NKL: nutrūko žalgiriečių pergalių serija, pralaimėjo ir "Neptūno" bei "Ryto" dubleriai

Mato Baranausko nuotr., NKL
Užtikrintą pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) pasiekė Molėtų „Ežerūnas“ (14-20), kuris namuose 102:73 (21:21, 32:21, 20:17, 29:14) pranoko Kauno „Žalgirį-2“ (17-16) bei taip nutraukė kauniečių 7 pergalių iš eilės seriją.

Šeimininkai iniciatyvą perėmė antrajame kėlinyje. Kostas Jonuška pataikė floaterį ir tritaškį, Remigijus Sugintas realizavo baudos metimą už Luko Ulecko techninę pražangą bei kitoje atakoje atliko sėkmingą reidą krepšio link, o „Ežerūnas“ antrąjį kėlinį baigė spurtu 19:5 ir susikrovė 9 taškų persvarą (53:42).

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštėje nesikeitė. Ignas Lukošius ir R. Sugintas pataikė po dvitaškį, dar vieną taiklų metimą pridėjo Arnas Beručka, o I. Lukošius po šio epizodo surinko 4 taškus paeiliui ir Molėtų ekipos pranašumas šoktelėjo iki 18 taškų – 71:53.

Per ketvirtąjį kėlinį šeimininkai dar labiau padidino apsukas bei galutinai įtvirtino savo pergalę.

Nugalėtojų gretose geriausiai pasirodęs Ignas Lukošius pelnė 18 taškų (9/12 dvit.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius pardavimus, kartą suklydo bei surinko 24 naudingumo balus.

„Ežerūnas“: Ignas Lukošius (9/12 dvit.) ir Jonas Zakas (3/5 trit.) po 18, Kostas Jonuška 16 (6/7 dvit.), Arnas Beručka (6/9 dvit.) ir Remigijus Sugintas po 12.

„Žalgiris-2“: Erikas Venskus 17, Marius Valinskas 13, Vitalijus Kozys 12 (6 atk. kam., 4 rez. perd.), Lukas Uleckas 11.

Antroje mačo dalyje dominavę „Telšiai“ įveikė „Neptūną-Akvaservį“

Įspūdingai antrąją rungtynių dalį sužaidę „Telšių“ (20-15) krepšininkai Nacionalinėje krepšinio lygoje įsirašė dar vieną pergalę.

Šįkart Povilo Šakinio auklėtiniai svečiuose 89:77 (18:21, 20:22, 23:16, 28:18) pranoko Klaipėdos „Neptūno-Akvaservio“ (17-18) klubą.

Uostamiesčio ekipa trečiojo kėlinio pradžioje dar turėjo 7 taškų persvarą (49:42), tačiau tuomet įkrito į duobę 4:14. Lemiamo ketvirčio starte Vytautas Šarakauskas pelnė dvitaškį bei išvedė „Neptūnas-Akvaservis“ į priekį (63:61), tačiau telšiškiai į tai atsakė trim tolimais metimais iš eilės bei taip paskandino Klaipėdos komandą.

Uostamiesčio ekipa neišlipa iš traumų ir negalavimų liūno – šios dienos dvikovą dėl ligos praleido Nojus Mineikis ir Lukas Kreišmontas, į rikiuotę nesugrįžo ir klubo skausmus jaučiantis Erikas Kubilius.

Traumų išretintoje Klaipėdoje ekipoje šiandien taškus rinko tik septyni žaidėjai, o rezultatyviausias buvo 18-metis Klaidas Metrikis, pelnęs 17 taškų. Veteranas Vytautas Šarakauskas pridėjo 15.

Pirmoje dvikovos pusėje „Neptūnas-Akvaservis“ buvo pirmaujančių vaidmenyje, tačiau apčiuopiamo pranašumo įgyti nepavyko – didžiausia persvara buvo pasiekusi 7 taškų ribą, o ilgąją pertrauką Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai nusinešė 5 taškų atotrūkį (43:38).

„Neptūnas-Akvaservis“: Klaidas Metrikis 17, Vytautas Šarakauskas 15, Tadas Pažėra 13, Herkus Kumpys ir Dovydas Romančenko – po 9.

