NKL: sunkios čempionų bei lyderių pergalės, Lavrinovičiai pasirodė blankiai

V.Kuralavičiaus nuotr.
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (25-6) VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse grįžo į pergalių kelią.

Povilo Šakinio auklėtiniai svečiuose 75:69 (16:22, 22:10, 20:17, 17:20) pranoko Šakių „Vyčio“ (15-16) krepšininkus.

Marijampoliečiai po pirmojo kėlinio atsiliko 16:22, tačiau atsigriebė prieš ilgąją pertrauką. Edvinas Jezukevičius, Tautvydas Kliučinykas ir Julius Liesis pelnė po du taškus ir antrojo kėlinio pradžioje rezultatas jau buvo lygus (22:22).

Prieš pat ilgąją pertrauką Gintautas Matulis realizavo baudas, Aurimas Kieža smeigė tritaškį, G. Matulis surinko dar 4 taškus ir „Sūduva-Mantinga“ persvara pasiekė 9 taškus – 38:29.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Paulius Beliavičius pataikė dvitaškį, Paulius Semaška – tritaškį ir „Vytis“ atsilikimą sumažino iki 6 taškų (54:60). Vis tik Justinas Jogminas realizavo dvitaškį, Tomas Galeckas bei A. Kieža atseikėjo po tritaškį ir marijampoliečių persvara išaugo iki 14 taškų – 68:54.

Tiesa, „Vytis“ dar sugebėjo pakutenti nervus. P. Beliavičius pataikė iš toli, Darjušas Lavrinovičius pridėjo dvitaškį, Aurelijus Pukelis realizavo baudas ir, likus mažiau nei minutei, šeimininkų deficitas sumenko iki minimumo (69:70).

Vis dėlto iki mačo pabaigos likus 34 sekundėms G. Matulis pataikė tritaškį, o visai netrukus T. Kliučinykas realizavo baudas ir taip uždarė rungtynes – 75:69.

Nugalėtojų komandoje rezultatyviausiai žaidęs J. Jogminas pelnė 14 taškų (7/11 dvit., 0/3 trit.), atkovojo 9 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo metimą, 2 sykius suklydo bei surinko 14 naudingumo balų.

Marijampoliečiams šį vakarą gerai sekėsi stabdyti brolius Lavrinovičius. Darjušas per 20 minučių pelnė 7 taškus (1/2 dvit., 1/2 trit., 2/2 baudos), atkovojo 6 ir perėmė 2 kamuolius, blokavo metimą, bet 2 sykius suklydo bei surinko 12 naudingumo balų.

Tuo metu Kšištofas per 14 minučių pridėjo 3 taškus (1/2 dvit., 0/1 trit., 1/2 baudos), atkovotą kamuolį, rezultatyvų perdavimą ir 3 naudingumo balus.

„Vytis“: Aurelijus Pukelis 22 (5/7 dvit., 10 atk. kam.), Paulius Semaška 13 (3/7 dvit., 9 rez. perd.), Karolis Kokoška 11 (3/6 trit.).

„Sūduva-Mantinga“: Justinas Jogminas 14 (7/11 dvit., 9 atk. kam.), Gintautas Matulis ir Aurimas Kieža (3/4 trit.) po 11, Šarūnas Beniušis 10 (5/5 dvit.).

25 taškų deficitą panaikinę „Telšiai“ triumfavo Šilutėje

„Šilutė“ (21-10) pirmąjį kėlinį laimėjo 24:6, antrajame ketvirtyje turėjo 25 taškų persvarą, tačiau tai pergalės negarantavo. VIKINGLOTTO-NKL susitikime Šilutėje po įspūdingos kovos triumfavo „Telšiai“ (27-4) 74:71 (6:24, 20:25, 35:13, 13:9).

Antrojo kėlinio pabaigoje „Šilutė“ po Pauliaus Poškos dvitaškio su pražanga pirmavo daugiau nei dvigubai – 49:24.

Vaizdas aikštėje kardinaliai pasikeitė trečiajame kėlinyje. Per aštuonias minutes „Telšiai“ surengė spurtą 29:6 ir išlygino rezultatą 55:55.

