Karalienės taurės finalo dramoje – įspūdingas vilniečių triumfas (komentarai)

Beprotiškame Karalienės taurės finale – Vilniaus „Kibirkšties-MRU“ triumfas.

Justina Miknaitė dramatiškame mūšyje tritaškiu išvedė Gitauto Kievino auklėtines, kurios „Jeep“ arenoje 60:55 (18:12, 10:17, 15:14, 17:12) nukarūnavo Kauno „Aistes-LSMU“.

Kaunietės šiame turnyre triumfavo praėjusius dvejus metus.

Prieš prasidedant priešpaskutinei dvikovos minutei, Urtė Slavickaitė taikliomis baudomis išlygino rezultatą – 55:55. Komandos tuomet apsikeitė nerezultatyviomis atakomis, J. Miknaitė įsmeigė tolimą metimą ir vilnietės įgijo pranašumą – 58:55.

Kitos dvi kauniečių atakos baigėsi netaikliais K. Kazočiūnaitės metimais, pražanga sustabdyta Jacqueline Luna-Castro realizavo baudas ir sostinės ekipa šėlo „Jeep“ arenoje – 60:55.

Naudingiausia finalo žaidėja buvo pripažinta Ieva Savickaitė, kuri per 16 minučių įmetė 10 taškų (3/3 dvit., 4/6 baud.), atkovojo 3 kamuolius, blokavo 1 metimą ir surinko 15 naudingumo balų.

Vilniaus komanda paskutinį kartą Lietuvos moterų taurės varžybose buvo triumfavusi 2014 metais.

„Aistės-LSMU“ prieš „Kibirkštį-MRU“ Karalienės taurės finale laimėjo 2019 m. ir 2020 m.

„Kibirkštis-MRU“: Gabrielė Šulskė (4/10 dvit., 1/6 trit., 7 atk. kam., 3 per. kam.) ir Justina Miknaitė (4/7 trit., 5 atk. kam.) po 13, Eglė Zabotkaitė 12 (2/5 trit.), Ieva Savickaitė 10.

„Aistės-LSMU“: Karolina Kazočiūnaitė 15 (4/9 dvit., 1/7 trit., 7 atk. kam.), Martyna Petrėnaitė 14 (2/3 trit., 4 kld.), Urtė Slavickaitė 12 (2/4 trit., 4 kld.), Gabija Šegždaitė 7 (10 atk. kam.).