„Telšiai“: Juozas Balčiūnas 16, Ovidijus Kaminskis 14, Mindaugas Motuzas 11.

Mačo pabaigoje „Perlo“ šturmą atlaikęs „Vytis“ pratęsė pergalių seriją

Šakių „Vytis“ (29-7) Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) išlieka nesustabdoma jėga. Šįkart Eriko Kučiausko auklėtiniai svečiuose 90:80 (27:23, 25:25, 24:18, 14:14) patiesė Vilniaus „Perlo“ (19-16) krepšininkus.

Iki rungtynių pabaigos likus mažiau nei 5 minutėms, „Vytis“ turėjo saugią 10 taškų persvarą, tačiau Adas Šimonis pelnė taškus su pražanga, Domantas Vilys smeigė tritaškį ir likus 2 minutėms, svečių persvara tesiekė 6 taškus (78:84).

Vis tik Paulius Beliavičius pataikė iš vidutinio nuotolio, Lukas Grabauskas realizavo baudos metimą, o Karolis Kokoška atseikėjo tritaškį bei taip nusprendė mačo baigtį – 90:78.

Nugalėtojų gretose geriausiai pasirodęs Karolis Brusokas pelnė 21 tašką (9/12 dvit., 3/4 baudos), atkovojo 6 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius pardavimus, blokavo 2 metimus, dukart suklydo bei surinko 28 naudingumo balus.

„Perlas“: Domantas Vilys 16 (4/7 dvit.), Einaras Tubutis 13 (6/8 dvit.), Simas Jarumbauskas 12 (9 atk. kam.), Ernestas Naruševičius ir Ąžuolas Tubelis po 10.

„Vytis“: Karolis Brusokas 21 (9/12 dvit.), Marijus Užupis 18 (3/5 trit., 12 atk. kam., 27 naud. bal.), Paulius Beliavičius 13 (1/6 trit.), Šarūnas Vingelis 12 (3/9 metimų), Karolis Kokoška 10.

Įspūdingas „Sūduvos-Mantingos“ mačas: panaikintas 21 taško deficitas ir per kėlinį pelnyti 44 taškai

Nacionalinėje krepšinio lygoje fantastišką kėlinį sužaidusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (27-8) savo aikštėje po permainingos kovos 105:88 (14:21, 23:37, 44:16, 24:14) palaužė „Šilutės“ (17-17) krepšininkus.

Po dviejų kėlinių „Sūduva-Mantinga“ atsiliko 21 taško skirtumu (37:58), tačiau į priekį šovė po ilgosios pertraukos.

Trečiajame kėlinyje Ryčio Vaišvilos auklėtiniai pelnė net 44 taškus, pataikydami 10 tritaškių iš 14, o ketvirtį laimėjo 28 taškų persvara (44:16).

Prasidėjus paskutiniam kėliniui Marijampolės klubas turėjo 7 taškų persvarą, o per likusias 10 minučių ją padidino iki 17 taškų.

Pirmoje rungtynių pusėje galingai žaidusi Laimono Eglinsko treniruojama „Šilutė“ pataikė 7 tritaškius iš 12 (58 proc.) ir 15 dvitaškių iš 21 (71 proc.), tačiau po ilgosios pertraukos marijampoliečiai buvo dar geresni.

„Sūduva-Mantinga“ per pirmąjį kėlinį prametė visus 9 tritaškius, o per likusią rungtynių dalį įmetė 16 tolimų šūvių iš 25.

Marijampoliečių ekipoje 5 tritaškius iš 6 įmetė Gediminas Navickas, po tris tolimus šūvius pridėjo Antanas Bertašius, Žygimantas Šimonis ir Aurimas Urbonas.

A. Urbonas buvo per žingsnį nuo trigubo dublio. Jis per 35 minutes pelnė 11 taškų, atkovojo 16 kamuolių, atliko 9 rezultatyvius perdavimus ir surinko 24 naudingumo balus.

16 sugriebtų kamuolių yra pakartotas A. Urbono asmeninis rekordas Nacionalinėje krepšinio lygoje.

