NKL: J.Riley toliau siautėja, A.Urbonas išplėšė pergalę aidint sirenai

D.Lukštos nuotr., nklyga.lt
Aurimas Urbonas paskutinę sekundę Nacionalinės krepšinio lygos rungtynėse išplėšė pergalę Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ (7-3) komandai, kuri svečiuose 76:74 (23:22, 15:18, 19:16, 19:18) įveikė Kauno „Žalgirį-2“ (6-4).

Iki rungtynių pabaigos likus 15 sekundžių rezultatas buvo lygus 74:74, o ataką organizavo „Žalgirio“ dubleriai. Vitalijus Kozys atliko tritaškį metimą, kuris skriejo pro šalį, ir svečiams paliko 5 sekundes.

Aurimas Urbonas atkovojo kamuolį, persivarė kamuolį per visą aikštę ir pataikė dvitaškį kaire ranka iš po krepšio aidint rungtynių pabaigą skelbiančiai sirenai.

Rungtynių arbitrai dar peržiūrėjo paskutinio metimo pakartojimą ir patvirtino savo sprendimą įskaityti taškus.

Šiame susitikime jauniesiems „Žalgirio“ dubleriams nepadėjo kirkšnies traumą patyręs Lukas Uleckas.

„Žalgiris-2“: Rokas Jokubaitis 16, Vitalijus Kozys 14 (3/4 dvit., 5 atk. kam.), Marius Valinskas ir Arnas Adomavičius (3/3 dvit.) po 9, Kerras Kriisa 8.

„Sūduva-Mantinga“: Antanas Bertašius (7/8 dvit., 4/4 baudos) ir Edvinas Jezukevičius (10/10 baudos) po 18, Aurimas Kieža 10 (10 atk. kam.), Justinas Jogminas 8 (4/4 dvit.).

Nacionalinės krepšinio lygos savaitės rungtynėse pirmąją pergalę pirmenybėse iškovojo Molėtų „Ežerūno“ (1-9) komanda, kuri savo aikštėje 82:75 (15:20, 24:19, 18:15, 25:21) patiesė Mažeikių „Erelius“ (4-6).

Prieš tai Molėtų komanda buvo patyrusi visas 9 nesėkmes. Šią savaitę ekipą papildė trys krepšininkai: Ernestas Ežerskis, Tauras Ulevičius ir Kostas Jonuška.

Likus 4 minutėms iki rungtynių pabaigos „Ežerūnas“ pirmavo 3 taškais (73:70), o tuomet šeimininkams dvitaškį pelnė E. Ežerskis, Remigijus Sugintas pridėjo dvi baudas, o Kostas Jonuška įmetė dvitaškį, po kurio Molėtų klubas pranašumas pasiekė 9 taškus (79:70).

Šeimininkai išsaugojo užtikrintą persvarą ir šventė pirmąją pergalę.

„Ežerūnas“: Remigijus Sugintas 23 (8/11 metimai), Arnas Beručka 14 (5/18 metimai), Ernestas Ežerskis (6 atk. kam., 4 rez. perd.) ir Jonas Zakas po 12, Kostas Jonuška 11 (7 atk. kam.), Raimondas Ambrulaitis 10 (10 atk. kam.).

„Ereliai“: Haroldas Saprykinas 16 (7/7 baudos), Tomas Zdanavičius 14, Torrance’as Rowe’as 13, Darius Griškėnas 10 (6 atk. kam.), Ignas Fiodorovas 9 (8 rez. perd.).

Penktąją pergalę Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionate iškovojo Jonavos „Sintek-Jonava“ (5-7) krepšininkai išvykoje 68:61 (16:18, 18:8, 19:12, 15:23) įveikę Gargždų SC (5-6) klubą.

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, kurie antroje pirmojo kėlinio dalyje po Ernesto Jankaus dvitaškio pirmavo 6 taškais (14:8). Rimanto Daunio pabudinta Jonavos komanda atsigavo ir iki kėlinio pabaigos beveik prisivijo varžovus (16:18).

