Naujienos kraunasi...

Kodėl tuštėja Lietuvos krepšinio arenos?

Autorius: Balys Šmigelskas | Alfa.lt.
Kodėl tuštėja Lietuvos krepšinio arenos?
Gabrielės Urbonaitės nuotr.
Menko žiūrovų susidomėjimo sulaukęs Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) finalinis aštuonetas paskatino diskusijas apie vadybininkų strategines klaidas ir sporto mėgėjų pasyvumą.

Naujienų portalas Alfa.lt savo skaitytojams nusprendė pateikti savotišką virtualią diskusijos versiją, kurioje savo požiūrį į krepšinio klubo valdybą ir žiūrovų pritraukimą į arenas dalijosi buvęs LKF generalinis sekretorius Mindaugas Balčiūnas, Vilniaus „Lietuvos ryto“ atstovas spaudai Remigijus Kazilionis, ilgametis Vilniaus klubo vadybininkas Jonas Vainauskas ir „Žalgirio“ direktorius Paulius Motiejūnas.

Kodėl LKF finalą tarp principinių varžovų Kaune stebėjo vos 5 tūkst. sirgalių? Kodėl „Lietuvos rytas“ rungtynes su LKL autsaideriu Mažeikių „Mažeikių“ klubu kviečia stebėti už 5 eurus (17,26 lito), o „Žalgiris“ Eurolygos rungtynes su Stambulo „Galatasaray“ kviečia stebėti už 6 eurus (20,72 lito)? Kokius žingsnius pagrindiniai šalies klubai numato tolimesnėje savo strategijoje?

Kokias pagrindines išvadas reikėtų padaryti organizatoriams po įvykusio LKF finalo aštuoneto? – Alfa.lt paklausė M. Balčiūno.

Nenoriu vertinti ar juo labiau kritikuoti. Kiekviena organizacija, pasirinkdama renginio vietą, siekia savo tikslų. Aišku, po to reikia labai įdėmiai pasižiūrėti, ar jie buvo pasiekti. Nežinau, pagal kokius kriterijus LKF turnyrą pasirinkta organizuoti būtent Kaune. Galiu kalbėti tik už save. Su gerbiamu treneriu Vladu Garastu 2007 m. atgaivinome šį turnyrą ir pagrindinė idėja buvo populiarinti krepšinį ir plėsti jį periferiniuose regionuose. Mėgėjams buvo sukurta galimybė konkuruoti su profesionalais. Susidomėjimas buvo didelis – taurėje dalyvavo dešimtys komandų. Tuomet „Šiaulių“ klubas buvo tarp LKL lyderių ir 6 ar 7 LKF etape rungtyniavo su visiška mėgėjų komanda. Toks ir buvo pagrindinis žavesys.

Finalai taip pat vykdavo periferijose. Tais laikais LKL vykdavo 2 ratų sistema ir „Žalgiris“ ar „Lietuvos rytas“ į miestelius atvykdavo tik kartą per metus. Buvo laikmetis, kai grandai atsisakė dalyvauti LKF taurėje. Tuomet koncentravomės į vietinius miestelius ir norėjome sukurti šventę būtent jiems.

Dabartinis formatas įdomus, bet turbūt visos pirmos 8 Ispanijos komandos gali žaisti Eurolygoje, o intrigos pas mus trūksta. „Šiaulių“–„Neptūno“ rungtynės susiklostė netikėtai, bet Kaune šios komandos neįdomios. Kaunas yra pamalonintas aukščiausio lygio krepšinio ir jo sužavėti Šiaulių ar Klaipėdos klubai negali. Suprantu, kad LKF vadovai kainų pasirinkimą grindė didele arenos talpa, tačiau ir man finalo metu rūpėjo ne krepšinis, o tai, kaip paguldyti vaikus. Visiškai normalu, kad kartais ne viskas pavyksta, nėra nė vieno vunderkindo, bet išvadų po šio renginio galima pasidaryti nemažai.

