NKL: "Ryto" dubleriai per pratęsimą nutraukė 11 nesėkmių seriją, "Atletas" laimėjo taip pat per papildomą laiką

„7bet-NKL“ čempionate – pratęsimo pareikalavęs trileris.

Vilniaus „Perlas Energija“ (4-12) smeigė 14 tritaškių ir savo aikštėje per pratęsimą 99:94 (29:23, 26:28, 23:26, 12:13) dramatiškai palaužė „Mažeikius“ (7-11).

Sostinės komandai pagaliau pavyko išbristi iš nesėkmių liūno. Iki šių rungtynių Edvino Justos auklėtiniai buvo suklupę 11 kartų paeiliui.

Ketvirtajame kėlinyje „Perlas Energija“ spurtavo 7:0 ir įgijo ženklų 7 taškų pranašumą (88:81). Didesnę persvarą vilniečiai turėjo tik antrajame ketvirtyje, kai pirmavo (48:37).

Mindaugo Janiškos auklėtiniai kilo į šturmą ir likus žaisti kiek daugiau nei 3 minutes spėjo išlyginti rezultatą (88:88).

Šeimininkai pasižymėjo, bet paskutinius taškus kėlinyje, likus mažiau nei 2 minutėms, pelnė Mažeikių klubo atstovas Mindaugas Motuzas. Likus 5 sekundėms šansą išplėšti pratęsimą turėjo „Perlas Energija“, bet Arnas Adomavičius tritaškio nepataikė.

Pratęsime likus žaisti mažiau nei 2 minutes dvitaškiu rezultatą išlygino Jonas Paukštė (94:94). Vilniečius ant savo kupros užsimetė A. Adomavičius, kuris pelnė 4 taškus iš eilės (98:94).

Modesto Žaunieriūno tritaškis galėjo pakurstyti intrigą dar kartą, bet jis skriejo pro šalį. Galiausiai Andreas Kalogiros baudos metimu įtvirtino šeimininkų pergalę.

Vilniaus komandai Jokūbas Rubinas per 34 minutes pelnė 19 taškų (2/8 dvitaškiai, 4/8 tritaškiai, 3/3 baudų metimai), atkovojo 2 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus bei surinko 18 naudingumo balų.

Mažeikių ekipos gretose išsiskyrė Karolis Babušis, kurio sąskaitoje per 38 minutes buvo 22 taškai (7/8 dvitaškiai, 1/6 tritaškiai, 5/6 baudų metimai), 8 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 27 naudingumo balai.

„Perlas“: Jokūbas Rubinas 19 (2/8 dvit., 4/8 trit., 7 rez. perd.), Arnas Adomavičius 17 (5/15 dvit., 1/6 trit., 8 rez. perd., 3 per. kam., 5 kld.), Augustinas Kiudulas (1/7 dvit., 3/5 trit., 10 atk. kam.) ir Matas Narvilas (3/7 dvit.) po 11, Matas Mačijauskas (5/8 dvit., 10 atk. kam., 3 blok.) ir Andreas Kalogiros (2/3 trit., 6 atk. kam.) po 10.

„Mažeikiai“: Modestas Žaunieriūnas 28 (7/13 dvit., 3/6 trit., 5/5 baud., 5 rez. perd., 4 kld., 25 naud.), Karolis Babušis 22 (7/8 dvit., 1/6 trit., 5/6 baud., 8 atk. kam., 27 naud.), Mindaugas Motuzas 13 (4/5 dvit.), Jonas Paukštė 12 (5/7 dvit., 10 atk. kam., 3 blok., 5 kld.), Robert Subotkevič 10 (5/10 dvit., 8 atk. kam., 5 rez. perd., 3 per. kam.).

Saldi „Atleto“ pergalė – pratęsime įveikė „Neptūną-Akvaservis“

Kauno rajono „Atletas“ (10-7) dramatiškame pratęsime šventė 10 pergalę „7bet-NKL“ čempionate.

Kauno r. klubas namie 97:92 (23:21, 27:18, 18:28, 18:19) nugalėjo Klaipėdos „Neptūną-Akvaservis“ (4-14).

Likus 20 sekundžių iki rungtynių pabaigos rezultatas buvo lygus (86:86), o kamuolį savo rankose turėjo „Atletas“.

Derinys buvo žaidžiamas per Dominyką Bučą, kuris gavęs kamuolį po krepšiu turėjo išplėšti pergalę. Tačiau viskas susiklostė kiek kitaip – Lukas Kreišmontas blokavo D. Bučo metimą ir taip išvedė „Neptūnas-Akvaservis“ į pratęsimą.

