NKL pergales šventė "Žalgirio", "Ryto", "Neptūno" ir "Šiaulių" dubleriai

Dainiaus Lukštos nuotr.
Dramatišką pergalę Kauno „Žalgirio-2“ (4-2) komandai Nacionalinės krepšinio lygos („VIKINGLOTTO“) namų rungtynėse atnešė Nedo Kanclerio dvitaškis.

Likus žaisti 7 sekundes, 19-metis realizavo metimą, lėmusį pergalę 84:83 (18:29, 15:12, 26:23, 25:19) prieš turnyrinės lentelės dugne likusią Šilalės „Lūšį“ (1-6).

„Lūšis“ stokojo atsarginių žaidėjų indėlio. Nuo suolo pakilę Šilalės klubo žaidėjai pelnė tik 15 taškų, kuomet priešininkų rezervas – 46.

Šilalės klubas besibaigiant pirmajam kėliniui, po Valdo Andraičio dvitaškio įgavo dviženklį pranašumą (29:18). Jaunieji žalgiriečiai sekančius du ketvirčius laimėjo 3 taškų persvaromis ir prieš lemiamą atkarpą turėjo 5 taškų deficitą (59:64).

Ketvirtąjį kėlinį Arvydo Gronskio auklėtiniai pradėjo spurtu 7:0 ir išsiveržė į priekį (66:64), tuomet prasidėjo kova taškas į tašką.

Paskutinės minutės metu Gytis Mačionis perėmė kamuolį bei pelnė du taškus, Modestas Kancleris pridėjo baudų metimus ir Kauno klubas įgavo minimalų pranašumą (82:81).

Po minutės pertraukėlės likus žaisti 16 sekundžių Modestas Jurkaitis po prasiveržimo grąžino persvarą svečiams 83:82. Visgi po pasitarimo lemiamas žodis priklausė Nedui Kancleriui, kurio dvitaškis atnešė pergalę šeimininkams 84:83.

„Žalgiris-2“: Karolis Babušis 13, Gytis Mačionis 11, Nedas Kancleris, Paulius Murauskas ir Kerras Krisa (10 rez. perd.) – po 9.

„Lūšis“: Valdas Undraitis 20, Eimantas Žilius 17, Mindaugas Čepauskas 14 Justas Košys 11.

„Perlas“ iš Molėtų parsivežė ketvirtąją pergalę

Vilniaus „Perlas“ (4-3) ketvirtadienio vakarą Nacionalinės krepšinio lygos („VIKINGLOTTO-NKL“) čempionate iškovojo pergalę, kai išvykoje 78:68 (16:18, 21:18, 14:14, 27:18) nugalėjo Molėtų „Ežerūno“ (2-5) krepšininkus.

Rungtynių lūžis įvyko lemiamame ketvirtyje. Per pirmąsias penkias ketvirtojo kėlinio minutes „Perlas“ spurtavo 15:6 ir pirmavo jau 10 taškų – 66:56.

Likus kiek mažiau nei 4 minutėms „Ežerūnas“ buvo prisivijęs „Perlą“ iki 3 taškų deficito (63:66), tačiau vilniečiai spurtavo 10:3 ir vėl atstatė 10 taškų persvarą – 76:66.

Per likusį laiką komandos dar spėjo apsikeisti dvitaškiais, o nuskambėjus finalinei sirenai pergalę šventė „Perlas“.

Vilniaus komandą į pergalę vedė Adas Šimonis, per 28 minutes pelnęs 15 taškų (3/4 dvit., 3/4 trit.), atkovojęs 6 kamuolius, išprovokavęs 2 pražangas, 3 kartus taisykles pažeidęs, 5 sykius suklydęs ir taip surinkęs 16 naudingumo balų.

„Ežerūnas“: Dominykas Zupkauskas 15, Dominykas Bučas (11 atk. kam.), Tadas Vaičiūnas (5 atk. kam.) ir Mantas Šerkšnas po 11.

„Perlas“: Adas Šimonis 15 (6 atk. kam.), Augustas Marčiulionis 14, Andreas Kalogiros 13 (5 atk. kam.), Ąžuolas Tubelis 8 (6 atk. kam.), Einaras Tubutis 6 (8 atk. kam.).

