Ispanijos rinktinė antrą kartą įveikė Prancūziją

Autorius: Krepšinis.lt.
Tokijo olimpinėms žaidynėms besiruošiančios Ispanija ir Prancuzijos rinktinės antrą kartą iš eilės išbandė jėgas draugiškose rungtynėse. Antrą pergalę tarpusavio mačuose iškovojo ispanai, 87:79 (23:20, 22:16, 14:21, 28:22) pranokę Prancūzijos krepšininkus, rašo Krepšinis.lt.

Pirmo kėlinio viduryje į priekį išsiveržę prancūzai pirmavo 17:8, tačiau ispanai antroje kėlinio dalyje surengė spurtą 15:3 ir kėlinį baigė pirmaudami 23:20. Antrame kėlinyje Ispanijos krepšininkai kelis kartus buvo padidinę savo pranašumą iki 10 taškų (43:33), o po įpusėjus mačui pirmavo 45:36.

Vis dėlto, po ilgosios pertraukos prancūzai sugrįžo į žaidimą ir baigiantis trečiam kėliniui pirmavo 56:54. Permaininga kova vyko ir ketvirtame kėlinyje, bet jo pabaigą tiksliau sužaidę ispanai išsiveržė į priekį ir laimėjo 87:79.

Ispanijos rinktinėje pirmu smuiku ir vėl griežė 23 taškus pelnęs Ricky Rubio. 16 taškų pridėjo vidurio puolėjas Willy Hernangomezas, 11 – Dario Brizuela.

Prancūzų gretose Evanas Fournier pelnė 15 taškų, Frankas Ntilikina pridėjo 13, o Rudy Gobertas – 12 taškų.

Abi komandos ketvirtadienį žaidė Malagoje. Tada pergalę 86:77 iškovojo ispanai.

Tokijo olimpinėse žaidynėse Ispanija žais C grupėje kartu su Kaune vykusiame olimpiniame atrankos turnyre lietuvius pranokusiais slovėnais, Japonija ir Argentina. Prancūzija kovos A grupėje kartu su Iranu, JAV ir Čekija.

