Naujienos kraunasi...

LSKL - Klaipėdos ir Kauno miestų komandų derbiai (visi rezultatai, komentarai)

LSKL - Klaipėdos ir Kauno miestų komandų derbiai (visi rezultatai, komentarai)
Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) čempionate toliau vienintelė nenugalima išlieka Klaipėdos universiteto (KU) ekipa. Klaipėdos „Neptūno“ klubo direktoriaus Osvaldo Kurausko treniruojami KU studentai iškovojo jau šeštąją pergalę, o šįkart svečiuose rezultatu 93:59 (22:27, 31:8, 19:12, 21:12) nugalėjo kitą uostamiesčio ekipą – LCC tarptautinį universitetą.

LCC pirmąjį kėlinį laimėjo – 27:22, tačiau jau antrajame kėlinyje KU atstovai ne tik pasivijo, bet persvėrė rezultatą savo naudai – 38:27. Iki didžiosios pertraukos KU pranašumas jau tapo išties solidus – 53:35.

Antroje rungtynių pusėje skirtumas perkopė ir 30 taškų ribą.

KU komandą į pergalę vedė Laimonas Remeikis, pelnęs 16 taškų, Erikas Kubilius pridėjo 14 taškų, Matas Jucikas – 13, Arūnas Mikalauskas – 10 (8 atk. kam.), Ernestas Bružas – 9 tšk.

Iš LCC komandos išsiskyrė 18 taškų pelnęs Vincentas Aleksandravičius, 13 taškų surinko Mantas Kudys, 9 – Valentinas Mikalauskas.

KU laimėjo kovą po krepšiais dėl atšokusių kamuolių – 60:26.

„Po pirmojo kėlinio buvau labai piktas, per pertraukėlę su vyrais turėjome rimtą pokalbį. Mes nusistatėme tikslus gynyboje ir tai įgyvendinome su kaupu – per antrąjį kėlinį praleidome vos 8 taškus. Akcentavome, kad reikia laimėti kovą po krepšiais ir varžovams nesuteikti antrų šansų. Džiugu, kad tai pavyko ir taip buvo padėtas pamatas pergalei“, – kalbėjo KU ekipos vyr. treneris Osvaldas Kurauskas.

KU su 6 pergalėmis išlieka vienvaldžiais lygos lyderiais, o LCC su 4 pergalėmis ir 2 pralaimėjimais LSKL turnyro lentelėje užima antrąją vietą.

Rungtynės vyko LCC tarptautinio universiteto sporto salėje ir aikštės šeimininkai savotiška akcija atkreipė dėmesį į savižudybių prevenciją. Prie šios akcijos prisidėjo ir Klaipėdos universiteto komanda kartu su „Neptūno“ krepšinio klubu. Jie visi kartu ragino visuomenę atkreipti dėmesį į opią Lietuvoje savižudybių problemą.

Šiurpinanti statistika

Buvo pateikti oficialūs duomenys ir statistika, kuri priverčia susimąstyti: Klaipėdos apskrityje per metus iš gyvenimo savo noru pasitraukė 71 žmogus. Teigiama, kad pagal oficialią statistiką prieš savo gyvybę ranką pakelia 81 proc. vyrų ir 19 proc. moterų.

Renginio metu tribūnose buvo padėta pusšimtis kuprinių – taip norima parodyti, kad šiose vietose galėjo sėdėti tavo artimas bičiulis, giminaitis ar studijų kurso draugas, kuris savo noru paliko šį pasaulį. Tuščiose vietose buvo palikta Klaipėdos „Neptūno“ nemokamų pakvietimų į lapkričio 16 dieną (trečiadienį) „Švyturio“ arenoje vyksiančią FIBA Čempionų lygos dvikovą tarp „Neptūno“ ir tituluotosios Saloniukų PAOK (Graikija) ekipos.

„Paimkite šį kvietimą ir pakvieskite savo draugą praleisti laisvalaikį, stebint „Neptūno“ rungtynes. Užsikrėskite gera emocija ir noru siekti savo gyvenimo tikslų“, – ragino „Neptūno“ administracijos atstovai.

Renginio metu jaunimas ir visi susirinkusieji buvo raginami džiaugtis gyvenimu, ramiau reaguoti į gyvenime užklumpančias problemas ir tiesiog dažniau šypsotis.

„Stenkimės įsiklausyti į draugų išgyvenimus, padėkime kartu įveikti įvairius sunkumus, skleiskime pozityvų mąstymą“, – ragino KU ir LCC krepšininkai.

