Dviejų pratęsimų trileryje "Zenit" palaužė CSKA ir išlygino pusfinalio rezultatą

Autorius: Krepšinis.lt.

VTB vieningosios lygos pusfinalyje trečiadienį sirgaliai stebėjo reto grožio ir įtampos dvikovą Sankt Peterburge. Vietos „Zenit“ po dviejų pratęsimų 107:104 (15:18, 16:21, 20:20, 24:16, 12:12, 20:17) nugalėjo Maskvos CSKA ir išlygino serijos iki 3 pergalių rezultatą 1-1, rašo Krepšinis.lt.

Nuo dvikovos pradžios savo sąlygas aikštėje ėmė diktuoti Maskvos CSKA, sėkmingai gesindama aikštės šeimininkų bandymus perimti iniciatyvą.

D. Itoudžio auklėtiniai pirmoje dvikovos dalyje padidino skirtumą iki dviženklio (52:40) ir jautėsi gan saugiai grįždami į aikštę po didžiosios pertraukos. Taučiau trečio kėlinio pabaigoje „Zenit“ ėmė grėsmingai artėti. Po Billy Barono ir Kevino Pangoso tritaškių įpusėjus ketvirtajam kėliniui komandas skyrė 3 taškai (67:64).

Svarbiais momentais iniciatyvos ėmėsi K. Pangosas. Buvęs žalgirietis tritaškiu išlygino (70:70), o netrukus pats dvitaškiu persvėrė rezultatą Sankt Peterburgo ekipos naudai.

Likus žaisti 20 sek. po dar vieno K. Pangoso dvitaškio karštai sirgalių palaikomas „Zenit“ pirmavo 74:72, o CSKA ataka baigėsi netaikliu Tornike Šengelijos metimu ir pražanga puolime. Tik vienas aikštės šeimininkų baudos metimas pasiekė tikslą.

Rungtynių įtampa pasiekė aukščiausią tašką, kai per likusias 11 sek. T. Šengelija, atkovojęs kamuolį po netaiklaus komandos draugo metimo, smeigė taiklų tritaškį ir išlygino rezultatą (75:75). 3-jų sek. trukusi „Zenit“ ataka buvo nesėkminga ir komandos santykius toliau aiškinosi pratęsime.

Likus žaisti 30 sek. rezultatas buvo lygus 84:84, tačiau tritaškį pataikė Willas Clyburnas, o kitoje aikštės pusėje vėl rezultatą nuo baudų metimo linijos išlygino B. Baronas (87:87).

Paskutinę ataką savo rankose turėję CSKA krepšininkai jos neišnaudojo – W. Clyburno tolimas tritaškis buvo netaiklus ir dvikova persirito į antrą pratęsimą.

„Zenit“ antrą pratęsimą pradėjo spurtu 8:0 (95:87) ir pergalės iš rankų daugiau nepaleido.

Zenit“: Kevinas Pangosas 27 (7/12 dvitaškiai, 3/8 tritaškiai, 4/4 baudos, 9 rez.p.), Billy Baronas 20, Alexas Poytressas 15, Tarikas Blackas ir Willas Thomas po 10.

CSKA: Willas Clyburnas 28 (6/11 dvitaškiai, 3/10 tritaškiai, 7/7 baudos), Tornike Šengelija 27 (4/8 dvitaškiai, 4/5 tritaškiai, 7/8 baudos, 30 naud.b.), Danielis Hackettas 17, Michaelis Ericas 11, Darrunas Hilliardas 10.

Pirmose tarpusavio rungtynėse CSKA Sankt Peterburge triumfavo 78:73. Kitas serijos rungtynes komandos žais gegužės 22 dieną Maskvoje.

Kitoje pusfinalio poroje Krasnodaro „Lokomtiv“ su Mindaugu Kuzminsku ir traumuotu Mantu Kalniečiu pirmoje dvikovoje po pratęsimo 87:98 nusileido Kazanės „Uniks“ ir atsilieka serijoje 0-1.

