NKL: milžino Paukštės debiutas, žalgiriečių pergalė ir žiaurokai sutriuškinti "Ryto" dubleriai

224 cm ūgio vidurio puolėjas Jonas Paukštė puikiai debiutavo „7bet-NKL“ „Mažeikių“ (3-5) komandoje ir džiaugėsi pergale.

Mažeikių ekipa namie 64:47 (18:17, 16:5, 8:14, 22:11) nugalėjo Klaipėdos „Neptūną-Akvaservis“ (0-8), kuris lieka be pergalių.

Nugalėtojams 21-erių J. Paukštė per 27 minutes pelnė 19 taškų (6/9 dvit., 7/10 baudų), atkovojo 9 kamuolius, blokavo 1 metimą, 7 sykius suklydo ir surinko 19 naudingumo balų.

J. Paukštė priklauso „Šiaulių“ klubui, tačiau jis iki sezono pabaigos buvo paskolintas „Mažeikiams“.

Rungtynes abi komandos pradėjo koja kojon ir tik po Jono Paukštės dvitaškio pirmojo kėlinio pabaigoje mažeikiškiai išsiveržė į priekį (18:17).

Visgi antrajame ketvirtyje šeimininkai spurtavo 16:5 ir prieš ilgąją pertrauką įgijo 12 taškų pranašumą (34:22).

Svečiai iš uostamiesčio nepasidavė: Simono Serapino auklėtiniai atsakė ketvirčiu 14:8 ir prieš lemiamas 10 minučių turėjo 6 taškų deficitą (36:42).

Tai buvo viskas, ką pavyko nuveikti „Neptūnui-Akvaservis“. Šeimininkai atsakė spurtu 17:8, o likus minutei Laurynas Balkūnas dvitaškiu rungtynėse padėjo tašką.

Klaipėdos ekipos gretose išsiskyrė Radvilas Kneižys, kurio sąskaitoje per 32 minutes buvo 17 taškų (3/4 dvit., 3/11 trit., 2/2 baudų), 2 atkovoti kamuoliai ir 2 rezultatyvūs perdavimai.

„Mažeikiai“: Jonas Paukštė 19 (6/9 dvit., 7/10 baud., 9 atk. kam., 7 kld.), Karolis Babušis 17 (6/6 dvit., 0/7 trit., 5/6 baud., 4 kld.), Medas Kuprijanovas 8 (4/7 dvit., 9 atk. kam.), Robertas Subotkevičius 7 (2 blok.).

„Neptūnas-Akvaservis“: Radvilas Kneižys 17 (3/11 trit., 3 per. kam.), Petras Piekus 11 (5/8 dvit., 7 atk. kam.), Oskaras Pleikys 7 (1/8 dvit., 10 atk. kam., 3 per. kam.).

T. Balčiūnas užfiksavo atkovotų kamuolių rekordą, bet „Delikatesas“ pralaimėjo Kaune

Ketvirtą pergalę „7bet-NKL“ iškovojo Kauno „Žalgiris“-2 (4-4), namie 69:67 (15:19, 22:13, 13:21, 19:14) nugalėjęs Joniškio „Delikatesą“ (1-7).

Kauno ekipai tai buvo antras iš eilės laimėjimas.

Kauno komandai Motiejus Krivas per 13 minučių pelnė 16 taškų (6/10 dvit., 4/5 baudų) ir atkovojo 9 kamuolius.

Rezultatyviausias su 17 taškų buvo Liutauras Lelevičius (6/10 dvit., 5/6 baud.).

Joniškio ekipos gretose išsiskyrė Tomas Balčiūnas, kurio sąskaitoje per 34 minutes buvo 19 taškų (4/13 dvit., 11/15 baudų metimai), 22 atkovoti kamuoliai ir 28 naudingumo bali.

22 sugriebti kamuoliai – naujasis sezono rekordas. Iki šiol rekordas priklausė Augustinui Mikštus, atkovojusiam 16 kamuolių.