Įdomi ir klubinė rinkodara. „Lietuvos rytas“ už savaitgalio dvikovą su „Mažeikiais“ prašo 5 eurų, o „Žalgiris“ į ketvirtadienio Eurolygos mačą su „Galatasaray“ vilioja už 6 eurus...

Reikia prisiminti, kad „Žalgiris“ valdo sumą, kuri didesnė už kai kurių metinį savivaldybių biudžetą. Ar mums priimtina, kad sporto organizacijos pasmerktos nuolatos skendėti skolose su neaiškia perspektyva? Reikia žiūrėti į galutinį balansą – tada galėsime pasakyti, kas dirba gerai, kas ne. Galbūt vienam klubui reikia pridėti krūvą savivaldybės lėšų, o kitas geba išsilaikyti iš rėmėjų ir uždirbtų pinigų. Nežinau, kaip „Lietuvos rytas“ elgsis atvykęs į „Siemens“ areną, tikiu, kad sugrįžimas tikrai įvyks, bet žinau, kad vilniečiai planuoja labai rimtus pokyčius, kurie itin teigiamai atsilieps viso krepšinio vystymuisi.

Lietuvoje profesionalus sportas žengia į komercijos sektorių, o čia taisyklės labai aiškios. Jeigu kažkas vyksta nerentabiliai, yra tik 2 keliai – uždarymas arba reorganizavimas. Diskusijų versle labai mažai. Mes kažkodėl dar kartais gyvename mąstymu, kad kažkas duoda biudžetą ir mums belieka jį tik išleisti. Kita vertus, nė viena LKL komanda neišgyventų be savivaldos paramos. Šiuo atžvilgiu labai rimtai atrodo Utenos miestas, kuris klubo rėmėjams įstatymų ribose yra sukūręs labai palankias lengvatines sąlygas.

Kazilionis: Lietuvoje matome daug kičinių, tačiau savo kaina brangių projektų

„Kodėl mes už dvikovą su „Mažeikiais“ prašome 5 eurų, o „Žalgiris“ į mačą su „Galatasaray“ įleidžia už 6 eurų sumą? Tiesiog tokia mūsų kainodara. Kauniečiai turi areną, kurią patys valdo ir gali nustatyti kokias tik nori kainas. Jie bando pasiekti kuo didesnį žmonių skaičių, o situacija tokia, kokia yra. „Siemens“ arenoje mums neapsimoka žaisti finansiškai. Negali sakyti, kad visai nežaidėme joje šį sezoną. Spalį buvo mačas su „Žalgiriu“. Kovo mėnesį su kauniečiais žaisime „Lietuvos ryto“ arenoje, nes komanda yra pripratusi prie treniruočių salės ir būtent į ją norime pasikviesti žiūrovus. Tai yra sudėtinga diskusija. Klubo valdyba nusprendė, kad galima bandyti tokią rinkodaros strategiją ir ją mes vykdome.

Krepšinis – brangus malonumas. Reikia mokėti nemažus atlyginimus krepšininkams. Bilietai yra vienas iš būdų surinkti pajamų. Aišku, mums sunku pasiekti Ispanijos lygį, kur yra kita perkamoji galia, bet krepšinis negali būti pigus produktas. Ta dalis, gaunama į biudžetą už parduotus bilietus, tikrai neįspūdinga. Lietuvoje matome daug kičinių renginių, kurie yra brangūs. Tuo metu sportas yra tikra kova ir realios emocijos – tai turi savo kainą.