Karjeros rekordą pakartojęs Sabonis sužibėjo nebūdingu stiliumi
Sirgalių ir ekspertų priekaištų dėl gynybos anapus Atlanto neretai sulaukiantis Domantas Sabonis svarbiose NBA rungtynėse su Klivlando „Cavaliers“ (21/48) užtvėrė Indianos „Pacers“
Įvairiapusiškas Valančiūnas padėjo "Grizzlies" užsitikrinti ilgesnį sezoną
Jei Domantas Sabonis praėjusią naktį pakartojo savo karjeros NBA blokų rekordą, Jonas Valančiūnas toje pačioje statistikos grafoje fiksavo geriausią šio sezono asmeninį rezultatą.Memfio
Paskutinių sekundžių šūviai: Westbrookas pagelbėjo "Pacers", "Grizzlies" Curry paslaugos nesulaukė
Stephenas Curry pataikė pergalingus metimus į NBA lyderių krepšį, tuo metu ilgai medžiotą rekordą pagaliau pagerinusio Russello Westbrooko ranka lemiamu metu sudrebėjo.„Golden State
Žibėnas gynė Goudelocką, Čanakas džiaugėsi "Eurocup" lygio žaidimu (ketvirtfinalio poros)
Pirmadienį paskutinėje „Betsafe-LKL“ reguliariojo čempionato akistatoje Panevėžyje „Lietkabelis“ (23/13) namuose 85:79 (27:17, 17:25, 20:22, 21:15) nugalėjo Vilniaus „Rytą“
Su metais vis geresnis: Kalnietis tapo VTB Vieningosios lygos sezono MVP
Krasnodaro „Lokomotiv“ įžaidėjas 34 metų Mantas Kalnietis paskelbtas VTB lygos naudingiausiu 2020-2021 metų reguliariojo sezono žaidėju (MVP).Lietuvos rinktinės įžaidėjas VTB lygoje
Lauvergne svajonių penkete – bičiulis Leo bei ne toks jau blogas žaidėjas Jokičius
Kauno „Žalgirio“ komandos vidurio puolėjas Joffrey Lauvergne, per savo karjerą gynęs nė vieno galingo klubo garbę, pasidalijo savo svajonių žaidėjų penketu „Žalgiris TV“
Praneštos nedžiugios žinios dėl LeBrono sveikatos
Garsus ESPN analitikas Adrianas Wojnarowskis paviešino naują informaciją apie traumą tebesigydančio Los Andželo "Lakers" lyderio bei NBA lygos supežvaigždės LeBrono Jameso būklę."Lakers"
Varžovui į paslėpsnius trenkęs Dončičius išvytas iš aikštės (Sirvydis ir Brazdeikis sužaidė skirtingai)
Už smūgį žemiau juostos Collinui Sextonui Dalaso „Mavericks“ žvaigždė Luka Dončičius sekmadienį savo pasirodymą Klivlande baigė dar trečiojo kėlinio pradžioje, tačiau ir be
"Raptors" treneris prisiminė apie žūklę su Valančiūnu Lietuvoje
Šiąnakt Jono Valančiūno atstovaujamas Memfio "Grizzlies" klubas išvykoje 109:99 įveikė Toronto "Raptors" ir priartėjo prie NBA lygos atkrintamųjų varžybų."Grizlius"
Nustebinęs Sirvydis suspurdėjo NBA – šaudė tritaškius, graibstė kamuolius ir žadino komandą
Naktį iš šeštadienio į sekmadienį NBA lygoje suspurdėjo ir trečiasis lietuvis – Deividas Sirvydis.20-metis snaiperis gavo kaip niekada daug progos pasireikšti ir
Westbrooko lemiamas blokas – gražiausias NBA nakties momentas
Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariajam sezonui artėjant į pabaigą šeštadienį įvyko septyni susitikimai.Lyga pristatė gegužės 8 dieną sužaistų rungtynių
Sabonio trigubą dublį užgožė 50 Bealo taškų ir Robertsono rekordą pavijęs Westbrookas
Skaudžią nesėkmę NBA pirmenybėse patyrė Indianos „Pacers“ (31/36) krepšininkai, kurie savo arenoje 132:133 (32:33, 30:30, 39:29, 23:32; 8:9) po pratęsimo neatsilaikė prieš
Valančiūnas dominavo prieš buvusį savo klubą ir priartino "Grizlius" prie aštuoneto
Svarbią pergalę NBA reguliariojo sezono finišo tiesiojoje pasiekė Memfio „Grizzlies“ (34/33) krepšininkai su Jonu Valančiūnu.„Grizliai“ triumfavo Tampoje, Floridoje,
Veikė Kaune, veikia ir Katalonijoje: ar Šaro sistema atneš "Barcai" ilgai lauktą Eurolygos titulą?
