Naujienos kraunasi...

Mačiulis prieš mūšį Vilniuje: galime padėti į šoną, kad aš "Žalgirio" žmogus

Mačiulis prieš mūšį Vilniuje: galime padėti į šoną, kad aš "Žalgirio" žmogus
LKL nuotr.
Šeštadienį Lietuvos krepšinio aistruolių dėmesį pritrauks istorine tapti galinti akistata sostinėje.

Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) ketvirtfinalio atsakomosiose rungtynėse į žūtbūtinę kovą stos Vilniaus „Rytas“ ir Kėdainių „Nevėžis-Optibet“.

Tiesioginė rungtynių transliacija – nuo 18:25 val. per LRT Plius televiziją ir LRT.lt portale.

Pirmajame ketvirtfinalio mače Kėdainiuose, kuris vyko prieš kiek daugiau nei mėnesį, sensacingai triumfavo šeimininkai – 78:70. Todėl vilniečiams norint iškovoti kelialapį į Šiauliuose vyksiantį finalo ketvertą, reikia pergalės bent 9 taškais. Kėdainiečiams tai yra istorinis šansas pirmąkart istorijoje patekti į Citadele KMT finalo ketverto varžybas. Sostinės krepšininkai ketvirtfinalyje jau yra kritę dukart – 2017 ir 2021 m. prieš Utenos ekipą.

Prieš lemiamas rungtynes portalas LKL.lt bendravo su „Nevėžio-Optibet“ sporto direktoriumi Jonu Mačiuliu. Buvęs krepšininkas favorito etiketę be didesnių abejonių priskyrė „Rytui“.

„Iš tikrųjų jie yra tikrieji favoritai. Matome, kokią gerą formą jie dabar rodo tiek Čempionų lygoje, tiek žaisdami „Betsafe-LKL“. Jie favoritai, tokiais šioje poroje visą laiką buvo“, – teigė vienas Kėdainių klubo vadovų.

Svarbiu faktoriumi gali tapti lemiamų rungtynių patirtis. Kur kas jaunesnė svečių ekipa šiuo atžvilgiu neprilygsta Lietuvos čempionams. Be to, „Rytas“ turės ir savo sirgalių užnugarį – šiemet vilniečių aistruoliai savo ekipai padėjo įveikti ne vieną pajėgų varžovą – Kauno „Žalgirį“ ar Tenerifės „Lenovo“.

„Mūsų komanda yra jaunesnė, neturi tiek daug patirties vyrų krepšinyje. Bet mūsų jaunimas yra žaidęs tokių išlikimo rungtynių jaunimo tarpe, savo amžiaus rinktinėse. Minimalios patirties yra, bet „Rytas“ mus tuo lenkia visa galva, patirties jie turi žymiai daugiau“, – sakė „Nevėžio-Optibet“ komandos architektas.

Kalbėdamas apie tenkinantį rezultatą, J. Mačiulis neslėpė, kad komanda nori vasario 18-19 dienas praleisti Šiauliuose, tačiau tam būtina demonstruoti geriausią savo versiją.

„Gera kova yra būtina. Jei bus gera kova, sunku prognozuoti, koks bus rezultatas. Mes esame iš vienos pusės patenkinti tuo, ką turime, bet apetitas kyla bevalgant. Be geros kovos neturime jokių šansų“, – tvirtino J. Mačiulis.

– Paskutinėse rungtynėse Pasvalio „Pieno žvaigždes“ įveikėte įtikinamu skirtumu po to, kai patyrėte dvi apmaudžias nesėkmes. Kiek patenkinti esate tuo, kaip pastaruoju metu atrodo komanda?

– Nesakyčiau, kad komanda žaidė gerai prieš Pasvalį, nesvarbu, kad laimėjome 18 taškų skirtumu. Visos rungtynės prieš Uteną ir pirmi du kėlinukai prieš Pasvalį buvo tragiški. Nežinau, kas tam padarė įtakos. Gal tos 12 dienų be rungtynių jauniems žaidėjams davė tą atsipalaidavimą.

Gerai, kad su Pasvaliu antroje pusėje jie prabudo, bet rungtynės tikrai nebuvo kokybiškos. Nesame tokioje formoje, kokioje norėtume būti arba kokioje buvome, sakykime, kad ir gruodžio pradžioje.

– Kurią komandą šiose rungtynėse labiau kaustys įtampa? „Rytas“ išlieka favoritu, bet jums, kaip komandai, turinčiai gerą šansą patekti į finalo ketvertą, įtampos tikriausiai irgi netrūksta?

