Fantastišką atkarpą tęsiančio Sabonio ir "Pacers" kerštas - "Cavs" tiesiog pažeminti

Autorius: DELFI NBA.

Skirtingai nei po trečiadienio naktį Klivlande vykusio „Cavaliers“ ir Indianos „Pacers“ susitikimo, šįryt šių klubų gerbėjai nekalbės apie abejotinus teisėjų sprendimus. Indianapolyje vykusios šeštosios komandų tarpusavio serijos rungtynės tapo neįtikėtino „Pacers“ keršto scena – Victoro Oladipo ir Domanto Sabonio vedami šeimininkai svečius iš Ohajo sutriuškino net 121:87 (29:26, 28:21, 35:20, 29:20), rašo Krepšinis.lt.

Iki šių metų susitikimo su „Pacers“ klubu pirmajame atkrintamųjų varžybų etape nė vienai varžovų komandai daugiau nei dviejų pergalių iškovoti per visą savo karjerą neleidęs LeBronas Jamesas šįkart tapo istorinio sutriuškinimo dalimi.

Didesniu skirtumu „Cavaliers“ per visą NBA istoriją atkrintamosiose varžybose pralaimėjo tik kartą: 2008-ais metais, kai 72:108 pripažino Vašingtono „Wizards“ pranašumą. Žydrūnas Ilgauskas tose rungtynėse pelnė 9, o Darius Songaila – 4 taškus.

Susitikimo pradžia svečiams iš Klivlando nežadėjo nieko blogo. Rezultatyvius perdavimus komandos draugams skirstęs Jamesas padėjo J. R. Smithui ir Kyle'ui Korveriui startuoti taikliais tritaškiais metimais ir Tyronno Lue auklėtiniai džiaugėsi ankstyvu pranašumu.

Visgi tuomet iniciatyvos ėmėsi košmariškas penktąsias rungtynes sužaidęs Oladipo. Indianos lyderis vien pirmame kėlinyje ne tik pataikė 6 iš 8 metimų (3/3 trit.) ir pelnė 15 taškų, bet ir perėmė net 4 kamuolius, o vieną iš gerų epizodų gynyboje užbaigė fantastišku dėjimu per save greitame puolime.

Apylygiai besiklosčiusioje dvikovoje „Pacers“ į priekį šešiais taškais iš eilės truktelėjo Sabonis. Antro kėlinio viduryje Domas pataikė dvitaškį su pražangą, pridėjo dar vieną metimą iš po krepšio, o galiausiai galingu dėjimu pirmą kartą rungtynėse padidino šeimininkų persvarą iki dviženklio skirtumo.

Dar iki ilgosios pertraukos Jameso problemas papildė susidūrimas su Thaddeusu Youngu. Verždamasis link krepšio „Cavaliers“ lyderis rėžėsi į varžovo alkūnę ir prasiskėlė antakį. Pasirodžius kraujui rungtynėms buvo trumpam sustabdytos.

Nors artėjant kėlinio pabaigai svečiai sugebėjo kiek sumažinti atsilikimą, sudėtingas Bojano Bogdanovičiaus dvitaškis atstatė „Pacers“ dešimties taškų persvarą ir pratęsė neįtikėtiną statistinę tendenciją. Visose šešeriose iki šiol vykusiose serijos rungtynėse po dviejų kėlinių komandas skyrė dviženklis skirtumas.

Savo dominavimą Indianos krepšininkai įtvirtino trečiame ketvirtyje, kai vedami Oladipo ir Sabonio susikrovė net 25 taškų persvarą. Klivlando atstovų viltys iškovoti pergalę subliuško dar iki ketvirto ketvirčio pradžios – lemiamas dvylika minučių Jamesas ir Kevinas Love'as stebėjo nuo atsarginių žaidėjų suolelio.

Trečiame kėlinyje LeBronas dėmesio centre atsidūrė dėl dar dviejų nemalonių priežasčių. Save vienu iš didžiausių Karaliumi tituluojamo krepšininko priešų laikantis Lance'as Stephensonas sugebėjo išvesti „Cavaliers“ lyderį iš pusiausvyros ir išprovokuoti šiurkštoką jo pražangą.