Didžiąją antrojo kėlinio dalį aikštėje vyko lygių varžovų kova. Likus žaisti mažiau nei tris minutes iki didžiosios pertraukos, „Sintek-Jonava“ surengė spurtą 8:0 bei po pirmosios mačo dalies susikrovė 8 taškų persvarą (34:26).

Jonaviečiai didino savo persvarą trečiajame kėlinyje, kuomet surengė spurtą 10:2 bei nutolo dviženkliu skirtumu (45:35). Ketvirčio pabaigoje dar vienas spurtas (8:0) leido prieš lemiamą kėlinį turėti 15 taškų pranašumą (53:38).

„Gargždų SC“ neketino nusileisti ir ketvirtojo kėlinio metu beveik prisivijo Jonavos klubą (56:58). Tiesa, per likusias dvi žaidimo minutes svečių puolimas atsigavo ir „Sintek-Jonava“ sugebėjo įtvirtinti pergalę rungtynėse (68:61).

„Sintek-Jonava“: Rimantas Daunys 17, Davaunta Thomasas 15, Troy Franklinas 14, Rytis Juknevičius 8.

SC: Arvydas Eitutavičius 18, Laurynas Mikalauskas 14, Simonas Serapinas 10.

Jalenas Riley ir vėl surengė įstabų krepšinio pasirodymą, o jo vedama Palangos „Kuršių“ (6-4) ekipa Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) išvykoje 86:77 (22:19, 23:25, 27:17, 14:16) nugalėjo Vilniaus „Perlą“ (6-4).

Iniciatyvą svečiai perėmė trečiojo kėlinio viduryje, kai po Tomo Miškinio rezultatyvaus perdavimo J. R. Riley pelnė tritaškį ir rezultatas tapo 58:54, o po to sekęs spurtas 14:7 dar labiau atitolino „Kuršius“ nuo varžovų (72:61).

Sėkmingai sužaistas ketvirtasis kėlinys leido palangiškiams švęsti šeštąją pergalę NKL čempionate.

Rezultatyviausiai „Kuršių“ gretose žaidė būtent J. Riley. Krepšininkas per 33 minutes pelnė 35 taškus (6/10 dvit., 4/10 trit., 11/14 baud. met.), atkovojo 7 ir perėmė 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir taip surinko 32 naudingumo balus.

Šeimininkų ekipoje labiausiai pasižymėjo Marekas Blaževičius, surinkęs dvigubą dublį – pelnęs 20 taškų (7/12 dvit., 6/10 baud. met.) ir atkovojęs 12 bei perėmęs 2 kamuolius.

„Perlas“: Marekas Blaževičius 20 (12 atk. kam.), Ąžuolas Tubelis ir Karolis Giedraitis po 12, Augustas Marčiulionis 10.

„Kuršiai“: Jalenas Riley 35 (7 atk. kam., 4 per. kam., 32 naud. bal.), Olaniyi Akikugbe 13 (5 atk. kam.), Tomas Miškinis 12 (7 atk. kam.), Tautvydas Paliukėnas 8 (8 atk. kam.), Grantas Vasiliauskas 6 (5 atk. kam.).

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (6-4) Nacionalinėje krepšinio lygoje patyrė pralaimėjimą po keturių pergalių iš eilės. Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai namuose 79:95 (16:27, 13:23, 24:19, 26:26) pripažino „Šilutės“ (6-5) krepšininkų pranašumą.

Klaipėdiečiai į duobę įkrito antroje pirmojo ketvirčio dalyje, kuomet svečiai iš Šilutės spurtavo 14:5 bei įgijo 11 taškų persvarą – 27:16.

Aikštelės šeimininkų bėdos tęsėsi antrajame kėlinyje – „Šilutės“ puolėjas Andrius Globys smeigė du tritaškius, o „Neptūnas-Akvaservis“ deficitas išaugo iki 21 taško.

Per pirmąją mačo dalį uostamiesčio ekipai nesisekė prisitaikyti iš tolimos distancijos – tikslą pasiekė 3 tritaškiai iš 15 (20 proc.). Tuo metu „Šilutė“ realizavo 6 tolimus metimus iš 9 (66,7 proc.).