– Iš tikrųjų jie yra tikrieji favoritai. Matome, kokią gerą formą jie dabar rodo tiek Čempionų lygoje, tiek žaisdami „Betsafe-LKL“. Jie favoritai, tokiais šioje poroje visą laiką buvo.

Svarbiausia, kad mes, kaip jauna komanda, neišeitume pasikėlę ir per daug gerai apie save galvojantys. Mūsų, kaip klubo, yra toks didžiausias noras ir to tikimės – kad išeisime visų pirma kautis, o kaip bus, taip bus.

Vis tiek „Rytas“ yra favoritai, tarptautinio turnyro dalyviai, Lietuvos čempionai. Nemanau, kad juos kausto įtampa, jie tik turi žaisti savo žaidimą ir viskas.

– Kiek akcento dedate ties turimu 8 taškų pranašumu? Turbūt pavojinga apie tai kalbėti, nes galima iš anksto užsiprogramuoti pralaimėjimui?

– Niekas ir nededa jokio akcento ties 8 taškais. Rungtynės prasideda 0:0, o po to galvosime. Rungtynių eigoje bus galima spręsti, kaip sekasi ir kas vyksta. O rungtynės prasideda 0:0 ir abi komandos norės laimėti.

– Ar stengiatės, kaip „Žalgirio“ žmogus, papildomai nuteikti žaidėjus kovai prieš būtent „Rytą“?

– Galime padėti į šoną, kad aš „Žalgirio“ žmogus. Aš dirbu Kėdainiuose ir esu šios komandos žmogus, sporto direktorius, o ne „Žalgirio“. Kitas dalykas – bet kuriai komandai, kuriai atstovavau, asmeniškumų kažkokių per daug nebūdavo, stengdavausi laimėti visas rungtynes.

Tą patį sakau ir savo žaidėjams – nesvarbu, prieš ką žaidi, turi stengtis. Visų pirma stengtis ir įrodyti, kad esi vertas žaisti „Betsafe-LKL“, nes už tavo nugaros yra labai daug žmonių, norinčių būti tavo vietoje.

Iš tos pusės, kad augau „Žalgirio“ sistemoje, didesnės motyvacijos ar spaudimo savo žaidėjams nei duodu, nei turėčiau duoti. Mes esame Kėdainių klubas, suprantame, kokioje padėtyje esame, turime daug jaunų žaidėjų, kurie nori žaisti. Jie turi per kiekvienas rungtynes parodyti, ką moka, ką gali, nesvarbu, už ką serga ar neserga sporto direktorius. Jie turi daryti gera komandai.

– Deshawnas Freemanas jau spėjo sužaisti dvejas rungtynes, kuriose atrodė neblogai. Kiek svarbus gali būti jis ir kaip jam sekasi pakeisti Paulių Petrilevičių?

– Iš tikrųjų jie skirtingo tipo žmonės. Freemanas gal atletiškesnis, aukščiau šoka, greičiau bėga ir t.t. Paulius gal labiau mėgdavo pažaisti „ant ūselio“, Freemanas labiau eina kovoti dėl kamuolių ir žaidžia pikenrolo situacijas. Jis tas situacijas neblogai skaito, nusimetinėja kamuolius, yra kovingas žaidėjas, ko ir ieškojome.

Be to, yra tikrai naudingas ir rūbinėje, vokalus žaidėjas, kuris daug kalba, sprendžia situacijas kalbėjimu, suteikia žaidėjams daug informacijos. Tikrai yra naudingas žaidėjas komandai.

Jis beveik tris savaites dėl netekties šeimoje buvo išvykęs iš komandos Slovakijoje į JAV, ten praleido visą tą laiką. Truputėlį praleido laiko be sporto, visi suprantame, kad aklimatizacija, krūvio augimas užims laiko.

Tikimės to, ką pamatėme prieš Pasvalį. Jis turi stengtis pasitikti žmones, kai būna paskutinė mūsų viltis gynyboje su blokuojamais metimais arba paprasčiausiai stengiantis sutrukdyti žaidėjui, metančiam iš po krepšio. Reikalinga gera gynyba perimetre. Mače su Pasvaliu matėme tokį Deshawną, kokį norėjome matyti prieš jam atvykstant.