Kamuolius užtikrintai rinkę klaipėdiečiai lemiamame ketvirtyje palaužė tauragiškius

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (6-1) ketvirtadienio vakarą Nacionalinės krepšinio lygos („VIKINGLOTTO-NKL“) čempionate iškovojo pergalę, kai namuose 71:54 (17:13, 13:16, 18:16, 23:12) nugalėjo Tauragės krepšinio klubo (4-2) komandą.

Rungtynių lūžis įvyko lemiamo ketvirčio pradžioje. Po trisdešimties žaidimo minučių klaipėdiečiai pirmavo 6 taškais (48:42), tačiau tuomet spurtavo 22:5 ir pranašumą padidino iki 23 taškų – 70:47.

Per likusias tris minutes tauragiškiai sužaidė atkarpą 7:1, tačiau jos nepakako ir „Neptūnas-Akvaservis“ šventė pergalę.

Klaipėdos klubas stipriai laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių, kai patys sugriebė 67 kamuolius, o varžovai beveik trimis dešimtimis mažiau – 38.

„Neptūnas-Akvaservis“: Nojus Mineikis 14 (10 atk. kam.), Lukas Kreišmontas (8 atk. kam., 6 rez. perd.) ir Klaidas Metrikis (5 atk. kam.) po 11, Vytautas Šarakauskas (12 atk. kam.) ir Deividas Rasys po 8, … Herkus Kumpys (7 atk. kam.) ir Petras Piekus (6 atk. kam.) po 3, Adomas Sidarevičius 2 (8 rez. perd., 7 atk. kam.).

Tauragės krepšinio klubas: Rytis Biliartas 17 (8 atk. kam.), Tadas Sebežiovas 12, Ernestas Serkevičius 8 (5 rez. perd.), Andrius Aleksandrovas (6 atk. kam.) ir Deividas Keburys po 7.

„Delikatesas“ sutriuškino „Erelius“

Įtikinamą pergalę NKL čempionate iškovojo Joniškio „Delikateso“ (2-5) komanda su Eimantu Stankevičiumi priešakyje.

Gynėjas surinko 34 naudingumo balus, o jo atstovaujama ekipa namų mače 83:60 (16:7, 16:26, 28:13, 23:14) užtikrintai susitvarkė su Mažeikių „Ereliais“ (2-4).

Asmeninį naudingumo rekordą lygoje pagerinęs E. Stankevičius per 28 minutes pelnė 24 minutes (3/3 dvitaškiai, 4/7 tritaškiai, 6/7 baudos), atkovojo 10 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir išprovokavo 3 pražangas.

Giedrius Stankevičius prie pergalės pridėjo 12 taškų, 10 atkovotų kamuolių ir 21 naudingumo balą.

Mažeikiškių gretose dviženklę pelnytų ribą peržengė vienintelis Justas Nausėdas, įmetęs 11 taškų (4/7 dvitaškiai, 0/4 tritaškiai, 3/4 baudos).

„Delikatesas“ prarado 9 kamuolius, kai „Ereliai“ suklydo 18 kartų.

„Delikatesas“: Eimantas Stankevičius 24 (10 atk. kam.), Airidas Giedraitis 15, Giedrius Stankevičius 12 (10 atk. kam.), Andrius Globys 11.

„Ereliai“: Justas Nausėdas 11, Mantvydas Staniulis ir Augustinas Venckus – po 9.

„Sūduva-Mantinga“ antroje mačo pusėje palaužė „Jonavos“ pasipriešinimą

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (6-0) tęsia pergalingą žygį VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse.

Povilo Šakinio auklėtiniai svečiuose 85:62 (20:20, 19:17, 26:13, 20:12) pranoko „Jonavos“ (2-4) komandą.

Marijampoliečiai atitrūko po ilgosios pertraukos. Šarūnas Beniušis ir Martynas Zigmantavičius pataikė po dvitaškį, o Tomas Galeckas smeigė du tritaškius iš eilės ir ketvirčio viduryje padidino komandos persvarą iki 14 taškų – 54:40.

