Kauno derbyje "Atletas" įveikė žalgiriečius, Runkausko ir Galdiko vedami "Gargždai" sutriuškino neptūniečius

Keturioliktąją pergalę „7bet-NKL“ čempionate iškovojo Kauno r. „Atletas“ (14-11).

Remigijaus Bardausko auklėtiniai išvykoje 80:62 (18:17, 24:11, 17:10, 21:24) įveikė Kauno „Žalgirio-2“ (15-10) krepšininkus.

„Atletas“ nuo varžovų atitrūko antrajame kėlinyje, kuomet spurtavo 24:11 ir įgijo 15 taškų pranašumą (42:28).

Reikalus galutinai svečiai sutvarkė po pertraukos, kuomet surengė dar vieną atkarpą ir po 30 grynojo žaidimo minučių turėjo 21 taško persvarą (59:38).

Kauno r. ekipos gretose išsiskyrė Martynas Linkevičius, kurio sąskaitoje per 36 minutes buvo 26 taškai (4/5 dvit., 5/9 trit., 3/4 baud.), 6 atkovoti kamuoliai bei 25 naudingumo balai.

Kauno komandai Motiejus Krivas per 27 minutes pelnė 13 taškų (6/9 dvit., 0/2 trit., 1/4 baud.), atkovojo 11 kamuolių bei surinko 17 naudingumo balų.

„Žalgiris-2“: Motiejus Krivas (6/9 dvit., 11 atk. kam., 2 blok.) ir Dominykas Stenionis (3/7 dvit., 2/5 trit., 3 per. kam.) po 13, Titas Sargiūnas 10 (5/6 dvit., 4 kld.), Liutauras Lelevičius 9 (6 atk. kam., 4 rez. perd.), Dovydas Butka 8 (4/7 dvit.).

„Atletas“: Martynas Linkevičius 26 (4/5 dvit., 5/9 trit., 6 atk. kam., 25 naud.), Karolis Babkauskas 16 (4/10 trit.), Aidas Kavaliauskas 11 (5/8 dvit., 3 per. kam.), Amandas Urkis 7.

Veteranų tempiami „Gargždai“ 43 taškais sutriuškino klaipėdiečius

Lengvą pergalę „7bet-NKL“ čempionate iškovojo Gargždų „Gargždai“ (20-5).

Pauliaus Juodžio auklėtiniai išvykoje 91:48 (30:8, 17:15, 21:16, 23:9) sutriuškino Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ (5-20) krepšininkus.

Į nokdauną šeimininkus gargždiškiai pasiuntė dar pirmajame kėlinyje, kuomet spurtavo 30:8 ir įgijo 22 taškų pranašumą. Po pertraukos svečiai toliau dominavo, o laimėtas paskutinis ketvirtis (23:9) leido susikrauti 43 taškų persvarą (91:48).

Gargždai ekipos gretose išsiskyrė Mindaugas Stašys, kurio sąskaitoje per 30 minučių buvo 17 taškų (5/6 dvit., 0/2 trit., 7/8 baud.), 9 atkovoti kamuoliai, 9 rezultatyvūs perdavimai bei 34 naudingumo balai.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Marius Runkauskas, per 37 minutes pelnęs 19 taškų (1/1 dvit., 5/9 trit., 2/3 baud.). Jis taip pat atkovojo 4 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei surinko 26 naudingumo balus.

„Gargždų“ ekipoje debiutavo iš „Neptūno-Akvaservis“ atvykęs Domantas Romančenko. Aukštaūgis prieš buvusį klubą surinko 9 taškus (2/6 dvit., 1/3 trit., 2/4 baud.), 6 atkovotus bei 1 perimtą kamuolį, blokuotą metimą ir 9 naudingumo balus.

Klaipėdos komandai Lukas Kreišmontas per 21 minutę pelnė 12 taškų (0/2 dvit., 1/2 trit., 9/11 baud.), atkovojo 1 kamuolį, 3 sykius suklydo bei surinko 10 naudingumo balų.

„Neptūnas-Akvaservis“: Lukas Kreišmontas 12 (9/11 baud., 3 per. kam.), Oskaras Pleikys 9 (3/7 dvit.).