Pratęsime Kauno r. klubo metimai skriejo pro šalį, bet atkovoti kamuoliai puolime leido „Atletui“ antraisiais šansais sėkmingai užbaigti išpuolius (90:86).

Tiksint paskutinėms rungtynių minutėms Aidas Kavaliauskas perėmė kamuolį ir kitoje aikštės pusėje veržėsi po krepšiu, pelnydamas taškus ir išprovokuodamas pražangą (95:90).

„Neptūno“ dubleriai dar turėjo progų sumažinti deficitą, bet jų baudų metimai pratęsimo metu skriejo pro šalį – pataikė 2 iš 6.

Šeimininkų komandai Karolis Babkauskas per 39 minutes pelnė 23 taškus (2/2 dvit., 6/11 trit., 1/2 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei surinko 28 naudingumo balus.

Klaipėdos ekipos gretose išsiskyrė Oskaras Pleikys, kurio sąskaitoje per 33 minutes buvo 19 taškų (8/15 dvit., 3/6 baud.), 9 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai bei 20 naudingumo balų.

„Atletas“: Karolis Babkauskas 23 (6/11 trit., 5 rez. perd., 28 naud.), Gytis Sirutavičius 21 (4/7 dvit., 1/6 trit., 10/12 baud.), Aidas Kavaliauskas (5/7 dvit.) ir Ignas Juškevičius (4/5 dvit.) po 12, Martynas Linkevičius 10 (12 atk. kam., 4 rez. perd.), Arijus Adomauskas 8 (2/2 trit.), Julius Liesis 7 (1/5 trit.).

„Neptūnas-Akvaservis“: Oskaras Pleikys (8/15 dvit., 9 atk. kam., 4 rez. perd., 4 kld.) ir Gediminas Leščiauskas (5/7 dvit., 3/7 trit., 2 blok.) po 19, Matas Vaitkus 17 (5/11 trit., 4 rez. perd.), Radvilas Kneižys 15 (5/11 trit., 5 atk. kam.), Lukas Kreišmontas 11 (4/6 dvit., 0/5 trit., 11 atk. kam., 4 rez. perd.).

Po pertraukos varžovus perlaužę „Telšiai“ pratęsė pergalių seriją

„Telšiai“ (13-4) „7bet-NKL“ čempionate pergalių seriją pratęsė iki keturių.

Ryčio Vaišvilos auklėtiniai namuose 92:76 (16:25, 26:18, 27:15, 23:18) nugalėjo „Šilutės“ ekipą (9-9).

Nuo pat rungtynių pradžios „Šilutė“ užtikrintai gynėsi, todėl greitai susikrovė dviženklį pranašumą (18:6).

Antrajame kėlinyje užsivedę „Telšiai“ surengė spurtą 8:0, kuris leido prisivyti varžovus (35:37), o vėliau po Viliaus Pocio dvitaškio ir persverti rungtynių rezultatą (40:39).

Po ilgosios pertraukos telšiškiai ir toliau tęsė pradėtus darbus. Prieš pat trečiojo kėlinio pabaigą dviženklę persvarą jau turėjo namų komanda (69:58).

Lemiamame kėlinyje „Šilutės“ krepšininkų metimai skriejo pro šalį, kol „Telšiai“ sėkmingai rado kelių iki svečių komandos krepšio (84:62).

Likęs rungtynių laikas buvo tik formalumas – „Telšiai“ užtikrintai triumfavo.

Telšių komandoje naudingiausias buvo Ignas Razutis, kuris per 30 minučių pelnė 11 taškų (2/4 dvit., 2/4 trit., 1/2 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 14 rezultatyvių perdavimų bei surinko 26 naudingumo balus.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Edgaras Stanionis, per 29 minutes pelnęs 22 taškus (4/6 dvit., 4/11 trit.). Jis taip pat atkovojo 5 kamuolius bei surinko 17 naudingumo balų.

Šilutės klubo gretose išsiskyrė Tomas Balčiūnas, kurio sąskaitoje per 31 minutę buvo 15 taškų (3/6 dvit., 1/1 trit., 6/7 baud.), 12 atkovotų kamuolių bei 22 naudingumo balai.