Oficialu: kapitonas Butkevičius lieka "Ryte"
Vilniaus „Ryto“ komanda oficialiai paskelbė, jog sostinės ekipai ir toliau atstovaus komandos kapitonas Arnas Butkevičius.Puolėjas praėjusį sezoną „Betsafe-LKL“ pirmenybėse
Oficialu: Jokubaitis palieka Kauną ir keliasi į "Barcelona"
Kauno „Žalgiryje“ užaugęs Rokas Jokubaitis pradeda naują savo karjeros etapą ir pirmą kartą paragaus legionieriaus duonos. Oficialiai paskelbta, kad R.Jokubaitis sudarė 4 metų sutartį
"Zenit" papildė visą karjerą NBA rungtyniavęs gynėjas
Visą savo karjerą Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) rungtyniavęs 30-metis Shabazzas Napieras pirmą kartą atvyks žaisti į Senąjį Žemyną.Oficialiai pranešta, kad Eurolygos
Naujo karjeros iššūkio laukiantis Giffey: nėra daug tokių vietų kaip "Žalgiris"
Šį mėnesį pirmą kartą olimpinėse žaidynėse dalyvausiantis Vokietijos krepšinio rinktinės puolėjas Nielsas Giffey ne ką mažiau laukia ir naujo karjeros iššūkio –
LKF nusprendė skirti labai solidžią sumą trenerių paskatinimui
Antradienį Kaune vyko Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) vykdomojo komiteto posėdis, kuriame buvo sprendžiami svarbiausi einamieji klausimai.Po jo LKF Prezidentas Arvydas Sabonis pasidžiaugė,
Švedas atmetė kinų pasiūlymus ir kartu su Grigoniu vilkės CSKA marškinėlius
Didžiausia Rusijos krepšinio žvaigždė 32 metų Aleksejus Švedas sutiko grįžti į Maskvos CSKA ir artimiausiau metu pasirašys sutartį su sostinės klubu, skelbia „Sport
Dar vienas sukrėtimas JAV rinktinei: pralaimėjo ir Australijai
Tokijo olimpinėms žaidynėms besirengianti JAV krepšinio rinktinė pralaimėjo jau antras kontrolines rungtynes paeiliui.Savaitgalį netikėtai nusileidusi Nigerijai, šį kartą Grego Popovichiaus
Giannnio šou įkvėpė "Bucks" – finale lipa "Suns" ekipai ant kulnų
Jei Giannis Antetokounmpo ir toliau taip žais, NBA finalo vakarėlis dar tik prasideda. Trečiose NBA finalo serijos rungtynėse Greak Freak pelnė 41 tašką ir padėjo „Bucks“ sekmadienį
Pasaulio jaunimo čempionato finalo dramą laimėjo amerikiečiai
Latvijoje sekmadienio vakarą baigėsi pasaulio jaunimo (U-19) krepšinio čempionatas, kurio finale JAV rinktinė 83:81 (21:19, 16:23, 22:22, 24:17) palaužė Prancūzijos ekipą, rašo Krepšinis.lt.Lemiamu
Jaunimas pasirodymą pasaulio čempionate baigė nusileisdami per pratęsimą (Petrausko video komentaras)
Lietuvos devyniolikmečių rinktinė pralaimėjimu baigė pasirodymą pasaulio čempionate Latvijoje. Rungtynėse dėl 5-os vietos Gedimino Petrausko auklėtiniai po pratęsimo 81:86 (17:23, 17:10, 18:17,
Nigerija šokiravo krepšinio pasaulį – svečiuose parklupdė JAV rinktinę su Durantu
Pasiruošimą Tokijo žaidynėms dabartiniai olimpiniai čempionai JAV krepšininkai pradėjo patirdami sensacingą nesėkmę.Greggo Popovichiaus diriguojami amerikiečiai Las Vegase, Nevadoje,
Užsidėkite akinius nuo saulės: Giannis nėrėsi iš kailio, bet kelią NBA finale įpusėjo "Suns"
Milvokio „Bucks“ klubui nepavyko išpešti naudos iš vizito Finikse. Vietos „Suns“ krepšininkai laimėjo ir antrąsias NBA finalo rungtynes savoje arenoje,
"Žalgirio" strategas – apie naujokus, žaidėjų rinką bei atostogas
Kauno miesto gatvėmis vaikščiojantis vyriausiasis „Žalgirio“ treneris Martinas Schilleris net ir tarpsezonio metu neturėtų stebinti krepšinio sirgalių. Trumpai su šeima
Ant parketo grįžo Giannis, bet NBA finalo kelyje į priekį išsiveržė "Suns"
NBA finale pirmosiose rungtynėse Finikso „Suns“ 118:105 (30:26, 27:23, 35:27, 26:29) įveikė Milvokio „Bucks“ ir serijoje iki 4-ių pergalių pirmauja 1-0.Po kelio traumos į
