Naujienos kraunasi...

Naujasis "Pieno žvaigždžių" vedlys Cvirka: apie neatvyksiantį amerikietį ir komplektaciją

Naujasis "Pieno žvaigždžių" vedlys Cvirka: apie neatvyksiantį amerikietį ir komplektaciją
bcpienozvaizdes.lt
Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ klubas naują Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) sezoną pasitinka atsinaujinęs.

Pasvaliečių gretose neliko nė vieno praėjusiame sezone žaidusio krepšininko, o prie naujai besiburiančios komandos vairo stojo po penkerių metų pertraukos į Pasvalį sugrįžęs Ramūnas Cvirka.

Naują iššūkį pasitinkantis treneris R. Cvirka dar prieš sezono startą susidūrė su netikėtais nemalonumais, kurie apsunkino komandos komplektacijos dėlionę. Puolėjas Kenny Goinsas dėl sveikatos problemų neprisijungs prie „Pieno žvaigždžių“.

„Jis susidūrė su rimtomis sveikatos problemomis, – bcpienozvaigzdes.lt atskleidė R. Cvirka. – Jo nebus mūsų komandoje. Nežinau, ar jis vis dar šiuo metu yra ligoninėje, bet ten buvo patekęs. Prieš išvažiuodamas į Lietuvą, jis Amerikoje susidūrė su širdies problemomis.“

„Pieno žvaigždžių“ sudėtyje šiuo metu yra 9 žaidėjai, todėl komanda vis dar ieško per dvi pozicijas galinčio žaisti gynėjo ir pagrindinio vidurio puolėjo.

Pasiruošime Pasvalio ekipa laimėjo prieš „Šiaulius“ (83:82), bet nusileido Rygos VEF (68:84), Kėdainių „Nevėžiui-Optibet“ (73:93), Kamianskės „Prometey“ (68:78) ir Tartu „Ulikool“ (86:89).

Naujasis komandos strategas R. Cvirka pirmajame interviu su bcpienozvaigzdes.lt aptarė komplektacijos darbus, atsinaujinusios komandos žaidimo braižą, naujokų stiprybes, netikėtą žinią apie K. Goinsą bei paieškas rinkoje.

– Treneri, kiek esate patenkintas iki šiol surinkta komplektacija?
– Patenkintas galėsiu būti, kai pradėsite žaisti oficialias rungtynes. Draugiškos rungtynės parodė, kokiame stovyje šiuo metu esame. Stovis – pasiruošimas. Sudėtis surinkta dar ne visa, todėl sunku kalbėti apie ją.

– Šiuo metu „Pieno žvaigždžių“ sudėtyje – 9 žaidėjai. Kokių pozicijų žaidėjų dar dairotės?
– Ieškome pagrindinių žaidėjų penktoje ir tarp pirmosios bei antrosios pozicijų galinčio žaisti krepšininko. Dviejų žaidėjų mums dar trūksta, kuriuos tikimės rasti užsienyje.

– Kaip apskritai sekėsi prisikviesti naujokus?
– Lietuvius, kuriuos norėjome ir galėjome pagal galimybes, susirinkome. Pagal galimybes esame patenkinti. Matysime, kaip mums seksis žaisti. Su užsieniečiais kol kas stringame.

– Ar buvo žaidėjų, kurių norėjote, bet negavote?
– Tie žaidėjai, kurių dabar ieškome, yra ne pirmi mūsų pasirinkimai. Yra finansinė situacija ir žaidėjų norai. Rinka nebėra tokia, kaip būdavo praeitais metais, kai žaidėjai šiuo laikotarpiu nusileidžia kainą. Visi dar laiko kainas. Pirmųjų variantų neturime galimybes pasikviesti.

