Dviejų pratęsimų trileryje "Zenit" palaužė CSKA ir išlygino pusfinalio rezultatą

Autorius: Krepšinis.lt.

VTB vieningosios lygos pusfinalyje trečiadienį sirgaliai stebėjo reto grožio ir įtampos dvikovą Sankt Peterburge. Vietos „Zenit“ po dviejų pratęsimų 107:104 (15:18, 16:21, 20:20, 24:16, 12:12, 20:17) nugalėjo Maskvos CSKA ir išlygino serijos iki 3 pergalių rezultatą 1-1, rašo Krepšinis.lt.

Nuo dvikovos pradžios savo sąlygas aikštėje ėmė diktuoti Maskvos CSKA, sėkmingai gesindama aikštės šeimininkų bandymus perimti iniciatyvą.

D. Itoudžio auklėtiniai pirmoje dvikovos dalyje padidino skirtumą iki dviženklio (52:40) ir jautėsi gan saugiai grįždami į aikštę po didžiosios pertraukos. Taučiau trečio kėlinio pabaigoje „Zenit“ ėmė grėsmingai artėti. Po Billy Barono ir Kevino Pangoso tritaškių įpusėjus ketvirtajam kėliniui komandas skyrė 3 taškai (67:64).

Svarbiais momentais iniciatyvos ėmėsi K. Pangosas. Buvęs žalgirietis tritaškiu išlygino (70:70), o netrukus pats dvitaškiu persvėrė rezultatą Sankt Peterburgo ekipos naudai.

Likus žaisti 20 sek. po dar vieno K. Pangoso dvitaškio karštai sirgalių palaikomas „Zenit“ pirmavo 74:72, o CSKA ataka baigėsi netaikliu Tornike Šengelijos metimu ir pražanga puolime. Tik vienas aikštės šeimininkų baudos metimas pasiekė tikslą.

Rungtynių įtampa pasiekė aukščiausią tašką, kai per likusias 11 sek. T. Šengelija, atkovojęs kamuolį po netaiklaus komandos draugo metimo, smeigė taiklų tritaškį ir išlygino rezultatą (75:75). 3-jų sek. trukusi „Zenit“ ataka buvo nesėkminga ir komandos santykius toliau aiškinosi pratęsime.

Likus žaisti 30 sek. rezultatas buvo lygus 84:84, tačiau tritaškį pataikė Willas Clyburnas, o kitoje aikštės pusėje vėl rezultatą nuo baudų metimo linijos išlygino B. Baronas (87:87).

Paskutinę ataką savo rankose turėję CSKA krepšininkai jos neišnaudojo – W. Clyburno tolimas tritaškis buvo netaiklus ir dvikova persirito į antrą pratęsimą.

„Zenit“ antrą pratęsimą pradėjo spurtu 8:0 (95:87) ir pergalės iš rankų daugiau nepaleido.

Zenit“: Kevinas Pangosas 27 (7/12 dvitaškiai, 3/8 tritaškiai, 4/4 baudos, 9 rez.p.), Billy Baronas 20, Alexas Poytressas 15, Tarikas Blackas ir Willas Thomas po 10.

CSKA: Willas Clyburnas 28 (6/11 dvitaškiai, 3/10 tritaškiai, 7/7 baudos), Tornike Šengelija 27 (4/8 dvitaškiai, 4/5 tritaškiai, 7/8 baudos, 30 naud.b.), Danielis Hackettas 17, Michaelis Ericas 11, Darrunas Hilliardas 10.

Pirmose tarpusavio rungtynėse CSKA Sankt Peterburge triumfavo 78:73. Kitas serijos rungtynes komandos žais gegužės 22 dieną Maskvoje.

Kitoje pusfinalio poroje Krasnodaro „Lokomtiv“ su Mindaugu Kuzminsku ir traumuotu Mantu Kalniečiu pirmoje dvikovoje po pratęsimo 87:98 nusileido Kazanės „Uniks“ ir atsilieka serijoje 0-1.

