Kaunietės iškovojo Karalienės taurės bronzą, snaiperės konkursą laimėjo "Kibirkšties" atstovė

Kaunietės iškovojo Karalienės taurės bronzą, snaiperės konkursą laimėjo  "Kibirkšties" atstovė
Dainiaus Lukštos nuotr.
„Karalienės taurės“ mažajame finale triumfavo Kauno „Aistės-LSMU“. Rimanto Grigo auklėtinės kovoje dėl bronzos medalių 81:72 (20:3, 26:22, 22:26, 13:21) palaužė turnyro šeimininkes – LCC tarptautinio universiteto krepšininkes.

Praėjusiame sezone Kauno komanda pasidabino sidabro medaliais, o klaipėdietės į finalus nepapuolė.

Per pirmąjį kėlinį LCC ekipa užstrigo kauniečių gynybos gniaužtuose ir pataikė vos 1 iš 17 metimų, todėl spurtavusios „Aistės-LSMU“ susikrovė 17 taškų persvarą (20:3). Nors iki ilgosios pertraukos šeimininkės su Elizabete Bulane ir Lauritos Jurčiūtės pagalba išjudino puolimą, tačiau užtikrintą pranašumą savo rankose tebelaikė „Aistės-LSMU“ (46:25).

Trečiajame kėlinyje Klaipėdos klubas sužaidė rezultatyviausią 10 minučių atkarpą, kai pelnė 26 taškus, bet užsivedusi Tyra Buss aštriais prasiveržimais gesino šeimininkių spurtą (68:51).

Likus pusantros minutės iki rungtynių pabaigos LCC komanda vėl įžiebė intrigą, kai Lina Loceniece tritaškiu mažino šeimininkių atsilikimą iki 6 taškų (71:77). Vis tik tada Martyna Petrėnaitė įmetė kertinį dvitaškį, o kitoje aikštės pusėje Salome Cordinier pataikė tik vieną iš dviejų baudų (72:79).

Per paskutines 45 sekundes LCC nebeišsigelbėjo ir „Aistės-LSMU“ iškovojo bronzos medalius.

Mažojo finalo MVP buvo išrinkta T. Buss, kuri per 35 minutes pelnė 25 taškus (5/9 dvit., 3/8 trit., 6/6 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, sykį suklydo bei surinko 29 naudingumo balus.

Jai geriausiai talkino Urtė Čižauskaitė ir Martyna Petrėnaitė. Pirmoji pelnė 13 taškų (4/6 dvit., 1/1 trit., 2/2 baud.), o antroji – 12 (4/5 dvit., 1/3 trit., 1/1 baud.).

LCC komanda kovą po lenta laimėjo 46:29, tačiau kaunietės blokavo net 7 metimus, kai šeimininkės nė vieno.

Klaipėdiečių gretose išsiskyrė Lina Loceniece. Ji per 32 minutes surinko 17 taškų (4/8 dvit., 3/8 trit.), 3 atkovotus kamuolius, 4 rezultatyvius perdavimus, klaidą bei 13 naudingumo balų.

Naudingiausiai žaidusi Maiara Dias per 37 minutes pridėjo 11 taškų (4/10 dvit., 0/2 trit., 3/6 baud.), 13 atkovotų kamuolių, 2 rezultatyvius perdavimus, klaidą bei 14 naudingumo balų.

„Aistės-LSMU“: Tyra Buss 25 (5/9 dvit., 3/8 trit., 6/6 baud., 5 rez. perd., 29 naud. bal.), Urtė Čižauskaitė 13 (4/6 dvit.), Martyna Petrėnaitė 12 (4/5 dvit.), Gedvilė Savostaitė 9.

LCC: Lina Loceniece 17 (4/8 dvit., 3/8 trit., 4 rez. perd.), Laurita Jurčiūtė 16 (1/7 dvit., 4/10 trit., 4 atk. kam.), Maiara Dias 11 (4/10 dvit., 13 atk. kam., 14 naud. bal.), Elizabete Bulane 10 (0/4 trit., 6/6 baud.).

E. Zabotkaitė laimėjo „Nostra snaiperės“ konkursą

Eglė Zabotkaitė tapo „Nostra snaiperės“ konkurso nugalėtoja. Vilniaus „Kibirkšties“ atstovė Klaipėdoje triumfavo „Karalienės taurės“ renginio metu organizuotame „Nostra snaiperės“ konkurse.

Per kelias pozicijas galinti rungtyniauti žaidėja finale susitiko su Klaipėdos LCC tarptautinio universiteto taikliaranke Laurita Jurčiūte.

Pirmajame etape E. Zabotkaitė surinko 20 taškų, tuo metu LCC ekipos vedlė į finalą žengė su 21 tašku, tačiau finale jai pritrūko taiklumo.