Motiejūno vedamas "Monaco" triuškino varžovus ir be traumuoto Jameso
Triuškinančią pergalę Prancūzijos pirmenybėse iškovojo Donato Motiejūno vedama Monako "AS Monaco" (3-1) komanda.Zvezdano Mitrovičiaus auklėtiniai namie 93:73 (23:18, 29:13,
Masiulis vėl pranoko Miniotą, o Bilbao klubas pagaliau atsidarė pergalių sąskaitą
Pagaliau pergalių sąskaitą Ispanijos pirmenybės atsidarė Gyčio Maasiulio ir Regimanto Minioto atstovaujamas Bilbao "Surne" (1-5) klubas.Sekmadienį Alexo Mumbru auklėtiniai namie po atkaklios
Prieš dvikovą su "Rytu" Burgoso klubas po atkaklios kovos nusileido "Valencia"
Prieš antradienį Vilniuje vyksiančią FIBA Čempionų lygos dvikovą su "Rytu" nesėkmę Ispanijos pirmenybėse patyrė Burgoso "San Pablo" (3-3) klubas.Žano Tabako auklėtiniai
Rezultatyvių Laurynų klubas Ispanijoje sutriuškintas savo tvirtovėje
Triuškinantį pralaimėjimą Ispanijos pirmenybėse patyrė Lauryno Biručio ir Lauryno Beliausko atstovaujamas klubas. Santjago de Kompostelos "Obradoiro" (2-4) savo aikštėje
Lietuvos rinktinės varžoves į kovą ves buvusio žalgiriečio tėvas
2017-2018 metų sezone Kauno „Žalgiryje“ rungtyniavusio Axelio Toupane'o tėvas Jeanas-Aime treniruos Prancūzijos moterų krepšinio rinktinę.63-ejų specialistas pakeitė aštuonerius
Laurynų klubą nuskriaudusiam Giedraičiui – ACB lygos turo MVP titulas
Tarpsezonyje smarkiai atsinaujinusioje Vitorijos "Baskonia" komandoje Rokas Giedraitis jau tapo tikru lyderiu.Antrą sezoną baskų klubo marškinėlius vilkintis lietuvis buvo pripažintas
Įspūdingo Giedraičio vedama "Baskonia" sutriuškino Laurynų klubą
Vėlų sekmadienio vakarą Ispanijos pirmenybėse įvyko dvikova, kurioje dalyvavo net keturi krepšininkai iš Lietuvos.Roko Giedraičio ir Tado Sedekerskio atstovaujamas Vitorijos "Baskonia"
Jokubaitis vėl svariai prisidėjo prie Jasikevičiaus žvaigždyno pergalės
Puikiai Barselonoje apsipratęs Rokas Jokubaitis vėl svariai prisidėjo prie čempionės titulą ginančios "Barcelonos" (6-0) pergalės Ispanijos pirmenybėse.Šarūno Jasikevičiaus
Masiulis pranoko Miniotą, o lietuvių komanda lieka be pergalių ACB lygoje
Gytis Masiulis pranoko Regimantą Miniotą, o lietuvių atstovaujama Bilbao "Surne" (0-5) komanda liko Ispanijos pirmenybių turnyrinės lentelės dugne.Alexo Mumbru auklėtiniai išvykoje
Antrą nesėkmę Kačino klubas patyrė Malagoje
Vos antrą nesėkmę Ispanijoje patyrė po 14-os metų pertraukos į ACB lygą grįžęs Mindaugo Kačino atstovaujamas klubas.Lugo "Rio Breogan" (3-2) išvykoje po permainingos kovos 64:72
Motiejūno klubo nuo sutriuškinimo neišgelbėjo ir rezultatyvus Jamesas
Nesėkmę netikėtai dideliu skirtumu Prancūzijos pirmenybėse patyrė Donato Motiejūno atstovaujamas Monako "AS Monaco" (1-1) klubas.Eurolygos debiutantai išvykoje 81:108 (16:28, 31:26,
"Barcelona" su Jokubaičiu pratęsė pergalingą žygį Ispanijos pirmenybėse
Ispanijos čempionų titulą ginantys Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai tęsia pergalingą žygį ACB lygoje.Roko Jokubaičio atstovaujama Barselonos "Barcelona" (5-0) namie užtikrintai
Pau Gasolis oficialiai paskelbė apie savo karjeros pabaigą
„Esu čia, kad paskelbčiau apie savo karjeros pabaigą profesionaliame krepšinyje. Tai sudėtingas ir daug minčių sukėlęs sprendimas, tačiau norėjau viską baigti žaisdamas ir mėgaudamasis,
Jasikevičius Jokubaitį vadino ateities žaidėju ir prajuokino per spaudos konferenciją
Po ketvirtos pergalės iš eilės Ispanijos ACB lygoje „Barcelonos“ strategas Šarūnas Jasikevičius buvo patenkintas pergale prieš Bilbao „Basket“ – galėjo
Giedraitis – vėl rezultatyviausias, "Baskonia" – vėl pralaimėjo
