Naujienos kraunasi...

Ekspertų žvilgsnis: šviežias kraujas atgaivins rinktinę

Autorius: Vaidas Čeponis, "Olimpinė panorama".
Ekspertų žvilgsnis: šviežias kraujas atgaivins rinktinę
Krepšinio specialistai prognozuoja, kad Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio komanda, nors ir buksavusi Europos čempionato atrankoje, pateks į olimpines žaidynes.

Visa Lietuva lengviau atsikvėpė. Mūsų šalies vyrų krepšinio rinktinė prasibrovė į 2022 m. Europos čempionatą. Vasario 22 d. lemiamose žemyno pirmenybių atrankos rungtynėse Vilniuje lietuviai tik vieno taško (77:76) skirtumu įveikė potencialiai silpnesnę Danijos komandą, kuriai pernai rudenį buvo pralaimėję 76:80.

Į finalo etapą pateko dvi pajėgiausios C grupės rinktinės – Belgija (4 pergalės ir 2 pralaimėjimai) bei Lietuva. Taip pat Čekija (2 ir 4), kuri yra viena būsimojo čempionato šeimininkių. Danai (2 ir 4) liko už borto.

Aukštas atrankos barjeras

Vasarą mūsiškių laukia naujas iššūkis: birželio 29 – liepos 4 d. Kaune vyksiantis olimpinis atrankos turnyras. Jame žais šešios rinktinės, o norint prasimušti į šių metų olimpines žaidynes būtina užimti pirmąją vietą. Lietuvos krepšinio federacija vyrų rinktinei kelia tikslą patekti į olimpines žaidynes ir jose atsidurti tarp aštuonių geriausiųjų.

Lietuvos nacionalinė ekipa dalyvavo visose olimpinėse žaidynėse po nepriklausomybės atkūrimo. Į jas vėl iškovoti kelialapį šįkart tikriausiai bus nelengva.

Pagrindinis varžovas turėtų būti Europos čempionė Slovėnija su NBA superžvaigžde Luka Dončičiumi priešakyje. Tikėtina, jog pusfinalyje lauktų lenkai, kurie irgi yra grėsmingi oponentai. Ši rinktinė pateko tarp aštuonių pajėgiausių praėjusio pasaulio čempionato komandų.

Ekspertai – optimistai

Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) žurnalo „Olimpinė panorama“ kalbinti krepšinio specialistai Sergejus Jovaiša ir Rūtenis Paulauskas mano, jog mūsiškiai, kurie šiose varžybose žais kur kas stipresnės sudėties nei Europos čempionato atrankoje, pelnys bilietą į Tokiją.

Pašnekovai savo prognozę pirmiausia grindžia tuo, kad mūsų komanda turi gerokai aukštesnio lygio priekinės linijos žaidėjų nei slovėnai. Domantas Sabonis ir Jonas Valančiūnas turėtų būti labai sunkiai įkandami jų tiesioginiams oponentams.

Jei varžovai dvigubintų gynybą, atsirastų daugiau laisvės kitiems Lietuvos rinktinės žaidėjams. Be D.Sabonio ir J.Valančiūno, ekipą gali patempti Eurolygos krepšininkai – Marius Grigonis, Rokas Giedraitis, Artūras Gudaitis, Lukas Lekavičius.

Tiesa, gali nutikti taip, jog olimpiniame atrankos turnyre NBA krepšininkų neišvysime arba atvyks tik kai kurie iš jų. Stipriausios pasaulio krepšinio lygos atkrintamosios varžybos vyks gegužės 22 – liepos 6 d. Finalo serija startuos liepos 8-ąją.

Jei Indianos „Pacers“ (D.Sabonis), Memfio „Grizzlies“ (J.Valančiūnas), Dalaso „Mavericks“ (L.Dončičius) pateks į atkrintamąsias ir jose po pirmojo etapo neiškris, šių krepšinio žvaigždžių Kaune turbūt nebus.

Pasak R.Paulausko ir S.Jovaišos, dėl to panikuoti nereikėtų. R.Paulauskas netgi mano, kad jei atrankos turnyre nežais abu pagrindiniai lietuvių bokštai bei L.Dončičius, didesnį nuostolį patirtų Slovėnijos rinktinė. Trenerio teigimu, su šiuo krepšininku slovėnai yra dvigubai stipresni nei be jo.

