NKL: "Rasai" išvykoje nukovė čempionus, žalgiriečiai namie - "Mažeikius" (rezultatai)

Šarūnas Vingelis ir Tomas Galeckas pelnė daugiau nei pusę Raseinių „Rasų“ (19-12) taškų bei atvedė komandą į antrąją pergalę prieš Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) čempionus šį sezoną.

Giedriaus Kurtinaičio treniruojamas klubas penktadienį svečiuose 94:84 (21:29, 23:11, 16:13, 34:31) palaužė Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ (24-6) žaidėjus.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje septynis taškus paeiliui surinkę šeimininkai buvo įsiveržę į priekį – 68:64, bet po to į tai savo atsakymą pateikė raseiniškiai.

Kajus Okmanas ir Šarūnas Vingelis pataikė po tritaškį, „Rasai“ laimėjo atkarpą 8:0 ir persvėrė rezultatą savo naudai – 72:68.

Paskui Raseinių komanda dar kartą surinko aštuonis taškus paeiliui ir įgijo dviženklę persvarą – 82:71.

Prasidėjus paskutinei minutei, Kajus Okmanas realizavo abi baudas, sugrąžino „Rasams“ 13 taškų pranašumą, kuris lėmė svečių pergalę – 92:79.

Puikiai rungtyniavęs Galeckas per 34 minutes pelnė 25 taškus, atkovojo ir perėmė po 5 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus suklydo bei surinko 37 naudingumo balus. Tuo metu Vingelis surinko 27 taškus.

„Sūduva-Mantinga“: Gintautas Matulis 25 (2/8 trit.), Rytis Juknevičius 17, Dominykas Domarkas 15.

„Rasai“: Šarūnas Vingelis 27, Tomas Galeckas 25 (8 rez. perd.), Andrius Aleksandrovas 18, Kajus Okmanas 10.

Įspūdingai spurtavę „Žalgirio“ dubleriai nukovė „Mažeikius“

Puikiai sužaistas antrasis kėlinys leido Kauno „Žalgirio“ dublerių komandai (16-14) nutraukti dviejų pralaimėjimų seriją.

Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) rungtynėse namuose kauniečiai 77:60 (17:16, 31:14, 18:12, 11:18) nugalėjo „Mažeikius“ (11-19).

Pamatus pergalei šeimininkai padėjo antrojo kėlinio pabaigoje. Tomo Masiulio auklėtiniai spurtavo net 19:0 bei pabėgo į priekį 48:28.

Kovą dėl atšokusių kamuolių 41:31 laimėję jaunieji žalgiriečiai po ilgosios pertraukos toliau didino savo pranašumą bei triuškino varžovus 66:42.

Paskutinysis kėlinys tebuvo formalumas, o jo metu svečiams iš Mažeikių pavyko tik šiek tiek sumažinti atsilikimą.

„Žalgiris-2“: Ignas Sargiūnas ir Matas Jogėla po 12, Vladimiras Markoveckis 11, Laurynas Birutis 10 (14 atk. kam.).

„Mažeikiai“: Rytis Biliartas 14, Arūnas Mikalauskas 11, Ernestas Bružas 9, Justinas Olechnavičius 8.

Arti trigubo dublio buvęs B.Wanamakeris leido „Šilutei“ susitvarkyti su „Perlu“

Nesudėtingą pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) iškovojo ir pergalių seriją iki keturių pratęsė „Šilutės“ ekipa (17-14).

Įsibėgėjantys Roberto Kuncaičio auklėtiniai namuose 86:72 (21:15, 21:24, 27:22, 17:11) pranoko Vilniaus „Perlo“ krepšininkus (17-12).

Šeimininkai pirmavo beveik viso susitikimo metu. Antrojo kėlinio pradžioje jie spurtavo 7:0 bei pirmą kartą įgijo dviženklę persvarą 30:19.

Visgi svečiai sužaidė sėkmingą atkarpą bei po ilgosios pertraukos sugebėjo išsiveržti į priekį 52:50. Trečiojo kėlinio viduryje „Perlas“ pirmavo 58:54.