„Sūduva-Mantinga“ reikalus galutinai išsprendė ketvirtajame kėlinyje. Gvidas Galinauskas pataikė iš vidutinio nuotolio, o Tautvydas Kliučinykas, pasekęs T. Galecko pavyzdžiu, atseikėjo du tolimus metimus ir marijampoliečių persvara išaugo iki 22 taškų (81:59).

„Sūduva-Mantinga“ geriausiai pasirodęs J. Zakas pelnė 17 taškų (3/4 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo bei surinko 20 naudingumo balų.

„Jonava“: Martynas Pacevičius (5/9 dvit.) ir Nojus Pankratjevas (5/7 dvit.) po 17, Modestas Žiauneriūnas 8.

„Sūduva-Mantinga“: Jonas Zakas 17 (3/7 dvit.), Edvinas Jezukevičius 16 (5/6 metimai), Tomas Galeckas 12 (4/8 trit.).

Įspūdingai spurtavusi „Šilutė“ pabaigoje neatsilaikė prieš „Vytį“

Ketvirtajame kėlinyje 14 taškų deficitą turėjusi „Šilutė“ (5-2) per penkių minučių atkarpą grįžo į rungtynes ir išsiveržė į priekį, tačiau tuomet savo žodį taręs Šakių „Vytis“ (2-5) galiausiai nutraukė pralaimėjimų seriją.

Eriko Kučiausko auklėtiniai išvykos mače 87:82 (16:16, 31:19, 22:22, 18:25) palaužė varžovus, kuriuos prieš šį susitikimą papildė sezoną „Vytyje“ pradėjęs Evaldas Džiaugys, ir nutraukė penkių pralaimėjimų seriją.

Ketvirtojo ketvirčio pradžioje Justui Sakalauskui pataikius dvitaškį, svečiai pirmavo 73:59, tačiau per kitas penkias minutes pelnė vos du taškus. Varžovų duobe pasinaudoję šeimininkai surinko net 17 taškų ir po Aurelijaus Pukelio techninės pražangos netgi išsiveržė į priekį 76:75.

Visgi tuomet jau kitoje aikštės pusėje Domantas Vilys smeigė tritaškį ir inicijavo „Vyčio“ spurtą 7:0, po kurio šakiškiai susigrąžino iniciatyvą į savo rankas – 82:76.

Likus žaisti 36 sekundes, Simonas Serapinas realizavo 2 baudas iš 3 ir dar suteikė vilties „Šilutei“ – 82:85, bet paskui pats prametė iš toli, Paulius Semaška įmetė abu metimus nuo baudų metimų linijos ir padėjo tašką rungtynėse – 87:82.

Nuo suolo pakilęs E. Džiaugys į „Vyčio“ krepšį per 21 minutę įmetė 5 taškus (0/1 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 2/4 baudos), sugriebė 2 kamuolius ir sykį prasižengė.

„Šilutė“: Omaras Alstonas 20 (9 atk. kam., 4 per. kam., 4 rez. perd.), Simonas Serapinas 16, Byronas Sanfordas 13, Linas Lekavičius 12.

„Vytis“: Paulius Beliavičius 21 (5/8 trit., 7 rez. perd.), Aurelijus Pukelis 14, Marijus Užupis 12.

Q. Tayloras paskutinę sekundę pražudė „Gargždus“

Paskutinę sekundę metimą realizavęs Quincy Tayloras išplėšė pergalę Palangos „Kuršiams“ (2-5) Nacionalinės krepšinio lygos („VIKINGLOTTO“) rungtynėse 79:78 (25:20, 16:21, 11:21, 27:16) prieš svečiuose žaidusius Gargždų „Gargždus“ (2-4).

Įspūdingas rungtynes sužaidęs Q. Tayloras per 34 minutes pelnė 27 taškus (11/16 dvit., 0/4 trit., 5/6 baud. met.) atkovojo 6 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus bei 3 sykius perėmė kamuolį, taip užfiksuodamas 32 naudingumo balų rodiklį.