Kaip ir Eurolygos starte mače, Rokas Giedraitis buvo rezultatyviausias savo komandoje, tačiau jo ir Tado sedekerskio atstovaujama Vitorijos "Baskononia" (2-2) patyrė dar vieną nesėkmę Ispanijos
Po pergalės prieš "Žalgirį" – labai sunkus ASVEL startas Prancūzijos lygoje
Penktadienį Eurolygoje Kauno "Žalgirį" nukovęs Vilerbano ASVEL (1-0) klubas labai sunkia pergale startavo Prancūzijos pirmenybėse.T.J.Parkerio auklėtiniai namie 83:81 (27:24, 12:20, 24:19,
Solidus Kačino pasirodymas ir triuškinanti jo komandos pergalė ACB lygoje
Triuškinančią pergalę Ispanijos pirmenybėse iškovojo solidžiai pasirodžiusio Mindaugo Kačino atstovaujama komanda.Lugo "Rio Breogan" (3-1) namie 97:65 (14:15, 24:21, 35:16,
Ispanijoje siautėjęs Birutis atvedė Laurynų klubą į pergalę
Pergalę Ispanijos pirmenybėse iškovojo Lauryno Biručio ir Lauryno Beliausko atstovaujama komanda.Santjago De Kompostelos "Obradoiro" (2-2) namie 93:81 (22:14, 28:17, 24:19, 19:31) įveikė
Biručio ir Beliausko ekipa Madride atsilaikė tris kėlinius
Antrą pralaimėjimą Ispanijos ACB krepšinio lygos pirmenybėse patyrė Lauryno Biručio ir Lauryno Beliausko atstovaujama Santjago de Kompostelos "Obradoiro" (1/2) ekipa.Ji šįkart
Sedekerskis – naudingiausias, Giedraitis – traumuotas, baskams – pirmoji nesėkmė
Pirmą nesėkmę Ispanijos pirmenybėse patyrė Roko nGiedraičio ir Tado Sedekerskio atstovaujama Vitorijos "Baskonia" (2-1).Durško Ivanovičiaus auklėtiniai išvykoje 61:72 (19:20,
"Barcai" nervus tampiusio klubo lietuviui buvo keista kovoti prieš garsius tautiečius: juos buvau matęs tik per TV
Ispanijos ACB lygos naujokė Lugo „Breogan“ ekipa (2/1) iki pat ketvirto kėlinio vidurio tampė nervus titulą ginančiai šalies čempionei „Barcelona“ (3/0).Lemiamame ketvirtyje
Mirotičiaus vedama Šaro kariauna turėjo vargo su Kačino klubu
Nelengvą pergalę Ispanijos pirmenybėse iškovojo Roko Jokubaičio atstovaujama Barselonos "Barcelona" (3-0).Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai namie 78:69 (23:15, 19:21, 18:19,
Nei rezultatyvūs lietuviai, nei Goudelockas Bilbao klubo į pergalę neatvedė
Bilbao "Surne" (0/3) klubas, kurio garbę gina Gytis Masiulis, Regimantas Miniotas ir buvęs "Ryto" legionierius Andrew Goudelockas Ispanijos ACB krepšinio lygoje pirmosios pergalės
Prieš dvikovą su "Žalgiriu" ASVEL nusileido į Pro A grįžusiam klubui
Prieš spalio 1 d. įvyksiančią Eurolygos starto dvikovą su Kauno "Žalgiriu" Vilerbano ASVEL patyrė nesėkmę kontroliniame mače.T.J.Parkerio auklėtiniai namie 73:80 (21:20, 22:18,
Giedraitis taškais, Sedekerskis – atkovotais kamuoliais prisidėjo prie antrosios pergalės
Vitorijos "Baskonia" (2-0) su Roku Giedraičiu ir Tadu Sedekerskiu iškovojo antrąją pergalę Ispanijos pirmenybėse.Duško Ivanovičiaus auklėtiniai namie 95:86 (23:23, 19:18,
Ispanijoje abu Laurynai buvo vieni iš vedlių į dramatišką pergalę prieš "Joventut"
Ispanijos pirmenybėse Laurynas Birutis ir Laurynas Beliauskas buvo vieni vedlių į pirmąją savo komandos pergalę.Santjago de Kompostelos "Obradoiro" (1-1) namie po dramatiškos kovos
"Ryto" varžovus sutriuškinęs Kačino klubas – ACB lygos lyderis
Dar vieną staigmeną Ispanijos pirmenybėse pateikė Mindaugo Kačino atstovaujama Lugo "Rio Breogan" (2-0) komanda.Žano Tabako auklėtiniai išvykoje 87:62 (19:14, 18:19, 18:13, 32:16)
Blankiai žaidusių lietuvių klubas ACB lieka be pergalių
Ispanijos ACB krepšinio lygoje Gyčio Masiulio, Regimanto Minioto ir dviejų praėjusį sezoną Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) rungtyniavusių krepšininkų - Andrew Goudelocko ir