Fantastišką trečią kėlinį sužaidęs "Rytas" sutriuškino Latvijos čempionus

R.Vyšniausko nuotr., rytasvilnius.lt
Septintus metus paeiliui rengiamame draugiškame V.Garasto taurės turnyre Vilniaus „Ryto“ ekipa startavo pergalingai. Sostinės krepšininkai Klaipėdoje 82:61 (22:19, 21:18, 26:9, 13:15) įveikė „Venstpils“ komandą iš Latvijos.

Rungtynės prasidėjo nedideliu sostinės komandos spurtu, tačiau pirmame kėlinyje vyko itin atkakli dvikova. 7 taškus per kėlinį pataikęs Dominique‘as Suttonas padėjo vilniečiams po pirmųjų 10 minučių pirmauti trimis taškais.

Antrąjį ketvirtį vilniečiai ir vėl pradėjo gera atkarpa, kai dėjimu krepšį sudrebino Martynas Echodas, o tritaškį pataikė Margiris Normantas. Latviai dar buvo pasiviję vilniečius, tačiau puikiai kėlinio pabaigą sužaidęs „Rytas“ į didžiąją pertrauką keliavo turėdamas 6 taškų pranašumą.

Antroje rungtynių pusėje vilniečiai labiau susitelkė gynyboje, daugiau pasitikėjo vienas kitu puolime ir tai leido perimti mačo iniciatyvą į savo rankas. Ketvirtame kėlinuke „Ventspils“ krepšininkai dar bandė vytis, tačiau daugiausiai jaunais žaidėjais remdamasis „Rytas“ sugebėjo iškovoti nesunkią pergalę.

Puikiai šiame mače pasirodė Martynas Echodas, kuris pataikė 9 iš 10 metimų, pelnė 21 tašką ir atkovojo 8 kamuolius. 14 taškų pridėjo amerikietis Dominique‘as Suttonas, kuris taip pat atkovojo 9 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

„Rytas“: M.Echodas 21 (30 naud., 9/10 met., 8 atk. kam.), D.Suttonas 14 (9 atk. kam.), M.Girdžiūnas 13, D.Sirvydis ir D.J.Seeley po 7.

„Ventspils“: A.Beane‘as 21, M.Gulbis ir J.Arledge‘as po 10.