Pirmąją rungtynių pusę Jonas Domašius užbaigė pataikydamas dvitaškį ir komandos į rūbinę patraukė esant lygiam rezultatui (41:41). Trečiojo ketvirčio pabaigoje Ernestas Bružas pataikė baudų metimus ir svečiams suteikė dviženklį pranašumą prieš prasidedant lemiamai atkarpai (62:52).

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti 16 sekundžių, Q. Tayloras pataikė iš vidutinio nuotolio ir išvedė šeimininkus į priekį (77:75).

Gargždų klubas po minutės pertraukėlės surengė greitą ataką, kuri pasibaigė tritaškiu ir įgavo minimalų pranašumą likus žaisti 11 sekundžių (78:77). Visgi paskutinis žodis priklausė visų rungtynių metu žibėjusiam Q. Taylorui – amerikietis metimu iš vidutinio nuotolio su sirena išplėšė pergalę šeimininkams (79:78).

„Kuršiai“: Quincy Tayloras 27 (6 atk. kam., 32 naud. bal.), Aidas Viskontas 12, Taurantas Tamošiūnas 10.

„Gargždai“: Mantas Ruikis 20, Laurynas Mikalauskas 18 (9 atk. kam.), Deividas Anužis 10.

„Telšiai“ pamokė svečius iš Baltarusijos

Pergalę Nacionalinės krepšinio lygos („VIKINGLOTTO-NKL“) ir Baltarusijos turnyre iškovojo „Telšių“ krepšininkai, kurie namuose 81:68 (27:15, 15:19, 23:14, 16:20) pranoko Minsko „Cmoki-2“ komandą.

Jau pirmajame kėlinyje „Cmoki-2“ buvo pranoktas 12 taškų (27:15), o panaši situacija pasikartojo ir trečiojoje susitikimo dalyje, kurią „Telšiai“ laimėjo 23:14 bei po trisdešimties žaidimo minučių pirmavo 64:48.

Nors lemiamą ketvirtį svečiai laimėjo (20:16), deficito panaikinti nepavyko – telšiškiai šventė pergalę.

Dvigubą dublį surinko Tomas Rimša, kuris per 25 minutes pelnė 13 taškų (4/4 dvit., 1/2 trit., 2/5 baud. met.), atkovojo 10 kamuolių ir surinko 26 naudingumo balus.

„Telšiai“: Tomas Rimša 13 (10 atk. kam., 26 naud. bal.), Vilius Pocius ir Ovidijus Kaminskis (8 atk. kam.) po 12, Ignas Razutis 10 (7 rez. perd.).

„Cmoki-2”: Danilas Barisevičius 16, Andrejus Rahoženka 14, Aleksejus Navoičikas 9.

