Jaunuosius žalgiriečius nugalėjusi "Petrochema" laimėjo turnyrą Jonavoje

Pirmą vietą Jonavos miesto mero taurės draugiškame krepšinio turnyre iškovojo namuose žaidę „Petrochemos“ krepšininkai finale po dramatiškos kovos – 68:67 (14:7, 19:24, 20:20, 15:16) įveikę Kauno „Žalgirio-2“ ekipą.

Trečią vietą turnyre iškovojo Joniškio „Delikateso“ ekipa – 80:57 sutriuškinusi „Mažeikius“. Po finalo Jonavos miesto meras Mindaugas Sinkevičius apdovanojo finalininkų komandas taurėmis bei naudingiausią turnyro žaidėją – „Petrochemos“ krepšininką Ričardą Verbicką.

Finalinės rungtynės prasidėjo nerezultatyviais abiejų ekipų išpuoliais, o pirmieji taškų badą nutraukę jaunieji žalgiriečiai pradėjo krautis pranašumą – 2:7. Sustygavę gynybą, Kęstučio Naruševičiaus auklėtiniai privertė varžovus klysti, o patys kėlinį užbaigė įspūdingu spurtu – 12:0, po kurio komandas skyrė 7 taškai – 14:7.

„Petrochemos“ rezultatyvių atakų serija tęsėsi ir antrojo kėlinio pradžioje – 21:11. Kauniečiams priartėjus -23:19, padėtį šeimininkų gretose stabilizavo Luko Grabausko ir Ričardo Verbicko tritaškiai bei Nikita Balaban dvitaškis – 31:20. Tiesa, per paskutines dvi kėlinio minutes Tomo Masiulio auklėtinių žaidimas atsigavo ir prieš didžiąją pertrauką komandas teskyrė du taškai – 33:31.

Trečio kėlinio metu Jonavos ekipa susikrovė 6 taškų pranašumą – 48:42, tačiau Martyno Echodo vedami „Žalgirio-2“ krepšininkai eilinį kartą sumažino atsilikimą – 48:47. Ketvirčio pabaigoje „Petrochemos“ gretose 5 taškus iš eilės surinko Dovydas Šemeklis – 53:47. Tiesa paskutinės ketvirčio atakos metu žalgiriečių pelnyti keturi taškai sugrąžino intrigą į susitikimą – 53:51.

Antroje ketvirto kėlinio dalyje šeimininkų komanda po taiklių L. Grabausko, R. Verbicko ir N. Balaban metimų susigrąžino saugesnę persvarą – 66:59. Iki susitikimo pabaigos likus žaisti 30 sekundžių Vidas Ginevičius tolimu metimu iki minimumo sumažino „Žalgirio-2“ deficitą – 68:67. Nors Laikinosios sostinės krepšininkai dar turėjo papildomą šansą išplėšti pergalę, visi T. Masiulio žaidėjų metimai skriejo pro šalį.

Jonavos „Petrochema“: Lukas Grabauskas 14 taškų, Ričardas Verbickas 10 (7 atk. kam), Nikita Balaban 8, Dovydas Šemeklis 7, Dainius Gulbinas, Henrikas Vorotnikovas, Vladislovas Razumnovas ir Tomas Milinskas po 6, Evaldas Aniulis 3, Karolis Šarukas 2, Lukas Trumpa 0.

Kauno „Žalgiris-2“: Oleg Kojenets (8 atk. kam.) ir Vidas Ginevičius po 11, Martynas Echodas 10.

