NKL: žalgiriečiai įveikė neptūniečius, netikėta "Atleto" nesėkmė ir 12-oji iš eilės "Gargždų" pergalė

Tado Matijoškos nuotr.
Devintąją pergalę „7bet-NKL“ čempionate iškovojo Kauno „Žalgiris-2“ (9-6).

Vytauto Pliaugos auklėtiniai namuose 74:64 (15:10, 17:19, 22:15, 20:20) nugalėjo Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ (3-11) krepšininkus.

Rungtynės prasidėjo atkakliai ir nė vienai komandai nepavyko susikrauti apčiuopiamo pranašumo - trapią persvarą po 20 minučių turėjo šeimininkai (42:39).

Visgi po pertraukos kauniečiai įjungė kitą pavarą, spurtavo 22:15 ir po Mato Repšio dvitaškio trečiojo kėlinio pabaigoje įgijo dviženklį pranašumą (54:44).

Uostamiesčio vyrukai kilo į šturmą bei likus 5 minutėms iki rungtynių pabaigos Matas Vaitkus dvitaškiu užbaigė spurtą 14:7, priartindamas svečius vos iki vieno metimo, tačiau žalgiriečiai atsilaikė. V. Pliaugos kariauna atsakė atkarpa 13:6, o tašką padėjo Liutauras Lelevičius (73:62).

Kauno komandai Gytis Nemeikša per 28 minutes pelnė 10 taškų (3/6 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai, 1/2 baudų metimai), atkovojo 7 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 16 naudingumo balų.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Titas Sargiūnas, per 23 minutes pelnęs 12 taškų (1/4 dvit., 3/5 trit.). Jis taip pat atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 10 naudingumo balų.

Klaipėdos ekipos gretose išsiskyrė Matas Vaitkus, kurio sąskaitoje per 28 minutes buvo 17 taškų (5/8 dvit., 2/4 trit., 1/2 baud.), 5 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai bei 23 naudingumo balai.

„Žalgiris-2“: Titas Sargiūnas (3/5 trit.) ir Motiejus Krivas (6/13 dvit., 9 atk. kam.) po 12, Liutauras Lelevičius 11 (4/7 dvit., 5 rez. perd.), Gytis Nemeikša 10 (7 atk. kam., 4 rez. perd.), Matas Repšys 8 (2/4 trit.), Nedas Montvila 7 (4 rez. perd.).

„Neptūnas-Akvaservis“: Matas Vaitkus 17 (5/8 dvit., 2/4 trit., 5 atk. kam., 4 rez. perd., 4 per. kam.), Oskaras Pleikys 15 (4/8 dvit., 7/12 baud., 8 atk. kam., 4 kld.), Gediminas Leščiauskas 9 (1/6 trit., 4 kld.), Petras Piekus 7 (8 atk. kam., 5 blok.).

„Atleto“ šturmą atlaikęs „Delikatesas“ išsivežė pergalę iš Garliavos

Penktąją pergalę „7bet-NKL“ čempionate iškovojo Joniškio „Delikatesas“ (5-10).

Tomo Aleknavičiaus auklėtiniai išvykoje 96:91 (25:23, 27:20, 22:15, 22:33) įveikė Kauno r. „Atleto“ (8-7) krepšininkus.

Rungtynes geriau pradėjo svečiai, kurie po pirmojo kėlinio turėjo 5 taškų (25:20), o po pertraukos ir Tomo Balčiūno dvitaškio – 9 taškų pranašumą (52:43).

Visiškai perlaužti mačą joniškiečiai kėsinosi trečiajame ketvirtyje, kurio metu spurtavo ir po T. Balčiūno dvitaškio persvara tapo triuškinanti – 19 taškų (71:52).

Likus 4 minutėms iki rungtynių pabaigos komandas skyrė 20 taškų – 89:69, tačiau šeimininkai nepasidavė. „Atletas“ surengė spurtą 22:5 ir po Karolio Babkausko tritaškio likus 15 sekundžių priartėjo iki 3 taškų (91:94).

Tačiau tai buvo viskas, ką pavyko nuveikti šeimininkams. Valerijus Anisimovas atsakė dėjimu, taip įtvirtindamas pergalę (96:91).