Tuo tarpu D.Sabonio ir J.Valančiūno galimą netektį šeimininkai iš dalies galėtų kompensuoti solidžiai Eurolygoje žaidžiančiu A.Gudaičiu ir Kinijoje blizgančiu Donatu Motiejūnu.

„Duočiau 70 proc. tikimybę, kad į olimpines žaidynes pateks lietuviai, ir 30 proc., kad slovėnai“, – samprotauja R.Paulauskas.

V.Kariniausko svarba

Abu pašnekovai neabejoja, kad mūsų šalies rinktinė per olimpinį atrankos turnyrą bus daug stipresnė nei per Senojo žemyno pirmenybių atranką. Joje dėl FIBA politikos iš esmės neturėjo galimybės žaisti NBA ir Eurolygos krepšininkai.

Iš tos sudėties, kuri dalyvavo paskutiniame 2022 m. Europos čempionato atrankos lange Vilniuje, į pajėgiausią komandos dvyliktuką turėtų patekti tik keletas žaidėjų. Realiausia, kad tai bus Mantas Kalnietis ir Mindaugas Kuzminskas. Olimpiniame atrankos turnyre turi galimybių žaisti ir Arnas Butkevičius, Eimantas Bendžius, Vaidas Kariniauskas, Jonas Mačiulis. Visų kitų, vasario 20 ir 22 d. rungtyniavusių Vilniuje, šansai patekti į smogiamąjį komandos dvyliktuką gana menki.

Europos čempionato atrankoje Lietuvos ekipos treneriai išbandė net 21 žaidėją.

„Mano galva, tai buvo klaida. Kai bandoma tokia daugybė krepšininkų, kai vieną kartą jie yra kviečiami, o kitą ne, atsiranda nepasitikėjimas savo jėgomis, trūksta susižaidimo. Tarkime, V.Kariniauskas atsirado rinktinėje tik dabar, bet jis jau tikrai galėjo būti nacionalinėje komandoje ir per praėjusį atrankos langą, kai blizgėjo Kėdainių „Nevėžyje“. Norėtųsi, kad prieš olimpinį atrankos turnyrą būtų išsirinktas komandos branduolys“, – dėsto R.Paulauskas.

Per paskutinį Europos pirmenybių atrankos etapą būtent įžaidėjas V.Kariniauskas, į nacionalinę komandą grįžęs po penkerių metų pertraukos, tapo tikru atradimu. Jis davė daug naudos ir mače su Danija, ir ypač su Čekija. „Jei Vaido tose abejose rungtynėse nebūtų buvę, tikėtina, kad nebūtume patekę į Europos čempionatą“, –  priduria R.Paulauskas.

Ar jis pateks į tą rinktinę, kuri kovos dėl kelialapio į olimpiadą? S.Jovaišos manymu, jis yra rimtas kandidatas į dvyliktuką. „Gaila, kad Vaidas ilgą laiką buvo pamirštas ir nebuvo kviečiamas į rinktinę. Taip, jis nėra stabilus metikas, taip, jis dažnokai klysta atlikdamas rizikingus perdavimus, tačiau V.Kariniauskas yra labai talentingas krepšininkas. Jis geras kūrėjas. Mano nuomone, rinktinei reikėtų žaisti laisvesnį krepšinį, pasitelkti daugiau improvizacijos. Dabar viskas per daug įsprausta į rėmus“, – mano S.Jovaiša.

Anksčiau įžaidėjai buvo Lietuvos nacionalinės komandos galvos skausmas, bet dabar turime M.Kalnietį, L.Lekavičių, Roką Jokubaitį. Taigi visiškai neaišku, ar vyriausiajam treneriui Dariui Maskoliūnui reikės dar vieno atakų organizatoriaus. Kita vertus, visi jie, išskyrus L.Lekavičių, gali žaisti ir kaip atakuojantieji gynėjai.

Kas pateks į dvyliktuką?

S.Jovaiša pabandė paprognozuoti ir išvardyti visus krepšininkus, kurie padės Lietuvai siekti olimpinio kelialapio. Tai visi keturi minėti įžaidėjai, taip pat M.Grigonis, R.Giedraitis, M.Kuzminskas, Edgaras Ulanovas, D.Sabonis, J.Valančiūnas, A.Gudaitis. Kas galėtų tapti tas dvyliktasis, pašnekovas dar nėra apsisprendęs.