Visgi tuomet „Šilutė“ surengė pergalingą spurtą. Kuncaičio kariauna spurtavo net 15:0 bei atstatė dviženklę savo persvarą 69:58.

Per lemiamą ketvirtį sostinės ekipai atsitiesti nepavyko. Šilutiškiai atitrūko 79:63, o nuskambėjus finalinei sirenai šventė užtikrintą pergalę 86:72.

Į pergalę „Šilutę“ vedęs Brianas Wanamakeris buvo per žingsnį nuo trigubo dublio – jis pelnė 16 taškų, atkovojo 11 kamuolių ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

„Šilutė“: Aurelijus Pukelis 17, Brianas Wanamakeris (11 atk. kam., 9 rez. perd.) ir Arvydas Eitutavičius po 16.

„Perlas“: Arnas Beručka ir Tautvydas Pipiras po 16, Domantas Vilys 11, Domantas Pipiras 8.

„Nafta-Uni-Akvaservis“ su kaupu atsirevanšavo „Telšiams“

Triuškinamą pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) iškovojo Klaipėdos „Naftos-Uni-Akvaservis“ (23-8) komanda.

Ryčio Vaišvilos auklėtiniai savo aikštėje 82:54 (20:11, 14:15, 25:16, 23:12) nepaliko jokių vilčių „Telšių“ (22-9) ekipos žaidėjams, kurie iki tol buvo pralaimėję abejas rungtynes.

Atkarpa 7:4 rungtynes pradėję telšiškiai trumpam buvo išsiveržę į priekį, bet tada sulaukė šeimininkų atsako. Jie spurtavo 17:4 ir po Eriko Kubiliaus dėjimo „Nafta-Uni-Akvaservis“ pirmavo dvigubai – 22:11.

Antrojo kėlinio viduryje „Telšių“ komandai buvo pavykę dar sumažinti deficitą iki šešių taškų – 20:26. Tuomet Kubilius pelnė penkis taškus iš eilės, Benas Bagdonavičius pridėjo taiklų tolimą metimą ir susigrąžino įtikinamą persvarą – 34:20.

Trečiajame ketvirtyje Viktorui Chodosovskiui pataikius tritaškį, Edvinui Alunderiui pridėjus du tolimus, Klaipėdos klubas laimėjo atkarpą 15:5 ir atgal nebesižvalgė – 59:39.

„Nafta-Uni-Akvaservis“: Edvinas Alunderis 15 (10 atk. kam.), Erikas Kubilius 15, Ignas Ramašauskas 11.

„Telšiai“: Laurynas Kaveckis 12, Ignas Razutis 10, Andrius Maneikis 8.

KTU mačo pabaigoje vos neprisižaidė su „Palanga“

Rungtynių pabaigoje sveiką kailį išnešusi Kauno KTU (12-19) ekipa Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) iškovojo antrąją pergalę iš eilės.

17 taškų persvarą iššvaistę Vytauto Pliaugos auklėtiniai namuose 92:88 (23:18, 22:23, 29:18, 18:29) nukovė „Palangos“ (14-16) krepšininkus.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje laikinosios sostinės ekipa buvo atitrūkusi 78:61, tačiau svečiai spurtavo 10:0 ir kėlinio viduryje prisivijo 75:81.

Pajūrio klubas neketino sustoti ir likus žaisti kiek mažiau nei 3 minutes atsilikinėjo jau tik 84:86. Visgi svarbiu metu KTU komandą į priekį timptelėjo tritaškį įmetęs Airidas Giedraitis (89:84).

Paskutinėmis mačo akimirkomis abu klubai keitėsi netaikliais metimais, o likus žaisti 12 sekundžių pergalę šeimininkams užtikrino taiklus Medo Kuprijanovo baudos metimas (90:86).

KTU: Airidas Giedraitis 16, Medas Kuprijanovas 14, Jaunius Davniukas ir Deividas Pogužinskas po 12.