– Į komandą pavyko pasikviesti amerikietį Corey Alleną iš NCAA. Kokio tai stiliaus krepšininkas?
– Krepšininkas yra jaunas. Aišku, problema yra sprendimų priėmimas, nes pirmasis sezonas užsienyje. Kol kas tai nesijaučia, bet po 3-4 mėnesių svetimoje šalyje tas problemas reiktų išsispręsti. Kaip jam seksis žaisti – matysime, bet jau dabar matosi, kad žaidėjas su galimybėmis. Klubas prisiima riziką, kviesdamas pirmąjį numerį iš NCAA ir dar nebuvusį Europoje. Kartais ta rizika pasiteisina, kartais ne.

– Kiek komandai bus svarbu, kad ši rizika pasiteisintų?
– Nemanau, kad tai tik nuo jo (Corey Alleno) priklausys. Yra pasiruošimas, taip pat ruošimės sezono metu ir tada matysime, kaip mums pavyks sulipdyti komandą, kadangi komanda yra suburta nuo nulio. Nėra nė vieno žaidėjo iš praeito sezono ir kitas treneris. Reikia ir man prie jų priprasti, ir jiems prie manęs. Viskas priklausys nuo traumų, nuo COVID19 – ar jis bus, ar nebus. Be to, neturime mes visų žaidėjų, kad galėtume normaliai ruoštis. Todėl į tą riziką susideda labai daug veiksnių.

– Bet tai jums nėra nauja patirtis suburti komandą nuo nulio.
– Nėra, tik yra skirtumas, kai turi 10-12 silpnesnių žaidėjų. Kitokia darbo specifika, kai turi geresnius žaidėjus, bet jų yra mažai. Labai sunku perduoti informaciją, kai žaidi trys prieš tris, ar keturi prieš keturis. Tada ne taip gerai informacija ateina žaidėjams. Vienos pozicijos trūksta, todėl kiti žaidžia ne pagal savo pozicijas.

Užtai mes norėjome daugiau draugiškų rungtynių. Nors ir aštuoniese, bet per devynias dienas sužaidėme penkerias rungtynes. Aišku, krūvis – nemažas, bet tai geriau negu treniruotės. Draugiškų rungtynių metu ir man geriau sekasi suprasti juos, ir jiems mane.

– Kaip vertinate komandos pasiruošimo ciklą?
– Sunku vertinti, nes žaidėme aštuoniese ir esame mažiau pasiruošę. Tas jautėsi, bet čia nematau didelės problemos. Taip ir turi būti. Negali grupė žmonių per dvi savaites tapti komanda. Kartais per mėnesį ar net du ja netampama. Bet viskas gerai, laukiame žaidėjų ir tikimės, kad jau greitu metu pavyks susitarti. Stengsimės tas skyles užkamšyti.

Kita problema, jei turėtume 8-9 žaidėjus, kurie tarpusavyje jau yra susižaidę, tai vieną naujoką integruoti yra žymiai lengviau. Bet dabar komanda surinkta nuo nulio ir dar naujokai ateina už 2-3 savaičių. Tokioje situacijoje gaunasi, kad visi esame naujokai, kuriems trūksta susižaidimo ir vienas kito supratimo.

– Martynas Arlauskas taip pat atvyksta po mokslų Amerikoje, tačiau jo situacija kiek kitokia nei C. Alleno, nes lietuvis ten dažniausiai sėdėjo ant suolo. Kiek Martynui pavyko patobulėti Amerikoje ir kas leidžia manyti, kad jis gali įsitvirtinti LKL?
– Labai mažai mačiau Martyno žaidimo prieš Ameriką, todėl negaliu atsakyti tiksliai. Žaidėjas – su galimybėmis, tik jaučiasi žaidybinės praktikos trūkumas. Meistriškumo visiems trūksta, bet Martynui reikia tobulėti sprendimų priėmime. Per sekundę reikia priimti sprendimą tiek gynyboje, tiek puolime. Turime turbūt keturis jaunus žaidėjus, kurie dar nieko nėra įrodę. M. Arlauskas, C. Allenas, Martynas Pacevičius ar tas pats Artiomas Kovalovas turėtų būti su dviguba motyvacija. Sezono eigoje kiekvienas iš jų turės eiti į priekį.