Sirgaliai Lietuvoje yra atsivalgę krepšinio. Tą rodo Kauno arenos pavyzdys. Pirmais metais naujoji arena buvo pilna bet kokiose rungtynėse, o dabar ji neužsipildo per kai kuriuos svarbiausius susitikimus. Toks yra bendras lietuvių požiūris į krepšinį. Galbūt daug kas mano, kad krepšinis neatitinka to lygio, kuris buvo anksčiau. Kalbu apie visus LKL klubus. Po „EuroBasket 2011“ visi pamatė didžiulį žiūrovų lankomumo smukimą. Niekada nesakėme, kad esame nutraukę santykius su „Siemens“ arena. Visada žiūrime į esamą situaciją, ateityje ji gali pasikeisti“, – mintimis dalijosi „Lietuvos ryto“ atstovas R. Kazilionis.

Vainauskas: sirgaliai nuo klubo nusisuko ne be pagrindo

„LKF finalo lankomumas yra adekvati žiūrovų reakcija. Krepšinis nebesukuria tokios kokybės ir intrigos – nugalėtojas aiškus beveik iš anksto. Viena staigmena gali įvykti ketvirtfinalyje, bet finalo kokybė yra gerokai kritusi. Yra sirgalių, kurie į krepšinį eina bet kuriuo atveju, bet kitų žmonių reakcija man yra visiškai normali ir suprantama. Tai pakankamai prasto kai kurių klubų darbo rezultatas. Neteisinga sakyti, kad Europos čempionatas Lietuvoje nusmukdė tolimesnį arenų lankomumą. Tiesiog taip sutapo, kad būtent 2011–2012 m. sezone baigėsi reali konkurencija tarp „Žalgirio“ ir „Lietuvos ryto“. Įvardinkime labai aiškiai – Lietuvos krepšinio klubinė vertė yra būtent šių komandų akistata. Anksčiau už tokį produktą žmonės būtų mokėję ir 8, ir 80 eurų. Komanda 25 minutes sau gali leisti žaisti antra sudėtimi ir vis tiek laimėti rungtynes. Nemanau, kad toks krepšinis nusipelno pilnos salės.

Už rungtynes su „Mažeikiais“ gali prašyti kiek nori. Noriu grįžti prie pačios problemos esmės. Turime blogai dirbantį klubą, nuo kurio nusisuko sirgaliai ir nusisuko ne be pagrindo – rezultatų nėra, žaidimo nėra ir nėra daug metų iš eilės. Nieko kito ir negalima tikėtis. Kainą galima derinti pagal varžovus, žaidimo kokybę, esamą sportinę formą. Yra daug galimų formų, bet kai nesukuri vertės ir nuolat regresuoji, o ne progresuoji, kainodarą gali daryti kokią tik nori, bet ji nepadės.

Situaciją su „Siemens“ arena jums galiu išaiškinti labai paprastai. Su ja „Lietuvos rytas“ buvo pasirašęs abipusę rizikos sutartį. Kol klubas žaidė gerai ir žmonės išpirkdavo visus bilietus į Europos taurės, Eurolygos kovas, jau nekalbant apie mačus su „Žalgiriu“, rizikos sutartis pasiteisino tiek vienai, tiek kitai šaliai. „Siemens“ arena iš to daug uždirbdavo. Be jokios abejonės, tai buvo labai naudinga ir „Lietuvos rytui“ – nemokėti nuomos mokesčio, o procentą nuo parduotų bilietų. Kai „Lietuvos rytas“ į Eurolygos rungtynes surenka po 1500–2000 žiūrovų, „Siemens“ arenai per brangu rezervuoti 2–3 dienas. Juk reikia apšildyti salę, uždegti šviesas, aptarnauti atvykstančias komandas. Toks arenos vadovų žingsnis buvo visiškai suprantamas – jie nustatė visiems vienodą fiksuotą nuomos kainą. Jeigu komanda žaistų gerai, tikrai nebūtų problemų susitarti, rizikos sutartis iš karto būtų atnaujinta“, – kalbėjo ilgametis „Lietuvos ryto“ vadybininkas J. Vainauskas.