Trečiasis ketvirtis prasidėjo keturiais Tado Pažėros taškais, du pridėjo Vytautas Šarakauskas, o atstumas sumažėjo iki 15 taškų (35:50).

Vis dėlto „Šilutės“ krepšininkai greitai susigražino persvarą – po Ronaldo McGhee metimo svečiai vėl pirmavo 21 taško pranašumu.

Lemiamame ketvirtyje klaipėdiečiai deficitą buvo sumažinę iki 14 taškų, tačiau rungtynes sėkmingiau užbaigę šilutiškiai šventė pergalę 79:95.

T. Gaidamavičiaus auklėtinius šiandien žudė netaiklūs tolimi metimai – tikslą pasiekė vos 3 iš 25 (12 proc.).

Šiame susitikime „Neptūnas-Akvaservis“ ekipai padėti negalėjo nugaros raumenį pasitempęs Herkus Kumpys.

„Neptūnas-Akvaservis“: Deividas Anužis 18, Tadas Pažėra 16 (7 atk. kam.), Erikas Kubilius 15, Klaidas Metrikis 9.

„Šilutė“: Andrius Globys 18 (4/4 trit.), Mantas Šerkšnas 15, Ronaldas McGhee ir Jamillas Powellas – po 14.

Siautėjęs Ovidijus Kaminskis surinko 36 naudingumo balus, o toks „Telšių“ (6-4) vedlio pasirodymas buvo vainikuotas šeštąja komandos pergale Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL). Povilo Šakinio treniruojama ekipa svečiuose 89:77 (24:20, 18:23, 21:15, 26:19) pranoko Kauno KTU (3-7) krepšininkus.

O. Kaminskis per 27 minutes pelnė 27 taškus (9/14 dvitaškiai, 9/14 baudos), atkovojo 8 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo net 13 pražangų, 4 kartus suklydo ir 2 sykius prasižengė.

Jo karjeros rezultatyvumo rekordas – 28 taškai, o naudingumo – 39 balai. 13 pražangų puolėjas išprovokuoja ne pirmą kartą – tokį pat rodiklį jis užfiksavo 2013-2014 m. sezone.

Kovą po krepšiais 44-32 laimėjusi Telšių komanda puolime sugriebė 17 kamuolių, kai šeimininkė KTU ekipa 9.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Laurynui Miknevičiui pataikius dvitaškį, KTU buvo priartėjusi per tris taškus – 60:63, tačiau tada svečiai surinko aštuonis taškus paeiliui ir įgijo dviženklę persvarą – 71:60.

KTU: Matas Ragauskas 21 (5/13 trit., 8 kld.), Gytis Asačiovas 10, Justas Stakėnas 9.

„Telšiai“: Ovidijus Kaminskis 27 (9/14 dvit., 8 atk. kam.), Laurynas Kaveckis 17, Mindaugas Motuzas 16, Deividas Rasys 12.