Jameso bėdų kolekciją užbaigė įspūdingas Oladipo dėjimas per bejėgiškai atrodžiusią Klivlando žvaigždę.

Fantastišką seriją pratęsęs Domantas šiąnakt per 23 minutes pelnė 19 taškų (9/11 met., 1/ 2 baud.), atkovojo 6 kamuolius ir kartą suklydo. Atkrintamosiose vangiai startavęs lietuvis per pastarąsias trejas rungtynes renka po 20 taškų, o iš žaidimo atakuoja net 74 procentų taiklumu (26 iš 35).

Pastaruoju „Pacers“ krepšininku, demonstravusiu tokį rezultatyvumą ant atsarginių žaidėjų suolo pradėtų trejų atkrintamųjų varžybų rungtynių serijoje tapo dar 1992-ais metais tą padaręs Detlefas Schrempfas. Trejose rungtynėse su Bostono „Celtics“ klubu vokietis vidutiniškai rinko po 21 tašką.

Verta pažymėti, jog tais metais Schrempfas iškovojo geriausio NBA šeštojo žaidėjo apdovanojimą.

Nepaisant stulbinančiai efektyvaus Domanto pasirodymo, rungtynių didvyrio vardas pelnytai atiteko reabilituotis sugebėjusiam Oladipo. Pirmuosius penkis tritaškius pataikęs gynėjas šiąnakt tapo tik trečiuoju krepšininku „Pacers“ istorijoje, atkrintamosiose varžybose pasižymėjusiu trigubu dubliu.

Iki „Dipo“ tokiu pasiekimu galėjo pasigirti tik 2013-ais tą padaręs Paulas George'as bei 1998-ais tokį rezultatą užfiksavęs įžaidėjas Markas Jacksonas.

„Pacers“: Victoras Oladipo 28 (11/19 met., 6/8 trit., 13 atk. kam., 10 rez. perd.), Domantas Sabonis 19, Lance'as Stephensonas (6 rez. perd.) ir Mylesas Turneris po 12, Thaddeusas Youngas ir Bojanas Bogdanovičius po 10 taškų.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 22 (7/16 met., 5 atk. kam., 7 rez. perd.), Jeffas Greenas 13, Rodney Hoodas 12 taškų.

