NKL: triuškinanti "Ryto" jaunimo pergalė, nervingas "Atleto" ir "Gargždų" mūšis bei 216 taškų Vilkaviškyje

Roko Lukoševičiaus nuotr.
„7bet-NKL“ čempionato pirmajame pogrupyje toliau savo akcijas keliasi „Gargždų“ (25-6) komanda.

Pauliaus Juodžio kariauna namie 74:65 (25:19, 8:18, 15:11, 26:17) nugalėjo Kauno r. „Atletą“ (16-14). Gargždų ekipai tai buvo 3 iš eilės laimėjimas.

Šeimininkų komandai Mindaugas Stašys per 35 minutes pelnė 23 taškus (6/11 dvit., 1/4 trit., 8/8 baudų), atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 25 naudingumo balus.

Kauno raj. ekipos gretose išsiskyrė Karolis Babkauskas, kurio sąskaitoje per 34 minutes buvo 16 taškų (1/2 dvit., 4/9 trit., 2/4 baudų), 3 atkovoti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai bei 14 naudingumo balų.

„Gargždams“ pergalę atnešė puikus žaidimas po krepšiu. Kovoje dėl atšokusių kamuolių šeimininkai pranoko varžovus 40:31, o iš dviejų taškų zonos atakavo 62 proc. tikslumu (21/34 dvit.).

„Atletas“ atliko beveik dvigubai daugiau rezultatyvių perdavimų nei varžovai (19:10), bet pristigo geresnio dvitaškių pataikymo (47 proc., 15/32 dvit.).

„Gargždai“ pirmajame kėlinyje puikiai žaidė puolime ir įgijo 6 taškų pranašumą (25:19). Vėliau puolimas pranyko, o tuo pasinaudoję varžovai iki pertraukos perėmė pranašumą (37:33).

Trečiajame kėlinyje svečiai buvo įgiję ir 7 taškų persvarą (44:37), bet atsitokėję „Gargždai“ ėmėsi darbo. Iki ketvirtojo kėlinio deficitas jau buvo pranykęs, o lemiamame ketvirtyje šeimininkai krovėsi pranašumą (60:53).

Likus 2 minutėms K. Babkauskas tritaškiu priartino „Atletą“ (65:67). Darbo ėmėsi Marius Runkauskas ir M. Stašys, kurių keturi taškai iš eilės leido „Gargždams“ išsaugoti pranašumą.

„Gargždai“: Mindaugas Stašys 23 (6/11 dvit., 8/8 baud., 25 naud.), Marius Runkauskas 17 (3/6 trit.), Dovydas Romančenko 13 (4/5 dvit., 7 atk. kam.), Ernestas Bružas 9.

„Atletas“: Karolis Babkauskas 16 (4/9 trit., 5 rez. perd.), Aidas Kavaliauskas 12 (2/5 trit., 6 rez. perd.), Martynas Linkevičius 9 (1/5 trit., 3 per. kam.), Gytis Sirutavičius 8 (2/3 trit.), Egidijus Dimša 7 (3/9 dvit., 6 atk. kam., 4 rez. perd., 4 kld.).

Galingai žaidusio A. Šimonio tempiami vilniečiai sutriuškino „Delikatesą“

Adas Šimonis pelnė 28 taškus, o jo vedama „Vilniaus „Perlo Energijos“ ekipa (9-22) iškovojo devintąją pergalę „7bet-NKL“ čempionate.

Vilniaus klubas savo aikštėje 108:75 (22:17, 28:21, 30:20, 28:17) sutriuškino Joniškio „Delikatesą“ (6-24).

Rungtynes geriau pradėjo vilniečiai ir per pirmąją pusę susikrovė dviženklį pranašumą (50:38). Reikalus šeimininkai sutvarkė trečiajame kėlinyje, kurio metu surengė atkarpą 30:18, o po Roko Jociaus tolimo šūvio pranašumas pasiekė 24 taškus (80:56).

Nesulaikomai žaidęs A. Šimonis per 29 minutes pelnė 28 taškus (3/3 dvit., 6/14 trit., 4/5 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė 4 kamuolius bei surinko 32 naudingumo balus.