R.Paulauskas abejoja dėl V.Kariniausko galimybių patekti į pagrindinę sudėtį, bet mato joje veteraną J.Mačiulį. Abu specialistai neranda vietos komandoje D.Motiejūnui. Nebent į turnyrą neatvyktų D.Sabonis ir J.Valančiūnas.

S.Jovaiša skeptiškai vertina Tomo Dimšos galimybes. R.Paulauskas šiuo klausimu nėra toks kategoriškas. Jis, kaip ir S.Jovaiša, į pagrindinę rinktinę nekviestų E.Bendžiaus.

Abu specialistai neatmeta galimybės, kad rinktinės aprangą vėl apsivilks Paulius Jankūnas, ypač jei negalės padėti komandai NBA „centrai“. Kauno „Žalgirio“ kapitonas vis dar gali efektyviai sužaisti trumpas atkarpas, be to, gali duoti naudingų patarimų jaunimui, padėti sukurti puikią atmosferą ekipoje. R.Paulauskas nenurašo ir Gyčio Masiulio.

Palaiko D.Maskoliūną

Europos čempionato atrankos varžybose nemažai kritikos strėlių smigo į trenerį D.Maskoliūną. Lietuviai turnyro starte triuškinamai pralaimėjo belgams, paskui nusileido danams, o antrojoje tarpusavio akistatoje juos palaužė tik per plauką.

Tačiau ir S.Jovaiša, ir R.Paulauskas nemano, kad vyriausiasis strategas yra kalčiausias dėl banguoto ir kai kuriose dvikovose labai prasto žaidimo. Tiesiog būrys krepšininkų tinkamai nenusiteikė svarbiems mačams. Be to, daliai žaidėjų trūko meistriškumo, rinktinėje neatsirado tikro lyderio, kuris svarbiais momentais patrauktų komandą. 

„Negalima kaltinti D.Maskoliūno, kai mūsų komandoje stinga asmenybių. Treneris gali nubraižyti labai efektyvių derinių, bet kas iš to, jei nėra tinkamų žaidėjų jiems atlikti. Nepamirškime, kad treneris turėdavo vos keletą dieną paruošti rinktinę atrankos langams.

Lietuvoje nemažai sirgalių nepagrįstai yra linkę pliekti trenerius. Tarkime, dauguma puolė Dainių Adomaitį, kuris puikiai pasirodė ankstesnėse atrankos varžybose, o pasaulio čempionate jo vadovaujami mūsiškiai tik po dramatiškos kovos pralaimėjo labai pajėgiems australams ir prancūzams“, – trenerių pusėn stoja S.Jovaiša.

R.Paulauskas neabejoja, kad D.Maskoliūnas turi itin turtingą žinių bagažą, nes  pats žaidė aukštu lygiu, o kaip treneris dirbo su labai garsiais specialistais: „Taip, Dariui nelengva ilgą laiką dirbus asistentu tapti vyriausiuoju treneriu. Tam reikia laiko. Strategui ypač svarbu rungtynių metu atsikratyti įtampos, kad ji nepersiduotų žaidėjams. Taip pat būtina mačo metu priimti savalaikius teisingus sprendimus.“

Atranka ir tikslai

Vyrų krepšinio olimpiniame atrankos turnyre kovos 24 šalių rinktinės ir tik keturios iš jų pateks į Tokijo žaidynes. Šios varžybos vyks Kanadoje, Kroatijoje, Serbijoje ir Lietuvoje.

Kaune turnyras bus surengtas birželio 29 – liepos 4 d. A grupėje žais Lietuva, Pietų Korėja ir Venesuela, B – Slovėnija, Lenkija ir Angola. Į kitą etapą, pusfinalį, pateks po dvi geriausias grupių komandas. Į olimpiadą prasibraus tik viena iš Kaune rungtyniausiančių ekipų.

Lietuvos krepšinio federacija vyrų rinktinei kelia tikslą patekti į olimpines žaidynes, o jose užimti ne žemesnę kaip aštuntą vietą.

Lygiai toks pat tikslas iškeltas ir 3×3 krepšinio vyrų rinktinei. Ji olimpinį atrankos turnyrą pradės gegužės 26 d.

Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
Maksvytis pristatė savo asistentus rinktinėje
Maksvytis pristatė savo asistentus rinktinėje
Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės treneris Kazys Maksvytis pristatė trenerių kolektyvą, su kuriuo kartu darbuosis artėjančiose kovose. Prie stratego trenerių kolektyvo prisijungė Kęstutis
"Auksinės kartos" trenerio ambicijos rinktinėje
"Auksinės kartos" trenerio ambicijos rinktinėje
Naujasis Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės strategas Kazys Maksvytis dirba pirmuosius darbus - formuoja trenerių štabą ir sudarinėja kandidatų sąrašą. 44-erių krepšinio
Pasirinko patirtį: 72-ejų Pešičius treniruos Serbijos rinktinę
Pasirinko patirtį: 72-ejų Pešičius treniruos Serbijos rinktinę
72 metų Svetislavas Pešičius antradienį oficialiai patvirtintas naujuoju Serbijos vyrų krepšinio rinktinės vyriausiuoju treneriu. Jis šiame poste keičia nesėkmingai olimpinėje
Lietuvos rinktinės vyr. treneriu paskirtas Maksvytis
Lietuvos rinktinės vyr. treneriu paskirtas Maksvytis
Neseniai LKF prezidentu išrinktas Vygintas Gedvilas ėmėsi pirmojo rimto žingsnio naujojoje darbovietėje.Vyriausiuoju Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės treneriu paskirtas Kazys Maksvytis,
Švedas: nematau savęs 3x3 krepšinyje, nors gatvės krepšinis man patinka
Švedas: nematau savęs 3x3 krepšinyje, nors gatvės krepšinis man patinka
Rusijos krepšinio superžvaigždė Aleksejus Švedas atsakė į "Match TV" klausimus apie 3x3 krepšinį. Rusai Tokijo olimpiadoje iškovojo sidabro medalius."3x3
Rusijos žvaigždė Švedas: perspėjau Kirilenką ir Bazarevičių, kad rinktinėje nebežaisiu
Rusijos žvaigždė Švedas: perspėjau Kirilenką ir Bazarevičių, kad rinktinėje nebežaisiu
Rusijos krepšinio superžvaigždė Aleksejus Švedas kategoriškai atsakė į "Match TV" klausimą, ar dar apsivilks rinktinės marškinėlius."Nesvarstoma. Perspėjau
7 medalius su Ispanijos rinktine iškovojęs Rodriguezas baigia karjerą nacionalinėje komandoje
7 medalius su Ispanijos rinktine iškovojęs Rodriguezas baigia karjerą nacionalinėje komandoje
Dar vienas garsus krepšininkas paskelbė apie savo karjeros pabaigą Ispanijos nacionalinėje komandoje.Apie šį sprendimą pranešė Milano "AX Armani" atakų organizatorius
Rinktinės mūšis su slovėnais pagal žiūrimumą užgožė visas olimpiados transliacijas
Rinktinės mūšis su slovėnais pagal žiūrimumą užgožė visas olimpiados transliacijas
Praėjus svarbiausiam metų sporto įvykiui – Tokijo vasaros olimpinėms žaidynėms – TV3 žiniasklaidos grupė turi kuo pasidžiaugti. Oficialus žaidynių transliuotojas Lietuvoje per kiek
Pagaliau draugiškame turnyre laimėjo ir JAV rinktinė, australai žiauriai triuškino varžovus
Pagaliau draugiškame turnyre laimėjo ir JAV rinktinė, australai žiauriai triuškino varžovus
Antradienį naktį JAV krepšinio rinktinė 108:80 (33:19, 25:23, 23:20, 27:18) sutriuškino Argentiną bei po dviejų pralaimėjimų pasiekė pirmą pergalę kontrolinių rungtynių cikle.Tuo
Dar vienas sukrėtimas JAV rinktinei: pralaimėjo ir Australijai
Dar vienas sukrėtimas JAV rinktinei: pralaimėjo ir Australijai