"Kuršiai" turi naują vyriausiąjį trenerį
Palangos „Kuršiai“ rado naują vyriausiąjį trenerį – juo tapo Albertas Vilimas, kuris pakeis į Gargždus išvykusį Povilą Šakinį.Nacionalinėje krepšinio
LKL debiutantai pristatė pirmąjį naujoką
LKL čempionate debiutuosiantis "Gargždų" klubas penktadienį oficialiai pristatė pirmąjį naujoką.Juo tapo kretingiškis Aurimas Urbonas praėjusį sezoną  vilkėjęs Marijampolės
NKL: naujas generolas Mažeikiuose, pirmasis legionierius "Telšiuose" bei visagalis Urbonas
Pirmasis legionierius „Telšiuose“, naujas „Mažeikių“ generolas, viską Marijampolėje darantis Aurimas Urbonas ir nesulaikomi Palangos „Kuršiai“ –
NKL: Urbonas ištempė lyderius į nervingą pergalę prieš "Atletą", "Žalgirio" ir "Ryto" dubleriai patyrė nesėkmes
Dramatišką mūšį „7bet-NKL“ laimėjo „Marijampolės Sūduva-Mantinga “ (30-5).Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai namie 74:68 (15:7, 16:25, 24:17, 19:19) nugalėjo
NKL savaitės MVP – "Kuršių" amerikietis, penkete – ir "Atleto" naujokas Dimša
„7bet-NKL“ naujojo sezono pirmosios savaitės MVP tapo Palangos „Kuršių“ krepšininkas iš JAV Derekas Hanesas.26-erių 187 cm ūgio gynėjas per pirmąsias
Marijampolėje – sugrįžę vedlys bei "sūnus paklydėlis" ir žinomi naujokai
Praėjusį sezoną per žingsnį nuo medalių likusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ šiais metais ir vėl puoselėja ambicingus tikslus.Būtent šiandien Suvalkijos ekipa pradeda
Urbonas palieka "Juventus" ir grįžta į NKL
Utenos „Juventus“ paskelbė, jog ekipą palieka praėjusį sezoną prie komandos prisijungęs Aurimas Urbonas.Krepšininkas grįžta į Nacionalinę krepšinio lygą (NKL), kur
Prie "Kuršių" vairo grįžta Šakinis
„7bet-NKL“ čempionatui besiruošianti Palangos „Kuršių“ ekipa turi naują vyr. trenerį. Juo tapo Povilas Šakinis, tokią informaciją feisbuke paskelbė pajūrio
Kubilius toliau vadovaus "Gargždams"
„Gargždų“ komanda tarpsezonio darbus pradėjo išspręsdama vyr. trenerio klausimą.Klubas oficialiai paskelbė, jog ekipai toliau vadovaus Erikas Kubilius. 26-erių treneris pastarąjį
"Juventus" gretose traumuotą Crawfordą pakeis Urbonas
Utenos „Juventus“ iki sezono pabaigos sudarė sutartį su Nacionalinės krepšinio lygos čempionu tapusiu 28 metų 198 cm ūgio gynėju Aurimu Urbonu. Kretingiškis komandoje užims
NKL apžvalga: pergalė 63 taškų skirtumu, Mikalausko šėlsmas ir artėjanti kulminacija
Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ pergalė 63 taškais, vietas atkrintamosiose užsitikrinusios ir šansų patekti į aštuntfinalį nebeturinčios komandos, galingos Lauryno
Tik vieną nesėkmę patyrusių Šeškaus auklėtinių įžaidėjas Urbonas: tikrąjį pajėgumą pamatysime mače su "Vyčiu"
Septynias pergales iš eilės NKL – VIKINGLOTTO iškovojusi Jonavos „CBet“ šiandien priims vieną rimčiausių šio sezono išbandymų – namie susikaus
NKL: Suvalkijos derbis, "Šilutės" amerikiečio šou ir netoli trigubo dublio buvęs Urbonas
Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL – VIKINGLOTTO) prabėgo pirmasis mėnuo, per kurį pralaimėjimo kartėlio dar nepajuto dvi komandos – Marijampolės „Sūduva-Mantinga“
Fantastiškas A.Urbono perdavimas - gražiausias NKL savaitės momentas
Ketvirtąją Nacionalinės krepšinio lygos (NKL – VIKINGLOTTO) savaitę dėl koronaviruso sukeltų problemų buvo sužaistos vos penkerios rungtynės.Lyga paskelbė gražiausią savaitės