– Jūsų žaidimo ašis – Artūras Žagaras. Kiek jus neramina, kad tiek priklausote nuo jauno žaidėjo, kuris nėra žaidęs tiek daug panašios svarbos rungtynių kaip „Ryto“ krepšininkai?

– Mūsų komanda yra jaunesnė, neturi tiek daug patirties vyrų krepšinyje. Bet mūsų jaunimas yra žaidęs tokių išlikimo rungtynių jaunimo tarpe, savo amžiaus rinktinėse. Minimalios patirties yra, bet „Rytas“ mus tuo lenkia visa galva, patirties jie turi žymiai daugiau.

Mes turime jaunatviško entuziazmo. Kad priklausome nuo Žagaro – taip, priklausome daug, bet jis vienas pats sau perdavimo neatliks ir užtvaros nepasistatys. Yra daug kitų niuansų, kuriuos turi atlikti ir kiti žaidėjai.

Aišku, mes labiausiai priklausomi nuo to, kaip visa komanda bus pasiruošusi atlikti savo darbą. Žagaras turi vieną darbą, Lavrinovičius kitą, Valinskas ar Davisonas – dar kitokį. Jei visi tą darbą padarytų gerai – būtų puiku.

– Šįkart sostinėje greičiausiai bus aršesnė atmosfera nei pirmajame mače, kuomet įveikėte „Rytą“. Jūs, kaip buvęs žaidėjas, turite panašių patirčių aršioje atmosferoje. Ar gali jauniems žaidėjams drebėti kinkos?

– Man niekada nedrebėdavo kinkos, kaip tik būdavo smagu, dėl tokių rungtynių ir atmosferos gyvendavau. Man asmeniškai tai buvo super, laukdavau išlikimo rungtynių ar finalų, derbių.

Mūsų žaidėjai neturėtų labai sureikšminti tų dalykų, nes tikrai yra žaidę prie panašių atmosferų ir Ispanijoje, ir Belgijoje, ir NCAA, kur atmosfera būna nebloga.

Kad „Ryto“ fanai bus pasiruošę, bus garsūs, su savo skanduotėmis, ką jie visą laiką daro – super. Tai yra jų darbas, jų duona ir tam jie kiekvienai komandai reikalingi, kad sukurtų atmosferą arenoje. O mūsų darbas išlikti ramiems. Manau, mūsų žaidėjai tam pasiruošę.

– Ar tikitės, kad Vilniuje turėsite palaikymo ir iš atvykusių Kėdainių sirgalių?

– Manau, kad bus kažkiek, bet tikrai nebus tiek daug, kad atsvertų „Ryto“ fanus.

– „Rytas“ ką tik įveikė Salonikų PAOK ir išgyveno Čempionų lygoje. Šiemet vilniečiai daug banguoja ir kartais po tokių rungtynių seka kur kas prastesnės. Galbūt jums kažkiek ramiau, kad „Rytas“ neiškrito Čempionų lygoje ir neturėtų būti toks įtūžęs, koks būtų pralaimėjęs?

– Matome, kad jie žaidžia gerai paskutiniu metu, tą savo gerą formą demonstruoja. Tikrai nesiorientuojame į tai, kas būtų, jei jie būtų pralaimėję arba kokios nuotaikos jie bus dabar. Į bangavimą nelabai kreipiame dėmesio ir galvojame, kad jie puikiai supranta šitų rungtynių kainą ir išeis pasiruošę.

– „Rytas“ turi įspūdingai žaidžiantį Martyną Echodą ir Marcusą Fosterį, pavojingi dažnai būna ir Elvaras Fridrikssonas bei Gytis Radzevičius. Kur yra pagrindinė „Ryto“ žaidimo gija?

– Čia labiau atsakytų treneris, tai skautingo reikalai. Bet jie irgi nėra ta komanda, kuri gali priklausyti nuo vieno žaidėjo. Jie turi žaisti komandiškai, kiekvienas turi atlikti savo darbą ir jei kažkuri grandis šlubuoja, jiems irgi yra sunku, nes jie nėra tokie talentingi, kaip Eurolygos komandų žaidėjai. Ne, jie turi visi žaisti gerai ir kai jie tai daro, PAOK arba kitas komandas gali įveikti 20 taškų. Jei kažkas šlubuoja, gali būti visko. Pasikartosiu, jie žaidžia gerai ir demonstruoja gerą formą.

– Kur slypi jūsų neparankumas „Rytui“?