„Telšiai“: Edgaras Stanionis 22 (4/6 dvit., 4/11 trit., 5 atk. kam., 3 per. kam.), Deividas Rasys 16 (4/8 dvit., 2/5 trit.), Andrius Globys 14 (4/4 dvit., 4 rez. perd.), Vilius Pocius 13 (6/8 dvit., 0/6 trit., 5 atk. kam.), Ovidijus Kaminskis 12 (6/9 dvit., 6 atk. kam.), Ignas Razutis 11 (2/4 trit., 14 rez. perd., 26 naud.).

„Šilutė“: Delante Jonesas 17 (6/11 dvit.), Valdas Vasylius (2/3 trit., 7/9 baud.) ir Tomas Balčiūnas (6/7 baud., 12 atk. kam.) po 15, Linas Lekavičius 13 (5/9 dvit., 5 rez. perd.), Rokas Mačiulis 7.

Permainingoje kovoje „Gargždai“ atsilaikė prieš „Kretingą“

Sunkią pergalę „7bet-NKL“ čempionate iškovojo „Gargždai“ (15-3).

Gargždų klubas namie 72:66 (13:15, 9:16, 28:12, 22:23) įveikė „Kretingą“ (5-12).

Prieš pat ilgąją pertrauką „Kretinga“ po Roko Šimkevičiaus tolimo metimo susikrovė 9 taškų pranašumą (31:22).

Jau trečiajame kėlinyje namų komanda ne tik pasivijo (33:33), bet ir persvėrė rezultatą į savo pusę (50:43).

Tiksint paskutinėms 6 rungtynių minutėms Domininkas Matutis smeigė tritaškį, kuris svečių iš Kretingos atsilikimą sumažino iki minimalaus deficito (55:54).

„Gargždai“ nesutriko – Beno Ilevičiaus inicijuotas spurtas – 10:0 (65:54) padėjo stiprius pamatus namų komandos kelyje link pergalės. Tačiau likus minutei iki rungtynių pabaigos kretingiškiai dar kartą mėgino kabintis į laimėjimą (65:67), bet jiems lemiamoje atkarpoje krepšys užsirišo.

Gargždų komandai Mantas Ruikis per 32 minutes pelnė 19 taškų (3/4 dvit., 3/5 trit., 4/5 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 32 naudingumo balus.

Kretingos ekipos gretose išsiskyrė Rytis Zabita, kurio sąskaitoje per 29 minutes buvo 16 taškų (8/11 dvit.), 7 atkovoti kamuoliai bei 21 naudingumo balas.

„Gargždai“: Mantas Ruikis (3/5 trit., 7 atk. kam., 4 per. kam., 32 naud.) ir Simas Galdikas (9/13 dvit., 12 atk. kam., 4 kld., 26 naud.) po 19, Arvydas Kačinas 8 (3/10 dvit., 7 atk. kam.), Jonas Dumašius 7 (1/7 trit.).

„Kretinga“: Rytis Zabita 16 (8/11 dvit., 7 atk. kam., 3 per. kam.), Domininkas Matutis 13 (2/5 trit., 4 kld.), Rokas Šimkevičius 11 (2/7 trit., 7 atk. kam.), Eimantas Žilius 9, Spenseris Mitchellas 8.

„Kuršių“ puolimo banga ir D. Haneso šou nukovė „Perlą“

Derekas Hanesas vėl siautėjo, o jo vedami Palangos „Kuršiai“ (7-10) iškovojo septintąją pergalę „7bet-NKL“.

Palangos klubas išvykoje 107:86 (30:20, 22:27, 30:18, 25:21) įveikė Vilkaviškio „Perlą“ (9-7).

Palangos ekipos gretose išsiskyrė D. Hanesas, kurio sąskaitoje per 29 minutes buvo 27 taškai (7/7 dvit., 3/4 trit., 4/4 baudų), 4 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 35 naudingumo balai.

D. Hanesas išlieka lyderiu visoje lygoje pagal vidutiniškai pelnomus taškus (po 23). Taip pat amerikietis sužaidė antras pagal naudingumą savo sezono rungtynes. Daugiau naudingumo balų (43) jis surinko prieš tą patį „Perlą“.

„Kuršiams“ tai antros pagal rezultatyvumą sezono rungtynes. Geriausias rezultatas užfiksuotas, kai palangiškiai 109:101 įveikė taip pat Vilkaviškio ekipą.

Nugalėtojai visą laiką pirmavo, o pergalę garantavo galingas trečiasis kėlinys (30:18). Lemiamame ketvirtyje pranašumas žemiau 17 taškų nenusileido.