„Sūduva-Mantinga“: Gediminas Navickas 21 (5/6 trit., 5 rez. perd., 27 naud. bal.), Antanas Bertašius 18 (3/4 trit.), Žygimantas Šimonis 17 (3/6 trit., 7 atk. kam., 5 rez. perd.), Aurimas Urbonas 11 (16 atk. kam., 9 rez. perd.), Aurimas Kieža 9.

„Šilutė“: Evaldas Džiaugys 20, Aidienas Howardas 15, Dovydas Rimkus ir Jeffery Perkinsas (2/2 trit., 6 atk. kam.) po 14, Andrius Gaidys 11 (6 rez. perd.).

Jalenas Riley paskutinę sekundę išplėšė pergalę Palangos ekipai

Nacionalinėje krepšinio lygoje pergalę paskutiniu metimu iškovojo „Palangos Kuršiai“ (23-12), kurie po lemiamo Jaleno Riley dvitaškio 74:73 (21:20, 23:14, 18:21, 12:18) nugalėjo Joniškio „Delikatesą“ (17-18).

Prasidėjus paskutinei minutei Šarūnas Beniušis įmetė dvitaškį ir savo ekipai suteikė dviejų taškų persvarą (71:69), bet netrukus J. Riley atsakė tritaškiu ir palangiškius išvedė į priekį 72:71.

Likus 6 sekundėms Š. Beniušis pridėjo dar vieną dvitaškį ir „Delikatesas“ vėl buvo priekyje, o tuomet svečiai protingai išnaudojo ketvirtąją pražangą bei „Palangos Kuršiams“ paliko kelias sekundes.

Visgi to Jalenui Riley pakako – jis likus 0,8 sek. pasižymėjo dvitaškiu ir savo komandai padovanojo pergalę.

Šias rungtynes stebėjo „Palangos Kuršių“ komandos įkūrėjas Renaldas Seibutis.

J. Riley per 36 minutes pelnė 31 tašką (6/14 dvit., 5/11 trit., 4/4 baudos), atkovojo 7 kamuolius ir surinko 24 naudingumo balus.

Joniškio ekipoje debiutavęs Rokas Stankevičius, kurį paskolino LKL klubas „Šiauliai“, per 37 minutes įmetė 13 taškų (5/11 dvit., 3/4 baudos), atkovojo 6 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Svečių gretose Šarūnas Beniušis surinko 21 tašką, 8 atkovotus kamuolius ir 33 naudingumo balus.

„Palangos Kuršiai“: Jalenas Riley 31 (5/11 trit., 7 atk. kam.), Aurimas Majauskas 12, Spenseris Mitchellas 9.

„Delikatesas“: Šarūnas Beniušis 21 (8/10 dvit., 5/5 baudos, 8 atk. kam., 33 naud. balai), Rokas Stankevičius 13 (6 atk. kam., 5 rez. perd.), Mantvydas Žukauskas 11 (5 rez. perd.), Rytis Pipiras 9 (7 atk. kam.).

Galingai Jonavos klube debiutavęs J. Furmanavičius padėjo pratęsti pergalių seriją

Rekordinę šio sezono – trečiąją pergalę iš eilės Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionate iškovojo Jonavos „Sintek-Jonava“ (13-21) ekipa, namuose 91:73 (21:16, 24:19, 18:21, 28:17) įveikusi Kauno KTU (5-29) klubą.

Tai buvo pirmoji jonaviečių pergalę prieš Kauno ekipą šiame sezone. Prieš tai abu kartus KTU ekipa laimėdavo po rezultatyvių akistatų – 99:95 (Kaune) ir 102:99 (Jonavoje).

Puikias debiutines rungtynes Jonavos klube sužaidė Justas Furmanavičius. Puolėjas į KTU krepšį įmėtė 18 taškų (6/8 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 3/6 baudų), atkovojo 7 kamuolius ir surinko 16 naudingumo balų.

„Sintek-Jonava“ penktadienio rungtynėse jau antrojo kėlinio pradžioje susikrovė 7 taškų pranašumą (23:16). Du svečių tritaškiai leido lengviau kvėpuoti KTU ekipai (22:24), tačiau puolimo apsukas padidinę šeimininkai jau pirmosios mačo pusės pabaigoje susikrovė dviženklį pranašumą (40:27).