Joniškio ekipos gretose išsiskyrė Donnellas Cegersas, kurio sąskaitoje per 33 minutes buvo 21 taškas (10/13 dvit., 0/2 trit., 1/3 baud.), 9 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 19 naudingumo balų.

„Perlas Energija“: Adas Šimonis 28 (6/14 trit., 5 rez. perd., 4 per. kam., 32 naud.), Augustinas Kiudulas 16 (3/4 trit., 5 atk. kam.), Modestas Babraitis 12 (6/7 dvit.), Jokūbas Rubinas 10 (2/7 trit., 5 rez. perd.), Rokas Jocius (2/3 trit., 7 atk. kam., 4 kld.), Lukas Valantinas (5 atk. kam.) ir Matas Narvilas po 8, Gytis Valickas 7.

„Delikatesas“: Donnellas Cegersas 21 (10/13 dvit., 9 atk. kam., 10 kld.), Darionas Rackley 18 (4/12 dvit., 2/6 trit., 5 atk. kam., 4 rez. perd., 8 kld.), Ugnius Mineikis 15 (2/5 trit., 4 rez. perd.), Martynas Tamulevičius 8 (2 blok.).

Fantastinis krepšinis Vilkaviškyje: 216 taškų ir D. Joneso sprogimas

„7bet-NKL“ rungtynėse – fantastinis rezultatyvumas ir „Šilutės“ (17-13) pergalė.

Kęstučio Mačijausko auklėtiniai išvykoje 115:101 (24:29, 26:21, 32:25, 33:26) įveikė Vilkaviškio „Perlą“ (14-16).

Tai rezultatyviausios Šilutės ekipos sezono rungtynės. Prieš tai komanda buvo įmetusi 104 taškus į „Kuršių“ krepšį.

Sezono rekordas priklauso Šakių „Vyčiui“, kuris 131 tašką supurtė Joniškio „Delikatesui“.

Šilutės ekipos gretose fantastines rungtynes sužaidė Delante Jonesas.

Jo sąskaitoje per 32 minutes buvo 38 taškai (7/10 dvit., 5/7 trit., 9/10 baudų), 3 atkovoti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai, 1 klaida, 1 perimtas kamuolys, blokuotas metimas, pražanga bei 48 naudingumo balai.

D. Jonesas užfiksavo antrą pagal naudingumą ir rezultatyvumą šio sezono pasirodymą. Taškų rekordas taip pat priklauso jam – 42 taškai. Naudingiausias sezono pasirodymas priklauso Augustinui Mikštui (50 naud. bal.).

Vilkaviškio komandai Augustinas Venckus per 34 minutes pelnė 23 taškus (3/5 dvit., 5/7 trit., 2/2 baudų), atkovojo 7 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus bei surinko 31 naudingumo balą.

Šilutės komanda kelią į pergalę pasiklojo tritaškiais. Iš tolimojo nuotolio svečiai pataikė 20 metimų iš 40 bandymų (50 proc.).

Pirmajame kėlinyje dominavo šeimininkai, kurie turėjo 13 taškų pranašumą (29:16). Nuo to momento „Perlas“ užstrigo ir leido varžovams pelnyti 16 taškų be atsako (29:32).

Įspūdingą bangą pagavę „Šilutės“ krepšininkai antrajame kėlinyje tik didino apsukas ir patys įgijo dviženklę persvarą (48:36).

Po pertraukos „Perlas“ atsigavo ir sugebėjo vėl įplieksti kovą (67:71). Nepaisant to, šeimininkams itin sunkiai sekėsi stabdyti tritaškius. Galiausiai „Šilutė“ perlaužė rungtynes ketvirtajame kėlinyje. Atkarpa 15:3 leido įgyti pergalingą pranašumą (100:85).

„Perlas“: Augustinas Venckus 23 (5/7 trit., 7 atk. kam., 7 rez. perd., 4 kld., 31 naud.), Mantas Šerkšnas 15 (4/4 dvit., 1/7 trit.), Rokas Stankevičius 14 (2/4 trit., 4 rez. perd.), Grantas Lozoya (6/10 dvit., 6 atk. kam., 4 rez. perd.) ir Ginas Mulevičius (3/3 trit., 5 atk. kam.) po 12, Ernestas Naruševičius 10 (4/6 dvit., 6 atk. kam.), Taurantas Tamošiūnas 8 (2/6 trit.), Šarūnas Valunta 7 (6 rez. perd.).