Joniškio ekipos gretose išsiskyrė T. Balčiūnas, kurio sąskaitoje per 40 minučių buvo 18 taškų (3/8 dvit., 2/2 trit., 6/8 baud.), 9 atkovoti kamuoliai, 6 rezultatyvūs perdavimai bei 32 naudingumo balai.

Jam puikiai talkino Donnellas Cegersas, per 37 minutes pelnęs 20 taškų (7/10 dvit., 0/2 trit.). Jis taip pat atkovojo 11 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 29 naudingumo balus.

„Atleto“ komandai Martynas Linkevičius per 34 minutes pelnė 12 taškų (0/3 dvit., 4/11 trit.), atkovojo 16 kamuolių, atliko 8 rezultatyvius perdavimus bei surinko 27 naudingumo balus.

„Atletas“: Gytis Sirutavičius 19 (5/6 dvit., 3/11 trit.), Karolis Babkauskas 18 (4/8 trit., 6 rez. perd.), Amandas Urkis 15 (5/8 dvit., 1/8 trit., 6 atk. kam.), Ignas Juškevičius 14 (6/9 dvit., 7 atk. kam.), Martynas Linkevičius 12 (4/11 trit., 16 atk. kam., 8 rez. perd., 27 naud.).

„Delikatesas“: Donnellas Cegersas (7/10 dvit., 6/6 baud., 11 atk. kam., 29 naud.) ir Justas Vieversys (3/9 dvit., 4/6 trit., 7 atk. kam., 5 rez. perd.) po 20, Darionas Rackley (5/5 dvit., 5/7 baud., 6 atk. kam., 4 rez. perd., 2 blok., 6 kld.) ir Tomas Balčiūnas (3/8 dvit., 2/2 trit., 6/8 baud., 9 atk. kam., 6 rez. perd., 32 naud.) po 18, Arūnas Rimkus 11 (2/7 dvit., 2/5 trit.), Valerijus Anisimovas 9.

Pratęsimo dramoje Šakiuose – „Gargždų“ triumfas ir dvyliktoji pergalė iš eilės

Dramatišką pergalę „7bet-NKL“ čempionate iškovojo „Gargždai“ (14-1).

Eriko Kubiliaus auklėtiniai svečiuose per pratęsimą 80:79 (16:21, 27:18, 17:7, 13:27, 7:6) nugalėjo Šakių „Vytis“ (6-9) ir pratęsė savo laimėjimų seriją iki dvylikos.

Ketvirtajame kėlinyje „Vyčio“ lyderis Aurelijus Pukelis su išprovokuota pražanga ir abiem taikliais baudų metimais išvedė savo komandą į priekį 2 taškais (69:67), tačiau netrukus kitoje aikštelės pusėje Simas Galdikas lygino rezultatą (69:69).

Kitame išpuolyje Šakių ekipa turėjo dvi progas pasižymėti, bet to nepadarė, o Mindaugas Stašys smeigė tolimą metimą (72:69).

Po minutės pertraukėlės komandos apsikeitė klaidomis, o Gabrieliaus Čelkos dvitaškis, likus 12 sekundžių iki pagrindinio laiko pabaigos, grąžino „Vytį“ į rungtynes (71:72).

Marijus Užupis greitai prasižengė, „Gargždų“ snaiperis Mantas Ruikis įmetė vieną baudą (73:71), o likus 2 sekundėms iki rungtynių pabaigos M. Užupis dvitaškiu išnešė Šakių komandą į pratęsimą (73:73).

Pratęsime tiksint paskutinėms 11 sekundžių „Gargždai“ turėjo vos 1 taško persvarą (80:79), kurią Aurelijus Pukelis atsidūręs po krepšiu galėjo panaikinti, tačiau metimas neįkrito ir svečiai iš Gargždų šventė dramatišką pergalę.

„Gargždų“ ekipoje išsiskyrė M. Ruikis, kurio sąskaitoje per 34 minutes buvo 20 taškų (5/6 dvit., 2/5 trit., 4/5 baudų), 4 atkovoti kamuoliai, 1 rezultatyvus perdavimas bei 30 naudingumo balų.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Simas Galdikas, per 28 minutes pelnęs 23 taškus (9/12 dvit.). Jis taip pat atkovojo 8 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 27 naudingumo balus.

Šakių komandai A. Pukelis per 30 minučių pelnė 21 tašką (2/5 dvit., 5/8 trit., 2/2 baudų), atkovojo 14 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 30 naudingumo balų.