Rungtynių likimas sprendėsi pačioje susitikimo pabaigoje. Likus 11 sek. Tomas Balčiūnas įmetė vieną baudą ir nepasinaudojo galimybe išlyginti rezultatą (67:68).

Tuomet Liutaras Lelevičius taip pat įmetė tik vieną baudą ir jaunieji žalgiriečiai turėjo 2 taškų persvarą (69:67).

Justas Vieversys turėjo progą išplėšti pratęsimą, bet abu jo baudų metimai tikslo nepasiekė. Tokią pačią galimybę turėjo ir Erikas Jakštys, bet jo dvitaškis skriejo pro šalį.

Paskutinius šešis taškus kauniečiams pelnė L. Lelevičius.

„Žalgiris-2“: Liutauras Lelevičius 17 (6/10 dvit., 5/6 baud., 6 atk. kam.), Motiejus Krivas 16 (6/10 dvit., 9 atk. kam.), Ugnius Jaruševičius 9 (5 atk. kam., 4 per. kam., 4 blok.).

„Delikatesas“: Tomas Balčiūnas 19 (4/13 dvit., 11/15 baud., 22 atk. kam., 4 kld., 28 naud. bal.), Darion Angelo Rackley 13 (3/7 dvit., 2/3 trit., 4 per. kam.), Laimonas Remeikis 12 (6/8 baud., 5 atk. kam., 4 kld.), Erikas Jakštys 9 (1/7 dvit.).

„Sūduva-Mantinga“ Vilniuje rungtynių likimą nulėmė per kėlinį

Nuo pat mačo pradžios dominavusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (7-1) „7bet-NKL“ pasiekė lengvą pergalę.

Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai Vilniuje 108:63 (32:13, 24:16, 23:23, 29:11) sutriuškino vietos „Perlą Energiją“ (3-5).

Marijampolės klubas pirmąjį kėlinį laimėjo 32:13 ir rungtynių likimas buvo aiškus.

Šimtąjį tašką tritaškiu pelnė Augustas Merkys. Rekordinė svečių persvara buvo 45 taškai (108:63).

Vilniečiai vertėsi be starto penketo krepšininko Jokūbo Rubino.

Marijampolės ekipos gretose išsiskyrė Šarūnas Beniušis, kurio sąskaitoje per 19 minučių buvo 25 taškai (10/12 dvit., 5/7 baudų), 5 atkovoti kamuoliai ir 34 naudingumo balai.

Vilniaus komandai Adas Šimonis per 27 minutes pelnė 21 tašką (4/6 dvit., 3/6 trit., 4/5 baudų), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

„Perlas Energija“: Adas Šimonis 21 (4/6 dvit., 3/6 trit.), Nojus Bieliauskas 8 (4/5 dvit., 4 rez. perd., 5 kld.).

„Sūduva-Mantinga“: Šarūnas Beniušis 25 (10/12 dvit., 5/7 baud., 5 atk. kam., 34 naud.), Lukas Aukštikalnis 21 (5/7 trit., 5 atk. kam.), Edvinas Jezukevičius 12 (2/3 trit., 6/8 baud.), Tautvydas Kliučinykas 11 (4/8 dvit., 5 atk. kam., 6 rez. perd.), Žygimantas Šimonis (2/6 trit., 5 atk. kam., 4 rez. perd., 3 per. kam.) ir Ignas Labutis (5/7 dvit.) po 10, Evaldas Džiaugys 9 (6 atk. kam., 6 rez. perd.).

Manto Šerkšno baudų metimai Vilkaviškio ekipai išplėšė pergalę prieš „Šilutę“

Mantas Šerkšnas ir Rokas Stankevičius kartu pelnė 53 taškus ir jų vedama Vilkaviškio „Perlo“ (6-2) komanda „7bet-NKL“ iškovojo šeštąją pergalę.