Buškevico nestebina Delininkaičio ir Lukauskio forma: jie laukia tokių serijų
Palangos „Olimpas“ ir „Jurbarkas-Karys“ pradeda Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) pusfinalio seriją. Patekdamas į pusfinalį „Olimpas“ pakartojo geriausią
Lukauskio ir Delininkaičo vedami jurbarkiečiai po dramatiškos kovos tapo paskutiniais pusfinalio dalyviais
Lemiamą patirties ir jaunystės kovą laimėjęs „Jurbarkas-Karys“ tapo paskutiniu „7bet-NKL“ pusfinalio dalyviu. Septyniese žaidę Povilo Valaičio auklėtiniai namuose 98:94
Žaidėjas, nuo kurio prasidėjo "Olimpas", papasakojo apie legendinę Panemunės aikštelę
11-oji „Tikslo link. Olimpas“ serija skirta komandos kapitonui Pauliui Danisevičiui. Žaidėjui, kuris pirmasis patikėjo Jono Vainausko projektu ir nuo kurio prasidėjo Palangos „Olimpo“
Lemiamose rungtynėse "Delikatesą" pervažiavęs "Olimpas" pateko į pusfinalį
Lemiamose penktose „7bet-NKL“ ketvirtfinalio serijos rungtynėse triumfavo Palangos „Olimpas“. Reguliariojo sezono nugalėtojai namų tvirtovėje 98:70 (23:14, 23:22, 24:15, 28:19)
Vilio pabaigoje traukiami marijampoliečiai palaužė "Perlą" ir prasibrovė į pusfinalį
Trečiajame kėlinyje atsiplėšusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ žengė į „7bet-NKL“ pusfinalį. Tomo Gaidamavičiaus kariauna išvykoje 76:69 (16:15, 14:16, 19:12,
Triuškinančią persvarą iššvaistęs "Vytis-VDU" visgi laimėjo ir lemiamą mačą žais Jurbarke
Charakterį parodęs Šakių „Vytis-VDU“ išplėšė dar bent vienerias „7bet-NKL“ atkrintamųjų rungtynes. Eriko Kučiausko auklėtiniai namuose 94:89 (30:18,
"Olimpas" išplėšė lemiamą mačą, "Perlas" per pratęsimą laimėjo Marijampolėje
„7bet-NKL“ atkrintamųjų ketvirtfinalyje Palangos „Olimpas“ pasiekė žūtbūtinę pergalę. Sandžio Buškevico vyrai Joniškyje 93:68 (32:14, 19:24, 19:11,
Dramatiškai laimėję jurbarkiečiai priartėjo prie Finalo ketverto
„7bet-NKL“ atkrintamosiose lygos debiutantas „Jurbarkas-Karys“ dėjo dar vieną žingsnį pusfinalio link. Povilo Valaičio auklėtiniai namų tvirtovėje 104:98 (24:22, 20:19,
Žemaičių magija tęsiasi: dramatiškai telšiškius palaužiusi "Kretinga" – pirmoji pusfinalio dalyvė
Šio „7bet-NKL“ sezono atkrintamosiose „Kretinga“ daro stebuklus. Arimanto Mikaločiaus kariauna išvykoje 73:71 (13:19, 19:19, 21:18, 20:15) ketvirtfinalyje eliminavo
"Olimpas" turėjo vargti prieš penkiese likusį "Delikatesą", "Kretinga" – per žingsnį nuo pusfinalio
Sausakimšame Kretingos sporto centre „Kretinga“ sukūrė dar vieną stebuklą ir atsidūrė per žingsnį nuo „7bet-NKL“ pusfinalio. Arimanto Mikaločiaus kariauna namie
Marijampoliečiai užtikrintai startavo ketvirtfialyje, jurbarkiečiai dramatiškai krito per pratęsimą
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ pergale startavo „7bet-NKL“ atkrintamosiose. Tomo Gaidamavičiaus kariauna namų tvirtovėje 77:65 (26:14, 20:20, 18:12, 13:19) įveikė
Sensacijos NKL: "Kretinga" laimėjo Telšiuose, "Delikatesas" išvykoje sutriuškino "Olimpą"
Žvėriškais veteranų pasirodymais pažymėtose rungtynėse tikrą sensaciją pateikė „Kretinga“. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai išvykoje 100:92 (26:24, 30:20, 11:15, 16:24,
Per pratęsimą "Atletą" patiesęs "Perlas" pirmą kartą žais ketvirtfinalyje
Išlikimo rungtynėse paskutinį bilietą į „7bet-NKL“ ketvirtfinalį pačiupo Vilkaviškio „Perlas“. Šarūno Zablockio auklėtiniai savo aikštėje
Dviženklį pranašumą išbarstę žalgiriečiai itin apmaudžiai baigė pasirodymą NKL