Olimpinė svajonė sudužo: atrankos finale triumfavo Slovėnija (pasitraukė Maskoliūnas)
Lietuvos rinktinei nepavyko pratęsti nuo 1992-ųjų besitęsusios dalyvavimo olimpinėse žaidynėse tradicijos.Dariaus Maskoliūno auklėtiniai 85:96 (24:28, 28:24, 17:28, 16:16) po atkaklios kovos nusileido
Mickey taps Gudaičio bendraklubiu
Su Maskvos srities "Chimki" klubu atsisveikinęs amerikietis Jordanas Mickey liks rungtyniauti Rusijoje.Skelbiama, kad 26-erių metų 203 cm ūgio puolėjas susitarė su Sankt Peterburgo "Zenit"
Giannio paslaugų neprireikė: "Bucks" įveikė "Hawks" ir žengė į NBA finalą
Didžiajame NBA finale susigrums Finikso „Suns“ ir Milvokio „Bucks“ komandos. Tai paaiškėjo šeštadienį Atlantoje, kur „Bucks“ be savo traumuoto
Neįtikėtinas scenarijus už Atlanto: Satoransky metimas sudaužė Kanados olimpinę svajonę
Kanados rinktinę ištiko Kroatijos krepšininkų likimas. Viena iš keturių olimpinės atrankos turnyrų šeimininkių dėl kelialapio į Tokijo žaidynes finale nekovos.Kanados
Beržininkaitis apie lenkų lyderį Ponitką: nežinau kito tokio žaidėjo, kuris reikalautų tiek daug dėmesio gynyboje
Lietuvos rinktinė pasitinka kol kas svarbiausią vasaros savaitgalį.Šeštadienį lietuviai olimpinės atrankos pusfinalyje susikaus su Lenkijos nacionaline ekipa. Nugalėtojas keliaus į
Be lyderio laimėję "Bucks" – per žingsnį nuo NBA finalo
NBA Rytų konferencijos finale Milvokio „Bucks“ namų arenoje 123:112 (36:22, 29:34, 26:22, 32:34) įveikė Atlantos „Hawks“ ir serijoje iki 4-ių pergalių pirmauja 3-2.Net ir
Lietuva – pusfinalyje: grupių etapas baigtas korėjiečių sutriuškinimu
Lietuvos rinktinė į olimpinės atrankos pusfinalį žengė tiesiausiu keliu.Lietuviai ketvirtadienį 96:57 (28:16, 21:18, 27:9, 20:14) sutriuškino Pietų Korėją ir užsitikrino pirmą vietą
Slovėnija su Dončičiumi priešakyje nušlavė Angolą
Kaune vykstantį olimpinės atrankos turnyrą itin efektinga pergale pradėjo Slovėnijos rinktinė, B grupės rungtynėse sutriuškinusi Angolos krepšininkus ir iš karto užsitikrinusi
"Bucks" ir svečiuose palaužė "Hawks" bei įpusėjo kelionę NBA finalo link
NBA Rytų konferencijos finale Milvokio „Bucks“ išvykoje 113:102 (27:32, 29:24, 27:29, 30:17) įveikė Atlantos „Hawks“ ir serijoje iki 4-ių pergalių priekyje 2-1.Nugalėtojus
Dramatiškoje ir nerezultatyvioje dvikovoje "Suns" stumtelėjo "Clippers" prie bedugnės krašto
Finikso „Suns“ – per žingsnį nuo didžiojo NBA finalo. Šeštadienį Los Andžele vykusiame gynyba paremtame mūšyje Finikso ekipa 84:80 (29:20, 21:16, 19:30, 15:14)
Be šansų: nesėkmės įsiutinti "Elniai" sutrypė "Vanagus"
Milvokio „Bucks“ krepšininkai antrose NBA Rytų konferencijos finalo rungtynėse sutramdė Atlantos „Hawks“ lyderį Trae Youngą ir iškovoję pergalę 125:91 (34:28,
Baltarusiški stebuklai Europos čempionate: rokenrolas aikštėje, erzelis aplinkui
Po dviejų iš eilės „tuščių“ Europos moterų krepšinio čempionatų Baltarusijos rinktinė vėl braunasi tarp žemyno galingiausių. Pirmenybių pusfinalyje šeštadienį
Vakarų konferencijos finale "Clippers" mažina savo deficitą
„Mes niekada nepasiduodame. Mūsų vaikinai toliau kovoja“, – po rungtynių kalbėjo Los Andželo „Clippers“ vyriausiasis treneris Tyronnas Lue: jo vadovaujama ekipa NBA atkrintamųjų
Maskoliūnas aiškiai įvardijo, kas dar kiša koją Lietuvos rinktinei
Po trijų sėkmingų testų prieš olimpinį atrankos turnyrą Kaune, kuris prasidės kitą savaitę, Darius Maskoliūnas įvardijo pagrindinę Lietuvos rinktinės bėdą, kurią per trumpą laiką