„Vytis“: Aurelijus Pukelis 21 (5/8 trit., 14 atk. kam., 30 naud.), Gabrielius Čelka 14 (4/6 dvit., 2/3 trit., 7 atk. kam.), Paulius Beliavičius 13 (2/9 trit., 5 rez. perd., 4 kld.), Marijus Užupis (1/7 trit., 5 atk. kam.) ir Augustinas Mikštas (1/5 trit.) po 9, Karolis Kokoška 7.

„Gargždai“: Simas Galdikas 23 (9/12 dvit., 5/7 baud., 8 atk. kam., 27 naud.), Mantas Ruikis 20 (5/6 dvit., 2/5 trit., 3 per. kam., 30 naud.), Marius Runkauskas 10 (2/10 trit., 4 rez. perd.), Ernestas Bružas 9 (1/5 trit., 5 atk. kam.), Jonas Dumašius 8 (2/3 trit.).

Iki pertraukos reikalus sutvarkę „Mažeikiai“ nepaliko vilčių „Kretingai“

Šeštąją pergalę „7bet-NKL“ pirmenybėse iškovojo „Mažeikiai“ (6-9).

Mindaugo Janiškos auklėtiniai namuose 73:55 (20:11, 20:8, 15:15, 18:21) įveikė „Kretingos“ (5-10) krepšininkus.

Triuškinantį pranašumą šeimininkai įgijo dar prieš ilgąją pertrauką. Pirmąją rungtynių pusę „Mažeikiai“ laimėjo 40:19 ir po Karolio Babušio dvitaškio įgijo 21 taško pranašumą.

Per likusį laiką „Kretinga“ į šturmą nepaliko ir turėjo pripažinti pralaimėjimą.

Mažeikių komandai Modestas Žaunieriūnas per 29 minutes pelnė 17 taškų (4/4 dvit., 3/5 trit.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 24 naudingumo balus.

Kretingos ekipos gretose išsiskyrė Spenseris Mitchellas, kurio sąskaitoje per 23 minutes buvo 12 taškų (3/6 dvit., 2/3 trit., 0/1 baud.), 7 atkovoti bei 2 perimti kamuoliai ir 16 naudingumo balų.

„Mažeikiai“: Modestas Žaunieriūnas 17 (4/4 dvit., 3/5 trit., 5 atk. kam.), Robertas Subotkevičius 16 (5/11 dvit., 2/6 trit., 3 per. kam.), Mindaugas Motuzas 11 (4/7 dvit., 8 atk. kam., 4 rez. perd., 5 kld.), Jonas Paukštė 10 (5/11 dvit., 17 atk. kam., 3 blok.), Karolis Babušis 9 (1/6 trit., 5 atk. kam., 4 kld.).

„Kretinga“: Spenseris Mitchellas 12 (2/3 trit., 7 atk. kam.), Eimantas Žilius 10 (4/9 dvit.), Domininkas Matutis 8.