Tokijo olimpinėms žaidynėms besirengianti JAV krepšinio rinktinė pralaimėjo jau antras kontrolines rungtynes paeiliui.Savaitgalį netikėtai nusileidusi Nigerijai, šį kartą Grego Popovichiaus
Nigerija šokiravo krepšinio pasaulį – svečiuose parklupdė JAV rinktinę su Durantu
Nigerija šokiravo krepšinio pasaulį – svečiuose parklupdė JAV rinktinę su Durantu
Pasiruošimą Tokijo žaidynėms dabartiniai olimpiniai čempionai JAV krepšininkai pradėjo patirdami sensacingą nesėkmę.Greggo Popovichiaus diriguojami amerikiečiai Las Vegase, Nevadoje,
Ispanijos rinktinė antrą kartą įveikė Prancūziją
Ispanijos rinktinė antrą kartą įveikė Prancūziją
Tokijo olimpinėms žaidynėms besiruošiančios Ispanija ir Prancuzijos rinktinės antrą kartą iš eilės išbandė jėgas draugiškose rungtynėse. Antrą pergalę tarpusavio
Ispanijos rinktinė į olimpiadą keliaus be susižeidusio aukštaūgio
Ispanijos rinktinė į olimpiadą keliaus be susižeidusio aukštaūgio
Ispanijos puolėjas Juancho Hernangomezas kontrolinėse rungtynėse su Prancūzija patyrė traumą, dėl kurios praleis Tokijo olimpines žaidynes. Minesotos „Timberwolves“ puolėjui išniro
Kada ir vėl išvysime žaidžiančią Lietuvos krepšinio rinktinę?
Kada ir vėl išvysime žaidžiančią Lietuvos krepšinio rinktinę?
Tokijo olimpinių žaidynių atrankos turnyras Lietuvos krepšininkams baigėsi nesėkmingai. Kaune vykusių varžybų finale Dariaus Maskoliūno treniruoti lietuviai 85:96 nusileido Slovėnijai
Į olimpiadą žengė serbus palaužę italai bei brazilus nugalėję vokiečiai
Į olimpiadą žengė serbus palaužę italai bei brazilus nugalėję vokiečiai
Bukmekerių prognozes paneigę Italijos rinktinės krepšininkai po 17 metų pertraukos sugrįžta į olimpines žaidynes. Atrankos turnyro vykusio Belgrade finale italai 102:95 (28:22,
Olimpinė svajonė sudužo: atrankos finale triumfavo Slovėnija (pasitraukė Maskoliūnas)
Olimpinė svajonė sudužo: atrankos finale triumfavo Slovėnija (pasitraukė Maskoliūnas)
Lietuvos rinktinei nepavyko pratęsti nuo 1992-ųjų besitęsusios dalyvavimo olimpinėse žaidynėse tradicijos.Dariaus Maskoliūno auklėtiniai 85:96 (24:28, 28:24, 17:28, 16:16) po atkaklios kovos nusileido
Neįtikėtinas scenarijus už Atlanto: Satoransky metimas sudaužė Kanados olimpinę svajonę
Neįtikėtinas scenarijus už Atlanto: Satoransky metimas sudaužė Kanados olimpinę svajonę
Kanados rinktinę ištiko Kroatijos krepšininkų likimas. Viena iš keturių olimpinės atrankos turnyrų šeimininkių dėl kelialapio į Tokijo žaidynes finale nekovos.Kanados
Kalnietis nusiteikęs kovingai: slovėnų nebijome, eisime kautis dėl kelialapio
Kalnietis nusiteikęs kovingai: slovėnų nebijome, eisime kautis dėl kelialapio
Vienu iš olimpinės atrankos turnyro Kaune pusfinalio pergalės kalviu tapęs Mantas Kalnietis stebėjosi, kodėl pirmoje dvikovos dalyje nesigynė taip, kaip po didžiosios pertraukos ir pasiuntė
Lietuvos rinktinė – olimpinio atrankos turnyro finale
Lietuvos rinktinė – olimpinio atrankos turnyro finale
Lietuvos rinktinei liko paskutinis žingsnis link Tokijo olimpinių žaidynių.Lietuviai šeštadienį 88:69 (23:19, 23:26, 16:6, 26:18) po atkaklios kovos įveikė Lenkijos nacionalinę ekipą
Beržininkaitis apie lenkų lyderį Ponitką: nežinau kito tokio žaidėjo, kuris reikalautų tiek daug dėmesio gynyboje