Jaunųjų žalgiriečių sezoną užbaigė į finalo ketvertą patekę  "Telšiai"
Jaunųjų žalgiriečių sezoną užbaigė į finalo ketvertą patekę "Telšiai"
Laukimas baigtas – „Telšiai“ tapo paskutiniąją komanda, kuri varžysis balandžio 1-3 dienomis Jonavoje vyksiančiame NKL – VIKINGLOTTO finalo ketverte.Ryčio Vaišvilos
Lemiamą žalgiriečių šturmą atlaikę "Telšiai" – per žingsnį nuo finalo ketverto
„Telšiai“ kėsinasi tapti paskutiniąja ekipa, patekusia NKL – VIKINGLOTTO finalo ketvertą.Ryčio Vaišvilos auklėtiniai trečiose ketvirtfinalio rungtynėse namuose 73:71
Kozio karjeros mačas leido žalgiriečiams išlyginti ketvirtfinalio serijos rezultatą
Vitalijus Kozys sužaidė karjeros rungtynes, o jo vedamas Kauno „Žalgiris-2“ išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą.Arvydo Gronskio auklėtiniai antrame ketvirtfinalio mače namuose
Karštas NKL ketvirtfinalis: žalgiriečiai žaidė pratęsimą, neptūniečiai laimėjo paskutinėmis sekundėmis
„Telšių“ ekipa NKL – VIKINGLOTTO atkrintamosiose varžybose startavo dramatiška pergale.Ryčio Vaišvilos auklėtiniai namuose pirmosiose ketvirtfinalio rungtynėse
Žalgiriečiai bei "Ryto" jaunimą eliminavę "Gargždai" – NKL ketvirtfinalyje
Justinas Ramanauskas rungtynių pabaigoje surengė solo pasirodymą, o jo vedamas Kauno „Žalgiris-2“ iškopė į NKL – VIKINGLOTTO pirmenybių ketvirtfinalį.Arvydo Gronskio auklėtiniai
Žalgiriečiai atkrintamosiose startavo užtikrinta pergale
Pergale NKL – VIKINGLOTTO atkrintamąsias pradėjo Kauno „Žalgirio-2“ krepšininkai.Arvydo Gronskio auklėtiniai aštuntfinalio starte namuose 85:71 (30:15, 19:16, 18:16,
Paaiškėjo visos NKL aštuntfinalio poros
Antradienio vakare baigėsi NKL – VIKINGLOTTO reguliariojo sezono kovos, po kurių paaiškėjo atkrintamųjų poros.Pirmą vietą turnyrinėje lentelėje užėmusi Jonavos „CBet“
Žalgiriečiai laimėjo Šilutėje, Broliai atvedė "Vytį" į pergalę Molėtuose (rezultatai)
Antroje rungtynių pusėje spurtavęs Kauno „Žalgiris-2“ (18-10) NKL – VIKINGLOTTO mače išvykoje 91:85 (23:26, 24:16, 25:23, 19:20) nugalėjo „Šilutę“ (14-14).Trečiojo
NKL: stulbinantis "Vyčio" rekordas, "Žalgirio", "Ryto" ir "Neptūno" dublerių nesėkmės
Jonavos „CBet“ (20-2) tęsia pergalių seriją NKL – VIKINGLOTTO. Virginijaus Šeškaus auklėtiniai namuose 99:71 (20:23, 31:18, 25:15, 23:15) nugalėjo Kauno „Žalgirį-2“
NKL: skirtingi "Ryto" ir "Žalgirio" jaunimo pasirodymai bei pergalė 63 taškų skirtumu
NKL – VIKINGLOTTO pirmenybėse į pergalių kelią grįžo Vilniaus „Perlas Energija“ (10-14).Edvino Justos auklėtiniai savo aikštėje 103:81 (18:13, 35:20, 25:20, 25:28) sutriuškino
Žalgiriečiai laimėjo paskutinę sekundę, "Ryto" dublerius palaužė "Neptūno" jaunimas
Justinas Ramanauskas paskutinę rungtynių sekundę pataikė baudos metimą Kauno „Žalgiriui-2“ (17-7) NKL – VIKINGLOTTO išplėšė pergalę namuose 91:90 (27:30, 16:6,
Žalgiriečiai patiesė Pukelio ir Lavrinovičių vedamą "Vytį", "Ryto" dubleriai laimėjo Gargžduose
Kauno „Žalgiris-2“ (16-7) NKL – VIKINGLOTTO pirmenybėse sugrįžo į pergalių kelią.Arvydo Gronskio auklėtiniai išvykoje 70:64 (21:18, 10:20, 25:11, 14:15) nugalėjo Šakių
Istorinėse rungtynėse žalgiriečiai nusileido marijampoliečiams
Daugiau nei savaitės pertrauką turėjusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (15-6) iškovojo pergalę NKL – VIKINGLOTTO pirmenybėse.Povilo Šakinio auklėtiniai Kauno „Žalgirio“
Pirmą kartą "Žalgirio" arenos istorijoje joje vyks NKL rungtynės
Kauno „Žalgirio-2“ komanda ketvirtadienio vakarą pirmą kartą istorijoje NKL – VIKINGLOTTO rungtynes žais „Žalgirio“ arenoje.Ketvirtadienį 19.30 val. Arvydo Gronskio