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui „Telšiai“ jau pirmavo 6 taškais (72:66), bet tuomet svečiai tris minutes nepelnė taškų, o tuo pasinaudojusi „Šilutė“ likus dviem minutėms priartėjo iki minimalaus skirtumo (71:72).

Tuomet abi komandos strigo pataikydamos, kol likus 10 sekundžių Mindaugas Norkus pasižymėjo dvitaškiu ir „Telšių“ persvarą padidino iki 3 taškų (74:71).

Andriaus Gaidžio bandymas išlyginti rezultatą buvo nesėkmingas, o per likusias dvi sekundes šilutiškiai situacijos nepakeitė.

„Šilutė“: Paulius Poška 14, Andrius Gaidys 13, Linas Lekavičius 12 (8 rez. perd.), Ernestas Sederevičius 10, Byronas Sanfordas 9.

„Telšiai“: Mindaugas Norkus 17 (7/11 metimai, 8 atk. kam.), Ovidijus Kaminskis 14 (10/11 baudos), Rytis Biliartas 10, Ignas Razutis (11 rez. perd.) ir Mindaugas Stašys po 8.

„Delikatesas“ užtikrintai įveikė netekčių turėjusį „Neptūną-Akvaservis“

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (20-12) patyrė antrąjį pralaimėjimą paeiliui Nacionalinėje krepšinio lygoje (VIKINGLOTTO-NKL). Audriaus Mineikio auklėtiniai išvykoje 75:97 (17:26, 17:28, 20:23, 21:20) turėjo pripažinti Joniškio „Delikateso“ (16-15) krepšininkų pranašumą.

Pirmąjį ketvirtį Herkus Kumpys pradėjo trimis tritaškiais, o tai padėjo klaipėdiečiams įgyti minimalų pranašumą (11:10). Antroje kėlinio dalyje įsibėgėjo „Delikateso“ snaiperiai ir po taiklių Airido Giedraičio ir Pauliaus Danusevičiaus tritaškių klaipėdiečių deficitas siekė 9 taškus (17:26)

Antrasis ketvirtis prasidėjo lygiu žaidimu komandoms keičiantis taikliais metimais, tačiau tada „Delikatesas“ Eimanto Stankevičiaus ir Pauliaus Danusevičiaus pastangomis spurtavo 17:5 ir po dviejų kėlinių „Neptūnas-Akvaservis“ atsilikinėjo rezultatu 34:54.

Po ilgosios pertraukos uostamiesčio ekipai ir toliau sunkiai sekėsi stabdyti varžovų greitą puolimą, o „Delikatesas“ įgijo tuo metu rekordinį 26 taškų pranašumą (70:44).

Ketvirtajame kėlinyje „Delikateso“ krepšininkai naudojosi klaipėdiečių padarytomis klaidomis ir pasiekė didžiausią atotrūkį – 29 taškus (90:61). Iki rungtynių pabaigos „Neptūnas-Akvaservis“ dar spėjo sušvelninti atsilikimą iki 22 taškų.

„Neptūnas-Akvaservis“ vertėsi be Vytauto Šarakausko ir čiurnos traumą patyrusio Klaido Metrikio.

„Delikatesas“: Eimantas Stankevičius 19, Airidas Giedraitis 17, Šarūnas Valunta ir Paulius Danusevičius po – 12.

„Neptūnas-Akvaservis“: Herkus Kumpys 19, Lukas Kreišmontas 14, Adomas Sidarevičius 10.

„Jonava“ namų aikštę apgynė sutriuškinama „Ežerūną“

Puikiai tritaškius pataikiusi „Jonava“ (10-20) VIKINGLOTTO-NKL antroje grupėje namuose 98:71 (24:18, 17:15, 30:15, 27:23) sutriuškino Molėtų „Ežerūno“ (12-18) krepšininkus.

Po dviejų kėlinių „Jonava“ pirmavo 41:33, o nuo trečiojo ketvirčio šovė į priekį. Tuomet šeimininkai spurtavo 17:1 ir susikrovė 24 taškų pranašumą (58:34).

Rekordinė „Jonavos“ persvara buvo 29 taškai.

„Jonava“ rungtynėse pataikė 13 tritaškių iš 30 (43 proc.). Tiesa, vienu metu jonaviečių taiklumas siekė net 52 procentus – tikslą buvo pasiekę 11 metimų iš 21.

