Islandija

Islandų milžinas su 50 naudingumo balų pagerino FIBA atrankų rekordą
FIBA 2023-ių metų pasaulio čempionato atrankos rungtynėse 216 cm ūgio milžino Tryggvi Hlinasono vedama Islandijos rinktinė po dviejų pratęsimų trilerio palaužė italus, o džiaugsmingu riaumojimu
Hermannssonas: lietuviai ir islandai turi tam tikrą ryšį, pavyzdžiui, mes su Giedraičiu
Islandijos ir Lietuvos krepšinis niekada neturėjo daug bendrų paralelių: vienoje šalyje oranžinio kamuolio virusas tik skinasi kelią tarp kitų sporto šakų, o lietuviai didžiuojasi
Latvijos ir Estijos lygoje siautėjęs A.Drungilas karjerą tęs Islandijoje
Įspūdingai praėjusį sezoną Latvijos ir Estijos krepšinio lygoje (LEBL) pasirodęs Adomas Drungilas karjerą tęs Islandijoje.Palangiškis pasirašė dvejų metų trukmės kontraktą
Lenkija ir dar keturios šalys nutraukė čempionatus
Dėl koronaviruso krizės praėjusią savaitę sustabdytos Lenkijos krepšinio pirmenybės atnaujinamos nebebus – trečiadienį jos nutrauktos.Čempione paskelbta turnyro lentelėje pirmavusi
D.Milka pasekė E.Žabo pėdomis
Atšiaurioje Europos valstybėje Islandijoje ateinantį sezoną rungtyniaus ir dar vienas lietuvis.Oficialiai paskelbta, kad į šios šalies krepšinio lygą keliasi 26 -erių
E.Žabas keliasi rungtyniauti į Islandiją
Pastarąjį sezoną Ispanijos antrojoje lygoje rungtyniavęs lietuvis Evaldas Žabas legionieriaus duonos ragaus gana egzotiškoje šalyje.Oficialiai paskelbta, kad 31 -erių metų vilnietis
Prancūzai paliko Islandiją A grupės dugne
Lengvą pasivaikščiojimą Europos krepšinio čempionate turėjo Prancūzijos rinktinė (2/1). Vincento Collet auklėtiniai A grupės rungtynėse 115:79 (29:25, 20:17, 37:14, 29:23)
Lenkijos rinktinė sutrypė islandus
Šeštadienį pirmajame "Eurobasket 2017" mače A grupėje intriga nė nekvepėjo.Lenkijos (1/1) rinktinė net 91:61 (16:14, 25:15, 19:8, 31:24) sutriuškino Islandijos (0/2)
Graikai sumindžiojo islandus
Graikijos rinktinė "Eurobasket 2017" turnyre Helsinkyje startavo labiau nei įtikinančia pergale.Ketvirtadienį graikai 90:61 (26:10, 11:23, 24:12, 29:16) sutriuškino islandus.Nugalėtojai
Didysis krepšinis grįžta į 10 metų jubiliejų švenčiančią Šiaulių areną
Po metų pertraukos ant Šiaulių arenos parketo ir vėl įžengs Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė, kuri rupgjūčio 23 –ą dieną 19:30 val. kontrolinėse rungtynėse
Paaiškėjo visi Eurobasket 2017 dalyviai (rezultatai)
Šeštadienio vakarą paaiškėjo visos kitų metų Europos čempionato komandos. Į Senojo žemyno varžybas per atrankos turnyrą paskutiniais šansais pasinaudojusios pateko
Turkai grupių etapą baigė išvargta pergale prieš islandus
Turkijos krepšinio rinktinė (3/2) 2015 m. Europos čemponato grupių etapą baigė itin sudėtinga pergale. Ergino Atamano auklėtiniai B grupės rungtynėse Berlyne 45 minutes trukusiose taškų
Ispanai po ilgosios pertraukos susitvarkė su islandais
Antrą pergalę 2015 m. Europos krepšinio čempionato B grupėje pasiekė Ispanijos rinktinė (2/2), kuri Berlyne po ilgosios pertraukos 99:73 (20:16, 21:20, 33:19, 25:18) nugalėjo Islandijos krepšininkus
Serbai sumindė Islandijos rinktinę
Europos čempionato "mirtininkų" B grupėje be pralaimėjimų žengia pasaulio vicečempionė Serbijos (3/0) nacionalinė komanda.Antradienį Aleksandro Džordževičiaus auklėtiniai Berlyne
Italai vos išnešė sveiką kailį rungtynėse su islandais
Italijos rinktinė (1/1) Europos čempionato B grupėje įsirašė pirmąją pergalę. Simone Pianigiani auklėtiniai Berlyne tik po atkaklios kovos 71:64 (22:21, 19:16, 11:11, 19:16) įveikė
Vokiečiai turėjo pavargti su islandais
Pergale Europos čempionato B grupėje Berlyne startavo Vokietijos nacionalinė komanda su NBA žvaigžde Dirku Nowitzki.Šeštadienį aikštės šeimininkai po gana atkaklios kovos
Lietuvių varžovai belgai sumindė Islandijos rinktinę
Lietuvos rinktinės varžovė Europos čempionato D grupėje Belgijos nacionalinė komanda iškovojo lengvą pergalę kontroliniame mače.Sekmadienį belgai 86:46 (20:7, 16:13, 21:15, 29:11) tiesiog
Lenkai namuose turėjo vargo su Europos čempionato debiutantais islandus
Lenkijoje vykstančiame turnyre susitiko Europos čempionatui besirengiančios šeimininkų rinktinė ir Islandijos nacionalinė komanda.Penktadienį lenkai tik antrojoje mačo dalyje 80:65 (20:12,
Paskelbtas galutinis Islandijos rinktinės dvyliktukas
Paskelbtas Europos čempionate dalyvausiančių Islandijos nacionalinės komandos žaidėjų galutinis dvyliktukas.Rinktinės vyriausiasis treneris Craigas Pedersenas paskutinius "atkabino" Brynjarą
A.Blatche'as ir vėl neišgelbėjo Filipinų rinktinės - pralaimėta islandams
Estijos sostinėje Taline vykstančiame turnyre antrą pergalę iškovojo Europos čempionatui besirengianti Islandijos nacionalinė komanda.Šeštadienį islandai po gana atkaklios kovos
Islandų pergalė sukomplikavo rusų padėtį
Rusijos rinktinė arti fiasko, o Islandijos - vos per žingsnį nuo Europos čempionato. Trečiadienį islandai 71:69 (18:22, 10:16, 28:16, 15:15) antrą kartą patiesė Didžiosios Britanijos atstovus.Pergalė