„Kibirkšties“ snaiperė finale pirma atliko metimus ir pelnė 19 taškų, o po jos pasirodžiusi L. Jurčiūtė surinko 9 taškus.

E. Zabotkaitei atiteko„Nostra“ įsteigtas piniginis 1 tūkst. eurų vertės prizas.

23-ejų krepšininkė šį „Adma Moterų lygos“ sezoną A divizione tritaškius realizuoja 28,5 proc. taiklumu. Tuo metu L. Jurčiūtės pataikymas iš toli A divizione siekia 35,2 proc.

• Laurita Jurčiūtė (Klaipėdos LCC tarptautinis universitetas) – 9

Užupis ir Petrėnaitė – apie laukiantį sezoną ir norą atstovauti Lietuvai Paryžiuje
Šiuo metu Marijaus Užupio ir dviejų jo komandos draugų Raudondvario „Hoptrans“ 3x3 krepšinio klube – Aurelijaus Pukelio ir Pauliaus Beliavičiaus – Nacionalinėje
Klaipėdą drebins "Karalienės taurės" finalai ir Snaiperės konkursas
Jau šį sekmadienį keturios stipriausios „Adma Moterų lygos“ komandos keliaus į Klaipėdą, LCC tarptautinį universitetą (Kretingos g. 36), kur varžysis „Karalienės taurėje“.Į
"Atleto" gretose – RKL siautėjęs gynėjas; RKL: dramatiška VDU pergalė bei pasibaigusios LCC bėdos
Neseniai su Karoliu Babkausku atsisveikinęs Kauno r. „Atletas“ rado naują gynėją. Klubas oficialiai skelbia, kad prie komandos jungiasi Rokas Grėbliūnas.190 cm ūgio krepšininkas
RKL apžvalga: paskutinių sekundžių trileris Prienuose bei atkakli kauniečių ir klaipėdiečių dvikova
Gruodžio 10 dieną Nostra.lt-RKL A divizione sužaistos šešerios rungtynės. Įtraukianti dvikova Prienuose baigėsi KTU pergale, „Omega-Tauras“ turėjo rimtai paprakaituoti
RKL: žalgiriečių triumfas paskutinę sekundę bei pirmoji LCC pergalė
Lapkričio 12 dieną Nostra.lt-RKL A divizione įvyko septynerios rungtynės. LCC tarptautinio universiteto ekipa pagaliau gali pasidžiaugti pirmąja sezono pergale, o net keturios komandos kovojo dėl
Baltijos lygos finalo ketvertas vyks Jonavoje
Baltijos lygos finalo ketvertas po dvejų metų pertraukos vėl vyks Lietuvoje. Keturios stipriausios pirmenybių komandos šįkart kovo 26-27 dienomis kausis Jonavoje.Finaliniame turnyre varžysis
Karalienės taurės finale vilnietės įveikė kaunietes
„Neodenta Karalienės taurės“ turnyro čempionų titulą apgynė Vilniaus „Kibirkšties-MRU“ klubas. Didžiajame finale „Kibirkštis-MRU“ 66:47 (10:13,
"Neptūnas" sensacingai eliminavo kaunietes – Moterų lyga turės naujas čempiones
„Huawei Moterų lyga“ turės naujas čempiones. Klaipėdos „Neptūnas“ antrose pusfinalio rungtynėse savo aikštėje 73:59 (28:17, 13:15, 20:20, 12:7) pranoko Kauno
Karalienės taurės finalo dramoje – įspūdingas vilniečių triumfas (komentarai)
Beprotiškame Karalienės taurės finale – Vilniaus „Kibirkšties-MRU“ triumfas.Justina Miknaitė dramatiškame mūšyje tritaškiu išvedė Gitauto
Prieš Karalienės taurės finalą – trenerių psichologiniai žaidimai
Vilniaus „Kibirkštis-MRU“ ir Kauno „Aistės-LSMU“ pasitinka mūšį dėl pirmojo sezono trofėjaus. „Huawei Moterų lygos“ stipriausios ekipos šeštadienį
Renginio išvakarėse nukeltas Karalienės taurės finalas (Gusto komentaras)
Šeštadienį planuotas Karalienės taurės finalas tarp Vilniaus „Kibirkšties-MRU“ ir Kauno „Aisčių-LSMU“ – suspenduotas.Prieš Citadele KMT finalo
COVID-19 atvejis Kauno klube atsiliepė ir rinktinei
COVID-19 virusas palietė ir Kauno „Aisčių-LSMU“ komandą. Pasak oficialaus klubo pranešimo, kauniečių gretose užfiksuotas vienas apsikrėtimas koronavirusu, dėl kurio ekipa užsidarė
Klaipėdos derbyje – Donskichytė karjeros rungtynės ir užtikrinta "Neptūno" pergalė
Antrąją pergalę „Huawei Moterų lygos“ čempionate iškovojo Klaipėdos „Neptūno“ (2-1) krepšininkės.Daliaus Ubarto auklėtinės 83:63 (22:14, 26:18,