– Aš manau, kad mūsų pranašumo nėra jokio. Nurašyčiau tai paprasčiausiai neįvertinimui. Atvažiuoja čempionai prieš praėjusių metų vieną paskutiniųjų komandų ir tikisi laimėti. Tai pagrindinis dalykas. Jie turi tikrai gerų žaidėjų.

– Su kokiu rezultatu, kaip vienas klubo vadovų, šeštadienį iš „Jeep“ arenos išeitumėte patenkintas? Ar tenkintų gera kova, bet pralaimėjimas daugiau nei 8 taškais?

– Gera kova yra būtina. Jei bus gera kova, sunku prognozuoti, koks bus rezultatas. Mes esame iš vienos pusės patenkinti tuo, ką turime, bet apetitas kyla bevalgant. Be geros kovos neturime jokių šansų.

Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
Rekonstrukciją vasarą baigsiančioje ASG arenoje – alaus siena bei ekranai tualetuose
Rekonstrukciją vasarą baigsiančioje ASG arenoje – alaus siena bei ekranai tualetuose
Praėjusių metų rudenį rekonstrukcijai užsidariusi Vilniaus „Avia Solutions Group“ arena skelbia apie sugrįžimą ir pristato darbų progresą bei būsimus atnaujinimus nuo ženkliai pagerintos
"Juventus" gretose – amerikietis gynėjas
"Juventus" gretose – amerikietis gynėjas
Utenos „Uniclub Casino – Juventus“ komanda sulaukė pastiprinimo įžaidėjų grandyje. Aukštatijos klubą papildė 26 metų 189 cm ūgio gynėjas Jonathanas Davisas.Aukštaitijos
Kurtinaičio kompaniją pranokęs "Gargždų" vedlys: gyvenime daug ką lemia tikėjimas
Kurtinaičio kompaniją pranokęs "Gargždų" vedlys: gyvenime daug ką lemia tikėjimas
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) antradienį vyko itin dramatiškos rungtynės, kuriose retą bei sunkią pergalę pasiekė „Gargždai“ (5-18). Namų arenoje
"Wolves" po dramatiškos kovos krito Gargžduose
"Wolves" po dramatiškos kovos krito Gargžduose
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) antradienį vyko itin dramatiškos rungtynės, kuriose retą bei sunkią pergalę pasiekė „Gargždai“ (5-18).Namų arenoje
Dalininkai maukšlinasi šalmus: rinkimų įsiūbuotame Utenos klube "griūva dangus"
Dalininkai maukšlinasi šalmus: rinkimų įsiūbuotame Utenos klube "griūva dangus"
Artėjant valdžios perdavimo estafetei Utenoje du ilgamečiai bendražygiai iš „Juventus“ krepšinio klubo prapliupo žaibais. Priešingose politinių barikadų pusėse
Gimtadienį šventęs Paulauskas: metai bėga taip greit, kaip taksi skaitliukas, kai nenori mokėti pinigų
Gimtadienį šventęs Paulauskas: metai bėga taip greit, kaip taksi skaitliukas, kai nenori mokėti pinigų
Šiandien vienas tituluočiausių Lietuvos krepšininkų, Klaipėdos miesto garbės pilietis Modestas Paulauskas švenčia 78 metų gimtadienį. Olimpinis, dukart pasaulio ir keturis
Internetinių komentatorių juokeliai – "Žalgirio" žaidėjams: Ulanovas gina "ožio" barzdą
Internetinių komentatorių juokeliai – "Žalgirio" žaidėjams: Ulanovas gina "ožio" barzdą
Betsafe-LKL TV blogų komentarų rubrikoje apsilankė trys žalgiriečiai – Edgaras Ulanovas, Tyleris Cavanaugh ir jau profesionalaus krepšininko karjerą baigęs Mantas Kalnietis.„Labai
Po pergalės Šiauliuose Šeškus turėjo pastabų sūnui
Po pergalės Šiauliuose Šeškus turėjo pastabų sūnui
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) vėl susikirto šį sezoną dažnai susitinkančių Jonavos „CBet“ (14-9) ir „Šiaulių“ (10-13) keliai.
Šiauliuose šeimininkavusi "Cbet" turnyrinėje lentelėje pavijo Utenos klubą