„Ežerūnas“ įmetė 4 tritaškius iš 17.

„Jonavos“ krepšininkai laimėjo trečiąjį mačą per pastarąsias ketverias rungtynes.

„Jonava“: Martynas Pacevičius (13 atk. kam.) ir Martynas Linkevičius (4/5 trit.) po 18, Kahlilas Thomasas 14 (10 atk. kam.), Juozas Balčiūnas 13, Modestas Žaunieriūnas 11, Justas Vazalis 8.

„Ežerūnas“: Rokas Jukonis 19 (8/9 dvit.), Justas Šukelis 10, Ignas Bilinskas ir Ignas Lukošius (3/12 dvit., 10 atk. kam,. 4 bl.) po 8.

Ketvirtajame kėlinyje spurtavę „Gargždai“ įveikė „Lūšį“

„Gargždų“ (16-15) ekipa užtikrintai sužaidė ketvirtąjį kėlinį ir iškovojo pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (VIKINGLOTTO-NKL).

Eriko Kubiliaus auklėtiniai ketvirtadienio vakarą namuose 85:65 (25:9, 23:28, 20:23, 17:5) įveikė Šilalės „Lūšies“ (8-23) komandą.

Šeimininkai nepavejamai pabėgo ketvirtajame kėlinyje, kai Mantas Ruikis smeigė tritaškį, Rimantas Daunys pridėjo dvitaškį, o iš viso 5 minučių atkarpą „Gargždai“ laimėjo 15:0 ir susikrovė 23 taškų pranašumą (83:60).

Per likusį laiką šilališkiams spurto surengti nepavyko ir „Gargždai“ šventė pergalę namuose.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Arvydas Kačinas, kuris per 35 minutes pelnė 12 taškų (5/8 dvit., 0/1 trit., 2/2 baud.), atkovojo 16 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo du metimus, dukart suklydo ir surinko 28 naudingumo balus.

Pralaimėjusiųjų gretose naudingumu išsiskyrė Deividas Kumelis, kurio sąskaitoje – 22 taškai (6/9 dvit., 3/9 trit., 1/1 baud.), 6 atkovoti kamuoliai, tiek pat rezultatyvių perdavimų, 3 klaidos ir iš viso surinkti 19 naudingumo balų.

„Gargždai“: Mantas Ruikis 19 (6 atk. kam., 5 rez. perd.), Tadas Poška (6 atk. kam.) ir Rimantas Daunys po 14, Ernestas Jonkus 13, Arvydas Kačinas 12 (16 atk. kam., 28 naud, bal.), Jonas Dumašius 11 (5 rez. perd.).

„Lūšis“: Deividas Kumelis 22 (6 atk. kam., 6 rez. perd.), Mindaugas Čepauskas 13, Eimantas Žilius 8 (6 atk. kam.).