78 naudingumo balus surinkęs puolėjų duetas atvedė "Olimpą" į pergalę mažojo finalo starte
„7bet-NKL“ mažojo finalo starte pirmąjį žingsnį bronzos medalių link žengė žvėriškus pasirodymus surengęs Palangos „Olimpo“ puolėjų tandemas ir kompanija. Sandžio
Trečią sykį Marijampolėje laimėjusi "Kretinga" dramatiškai prasibrovė į finalą
10-oje vietoje reguliarųjį sezoną baigusi „Kretinga“ pratęsė pasakišką žygį atkrintamosiose ir žengė į „7bet-NKL“ finalą. Arimanto Mikaločiaus vyrai išvykoje
Fenomenaliai žaidęs Delininkaitis nužudė "Olimpą" – į finalą žengė "Jurbarkas"
Fenomenalus Tomo Delininkaičio pasirodymas nukalė „Jurbarkui-Kariui“ bilietą į „7bet-NKL“ finalą. Povilo Valaičio auklėtiniai išvykoje 87:78 (20:19, 14:13,
Delininkaitis – apie Jurbarko spartiečius, didžiausią motyvatorių ir varžovą Seibutį
Antrąjį sezoną „Jurbarko-Kario“ marškinėlius vilkintis Tomas Delininkaitis krepšinio aikštelėje puikiai atspindi antrąją komandos pavadinimo dalį. Už kelių
Prireiks lemiamo pusfinalio mačo: "Sūduva-Mantinga" užtikrintai pranoko kretingiškius
Dar viena „7bet-NKL“ pusfinalio pora pasiekė maksimalią intrigą. Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ svečiuose 71:55 (22:9, 13:10, 14:15, 22:21) įveikė „Kretingą“
Veteranų Delininkaičio, Lukauskio ir Šarakausko vedami jurbarkiečiai išplėšė lemiamą mačą
Veteranų trijulės traukiamas „Jurbarkas-Karys“ išplėšė lemiamą „7bet-NKL“ pusfinalio serijos mačą. Povilo Valaičio auklėtiniai namuose 71:69 (22:21,
Serijos rezultatą Marijampolėje dramatiškai persvėrusi "Kretinga" priartėjo prie finalo
„Kretinga“ po skaudžios nesėkmės reabilitavosi ir vėl persvėrė „7bet-NKL“ pusfinalio seriją savo naudai. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai išvykoje  82:78 (22:18,
Didžiausią sezono pergalę iškovojęs "Olimpas" – per žingsnį nuo finalo
Didžiausią sezono pergalę iškovojęs Palangos „Olimpas“ atsidūrė per žingsnį nuo „7bet-NKL“ finalo. Palangiškiai namie 92:63 (28:20, 23:18, 24:13, 17:12) be
Sausakimšame Kretingos sporto centre "Sūduva-Mantinga" nupūtė žemaičius
Sausakimšame Kretingos sporto centre į pergalių kelią „7bet-NKL“ atkrintamosiose tvirtai grįžo Marijampolės „Sūduva-Mantinga“. Tomo Gaidamavičiaus kariauna išvykoje
Pabaigoje išsigelbėjęs "Olimpas" Jurbarke dramatiškai išlygino pusfinalio seriją
Paskutiniame kėlinyje į lemiamą šturmą pakilęs Palangos „Olimpas“ triumfavo dramatišku stiliumi. Sandžio Buškevico auklėtiniai išvykoje 95:89 (20:16, 20:21,
Staigmenos NKL pusfinalyje tęsiasi: kretingiškiai atėmė namų pranašumą iš marijampoliečių
Vieną staigmeną po kitos „7bet-NKL“ ir toliau kuria „Kretinga“. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai pusfinalio starte panaikino dviženklį deficitą ir išvykoje 67:64 (13:16,
Runkausko tritaškių fiestą atlaikę jurbarkiečiai atėmė namų pranašumą iš "Olimpo"
Intriguojantis „7bet-NKL“ pusfinalio startas prasidėjo taškų lenktynėmis, kuriose pranašesnis buvo „Jurbarkas-Karys“. Povilo Valaičio auklėtiniai 100:94 (25:24,
NKL pusfinalių prognozės: Maksvytis mato autsaiderių finalą
Intriguojančios Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) atkrintamųjų kovos nenustoja stebinti komandų sirgalių, o prieš naują etapą garsūs Lietuvos krepšinio žmonės tradiciškai
Buškevico nestebina Delininkaičio ir Lukauskio forma: jie laukia tokių serijų
Palangos „Olimpas“ ir „Jurbarkas-Karys“ pradeda Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) pusfinalio seriją. Patekdamas į pusfinalį „Olimpas“ pakartojo geriausią
Lukauskio ir Delininkaičo vedami jurbarkiečiai po dramatiškos kovos tapo paskutiniais pusfinalio dalyviais