„Palanga“: Aurimas Urbonas 19, Mantvydas Stašelis 18, Antanas Montrimavičius ir Žygimantas Šimonis (8 atk. kam.) po 14.

Jonaviečiai sugrįžo į pergalių kelią

Jonavos „Sporto klubo“ (7-23) krepšininkai iškovojo svarbią pergalę Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionate.

Jonaviečiai namuose 81:67 (24:11, 20:16, 11:14, 26:26) įveikė Molėtų „Ežerūną“ (7-24).

Pirmojo kėlinio viduryje po Karolio Šaruko tritaškio ir keturių iš eilės Mykolo Dieninio taškų pirmavo 14:6.

Netrukus tritaškius pataikė Ričardas Verbickas ir Valdemaras Knystautas – 20:6. Svečių puolimas kiek atkuto, tačiau iki JSK po pirmojo ketvirčio išlaikė 13 taškų persvarą 24:11.

JSK antrąjį kėlinį pradėjo puikiu spurtu 9:0, po kurio nutolo 33:11. Po tokio nokdauno „Ežerūnas“ bandė atsigauti (38:18), tačiau iki didžiosios pertraukos JSK pranašumas nekėlė abejonių – 44:27.

Antrąją susitikimo dalį svečiai pradėjo priartėdami – 44:31. JSK atsakė dar vienu nedideliu spurtu 49:31. Ketvirčio pabaigoje „Ežerūnas“ vėl kiek sumažino atsilikimą – 55:41.

Lemiamo kėlinio metu molėtiškai ėmė artėti – 59:48 (33 min). Mintauto Bulanovo tritaškis kiek ataušino svečių ryžtą 65:50. Iki rungtynių pabaigos visus „Ežerūno“ bandymus perimti iniciatyvą keisdavo taiklūs šeimininkų metimai. JSK, galų gale, šventė pergalę – 81:67.

JSK: Raimundas Žuklevičius 14, Mykolas Dieninis 13, Karolis Šarukas 9.

„Ežerūnas“: Raimundas Ambrulaitis 13 (9 atk. kam.), Marius Pociukonis 12, Ignas Repčys 9, Laurynas Kirlys 9.