Sabonio komandos draugas sušveitė 12 tritaškių, lietuvis taip pat netylėjo
Užtikrinta pergale NBA čempionate džiaugėsi Sakramento „Kings“ (15-9) krepšininkai, rašo Krepšinis.lt.Mike'o Browno auklėtiniai namuose 125:104 (35:23, 27:27,
"Pelikanai" be lyderio neturėjo jokių šansų prieš "Timberwolves" pajėgas
Pakiliai sezoną pradėjusi Naujojo Orleano „Pelicans“ (4-4) svečiuose 101:122 (24:28, 20:44, 24:25, 33:25) nusileido Minesotos „Timberwolves“ (5-2) bei patyrė trečią nesėkmę
  save nepanašus Sabonis leido smagintis turkui, "Kings" – vėl sutriuškinti
Trečią kartą paeiliui NBA čempionate pralaimėjo ir antrą sykį per tris dienas buvo sutriuškinti Sakramento „Kings“ (2-4) krepšininka, rašo Krepšinio.lt.Be
"Žalgiris" nepaliko vilčių Prancūzijos čempionams
Kauno „Žalgirio“ (15-13) krepšininkai iškovojo ir antrą pergalę dvigubos Eurolygos savaitės metu. Kazio Maksvyčio auklėtiniai pilnoje „Žalgirio“ arenoje rezultatu
Valančiūnas su „Pelicans“ gavo stiprų niuksą nuo „Lakers“ žvaigždžių
Naujojo Orleano „Pelicans“ (30-29) su Jonu Valančiūnu trečiadienį išvykoje 102:120 (25:38, 26:17, 24:34, 27:31) nusileido Los Andželo „Lakers“ (27-32) krepšininkams.
Taškų lenktynėse "Lietkabelis" dramatiškai nukovė kėdainiškius (komentarai)
Dramatiškos rungtynės Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) antradienį vyko Panevėžyje, kur vietos „7bet-Lietkabelis“ (12-8) rezultatu 111:108 (30:31, 23:19,
NBA lygoje – dar vienas galingas Sabonio pasirodymas (komentaras, rezultatai)
Sakramento „Kings“ (16 pergalių/12 pralaimėjimų) su Domantu Saboniu šeštadienį svečiuose 122:113 (28:29, 27:34, 38:23, 29:27) įveikė Detroito „Pistons“ (8/23)
Išankstinių Parkerio perspėjimų dėl "Žalgirio" žaidimo kokybės ASVEL žaidėjai neišgirdo
Vilerbano ASVEL (3/4) komanda Eurolygos rungtynes namie Kauno „Žalgiriui“ pralaimėjo 17 taškų – pačiu didžiausiu skirtumu, kokiu nuo svečių atsiliko vėlų ketvirtadienio
Neišlaikė ir Atamanas: atmosfera Tbilisyje yra labai prasta
Neišlaikė ir Atamanas: atmosfera Tbilisyje yra labai prasta (1)
Turkijos rinktinė Europos krepšinio čempionate startavo sunkia pergale prieš Juodkalniją, tačiau turkų vyriausias treneris Erginas Atamanas po rungtynių neslėpė nusivylimo. Tiesa,
Ir puolime, ir gynyboje žibėjęs Jokubaitis – vienas "Barca" pergalės kalvių
Eurolygoje ketvirtfinalio seriją išlyginti leidusi Roko Jokubaičio atstovaujama Barselonos "Barcelona" (24-7) Ispanijos pirmenybėse neturėjo vargo su autsaideriais.Šarūno Jasikevičiaus
Maskvytis prie "Žalgirio" vairo debiutavo nelengva pergale Kėdainiuose (komentarai)
Kazys Maksvytis debiutavo prie Kauno „Žalgirio“ (23-3) ekipos vairo, o jo auklėtiniai „Betsafe-LKL“ išvykos mače 72:64 (19:16, 15:13, 20:14, 18:21) nelengvai įveikė
Į JAV išvykstantis Maksvytis pakalbės su NBA milžinais ir jau turi Grigonio atsakymą
„Atsirado galimybė nuvykti į JAV, kadangi grįžau iš Rusijos anksčiau, turiu daugiau laiko. JAV planuojame susitikti su rinktinės kandidatais, o pirmiausiai su Jonu Valančiūnu, Domantu
Solidus Valančiūno žaidimas neišgelbėjo "Pelicans" mūšyje su lyderiais
Naujojo Orleano „Pelicans“ (28/41) namuose 115:131 (29:33, 30:34, 26:31, 30:33) nusileido NBA lyderei Finikso „Suns“ ekipai (55/14) bei patyrė 5-ą nesėkmę per pastarąsias šešerias
Lietuviškoji „Baskonia“ neišlipa iš duobės – Tel Avive liko per metimą nuo pergalės
Nukeltose Eurolygos rungtynėse antradienį Tel Avivo „Maccabi“ (12-13) savo aikštėje po atkaklios kovos 94:93 (28:27, 28:23, 15:27, 23:16) įveikė Vitorijos „Baskonia“