Motiejūnas: anksčiau nuvažiavęs pas bet ką į svečius rasdavai įjungtas krepšinio rungtynes

„Dabar su federacija daug diskutuojame, kodėl taip atsitiko ir ką reikėtų keisti. Tai buvo pirmasis kartas, kai taikoma finalinio aštuoneto sistema. Yra apie ką pagalvoti dėl rungtynių laiko ar kainų. Aišku, labai lengva dabar viską kritikuoti ir galvoti, kaip būtų buvę geriau. Dienos bilietas kainavo 10 eurų. Už tai žiūrovas galėjo gauti 4 rungtynes – 2 vyrų, 2 moterų. Tokia kaina tikrai nedidelė. Aišku, jeigu su tokiu bilietu eisi tik į vienas rungtynes, tokia kaina taps nemaža.

Nenoriu kritikuoti ar komentuoti kitų sprendimų, ypač vilniečių. Nėra tikslingo varianto, kuris veikia. Mes padarėme didelius žingsnius, kurie padėjo mūsų žiūrovams – sukūrėme savo bilieto platinimo sistemą, turime artimą ryšį su sirgaliais. Be to, dirbame su universitetais, mokyklomis, didžiausiomis įmonėmis, taikome įvairias akcijas. Dirbame ties daugeliu krypčių, ir kaina yra tik viena iš daugelio. Mums svarbu, kad žmogus atėjęs atsigertų, pavalgytų, nusipirktų suvenyrą. Nuo viso to gauname pajamas. Kitos komandos galvoja tik apie bilietus, o mes plečiame savo paslaugų lauką, mūsų pajamų galimybės yra kur kas didesnės. Savam krašte pranašu nebūsi. Mūsų patarimų nelabai kas klausia ar domisi. Visi supranta krepšinį, marketingą ir gali mus pamokyti. Esame visada atviri ir stengiamės kontaktuoti su kitais Eurolygos klubais ir perimti jų gerąją patirtį. Visada dalyvaujame Eurolygos mokymuose ir patys rengiame seminarus. Netgi ta pati bilietų platinimo įmonė yra iš Ispanijos, kuri dirba su daugeliu prestižinio turnyro komandų. Einame teisinga linkme, bet tikrai nesakome, kad viską jau padarėme, apie naujoves galvojame visada.

Nesakyčiau, kad savo juodą darbą padarė „EuroBasket 2011“. Nepamirškime, kad krepšinis dingo iš nemokamų televizijų geriausių laikų eterio. Atsiminkite, anksčiau ketvirtadienio, penktadienio vakarais nuvažiuok pas bet ką į svečius ir rasi įjungtas krepšinio rungtynes. Dabar visokie šokiai, šuoliai ir kiti šou projektai“, – sakė „Žalgirio“ direktorius P. Motiejūnas.