Vilkaviškio komandai Rokas Stankevičius per 32 minutes pelnė 21 tašką (8/8 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai, 2/2 baudų metimai), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 20 naudingumo balų.

„Perlas“: Rokas Stankevičius 21 (8/8 dvit., 5 kld.), Augustinas Venckus 17 (5/9 trit., 4 kld.), Ginas Mulevičius 15 (4/5 dvit., 2/9 trit., 4 rez. perd.), Augustinas Krūminis 12 (6/6 dvit.), Šarūnas Valunta 10 (2/8 trit., 7 atk. kam., 6 rez. perd., 4 per. kam., 4 kld.).

„Kuršiai“: Derekas Hanesas 27 (7/7 dvit., 3/4 trit., 35 naud.), Ernestas Jaškus 25 (6/8 trit., 3 per. kam., 6 kld.), Tadas Kararinas 13 (4/4 dvit.), Vidmantas Užkuraitis 12, Justin Tayloras Youngas 8 (4/6 dvit., 4 rez. perd.), Laurynas Mikalauskas 7 (5 rez. perd.).

Joniškyje – L. Aukštikalnio tritaškių fiesta ir „Sūduvos-Mantingos“ pergalė

Po ketvirtadienį patirtos nesėkmės atsitiesusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (14-2) užtikrintai grįžo į pergalių kelią.

Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai svečiuose 103:77 (22:27, 29:10, 26:18, 26:22) sutriuškino Joniškio „Delikateso“ (5-13) krepšininkus.

Marijampoliečiai rungtynes perlaužė antrajame kėlinyje. Aurimas Urbonas bei Lukas Aukštikalnis atseikėjo po tritaškį, Edvinas Jezukevičius pridėjo dvitaškį, o „Sūduva-Mantinga“ spurtavo 14:0 bei po dar vieno tolimo L. Aukštikalnio šūvio susikrovė dviženklį pranašumą – 44:33.

Svečiai visus reikalus išsprendė po ilgosios pertraukos. L. Aukštikalnis pataikė dvitaškį, Šarūnas Beniušis surinko keturis taškus paeiliui ir Marijampolės klubo persvara abejonių nebekėlė (57:37).

Įspūdingai sužaidęs L. Aukštikalnis šiose rungtynėse surinko 30 taškų (3/7 dvit., 8/11 trit., 0/1 baud.), 6 atkovotus kamuolius, 3 rezultatyvius perdavimus, 2 išprovokuotas pražangas bei 32 naudingumo balus.

Suteiktą žaidybinį laiką itin sėkmingai išnaudojo ir Mantas Babarskis. 18-metis krepšininkas per 7 minutes pelnė 7 taškus (2/3 dvit., 1/2 trit.), atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir surinko 4 naudingumo balus.

„Delikatesas“: Donnellas Cegersas 25 (7/10 dvit., 11 atk. kam., 6 kld., 32 naud.), Darionas Rackley 21 (6/10 trit., 8 atk. kam.), Justas Vieversys 13 (5/11 dvit., 1/11 trit., 7 atk. kam.), Arūnas Rimkus 10 (5/9 dvit.).

„Sūduva-Mantinga“: Lukas Aukštikalnis 30 (3/7 dvit., 8/11 trit.), Aurimas Urbonas 13 (3/4 trit., 9 rez. perd.), Jusas Nausėdas 12 (3/4 dvit., 1/6 trit.), Šarūnas Beniušis 11 (5/9 dvit., 7 atk. kam.).