Vilkaviškio klubas savo aikštėje 93:92 (14:23, 22:22, 28:18, 29:29) įveikė „Šilutę“ (4-4).

Likus 73 sekundėms „Perlas“ pirmavo 4 taškais (91:87), bet Delante Jonesas įmetė dvitaškį su pražanga, vėliau pridėjo dar dvi baudas ir likus 34 sekundėms „Šilutė“ jau pirmavo 92:91.

Visgi į tai Mantas Šerkšnas atsakė dviem taikliais baudų metimais ir „Perlas“ išsiveržė į priekį (93:92).

Lemiamai atakai „Šilutė“ turėjo 6 sekundes, bet sudėtingas D. Joneso dvitaškis nelietė lanko.

Nugalėtojams M. Šerkšnas per 29 minutes įmetė 30 taškų (2/4 dvit., 5/11 trit., 11/13 baudų) ir surinko 29 naudingumo balus.

Rokas Stankevičius per 35 minutes pelnė 23 taškus (10/13 dvit., 1/2 trit.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir įsirašė 30 naudingumo balų.

Šilutės ekipos gretose išsiskyrė Delante Jonesas, kurio sąskaitoje per 28 minutes buvo 31 taškas (10/16 dvit., 1/2 trit., 8/9 baudų), 4 atkovoti kamuoliai ir 1 rezultatyvus perdavimas.

„Perlas“: Mantas Šerkšnas 30 (5/11 trit., 11/13 baud., 3 per. kam., 2 blok., 29 naud. bal.), Rokas Stankevičius 23 (10/13 dvit., 9 atk. kam., 5 rez. perd., 30 naud. bal.), Augustinas Venckus 13 (8 rez. perd.), Aurimas Birgelis 12 (4/4 dvit., 4 rez. perd., 3 per. kam.).

„Šilutė“: Delante Jonesas 31 (10/16 dvit., 8/9 baud., 32 naud. bal.), Valdas Vasylius 15 (4/5 dvit., 2/3 trit.), Mykolas Dieninis 12 (4/4 dvit., 1/5 trit., 7 atk. kam.), Ibrahima Sylla 10 (3/7 dvit., 4/10 baud., 12 atk. kam., 5 kld.), Rokas Mačiulis 9 (3/4 trit., 2 blok.).

Kaimynų mūšyje Palangoje triumfavo „Kretinga“

Antrąją pergalę paeiliui ir trečiąją apskritai „7bet-NKL“ iškovojo „Kretinga“ (3-5), išvykoje 85:81 (16:24, 22:11, 23:16, 24:30) nugalėjusi Palangos „Kuršius“ (4-4).

Kretingiškiai užtikrintai laimėjo antrą ir trečią kėlinius bei prieš lemiamas 10 minučių turėjo 10 taškų persvarą – 61:51.

Ketvirtajame kėlinyje pranašumas pasiekė 14 taškų ribą, o iki keturių taškų skirtumo palangiškiai priartėjo tik pačioje mačo pabaigoje.

Kretingos ekipos gretose išsiskyrė Rytis Zabita, kurio sąskaitoje per 31 minutę buvo 19 taškų (8/9 dvit., 3/5 baudų), 5 atkovoti kamuoliai ir 1 rezultatyvus perdavimas.

Palangos komandai Derekas Hanesas per 35 minutes pelnė 27 taškus (8/14 dvit., 1/4 trit., 8/10 baudų), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

„Kuršiai“: Derekas Hanesas 27 (8/14 dvit., 8/10 baud., 8 rez. perd., 3 per. kam., 35 naud. bal.), Karolis Sapiega 12 (5 atk. kam.), Vidmantas Užkuraitis 10 (3/4 trit.), Tadas Kararinas 8, Justinas Youngas 7.