– Kiek jums reikės keisti žaidimo braižą, kai praėjusiame sezone Alytaus „Dzūkijoje“ turėjote veteranų branduolį, o dabar jaunimą?
– Kad žinotume, koks bus mūsų žaidimo braižas, pirmiausia turime žinoti, kas bus pagrindinis mūsų centras ir gynėjas. Kai neturime visos komandos, tai sunku dar pasakyti apie žaidimo braižą. Visų pirma, aš turiu daugiau prisitaikyti prie žaidėjų, o ne jie prie manęs. Jie ateina su savo pliusais ir minusais, kažkas kažko nemoka, todėl aš turiu suprasti, kaip juos sudėlioti į tas schemas. Tas žaidimo braižas tikrai skirsis, nes praeitais metais treniravau komandą, kurioje buvo daug veteranų. Šį sezoną žaisime greičiau, kiek protingesnis tas žaidimas bus – kol kas negaliu pasakyti.

– Išvykdamas iš Alytaus į Pasvalį pasikvietėte Martyną Zigmantavičių. Kuo šis jaunuolis jums patiko, kad nusprendėte jį pasilikti?
– Čia ne mano vieno sprendimas. Jis – lietuvis, o lietuvių komandoje visada reikia turėti. Kiek jis dar galės žengti į priekį, tai nuo Martyno priklausys. Man imponuoja jo gynyba. Nors puolime dar reikėtų daug ką patobulinti, bet jo vaidmuo yra gynybinis. Taip pat jis gali žaisti per dvi pozicijas. Kaip lietuvis, jis mums tinka.

– 34-erių Rihards Kuksiks, 29-erių Evaldys Šaulys ir 29-erių Ignus Vaitkus šiuo metu yra vyriausi žaidėjai komandoje. Kiek jų indėlis bus svarbus padedant naujiems krepšininkams?
– Prie jaunų žaidėjų būtina turėti keletą patyrusių krepšininkų. R. Kuksiks gal daugiau prie tų veteranų, o I. Vaitkus ir E. Šaulys turėtų būti pačiame jėgų žydėjime. Jie irgi turėtų būti motyvuoti, nes praeitame sezone nei vienam, nei kitam iki galo nepavyko atsiskleisti. Labai norėčiau, kad iš jų pusės visada būtų motyvacija, nepaisant to, ar mums sekasi, ar nesiseka. Tikiuosi, kad jiems artėjantis sezonas individualiai bus geresnis. O patirties reikia būtinai. Nors gal jie ir lėtesni, bet vyresnių žaidėjų sprendimų priėmime daugiau ramybės. Energijos bus kam įnešti, bet žaidime reikia ir ramybės. Toks žaidėjai kaip R. Kuksiks, manau, kad šiuo klausimu irgi padės komandai.

– Draugiškose rungtynėse kapitonu buvo Ignas Vaitkus. Ar jis artėjantį sezoną ir nešios kapitono raištį?
– Dar iki galo nenusprendėme. Ne aš vienas sprendžiu, komanda ir klubo vadovybė irgi renka. Oficialių kapitonų rinkimų dar nebuvo.

– Kodėl draugiškose rungtynėse dar nepasirodė puolėjas Kenny Goinsas?
– Jis susidūrė su rimtomis sveikatos problemomis. Jo nebus mūsų komandoje. Nežinau, ar jis vis dar šiuo metu yra ligoninėje, bet ten buvo patekęs. Prieš išvažiuodamas į Lietuvą, jis Amerikoje susidūrė su širdies problemomis.

– Kada komanda sužinojo šią žinią ir kiek ji buvo netikėta?
– Labai netikėta, nes jau buvo ir bilietai nupirkti. Žaidėjas turėjo atvykti, bet likus kelioms dienoms iki atvykimo nutiko ne ekstra įvykis, bet jam tiesiog išryškėjo rimtos sveikatos problemos.