„Gargždai“: Marius Runkauskas 19 (5/9 trit., 5 rez. perd., 3 per. kam., 26 naud.), Simas Galdikas 18 (9/11 dvit., 13 atk. kam., 27 naud.), Mindaugas Stašys 17 (5/6 dvit., 7/8 baud., 9 atk. kam., 9 rez. perd., 4 kld., 34 naud.), Ernestas Bružas 11, Dovydas Romančenko 9 (6 atk. kam.), Giedrius Sakalas 8 (2/4 trit., 6 atk. kam., 5 rez. perd.).

Fantastiškai atsitiesusi „Sūduva-Mantinga“ išplėšė dramatišką pergalę Šilutėje

Įspūdingai į rungtynes grįžusi ir dviženklį deficitą ketvirtajame kėlinyje panaikinusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (22-3) pratęsė pergalingą seriją.

Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai svečiuose 73:69 (15:21, 11:11, 12:18, 35:19) pranoko Šilutės „Šilutę“ (11-13) ir iškovojo aštuntąją pergalę iš eilės.

Šeimininkai rungtynių eigą savo naudai perlaužė trečiojo kėlinio pabaigoje. Deividas Anužis atliko sėkmingą reidą link krepšio, Valdas Vasylius atseikėjo tritaškį, dar vieną tolimą metimą pridėjo Rokas Mačiulis ir ketvirtį 10:0 užbaigusi „Šilutė“ įgijo dviženklę persvarą – 50:38.

Lemiamo kėlinio pradžioje „Sūduva-Mantinga“ krito į dar didesnę duobę. Jeremiah Culveris pelnė taškus iš po krepšio, R. Mačiulis pataikė tritaškį ir šeimininkų pranašumas ūgtelėjo iki 15 taškų – 57:42.

Vis tik rungtynėms artėjant į pabaigą „Sūduva-Mantinga“ atkuto. Aurimas Urbonas bei Žygimantas Šimonis pataikė po tritaškį ir likus žaisti kiek mažiau nei tris minutes sugrąžino intrigą į rungtynes – 57:62.

Bangą pagavę marijampoliečiai tęsė šturmą. Iškart po paprašytos šeimininkų minutės pertraukėlės Ž. Šimonis perėmė kamuolį ir dar labiau nurėžė svečių deficitą (59:62).

Neilgai trukus Šarūnas Beniušis bei A. Urbonas realizavo baudų metimus ir 12:0 laimėta atkarpa leido marijampoliečiams susigrąžinti persvarą – 63:62. Prasidėjus paskutinei susitikimo minutei Š. Beniušis pataikė dar vieną metimą ir „Sūduva-Mantinga“ pranašumas išaugo iki 5 taškų (67:62).

Rungtynių pabaigoje abi komandos tikrino nervų šaltumą prie baudų metimų linijos, tačiau užtikrintai metimus realizavę svečiai išsaugojo persvarą ir pasiekė dramatišką pergalę.

Naudingiausiai žaidęs Š. Beniušis surinko 10 taškų (2/3 dvit., 6/6 baud.), 4 atkovotus ir 2 perimtus kamuolius, 3 klaidas, 6 išprovokuotas pražangas bei 16 naudingumo balų.

„Sūduva-Mantinga“ triumfavo nepaisant to, jog dvitaškius metė 40 proc. tikslumu (13 iš 32), o tritaškius – 31 proc. (9 iš 29). Marijampoliečiai taip pat suklydo 20 sykių.

Komandai šį vakarą nepadėjo prastai pasijautęs Lukas Aukštikalnis.

„Šilutė“: Valdas Vasylius 19 (4/6 dvit., 3/7 trit.), Rokas Mačiulis 15 (4/4 dvit., 2/6 trit.), Deividas Anužis 9 (3/8 dvit.).

„Sūduva-Mantinga“: Aurimas Urbonas 13 (2/5 dvit., 1/6 trit., 6 kld.), Aurimas Kieža, Šarūnas Beniušis ir Žygimantas Šimonis (2/8 trit.) po 10.

Puikų pataikymą demonstravę „Telšiai“ įveikė svečius iš Kretingos

16 tritaškių įsmeigę „Telšiai“ (20-5) pasismagino „7bet-NKL“ čempionate.

Ryčio Vaišvilos auklėtiniai namie 94:71 (19:11, 22:23, 28:22, 25:15) pranoko „Kretingą“ (8-17).