„Kretinga“: Rytis Zabita 19 (8/9 dvit., 5 atk. kam.), Aidas Viskontas 17 (5/7 dvit., 1/5 trit., 4 rez. perd., 3 per. kam., 4 kld.), Kornelijus Stonkus (3/3 trit.), Eimantas Žilius (3/4 trit., 7 atk. kam.) po 14, Domininkas Matutis 10 (2/6 trit., 4 rez. perd.), Edgaras Preibys 7.

„Telšiai“ triumfavo Šakiuose ir laimėjo ketvirtą sykį iš eilės

„Telšiai“ (6-2) tęsia pergalių seriją „7bet-NKL“. Rytis Vaišvila auklėtiniai svečiuose 72:67 (26:19, 16:18, 13:12, 17:18) nugalėjo Šakių „Vytį“ (5-3) ir iškovojo ketvirtą pergalę iš eilės.

Telšiai ekipos gretose išsiskyrė Ignas Razutis, kurio sąskaitoje per 36 minutes buvo 18 taškų (7/10 dvit., 4/5 baudų), 4 atkovoti kamuoliai ir 4 rezultatyvūs perdavimai.

Telšiškiai vertėsi be puolėjo Ovidijaus Kaminskio.

Šakių komandai Aurelijus Pukelis per 31 minutę pelnė 17 taškų (7/11 dvit., 3/4 baudų), atkovojo 12 kamuolių ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Iki mačo pabaigos likus 2 minutėms ir 45 sekundėms Paulius Beliavičius sumetė baudas ir „Vyčio“ deficitą sumažino iki 1 taško (65:66).

Vilius Pocius sumetė abi baudas, Ignas Razutis pridėjo dvitaškį ir likus 52 sekundėms „Telšiai“ atitrūko per 5 taškus – 72:67.

Paulius Beliavičius suklydo, o pergalę šventė „Telšiai“.

„Vytis“: Aurelijus Pukelis 17 (7/11 dvit., 12 atk. kam., 4 rez. perd., 4 kld.), Paulius Beliavičius 14 (2/5 trit., 4 rez. perd., 4 kld.), Augustinas Mikštas 11 (6 atk. kam., 4 kld.), Marijus Užupis 8 (4/5 dvit., 8 atk. kam.).

„Telšiai“: Ignas Razutis 18 (7/10 dvit., 4 rez. perd.), Mindaugas Norkus 14 (6/12 dvit., 5 atk. kam.), Deividas Rasys 11 (5 atk. kam.), Vilius Pocius , Edgaras Stanionis (2/4 trit.) po 9.