Po didžiosios pertraukos kauniečiai bandė kibti „Sintek-Jonavai“ į atlapus ir trečiajame kėlinyje sumažino savo atsilikimą iki vienženklio, o prieš lemiamą ketvirtį atsiliko devyniais taškais – 54:63. Tiesa, jonaviečiai nebuvo linkę trečią kartą sezone pralaimėti KTU – puikiai sužaidę ketvirtąjį kėlinį ir šventė įtikinamą pergalę – 91:73.

„Sintek-Jonava“: Martynas Linkevičius 20, Jalenas Bradley 19, Justas Furmanavičius 18, Justas Vazalis 14, Augustinas Jankaitis 7, Martynas Pacevičius 6, Ernestas Serkevičius 5.

KTU: Matas Ragauskas 21, Karolis Sapiega 15, Matas Edgaras Staniukaitis 10.

Puikiai antroje mačo pusėje žaidusi Tauragės ekipa triumfavo Mažeikiuose

Puikiai antroje rungtynių pusėje žaidęs Tauragės krepšinio klubas (13-20) iškovojo pergalę Mažeikiuose. Tauragiškiai vietos „Erelius“ (11-23) įveikė 78:57 (20:22, 15:12, 16:7, 27:16).

Po dviejų kėlinių Tauragės ekipa turėjo tik vieno taško persvarą (35:34), tačiau antrąją mačo dalį užtikrintai laimėjo 43:23 ir pasiekė pergalę 21 taško pranašumu.

57 Mažeikių ekipos pelnyti taškai yra šio klubo sezono antirekordas. Prieš tai ekipa mažiausiai buvo įmetusi 58 taškus.

„Ereliai“ susitikime pataikė vos 2 tritaškius iš 14 (14 proc.), o svečiai atsakė įmesdami 15 tritaškių iš 35 (42 proc.). 15 tolimų šūvių yra naujasis Tauragės ekipos sezono rekordas.

Po šio laimėjimo tauragiškiai NKL užima 11-ąją vietą, o Mažeikių ekipa žengia keturiolikta. Į aštuntfinalį pateks 12 geriausių NKL ekipų.

„Ereliai“: Tomas Zdanavičius (8 atk. kam.) ir Anthony January po 10, Haroldas Saprykinas 8 (3/10 dvit.), Lavellis Boydas ir Modestas Žaunieriūnas po 7.

Tauragės krepšinio klubas: Raidas Nacius 16 (8 atk. kam.), Mindaugas Stašys 15 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), Paulius Morkeliūnas 13 (8 atk. kam.), Paulius Parachomikas 9 (6 atk. kam.), Deividas Keburys 8 (6 atk. kam.).