NKL: žalgiriečiai nutraukė "Gargždų" pergalių seriją, Lavrinovičiai vedė į pergalę
Svarbią pergalę NKL – VIKINGLOTTO čempionate iškovojo Kauno „Žalgiris-2“ (15-6).Arvydo Gronskio auklėtiniai išvykoje 82:75 (22:20, 20:15, 17:19, 23:21) palaužė „Gargždų“
Atidėtas Miunchene turėjęs vykti Eurolygos jaunimo turnyras su žalgiriečių  dalyvavimu
Atidėtas Miunchene turėjęs vykti Eurolygos jaunimo turnyras su žalgiriečių dalyvavimu
Kauno "Žalgirio" dubleriams teks palaukti pasirodymo šio sezono Eurolygos jaunimo turnyre.Sausio 22-24 dienomis Miunchene turėjusios vykti varžybos atidėtos dėl Vokietijoje galiojančių
Jaunieji žalgiriečiai su NKL lyderiais šiandien nežais
Dėl COVID-19 viruso grėsmės Jonavos „CBet“ komandoje nukeliamos šio vakaro ekipos rungtynės su Kauno „Žalgiriu-2“.Ketvirtadienį yra numatytos Jonavos ekipos rungtynės
NKL: žalgiriečiai nukovė "Neptūno" dublerius, debiutantai laimėjo Marijampolėje
Keturioliktąją pergalę NKL – VIKINGLOTTO iškovojo Kauno „Žalgirio-2“ (14-6) krepšininkai. Jie svečiuose užtikrintai 75:59 (20:17, 17:15, 22:18, 16:9) susitvarkė su
"Žalgirio" dublerius vėl užpuolė koronavirusas, komandai laikinai vadovaus D.Lubys
Kauno „Žalgirio“ jaunimo komanda artimiausiose Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) rungtynėse turės verstis be dalies trenerių štabo narių.Dar prieš žengiant į Naujuosius
Žalgiriečiai nesulaikė neįtikėtinai žaidusio Pukelio bei Lavrinovičių
Aurelijus Pukelis sužaidė neįtikėtinas rungtynes, o jo vedamas Šakių „Vytis“ (11-3) šventė pergalę NKL-VIKINGLOTTO pirmenybėse.Eriko Kučiausko vadovaujama kariauna išvykoje
Galingai trečiąjį kėlinį sužaidę žalgiriečiai šventė triuškinančią pergalę
Dar vieną pergalę NKL – VIKINGLOTTO pirmenybėse iškovojo Kauno „Žalgirio-2“ (13-5) krepšininkai.Arvydo Gronskio auklėtiniai išvykoje 76:57 (16:14, 17:16, 23:8,
Lemiamu metu tritaškius pataikę žalgiriečiai patiesė "Sūduvą-Mantingą" (rezultatai)
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (13-5) NKL – VIKINGLOTTO pirmenybėse patyrė antrąją nesėkmę paeiliui.Povilo Šakinio auklėtiniai namuose 75:78 (13:14, 17:20, 21:21, 24:23)
NKL favoritų mūšį laimėjo Šeškaus kariauna; žalgiriečius pamokė svečiai iš Gargždų (rezultatai)
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (13-4) nesugebėjo sulaikyti pergalingo Jonavos „CBet“ (13-1) žygio.Povilo Šakinio auklėtiniai namuose 64:76 (21:19, 21:12, 8:22,
"Žalgirio" ir "Ryto" dublerių dvikovoje Ramanauskas išplėšė pergalę kauniečiams
Justinas Ramanauskas per paskutines 100 sekundžių pelnė 12 taškų ir Kauno „Žalgirio-2“ (11-4) komandai NKL – VIKINGLOTTO padėjo iškovoti pergalę Vilniuje 93:89 (21:26,
Jaunieji žalgiriečiai krito per pratęsimą
Ketvirtąją pergalę NKL – VIKINGLOTTO pirmenybėse iškovojo Palangos „Kuršiai“ (4-4).Vytauto Buzo auklėtiniai išvykoje per pratęsimą 85:74 (16:14, 18:16, 16:24,
"Žalgirio" dublerių gretose - 17-metis talentas
NKL – VIKINGLOTTO rungtyniaujantis Kauno „Žalgiris-2“ į savo sudėtį įregistravo 17-metį 201 cm ūgio gynėją Liutaurą Lelevičių.Krepšininkas šį sezoną gina Kauno
Žalgiriečių pergalių serija nutrūko Molėtuose, "Neptūno" dubleriai nusileido autsaideriams
Trečiąją pergalę NKL – VIKINGLOTTO pirmenybėse iškovojo Moletų „Ežerūno-Atleto“ (3-11) krepšininkai.Remigijaus Bardausko auklėtiniai savo aikštėje 91:80
Žalgiriečiai pratęsė pergalių seriją, "Ryto" jaunimas sutriuškino "Lūšį"
Penktąją pergalę iš eilės NKL – VIKINGLOTTO iškovojo Arvydo Gronskio treniruojama Kauno „Žalgirio-2“ (10-2) ekipa, kuri namuose 81:70 (20:15, 14:21, 23:22, 24:12) įveikė