"Labas Gas" šturmą atlaikęs "Neptūnas" nutraukė pralaimėjimų seriją
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) po 4 dienų pertraukos ir vėl ginklus surėmė Klaipėdos „Neptūnas“ (8/11) bei Prienų „Labas GAS“ (1/19).Šįkart
Rezultatyvus Grigonis neišgelbėjo CSKA nuo dramatiškos nesėkmės
Dramatišką ir labai svarbią pergalę Eurolygos reguliariajame sezone iškovojo Stambulo "Anadolu Efes" (11/11) ekipa.Dėl vietos atkrintamosiose kovojantis Turkijos klubas svečiuose
"Pacers" pragaras tęsiasi: tritaškiai nekrito, Sabonis nesurinko nė dvigubo dublio (rezultatai)
Bostono „Celtics“ (21-21) lieka neįkandamu riešutu Indianos „Pacers“ (15-27) komandai su Domantu Saboniu. Trečiadienį namie „Pacers“ be didesnių vilčių
"Pacers" nepadėjo nei naujametė treniruotė, nei per tašką nuo rekordo likęs Sabonis
Indianos „Pacers“ (14/23) toliau lieka viena blogiausių NBA komandų svečiuose. Šįkart Ricko Carlisle'o auklėtiniai nieko nepešė Klivlande, 104:108 (30:30, 26:28, 28:30,
Amžinų varžovų akistatoje - subyrėjęs "Pao" ir "Olympiacos" triumfas
Septynioliktojo Eurolygos reguliaraus sezono turo rugtynėse ginklais žvangino du amžini varžovai - Atėnų "Panathinaikos" (4/13) ir Pirėjo "Olympiacos" (12/5).Graikijos grandų
"Žalgiriui" netikęs Mudiay debiutavo "Kings" gretose (rezultatai)
Trečiadienį naktį pirmą kartą po beveik pusantrų metų pertraukos NBA lygoje žaidė Emmanuelis Mudiay, kuris debiutavo Sakramento „Kings“ gretose. Jo atstovaujama ekipa (13/30) namuose
Juškevičius sužaidė sezono mačą, o Maksvyčio kariauna išbarstė 20 taškų pranašumą
Beveik viso susitikimo metu pirmavę bei 20 taškų pranašumą trečiajame kėlinyje turėję Kazio Maksvyčio auklėtiniai VTB Vieningoje lygoje nusileido Europos taurės A grupės lyderiams.Ado
Lemiamame ketvirtyje subyrėjusi "Maccabi" pratęsė pralaimėjimų seriją
Nesėkmių ruožo Eurolygoje nepavyko nutraukti Tel Avivo "Maccabi" (7/7) klubui, kuris po truputį turnyrinėje lentelėje slenka žemyn.Žydai namuose palaikomi daugiau nei 10 tūkstančių
De Colo tapo naudingiausiu visų laikų Eurolygos žaidėju (Jankūnas lieka trečias)
Ketvirtadienį Stambulo "Fenerbahče" (4-9) 96:86 įveikė Donato Motiejūno atstovaujamą Momano "AS Monaco" (5-8) ekipą bei nutraukė keturių nesėkmių seriją, o Turkijos klubo
"Žalgirio" ir "Ryto" akistata - žiūrimiausia sporto transliacija šį sezoną
Savaitgalį Kaune praūžė pirmasis šio sezono derbis tarp Kauno „Žalgirio“ ir Vilniaus „Ryto“ komandų, o tiesioginė šių rungtynių televizijos transliacija sulaukė
Motyvacijos bėdas išskyręs Zdovcas: tai nėra tikras "Žalgirio" veidas
Vilniaus „Rytas“ (7-1) sekmadienio vakarą iškovojo kol kas svarbiausią šio „Betsafe-LKL“ čempionato sezono pergalę. Sostinės ekipa išvykoje dominavo ir
Į "Žalgirį" grįžta VTB lygos MVP bei Lietuvos rinktinės įžaidėjas Kalnietis
Sudėties komplektavimo darbus tęsiantis Kauno „Žalgirio“ klubas turi dar vieną naujieną – komandos marškinėlius ir vėl užsivilks Mantas Kalnietis. Su 34-erių kauniečiu
Gražiausias balandžio momentas - vadovėlinė "Šiaulių" ataka
„Betsafe-LKL“ pirmenybėse prabėgo paskutinis pilnas reguliariojo sezono mėnuo – balandis, o jau netrukus komandos startuos atkrintamosiose varžybose. Tačiau prieš tai LKL.lt
Buvęs "Fenerbahče" amerikietis vėl mėgins laimę NBA
Nuo praėjusių metų pavasario kuomet pasaulį užklupo pandemija ir buvo sustabdyti beveik visi čempionatai ir turnyrai, įskaitant ir Eurolygą, niekur oficialiai nerungtyniavęs amerikietis Jamesas

Krepšinio torentai (220) 10.22 16:33
Ką šiuo metu klausotės? (2364) 12.19 00:07