Telšių ekipos gretose išsiskyrė Edgaras Stanionis, kurio sąskaitoje per 24 minutes buvo 19 taškų (1/4 dvit., 4/6 trit., 5/6 baudų), 8 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 25 naudingumo balai.

Visą susitikimą pirmavę „Telšiai“ pirmoje pusėje nesugebėjo stipriai nutolti. Per ilgąją pertrauką švieslentėje mirgėjo 7 taškų pranašumas (41:34).

Kertinę atkarpą svečiai kūrė tarp trečiojo ir ketvirtojo kėlinio, kai laimėjo atkarpą 13:3. 17 taškų pranašumą įgiję telšiškiai nebepaleido saugaus pranašumo ir tik dar labiau didino apsukas.

Didžiausias pranašumas siekė 26 taškus (94:68), o jį sumažinti šeimininkams pavyko tik pačioje pabaigoje.

Telšių ekipa iš žaidimo demonstravo elitinį taiklumą – 71 proc. dvit. (18/25), 43 proc. trit. (16/37).

Kretingos komandai nepakako puikaus Domininko Matučio pasirodymo.

Jis per 38 minutes pelnė 18 taškų (2/2 dvit., 3/7 trit., 5/9 baudų metimai), atkovojo 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei surinko 31 naudingumo balą.

„Telšiai“: Edgaras Stanionis 19 (4/6 trit., 5/6 baud., 8 atk. kam., 25 naud.), Vilius Pocius 15 (3/5 trit., 4 rez. perd.), Andrius Globys 14 (4/5 dvit., 2/6 trit., 6 atk. kam.), Deividas Rasys (2/4 trit., 5 atk. kam.) ir Ignas Razutis (2/4 trit., 4 rez. perd.) po 10, Mantvydas Žukauskas 9 (1/7 trit., 5 atk. kam., 5 rez. perd.), Laurynas Kaveckis 8 (2/5 trit.), Ovidijus Kaminskis 7 (5 rez. perd.).

„Kretinga“: Domininkas Matutis 18 (3/7 trit., 5/9 baud., 5 rez. perd., 31 naud.), Edgaras Preibys (3/6 trit., 5 atk. kam.) ir Rytis Zabita (8/11 dvit., 14 atk. kam., 27 naud.) po 16, Rokas Šimkevičius 10 (2/7 dvit., 2/8 trit.), Spenseris Mitchellas 7 (3/8 dvit., 6 atk. kam., 3 per. kam.).

Dominavęs „Perlas“ sutriuškino „Delikatesą“

Tryliktąją pergalę „7bet-NKL“ čempionate iškovojo Vilkaviškio „Perlas“ (13-12).

Karolio Abramavičiaus auklėtiniai namuose 104:76 (32:19, 32:25, 21:11, 19:21) nepaliko vilčių Joniškio „Delikatesui“ (5-20).

Reikalus šeimininkai sutvarkė dar pirmoje mačo pusėje, per kurią susikrovė 22 taškų pranašumą (66:44). Įvykiai po pertraukos tapo formalumu.

Vilkaviškio komandai Augustinas Venckus per 21 minutę pelnė 21 tašką (3/4 dvit., 5/8 trit.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei surinko 29 naudingumo balus.

Joniškio ekipos gretose išsiskyrė Donnellis Cegersas, kurio sąskaitoje per 29 minutes buvo 17 taškų (8/13 dvit., 0/1 trit., 1/2 baud.), 6 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai, 3 klaidos bei 19 naudingumo balų.

„Perlas“: Augustinas Venckus 21 (5/8 trit., 5 atk. kam., 6 rez. perd., 29 naud.), Ernestas Naruševičius 16 (8/13 dvit., 11 atk. kam., 26 naud.), Grantas Lozoya 13 (4/5 dvit., 5/6 baud., 5 rez. perd.), Mantas Šerkšnas 12 (2/9 trit.), Šarūnas Valunta (4/5 dvit., 10 atk. kam., 7 rez. perd.) ir Ginas Mulevičius (4/7 dvit., 11 atk. kam., 3 per. kam.) po 11, Rokas Stankevičius 10 (4 rez. perd., 5 kld.).