Lemiamose rungtynėse "Delikatesą" pervažiavęs "Olimpas" pateko į pusfinalį
Lemiamose penktose „7bet-NKL“ ketvirtfinalio serijos rungtynėse triumfavo Palangos „Olimpas“. Reguliariojo sezono nugalėtojai namų tvirtovėje 98:70 (23:14, 23:22, 24:15, 28:19)
Vilio pabaigoje traukiami marijampoliečiai palaužė "Perlą" ir prasibrovė į pusfinalį
Trečiajame kėlinyje atsiplėšusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ žengė į „7bet-NKL“ pusfinalį. Tomo Gaidamavičiaus kariauna išvykoje 76:69 (16:15, 14:16, 19:12,
Triuškinančią persvarą iššvaistęs "Vytis-VDU" visgi laimėjo ir lemiamą mačą žais Jurbarke
Charakterį parodęs Šakių „Vytis-VDU“ išplėšė dar bent vienerias „7bet-NKL“ atkrintamųjų rungtynes. Eriko Kučiausko auklėtiniai namuose 94:89 (30:18,
"Olimpas" išplėšė lemiamą mačą, "Perlas" per pratęsimą laimėjo Marijampolėje
„7bet-NKL“ atkrintamųjų ketvirtfinalyje Palangos „Olimpas“ pasiekė žūtbūtinę pergalę. Sandžio Buškevico vyrai Joniškyje 93:68 (32:14, 19:24, 19:11,
Dramatiškai laimėję jurbarkiečiai priartėjo prie Finalo ketverto
„7bet-NKL“ atkrintamosiose lygos debiutantas „Jurbarkas-Karys“ dėjo dar vieną žingsnį pusfinalio link. Povilo Valaičio auklėtiniai namų tvirtovėje 104:98 (24:22, 20:19,
Žemaičių magija tęsiasi: dramatiškai telšiškius palaužiusi "Kretinga" – pirmoji pusfinalio dalyvė
Šio „7bet-NKL“ sezono atkrintamosiose „Kretinga“ daro stebuklus. Arimanto Mikaločiaus kariauna išvykoje 73:71 (13:19, 19:19, 21:18, 20:15) ketvirtfinalyje eliminavo
"Olimpas" turėjo vargti prieš penkiese likusį "Delikatesą", "Kretinga" – per žingsnį nuo pusfinalio
Sausakimšame Kretingos sporto centre „Kretinga“ sukūrė dar vieną stebuklą ir atsidūrė per žingsnį nuo „7bet-NKL“ pusfinalio. Arimanto Mikaločiaus kariauna namie
Marijampoliečiai užtikrintai startavo ketvirtfialyje, jurbarkiečiai dramatiškai krito per pratęsimą
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ pergale startavo „7bet-NKL“ atkrintamosiose. Tomo Gaidamavičiaus kariauna namų tvirtovėje 77:65 (26:14, 20:20, 18:12, 13:19) įveikė
Sensacijos NKL: "Kretinga" laimėjo Telšiuose, "Delikatesas" išvykoje sutriuškino "Olimpą"
Žvėriškais veteranų pasirodymais pažymėtose rungtynėse tikrą sensaciją pateikė „Kretinga“. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai išvykoje 100:92 (26:24, 30:20, 11:15, 16:24,
Per pratęsimą "Atletą" patiesęs "Perlas" pirmą kartą žais ketvirtfinalyje
Išlikimo rungtynėse paskutinį bilietą į „7bet-NKL“ ketvirtfinalį pačiupo Vilkaviškio „Perlas“. Šarūno Zablockio auklėtiniai savo aikštėje
Dviženklį pranašumą išbarstę žalgiriečiai itin apmaudžiai baigė pasirodymą NKL
Įspūdingą charakterį parodžiusi ir veteranų vedama „Kretinga“ eliminavo praėjusio sezono „7bet-NKL“ čempionus. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai išvykoje 87:83 (25:21,
"Delikatesas" dramatiškai iškopė į ketvirtfinalį, "Perlas" išlygino serijos su "Atletu" rezultatą
Joniškio „Delikatesas“ dramatiškai įšoko į „7bet-NKL“ ketvirtfinalio traukinį. Žilvino Petraičio auklėtiniai svečiuose 81:80 (22:15, 25:23, 18:18, 16:24)
"Ryto" dublerių sezoną užbaigė per pratęsimą sostinėje triumfavęs "Vytis-VDU"
Dar vienas Tito Januševičiaus rezultatyvus pasirodymas padėjo Šakių „Vyčiui-VDU“ žengti į ketvirtfinalį. Šakiškiai sostinėje 110:100 (26:24, 16:23, 30:24,
Titulo gynyba tęsiasi: "Žalgirio" dubleriai Kretingoje išplėšė lemiamą mačą