LCC tarptautinio universiteto komanda išmėgino vežimėlių krepšinį
Kova aikštelėje dėl atkovotų kamuolių ir pelnytų taškų dažniausiai asocijuojasi su aukštais, atletiškais sportininkais, bėgiojančiais ant parketo. Tačiau krepšinį
Permainingame Karalienės taurės finale kaunietės palaužė vilnietes ir apgynė titulą
Įtikinamą persvarą iššvaisčiusi ir lyderes praradusi Kauno „Aisčių-LSMU“ komanda smogė ketvirtajame kėlinyje bei apgynė Karalienės taurės nugalėtojų vardą.Roko Kondratavičiaus
"Neptūno" direktorius apie finalo ketvertą: tokios šventės Klaipėda dar nematė
Klaipėda kyla į kovą. Prieš dvejus metus patirtas smūgis, kai „Neptūnas“ nepateko į savoje arenoje vykusį Citadele Karaliaus Mindaugo taurės finalo ketvertą, užgavo klubo ambicijas
Karalienės taurės finale – į skirtingas barikadas stojusių čempionių akistata
Dvi stipriausios Moterų lygos vidurio sezono komandos šeštadienį Klaipėdoje susikaus dėl pirmojo sezono trofėjaus – Karalienės taurės. Pernai šių varžybų finale triumfavusios
Karalienės taurės turnyre "Kibirkštis–MRU" sieks revanšo prieš "Aistes–LSMU"
Vilniaus „Kibirkštis-MRU“ ir Kauno „Aistės-LSMU“ antrus metus paeiliui kovos dėl Karalienės taurės.Abi jos iškovojo kelialapius varžytis taurės turnyro finale
LSKL čempionate - 35 M.Šerkšno taškai ir du revanšai
Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) čempionate prasidėjo antrojo rato kovos ir du iš keturių šio vakaro mačų baigėsi revanšais. Už pralaimėjimus pirmajame rate
 LSKL: Edo Nickaus pamokos ir čempionų bei klaipėdiečių pergalės
Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL penktojo turo rungtynėse pergales dviženkliais skirtumais iškovojo abi Klaipėdos ekipos – LCC tarptautinis universitetas (LCC) ir Klaipėdos
J.Jocytės atsisveikinimo rungtynėse jos komanda nusileido kaunietėms
Kauno „Aistės-LSMU“ (1-1) dar pirmajame kėlinyje įgijo dviženklę persvarą ir iškovojo pergalę Moterų lygos A diviziono rungtynėse Klaipėdoje. Roko Kondratavičiaus auklėtinės
LSKL skyrė nuobaudas masinėse muštynėse Vilniuje dalyvavusiems žaidėjams
Šiandien Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) rungtynes priverstinai turės praleisti keturi žaidėjai – LCC tarptautinio universiteto komandos krepšininkai Nikola Pavic
RKL starte - įspūdinga atidarymo dvikova, trijų pratęsimų trileris ir du metus laukta pergalė
Penktadienio vakarą pakilo jubiliejinio, penkioliktojo Malsena-Regionų krepšinio lygos (RKL) čempionato uždanga ir jau pirmąjį savaitgalį buvo sužaistos net 25 rungtynės. Nuobodu tikrai
Mažeikiškiai įveikė svečius iš Klaipėdos ir pasiekė pirmą pergalę pasirengimo cikle
Dar vienas rungtynes pasiruošimo cikle sužaidę Mažeikių „Ereliai“ iškovojo pirmąją pergalę. Raudonai balti namuose 85:66 (27:11, 20:24, 11:15, 27:16) nugalėjo
Lietuvos čempionės - "Vilkmergę" palaužusios "Aistės-LSMU"
Po ilgosios pertraukos rungtynes perlaužusios Kauno „Aistės-LSMU“ tapo MultiGyn Moterų lygos čempionėmis. Roko Kondratavičiaus auklėtinės Kėdainiuose vykusiame finale 81:57 (20:12,
"Fortūną" įveikusios "Aistės-LSMU" kovos trečiajame sezono finale
Antroje dvikovos dalyje reikalus sutvarkiusios Kauno „Aistės-LSMU“ žengė į MultiGyn Moterų lygos finalą. Roko Kondratavičiaus auklėtinės Kėdainiuose vykstančio finalo ketverto pusfinalyje 83:59 (14:17,
Titulus skinanti K Kazočiūnaitė svajoja Alytui padovanoti ir aukščiausios lygos auksą
Puikiai šį sezoną rungtyniaujančią Karoliną Kazočiūnaitę galima drąsiai įvardinti jos atstovaujamų komandų sėkmės simboliu. Čempionių titulą lemiančiose rungtynėse stabilų užtikrintumą