Klaipėdos derbyje – Donskichytė karjeros rungtynės ir užtikrinta "Neptūno" pergalė

Antrąją pergalę „Huawei Moterų lygos“ čempionate iškovojo Klaipėdos „Neptūno“ (2-1) krepšininkės.

Daliaus Ubarto auklėtinės 83:63 (22:14, 26:18, 24:14, 11:17) pranoko Klaipėdos LCC tarptautinio universiteto (0-4) komandą, kuri ir toliau lieka be pergalių.

„Neptūno“ ekipa pabėgo antrajame kėlinyje. Brigita Gudelionytė realizavo baudas, Ugnė Grinkevičiūtė pridėjo dvitaškį ir atseikėjo tritaškį, o „Neptūno“ ekipa laimėjo atkarpą 9:3 bei įgijo dviženklę persvarą – 37:25.

Uostamiesčio ekipa visus klausimus išsprendė po ilgosios pertraukos. Dalia Donskichytė smeigė tritaškį ir realizavo dvitaškį, B. Gudelionytė pridėjo taškus iš po krepšio, o „Neptūnas“ spurtavo 16:0 bei susikrovė 27 taškų persvarą – 72:45.

Nugalėtojų ekipoje puikų pasirodymą surengė D. Donskichytė, kuri sužaidė rezultatyviausias ir naudingiausias karjeros rungtynes.

„Neptūno“ gynėja per 35 minutes pelnė 24 taškus (7/14 dvit., 3/7 trit., 1/1 baudos), atliko 7 rezultatyvius perdavimus, atkovojo ir perėmė po 5 kamuolius, išprovokavo 3 pražangas, 2 sykius suklydo bei surinko 28 naudingumo balus.