– Tęsiant priekinės linijos temą, Martynas Pacevičius yra vienintelis ekipos vidurio puolėjas. Kas klubą patraukė Martyno žaidime, kad jį matome Pasvalyje?
– Patraukė dėmesį žaidėjo noras, motyvacija ir geros fizinės savybės. Jis yra neatsiskleidęs. Kol kas jis vienintelis centras, todėl draugiškose rungtynėse žaidė daug minučių. Jam tai į naudą – gera mokykla, nes turėjo daug žaidybinio laiko. Dėl to greitai pamatėme, ką reikia taisyti jo žaidime.

– Ar trenerių štabe darbuositės tik su Dainiumi Šalenga ir kokį įspūdį jums iki šiol palieka šis kolega?
– Dar yra fizinio rengimo treneris. Tai bus pirmieji metai, kai dirbsiu su Dainiumi. Man su visais asistentais pavyksta susidirbti. Įspūdis apie jį yra geras, gerai analizuoja rungtynes ir daro skautingą. Aš asistentais niekada nesiskundžiu.

– Kiek dar laukia draugiškų rungtynių ir kada artimiausias mačas?
– Rugsėjo 21-ąją svečiuose žaisime su Utenos „Juventus“. Dabar sužaidėme penkerias rungtynes per devynias dienas, todėl turime padaryti trumpą pertrauką. Pasitreniruoti ir paanalizuoti, kas buvo blogai. Šiuo metu daugiau dėmesio skiriame treniruotėms ir klaidų taisymui. Klaidų daug, bet šiame etape tai yra normalu, nes komanda surinkta nuo nulio.

– Kokius lūkesčius komanda sau kelia sau artėjančiame LKL sezone?
– Paprasčiausiai reikia užsimerkti ir susikoncentruoti į savo darbą. Eiti ir įrodinėti aikštelėje. Dabar visi žaidėjai turi minutes aikštėje, bet tik nuo jų priklauso, ar jie tai išnaudos. Aš niekada netikiu, kad atvažiuos kažkas ir mums labai padės. Tam naujam žaidėjui taip pat reikės integruotis į komandą.

Kalbant apie rezultatus, tai viskas eina žingsnis po žingsnio: pasiruošimas, traumos, komandos chemija kaip susilipdys. Tikiuosi, kad tie žaidėjai, kurie dabar yra komandoje, bando vienas kitą geriau suprasti. Chemija – lyg nebloga, komanda dirba maksimaliai, todėl kol kas esu patenkintas.

– Pasvalyje treniravote 2016-2017 m. sezone. Gal galite pasidalinti, ką prisimenate iš to sezono?
– Prisimenu, kad trūko vos kelių pergalių iki šeštosios vietos. Patyrėme apmaudžių pralaimėjimų, nes turėjome problemų su gynėjais, tačiau po Naujųjų metų atvyko Derrickas Low ir žaidėme atkrintamosiose. Prisimenu ir visus klubo vadovybės ir salės darbuotojų veidus, kurie tuo metu buvo ir dabar yra. Atrodo, kad niekas ir nepasikeitė.

– Ar turite žinutę „Pieno žvaigždžių“ sirgaliams?
– Sirgaliai – visada laukiami. Jie ateina, kai būna rezultatas ir komanda žaidžia simpatiškai. Tikiuosi, kad sirgaliai bus pozityvūs, nes komanda laukia jų palaikymo.

Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
Geresnio pasiūlymo sulaukęs Petrilevičius paliko Kėdainius
Geresnio pasiūlymo sulaukęs Petrilevičius paliko Kėdainius
Kėdainių „Nevėžis-Optibet“ liko be savo kapitono Pauliaus Petrilevičiaus.31-erių vidurio puolėjas pasinaudojo sutartyje numatyta galimybe ir, sulaukęs geresnio kitos komandos pasiūlymo,
"Žalgirio" ir "Wolves" akistata - antra žiūrimiausia transliacija šį sezoną
"Žalgirio" ir "Wolves" akistata - antra žiūrimiausia transliacija šį sezoną
Pirmadienio vakarą Alytaus „Wolves“ ekipa metė rimtą iššūkį Kauno „Žalgiriui“, tačiau „Betsafe-LKL“ rungtynių pabaigoje pranašumą
Prienų ekipą papildė Tarvydas
Prienų ekipą papildė Tarvydas
Prienų „Labas GAS” ir toliau stiprina pozicijas. Prie komandos jungiasi 31-erių metų, 199 cm ūgio puolėjas Darius Tarvydas.Praėjusį sezoną pradėjęs Prancūzijoje, vėliau pratęsęs
Jonavos ekipa susitvarkė su Staniulio vedamais "Gargždais"
Jonavos ekipa susitvarkė su Staniulio vedamais "Gargždais"
Jonavos „CBet“ (8-2) komanda neturėjo lengvo gyvenimo, tačiau grįžo į pergalių kelią Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“), kur namuose 92:85 (26:17, 22:15, 25:26,
Dramatiškoje kovoje "Žalgiris" palaužė "Wolves"
Dramatiškoje kovoje "Žalgiris" palaužė "Wolves"
Alytaus „Wolves“ (6-4) ekipa metė rimtą iššūkį Kauno „Žalgiriui“ (9-1), tačiau „Betsafe-LKL“ rungtynių pabaigoje pranašumą įrodė Kazio
"7bet-Lietkabelis" pranoko klaipėdiečius
"7bet-Lietkabelis" pranoko klaipėdiečius
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) pergalingų įpročių neatsisako Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ (8-2). Panevėžio klubas savo arenoje 80:73 (13:19, 24:22,
Prienų ekipą palikęs T. Sargiūnas papildė "Nevėžį-Optibet"
Prienų ekipą palikęs T. Sargiūnas papildė "Nevėžį-Optibet"
Kėdainių „Nevėžį-Optibet“ papildė kitame „Betsafe-LKL“ klube – Prienų „Labas GAS“ – sezoną pradėjęs krepšininkas – Titas Sargiūnas.19-metis
Lekūnas pripažino negalėjęs atsisakyti "Ryto" pasiūlymo
Lekūnas pripažino negalėjęs atsisakyti "Ryto" pasiūlymo
Ant „Jeep“ arenos parketo – atviras vienas prieš vieną pokalbis su Vilniaus „Ryto“ puolėju Tomu Lekūnu ir Pauliumi Ambrazevičiumi. Išsamiame interviu
Pratęsimo pareikalavusiame mače Šiauliuose kėdainiečiai užsitikrino vietą KMT ketvirtfinalyje
Pratęsimo pareikalavusiame mače Šiauliuose kėdainiečiai užsitikrino vietą KMT ketvirtfinalyje
Trečiadienio vakarą vietą Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) ketvirtfinalyje užsitikrino Kėdainių „Nevėžis-Optibet“ (4-1) ekipa.Gedimino Petrausko auklėtiniai
Krivo skrydis bei dėjimas per Birutį – LKl savaitės epizodų rinkinyje
Krivo skrydis bei dėjimas per Birutį – LKl savaitės epizodų rinkinyje
Lietuvos krepšinio lyga ("Bertsafe LKL") pristatė aštuntąją savaitę vykusių rungtynių gražiausių epizodų penketuką.Jame galime išvysti Kauno "Žalgirio"
Įspūdingai į "Žalgirį" įsiliejęs 17-metis Krivas: nelabai to tikėjausi, dėkoju treneriui už suteiktą šansą