„Šilutė“: Delante Jonesas 38 (7/10 dvit., 5/7 trit., 9/10 baud., 5 rez. perd., 48 naud.), Andrius Gaidys 25 (3/7 dvit., 6/11 trit., 6 atk. kam., 9 rez. perd., 29 naud.), Jeremiah Culveris 19 (5/8 trit., 5 atk. kam.), Rokas Mačiulis 11, Valdas Vasylius 10 (2/5 trit., 6 rez. perd.), Tomas Balčiūnas 7 (7 atk. kam.).

„Žalgirio-2“ tvirtovėje – „Sūduvos-Mantingos“ dominavimas

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (28-3) tęsia pergalingą atkarpą „7bet-NKL“ pirmenybėse.

Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai svečiuose 97:67 (30:10, 14:18, 21:23, 32:16) pranoko Kauno „Žalgirį-2“ (15-15) ir iškovojo keturioliktąją pergalę iš eilės.

Marijampoliečiai pergalingus pamatus surentė dar pirmajame kėlinyje. Ignas Labutis pataikė dvitaškį, Šarūnas Beniušis surinko 4 taškus paeiliui, o Tautvydas Kliučinykas smeigė du tritaškius iš eilės ir „Sūduva-Mantinga“ rungtynes pradėjo spurtu 14:0.

Kauniečiai pirmuosius taškus pelnė sužaidus kiek daugiau nei 5 minutes. Apsukų nemažinę svečiai pirmąjį kėlinį laimėjo triuškinama persvara – 30:10.

Po ilgosios pertraukos „Žalgiris-2“ buvo sumažinęs deficitą iki 10 taškų (34:44), tačiau „Sūduva-Mantinga“ greitai atsakė savo sėkminga atkarpa ir iškovojo užtikrintą pergalę.

„Rungtynes pradėjome labai koncentruotai ir gerai dirbome gynyboje, – po pergalės sakė M. Kiltinavičius. – Neleidome jiems daryti tai, ko jie nori. Puolime susikūrėme savo metimus ir gerai pataikėme, o tai leido atsiplėšti.“

„Po to neišvengėme atsipalaidavimo, kurio nesinorėtų, kad būtų. Atsipalaidavome tuose aspektuose, kurie yra labai svarbūs ir leidome jiems patikėti, vėl truputį grįžti į rungtynes, bet užbaigėme (mačą) vėl solidžiai“, – pridėjo specialistas.

Marijampolės klubo gretose geriausiai pasirodęs Š. Beniušis per 23 minutes surinko 19 taškų (7/8 dvit., 1/2 trit., 2/2 baud.), 4 atkovotus kamuolius, 1 bloką, 1 klaidą bei 22 naudingumo balus.

Žalgiriečiams Motiejus Krivas per 23 minutes pelnė 15 taškų (5/6 dvit., 0/1 trit., 5/5 baudų), atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko 24 naudingumo balus.

„Žalgiris-2“: Mantas Rubštavičius 18 (4/8 trit.), Motiejus Krivas 15 (5/6 dvit.), Gytis Nemeikša 9.

„Sūduva-Mantinga“: Lukas Aukštikalnis (4/6 trit.) ir Šarūnas Beniušis (7/8 dvit.) po 19, Edvinas Jezukevičius 14 (5/7 dvit., 8 atk. kam.), Evaldas Džiaugys 13 (4/6 dvit.).

Legionierių vedami „Kuršiai“ palaužė „Mažeikius“

Palangos „Kuršiai“ (16-14) pratęsė pergalių seriją „7bet-NKL“ pirmenybėse iki penkių.

Povilo Šakinio auklėtiniai namuose 66:58 (8:12, 21:13, 14:15, 23:18) nugalėjo „Mažeikius“ (11-20).

Palangos komandai Justinas Youngas per 28 minutes pelnė 12 taškų (5/6 dvit., 2/4 baudų), atkovojo 11 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 23 naudingumo balus.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Derekas Hanesas, per 32 minutes pelnęs 16 taškų (4/11 dvit., 2/6 trit., 2/2 baudų). Jis taip pat atkovojo 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 12 naudingumo balų.