„Delikatesas“: Donnellis Cegersas 17 (8/13 dvit., 6 atk. kam., 3 per. kam.), Žilvinas Petraitis 16 (6/9 dvit.), Darionas Rackley 14 (3/7 dvit., 1/8 trit., 5/6 baud., 7 atk. kam., 6 rez. perd., 2 blok., 4 kld.), Ignas Daukšys 12 (3/7 dvit., 2/5 trit., 9 atk. kam.), Arūnas Rimkus 9 (3/8 dvit., 1/6 trit., 4 kld.).

„Vytis“ į pergalių kelią sugrįžo Mažeikiuose

Šakių „Vytis“ (13-12) grįžo į pergalių kelią „7bet-NKL“ pirmenybėse.

Eriko Kučiausko auklėtiniai išvykoje 76:62 (24:16, 10:16, 23:10, 19:20) sudorojo „Mažeikius“ (8-16).

Šakiškiai buvo laimėję penkerias rungtynes iš eilės, bet praėjusiame ture suklupo prieš „Atletą“. Po šios pergalės „Vytis“ turnyrinėje lentelėje rikiuojasi aštuntas.

Šakių ekipos gretose išsiskyrė Aurelijus Pukelis, kurio sąskaitoje per 25 minutes buvo 16 taškų (7/8 dvit., 0/1 trit., 2/2 baudų), 6 atkovoti kamuoliai, 1 rezultatyvus perdavimas bei 22 naudingumo balai.

Svečiai galingai pradėjo rungtynes ir pribloškė varžovus atkarpa 12:2. Nuo pat pirmųjų akimirkų persvarą užvaldęs „Vytis“ taip jos ir nebepaleido.

Trečiajame kėlinyje „Mažeikiai“ buvo priartėję iki minimalaus atstumo (35:36). Tačiau „Vytis“ laimėjo atkarpą 21:4 ir išsprendė didžiąją dalį klausimų.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Paulius Beliavičius, per 30 minučių pelnęs 16 taškų (2/2 dvit., 3/10 trit., 3/4 baudų). Jis taip pat atkovojo 5 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei surinko 20 naudingumo balų.

Mažeikių komandai Mindaugas Motuzas per 34 minutes pelnė 15 taškų (6/11 dvit., 1/3 trit.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 15 naudingumo balų.

„Mažeikiai“: Ja'wanas Davisas 19 (3/7 dvit., 4/10 trit.), Mindaugas Motuzas 15 (6/11 dvit., 6 atk. kam.), Robertas Subotkevičius 13 (5/15 dvit., 8 atk. kam., 5 rez. perd.).

„Vytis“: Paulius Beliavičius (3/10 trit., 5 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Aurelijus Pukelis (7/8 dvit., 6 atk. kam., 2 blok., 4 kld.) po 16, Šarūnas Vingelis 12 (4/4 trit.), Marijus Užupis 8 (2/3 trit., 6 atk. kam.), Paulius Semaška 7 (2/7 dvit., 6 rez. perd., 4 kld.).