A.Urbonas iš A.Sireikos persikėlė pas V.Šeškų
Jonavos „CBet“ komanda sulaukė solidaus pastiprinimo. Virginijaus Šeškaus vadovaujama ekipa prisiviliojo pastaruosius metus „Šiauliuose“ žaidusį Aurimą
Pirmosios NKL savaitės MVP - M.Kumpys
Naudingiausiu Nacionalinės krepšinio lygos pirmosios savaitės krepšininku tapo „Gargždų“ puolėjas Modestas Kumpys.29-erių 194 cm ūgio krepšininkas sužaidė viena
"Lūšies" treneris: turime ruoštis kiekvienoms rungtynėms kaip paskutinėms
Šilalės „Lūšies“ komanda naująjį NKL sezoną pasitinka su džiaugsmu, mat ekipoje pavyko išlaikyti pagrindinius praėjusio sezono vedlius.Iš viso klubas išsaugojo
A.Venckaus vedami "Ereliai" pranoko "Delikatesą"
Mažeikių „Ereliai“ draugiškose rungtynėse Joniškyje po atkaklios kovos 74:79 (18:17, 25:17, 20:23, 11:22) įveikė „Delikateso“ ekipą.Didžiąją rungtynių
Įspūdingas D.Lavrinovičiaus žaidimas neišgelbėjo nuo pralaimėjimo "Perlui"
Sezonui NKL besirengianti Vilniaus „Perlo“ komanda sėkmingai dalyvauja Sostinės krepšinio lygos Rudens taurėje, kurioje pasiekė finalą.Edvino Justos auklėtiniai pusfinalyje 88:77 (35:29,
"Šiauliai" paskolino "Perlui" jauną gynėją
Artėjantį ir debiutinį Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sezoną pasitinkantis Vilkaviškio „Perlo“ klubas baigė komplektacijos darbus.„Perlas“ paskelbė, kad
"Ryto" dublerių gretose sužibėjęs centras keliasi į Molėtus
Molėtų „Ežerūno-Atleto“ komanda sulaukė pastiprino priekinėje linijoje.Klubas oficialiai pranešė, jog sudarė sutartį su 29-erių 201 cm ūgio vidurio puolėju Ignu Juškevičiumi.I.
Vienas "Telšių" lyderių pradeda legionieriaus karjerą
Du pastaruosius sezonus Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) Telšių "Telšių" klube praleidęs Tomas Rimša pirmą kartą savo karjeroje paragaus legionieriaus duonos.Skelbiama,
"Sūduva-Mantinga" išsaugojo efektyvų vidurio puolėją
„Sūduva-Mantinga“ pratęsė bendradarbiavimą su vidurio puolėju Edvinu Jezukevičiumi. Tai jau bus trečiasis sezonas Marijampolėje. 2019-2020 m. sezone E. Jezukevičius buvo vienas efektyviausių
Žalgiriečiai krito Mažeikiuose, 4 taškus per kėlinį įmetę neptūniečiai sutriuškinti Palangoje
Mažeikių „Ereliai“ (11-17) nutraukė trijų pralaimėjimų seriją VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse.Mažeikiškiai namuose 89:83 (34:19, 17:19, 20:23, 18:22) palaužė Kauno „Žalgirio-2“
Dominuojančio "Lietkabelio" atstovas – antrąkart iš eilės LKL savaitės MVP
Praėjusią savaitę tapęs pirmuoju klubu, „Betsafe–LKL“ nugalėjusiu Kauno „Žalgirį“, Panevėžio „Lietkabelis“ įgautą pagreitį išlaiko ir toliau
"Juventus" skolina puolėją NKL klubui
2018 metų vasarą „Juventus“ gretas papildęs bei ilgalaikę sutartį su Utenos klubu pasirašęs Arminas Kleišys artėjantį sezoną vilkės Nacionalinėje krepšinio lygoje
Naujo trenerio vedama "Šilutė" taikysis į NKL finalo ketvertą
„Šilutės“ komanda praėjusius du sezonus Nacionalinės krepšinio lygos reguliariajame sezone rodė solidžius rezultatus, tačiau jai vis nepavydavo pasiekti finalo ketverto.
"Neptūnas-Akvaservis" nusileido Liepojos klubui, kuriame debiutavo G.Sirutavičius
Pasiruošimą sezonui tęsianti Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ išvykoje 82:87 (14:25, 27:18, 15:22, 26:22) nusileido BK „Liepaja“ krepšininkams.Pirmasis

Krepšinio torentai (220) 10.22 16:33
Ką šiuo metu klausotės? (2364) 12.19 00:07