Lekavičiaus ir Nebo ataka – tarp gražiausių Eurolygos momentų, viršūnėje – dėjimas į "Žalgirio" krepšį
Eurolyga pristatė šeštojo turo gražiausių epizodų dešimtuką, į kurį pateko net trys momentai iš Tel Avivo "Maccabi" ir Kauno "Žalgirio" rungtynių.Luko
Petrauskas nesuprato Šeškaus dejavimo dėl kvapo: atsiprašau, bet daug kur smirda
Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) turnyre pirmąją pergalę pasiekė Kėdainių „Nevėžis-Optibet“ komanda, kuri savų žiūrovų akivaizdoje pasiekė revanšą ir
Žudikiškas Barneso šūvis paskutinę sekundę – įspūdingiausias NBA nakties momentas
Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) trečiadienį įvyko dešimt susitikimų, net šešiuose iš jų pergales šventė svečiai.Lyga pristatė spalio 27 dieą
Po krepšiais karaliavęs Valančiūnas lieka be pergalės namų arenoje (visi rezultatai)
NBA čempionate Naujojo Orleano „Pelicans“ (1/4) savo arenoje 99:102 (33:19, 26:34, 18:31, 22:18) nusileido Atlantos „Hawks“ (3/1) ekipai.Pralaimėjusiųjų gretose Jonas Valančiūnas
Scariolo įkalbinėjo Gasolį prisijungti prie "Virtus"
Ispanijos krepšinio žvaigždė Marcas Gasolis baigė karjerą rinktinėje, tačiau dar nėra galutinai apsisprendęs dėl savo ateities.Anksčiau rašėme, kad katalonas dar gali grįžti
Retai į krepšį žiūrėjęs Sabonis ir "Pacers" strigo "Raptors" gynybos gniaužtuose
NBA čempionate trečiadienį naktį Indianapolio „Pacers“ (1/4) svečiuose 100:118 (24:29, 24:28, 23:30, 29:31) nusileido Toronto „Raptors“ ekipai (2/3), kuriai tai buvo pirma
Eurolygos turo MVP – PAO snaiperis, Sedekerskis – geriausias kovotojas dėl kamuolų
Eurolyga paskelbė šeštojo turo naudingiausiuosius žaidėjus, o MVP tapo Atėnų "Panathinaikos" bei turnyro naujokas Darylas Maconas.Amerikietis svariausiai prisidėjo prie čempionų
Prieš dvikovą su "Žalgiriu" – triuškinamas "Anadolu Efes" pralaimėjimas Atėnuose
Prieš penktadienį vyksiančią dvikovą su Kauno "Žalgiriu" (0-6) triuškinamą nesėkmę Eurolygoje patyrė čempiono titulą ginantis Stambulo "Anadolu Efes" (1-5)
"Asvel" namų tvirtovę apgynė patiesdama CSKA
Žymių pavardžių sudėtyje neturintis Vilerbano "Asvel" (4/2) klubas nepaliauja stebinti krepšinio aistruolių Eurolygos turnyre.T.J. Parkerio vadovaujama ekipa savo aistruolių akivaizdoje
"Zenit" su naudingu Gudaičiu namie neatsilaikė prieš "Real"
Antrą nesėkmę iš eilės žaidžiant prieš Ispanijos klubus Eurolygoje patyrė Artūro Gudaičio ir Mindaugo Kuzminsko atstovaujamas Sankt Peterburgo "Zenit" (3-3).Xavi Pascualio
Monstriškas Staniulio pasirodymas "Šiaulių" nuo pralaimėjimo Utenoje neišgelbėjo
Citadele Karaliaus Mindaugo taurėje („Citadele KMT“) be pralaimėjimų toliau žengia Utenos „Uniclub Casino-Juventus“ (5-0) ekipa. B grupės rungtynėse ji namie darkart įveikė
Maksvyčio paskelbtame rinktinės sąraše – 16 LKL krepšininkų (komentaras)
Likus kiek mažiau nei mėnesiui iki pirmojo mačo atrankoje į 2023-ųjų Pasaulio taurės pirmenybes, vyriausiasis treneris Kazys Maksvytis pristatė išplėstinį Lietuvos vyrų krepšinio
53 naudingumo balus surinkęs 19-metis "Vyčio" puolėjas: buvo mano diena
Augustino Mikšto vardas krepšinio pasaulyje pirmą kartą garsiau nuskambėjo praėjusiame sezone, kai 19-metis Regionų krepšinio lygos (RKL) rungtynėse surinko 53 naudingumo balus.
Triskart Eurolygos čempionas Andersenas baigia karjerą: buvo velniškai puiki kelionė
Vienas garsiausių šio šimtmečio Australijos krepšininkų Davidas Andersenas paskelbė apie 26 metus trukusios žaidėjo karjeros pabaigą būdamas 41-erių."Tai buvo labai ilga
Su liga kovojančiam Budzinauskui reikia Jūsų pagalbos
