Justas Tamulis

Pasikeitimas KMT snaiperio konkurse
Šeštadienį ir sekmadienį Panevėžio „Cido“ arenoje nugriaudės didžiausia metų Lietuvos krepšinio šventė – Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele
Į "Nevėžį" sugrįžo kėdainietis snaiperis J.Tamulis
Po dviejų metų pertraukos į komandą grįžta kėdainietis Justas Tamulis. 25-erių atakuojantis gynėjas Kėdainių „Nevėžio“ komandoje yra rungtyniavęs 2014/2015 bei 2017/2018 metų
J. Tamulis: apie legionieriaus duoną ir populiarumą Pasvalyje
Pasvalio „Pieno žvaigždės“ vasario pradžioje pradžiugino komandos fanus, pranešdami, jog į komandą po 2,5 metų pertraukos sugrįžta Justas Tamulis.Nors nuo žaidimo Pasvalyje
Į Pasvalį grįžęs J.Tamulis: Rumunijoje įgavau patirties tiek kaip žmogus, tiek kaip žaidėjas
Į Pasvalio „Pieno žvaigždes“ po 2,5 metų pertraukos sugrįžtantis Justas Tamulis komandoje nesijaus svetimas.Krepšininkas 2015-2017 m. laikotarpiu atstovavo pasvaliečiams, o šių
J.Tamulis grįžta į Lietuvą ir vėl vilkės "Pieno žvaigždžių" marškinėlius
Į Pasvalio „Pieno žvaigždes“ po 2,5 metų pertraukos grįžta Justas Tamulis.25-erių kėdainiškis į Pasvalį atvyksta iš Rumunijos Piteščio BCM ekipos, kur krepšininkas
J.Tamulis palieka "Nevėžį" ir keliasi į Rumuniją
Justas Tamulis dar kartą bandys paragauti legionieriaus duonos ir keliasi rungtyniauti į Rumuniją.Kėdainiškis pasirašė kontraktą su Sibiu CSU klubu, kuris praėjusiame sezone laimėjo
Neįprastas pokalbis su J.Tamuliu
Justas Tamulis vos grįžęs į Kėdainių „Nevėžį“ sulaukė Šarūno Jasikevičiaus dėmesio.Per antras čempionato rungtynes J. Tamulis pelnė 14 taškų į Kauno „Žalgirio“
"Nevėžis" susigrąžino J. Tamulį
Kėdainių „Nevėžio“ klube 2014-2015 m. sezone rungtyniavęs kėdainetis Justas Tamulis po dviejų metų pertraukos vilkės gimtojo miesto komandos marškinėlius.Praėjusiame sezone
J.Tamulis: esu jaunas ir rūbinėje nelabai galiu išsiskirti (interviu)
Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ vairą perėmus Ramūnui Cvirkai, klubui antrąjį sezoną iš eilės atstovaujantis Justas Tamulis džiaugiasi išaugusiu vaidmeniu komandoje. Pasvalio
"Pieno žvaigždės" tiesiog sutraiškė V.Kamarūno ekipą
Pasvalio "Pieno žvaigždžių" (7/1) komanda tęsia sėkmingą pasirodymą Baltijos krepšinio lygos (BBL) pirmenybėse.Pasvaliečiai B grupėje savo aikštėje net 60 taškų
11 tritaškių per rungtynes įmetęs J.Tamulis nesureikšmina savo pasirodymo
Paskutiniame Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) ture čempionato lyderiai Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) krepšininkai namuose rezultatu 97:78 nugalėjo Vilniaus universiteto
LSKL: vienuolika J.Tamulio tritaškių paskandino VU studentus (rezultatai, trenerių komentarai)
Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) I vaikinų grupės čempionate be pralaimėjimų žingsniuoja tik viena – Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) ekipa. Šįkart Arūno Juknevičiaus
J.Tamulis iškrito iš rikiuotės (nedalyvaus LKL "Visų žvaigždžių" dienoje)
Rezultatyviausiai „Nevėžio“ gretose  vakarykščiame mače prieš „Pieno žvaigždes“ rungtyniavęs ir 17 taškų pelnęs „Nevėžio“ lengvasis
LKL naudingiausias savaitės žaidėjas J.Tamulis: "Žaidimas gerėja, judame teisinga linkme"
Praėjusi savaitė Kėdainių „Nevėžio“ ekipai buvo dvejopa. Kėdainiškiai pirmosiose rungtynėse 87:84 įveikė Panevėžio „Lietkabelio“ klubą, tačiau antrame savaitės
J.Tamulis - geriausias LKL savaitės žaidėjas
Geriausiu praėjusios savaitės žaidėju tapo Kėdainių „Nevėžio“ gynėjas Justas Tamulis. Krepšininkas pergalingose rungtynėse su „Lietkabelio“ ekipa (87:84) per
"Nevėžio" gretas papildė J.Tamulis
"Nevėžio" gretas papildė J.Tamulis (3)
Kėdainių „Nevėžio“ klubas sulaukė pastiprinimo. Lietuvos krepšinio lygoje (BEKO-LKL) rungtyniaujantis „Nevėžis“ į savo gretas pasikvietė kėdainietį Justą Tamulį.Praėjusį