„7bet-NKL“ atkrintamosios įgauna pagreitį, o jose žūtbūtinę pergalę pasiekė Kauno „Žalgiris-2“. Titulą ginantys Vytauto Pliaugos auklėtiniai aštuntfinalyje svečiuose 88:72 (25:16,
"Atletas" neįtikėtinu spurtu atėmė aikštės pranašumą iš "Perlo", "Delikatesas" išlygino serijos rezultatą
Paskutiniame kėlinyje atsibudęs Kauno r. „Atletas“ iškovojo pirmąją pergalę „7bet-NKL“ aštuntfinalyje. Remigijaus Bardausko kariauna išvykoje 83:75 (13:25,
NKL atkrintamosios: žalgiriečiai prarado namų pranašumą, "Ryto" dubleriai krito Šakiuose
„7bet-NKL“ aštuntfinalio etape – pirmoji staigmena. Žemesnę vietą reguliariajame sezone užėmusi „Kretinga“ išvykoje 67:64 (19:12, 13:15, 16:14,
Vainauskas: stengiuosi nesikišti, tačiau duodu individualius patarimus savo žaidėjams
Devintoji serialo „Tikslo link. Olimpas“ serija „Atvertos galimybės“ pasakoja apie studentų krepšinį ir Palangos „Olimpo“ bei Kauno kolegijos bendrystę. Klubo
NKL aštuntfinalio starte – pergalė nepadoriu skirtumu
Tadas Rinkūnas sužaidė geriausias sezono rungtynes, o Ukmergės „Stekas“ įsirašė lengvą pergalę „7bet-NKL“ aštuntfinalio starte. Ukmergiškiai savo aikštėje
Aiškios visos NKL aštuntfinalio poros
Pasibaigus Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) reguliariojo sezono kovoms, paaiškėjo visos aštuntfinalio poros.40 ture buvo sužaistos šešerios rungtynės, kuriose
Žalgiriečius įveikę "Telšiai" užsitikrino antrą vietą, "Ryto" ir Neptūno" dubleriai patyrė nesėkmes
30 pergalė „Telšiams“ (30-8) užtikrino antrąją vietą „7bet-NKL“ reguliariajame sezone. Povilo Šakinio kariauna išvykoje 79:65 (16:18, 22:16, 21:16, 20:15)
"Sūduva-Mantinga" nutraukė fantastinę "Olimpo" seriją
„7bet-NKL“ sezono finišo tiesiojoje pergalę pasiekė Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (29-8), kuri namų tvirtovėje 80:76 (9:19, 21:17, 24:19, 26:21) parklupdė Palangos
Dramoje su pratęsimu "Olimpas" laimėjo reguliarųjį sezoną (rezultatai)
Plonu ledu vaikščiojęs Palangos „Olimpas“ (31-5) dramatiškai pratęsė pergalių seriją „7bet-NKL“ pirmenybėse. Pajūrio komanda namuose 95:92 (26:15, 18:24, 14:18,
Žalgiriečiai nusileido marijampoliečiams, "Ryto" jaunimas nukovė autsaiderius
Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ (28-7) ekipa, vedama Egidijaus Dimšos, laimėjo 28 kartą šiame „7bet-NKL“ sezone. Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai savo aikštėje
Žalgiriečiai dramatiškai pralaimėjo, "Ryto" ir "Neptūno" dublerių mūšyje triumfavo klaipėdiečiai
5 pralaimėjimų seriją „7bet-NKL“ sezone nutraukęs Vilkaviškio „Perlas“ (17-18) namie 73:70 (21:22, 13:20, 18:13, 21:15) dramatiškai palaužė Kauno „Žalgirį-2“
Žalgiriečiai pratęsė "Vyčio-VDU" nesėkmių seriją
Š akių „Vytis-VDU“ (15-17) toliau neišbrenda iš nesėkmių ruožo. „7bet-NKL“ čempionate šakiškiai išvykoje 87:94 (16:25, 26:22, 17:22,
Žalgiriečiai nusileido NKL lyderiams, "Ryto" dubleriai įveikė absoliučius autsaiderius
Aštuoniese žaidusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (26-6) išvykoje 64:61 (17:15, 14:14, 13:9, 20:23) nugalėjo Kauno „Žalgirį-2“ (14-17).Šią akistatą
Legionieriaus duonos paragavęs Adomavičius grįžo į "Rytą"
Arnas Adomavičius grįžta į Lietuvą, gynėjas vėl apsivilks Vilniaus „Ryto-2“ marškinėlius, oficialiai pranešė sostinės klubas. 24-ąjį gimtadienį šiandien
Žalgiriečiai krito namie, "Ryto" ir "Neptūno" dublerių mūšį laimėjo klaipėdiečiai
Pergalingai trečiajame „7bet-NKL“ rate žygiuojantis Vilkaviškio „Perlas“ (15-13) išvykoje 67:63 (16:13, 17:15, 20:18, 14:17) nugalėjo Kauno „Žalgirį-2“