Beržininkaitis apie lenkų lyderį Ponitką: nežinau kito tokio žaidėjo, kuris reikalautų tiek daug dėmesio gynyboje
Lietuvos rinktinė pasitinka kol kas svarbiausią vasaros savaitgalį.Šeštadienį lietuviai olimpinės atrankos pusfinalyje susikaus su Lenkijos nacionaline ekipa. Nugalėtojas keliaus į
Po čekų ir graikų pergalių paaiškėjo visos olimpinių atrankos turnyrų pusfinalio poros
Po čekų ir graikų pergalių paaiškėjo visos olimpinių atrankos turnyrų pusfinalio poros
Ketvirtadienį Kanadoje vykstančiame olimpinės atrankos turnyre paaiškėjo visos atkrintamųjų komandos. į pusfinalį pateko pergales iškovojusios Graikijos ir Čekijos rinktinės.Graikai
Lietuva – pusfinalyje: grupių etapas baigtas korėjiečių sutriuškinimu
Lietuva – pusfinalyje: grupių etapas baigtas korėjiečių sutriuškinimu
Lietuvos rinktinė į olimpinės atrankos pusfinalį žengė tiesiausiu keliu.Lietuviai ketvirtadienį 96:57 (28:16, 21:18, 27:9, 20:14) sutriuškino Pietų Korėją ir užsitikrino pirmą vietą
Rusai išmesti už olimpinio krepšinio turnyro borto, italai įveikė puertorikiečius
Rusai išmesti už olimpinio krepšinio turnyro borto, italai įveikė puertorikiečius
Vos vienu laipteliu už Lietuvos rinktinę FIBA reitinge žemiau esantiems Rusijos krepšininkams nesėkmingai susiklostė olimpinės atrankos turnyras Splite.Pirmame ture 64:72 neatsilaikę prieš
Dončičiaus ir kompanijos užkurta puolimo mašina nepaliko jokių vilčių lenkams
Dončičiaus ir kompanijos užkurta puolimo mašina nepaliko jokių vilčių lenkams
Ketvirtadienį olimpinės atrankos turnyro grupių etapą galingai užbaigė Slovėnija, kuri net 112:77 (29:26, 34:20, 20:14, 29:17) sutriuškino Lenkiją ir B grupėje užėmė pirmą vietą, rašo
Olimpinės atrankos starte – pergalė prieš Venesuelą
Olimpinės atrankos starte – pergalė prieš Venesuelą
Lietuvos rinktinė kovą dėl kelialapio į Tokijo olimpines žaidynes pradėjo pergalingai.Dariaus Maskoliūno auklėtiniai 76:65 (11:10, 25:18, 19:16, 21:21) susitvarkė su Venesuelos nacionaline ekipa.Lietuvius
Ir Kalnietį, ir Grigonį pavaduojantis gynėjas kelia malonų galvos skausmą rinktinės strategui
Ir Kalnietį, ir Grigonį pavaduojantis gynėjas kelia malonų galvos skausmą rinktinės strategui
Pasirengimą olimpiniam atrankos turnyrui Kaune Lietuvos rinktinė baigė trečia pergale iš eilės. Dariaus Maskoliūno auklėtiniai ketvirtadienį triuškinančiu rezultatu 95:69 (25:22,
Maskoliūnas aiškiai įvardijo, kas dar kiša koją Lietuvos rinktinei
Maskoliūnas aiškiai įvardijo, kas dar kiša koją Lietuvos rinktinei
Po trijų sėkmingų testų prieš olimpinį atrankos turnyrą Kaune, kuris prasidės kitą savaitę, Darius Maskoliūnas įvardijo pagrindinę Lietuvos rinktinės bėdą, kurią per trumpą laiką
Rinktinė paskutiniajame kontroliniame mače negailestingai triuškino varžovus
Rinktinė paskutiniajame kontroliniame mače negailestingai triuškino varžovus
Lietuvos rinktinė sužaidė paskutiniąsias kontrolines rungtynes prieš kitą savaitę Kaune prasidėsiančią olimpinę atranką.Dariaus Maskoliūno auklėtiniai 95:69 (25:22, 20:13, 28:17, 22:17)

Vartotojo meniu
Diskusijos
NBA 2014-2015 (1022) 01.08 18:51
Krepšinio torentai (155) 09.09 19:51
EuroBasket 2015 (56) 01.09 07:15
Nauja Eurobasket.lt versija (755) 11.17 15:45
Apie
Draugaukime