78 naudingumo balus surinkęs puolėjų duetas atvedė "Olimpą" į pergalę mažojo finalo starte
„7bet-NKL“ mažojo finalo starte pirmąjį žingsnį bronzos medalių link žengė žvėriškus pasirodymus surengęs Palangos „Olimpo“ puolėjų tandemas ir kompanija. Sandžio
Trečią sykį Marijampolėje laimėjusi "Kretinga" dramatiškai prasibrovė į finalą
10-oje vietoje reguliarųjį sezoną baigusi „Kretinga“ pratęsė pasakišką žygį atkrintamosiose ir žengė į „7bet-NKL“ finalą. Arimanto Mikaločiaus vyrai išvykoje
Fenomenaliai žaidęs Delininkaitis nužudė "Olimpą" – į finalą žengė "Jurbarkas"
Fenomenalus Tomo Delininkaičio pasirodymas nukalė „Jurbarkui-Kariui“ bilietą į „7bet-NKL“ finalą. Povilo Valaičio auklėtiniai išvykoje 87:78 (20:19, 14:13,
Delininkaitis – apie Jurbarko spartiečius, didžiausią motyvatorių ir varžovą Seibutį
Antrąjį sezoną „Jurbarko-Kario“ marškinėlius vilkintis Tomas Delininkaitis krepšinio aikštelėje puikiai atspindi antrąją komandos pavadinimo dalį. Už kelių
Prireiks lemiamo pusfinalio mačo: "Sūduva-Mantinga" užtikrintai pranoko kretingiškius
Dar viena „7bet-NKL“ pusfinalio pora pasiekė maksimalią intrigą. Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ svečiuose 71:55 (22:9, 13:10, 14:15, 22:21) įveikė „Kretingą“
Veteranų Delininkaičio, Lukauskio ir Šarakausko vedami jurbarkiečiai išplėšė lemiamą mačą
Veteranų trijulės traukiamas „Jurbarkas-Karys“ išplėšė lemiamą „7bet-NKL“ pusfinalio serijos mačą. Povilo Valaičio auklėtiniai namuose 71:69 (22:21,
Serijos rezultatą Marijampolėje dramatiškai persvėrusi "Kretinga" priartėjo prie finalo
„Kretinga“ po skaudžios nesėkmės reabilitavosi ir vėl persvėrė „7bet-NKL“ pusfinalio seriją savo naudai. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai išvykoje  82:78 (22:18,
Didžiausią sezono pergalę iškovojęs "Olimpas" – per žingsnį nuo finalo
Didžiausią sezono pergalę iškovojęs Palangos „Olimpas“ atsidūrė per žingsnį nuo „7bet-NKL“ finalo. Palangiškiai namie 92:63 (28:20, 23:18, 24:13, 17:12) be
Sausakimšame Kretingos sporto centre "Sūduva-Mantinga" nupūtė žemaičius
Sausakimšame Kretingos sporto centre į pergalių kelią „7bet-NKL“ atkrintamosiose tvirtai grįžo Marijampolės „Sūduva-Mantinga“. Tomo Gaidamavičiaus kariauna išvykoje
Pabaigoje išsigelbėjęs "Olimpas" Jurbarke dramatiškai išlygino pusfinalio seriją
Paskutiniame kėlinyje į lemiamą šturmą pakilęs Palangos „Olimpas“ triumfavo dramatišku stiliumi. Sandžio Buškevico auklėtiniai išvykoje 95:89 (20:16, 20:21,
Staigmenos NKL pusfinalyje tęsiasi: kretingiškiai atėmė namų pranašumą iš marijampoliečių
Vieną staigmeną po kitos „7bet-NKL“ ir toliau kuria „Kretinga“. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai pusfinalio starte panaikino dviženklį deficitą ir išvykoje 67:64 (13:16,
Runkausko tritaškių fiestą atlaikę jurbarkiečiai atėmė namų pranašumą iš "Olimpo"
Intriguojantis „7bet-NKL“ pusfinalio startas prasidėjo taškų lenktynėmis, kuriose pranašesnis buvo „Jurbarkas-Karys“. Povilo Valaičio auklėtiniai 100:94 (25:24,
NKL pusfinalių prognozės: Maksvytis mato autsaiderių finalą
Intriguojančios Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) atkrintamųjų kovos nenustoja stebinti komandų sirgalių, o prieš naują etapą garsūs Lietuvos krepšinio žmonės tradiciškai
Buškevico nestebina Delininkaičio ir Lukauskio forma: jie laukia tokių serijų
Palangos „Olimpas“ ir „Jurbarkas-Karys“ pradeda Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) pusfinalio seriją. Patekdamas į pusfinalį „Olimpas“ pakartojo geriausią
Lukauskio ir Delininkaičo vedami jurbarkiečiai po dramatiškos kovos tapo paskutiniais pusfinalio dalyviais