Komentuoti
Donce30002015-02-26 14:09:54 Cituoti
aktualesnis klausimas: kodel tusteja EB komentatoriu musio laukas? :/
Puslapiai: 1
Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
Rinktinė laukia sirgalių: startavo vieša prekyba bilietais
Rinktinė laukia sirgalių: startavo vieša prekyba bilietais
Praėjusią savaitę startavusi išankstinė bilietų prekyba į birželio 29 – liepos 4 dienomis „Žalgirio“ arenoje vyksiantį olimpinės atrankos krepšinio turnyrą
Finalo seriją "Žalgiris" pasitiks atnaujinęs marškinėlius (Motiejūno komentaras)
Finalo seriją "Žalgiris" pasitiks atnaujinęs marškinėlius (Motiejūno komentaras)
Kauno „Žalgirio“ krepšininkai trečiadienio vakarą pradės kovą jau dėl 28-ojo „Betsafe–LKL“ čempionų titulo. Pirmąsias finalo serijos rungtynes „Žalgirio“
Žalia šviesa: olimpinę atranką arenoje galės stebėti tūkstančiai Lietuvos aistruolių
Žalia šviesa: olimpinę atranką arenoje galės stebėti tūkstančiai Lietuvos aistruolių
Po trečiadienį įvykusio Vyriausybės posėdžio paaiškėjo, jog birželio pabaigoje Kaune vyksiančiame olimpinės atrankos krepšinio turnyre Lietuvos rinktinę arenoje galės palaikyti
Hermannssonas: lietuviai ir islandai turi tam tikrą ryšį, pavyzdžiui, mes su Giedraičiu
Hermannssonas: lietuviai ir islandai turi tam tikrą ryšį, pavyzdžiui, mes su Giedraičiu
Islandijos ir Lietuvos krepšinis niekada neturėjo daug bendrų paralelių: vienoje šalyje oranžinio kamuolio virusas tik skinasi kelią tarp kitų sporto šakų, o lietuviai didžiuojasi
Maskoliūnas išrikiavo rinktinės pajėgas, sąraše – 3 NBA žaidėjai (trenerio komentaras)
Maskoliūnas išrikiavo rinktinės pajėgas, sąraše – 3 NBA žaidėjai (trenerio komentaras)
Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės vyriausiasis treneris Darius Maskoliūnas paskelbė kandidatų sąrašą, kurie ruošis olimpinės atrankos krepšinio turnyrui ir sieks iškovoti
Prieš olimpinės atrankos turnyrą – kontrolinės rungtynės namuose
Prieš olimpinės atrankos turnyrą – kontrolinės rungtynės namuose
Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė jau kitą mėnesį pradės pasiruošimą olimpinės atrankos krepšinio turnyrui, kuris birželio 29 – liepos 4 dienomis vyks Kaune, „Žalgirio“
Lietuvos rinktinė sužinojo varžovus 2022 metų Europos čempionate
Lietuvos rinktinė sužinojo varžovus 2022 metų Europos čempionate
Ketvirtadienį Berlyne ištraukti 2022 metų Europos krepšinio čempionato burtai. Dariaus Maskoliūno treniruojama Lietuvos rinktinė pateko į B grupę, kur žais su Vokietijos, Prancūzijos,
Atėnuose kritikos sulaukęs Eurolygos vadovas rengia atsakomąjį žingsnį ("Barca" nuo įvykių "atsižegnojo")
Atėnuose kritikos sulaukęs Eurolygos vadovas rengia atsakomąjį žingsnį ("Barca" nuo įvykių "atsižegnojo")
Viešai pasklidus žinioms apie tai, kad Atėnuose praėjusį savaitgalį susirinko Eurolygos turnyro organizavimo niuansais nepatenkintų klubų atstovai, į situaciją sureagavo ir pats organizacijos
Slaptame Eurolygos vadovų susitikime – kirčiai turnyro vadovui
Slaptame Eurolygos vadovų susitikime – kirčiai turnyro vadovui
Graikijos sporto naujienų portalas Gazzetta.gr praneša, kad šios šalies sostinėje Atėnuose įvyko slaptas dalies Eurolygos klubų vadovų susitikimas, į kurį keliavo ir vienas
"Žalgirio" sezoną įvertinęs D.Motiejūnas apie kvietimą į rinktinę: kvies – svarstysiu
"Žalgirio" sezoną įvertinęs D.Motiejūnas apie kvietimą į rinktinę: kvies – svarstysiu