Išretėjusius palangiškius pranokusi "Sūduva-Mantinga" – per žingsnį nuo bronzos
Dar vienoje atkaklioje „7bet-NKL“ bronzinės serijos akistatoje triumfavo Marijampolės „Sūduva-Mantinga“, kuri išvykoje 81:76 (22:17, 22:16, 12:23, 25:20) įrodė pranašumą
Vainauskas ketinimus parduoti Palangos klubą vadina "veiklos tęstinumu"
„Situacija pasikeitė ir tai yra reakcija į ją“, – taip Jonas Vainauskas aiškino pasiūlymą Klaipėdos rajono savivaldybės administracijai perimti „Olimpo“ klubo
Kretingoje šeimininkavę ir šturmą atlaikę jurbarkiečiai išlygino finalo seriją
Iš sausakimšo Kretingos sporto centro pergalę išsivežė „Jurbarkas-Karys“. Povilo Valaičio kariai išvykoje 84:76 (23:18, 31:21, 18:21, 12:16) atlaikė „Kretingos“
Marijampoliečiai dramatiškai palaužė "Olimpą" ir išlygino bronzinės serijos rezultatą
Netekčių pažymėtose „7bet-NKL“ mažojo finalo rungtynėse triumfavo Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ krepšininkai, kurie namų tvirtovėje 83:81 (23:20, 20:15, 22:25,
Jurbarke vos neprisižaidusi "Kretinga" finalą pradėjo pergale
Prasidėjusiame „7bet-NKL“ didžiajame finale plonu ledu vaikščiojusi „Kretinga“ įsirašė pirmąją pergalę. Arimanto Mikaločiaus kariauna išvykoje 87:78
78 naudingumo balus surinkęs puolėjų duetas atvedė "Olimpą" į pergalę mažojo finalo starte
„7bet-NKL“ mažojo finalo starte pirmąjį žingsnį bronzos medalių link žengė žvėriškus pasirodymus surengęs Palangos „Olimpo“ puolėjų tandemas ir kompanija. Sandžio
Žaidimą kontroliavusi Šeškaus kariauna laimėjo Mažeikiuose
Užtikrintą pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) pasiekė Jonavos „CBet“ (10-15) komanda, kuri svečiuose 79:62 (24:23, 22:13, 17:11, 16:15) įveikė Mažeikių
Trečią sykį Marijampolėje laimėjusi "Kretinga" dramatiškai prasibrovė į finalą
10-oje vietoje reguliarųjį sezoną baigusi „Kretinga“ pratęsė pasakišką žygį atkrintamosiose ir žengė į „7bet-NKL“ finalą. Arimanto Mikaločiaus vyrai išvykoje
Fenomenaliai žaidęs Delininkaitis nužudė "Olimpą" – į finalą žengė "Jurbarkas"
Fenomenalus Tomo Delininkaičio pasirodymas nukalė „Jurbarkui-Kariui“ bilietą į „7bet-NKL“ finalą. Povilo Valaičio auklėtiniai išvykoje 87:78 (20:19, 14:13,
"Wolves Twinsbet" sutriuškino lyderio neturėjusius mažeikiškius
Vilniaus „Wolves Twinsbet“ (18-8) pergalingai pašventino savo naująjį pavadinimą bei namų arenos parketą.Nedo Pacevičiaus ekipa sostinėje 104:78 (26:21, 30:23,
Delininkaitis – apie Jurbarko spartiečius, didžiausią motyvatorių ir varžovą Seibutį
Antrąjį sezoną „Jurbarko-Kario“ marškinėlius vilkintis Tomas Delininkaitis krepšinio aikštelėje puikiai atspindi antrąją komandos pavadinimo dalį. Už kelių
Prireiks lemiamo pusfinalio mačo: "Sūduva-Mantinga" užtikrintai pranoko kretingiškius
Dar viena „7bet-NKL“ pusfinalio pora pasiekė maksimalią intrigą. Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ svečiuose 71:55 (22:9, 13:10, 14:15, 22:21) įveikė „Kretingą“
Veteranų Delininkaičio, Lukauskio ir Šarakausko vedami jurbarkiečiai išplėšė lemiamą mačą
Veteranų trijulės traukiamas „Jurbarkas-Karys“ išplėšė lemiamą „7bet-NKL“ pusfinalio serijos mačą. Povilo Valaičio auklėtiniai namuose 71:69 (22:21,
Paliukėnas buvo arti trigubo dublio, o mažeikiškiai dramatiškai palaužė "Juventus"
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) iš patiriamos duobės ir toliau sunkiai lipa Utenos „Uniclub Casino – Juventus“ (13-11). Aukštaičiai išvykoje
Serijos rezultatą Marijampolėje dramatiškai persvėrusi "Kretinga" priartėjo prie finalo