Žaidėjas, nuo kurio prasidėjo "Olimpas", papasakojo apie legendinę Panemunės aikštelę
11-oji „Tikslo link. Olimpas“ serija skirta komandos kapitonui Pauliui Danisevičiui. Žaidėjui, kuris pirmasis patikėjo Jono Vainausko projektu ir nuo kurio prasidėjo Palangos „Olimpo“
Lemiamose rungtynėse "Delikatesą" pervažiavęs "Olimpas" pateko į pusfinalį
Lemiamose penktose „7bet-NKL“ ketvirtfinalio serijos rungtynėse triumfavo Palangos „Olimpas“. Reguliariojo sezono nugalėtojai namų tvirtovėje 98:70 (23:14, 23:22, 24:15, 28:19)
Vilio pabaigoje traukiami marijampoliečiai palaužė "Perlą" ir prasibrovė į pusfinalį
Trečiajame kėlinyje atsiplėšusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ žengė į „7bet-NKL“ pusfinalį. Tomo Gaidamavičiaus kariauna išvykoje 76:69 (16:15, 14:16, 19:12,
Triuškinančią persvarą iššvaistęs "Vytis-VDU" visgi laimėjo ir lemiamą mačą žais Jurbarke
Charakterį parodęs Šakių „Vytis-VDU“ išplėšė dar bent vienerias „7bet-NKL“ atkrintamųjų rungtynes. Eriko Kučiausko auklėtiniai namuose 94:89 (30:18,
"Olimpas" išplėšė lemiamą mačą, "Perlas" per pratęsimą laimėjo Marijampolėje
„7bet-NKL“ atkrintamųjų ketvirtfinalyje Palangos „Olimpas“ pasiekė žūtbūtinę pergalę. Sandžio Buškevico vyrai Joniškyje 93:68 (32:14, 19:24, 19:11,
Dramatiškai laimėję jurbarkiečiai priartėjo prie Finalo ketverto
„7bet-NKL“ atkrintamosiose lygos debiutantas „Jurbarkas-Karys“ dėjo dar vieną žingsnį pusfinalio link. Povilo Valaičio auklėtiniai namų tvirtovėje 104:98 (24:22, 20:19,
Žemaičių magija tęsiasi: dramatiškai telšiškius palaužiusi "Kretinga" – pirmoji pusfinalio dalyvė
Šio „7bet-NKL“ sezono atkrintamosiose „Kretinga“ daro stebuklus. Arimanto Mikaločiaus kariauna išvykoje 73:71 (13:19, 19:19, 21:18, 20:15) ketvirtfinalyje eliminavo
"Olimpas" turėjo vargti prieš penkiese likusį "Delikatesą", "Kretinga" – per žingsnį nuo pusfinalio
Sausakimšame Kretingos sporto centre „Kretinga“ sukūrė dar vieną stebuklą ir atsidūrė per žingsnį nuo „7bet-NKL“ pusfinalio. Arimanto Mikaločiaus kariauna namie
Marijampoliečiai užtikrintai startavo ketvirtfialyje, jurbarkiečiai dramatiškai krito per pratęsimą
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ pergale startavo „7bet-NKL“ atkrintamosiose. Tomo Gaidamavičiaus kariauna namų tvirtovėje 77:65 (26:14, 20:20, 18:12, 13:19) įveikė
Sensacijos NKL: "Kretinga" laimėjo Telšiuose, "Delikatesas" išvykoje sutriuškino "Olimpą"
Žvėriškais veteranų pasirodymais pažymėtose rungtynėse tikrą sensaciją pateikė „Kretinga“. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai išvykoje 100:92 (26:24, 30:20, 11:15, 16:24,
Per pratęsimą "Atletą" patiesęs "Perlas" pirmą kartą žais ketvirtfinalyje
Išlikimo rungtynėse paskutinį bilietą į „7bet-NKL“ ketvirtfinalį pačiupo Vilkaviškio „Perlas“. Šarūno Zablockio auklėtiniai savo aikštėje
Dviženklį pranašumą išbarstę žalgiriečiai itin apmaudžiai baigė pasirodymą NKL
Įspūdingą charakterį parodžiusi ir veteranų vedama „Kretinga“ eliminavo praėjusio sezono „7bet-NKL“ čempionus. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai išvykoje 87:83 (25:21,
"Delikatesas" dramatiškai iškopė į ketvirtfinalį, "Perlas" išlygino serijos su "Atletu" rezultatą
Joniškio „Delikatesas“ dramatiškai įšoko į „7bet-NKL“ ketvirtfinalio traukinį. Žilvino Petraičio auklėtiniai svečiuose 81:80 (22:15, 25:23, 18:18, 16:24)
"Ryto" dublerių sezoną užbaigė per pratęsimą sostinėje triumfavęs "Vytis-VDU"