Ketvirtąjį sezoną Kinijoje žaidžiantis ir Sindziango „Flying Tigers"gretose įsitvirtinęs Donatas Motiejūnas, regis, ir vėl yra savo karjeros pike. Po 22,5 taško pelnantis ir
Į ateitį žvelgiantis "Žalgirio" vadovas – apie sezoną Eurolygoje, skolas ir naujus pajamų šaltinius
Į ateitį žvelgiantis "Žalgirio" vadovas – apie sezoną Eurolygoje, skolas ir naujus pajamų šaltinius
Ketvirtadienio vakarą Kauno „Žalgirio“ krepšininkai įspūdinga pergale užbaigė 2020–2021 m. Eurolygos sezoną. Iškovoję 17 pergalių per 34 sužaistas rungtynes žalgiriečiai
"Žalgirio" vadovas pateikė pasiūlymą vyriausybei: pasiruošę rasti būdų žmonėms grįžti į socialinį gyvenimą
"Žalgirio" vadovas pateikė pasiūlymą vyriausybei: pasiruošę rasti būdų žmonėms grįžti į socialinį gyvenimą
Pastaruoju metu vis daugiau kalbama, kad karantino priemonės tapo mažiau veiksmingos, žmonės pavargo nuo uždaro gyvenimo būdo ir trūksta ateities vizijos apie grįžimą į socialinį ir kultūrinį
Prieš Europos čempionato burtus atverstos dar dvi kortos, kurios nebegresia Lietuvai
Prieš Europos čempionato burtus atverstos dar dvi kortos, kurios nebegresia Lietuvai
Visos keturios 2022 metų Europos vyrų krepšinio čempionato šeimininkės pasinaudojo teise prieš burtų traukimo ceremoniją pakviesti į savo grupę po vieną rinktinę. Paskutiniosios
Kalnietis – apie rusiškas pirtis, rinktinę išgelbėjusį bloką ir Jankūno greitį
Kalnietis – apie rusiškas pirtis, rinktinę išgelbėjusį bloką ir Jankūno greitį
Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės kapitonui ir Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ klubo įžaidėjui Mantui Kalniečiui šis pandemijos paženklintas sezonas karjeroje yra išskirtinis
Aiškios septynios komandos, kurių Lietuvos rinktinė išvengs Europos čempionato grupių etape
Aiškios septynios komandos, kurių Lietuvos rinktinė išvengs Europos čempionato grupių etape
Tarptautinė krepšinio federacija (FIBA) paskelbė 2022 metų Europos vyrų krepšinio čempionato pirmo etapo burtų krepšelius.Lietuviai pateko į antrą pagal pajėgumą krepšelį
Žalgiriečių rūbinė atsiveria visiems – sirgaliai kviečiami tapti "Žalgiris Insider" prenumeratoriais
Žalgiriečių rūbinė atsiveria visiems – sirgaliai kviečiami tapti "Žalgiris Insider" prenumeratoriais
Didžiulį sirgalių būrį Lietuvoje ir už jos ribų vienijantis Kauno „Žalgiris“ pristato naujovę sirgaliams – dienos šviesą jau išvydusią „Žalgiris Insider“
Karnišovo prisiminimai apie 1996 m. olimpinę bronzą: pasitikėjimas ir lietuviškos dainos Atlantoje
Karnišovo prisiminimai apie 1996 m. olimpinę bronzą: pasitikėjimas ir lietuviškos dainos Atlantoje
Prieš ketvirtį amžiaus Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė antrą kartą iš eilės iškovojo olimpinę bronzą. Tai buvo paskutinė olimpiada, kurioje žaidė legendinė Lietuvos
Rezervinei šalies rinktinei vadovaus Urbonas
Rezervinei šalies rinktinei vadovaus Urbonas
Antradienį, vaizdo konferencijos būdu vyko Lietuvos krepšinio federacijos Vykdomojo komiteto posėdis. Jo metu buvo patvirtintas studentų rinktinės treneris, Lietuvos 3×3 čempionato nuostatai
Oficialu: rinktinė Europos čempionato rungtynes žais Vokietijoje (Sabonio komentaras)
Oficialu: rinktinė Europos čempionato rungtynes žais Vokietijoje (Sabonio komentaras)
Likus daugiau nei mėnesiui iki „FIBA EuroBasket 2022“ burtų traukimo ceremonijos paaiškėjo, kad Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė Europos čempionato grupės rungtynes žais
Aiškėja miestas ir pirmasis Lietuvos rinktinės varžovas Europos čempionate (komentarai)
Aiškėja miestas ir pirmasis Lietuvos rinktinės varžovas Europos čempionate (komentarai)
Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė Europos čempionato grupės rungtynes tūrėtų žaisti Vokietijoje, Kelno mieste. FIBA tai tūrėtų patvirtinti penktadienį vyksiančio posėdžio metu.Šiandien
Reakcija į Nepriklausomybės atkūrimą: Ispanijos žiniasklaidoje – itin drąsūs Sabonio ir Chomičiaus žodžiai
Reakcija į Nepriklausomybės atkūrimą: Ispanijos žiniasklaidoje – itin drąsūs Sabonio ir Chomičiaus žodžiai
Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimas 1990-ųjų kovo 11-ąją užbaigė ir beveik penkis dešimtmečius trukusią mūsų šalies sportininkų atstovavimo sovietinės imperijos rinktinėms
"Žalgirio" vadovas ieško pagalbos: situacija liūdna, žaidėjams vėluoja algos
"Žalgirio" vadovas ieško pagalbos: situacija liūdna, žaidėjams vėluoja algos
Kauno „Žalgirio“ prezidentas Paulius Motiejūnas, „Betsafe LKL“ prezidentas Remigijus Milašius bei Lietuvos krepšinio federacijos generalinis sekretorius Mindaugas
Atnaujintame FIBA reitinge vyrų rinktinė išlaikė turėtą poziciją
Atnaujintame FIBA reitinge vyrų rinktinė išlaikė turėtą poziciją
FIBA atnaujino pasaulio krepšinio rinktinių reitingą po trečiojo FIBA ​​žemyninės taurės kvalifikacinių varžybų lango. JAV išlaikė aukščiausią vietą reitinge, o į
Olimpinio krepšinio turnyro tvarkaraštis: Lietuva žaistų anksti ryte
Olimpinio krepšinio turnyro tvarkaraštis: Lietuva žaistų anksti ryte
Pirmadienį buvo paskelbtas FIBA olimpinio turnyro Tokijo žaidynėse tvarkaraštis.Tokijo olimpinėse žaidynėse aiškios 8 dalyvės: JAV, Ispanija, Argentina, Prancūzija, Australija, Iranas,
Rinktinės kančias dėl kelialapio į EČ stebėjo net trečdalis Lietuvos
Rinktinės kančias dėl kelialapio į EČ stebėjo net trečdalis Lietuvos
Europos vyrų krepšinio čempionato atrankos rungtynes, transliuotas per TV3 vasario 20 ir 22 d., kuriose lietuviai susirungė su Čekija ir Danija, pasižiūrėjo beveik 900 tūkst. žiūrovų,
Kalniečio blokas padėjo išvengti Lietuvos rinktinės kracho (komentarai)
Kalniečio blokas padėjo išvengti Lietuvos rinktinės kracho (komentarai)
Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė vasario 22 d. (pirmadienį) Vilniaus „Avia Solutions Group“ arenoje žaidė 2022 metų Europos čempionato atrankos etapo C grupės paskutiniojo –
Rinktinė paskelbė žaidėjus, kurie nerungtyniaus prieš Daniją
Rinktinė paskelbė žaidėjus, kurie nerungtyniaus prieš Daniją
Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės treneriai išsirinko sudėtį lemiamoms Europos krepšinio čempionato atrankos rungtynėms su Danijos rinktine.Trenerių sprendimu šiose rungtynėse
Itin taikliai atakavę lietuviai nepaliko vilčių čekams (video komentarai)
Itin taikliai atakavę lietuviai nepaliko vilčių čekams (video komentarai)
Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė vasario 20 d. (šeštadienį) Vilniaus „Avia Solutions Group“ arenoje žaidė 2022 metų Europos čempionato atrankos etapo C grupės penktojo

Vartotojo meniu
Diskusijos
NBA 2014-2015 (1022) 01.08 18:51
Krepšinio torentai (155) 09.09 19:51
EuroBasket 2015 (56) 01.09 07:15
Nauja Eurobasket.lt versija (755) 11.17 15:45
Apie
Draugaukime