78 naudingumo balus surinkęs puolėjų duetas atvedė "Olimpą" į pergalę mažojo finalo starte
„7bet-NKL“ mažojo finalo starte pirmąjį žingsnį bronzos medalių link žengė žvėriškus pasirodymus surengęs Palangos „Olimpo“ puolėjų tandemas ir kompanija. Sandžio
Trečią sykį Marijampolėje laimėjusi "Kretinga" dramatiškai prasibrovė į finalą
10-oje vietoje reguliarųjį sezoną baigusi „Kretinga“ pratęsė pasakišką žygį atkrintamosiose ir žengė į „7bet-NKL“ finalą. Arimanto Mikaločiaus vyrai išvykoje
Fenomenaliai žaidęs Delininkaitis nužudė "Olimpą" – į finalą žengė "Jurbarkas"
Fenomenalus Tomo Delininkaičio pasirodymas nukalė „Jurbarkui-Kariui“ bilietą į „7bet-NKL“ finalą. Povilo Valaičio auklėtiniai išvykoje 87:78 (20:19, 14:13,
Delininkaitis – apie Jurbarko spartiečius, didžiausią motyvatorių ir varžovą Seibutį
Antrąjį sezoną „Jurbarko-Kario“ marškinėlius vilkintis Tomas Delininkaitis krepšinio aikštelėje puikiai atspindi antrąją komandos pavadinimo dalį. Už kelių
Prireiks lemiamo pusfinalio mačo: "Sūduva-Mantinga" užtikrintai pranoko kretingiškius
Dar viena „7bet-NKL“ pusfinalio pora pasiekė maksimalią intrigą. Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ svečiuose 71:55 (22:9, 13:10, 14:15, 22:21) įveikė „Kretingą“
Veteranų Delininkaičio, Lukauskio ir Šarakausko vedami jurbarkiečiai išplėšė lemiamą mačą
Veteranų trijulės traukiamas „Jurbarkas-Karys“ išplėšė lemiamą „7bet-NKL“ pusfinalio serijos mačą. Povilo Valaičio auklėtiniai namuose 71:69 (22:21,
Serijos rezultatą Marijampolėje dramatiškai persvėrusi "Kretinga" priartėjo prie finalo
„Kretinga“ po skaudžios nesėkmės reabilitavosi ir vėl persvėrė „7bet-NKL“ pusfinalio seriją savo naudai. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai išvykoje  82:78 (22:18,
Didžiausią sezono pergalę iškovojęs "Olimpas" – per žingsnį nuo finalo
Didžiausią sezono pergalę iškovojęs Palangos „Olimpas“ atsidūrė per žingsnį nuo „7bet-NKL“ finalo. Palangiškiai namie 92:63 (28:20, 23:18, 24:13, 17:12) be
Sausakimšame Kretingos sporto centre "Sūduva-Mantinga" nupūtė žemaičius
Sausakimšame Kretingos sporto centre į pergalių kelią „7bet-NKL“ atkrintamosiose tvirtai grįžo Marijampolės „Sūduva-Mantinga“. Tomo Gaidamavičiaus kariauna išvykoje
Pabaigoje išsigelbėjęs "Olimpas" Jurbarke dramatiškai išlygino pusfinalio seriją
Paskutiniame kėlinyje į lemiamą šturmą pakilęs Palangos „Olimpas“ triumfavo dramatišku stiliumi. Sandžio Buškevico auklėtiniai išvykoje 95:89 (20:16, 20:21,
Staigmenos NKL pusfinalyje tęsiasi: kretingiškiai atėmė namų pranašumą iš marijampoliečių
Vieną staigmeną po kitos „7bet-NKL“ ir toliau kuria „Kretinga“. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai pusfinalio starte panaikino dviženklį deficitą ir išvykoje 67:64 (13:16,
Runkausko tritaškių fiestą atlaikę jurbarkiečiai atėmė namų pranašumą iš "Olimpo"
Intriguojantis „7bet-NKL“ pusfinalio startas prasidėjo taškų lenktynėmis, kuriose pranašesnis buvo „Jurbarkas-Karys“. Povilo Valaičio auklėtiniai 100:94 (25:24,
NKL pusfinalių prognozės: Maksvytis mato autsaiderių finalą
Intriguojančios Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) atkrintamųjų kovos nenustoja stebinti komandų sirgalių, o prieš naują etapą garsūs Lietuvos krepšinio žmonės tradiciškai
Buškevico nestebina Delininkaičio ir Lukauskio forma: jie laukia tokių serijų
Palangos „Olimpas“ ir „Jurbarkas-Karys“ pradeda Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) pusfinalio seriją. Patekdamas į pusfinalį „Olimpas“ pakartojo geriausią
Lukauskio ir Delininkaičo vedami jurbarkiečiai po dramatiškos kovos tapo paskutiniais pusfinalio dalyviais