Vaikų namų auklėtiniams – kuprinės

Anot KU trenerio O. Kurausko, smagu ne tik dėl jo komandos pergalės, bet ir dėl to, jog galėjo prisidėti prie savižudybių prevencijos akcijos.

„Visada malonu prisidėti prie gerų darbų, o ypač smagu įsilieti į tokias akcijas, kurios galbūt kažkam padės išsaugoti net gyvybę“, – kalbėjo KU ekipos vyr. treneris O. Kurauskas.

Panašiai kalbėjo ir renginio organizatorių LCC tarptautinio universiteto ekipos vyr. treneris Marius Tamolis.

„Gyvenimas vien pergalėmis ar pralaimėjimais nesibaigia. Mes į krepšinį ir studentų užimtumą žvelgiame plačiau, mums krepšinis – puikus laisvalaikio būdas, geros emocijos, tiesiog buvimas kartu, bendravimas. Esame subūrę gerą, nuoširdžią sirgalių bendruomenę ir tuo džiaugiamės. Kaskart mūsų rungtynėse apsilanko didžiulis būrys sirgalių. Jų palaikymas mums yra labai svarbus. Manau, kad anksčiau ar vėliau ateis ir skambesnės pergalės. Šiemet mūsų komanda yra jauniausia per pastaruosius aštuonerius metus, tačiau LSKL čempionate jau iškovojome keturias pergales ir turnyro lentelėje žengiame antri. Šįvakar mums nesisekė pasipriešinti Klaipėdos universiteto ekipai, tiesiog nepavyko žaidimas, tačiau iš to tragedijos tikrai nedarome“, – situaciją aiškino LCC ekipos treneris M. Tamolis.

LCC tarptautinio universiteto prezidentė dr. Marlene Wall pasidžiaugė, kad prie šios akcijos prisidėjo ir Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija ir „Neptūno“ krepšinio klubas.

„30 kuprinių ir dar kanceliarinių prekių: tušinukų, pieštukų, sąsiuvinių skyrė Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija, dar kuprinių pridėjo ir „Neptūno“ krepšinio klubas. Visos jos bus išdalintos vaikų namų auklėtiniams. Labai dėkojame tiek Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos vadovui Arvydui Vaitkui, tiek „Neptūno“ atstovams“, – padėką reiškė M. Tamolis.

Priminė „Žvaigždžių dieną“

Kitose LSKL čempionato septintojo turo rungtynėse pergales iškovojo Vytauto Didžiojo universiteto (VDU), Lietuvos sporto universiteto (LSU) ir Kauno kolegijos ekipos.

LSKL čempionai VDU krepšininkai namuose be įtampos rezultatu 108:98 (38:27, 22:13, 23:22, 25:36) nugalėjo Lietuvos edukologijos universiteto (LEU) komandą.

VDU gretose geriausiai sekėsi Rokui Stankevičiui, pelniusiam 25 taškus (7 rez. perd.), Matas Jogėla pridėjo 22 taškus (11 atk. kam.), Ignas Labutis – 13 (13 atk. kam.), Lukas Grabauskas ir Jokūbas Švambaris – po 12 tšk.

LEU gretose nesustabdomas buvo Augustinas Venckus, pelnęs 41 tašką. Jis pataikė net 13 tritaškių (iš 19) ir surinko 32 naudingumo balus. Dominykas Gružinskas surinko 11 taškų, Tomas Zdanavičius ir Rimantas Daunys – po 10 tšk.

„Nuo dvikovos pradžios pajutome, kad mes esame stipresni ir pergalės iš rankų nepaleisime. Tad ir prasidėjo atakų šou lyg per „Žvaigždžių dieną“. Žaidėjai tarsi savotiškai varžėsi, kuris gražiau prasiverš, pataikys gražesnį metimą ar įspūdingiau įdės kamuolį į krepšį“, – šypsodamasis pasakojo VDU treneris Arūnas Juknevičius.

Vicečempionai nukovė šiauliečius

LSKL vicečempionai Lietuvos sporto universiteto (LSU) krepšininkai savo žiūrovų akivaizdoje 28 taškų skirtumu – 108:80 (26:25, 32:14, 27:25, 23:16) sutriuškino Šiaulių universiteto (ŠU) ekipą.

LSU komandą į pergalę vedė 26 taškus pelnęs Modestas Žaunieriūnas, 18 taškų (8 atk. kam.) pridėjo Tomas Miškinis, 15 – Taurantas Tamošiūnas, 14 – Žygimantas Jocys, 12 – Simas Raupys.

ŠU komandai Tadas Pažėra ir Rytis Pipiras pelnė po 19 taškų, Benius Urbonavičius – 12, Simas Deveikis – 10 tšk.

