anadolu Efes" nesustabdė netikėtai iššovusio ASVEL veterano ir dramatiškai krito Prancūzijoje
Stambulo "Anadolu Efes" (12-17) nesustabdė netikėtai iššovusio varžovų veterano bei patyrė netikėtą nesėkmę Eurolygoje.Turkijos grandai Prancūzijoje 80:84 (16:19, 23:27,
OLY vėl neregistravo Brazdeikio, kitas buvęs žalgirietis prapliūpo perdavimais
Triuškinančią pergalę Graikijos pirmenybėse iškovojo Igno Brazdeikio atstovaujamas Pirėjo "Olympiacos" (18-12) klubas.Georgio Bartzoko treniruojami čempionai namie 84:63 (22:15,
OLY su minusiniu Brazdeikiu palaužė svečius iš Italijos
Ignas Brazdeikis vėl pasirodė labai blankiai, o Pirėjo "Olympiacos" (17-11) Eurolygoje šventė penktą pergalę iš eilės.Georgio Bartzoko auklėtiniai savo gerbėjų akivaizdoje
Larkino ir Clyburno vedamas "Anadolu Efes" sutriuškino bavarus
Triuškinančią pergalę Eurolygoje iškovojo dviejų amerikiečių lyderių vedamas Stambulo "Anadolu Efes" (12-16).Erdemo Cano auklėtiniai namie 109:86 (26:28, 27:21, 35:16, 21:21)
Mokytojas pamokė mokinį: OLY be Brazdeikio sutriuškino "Peristeri"
Lengvą pergalę Graikijos pirmenybėse iškovojo Igno Brazdeikio atstovaujamas bei čempiono titulą ginantis Pirėjo "Olympiacos" (17-2).Georgio Bartzoko auklėtiniai išvykoje
"Anadolu Efes" tik paskutiniame kėlinyje palaužė absoliučius autsaiderius
Stambulo "Anadolu Efes" (18-3) Turkijos pirmenybėse tik paskutiniame kėlinyje susitvarkė su absoliučiais lygos autsaideriais.Tomislavo Mijatovičiaus auklėtiniai namie po atkaklios kovos
Po pertraukos sugriuvęs "Žalgiris" gavo antausį nuo "Olympiacos"
Po pertraukos sugrįžusios Eurolygos kovos Kauno „Žalgirio“ (11-16) krepšininkus pasitiko pralaimėjimu. Andrea Trinchieri auklėtiniai „Žalgirio“ arenoje rezultatu 76:95
Eurolygoje – "Partizan" ir "Virtus" pergalės
Trijų nesėkmių iš eilės seriją Eurolygoje nutraukė prie įkrintamųjų ribos priartėję Belgrado "Partizan" (13-14) krepšininkai.Željko Obradovičiaus kariauna savo arenoje
Prieš akistatą su "Žalgiriu" – varžovų stratego pagarba: jie demonstruoja nuostabią formą
Pirėjo „Olympiakos“ treneris Georgios Bartzokas prieš rungtynes su Kauno „Žalgiriu“ kalbėjo apie Lietuvos ekipos įspūdingą formą bei komandą ištikusias netektis,
Į Kauną OLY vešis tris klaustukus – nežinia ir dėl buvusio žalgiriečio
Kauno „Žalgiris“ į kovas Eurolygoje grįš penktadienį, kai namuose priims vicečempioną Pirėjo „Olympiakos“. Graikai po nacionalinių taurių turnyrų ir rinktinių
Ne visi klubai atsisako žaisti su rusais: "Anadolu Efes" namie nepasipriešino CSKA
Ne visi krepšinio klubai atsisako rungtyniauti su agresiją Ukrainoje vykdančios Rusijos komandomis.Stambulo "Anadolu Efes" namie draugiškame mače 71:88 (20:20, 17:26, 18:16,
"Olympiakos" pratęsė sutartį su milžinišką progresą padariusiu puolėju
Igno Brazdeikio atstovaujamas Pirėjo „Olympiakos“ paskelbė, kad pratęsė sutartį su vienu iš komandos lyderių Alecu Petersu, rašo Krepšinis.lt.Su 28-erių 203 cm ūgio
Pirmasis titulas Turkijoje: Jasikevičius iškovojo šalies taurę
Šarūnas Jasikevičius iškovojo pirmąjį trofėjų kaip Stambulo „Fenerbahče“ treneris – lietuvio ekipa užtikrintai triumfavo Turkijos taurės finale ir susigrąžino
"Anadolu Efes" Rygoje nesustabdomu puolimu parbloškė "Maccabi"
Latvijos sostinėje Rygoje sužaistas pirmas ketvirtadienio Eurolygos mačas. Dėl karo Izraelyje Tel Avive rungtyniauti negalintys „Maccabi“ (13-13) krepšininkai 91:105 (27:29, 24:21,
Vėl starto penkete pasirodęs Brazdeikis pasirodė kukliai
Ignas Brazdeikis kukliai prisidėjo prie Pirėjo "Olympiacos" (15-2) komandos pergalės Graikijos pirmenybėse.Šalies čempionai išvykoje 81:57 (21:11, 18:17, 24:17, 18:12) nepaliko
Įspūdingą kėlinį sužaidęs "Anadolu Efes" palaužė "dizainerius"
Trečiadienį Kaune prieš „Žalgirį“ vilčių neturėjusi ir trenerį atleidusi Stambulo „Anadolu Efes“ (10-15) sužaidė įspūdingą kėlinį ir įveikė Milano „Olimpia“

Krepšinio torentai (220) 10.22 16:33
Ką šiuo metu klausotės? (2364) 12.19 00:07