Lemiamą patirties ir jaunystės kovą laimėjęs „Jurbarkas-Karys“ tapo paskutiniu „7bet-NKL“ pusfinalio dalyviu. Septyniese žaidę Povilo Valaičio auklėtiniai namuose 98:94
Žaidėjas, nuo kurio prasidėjo "Olimpas", papasakojo apie legendinę Panemunės aikštelę
11-oji „Tikslo link. Olimpas“ serija skirta komandos kapitonui Pauliui Danisevičiui. Žaidėjui, kuris pirmasis patikėjo Jono Vainausko projektu ir nuo kurio prasidėjo Palangos „Olimpo“
Lemiamose rungtynėse "Delikatesą" pervažiavęs "Olimpas" pateko į pusfinalį
Lemiamose penktose „7bet-NKL“ ketvirtfinalio serijos rungtynėse triumfavo Palangos „Olimpas“. Reguliariojo sezono nugalėtojai namų tvirtovėje 98:70 (23:14, 23:22, 24:15, 28:19)
Vilio pabaigoje traukiami marijampoliečiai palaužė "Perlą" ir prasibrovė į pusfinalį
Trečiajame kėlinyje atsiplėšusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ žengė į „7bet-NKL“ pusfinalį. Tomo Gaidamavičiaus kariauna išvykoje 76:69 (16:15, 14:16, 19:12,
Triuškinančią persvarą iššvaistęs "Vytis-VDU" visgi laimėjo ir lemiamą mačą žais Jurbarke
Charakterį parodęs Šakių „Vytis-VDU“ išplėšė dar bent vienerias „7bet-NKL“ atkrintamųjų rungtynes. Eriko Kučiausko auklėtiniai namuose 94:89 (30:18,
"Olimpas" išplėšė lemiamą mačą, "Perlas" per pratęsimą laimėjo Marijampolėje
„7bet-NKL“ atkrintamųjų ketvirtfinalyje Palangos „Olimpas“ pasiekė žūtbūtinę pergalę. Sandžio Buškevico vyrai Joniškyje 93:68 (32:14, 19:24, 19:11,
Dramatiškai laimėję jurbarkiečiai priartėjo prie Finalo ketverto
„7bet-NKL“ atkrintamosiose lygos debiutantas „Jurbarkas-Karys“ dėjo dar vieną žingsnį pusfinalio link. Povilo Valaičio auklėtiniai namų tvirtovėje 104:98 (24:22, 20:19,
Žemaičių magija tęsiasi: dramatiškai telšiškius palaužiusi "Kretinga" – pirmoji pusfinalio dalyvė
Šio „7bet-NKL“ sezono atkrintamosiose „Kretinga“ daro stebuklus. Arimanto Mikaločiaus kariauna išvykoje 73:71 (13:19, 19:19, 21:18, 20:15) ketvirtfinalyje eliminavo
"Olimpas" turėjo vargti prieš penkiese likusį "Delikatesą", "Kretinga" – per žingsnį nuo pusfinalio
Sausakimšame Kretingos sporto centre „Kretinga“ sukūrė dar vieną stebuklą ir atsidūrė per žingsnį nuo „7bet-NKL“ pusfinalio. Arimanto Mikaločiaus kariauna namie
Marijampoliečiai užtikrintai startavo ketvirtfialyje, jurbarkiečiai dramatiškai krito per pratęsimą
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ pergale startavo „7bet-NKL“ atkrintamosiose. Tomo Gaidamavičiaus kariauna namų tvirtovėje 77:65 (26:14, 20:20, 18:12, 13:19) įveikė
Sensacijos NKL: "Kretinga" laimėjo Telšiuose, "Delikatesas" išvykoje sutriuškino "Olimpą"
Žvėriškais veteranų pasirodymais pažymėtose rungtynėse tikrą sensaciją pateikė „Kretinga“. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai išvykoje 100:92 (26:24, 30:20, 11:15, 16:24,
Per pratęsimą "Atletą" patiesęs "Perlas" pirmą kartą žais ketvirtfinalyje
Išlikimo rungtynėse paskutinį bilietą į „7bet-NKL“ ketvirtfinalį pačiupo Vilkaviškio „Perlas“. Šarūno Zablockio auklėtiniai savo aikštėje
Dviženklį pranašumą išbarstę žalgiriečiai itin apmaudžiai baigė pasirodymą NKL
Įspūdingą charakterį parodžiusi ir veteranų vedama „Kretinga“ eliminavo praėjusio sezono „7bet-NKL“ čempionus. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai išvykoje 87:83 (25:21,
"Delikatesas" dramatiškai iškopė į ketvirtfinalį, "Perlas" išlygino serijos su "Atletu" rezultatą
Joniškio „Delikatesas“ dramatiškai įšoko į „7bet-NKL“ ketvirtfinalio traukinį. Žilvino Petraičio auklėtiniai svečiuose 81:80 (22:15, 25:23, 18:18, 16:24)