LSU akivaizdžiai laimėjo kovą po krepšiais dėl atšokusių kamuolių – 39:20.

„Vaikinai laikėsi disciplinos, stengėsi, kovojo, neskubėjo ir štai turime teigiamą rezultatą. Esu patenkintas jų žaidimu“, – po rungtynių kalbėjo LSU treneris Edas Nickus.

KK turėjo vargi su ASU

Atkakliausiai šiame ture vyko kova tarp Aleksandro Stulginskio universiteto (ASU) ir Kauno kolegijos ekipų – pirmaujanti ekipa keitėsi ir daug kartų buvo lygus rezultatas, tačiau galiausiai pergalę rezultatu 68:60 (14:16, 25:15, 15:17, 14:12)  iškovojo svečių teisėmis rungtyniavę KK atstovai.

ASU gretose išsiskyrė Karolis Šarukas, pelnęs 19 taškų (11 atk. kam.), Vilius Pocius surinko 18 taškų, 7 – Edgaras Tamošaitis.

Kauno kolegijos komandą į pergalę vedė 20 taškų pelnęs Matas Košelis, 16 (11 atk. kam.) pridėjo Justas Janulis, 11 – Edgaras Rupeika.

KK laimėjo kovą po krepšiais dėl atšokusių kamuolių – 49:34.

„Tai buvo gynybinio pobūdžio krepšinis, tačiau šįkart mūsų pergalę lėmė komandinis žaidimas, didesnis noras ir šaltakraujiškiau sužaista rungtynių pabaiga“, – po dvikovos kalbėjo KK komandos treneris Rolandas Rakutis.

Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
LSKL pusfinaliuose - dviženklės persvaros: įtampa keliasi į Klaipėdą ir Kauną
LSKL pusfinaliuose - dviženklės persvaros: įtampa keliasi į Klaipėdą ir Kauną
Viena koja į Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) didįjį finalą žengė daugkartiniai lygos čempionai Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) ir Kauno technologijos universiteto (KTU) krepšininkai.
Žinomos LSKL pusfinalio poros: čempionams svilo padai ir per paskutinį kėlinį sukratė 45 taškus
Žinomos LSKL pusfinalio poros: čempionams svilo padai ir per paskutinį kėlinį sukratė 45 taškus
Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) čempionate sužaistos atsakomosios ketvirtfinalio dvikovos ir paaiškėjo visos pusfinalio dalyvės. Užtikrinčiausiai kelialapį į pusfinalį
LSKL: Sirvydžio pagalbos laukiantis Butautas bei dviejų pratęsimų trileris
LSKL: Sirvydžio pagalbos laukiantis Butautas bei dviejų pratęsimų trileris
Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) čempionato savaitės ture šįkart net trys komandos perkopė 100 taškų ribą, o įvykių buvo įvairių: ir krepšinio spektaklio
LSKL: kauniečių pergalės bei Vilniuje paskutinę sekundę išplėštas pratęsimas
LSKL: kauniečių pergalės bei Vilniuje paskutinę sekundę išplėštas pratęsimas
Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) čempionate sužaistos dar dvejos rungtynės: daugkartiniai lygos čempionai Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) krepšininkai išvykoje rezultatu
20 titulų su VDU iškovojęs strategas: dabartinis "Žalgiris" įveiktų auksinį 80-ųjų
20 titulų su VDU iškovojęs strategas: dabartinis "Žalgiris" įveiktų auksinį 80-ųjų
Jūsų dėmesiui – naujausia Lietuvos krepšinio federacijos laida „Energija pergalėms“, kurią pristato kompanija „Elektrum“.Laidoje svečiuojasi ilgametis Vytauto
LSKL čempionams ir vicečempionais svilo padai: išsikapstyta paskutinėmis sekundėmis
LSKL čempionams ir vicečempionais svilo padai: išsikapstyta paskutinėmis sekundėmis
Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) čempionate šįkart pergales šventė visi trys praėjusio sezono medalininkai: čempionai Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) krepšininkai
VDU suplukę bėgo į dušą, vicečempionams – antausis Klaipėdoje ir pirmoji Vilnius TECH pergalė
VDU suplukę bėgo į dušą, vicečempionams – antausis Klaipėdoje ir pirmoji Vilnius TECH pergalė
Daugkartiniams Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) čempionams dvikova namuose prieš Kauno kolegijos (KK) studentus susiklostė ne taip, kaip jie planavo – teko dėl pergalės
LSKL merginų finale kaunietės pranoko vilnietes
LSKL merginų finale kaunietės pranoko vilnietes
Lietuvos sporto universiteto (LSU) merginos tapo Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) merginų taurės nugalėtojomis. Kornelijos Balčiūnaitės auklėtinės lemiamose rungtynėse 12 taškų
 VDU krepšininkai – 18-tą kartą LSKL čempionai
VDU krepšininkai – 18-tą kartą LSKL čempionai
Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) krepšininkų triumfu finišavo 2022-2023 metų Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) čempionatas. Arūno Juknevičiaus auklėtiniai didžiajame
LSKL finalo trileryje Klaipėdoje – fantastiškas pergalingas VDU tolimas šūvis
LSKL finalo trileryje Klaipėdoje – fantastiškas pergalingas VDU tolimas šūvis
Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) pirmosios didžiojo finalo serijos rungtynės Klaipėdoje priminė tikrą trilerį – daugkartiniai lygos čempionai Vytauto Didžiojo universiteto
Kaunietės iškovojo Karalienės taurės bronzą, snaiperės konkursą laimėjo  "Kibirkšties" atstovė
Kaunietės iškovojo Karalienės taurės bronzą, snaiperės konkursą laimėjo "Kibirkšties" atstovė
„Karalienės taurės“ mažajame finale triumfavo Kauno „Aistės-LSMU“. Rimanto Grigo auklėtinės kovoje dėl bronzos medalių 81:72 (20:3, 26:22, 22:26, 13:21) palaužė turnyro
Klaipėdą drebins "Karalienės taurės" finalai ir Snaiperės konkursas
Klaipėdą drebins "Karalienės taurės" finalai ir Snaiperės konkursas
Jau šį sekmadienį keturios stipriausios „Adma Moterų lygos“ komandos keliaus į Klaipėdą, LCC tarptautinį universitetą (Kretingos g. 36), kur varžysis „Karalienės taurėje“.Į
LSKL pusfinaliai: VDU itin rezultatyviame mače nukovė Butauto auklėtinius, KU vos išnešė sveiką kailį
LSKL pusfinaliai: VDU itin rezultatyviame mače nukovė Butauto auklėtinius, KU vos išnešė sveiką kailį
Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) finalo link tvirtą žingsnį žengė daugkartiniai lygos ir Europos studentų čempionai Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) krepšininkai.Kaune
Žinomos LSKL pusfinalio poros: viena dalyvė pasiekė triumfą netikėtu rezultatu
Žinomos LSKL pusfinalio poros: viena dalyvė pasiekė triumfą netikėtu rezultatu
Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) čempionate paaiškėjo pusfinalio poros: daugkartiniai lygos čempionai Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) krepšininkai susitiks su kita
"Atleto" gretose – RKL siautėjęs gynėjas; RKL: dramatiška VDU pergalė bei pasibaigusios LCC bėdos