Žibėnas: daug kas mus nurašė, buvome nekenčiamiausia komanda, bet skaičiai nemeluoja
Vilniaus „Rytas“ po 12 metų pertraukos sugrąžino Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) titulą į sostinę, o ekipos treneris Giedrius Žibėnas po lemiamo
Dramatiškame finalo trileryje triumfavęs "Rytas" sugrąžino LKL titulą į Vilnių
Vilniaus „Rytas“ turėjo galimybę savo tvirtovėje iškovoti „Betsafe-LKL“ titulą ir tai sėkmingai padarė.Giedriaus Žibėno auklėtiniai pilnoje „Jeep“ arenoje
Stebuklingai pabaigoje sužaidęs "Rytas" – per žingsnį iki titulo
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) tęsiasi finalo kovos, kuriose dėl titulo grumiasi Vilniaus „Rytas“ ir Panevėžio „Lietkabelis“.Ketvirtajame serijos
LKL vadovas beginklis prieš "Ryto" norą
Nepaisant pasigirdusių nuogąstavimų, jog perpildytoje „Jeep“ arenoje neįmanoma užtikrinti renginių dalyvių saugumo, Vilniaus „Rytas“ Lietuvos krepšinio lygos (LKL)
Nušalinto Čanako vairą perėmęs Eglinskas – apie emocijas Vilniuje ir kodėl buksuoja "Lietkabelis"
Panevėžio „Lietkabelio“ komanda Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) finalo serijoje 1:2 atsilieka nuo Vilniaus „Ryto“, bet šeštadienį rungtynes
Emocijų kupiname mače – tvirta "Ryto" pergalė prieš be Čanako likusį "Lietkabelį
Nors rungtynių rezultatas buvo kone aiškus po dviejų kėlinių, emocijos sostinės arenoje buvo panašios į Belgradą.Vilniaus „Rytas“ 85:63 (22:9, 29:18, 16:18, 18:18)
Panevėžyje dominavęs "Rytas" išlygino finalo serijos rezultatą (trenerių komentarai)
Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) finalo serijoje – lygu. Kitokį savo veidą parodęs Vilniaus „Rytas“ svečiuose 88:66 (25:23, 23:18, 17:8, 23:17) nepasigailėjo
Žemaitis: apie rodomą charakterį, turimus rezervus ir sirgalių faktorių
Panevėžio „Lietkabelio“ komanda sugrįžimą į Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) finalą pažymėjo pergale, kai ketvirtadienį sostinėje 77:68 nugalėjo Vilniaus
Prasta pradžia nieko nereiškė: "Lietkabelis" pergalingai startavo finale
Panevėžio „Lietkabelis“ rungtynes pradėjo vangiau, bet galiausiai perėmė iniciatyvą ir pergalingai pradėjo „Betsafe-LKL“ kovas dėl aukso.Nenado Čanako auklėtiniai išvykoje
Radzevičius prieš finalo startą: teks kautis, vietomis gal ir muštis
Ketvirtadienį „Betsafe-LKL“ čempionate – ilgai lauktas finalo serijos startas. Akis į akį tiesioginėje kovoje dėl aukso pirmą kartą lygos istorijoje susikaus Vilniaus „Rytas“
Sunkesnio finalo laukiantis Giedraitis: šį sezoną "Rytas" yra stipresnis už "Žalgirį"
3:1 – taip baigėsi „Betsafe-LKL“ pusfinalio serija tarp Panevėžio „Lietkabelio“ ir Kauno „Žalgirio“. Jei kažkas prieš sezoną būtų sakęs, jog rezultatas
Finale sėkmę prognozuoja "Lietkabeliui"
„Betsafe-LKL“ atkrintamosios pasiekė aukščiausią kulminacijos tašką – liko paskutiniosios dvi serijos – bronzinė ir auksinė.Šiemet tai – istorinės
Po ilgosios pertraukos atsigavęs "Rytas" – finale
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) aiškūs pirmieji finalo dalyviai.Vilniaus „Rytas“ perlaužė rungtynes ketvirtajame kėlinyje ir svečiuose 87:77 (17:24,
Prieš išgyvenimo mūšį baimės nejaučiantis Armwoodas: Sireika – puikus vyras
Šį vakarą „Šiaulių-7bet“ komandos laukia svarbiausias sezono mūšis – ketvirtoji „Betsafe-LKL“ pusfinalio akistata su Vilniaus „Rytu“.Jei
VEF palaužė "Ventspils" su dviem lietuviais ir apgynė čempiono titulą
Latvijos pirmenybių finale triumfavo ir ketvirtus metus iš eilės šalies čempionais tapo Rygos VEF krepšininkai.Janio Gailičio auklėtiniai namie po dramatiškos kovos 93:92
Pusfinalių serijose laimi tik šeimininkai: "Rytas" užtikrintai nukovė šiauliečius
Vilniaus „Ryto“ komanda atitrūko po didžiosios pertraukos ir taip priartėjo prie Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) finalo.Trečiose pusfinalio rungtynėse Giedriaus
"Šiauliai" po 8 metų pertraukos patiesė "Rytą" ir išlygino serijos rezultatą
Sėkmingai rungtynes pradėjęs Vilniaus „Rytas“ pirmojo kėlinio pabaigoje krito į gilią duobę, iš kurios lipti pradėjo per vėlai. „Betsafe-LKL“ reguliariojo sezono
"B tribūna" sutiko su Sireikos išsakytomis pastabomis
Vilniaus "Ryto" komanda pergale pradėjo "Betsafe" Lietuvos krepšinio lygos (LKL) pusfinalį prieš "Šiaulių -7bet" klubą, o susitikimo pradžioje sostinės
Puikiai trečiąjį kėlinį sužaidęs "Rytas" nepaliko vilčių šiauliečiams pusfinalio starte
Vilniaus „Ryto“ komanda įjungė aukštesnę puolimo pavarą po didžiosios pertraukos ir pergalingai pradėjo „Betsafe-LKL“ pusfinalio etapą.Lietuvos vicečempionai namuose
Sireika prieš pusfinalį su "Rytu": matau mus kaip lygiaverčius varžovus
Jau penktadienį, gegužės 13 dieną, „Betsafe-LKL“ čempionate prasideda pusfinalio etapas. Pirmąsias serijos rungtynes sužais reguliariojo sezono nugalėtojai Vilniaus „Ryto“
Butkevičius: po pralaimėjimo "Dzūkijai" prireikė vyriško pokalbio
„Betsafe-LKL“ čempionate paaiškėjo visi pusfinalių dalyviai. Jei vienoje poroje kausis Panevėžio „Lietkabelis“ ir Kauno „Žalgiris“, kitoje –
Alytuje dvikovos pradžioje pabėgęs "Rytas" žengė į pusfinalį
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) baigėsi dar viena ketvirtfinalio serija.Vilniaus „Rytas“ išvykoje 92:66 (28:15, 22:20, 21:14, 21:17) nugalėjo
"Rytas" skaudžiai nubaudė dzūkus už netikėtą pralaimėjimą Alytuje
Vilniaus „Ryto“ komandai teliko žingsnis iki Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) pusfinalio.Trečiosiose ketvirtfinalio rungtynėse namie 87:59 (13:14, 30:16, 21:14,
Pirmoji sensacija LKL ketvirtfinalyje: Lukauskio vedami dzūkai nukovė "Rytą"
Alytaus „Dzūkija“ pirmosiose ketvirtfinalio rungtynėse metė rimtą iššūkį Vilniaus „Rytui“, tuo tarpu mače namuose sugebėjo pasirodyti dar įspūdingiau ir
"Rytui" pirmasis ketvirtfinalio mačas prieš dzūkus nebuvo lengvas pasivaikščiojimas
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) startavo ketvirtfinalių etapas.Nors galima buvo manyti, kad intrigos tarp pirmos ir aštuntos ekipų pritrūks, viskas buvo priešingai.
Babrauskas: šiemet vėl sakau tą patį – taip, "Rytas" gali tapti čempionu
Sekmadienį „Betsafe-LKL“ čempionate startuoja pačių karščiausių kovų metas. Vilniaus „Ryto“ ir Alytaus „Dzūkijos“ dvikova pažymės 2012-2022 m. sezono
"Rytas" ištirpdė 25 taškų atsilikimą, tačiau dramatiškai krito Klaipėdoje
Klaipėdos „Neptūno“ (14-16) komanda rungtynių viduryje sužinojo, kad net pergalė nieko nekeis. Nepaisant to, Dainiaus Adomaičio auklėtiniai namuose nepritrūko motyvacijos nugalėti
Kairys: prieš pasirašant sutartį su "Rytu" sakiau treneriui: nežinote, ką gausite
Praėjo pora mėnesių nuo to laiko, kai Evaldas Kairys sulaukė reikšmingo ir džiugaus skambučio.Po birželį patirtos Achilo sausgyslės traumos 8 mėnesius aukštaūgis gyveno reabilitacijos