Šiauliuose šeimininkavusi "Cbet" turnyrinėje lentelėje pavijo Utenos klubą
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) vėl susikirto šį sezoną dažnai susitinkančių Jonavos „CBet“ (14-9) ir „Šiaulių“ (10-13) keliai. Jonaviškiai
Po rungtynių uostamiestyje Maksvytis žada kviestis "ant kilimėlio" vidurio puolėją
Po rungtynių uostamiestyje Maksvytis žada kviestis "ant kilimėlio" vidurio puolėją
Kauno „Žalgiris“ sutvarkė reikalus Klaipėdoje, paskutiniame kėlinyje pradėjęs žaisti žemu penketu, ir komandos treneris Kazys Maksvytis čia įžvelgia ne tik taktinių priežasčių,
"Lietkabelis" Kėdainiuose reikalus sutvarkė ketvirtajame kėlinyje
"Lietkabelis" Kėdainiuose reikalus sutvarkė ketvirtajame kėlinyje
Sekmadienio vakarą pergalę iš Kėdainių išsivežė Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ (15-8).Nenado Čanako auklėtiniai išvykoje 90:77 (18:16, 26:23, 22:24, 24:14)
Dviženklį deficitą lemiamame kėlinyje panaikinęs "Žalgiris" laimėjo Klaipėdoje
Dviženklį deficitą lemiamame kėlinyje panaikinęs "Žalgiris" laimėjo Klaipėdoje
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) tris kėlinius intrigos pateikė namie lyderius priėmęs Klaipėdos „Neptūnas“ (10-13). Uostamiesčio atstovai tik po
"Nevėžio" gretas sutiprino amerikietis įžaidėjas
"Nevėžio" gretas sutiprino amerikietis įžaidėjas
Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ komandoje –pastiprinimas gynėjų grandyje. Prie ekipos jungiasi 25 metų 188 cm ūgio įžaidėjas Aaronas Cookas.„Jau kurį laiką ieškojome
Netikėtumas LKL: autsaideris "Labas Gas" triumfavo Utenoje
Netikėtumas LKL: autsaideris "Labas Gas" triumfavo Utenoje
Retą ir labai svarbią pergalę „Betsafe-LKL“ iškovojo Prienų „Labas GAS“ (3-20) komanda, kuri svečiuose 90:86 (24:25, 18:25, 21:20, 27:16) palaužė Utenos „Uniclub
Prieš lemiamą Čempionų lygos mačą "Rytas" pasiautėjo Pasvalyje
Prieš lemiamą Čempionų lygos mačą "Rytas" pasiautėjo Pasvalyje
Vilniaus „Rytas“ (17-5) ir be pajėgiausios sudėties papildė pergalių kraitį „Betsafe-LKL“ ir svečiuose 104:75 (27:17, 21:20, 28:15, 28:23) susitvarkė su Pasvalio „Pieno
LKL antrojo rato apžvalga: Šležas išnarstė visass ekipas ir surinko simbolinę komandą
LKL antrojo rato apžvalga: Šležas išnarstė visass ekipas ir surinko simbolinę komandą
Fantastiškas Jonavos „CBet“ ekipos sugrįžimas Alytuje prieš „Wolves“ ekipą pažymėjo „Betsafe-LKL“ čempionato antrojo rato finišą, o dabar
Čanakas: apie lipimą iš duobės, išsiskyrimą su Griciūnu, sezono eigą ir Europos taurę
Čanakas: apie lipimą iš duobės, išsiskyrimą su Griciūnu, sezono eigą ir Europos taurę
„7bet-Lietkabelio“ krepšininkai jau šį sekmadienį keliaus į Kėdainius kur stos į kovą du vietos klubu, o kitos savaitės viduryje (trečiadienį) Aukštaitijoje Europos
"Rytas" pagaliau sulaukė pastiprinimo priekinėje linijoje
"Rytas" pagaliau sulaukė pastiprinimo priekinėje linijoje
Po svarbios pergalės Stambule – Vilniaus „Rytas“ turi džiugių naujienų dėl sudėties pastiprinimo. Lietuvos čempionai pasirašė sutartį su 24-erių puolėju Justinu Gorhamu
Griūna "Wolves" planai: Didžiosios Britanijos federacija nesutiko priimti LKL klubų
Griūna "Wolves" planai: Didžiosios Britanijos federacija nesutiko priimti LKL klubų