"Atleto" gretose – RKL siautėjęs gynėjas; RKL: dramatiška VDU pergalė bei pasibaigusios LCC bėdos
Neseniai su Karoliu Babkausku atsisveikinęs Kauno r. „Atletas“ rado naują gynėją. Klubas oficialiai skelbia, kad prie komandos jungiasi Rokas Grėbliūnas.190 cm ūgio krepšininkas
RKL apžvalga: "Biržų" dominavimas ir pratęsimas Kuršėnuose
RKL apžvalga: "Biržų" dominavimas ir pratęsimas Kuršėnuose
Gruodžio 17 dieną Nostra.lt-RKL A divizione sužaistos penkerios varžybos. Kuršėnuose A diviziono galiūnui „Omega-Taurui“ teko gerokai paplušėti kovoje su vietiniais „Grafų
Išsklaidyti LSKL trivaldystę prireikė papildomų skaičiavimų
Išsklaidyti LSKL trivaldystę prireikė papildomų skaičiavimų
Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) čempionate sužaistos dar dvejos rungtynės, po kurių paaiškėjo A grupės reguliaraus čempionato nugalėtojas. Susiklostė įtempta situacija,
RKL apžvalga: paskutinių sekundžių trileris Prienuose bei atkakli kauniečių ir klaipėdiečių dvikova
RKL apžvalga: paskutinių sekundžių trileris Prienuose bei atkakli kauniečių ir klaipėdiečių dvikova
Gruodžio 10 dieną Nostra.lt-RKL A divizione sužaistos šešerios rungtynės. Įtraukianti dvikova Prienuose baigėsi KTU pergale, „Omega-Tauras“ turėjo rimtai paprakaituoti
LSKL: dvejus metus svajota pergalė ir šeimininkų dominavimas
LSKL: dvejus metus svajota pergalė ir šeimininkų dominavimas
Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) čempionate šį pirmadienį pergales iškovojo visos namuose rungtyniavusios komandos – Klaipėdos universitetas (KU), Lietuvos sporto
LSKL čempionai Klaipėdoje iššvaistė didžiulę persvsarą ir nusileido 7 KU žaidėjams
LSKL čempionai Klaipėdoje iššvaistė didžiulę persvsarą ir nusileido 7 KU žaidėjams
Daugkartiniai Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) čempionai Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) krepšininkai praranda savo veidą: Klaipėdoje išbarstė net 17 taškų
RKL: žalgiriečių triumfas paskutinę sekundę bei pirmoji LCC pergalė
RKL: žalgiriečių triumfas paskutinę sekundę bei pirmoji LCC pergalė
Lapkričio 12 dieną Nostra.lt-RKL A divizione įvyko septynerios rungtynės. LCC tarptautinio universiteto ekipa pagaliau gali pasidžiaugti pirmąja sezono pergale, o net keturios komandos kovojo dėl
LSKL: kirtis čempionams, MRU pabudinęs šaltas dušas ir permainingos kovos
LSKL: kirtis čempionams, MRU pabudinęs šaltas dušas ir permainingos kovos
Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) ketvirtajame ture buvo visko: ir lyderių suklupimų, ir karčių pamokų, ir kilimo iš duobės, ir triumfo akimirkų.MRU pamokė Vilniaus universitetąVieni
 Rimantas Cibauskas ir toliau vadovaus LSKL: prezidentu perrinktas vienbalsiai
Rimantas Cibauskas ir toliau vadovaus LSKL: prezidentu perrinktas vienbalsiai
Lietuvos studentų krepšinio lygai (LSKL) dar mažiausiai dvejus metus vadovaus klaipėdietis Rimantas Cibauskas. 59-erių krepšinio specialistas ketvirtadienį Klaipėdoje vykusioje LSKL
LSKL sezono starte – čempionų laimėtas trileris bei dviejų rinktinės strategų treniruojamos ekipos pralaimėjimas VU
LSKL sezono starte – čempionų laimėtas trileris bei dviejų rinktinės strategų treniruojamos ekipos pralaimėjimas VU
25-asis Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) sezonas startavo reto grožio trileriu Kaune. Centrinėse turo rungtynėse daugkartiniai lygos čempionai Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) krepšininkai
Europos universitetų žaidynėse – lietuviškas trijulių finalas ir auksas VDU krepšininkams
Europos universitetų žaidynėse – lietuviškas trijulių finalas ir auksas VDU krepšininkams
Lenkijos mieste Lodzėje vykstančiose V-se Europos universitetų žaidynėse į trijulių krepšinio finalą susirinkę žiūrovai pamatė lietuvišką finalą. Finale susitiko be pralaimėjimų
3×3 lygos etape Palangoje – pratęsimo pareikalavęs VDU triumfas
3×3 lygos etape Palangoje – pratęsimo pareikalavęs VDU triumfas
Sekmadienį Palangoje baigėsi Lietuvos 3×3 krepšinio lygos antrojo turo pirmasis etapas.Jame šįkart triumfavo VDU vyrukai, finale po pratęsimo 20:18 susitvarkę su „GP-Ramibele“
Pirmąjį Lietuvos 3x3 lygos etapą laimėjo LKL krepšininkų vedama VDU komanda
Pirmąjį Lietuvos 3x3 lygos etapą laimėjo LKL krepšininkų vedama VDU komanda
Sekmadienį VDU Botanikos sode Kaune praūžė pirmasis Lietuvos 3x3 lygos etapas, kuriame triumfavo Lietuvos krepšinio lygos (LKL) krepšininkų traukiama VDU komanda.Nugalėtojų ekipą
"Žalgirio" jaunimui pristatyta išskirtinė VDU Sporto studijų programa (Motiejūno komentaras)
"Žalgirio" jaunimui pristatyta išskirtinė VDU Sporto studijų programa (Motiejūno komentaras)
Kauno „Žalgirio“ komandos jaunimui „Žalgirio“ arenoje Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo akademijos (VDU ŠA) docentė dr. Aušra Lisinskienė pristatė

Vartotojo meniu
Diskusijos
Krepšinio torentai (228) 05.16 00:00
Ką šiuo metu klausotės? (2364) 12.19 00:07
NBA 2014-2015 (1022) 01.08 18:51
EuroBasket 2015 (56) 01.09 07:15
Nauja Eurobasket.lt versija (755) 11.17 15:45
Apie
Draugaukime