Įspūdingai į "Žalgirį" įsiliejęs 17-metis Krivas: nelabai to tikėjausi, dėkoju treneriui už suteiktą šansą
Retas jaunuolis, apsivilkęs Kauno „Žalgirio“ marškinėlius, iškart apie save pareiškia garsiai. Vis tik Motiejus Krivas tapo vienu iš pozityvių pavyzdžių.Vos
Gailiaus vedamas "Neptūnas" iškovojo dramatišką pergalę Kėdainiuose
Gailiaus vedamas "Neptūnas" iškovojo dramatišką pergalę Kėdainiuose
Dramatišką pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) pasiekė Klaipėdos „Neptūnas“ (4-5), kuris svečiuose 71:67 (15:21, 18:16, 23:17, 15:13) palaužė
Kurčio kariauna turėjo paprakaituoti su LKL autsaideriais
Kurčio kariauna turėjo paprakaituoti su LKL autsaideriais
Pirmadienio vakarą šeštą sezono pergalę per devynerias rungtynes „Betsafe-LKL“ čempionate iškovojo BC „Wolves“ (6-3) komanda.Namuose, Alytuje žaidę „Vilkai“
Pasvalyje – Giedraičio sugrįžimas bei Krivo ir Dimšos vedamo "Žalgirio" pergalė
Pasvalyje – Giedraičio sugrįžimas bei Krivo ir Dimšos vedamo "Žalgirio" pergalė
Sekmadienio vakarą aštuntą sezono pergalę per devynerias rungtynes „Betsafe-LKL“ čempionate iškovojo Kauno „Žalgirio“ (8-1) komanda.Ant bangos esantis Kauno
Amerikiečių vedamas "Juventus" laimėjo neįtikėtiną trilerį prieš "Šiaulius"
Amerikiečių vedamas "Juventus" laimėjo neįtikėtiną trilerį prieš "Šiaulius"
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) įvyko lūkesčius visiškai pateisinusi dviejų iki šiol lygiai žengusių klubų akistata.„Šiauliai“
"Lietkabelis" laimėjo tikrą trilerį Jonavoje ir pakilo į antrą vietą
"Lietkabelis" laimėjo tikrą trilerį Jonavoje ir pakilo į antrą vietą
Dramatišką pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) pasiekė Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ (7-2), kuris svečiuose 91:88 (20:27, 21:23, 20:9, 30:29) palaužė
FIBA žaidėjų mentoriaus licencijos siekiantis Mačiulis – apie pinigus, traumas ir antrąją karjerą
FIBA žaidėjų mentoriaus licencijos siekiantis Mačiulis – apie pinigus, traumas ir antrąją karjerą
FIBA žaidėjų komisija, kurios pirmininku yra legendinis krepšininkas Dirkas Nowitzkis, organizuoja FIBA žaidėjų mentorių mokymus. Juose šiemet dalyvauja buvęs Lietuvos rinktinės
Ulecko vedamas "Rytas" pralaužė LKL debiutantų pasipriešinimą
Ulecko vedamas "Rytas" pralaužė LKL debiutantų pasipriešinimą
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) susitiko praeitų metų čempionai bei debiutantai.„Gargždai“ (1-8) rodė kovingumą, bet galiausiai namuose 81:99 (20:23, 12:25,
Vicečempionai priima lygos išsišokėlių iššūkį: Šeškus moka paruošti komandą kovoms
Vicečempionai priima lygos išsišokėlių iššūkį: Šeškus moka paruošti komandą kovoms
Beveik dvi savaitės be veiksmo „Betsafe-LKL“ čempionate baigėsi. Šeštadienio vakarą intriguojančia dvikova Jonavoje prasitęs pirmenybių pirmojo
"Wolves" rado savo kriptonitą – trečią kartą nusileido "Neptūnui"
"Wolves" rado savo kriptonitą – trečią kartą nusileido "Neptūnui"