Buškevico nestebina Delininkaičio ir Lukauskio forma: jie laukia tokių serijų
Palangos „Olimpas“ ir „Jurbarkas-Karys“ pradeda Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) pusfinalio seriją. Patekdamas į pusfinalį „Olimpas“ pakartojo geriausią
Lukauskio ir Delininkaičo vedami jurbarkiečiai po dramatiškos kovos tapo paskutiniais pusfinalio dalyviais
Lemiamą patirties ir jaunystės kovą laimėjęs „Jurbarkas-Karys“ tapo paskutiniu „7bet-NKL“ pusfinalio dalyviu. Septyniese žaidę Povilo Valaičio auklėtiniai namuose 98:94
Žaidėjas, nuo kurio prasidėjo "Olimpas", papasakojo apie legendinę Panemunės aikštelę
11-oji „Tikslo link. Olimpas“ serija skirta komandos kapitonui Pauliui Danisevičiui. Žaidėjui, kuris pirmasis patikėjo Jono Vainausko projektu ir nuo kurio prasidėjo Palangos „Olimpo“
Lemiamose rungtynėse "Delikatesą" pervažiavęs "Olimpas" pateko į pusfinalį
Lemiamose penktose „7bet-NKL“ ketvirtfinalio serijos rungtynėse triumfavo Palangos „Olimpas“. Reguliariojo sezono nugalėtojai namų tvirtovėje 98:70 (23:14, 23:22, 24:15, 28:19)
Vilio pabaigoje traukiami marijampoliečiai palaužė "Perlą" ir prasibrovė į pusfinalį
Trečiajame kėlinyje atsiplėšusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ žengė į „7bet-NKL“ pusfinalį. Tomo Gaidamavičiaus kariauna išvykoje 76:69 (16:15, 14:16, 19:12,
Triuškinančią persvarą iššvaistęs "Vytis-VDU" visgi laimėjo ir lemiamą mačą žais Jurbarke
Charakterį parodęs Šakių „Vytis-VDU“ išplėšė dar bent vienerias „7bet-NKL“ atkrintamųjų rungtynes. Eriko Kučiausko auklėtiniai namuose 94:89 (30:18,
"Olimpas" išplėšė lemiamą mačą, "Perlas" per pratęsimą laimėjo Marijampolėje
„7bet-NKL“ atkrintamųjų ketvirtfinalyje Palangos „Olimpas“ pasiekė žūtbūtinę pergalę. Sandžio Buškevico vyrai Joniškyje 93:68 (32:14, 19:24, 19:11,
Dramatiškai laimėję jurbarkiečiai priartėjo prie Finalo ketverto
„7bet-NKL“ atkrintamosiose lygos debiutantas „Jurbarkas-Karys“ dėjo dar vieną žingsnį pusfinalio link. Povilo Valaičio auklėtiniai namų tvirtovėje 104:98 (24:22, 20:19,
Žemaičių magija tęsiasi: dramatiškai telšiškius palaužiusi "Kretinga" – pirmoji pusfinalio dalyvė
Šio „7bet-NKL“ sezono atkrintamosiose „Kretinga“ daro stebuklus. Arimanto Mikaločiaus kariauna išvykoje 73:71 (13:19, 19:19, 21:18, 20:15) ketvirtfinalyje eliminavo
"Olimpas" turėjo vargti prieš penkiese likusį "Delikatesą", "Kretinga" – per žingsnį nuo pusfinalio
Sausakimšame Kretingos sporto centre „Kretinga“ sukūrė dar vieną stebuklą ir atsidūrė per žingsnį nuo „7bet-NKL“ pusfinalio. Arimanto Mikaločiaus kariauna namie
Marijampoliečiai užtikrintai startavo ketvirtfialyje, jurbarkiečiai dramatiškai krito per pratęsimą
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ pergale startavo „7bet-NKL“ atkrintamosiose. Tomo Gaidamavičiaus kariauna namų tvirtovėje 77:65 (26:14, 20:20, 18:12, 13:19) įveikė
Sensacijos NKL: "Kretinga" laimėjo Telšiuose, "Delikatesas" išvykoje sutriuškino "Olimpą"
Žvėriškais veteranų pasirodymais pažymėtose rungtynėse tikrą sensaciją pateikė „Kretinga“. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai išvykoje 100:92 (26:24, 30:20, 11:15, 16:24,
Per pratęsimą "Atletą" patiesęs "Perlas" pirmą kartą žais ketvirtfinalyje
Išlikimo rungtynėse paskutinį bilietą į „7bet-NKL“ ketvirtfinalį pačiupo Vilkaviškio „Perlas“. Šarūno Zablockio auklėtiniai savo aikštėje
Dviženklį pranašumą išbarstę žalgiriečiai itin apmaudžiai baigė pasirodymą NKL