Mažeikių ekipos gretose labiausiai išsiskyrė Medas Kuprijanovas, kurio sąskaitoje per 34 minutes buvo 14 taškų (6/6 dvit., 2/2 baudų), 11 atkovotų kamuolių, 5 rezultatyvūs perdavimai bei 34 naudingumo balai.

Nerezultatyviame mače geriau startavo „Mažeikiai“, kurie pirmajame kėlinyje turėjo nežymų pranašumą. Antrajame ketvirtyje abi ekipos vos krapštė taškus, bet svečiai išliko priekyje (15:8).

„Kuršiai“ galiausiai atgaivino savo puolimą ir į pertrauką išėjo pirmaudami (29:25). Trečiajame kėlinyje tęsėsi spurtas, kuris leido padidinti pranašumą iki dviženklio (35:25).

Tada „Mažeikiai“ suvertė 13 taškų be atsako ir vėl persverė svarstykles (38:35). Svečiams ilgai pranašumo išlaikyti nepvyko, o legionierių vedami palangiškiai ketvirtajame kėlinyje krovėsi pranašumą (52:42).

Įpusėjus lemiamam ketvirčiui, „Mažeikiai“ buvo priartėję iki 6 taškų (52:58), bet varžovų entuziazmą greitai užgesinę palangiškiai iškovojo pergalę.

„Kuršiai“: Derekas Hanesas 16 (4/11 dvit., 2/6 trit., 4 rez. perd., 5 per. kam., 4 kld.), Justinas Youngas 12 (5/6 dvit., 11 atk. kam., 2 blok.), Ernestas Jaškus 11 (3/4 trit., 2 blok.), Herkus Kumpys 9 (6 atk. kam.).

„Mažeikiai“: Medas Kuprijanovas 14 (6/6 dvit., 11 atk. kam., 5 rez. perd., 3 per. kam., 34 naud.), Jonas Paukštė (5/8 dvit., 5 atk. kam., 2 blok.) ir Robert Subotkevič (6/12 dvit., 6 atk. kam.) po 12, Modestas Žaunieriūnas 8 (1/6 trit., 4 per. kam.).

Dviženklį pranašumą vėjais paleidę klaipėdiečiai išvengė „Kretingos“ antausio

Vos neprisižaidusi Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ (6-24) ekipa iškovojo sunkią pergalę „7bet-NKL“ čempionate.

Simono Serapino auklėtiniai namuose 78:75 (26:13, 20:19, 12:15, 20:28) įveikė „Kretingos“ (9-21) ekipą.

Mačą kur kas geriau pradėjo klaipėdiečiai, kurie pirmąjį kėlinį laimėjo dvigubai (26:13), o po 20 minučių turėjo 14 taškų pranašumą (46:32).

Likus 4 minutėms iki rungtynių pabaigos „Neptūnas-Akvaservis“ pirmavo 14 taškų (69:55), tačiau tuomet „Kretinga“ kilo į šturmą: galingai spurtavo 17:5 ir po Ryčio Zabitos dvitaškio likus 42 sekundėms iš klaipėdiečių persvaros liko vos du taškai (74:72).

Visgi pergalės uostamiesčio klubas iš rankų nepaleido. Oskaras Pleikys sumetė baudas (76:72) ir nors R. Zabita dar kartą atsakė dvitaškiu (74:76), Luko Kreišmonto ranka nuo baudų linijos nesudrebėjo (78:74), Aidas Viskontas prametė tritaškį, Eimantas Žilius – dvitaškį ir šeimininkai triumfavo.

Klaipėdos ekipos gretose išsiskyrė nesulaikomas O. Pleikys, kurio sąskaitoje per 29 minutes buvo 30 taškų (7/9 dvit., 4/7 trit., 4/5 baud.), 8 atkovoti kamuoliai, 1 rezultatyvus perdavimas, 5 klaidos bei 29 naudingumo balai.

Kretingos komandai R. Zabita per 27 minutes pelnė 18 taškų (7/9 dvit., 4/5 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 23 naudingumo balus.