Karaliaus Mindaugo taurėje („Citadele KMT“) antrąjį ratą pradėjo Klaipėdos „Neptūnas“ (3-1) ir „Wolves“ (2-2).A grupės mače Alytuje 90:84 (23:19, 22:24, 20:13,
"Wolves" atstovai Ukrainoje: remti Ukrainą kare su okupantais – mūsų pareiga
"Wolves" atstovai Ukrainoje: remti Ukrainą kare su okupantais – mūsų pareiga
„Wolves“ klubo ambasadorius Sergejus Maslobojevas ir fanų įsitraukimo projektų vadovas Pavelas Kovtunec savaitę laiko praleido karo niokojamoje Ukrainoje, kurioje susitiko su šalies
Sabeckio vedami "Šiauliai" be keturių susirgusių žaidėjų triumfavo Pasvalyje
Sabeckio vedami "Šiauliai" be keturių susirgusių žaidėjų triumfavo Pasvalyje
Gerokai išretėjusios pajėgos nesutrukdė „Šiauliams“ (3-1) pasiekti dar vieną pergalę Citadele Karaliaus Mindaugo taurėje (Citadele KMT).B grupės rungtynėse svečiuose
Girdžūnas – apie iširusį duetą su Butkevičiumi, sunkiai apeinamą Cooką ir Spanoulio pamokas
Girdžūnas – apie iširusį duetą su Butkevičiumi, sunkiai apeinamą Cooką ir Spanoulio pamokas
Betsafe-LKL TV pokalbių rubrikoje – interviu su į Klaipėdos „Neptūną“ vasarą sugrįžusiu Mindaugu Girdžiūnu.Praėjęs sezonas klaipėdiečiui buvo ypatingas – po daugybės
KMT: Šeškaus kariauna krito Kėdainiuose, Kiltinavičiaus debiutą apkartino "Juventus"
KMT: Šeškaus kariauna krito Kėdainiuose, Kiltinavičiaus debiutą apkartino "Juventus"
Po trumpos pertraukos Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) pirmajame etape prasidėjo antrasis ratas.Po permainingos kovos namuose rungtyniavęs Kėdainių „Nevėžis-Optibet“
Lukauskis – apie norą sužaisti kartu su sūnumi, "Wolves" tikslus ir fanų svarbą
Lukauskis – apie norą sužaisti kartu su sūnumi, "Wolves" tikslus ir fanų svarbą
Savo ilgaamžiškumu fenomenalią krepšininko karjerą tęsiantis BC „Wolves“ komandos kapitonas Mindaugas Lukauskis pelnytai krepšinio mėgėjų yra vadinamas „geležiniu
Butkevičius: savaitė be rungtynių buvo į naudą, galėjo pailsėti ir galvos
Butkevičius: savaitė be rungtynių buvo į naudą, galėjo pailsėti ir galvos
Kauno „Žalgirio“ krepšininkai dėl ką tik praūžusio FIBA pasaulio taurės atrankos turnyro lango turėjo pirmą laisvesnę šio sezono savaitę, kai savaitgalį nevyko kovos
"Lietkabelio" serbas – apie Grigonį ir Giedraitį, žaidimą "Barcelona" sistemoje bei žirgų lenktynes
"Lietkabelio" serbas – apie Grigonį ir Giedraitį, žaidimą "Barcelona" sistemoje bei žirgų lenktynes
Betsafe-LKL TV pokalbių rubrikoje – interviu su Panevėžio „7bet-Lietkabelio“ atakų organizatoriumi Stefanu Peno. Serbų krepšininko CV – gana įspūdingas.
Panevėžio arena turi naują pavadinimą
Panevėžio arena turi naują pavadinimą
Generaliniu arenos rėmėju tapus UAB „Kalnapilio – Tauro grupei” ateinantį dešimtmetį bus naudojamas „Kalnapilio“ arenos pavadinimas.Praėjusią savaitę įvyko

Vartotojo meniu
Diskusijos
Ką šiuo metu klausotės? (2075) 11.13 14:23
NBA 2014-2015 (1022) 01.08 18:51
Krepšinio torentai (155) 09.09 19:51
EuroBasket 2015 (56) 01.09 07:15
Nauja Eurobasket.lt versija (755) 11.17 15:45
Apie
Draugaukime