Dar vienas Tito Januševičiaus rezultatyvus pasirodymas padėjo Šakių „Vyčiui-VDU“ žengti į ketvirtfinalį. Šakiškiai sostinėje 110:100 (26:24, 16:23, 30:24,
Titulo gynyba tęsiasi: "Žalgirio" dubleriai Kretingoje išplėšė lemiamą mačą
„7bet-NKL“ atkrintamosios įgauna pagreitį, o jose žūtbūtinę pergalę pasiekė Kauno „Žalgiris-2“. Titulą ginantys Vytauto Pliaugos auklėtiniai aštuntfinalyje svečiuose 88:72 (25:16,
"Atletas" neįtikėtinu spurtu atėmė aikštės pranašumą iš "Perlo", "Delikatesas" išlygino serijos rezultatą
Paskutiniame kėlinyje atsibudęs Kauno r. „Atletas“ iškovojo pirmąją pergalę „7bet-NKL“ aštuntfinalyje. Remigijaus Bardausko kariauna išvykoje 83:75 (13:25,
NKL atkrintamosios: žalgiriečiai prarado namų pranašumą, "Ryto" dubleriai krito Šakiuose
„7bet-NKL“ aštuntfinalio etape – pirmoji staigmena. Žemesnę vietą reguliariajame sezone užėmusi „Kretinga“ išvykoje 67:64 (19:12, 13:15, 16:14,
Vainauskas: stengiuosi nesikišti, tačiau duodu individualius patarimus savo žaidėjams
Devintoji serialo „Tikslo link. Olimpas“ serija „Atvertos galimybės“ pasakoja apie studentų krepšinį ir Palangos „Olimpo“ bei Kauno kolegijos bendrystę. Klubo
NKL aštuntfinalio starte – pergalė nepadoriu skirtumu
Tadas Rinkūnas sužaidė geriausias sezono rungtynes, o Ukmergės „Stekas“ įsirašė lengvą pergalę „7bet-NKL“ aštuntfinalio starte. Ukmergiškiai savo aikštėje
Aiškios visos NKL aštuntfinalio poros
Pasibaigus Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) reguliariojo sezono kovoms, paaiškėjo visos aštuntfinalio poros.40 ture buvo sužaistos šešerios rungtynės, kuriose
Žalgiriečius įveikę "Telšiai" užsitikrino antrą vietą, "Ryto" ir Neptūno" dubleriai patyrė nesėkmes
30 pergalė „Telšiams“ (30-8) užtikrino antrąją vietą „7bet-NKL“ reguliariajame sezone. Povilo Šakinio kariauna išvykoje 79:65 (16:18, 22:16, 21:16, 20:15)
"Sūduva-Mantinga" nutraukė fantastinę "Olimpo" seriją
„7bet-NKL“ sezono finišo tiesiojoje pergalę pasiekė Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (29-8), kuri namų tvirtovėje 80:76 (9:19, 21:17, 24:19, 26:21) parklupdė Palangos
Dramoje su pratęsimu "Olimpas" laimėjo reguliarųjį sezoną (rezultatai)
Plonu ledu vaikščiojęs Palangos „Olimpas“ (31-5) dramatiškai pratęsė pergalių seriją „7bet-NKL“ pirmenybėse. Pajūrio komanda namuose 95:92 (26:15, 18:24, 14:18,
Žalgiriečiai nusileido marijampoliečiams, "Ryto" jaunimas nukovė autsaiderius
Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ (28-7) ekipa, vedama Egidijaus Dimšos, laimėjo 28 kartą šiame „7bet-NKL“ sezone. Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai savo aikštėje
Žalgiriečiai dramatiškai pralaimėjo, "Ryto" ir "Neptūno" dublerių mūšyje triumfavo klaipėdiečiai
5 pralaimėjimų seriją „7bet-NKL“ sezone nutraukęs Vilkaviškio „Perlas“ (17-18) namie 73:70 (21:22, 13:20, 18:13, 21:15) dramatiškai palaužė Kauno „Žalgirį-2“
Žalgiriečiai pratęsė "Vyčio-VDU" nesėkmių seriją
Š akių „Vytis-VDU“ (15-17) toliau neišbrenda iš nesėkmių ruožo. „7bet-NKL“ čempionate šakiškiai išvykoje 87:94 (16:25, 26:22, 17:22,
Žalgiriečiai nusileido NKL lyderiams, "Ryto" dubleriai įveikė absoliučius autsaiderius
Aštuoniese žaidusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (26-6) išvykoje 64:61 (17:15, 14:14, 13:9, 20:23) nugalėjo Kauno „Žalgirį-2“ (14-17).Šią akistatą
Legionieriaus duonos paragavęs Adomavičius grįžo į "Rytą"
Arnas Adomavičius grįžta į Lietuvą, gynėjas vėl apsivilks Vilniaus „Ryto-2“ marškinėlius, oficialiai pranešė sostinės klubas. 24-ąjį gimtadienį šiandien