Vasario mėnesį vykusiame LKL Valdybos narių posėdyje, buvo pristatyta idėja kai kurias „Betsafe-LKL“ čempionato rungtynes surengti užsienyje.LKL valdyboje tokia idėja sulaukė palaikymo
"Labas Gas" lyderis –  apie pokalbius su Maksvyčiu, žaidimą su Rediku ir komandos ambicijas
"Labas Gas" lyderis – apie pokalbius su Maksvyčiu, žaidimą su Rediku ir komandos ambicijas
Prienų „Labas GAS“ (2-20) ekipa kol kas yra įsitaisiusi paskutinėje Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) turnyro lentelės pozicijoje, tačiau pirmauja pirmenybėse
"Juventus" dėl traumos prarado lyderį
"Juventus" dėl traumos prarado lyderį
Utenos „Uniclub Casino – Juventus“ komanda kurį laiką bus priversta verstis be traumą patyrusio vieno iš ekipos lyderių Alexanderio Hamiltono. Dešinės rankos nykščio
Ir be ryškaus Fosterio indėlio Stambule laimėjęs "Rytas" liepto galo dar nepriėjo
Ir be ryškaus Fosterio indėlio Stambule laimėjęs "Rytas" liepto galo dar nepriėjo
Atsarginių vedamas Vilniaus „Rytas“ sugraibė paskutinį vilties šiaudą Stambule, trečiadienį FIBA Čempionų lygos TOP-16 etapo rungtynėse pranokęs vietos „Bahčešehir“
"Neptūno" vadovas – apie biudžetą, norą kuo greičiau atsikratyti skolų ir šventines rungtynes Klaipėdoje
"Neptūno" vadovas – apie biudžetą, norą kuo greičiau atsikratyti skolų ir šventines rungtynes Klaipėdoje
2018 metais Klaipėdos „Neptūno“ klubo valdymą perėmęs Sigitas Ambrazevičius direktoriumi paskyrė entuziastingą ir energingą jaunąjį vadovą Vilių Sukoną. Nors darbo pradžia uostamiesčio
"Fast Brake": Galdikas vairuoja šokantį visureigį
"Fast Brake": Galdikas vairuoja šokantį visureigį
Vienuolika sezonų Klaipėdos „Neptūnui” atstovavęs dvimetrinis vidurio puolėjas per karjerą ne kartą buvo renkamas fiziškai stipriausiu LKL krepšininku.Eurolygoje ir Europos
Bičkauskis – apie metus Rumunijoje, "Ryto" titulą ir sunkų kelią link didžiojo krepšinio
Bičkauskis – apie metus Rumunijoje, "Ryto" titulą ir sunkų kelią link didžiojo krepšinio
Betsafe-LKL TV interviu rubrikoje – pokalbis su Jonavos „CBet“ krepšininku Doviu Bičkauskiu.Vienas jonaviečių lyderių šiame sezone į Lietuvą sugrįžo po metų, praleistų
Žemaitis: bus labai įdomu kaip dvi ekipos dalinsis ta pačia sostinės saule
Žemaitis: bus labai įdomu kaip dvi ekipos dalinsis ta pačia sostinės saule
„Betsafe-LKL“ sezonui perkopus į antrąją pusę, darosi vis įdomiau stebėti, kaip susidėlios galutinė turnyrinė lentelė. Šiuo metu tarp pirmojo aštuntuko komandų yra
"Ryto" varžovų akistatoje - vilniečių šansus išsaugojusi Bonos klubo pergalė
"Ryto" varžovų akistatoje - vilniečių šansus išsaugojusi Bonos klubo pergalė
Vilniaus "Ryto" klubui teorinius šansus patekti į FIBA Čempionų lygos ketvirtfinalį išsaugojo J grupės lyderės Bonos "Telekom Baskets" (5/0) komandos pergalė.Vokietijos
Žiemelis – apie konkurenciją su "Žalgiriu", "Wolves" biudžetą ir ASG arenos atnaujinimą
Žiemelis – apie konkurenciją su "Žalgiriu", "Wolves" biudžetą ir ASG arenos atnaujinimą
„Rungtynes stebėti gyvai visai kitoks jausmas“, – prisipažino vienas pagrindinių „Wolves“ ekipos dalininkų Gediminas Žiemelis, viešėjęs pirmadienį „Betsafe-LKL“

Vartotojo meniu
Diskusijos
Krepšinio torentai (175) 02.16 20:51
Ką šiuo metu klausotės? (2364) 12.19 00:07
NBA 2014-2015 (1022) 01.08 18:51
EuroBasket 2015 (56) 01.09 07:15
Nauja Eurobasket.lt versija (755) 11.17 15:45
Apie
Draugaukime