"Neptūno" krepšininkai rinko prasčiausią komandos vairuotoją ir didžiausią pedantą
LKL TV rubrikoje „Minutės pertraukėlė“ įvardinti labiausiai pagal tam tikrus kriterijus išsiskiriančius komandos žaidėjus mėgino Klaipėdos „Neptūno“ atstovai –
Echodo rekordas padėjo nutraukti pergalingą "Neptūno" seriją
Klaipėdos „Neptūnui“ (13/22) buvo labai reikalinga pergalė, norint dar pakilti „Betsafe-LKL“ turnyro lentelėje, bet jos pasiekti nepavyko.Vilniuje Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai
Vaikystę prisiminęs N.Giga: mama visada būdavo šalia
LKL TV Motinos dienos proga parengė reportažą su Klaipėdos „Neptūno“ aukštaūgiu Norbertu Giga.Krepšininkas interviu pasakojo apie savo ryšį su mama ir labiausiai
"Lietkabelį" įveikęs "Neptūnas" pateko į atkrintamąsias
Klaipėdos „Neptūnas“ (13/21) užsitikrino vietą „Betsafe-LKL“ atkrintamosiose. Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai namuose 83:73 (16:17, 25:19, 24:19, 18:18) palaužė
"Neptūno" sąskaitoje - labai svarbi pergalė Alytuje
Klaipėdos „Neptūnui“ (12/21) labai svarbios pergalės, norint įsitvirtinti Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) atkrintamųjų aštuonete.Tai pavyko padaryti
Jogėla - apie karjeros pradžią, ankstyvą pažintį su traumomis ir "Neptūno" sezoną
LKL TV interviu rubrikoje žiūrovų šįkart laukia trumpas pašnekėsys su Klaipėdos „Neptūno“ puolėju Matu Jogėla.Atletiškumo nestokojančiam uostamiesčio krepšininkui
"Vienas ant vieno" - "Neptūno" žaidėjai spėliojo vienas kito statistiką
LKL TV rubrikoje „Vienas ant vieno“ sudalyvavo Klaipėdos „Neptūno“ duetas – Benas Griciūnas ir Džiugas Slavinskas.Jiedu spėliojo, kuris iš jų yra surinkęs didesnius
Lenktynės dėl LKL atkrintamųjų: savo spėjimus pateikė žurnalistai
„Betsafe-LKL“ čempionate artėja lemiamų reguliariojo sezono kovų metas.Kol kas vietą ketvirtfinalyje užsitikrino tik keturi  klubai – Kauno „Žalgiris“ (26-3),
Uostamiestyje - itin svarbi "Neptūno" pergalė
Ketvirtadienio vakarą Klaipėdoje vykusiose rungtynėse, uostamiesčio krepšininkai iškovojo 10-ąją pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate.Tomo Gaidamavičiaus vadovaujami Klaipėdos
Kievinas: mano tikslas buvo, kad trofėjai grįžtų į mano miestą Vilnių
2014 metai – tai buvo paskutinieji metai, kai Vilniaus „Kibirkštis“ kėlė į viršų dar tuo metu Lietuvos moterų lygos (LMKL) titulą. Praėjo kone septyneri metai, kuomet
Ilgai be tritaškių gyvenęs "Žalgiris" laimėjo Klaipėdoje
Kauno „Žalgirio“ (24/3) komanda Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) ketvirtąkart sezone 88:72 (17:16, 21:15, 26:20, 24:21) svečiuose įveikė Klaipėdos „Neptūną“
"Juventus" laimėjo paskutinių sekundžių trilerį Klaipėdoje
Trečiadienio vakarą „Betsafe-LKL“ čempionate dramatišką devynioliktąją sezono pergalę iškovojo Utenos „Juventus“ (19-10) komanda. Uteniškiai išvykos
Kėdainiuose – užtikrinta šeimininkų pergalė prieš "Neptūną"
Džiugus vakaras Kėdainiuose – taip galima apibūdinti Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) rungtynes, kuriose „Nevėžis-Optibet“ (8-20) užtikrintai 88:77 įveikė
"Neptūnas" pasirašė sutartį su perspektyviu klaipėdiečiu
Klaipėdos „Neptūnas“ pasirašė ilgalaikę sutartį su perspektyviu klaipėdiečiu Kristupu Keiniu.2004 m. gimęs žaidėjas praėjusiame sezone atstovavo Klaipėdos „Neptūną-Akvaservis“
Kapitono vedamas "Lietkabelis" sunkiai palaužė "Neptūną"
Panevėžio „Lietkabelis“ (18/9) įsirašė dar vieną pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate.Kapitono Vytenio Lipkevičiaus vedami Nenado Čanako auklėtiniai namuose 82:77 (25:17,
Gailius – apie išsiskyrimą su vokiečiais, dabartinį "Neptūną" ir tikslus likusiam sezonui
Ilgametis Klaipėdos „Neptūno“ žaidėjas Deividas Gailius dar sykį apsimovė gimtojo miesto komandos marškinėlius. Po nesėkmingai susiklosčiusio trumpo karjeros etapo Vokietijoje,
Į "Neptūną" grįžusio Gailiaus baudos metimas išplėšė pergalę prieš kėdainiečius
Deividas Gailius sugrįžo į Klaipėdą ir tai padarė su trenksmu.Jis tapo „Neptūno“ (9/17) lyderiu ir Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) namų rungtynėse baudos
Prakeiksmas nutrauktas: "Kibirkštis-MRU" tapo Lietuvos čempione po 7 metų pertraukos
Vilniaus „Kibirkštis-MRU“ nutraukė titulų badą „Huawei Moterų lygoje“. Gitauto Kievino auklėtinės klampiose ketvirtose finalo rungtynėse Klaipėdoje 61:52 (10:9,
Rima Daunienė: krepšinis teka mano gyslomis (interviu)
Gimtajame Panevėžyje moterų krepšinį puoselėjanti Rima Daunienė su pasididžiavimu stebi po „Huawei Moterų lygos“ žemėlapį pasklidusias auklėtines. Šį sezoną dėmesys
Į "Neptūną" grįžta Gailius
Klaipėdos „Neptūnas“ artimiausiu metu sulauks pastiprinimo. Į komandą grįžta klaipėdietis Deividas Gailius. 2020-2021 m. sezoną Bonos „Telekom Baskets“ pradėjęs D.Gailius
"Neptūne" užfiksuotas COVID-19 atvejis pakeitė 4 LKL rungtynių datas
Dėl užfiksuoto  teigiamo COVID-19 ligos atvejo Klaipėdos „Neptūno“ komandoje bei siekiant išvengti COVID-19 viruso tolimesnio plitimo komandų tarpe, yra nukeliamos 2020-2021
"Neptūno" pasaka tęsiasi: finalo starte paguldyta "Kibirkštis-MRU" (komentarai)
Klaipėdos „Neptūno“ sezono pasaka tęsiasi. Andros Gabalytės vadovaujamas uostamiesčio klubas „Huawei Moterų lygos“ pirmose finalo rungtynėse Vilniuje 72:69 (20:8, 14:24,
Kievinas – apie grėsmingą "Neptūną", nueitą kelią iki finalų ir darbo malonumą
Kai Vilniaus „Kibirkšties-MRU“ komanda 2014-aisiais paskutinį kartą į viršų kėlė Lietuvos čempionių trofėjų, dabartinis jos strategas Gitautas Kievinas buvo ką tik
"Šiauliai" tiesiog sumindė svečius iš Klaipėdos
Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) sekmadienį vyko vienintelis mačas, kuriame didesnės intrigos žiūrovai nesulaukė.„Šiaulių“ (7/18) ekipa namuose 99:68
Jocytės komanda Eurolygos ketvirtfinalį pradėjo triuškinamu pralaimėjimu
Pirmose moterų Eurolygos ketvirtfinalio rungtynėse skaudžiai nudegė Vilerbano „LDLC ASVEL Feminin“ komanda, kuriai atstovauja Justė Jocytė.Valery Demory auklėtinės trečiadienį Vengrijoje
"Neptūnas" sensacingai eliminavo kaunietes – Moterų lyga turės naujas čempiones
„Huawei Moterų lyga“ turės naujas čempiones. Klaipėdos „Neptūnas“ antrose pusfinalio rungtynėse savo aikštėje 73:59 (28:17, 13:15, 20:20, 12:7) pranoko Kauno
Vienuoliktą pergalę iš eilės iškovojęs "Rytas" pasiekiė šio sezono rekordą
Šeštadienio vakarą Klaipėdoje vykusiose rungtynėse, svečiai iš Vilniaus pratęsė savo pergalių seriją „Betsafe-LKL“ čempionate.Giedriaus Žibėno vadovaujami Vilniaus
Į "Neptūną" grįžęs Dorsey – apie svetingą Lietuvą, tamsiausius karjeros laikus ir potraukį futbolui
Klaipėdos „Neptūnas“ šį 2020-2021 m. „Betsafe-LKL“ čempionato sezoną pradėjo kaip lietuviškiausia komanda. Pusę sezono Klaipėdos klube nerungtyniavo nė vienas