„Kretinga“ po skaudžios nesėkmės reabilitavosi ir vėl persvėrė „7bet-NKL“ pusfinalio seriją savo naudai. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai išvykoje  82:78 (22:18,
Didžiausią sezono pergalę iškovojęs "Olimpas" – per žingsnį nuo finalo
Didžiausią sezono pergalę iškovojęs Palangos „Olimpas“ atsidūrė per žingsnį nuo „7bet-NKL“ finalo. Palangiškiai namie 92:63 (28:20, 23:18, 24:13, 17:12) be
Sausakimšame Kretingos sporto centre "Sūduva-Mantinga" nupūtė žemaičius
Sausakimšame Kretingos sporto centre į pergalių kelią „7bet-NKL“ atkrintamosiose tvirtai grįžo Marijampolės „Sūduva-Mantinga“. Tomo Gaidamavičiaus kariauna išvykoje
Pabaigoje išsigelbėjęs "Olimpas" Jurbarke dramatiškai išlygino pusfinalio seriją
Paskutiniame kėlinyje į lemiamą šturmą pakilęs Palangos „Olimpas“ triumfavo dramatišku stiliumi. Sandžio Buškevico auklėtiniai išvykoje 95:89 (20:16, 20:21,
"Neptūnas" išplatino rasistinius veiksmus smerkiantį pareiškimą
Klaipėdos „Neptūno” klubas, reaguodamas į viešumoje pasirodžiusią informaciją apie mūsų klubo fano galimo rasistinio išpuolio prieš Mažeikių komandos žaidėją,
Tritaškių salvę paleidusio Tubelio klaida vos nekainavo "Neptūnui" pergalės
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) susigrūmė du į šeštąją vietą nusitaikę klubai. Klaipėdos „Neptūnas“ (11-12) savo arenoje 91:89 (21:21,
Staigmenos NKL pusfinalyje tęsiasi: kretingiškiai atėmė namų pranašumą iš marijampoliečių
Vieną staigmeną po kitos „7bet-NKL“ ir toliau kuria „Kretinga“. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai pusfinalio starte panaikino dviženklį deficitą ir išvykoje 67:64 (13:16,
Runkausko tritaškių fiestą atlaikę jurbarkiečiai atėmė namų pranašumą iš "Olimpo"
Intriguojantis „7bet-NKL“ pusfinalio startas prasidėjo taškų lenktynėmis, kuriose pranašesnis buvo „Jurbarkas-Karys“. Povilo Valaičio auklėtiniai 100:94 (25:24,
NKL pusfinalių prognozės: Maksvytis mato autsaiderių finalą
Intriguojančios Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) atkrintamųjų kovos nenustoja stebinti komandų sirgalių, o prieš naują etapą garsūs Lietuvos krepšinio žmonės tradiciškai
Buškevico nestebina Delininkaičio ir Lukauskio forma: jie laukia tokių serijų
Palangos „Olimpas“ ir „Jurbarkas-Karys“ pradeda Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) pusfinalio seriją. Patekdamas į pusfinalį „Olimpas“ pakartojo geriausią
Mažeikiškiai atsilaikė prieš "Pieno žvaigždes"
Mažeikių „M Basket-Delamode“ (10-12) komanda pratęsė Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (4-19) duobę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“).Mažeikiškiai
Lukauskio ir Delininkaičo vedami jurbarkiečiai po dramatiškos kovos tapo paskutiniais pusfinalio dalyviais
Lemiamą patirties ir jaunystės kovą laimėjęs „Jurbarkas-Karys“ tapo paskutiniu „7bet-NKL“ pusfinalio dalyviu. Septyniese žaidę Povilo Valaičio auklėtiniai namuose 98:94
Žaidėjas, nuo kurio prasidėjo "Olimpas", papasakojo apie legendinę Panemunės aikštelę
11-oji „Tikslo link. Olimpas“ serija skirta komandos kapitonui Pauliui Danisevičiui. Žaidėjui, kuris pirmasis patikėjo Jono Vainausko projektu ir nuo kurio prasidėjo Palangos „Olimpo“
Lemiamose rungtynėse "Delikatesą" pervažiavęs "Olimpas" pateko į pusfinalį
Lemiamose penktose „7bet-NKL“ ketvirtfinalio serijos rungtynėse triumfavo Palangos „Olimpas“. Reguliariojo sezono nugalėtojai namų tvirtovėje 98:70 (23:14, 23:22, 24:15, 28:19)