Tai, ką ilgus šešerius metus bandė atlikti, bet vis nesėkmingai Georgios Bartzokas, Sito Alonso ir Svetislavas Pešičius, jau pirmuoju spragtelėjimu pavyko padaryti Šarūnui
Dar vieno šanso sulaukęs Brazdeikis NBA lygoje gerino asmeninius rekordus
NBA čempionate Ignas Brazdeikis pagerino kelis asmeninius karjeros rekordus, tačiau jo atstovaujama Orlando „Magic“ (21 pergalė/46 pralaimėjimai) 112:122 (31:26, 31:34, 27:34, 23:28) nusileido
"Jazz" lyderis užtemdė NBA žvaigždę, čempionai grimzta į dugną
NBA čempionate įspūdingas rungtynes sužaidė karjeros rezultatyvumo rekordą pagerinęs kroatas Bojanas Bogdanovičius, o jo atstovaujama „Utah Jazz“ (49 pergalės/18 pralaimėjimų) 127:120
"Juventus" puolimo mašinos nesustabdė ir prieniškiai
Penktadienio vakarą Prienuose vykusiose rungtynėse, svečiai iš Utenos, iškovojo 23-čiąją pergalę šio sezono „Betsafe-LKL“ čempionate.Žydrūno Urbono vadovaujami
Dramoje dėl 6 vietos - du pratęsimai ir "Neptūno" pergalė
Nors ketvirtame kėlinyje atrodė, kad „Šiauliai“ (12/23) yra arti pergalės, prireikė net dviejų pratęsimų ir Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) rungtynėse
"Žalgiris" neturėjo vargo Pasvalyje
Kauno „Žalgirio“ krepšininkai iki 11 pratęsė pergalių seriją „Betsafe–LKL“ čempionate. Žalgiriečiai išvykoje nugalėjo Pasvalio „Pieno žvaigždžių“
"Neptūno" krepšininkai rinko prasčiausią komandos vairuotoją ir didžiausią pedantą
LKL TV rubrikoje „Minutės pertraukėlė“ įvardinti labiausiai pagal tam tikrus kriterijus išsiskiriančius komandos žaidėjus mėgino Klaipėdos „Neptūno“ atstovai –
Svarbius ramsčius taupęs "Rytas" sugadino nuotaiką "Dzūkijai"
Vilniaus „Rytas“ (27/7) tęsia užtikrintą finišą „Betsafe-LKL“ reguliariajame sezone. Sostinės klubas namuose 92:79 (24:17, 15:24, 24:16, 29:22) nugalėjo Alytaus
Th.Walkupo tritaškis išgelbėjo "Žalgirį" nuo pralaimėjimo "Lietkabeliui"
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) Kauno „Žalgiriui“ (31/3) šis mačas nereiškė nieko, o Panevėžio „Lietkabeliui“ (21/13) reiškė
Staiga pakrikusi Messinos kariauna žaidė su ugnimi, bet pasiekė finalo ketvertą
Milano „Olimpia“ pergalingai užbaigė Eurolygos ketvirtfinalį ir laimėjo seriją prieš Miuncheno „Bayern“ 3-2, bet nuo savo trenerio Ettore Messinos gaus pylos dėl nesuvokiamų
Jasikevičiaus atokvėpis: "Barca" surakino "Zenit" puolimą ir laimėjo seriją
Per kančias – į žvaigždes. Tokiu maršrutu Eurolygos ketvirtfinalio seriją įveikė favoritė „Barcelona“, lemiamose penktosiose rungtynėse nepalikusi vilčių Sankt Peterburgo
Echodo rekordas padėjo nutraukti pergalingą "Neptūno" seriją
Klaipėdos „Neptūnui“ (13/22) buvo labai reikalinga pergalė, norint dar pakilti „Betsafe-LKL“ turnyro lentelėje, bet jos pasiekti nepavyko.Vilniuje Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai
"Dzūkija" toliau kabinasi į atkrintamąsias
Itin svarbią pergalę prieš tiesioginius varžovus dėl patekimo į atkrintamąsias antradienį „Betsafe-LKL“ čempionate iškovojo Alytaus „Dzūkija“ (11/23).Nikola
Sezono rezultatyvumo rekordą pagerinusi "Juventus" nugalėjo "Šiaulius"
Utenos „Juventus“ (22-13) ekipa išsaugojo šansus iškovoti trečiąją vietą „Betsafe-LKL“ reguliariajame sezone.Žydrūno Urbono auklėtiniai
Itin svarbiame mūšyje - prieniškių pergalė Pasvalyje
Prienų „Cbet“ (14/20) komanda „Betsafe-LKL“ mače parodė charakterį, surengė puikią atkarpą ketvirtojo kėlinio pabaigoje ir taip dėjo pamatus pergalei.Manto Šerniaus auklėtiniai