„Kretinga“: Eimantas Žilius 19 (6/9 dvit., 4 kld.), Rytis Zabita 18 (7/9 dvit., 8 atk. kam.), Spenser Reid Mitchell ir Ignas Daukšys (2/6 trit., 6 atk. kam.) po 10, Mintautas Mockus 8, Edgaras Preibys 7.

„Neptūnas-Akvaservis“: Oskaras Pleikys 30 (7/9 dvit., 4/7 trit., 8 atk. kam., 5 kld., 29 naud.), Lukas Kreišmontas (1/5 trit.) ir Gediminas Leščiauskas (2/6 trit., 5 atk. kam., 2 blok.) po 12, Gabrielius Mažeika 9 (1/7 trit., 5 atk. kam., 7 rez. perd.), Matas Vaitkus 8 (2/4 trit., 5 rez. perd.).

"Kretingos" ekipą oficialiai sustiprino Mažeika
Antrajam „7bet-NKL“ sezonui besiruošianti „Kretinga“ sulaukė rimto pastiprinimo – į komandą atvyksta ilgametis Lietuvos krepšinio lygos (LKL) krepšininkas
Apkartęs "Gargždų" debiutas: po atkaklios kovos pralaimėta Pasvalyje (komentarai)
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) debiutines rungtynes sužaidė „Gargždų“ (0-1) klubas.Tiesa, debiutas apkarto – Pasvalyje po atkaklaus mūšio teko
"Šiauliai" pasirengimą baigė įveikdami estus, "Nevėžis" – LKL debiutantus
Šiaulių "Šiauliai" pasirengimą naujajam sezonui baigė iškovodami Algimanto Mikšio taurę.Antano Sireikos auklėtiniai savo arenoje 101:92 įveikė Tartu "Ulikool"
"Šiauliai" ir "Gargždai" skirtingai sužaidė prieš Vokietijos komandas
LKL sezonui besiruošiantys Šiaulių "Šiauliai" ir Gargždų "Gargždai" penktadienį sužaidė kontrolines rungtynes su Vokietijos komandomis.Antano Sireikos auklėtiniai
"Ryto" sistemą palikęs kaunietis grįžta į gimtinę
Kauno r. „Atleto“ komandą papildė iš Vilniaus „Ryto“ sistemos į Kauną sugrįžtantis Tautvydas Baltrušaitis, oficialiai praneša klubas.2020-aisiais metais
Joniškio komandoje rungtyniaus brazilas
Joniškio „Delikateso“ ekipa tęsia komplektacijos darbus bei ruošiasi „7bet-NKL“ pirmenybėms. Oficialiai pranešama, jog ekipą papildė brazilas Fernando Sanchesas
Šeškaus kariauna pusšimčiu taškų sutriuškino "Ryto" dublerius
Pirmadienio vakarą Jonavos „CBet“ namuose priėmė Vilniaus „Perlo-Energija“ krepšininkus.Už uždarų durų vykusiame susitikime įtikinamą pergalę šventė šeimininkai.
Murauskas – pagrindinis "Lietkabelio" pergalės prieš LKL debiutantus kalvis
Panevėžio „7bet-Lietkabelio“ komanda pradėjo pasiruošimą naujajam sezonui. Pirmajame draugiškame mače Nenado Čanako auklėtiniai namuose 92:81 (34:22, 21:14, 16:20, 21:25)
Ilgalaikę sutartį su "Šiauliais" pasirašęs talentas skolinams NKL klubui
Šią vasarą ilgalaikę sutartį su „Šiaulių“ krepšinio komanda pasirašęs devyniolikmetis Mantas Litvinas bus skolinamas Palangos „Kuršiams“
7 metus LKL žaidęs Danisevičius keliasi į "Atletą"
Kauno r. „Atletas“ iš pajėgiausios šalies krepšinio lygos prisiviliojo gynėją. Oficialiai paskelbta, kad Kauno ekipą papildė 27-erių įžaidėjas Paulius Danisevičius.Praėjusiame
Ketverius metus "Žalgirio" sistemoje tobulėjęs puolėjas žais gimtojoje Klaipėdoje
Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ gretas papildė Matas Repšys. Su klaipėdiečiu sudaryta sutartis pagal formulę 1+1.Dvidešimtmetis pastaruosius ketverius metus tobulėjo Kauno
"Žalgirio" dubleriai ruošiasi dvikovoms su LKL klubais