Įspūdingą charakterį parodžiusi ir veteranų vedama „Kretinga“ eliminavo praėjusio sezono „7bet-NKL“ čempionus. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai išvykoje 87:83 (25:21,
"Delikatesas" dramatiškai iškopė į ketvirtfinalį, "Perlas" išlygino serijos su "Atletu" rezultatą
Joniškio „Delikatesas“ dramatiškai įšoko į „7bet-NKL“ ketvirtfinalio traukinį. Žilvino Petraičio auklėtiniai svečiuose 81:80 (22:15, 25:23, 18:18, 16:24)
"Ryto" dublerių sezoną užbaigė per pratęsimą sostinėje triumfavęs "Vytis-VDU"
Dar vienas Tito Januševičiaus rezultatyvus pasirodymas padėjo Šakių „Vyčiui-VDU“ žengti į ketvirtfinalį. Šakiškiai sostinėje 110:100 (26:24, 16:23, 30:24,
Titulo gynyba tęsiasi: "Žalgirio" dubleriai Kretingoje išplėšė lemiamą mačą
„7bet-NKL“ atkrintamosios įgauna pagreitį, o jose žūtbūtinę pergalę pasiekė Kauno „Žalgiris-2“. Titulą ginantys Vytauto Pliaugos auklėtiniai aštuntfinalyje svečiuose 88:72 (25:16,
"Atletas" neįtikėtinu spurtu atėmė aikštės pranašumą iš "Perlo", "Delikatesas" išlygino serijos rezultatą
Paskutiniame kėlinyje atsibudęs Kauno r. „Atletas“ iškovojo pirmąją pergalę „7bet-NKL“ aštuntfinalyje. Remigijaus Bardausko kariauna išvykoje 83:75 (13:25,
NKL atkrintamosios: žalgiriečiai prarado namų pranašumą, "Ryto" dubleriai krito Šakiuose
„7bet-NKL“ aštuntfinalio etape – pirmoji staigmena. Žemesnę vietą reguliariajame sezone užėmusi „Kretinga“ išvykoje 67:64 (19:12, 13:15, 16:14,
Vainauskas: stengiuosi nesikišti, tačiau duodu individualius patarimus savo žaidėjams
Devintoji serialo „Tikslo link. Olimpas“ serija „Atvertos galimybės“ pasakoja apie studentų krepšinį ir Palangos „Olimpo“ bei Kauno kolegijos bendrystę. Klubo
NKL aštuntfinalio starte – pergalė nepadoriu skirtumu
Tadas Rinkūnas sužaidė geriausias sezono rungtynes, o Ukmergės „Stekas“ įsirašė lengvą pergalę „7bet-NKL“ aštuntfinalio starte. Ukmergiškiai savo aikštėje
Aiškios visos NKL aštuntfinalio poros
Pasibaigus Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) reguliariojo sezono kovoms, paaiškėjo visos aštuntfinalio poros.40 ture buvo sužaistos šešerios rungtynės, kuriose
Žalgiriečius įveikę "Telšiai" užsitikrino antrą vietą, "Ryto" ir Neptūno" dubleriai patyrė nesėkmes
30 pergalė „Telšiams“ (30-8) užtikrino antrąją vietą „7bet-NKL“ reguliariajame sezone. Povilo Šakinio kariauna išvykoje 79:65 (16:18, 22:16, 21:16, 20:15)
"Sūduva-Mantinga" nutraukė fantastinę "Olimpo" seriją
„7bet-NKL“ sezono finišo tiesiojoje pergalę pasiekė Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (29-8), kuri namų tvirtovėje 80:76 (9:19, 21:17, 24:19, 26:21) parklupdė Palangos
Dramoje su pratęsimu "Olimpas" laimėjo reguliarųjį sezoną (rezultatai)
Plonu ledu vaikščiojęs Palangos „Olimpas“ (31-5) dramatiškai pratęsė pergalių seriją „7bet-NKL“ pirmenybėse. Pajūrio komanda namuose 95:92 (26:15, 18:24, 14:18,
Žalgiriečiai nusileido marijampoliečiams, "Ryto" jaunimas nukovė autsaiderius
Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ (28-7) ekipa, vedama Egidijaus Dimšos, laimėjo 28 kartą šiame „7bet-NKL“ sezone. Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai savo aikštėje
Žalgiriečiai dramatiškai pralaimėjo, "Ryto" ir "Neptūno" dublerių mūšyje triumfavo klaipėdiečiai
5 pralaimėjimų seriją „7bet-NKL“ sezone nutraukęs Vilkaviškio „Perlas“ (17-18) namie 73:70 (21:22, 13:20, 18:13, 21:15) dramatiškai palaužė Kauno „Žalgirį-2“
Žalgiriečiai pratęsė "Vyčio-VDU" nesėkmių seriją
Š akių „Vytis-VDU“ (15-17) toliau neišbrenda iš nesėkmių ruožo. „7bet-NKL“ čempionate šakiškiai išvykoje 87:94 (16:25, 26:22, 17:22,