NKL: žalgiriečiai nukovė "Neptūno" dublerius, debiutantai laimėjo Marijampolėje

Dainiaus Lukštos nuotr.
Keturioliktąją pergalę NKL – VIKINGLOTTO iškovojo Kauno „Žalgirio-2“ (14-6) krepšininkai. Jie svečiuose užtikrintai 75:59 (20:17, 17:15, 22:18, 16:9) susitvarkė su Klaipėdos „Neptūnu-Akvaservis“ (5-10).

Kauniečių komandai vadovavo trenerio asistentas Dalius Lubys, kadangi kiti trenerio štabo nariai užsikrėtė COVID-19 virusu.

Klaipėdiečiams nepadėjo Nojus Mineikis, Adomas Sidarevičius ir Petras Piekus.

Iki trečiojo kėlinio pabaigos likus 2 minutėms po Gedimino Leščiausko tritaškio „Neptūnas-Akvaservis“ atsiliko tik 3 taškais (48:51), bet tuomet „Žalgiris-2“ spurtavo 11:2 ir įgijo dviženklę persvarą (62:50), kurią išlaikė iki rungtynių pabaigos.

„Neptūnas-Akvaservis“: Lukas Kreišmontas 16 (3/4 trit.), Gediminas Leščiauskas 11, Mintautas Mockus, