Koronaviruso užkluptas "Rytas" namie įveikė "Lietkabelį"

Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) šeštadienį vyko intriguojančios rungtynės tarp koronaviruso išretinto Vilniaus „Ryto“ (3-1) ir Panevėžio „Lietkabelio“ (2-3).

Sostinėje Giedriaus Žibėno auklėtiniai 85:71 (19:15, 21:26, 22:14, 23:16) palaužė Nenado Čanako kariauną.

„Ryto“ komandai šiose rungtynėse nepadėjo Margiris Normantas bei Martynas Pacevičius, kuriems diagnozuotas koronavirusas.

Susitikimas prasidėjo labai lygiai, o ekipos viena po kitos keitėsi metimais. Vos pabandžius „Lietkabeliui“ atitrūkti, „Rytas“ lygino rezultatą (14:14), o prie to prisidėjo ir ekipos naujokas Marko Tejičius. Pirmą kėlinį tritaškių su sirena uždarė Kennethas Smithas, tad tik tai leido vilniečiams pirmauti 19:15. Antrajame kėlinyje situacija buvo panaši, nė viena ekipa nepabėgo labiau, o Gedimino Oreliko tolimas šūvis suteikė svečiams minimalią persvarą – 41:40. Jam tai buvo antrasis mačo tolimas metimas.

Vilniečių gretose po pirmos mačo dalies ryškiausias buvo Ivanas Buva, pelnęs 14 taškų ir atkovojęs 5 kamuolius per 12 minučių.

„Rytas“ po didžiosios pertraukos pridėjo tris tolimus metimus, surengė atkarpą 16:4 ir taip atitrūko – 56:45. Panevėžio ekipa šiek tiek sumažino atsilikimą, tačiau po trijų kėlinių ekipas skyrė 7 taškai – 55:62. Vis tik intriga dar liko, nes laiko atsitiesti „Lietkabelis“ turėjo. Dž.Gagičius dominavo savo aikštės pusėje, krovė į krepšį, pataikė su pražanga, tad komandas skyrė jau tik 5 taškai – 64:69. Liko pusė ketvirčio, Nikola Radičevičius pataikė abi baudas (66:69), tačiau T.Leissneris ir A.Butkevičius taip pat neklydo, o G.Radzevičius pataikė labai reikšmingą tolimą metimą – 76:67.

Liko pusketvirtos minutės, G.Radzevičius su K.Smithu kūrė dar vieną gražų epizodą, po kurio „Rytui“ beliko žingsnis iki pergalės – 80:69.

T.Leissneris įpusėjus ketvirtam kėliniui paliko aikštę, nes pasijuto blogai. Jį išlydėjo medikai.

„Ryto“ komanda pataikė 9 tolimus metimus, iš kurių 3 pridėjo G.Radzevičius 2 – K.Smithas. „Lietkabelio“ ekipa įmetė 5 tritaškius (po 2 – G.Oreliko ir K.Žemaičio sąskaitoje).

Nugalėtojų gretose su 20 taškų išsiskyrė I.Buva, po 15 pelnė A.Butkevičius ir G.Radzevičius, o panevėžiečiams 19 taškų pelnė Dž.Gagičius, 10 – G.Orelikas.

„Ryto“ debiutantas Marko Tejičius per 4 minutes pelnė 4 taškus (1/1 dvit., 2/2 baud.), blokavo metimą ir 2 kartus prasižengė.

"Rytas": Ivanas Buva 20 (7 atk. kam.), Gytuis Radzevičius (3/4 trit., 5 atk. kam.) ir Arnas Butkevičius (5 atk. kam., 5 rez. perd., 3 per. kam.) po 15, Vaidas Kariniauskas 11 (4/4 dvit., 2 per. kam.), Kennethas Smithas (2/3 trit., 5 atk. kam., 6 rez. perd.) ir Tanneris Leissneris po 8, Marko Tejičius 4 (4 min., 1/1 dvit., 2/2 baudų, 1 bl., 2 praž.), Mindaugas Girdžiūnas (0/4 trit.) ir Lukas Uleckas po 2, Arnas Adomavičius 0 (2 min.).

"Lietkabelis": Džordže Gagičius 19 (8/13 dvit.), Gediminas Orelikas 10, Kristupas Žemaitis 9, Nikola Radičevičius (6 rez. perd.) ir Panagiotis Kalaitzakis (1/5 dvit., 1/4 trit.) po 7, Dovydas Giedraitos 6, Vytenis Lipkevičius (5 atk. kam., 3 per. kam.) ir Karolis Giedraitis po 4, Kasparas Berzinis 3, Gabrielius Maldūnas 2, Grantas Vasiliauskas 0 (51 s).

Šležas – apie galimybę žaisti su Sabu bei tai, kad buvo per pigus "Unics"
„7bet-Ryto Podkaste“ apsilankė rezultatyviausias visų laikų Vilniaus „Ryto“ klubo krepšininkas Andrius Šležas. „Tai yra žmogus, kurį žino kiekvienas
Koronavirusas užpuolė "Ryto" dublerius
Dėl užfiksuoto COVID-19 viruso Vilniaus „Perlo Energijos“ komandoje nukeliamos ekipos šio ketvirtadienio (lapkričio 25 d.) rungtynės namuose su „Telšiais“.Nauja
Gražiausias LKL savaitės momentas - Stankevičiaus šūvis su sirena
„Betsafe-LKL“ čempionate ­– beveik dviejų savaičių pertrauka. Portalas LKL.lt apžvelgia paskutiniosios pirmojo turo savaitės gražiausius epizodus.Gražiausio turo epizodo laurus
Įspūdingai startavęs "Lietkabelis" išsivežė pergalę iš Šiaulių (komentarai)
Panevėžio „Lietkabelis“ (6-4) pirmąjį kėlinį laimėjo net 30:13 ir taip padėjo pamatus lengvai pergalei Saulės mieste – Nenado Čanako auklėtiniai svečiuose „Šiaulius-7bet“
Po pertraukos pabudęs "Žalgiris" Minioto debiutą pažymėjo 100 taškų
Kauno „Žalgiris“ (9/1) pozityvią savaitę užbaigė grįždamas į pergalių kelią ir „Betsafe-LKL“ čempionate.Jure Zdovco auklėtiniai namuose 101:77 (18:21,
Blaževičius prieš mūšį su Utena: akivaizdu, kad lipame iš duobės
„Betsafe-LKL“ čempionate finišuoja pirmasis varžybų ratas. Beveik visos komandos jau spėjo po kartą sužaisti tarpusavyje, tačiau šiame sezone akis į akį dar nė karto
Įsibėgėjęs „Rytas“ prieš dzūkus pratęsė pergalių seriją LKL
Vilniaus „Ryto“ (9/1) komanda rungtynes pradėjo slogiau, bet galiausiai įsirašė dar vieną pergalę į sąskaitą Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“).Giedriaus
„Pieno žvaigždės“ išvykoje palaužė Kėdainių ekipą (komentarai)
„Betsafe-LKL“ čempionate Manto Šerniaus vadovaujami Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (2/8) krepšininkai rezultatu 79:73 (21:21, 24:15, 20:18, 14:19) įveikė
Į "Ryto" lyderius besibraunantis Radzevičius: jau laikas kai turiu rodyti geriausią krepšinį
Gyčio Radzevičiaus karjeros kelias buvo gana nuoseklus ir tikėtas: dominavęs Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) jis 2018-aisias persikėlė į Utenos „Juventus“ gretas, o
Šeštadienį paaiškės KMT ketvirtfinalių poros
Ketvirtadienio vakarą pasibaigus pirmajam Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) etapui, paaiškėjo paskutinysis geriausiųjų aštuntuko nežinomasis.Juo tapo „Šiaulių-7bet“
Iki galo kovojęs "Lietkabelis" turėjo pripažinti "Partizan" pranašumą
Nesėkmę Europos taurėje patyrė Panevėžio „Lietkabelio“ (2/3) ekipa, kuri išvykoje 77:84 (14:20, 24:19, 22:27, 17:18) turėjo pripažinti Belgrado „Partizan“
Savo žiūrovų akivaizdoje "Rytas" užtikrintai nukovė "Bešiktaš"
Nuo pat pirmų minučių užsikūręs Vilniaus „Rytas“ (2-2) pasiekė antrąją pergalę FIBA Čempionų lygoje. Namų tvitovėje vilniečiai 82:69 (20:14, 21:22, 22:15, 19:18) įveikė
"Lietkabelis" vyksta į Belgradą: Čanakas prieš Obradovičių
Panevėžio „Lietkabelio“ komanda trečiadienį Europos taurės penktajame ture susitiks su vienais turnyro favoritais Belgrado „Partizan“ krepšininkais.„Partizan“
Pastiprinimas Prienuose: atvyksta Eurolygos patirties turintis serbas
Sezono pradžioje kelio į pergales Lietuvos krepšinio lygoje vis dar ieškanti Prienų „Labas GAS“ komanda sulaukė pastiprinimo. Prie ekipos jungiasi 24 metų 198 cm ūgio gynėjas Stefanas
Ar gerai mane pažįsti: Jankūnas prieš Kalnietį
LKL TV rubrikoje „Ar gerai mane pažįsti?“ žinias apie vienas kitą išbandė du Kauno „Žalgirio“ mohikanai – Paulius Jankūnas ir Mantas Kalnietis.Ilgamečiai bendražygiai
Gražiausias LKL savaitės epizodas - Radzevičius abiejose aikštės pusėse
LKL.lt portalas „Betsafe-LKL“ gerbėjams pristato gražiausių praėjusios savaitės epizodų rinkinį.Pirmoje penketuko vietoje sutinkame Vilniaus "Ryto" žaidėją Gytį Radzevičių,
Prienuose dominavęs "Neptūnas" nutraukė pralaimėjimų seriją
Antrajame kėlinyje į priekį nurūkęs ir atgal nebesidairęs Klaipėdos „Neptūnas“ (2-6) nutraukė penkių pralaimėjimų seriją „Betsafe-LKL“ čempionate.Po krepšiais
Beručka neišgelbėjo: „Pieno žvaigždės“ krito Utenoje
Trečiąją pergalę iš eilės Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) pasiekė Utenos „Uniclub Casino – Juventus“ (7/2) ekipa, kuri namuose 94:82 (25:14,
Želionis - apie legionieriaus patirtis, ryšį su Ukraina ir "Neptūno" sirgalius
LKL TV interviu rubrikoje šįkart prieš kameras atsisėdo Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkas Edgaras Želionis.Jis į uostamiesčio ekipą sugrįžo po kelerių metų pertraukos.
"Šiauliai" pratęsė pergalių seriją nugalėdami kėdainiškius (komentarai)
„Šiaulių-7bet“ (6/3) ekipa sekmadienio vakarą iškovojo ketvirtąją pergalę paeiliui „Betsafe-LKL“ čempionate.Antano Sireikos kariauna namuose 91:77 (26:13,
"Rytas" susitvarkė su kuklią rotaciją turėjusia Jonava
onavos „CBet“ komanda (4/4) vertėsi septynių žaidėjų rotacija ir pritrūkusi jėgų subyrėjo sostinėje po didžiosios pertraukos.Vilniaus „Ryto“ (8/1) klubas namuose vykusiose
Gagičius atvedė "Lietkabelį" į pergalę
Po ilgosios pertraukos veidą pakeitęs Panevėžio „Lietkabelis“ (6/4) papildė pergalių sąskaitą Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) ir išvykos mače 76:65
"Žalgirio" ir "Ryto" akistata - teisėjų akimis
Praėjusį savaitgalį įvyko pirmasis šio sezono derbis tarp Kauno „Žalgirio“ ir Vilniaus „Ryto“ komandų. Kaune 84:75 pergalę iškovojo „Ryto“
Guščikas - apie sugrįžimą po metų ir kontraktą su "Rytu"
Karolis Guščikas vėl gali šypsotis aikštėje – metus be krepšinio dėl sunkios traumos praleidęs kelmiškis vasarą prisijungė prie Pasvalio „Pieno žvaigždžių“.Praėjusį
„Ausinių iššūkyje“ – Sabeckio ir Danusevičaus dvikova
LKL TV aistruoliams pristato tarp šio sezono rubrikų sugrįžusį „Ausinių iššūkį“.Iššūkio metu krepšininkai savo komandos draugams mėgins išaiškinti
Fantastiškas Oreliko žaidimas "Lietkabelio" neišgelbėjo
Europos taurėje pasirodymą tęsia Panevėžio „Lietkabelis“ (2/2), namie priėmęs Hamburgo „Towers“ (1/3) klubą.Panevėžiečiai namie startavo prastai, vėliau grįžo į kovą,
Jonavos "Cbet" nepratęsė sutarties su blankiai atrodžiusiu amerikiečiu
Sezoną su Jonavos “CBet” komanda pradėjęs Jacksonas Dubinskis paliko Lietuvą. Pasibaigus bandomajam laikotarpiui su krepšininku sutartis nebuvo pratęsta.Klubas dėkoja lietuvių
"Žalgirio" ir "Ryto" akistata - žiūrimiausia sporto transliacija šį sezoną
Savaitgalį Kaune praūžė pirmasis šio sezono derbis tarp Kauno „Žalgirio“ ir Vilniaus „Ryto“ komandų, o tiesioginė šių rungtynių televizijos transliacija sulaukė