Lemiamą patirties ir jaunystės kovą laimėjęs „Jurbarkas-Karys“ tapo paskutiniu „7bet-NKL“ pusfinalio dalyviu. Septyniese žaidę Povilo Valaičio auklėtiniai namuose 98:94
Žaidėjas, nuo kurio prasidėjo "Olimpas", papasakojo apie legendinę Panemunės aikštelę
11-oji „Tikslo link. Olimpas“ serija skirta komandos kapitonui Pauliui Danisevičiui. Žaidėjui, kuris pirmasis patikėjo Jono Vainausko projektu ir nuo kurio prasidėjo Palangos „Olimpo“
Lemiamose rungtynėse "Delikatesą" pervažiavęs "Olimpas" pateko į pusfinalį
Lemiamose penktose „7bet-NKL“ ketvirtfinalio serijos rungtynėse triumfavo Palangos „Olimpas“. Reguliariojo sezono nugalėtojai namų tvirtovėje 98:70 (23:14, 23:22, 24:15, 28:19)
Vilio pabaigoje traukiami marijampoliečiai palaužė "Perlą" ir prasibrovė į pusfinalį
Trečiajame kėlinyje atsiplėšusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ žengė į „7bet-NKL“ pusfinalį. Tomo Gaidamavičiaus kariauna išvykoje 76:69 (16:15, 14:16, 19:12,
Triuškinančią persvarą iššvaistęs "Vytis-VDU" visgi laimėjo ir lemiamą mačą žais Jurbarke
Charakterį parodęs Šakių „Vytis-VDU“ išplėšė dar bent vienerias „7bet-NKL“ atkrintamųjų rungtynes. Eriko Kučiausko auklėtiniai namuose 94:89 (30:18,
"Olimpas" išplėšė lemiamą mačą, "Perlas" per pratęsimą laimėjo Marijampolėje
„7bet-NKL“ atkrintamųjų ketvirtfinalyje Palangos „Olimpas“ pasiekė žūtbūtinę pergalę. Sandžio Buškevico vyrai Joniškyje 93:68 (32:14, 19:24, 19:11,
Dramatiškai laimėję jurbarkiečiai priartėjo prie Finalo ketverto
„7bet-NKL“ atkrintamosiose lygos debiutantas „Jurbarkas-Karys“ dėjo dar vieną žingsnį pusfinalio link. Povilo Valaičio auklėtiniai namų tvirtovėje 104:98 (24:22, 20:19,
Žemaičių magija tęsiasi: dramatiškai telšiškius palaužiusi "Kretinga" – pirmoji pusfinalio dalyvė
Šio „7bet-NKL“ sezono atkrintamosiose „Kretinga“ daro stebuklus. Arimanto Mikaločiaus kariauna išvykoje 73:71 (13:19, 19:19, 21:18, 20:15) ketvirtfinalyje eliminavo
"Olimpas" turėjo vargti prieš penkiese likusį "Delikatesą", "Kretinga" – per žingsnį nuo pusfinalio
Sausakimšame Kretingos sporto centre „Kretinga“ sukūrė dar vieną stebuklą ir atsidūrė per žingsnį nuo „7bet-NKL“ pusfinalio. Arimanto Mikaločiaus kariauna namie
Marijampoliečiai užtikrintai startavo ketvirtfialyje, jurbarkiečiai dramatiškai krito per pratęsimą
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ pergale startavo „7bet-NKL“ atkrintamosiose. Tomo Gaidamavičiaus kariauna namų tvirtovėje 77:65 (26:14, 20:20, 18:12, 13:19) įveikė
Sensacijos NKL: "Kretinga" laimėjo Telšiuose, "Delikatesas" išvykoje sutriuškino "Olimpą"
Žvėriškais veteranų pasirodymais pažymėtose rungtynėse tikrą sensaciją pateikė „Kretinga“. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai išvykoje 100:92 (26:24, 30:20, 11:15, 16:24,
Per pratęsimą "Atletą" patiesęs "Perlas" pirmą kartą žais ketvirtfinalyje
Išlikimo rungtynėse paskutinį bilietą į „7bet-NKL“ ketvirtfinalį pačiupo Vilkaviškio „Perlas“. Šarūno Zablockio auklėtiniai savo aikštėje
Dviženklį pranašumą išbarstę žalgiriečiai itin apmaudžiai baigė pasirodymą NKL
Įspūdingą charakterį parodžiusi ir veteranų vedama „Kretinga“ eliminavo praėjusio sezono „7bet-NKL“ čempionus. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai išvykoje 87:83 (25:21,
"Delikatesas" dramatiškai iškopė į ketvirtfinalį, "Perlas" išlygino serijos su "Atletu" rezultatą
Joniškio „Delikatesas“ dramatiškai įšoko į „7bet-NKL“ ketvirtfinalio traukinį. Žilvino Petraičio auklėtiniai svečiuose 81:80 (22:15, 25:23, 18:18, 16:24)

Krepšinio torentai (220) 10.22 16:33
Ką šiuo metu klausotės? (2364) 12.19 00:07