Lemiamą patirties ir jaunystės kovą laimėjęs „Jurbarkas-Karys“ tapo paskutiniu „7bet-NKL“ pusfinalio dalyviu. Septyniese žaidę Povilo Valaičio auklėtiniai namuose 98:94
Žaidėjas, nuo kurio prasidėjo "Olimpas", papasakojo apie legendinę Panemunės aikštelę
11-oji „Tikslo link. Olimpas“ serija skirta komandos kapitonui Pauliui Danisevičiui. Žaidėjui, kuris pirmasis patikėjo Jono Vainausko projektu ir nuo kurio prasidėjo Palangos „Olimpo“
Lemiamose rungtynėse "Delikatesą" pervažiavęs "Olimpas" pateko į pusfinalį
Lemiamose penktose „7bet-NKL“ ketvirtfinalio serijos rungtynėse triumfavo Palangos „Olimpas“. Reguliariojo sezono nugalėtojai namų tvirtovėje 98:70 (23:14, 23:22, 24:15, 28:19)
Vilio pabaigoje traukiami marijampoliečiai palaužė "Perlą" ir prasibrovė į pusfinalį
Trečiajame kėlinyje atsiplėšusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ žengė į „7bet-NKL“ pusfinalį. Tomo Gaidamavičiaus kariauna išvykoje 76:69 (16:15, 14:16, 19:12,
Triuškinančią persvarą iššvaistęs "Vytis-VDU" visgi laimėjo ir lemiamą mačą žais Jurbarke
Charakterį parodęs Šakių „Vytis-VDU“ išplėšė dar bent vienerias „7bet-NKL“ atkrintamųjų rungtynes. Eriko Kučiausko auklėtiniai namuose 94:89 (30:18,
"Olimpas" išplėšė lemiamą mačą, "Perlas" per pratęsimą laimėjo Marijampolėje
„7bet-NKL“ atkrintamųjų ketvirtfinalyje Palangos „Olimpas“ pasiekė žūtbūtinę pergalę. Sandžio Buškevico vyrai Joniškyje 93:68 (32:14, 19:24, 19:11,
Dramatiškai laimėję jurbarkiečiai priartėjo prie Finalo ketverto
„7bet-NKL“ atkrintamosiose lygos debiutantas „Jurbarkas-Karys“ dėjo dar vieną žingsnį pusfinalio link. Povilo Valaičio auklėtiniai namų tvirtovėje 104:98 (24:22, 20:19,
Žemaičių magija tęsiasi: dramatiškai telšiškius palaužiusi "Kretinga" – pirmoji pusfinalio dalyvė
Šio „7bet-NKL“ sezono atkrintamosiose „Kretinga“ daro stebuklus. Arimanto Mikaločiaus kariauna išvykoje 73:71 (13:19, 19:19, 21:18, 20:15) ketvirtfinalyje eliminavo
"Olimpas" turėjo vargti prieš penkiese likusį "Delikatesą", "Kretinga" – per žingsnį nuo pusfinalio
Sausakimšame Kretingos sporto centre „Kretinga“ sukūrė dar vieną stebuklą ir atsidūrė per žingsnį nuo „7bet-NKL“ pusfinalio. Arimanto Mikaločiaus kariauna namie
Marijampoliečiai užtikrintai startavo ketvirtfialyje, jurbarkiečiai dramatiškai krito per pratęsimą
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ pergale startavo „7bet-NKL“ atkrintamosiose. Tomo Gaidamavičiaus kariauna namų tvirtovėje 77:65 (26:14, 20:20, 18:12, 13:19) įveikė
Sensacijos NKL: "Kretinga" laimėjo Telšiuose, "Delikatesas" išvykoje sutriuškino "Olimpą"
Žvėriškais veteranų pasirodymais pažymėtose rungtynėse tikrą sensaciją pateikė „Kretinga“. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai išvykoje 100:92 (26:24, 30:20, 11:15, 16:24,
Per pratęsimą "Atletą" patiesęs "Perlas" pirmą kartą žais ketvirtfinalyje
Išlikimo rungtynėse paskutinį bilietą į „7bet-NKL“ ketvirtfinalį pačiupo Vilkaviškio „Perlas“. Šarūno Zablockio auklėtiniai savo aikštėje
Dviženklį pranašumą išbarstę žalgiriečiai itin apmaudžiai baigė pasirodymą NKL
Įspūdingą charakterį parodžiusi ir veteranų vedama „Kretinga“ eliminavo praėjusio sezono „7bet-NKL“ čempionus. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai išvykoje 87:83 (25:21,
"Delikatesas" dramatiškai iškopė į ketvirtfinalį, "Perlas" išlygino serijos su "Atletu" rezultatą
Joniškio „Delikatesas“ dramatiškai įšoko į „7bet-NKL“ ketvirtfinalio traukinį. Žilvino Petraičio auklėtiniai svečiuose 81:80 (22:15, 25:23, 18:18, 16:24)