Įspūdingą charakterį parodžiusi ir veteranų vedama „Kretinga“ eliminavo praėjusio sezono „7bet-NKL“ čempionus. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai išvykoje 87:83 (25:21,
"Delikatesas" dramatiškai iškopė į ketvirtfinalį, "Perlas" išlygino serijos su "Atletu" rezultatą
Joniškio „Delikatesas“ dramatiškai įšoko į „7bet-NKL“ ketvirtfinalio traukinį. Žilvino Petraičio auklėtiniai svečiuose 81:80 (22:15, 25:23, 18:18, 16:24)
"Ryto" dublerių sezoną užbaigė per pratęsimą sostinėje triumfavęs "Vytis-VDU"
Dar vienas Tito Januševičiaus rezultatyvus pasirodymas padėjo Šakių „Vyčiui-VDU“ žengti į ketvirtfinalį. Šakiškiai sostinėje 110:100 (26:24, 16:23, 30:24,
Titulo gynyba tęsiasi: "Žalgirio" dubleriai Kretingoje išplėšė lemiamą mačą
„7bet-NKL“ atkrintamosios įgauna pagreitį, o jose žūtbūtinę pergalę pasiekė Kauno „Žalgiris-2“. Titulą ginantys Vytauto Pliaugos auklėtiniai aštuntfinalyje svečiuose 88:72 (25:16,
"Atletas" neįtikėtinu spurtu atėmė aikštės pranašumą iš "Perlo", "Delikatesas" išlygino serijos rezultatą
Paskutiniame kėlinyje atsibudęs Kauno r. „Atletas“ iškovojo pirmąją pergalę „7bet-NKL“ aštuntfinalyje. Remigijaus Bardausko kariauna išvykoje 83:75 (13:25,
NKL atkrintamosios: žalgiriečiai prarado namų pranašumą, "Ryto" dubleriai krito Šakiuose
„7bet-NKL“ aštuntfinalio etape – pirmoji staigmena. Žemesnę vietą reguliariajame sezone užėmusi „Kretinga“ išvykoje 67:64 (19:12, 13:15, 16:14,
Vainauskas: stengiuosi nesikišti, tačiau duodu individualius patarimus savo žaidėjams
Devintoji serialo „Tikslo link. Olimpas“ serija „Atvertos galimybės“ pasakoja apie studentų krepšinį ir Palangos „Olimpo“ bei Kauno kolegijos bendrystę. Klubo
NKL aštuntfinalio starte – pergalė nepadoriu skirtumu
Tadas Rinkūnas sužaidė geriausias sezono rungtynes, o Ukmergės „Stekas“ įsirašė lengvą pergalę „7bet-NKL“ aštuntfinalio starte. Ukmergiškiai savo aikštėje
Aiškios visos NKL aštuntfinalio poros
Pasibaigus Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) reguliariojo sezono kovoms, paaiškėjo visos aštuntfinalio poros.40 ture buvo sužaistos šešerios rungtynės, kuriose
Žalgiriečius įveikę "Telšiai" užsitikrino antrą vietą, "Ryto" ir Neptūno" dubleriai patyrė nesėkmes
30 pergalė „Telšiams“ (30-8) užtikrino antrąją vietą „7bet-NKL“ reguliariajame sezone. Povilo Šakinio kariauna išvykoje 79:65 (16:18, 22:16, 21:16, 20:15)
"Sūduva-Mantinga" nutraukė fantastinę "Olimpo" seriją
„7bet-NKL“ sezono finišo tiesiojoje pergalę pasiekė Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (29-8), kuri namų tvirtovėje 80:76 (9:19, 21:17, 24:19, 26:21) parklupdė Palangos
Dramoje su pratęsimu "Olimpas" laimėjo reguliarųjį sezoną (rezultatai)
Plonu ledu vaikščiojęs Palangos „Olimpas“ (31-5) dramatiškai pratęsė pergalių seriją „7bet-NKL“ pirmenybėse. Pajūrio komanda namuose 95:92 (26:15, 18:24, 14:18,
Žalgiriečiai nusileido marijampoliečiams, "Ryto" jaunimas nukovė autsaiderius
Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ (28-7) ekipa, vedama Egidijaus Dimšos, laimėjo 28 kartą šiame „7bet-NKL“ sezone. Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai savo aikštėje
Žalgiriečiai dramatiškai pralaimėjo, "Ryto" ir "Neptūno" dublerių mūšyje triumfavo klaipėdiečiai
5 pralaimėjimų seriją „7bet-NKL“ sezone nutraukęs Vilkaviškio „Perlas“ (17-18) namie 73:70 (21:22, 13:20, 18:13, 21:15) dramatiškai palaužė Kauno „Žalgirį-2“
Žalgiriečiai pratęsė "Vyčio-VDU" nesėkmių seriją
Š akių „Vytis-VDU“ (15-17) toliau neišbrenda iš nesėkmių ruožo. „7bet-NKL“ čempionate šakiškiai išvykoje 87:94 (16:25, 26:22, 17:22,