Pasirengimą artėjančiam sezonui pradėjusiai Kauno „Žalgirio“ jaunimo komandoms buvo atlikti tradiciniai ikisezoniniai tyrimai.Didžiausiame ir moderniausiame Baltijos šalyse sporto
Alijevas tapo "Atleto" žaidžiančiuoju treneriu
Kauno r. „Atletas“ tęsia komplektacijos darbus – dvigubas pareigas klube turės Rolandas Alijevas.Oficialiai paskelbta, kad kaunietiss ekipoje bus tiek žaidėjas, tiek vyriausiojo trenerio
39-erių Sirutavičius nekabina sportbačių ant vinies;  "Neptūno" dublerius treniruos naujas strategas
39-erių Sirutavičius nekabina sportbačių ant vinies; "Neptūno" dublerius treniruos naujas strategas
Kauno r. „Atletas“ paskelbė, kad komandos gretose lieka Gytis Sirutavičius.Prie „Atleto“ veteranas prisijungė 2020-2021 m. sezone, todėl 195 cm ūgio krepšininkui tai
Paaiškėjo "Žalgirio" dublerių sudėtis, kai kurie treniruosis su pagrindine komanda, Bonga laukia operacijos
Pasirengimą Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sezonui pradėjusioje Kauno „Žalgiris-2“ stovykloje – šūsnis naujienų.Iš pradžių suformavus „Žalgirio“
"Šilutė" pristatė" du pirmuosius legionierius
Naujajam „7bet-NKL“ sezonui besiruošianti „Šilutės“ ekipa pasipildė pirmaisiais legionieriais.Oficialiai pranešama, jog vienerių metų sutartys sudarytos
Naujas vardas NKL“: VDU ir "Vyčio" jungtinėje komandoje žais perspektyviausi studentai
Aktyviai ruošiantis naujiems mokslo metams ir artėjančiam krepšinio sezonui, Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) ir VDU Sporto centras, kuris šiemet atnaujina savo įvaizdį, plečia
"Atleto" pergalė: išsaugojo lyderį Babkauską
Kauno r. „Atletas“ išsaugojo praėjusio sezono komandos lyderį. Oficialiai paskelbta, kad komandoje lieka 31-erių kaunietis Karolis Babkauskas.Praėjusį sezoną „7bet-NKL“
"Kretingos" gretose – Lietuvoje jau apšilęs aukštaūgis iš Ukrainos
 Valerijus Anisimovas 2021/2022 m. sezone atstovavo Joniškio „Delikateso“ komandai.Praėjusio sezono „7bet – NKL“ varžybose 32-ejų 208 cm ūgio vidurio puolėjas
"Šilutė" išsaugojo Lekavičių ir pristatė pirmąjį naujoką
„Šilutė“ oficialiai pristatė pirmą naujoką – komandą papildė alytiškis Tadas Cibulskas.Su klubu sutartį pasirašęs 198 cm ūgio puolėjas buvo pastebėtas
"Ryto" dublerių gretose – vienas Ukrainos U20 rinktinės lyderių bei Lietuvos U18 žaidėjas
Ruošiantis artėjančiam krepšinio sezonui, Vilniaus „Perlo Energijos“ ekipoje išvysime ir naujų veidų. Į sostinės jaunimo komandą atvyksta ukrainietis Bohdanas Bryniukas,
"Gargždų" gretose – dviejų pastarųjų NKL sezonų MVP
„Gargždų“ ekipa, ir toliau burianti savo gretas naujajam „Betsafe-LKL“ sezonui, paskelbė apie dar vieną naujoką – Šarūną Beniušį.29-erių 206 cm
Veteranas Dimša lieka Kauno klube
Kauno r. „Atletas“ pratęsė bendradarbiavimą su Egidijumi Dimša. Klubas oficialiai paskelbė naują susitarimą artėjantiems metams.37-erių puolėjas pastarąjį sezoną buvo vienas
"Nevėžį" palikęs Vilys bei 3x3 krepšinyje žibėjęs Beliavičius keliasi į Marijampolę
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ tęsia sudėties formavimo darbus – sutartys pasirašytos su dviem gynėjais: Pauliumi Beliavičiumi ir Domantu Viliu.Pastarasis