Lietuvos krepšinio federacija kreipiasi į visus krepšinio bendruomenės narius bei geros valios žmones ir prašo prisidėti prie paramos skyrimo buvusiam krepšininkui Mindaugui
Knygą apie tapimą milijonieriumi perskaitęs Urbonas: neužknisančiai bandau pasakyti vaikams
Įsibėgėjus naujam 2021-2022 m. „Betafe-LKL“ čempionato sezonui, Lietuvos krepšinio lyga kartu su Citadele banku pristato naują rubriką „Finansiniai patarimai su“.Šiame
Pergalingą Mirotičiaus akrobatiką įvertinęs Jasikevičius: planas buvo kiek kitoks (žaidėjo komentaras)
Nikola Mirotičius griūdamas paskutinę sekundę dvitaškiu išplėšė šeštąją iš eilės pergalę Eurolygoje „Barcelonos“ komandai, o Šarūnas
"Monaco" į priekį vedęs Motiejūnas: buvo svarbu grįžti į pergalių kelią (trenerių komentarai)
Pergalėmis prieš Kazanės UNIKS ir Atėnų „Panathinaikos“ Eurolygoje debiutavęs „Monaco“ (3/3) klubas vėliau patyrė tris nesėkmes paeiliui prieš „Barceloną“,
"Maccabi“ vedlys išskyrė du kauniečius – kėlusį sunkumų bei eliminuotą (Milaknio komentaras)
Kauno „Žalgirio“ žaidimas antradienio Eurolygos rungtynėse Tel Avive ir vėl buvo blankus. Patirtas šeštas iš eilės pralaimėjimas 62:76 – nustebinti „Maccabi”
"Shaqtin' A Fool" laurus nuskynė prie baudų metimo linijos varžovus gąsdinęs Carmelo
Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) legenda Shaquille'as O'Nealas pristatė savo tradicine laida "Shaqtin' A Fool", kurioje pristatomi linksmiausi lygos momentai.Pirmosios
Poeltlo dėjimas su Westbrooko pražanga – įspūdingiausias NBA nakties momentas
Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) antradienį įvyko penki susitikimai.Lyga pristatė spalio 26 dieną sužaistų rungtynių gražiausių epizodų dešimtuką, kurio viršūnėje
Motiejūno bendraklubiu tapo solidžiai NBA rungtyniavęs gynėjas
Donato Motiejūno atstovaujamas Monako "AS Monaco" klubas sulaukė dar vieno rimto sudėties pastiprinimo.Eurolygos debiutantai paskelbė apie sutarties sudarymą su NBA lygoje solidžiai rungtyniavusiu
"Warriors" ir "Jazz" žygiuoja neklupdami, "Lakers" be LeBrono laimėjo po pratęsimo
Nacionalinės Krepšinio asociacijos (NBA) lygoje be pralaimėjimų žygiuoja San Fransisko "Golden State Warriors" (4-0) ir Jutos "Jazz" (0-3) komandos."Warriors" išvykoje
Zdovcas rankų nesudeda: anksčiau ar vėliau rasime būdų, kaip pasiekti pergalę
Kuo toliau, tuo labiau Kauno „Žalgirio“ direktoriaus Pauliaus Motiejūno viešai deklaruotas sezono tikslas – kova dėl vietos Eurolygos atkrintamosiose – atrodo kaip miražas.Žalgiriečiai
Mirotičius paskutinę sekundę išplėšė Šarui 100-ąją pergalę Eurolygoje
Dar vieną itin sunkią pergalę Eurolygoje iškovojo pralaimėjimo kartėlio taip ir nepatyrę Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai.Roko Jokubaičio atstovaujama Barselonos "Barcelona"
"Žalgiris" pralaimėjo ir Tel Avive bei lieka be pergalių
Kauno "Žalgirio" (0-6) krepšininkams nepavyko iškovoti pirmosios pergalės šio sezono Eurolygoje.Jure Zdovco auklėtiniai išvykoje 62:76 (20:16, 10:23, 16:19, 16:18)
Prie "Ryto" antrą kartą prisijungęs Ndouras: šįsyk atsidavimas – didesnis
Pirmadienio vakarą Vilnių pasiekęs „laikinasis“ „Ryto“ naujokas Maurice'as Ndouras patenkintas neįprastai ilgomis atostogomis namuose, bet dabar jau nekantrauja kibti į
Psichinę negalią turintis Westas sulaikymo metu: buvau geresnis už LeBroną ir Jordaną!
Kaip jau rašėme, psichinę negalią turintis buvęs ilgametis NBA žaidėjas Delonte'as Westas vėl atsidūrė žiniasklaidos akiratyje.Vyriškis buvo sulaikytas už tai, kad šūkavo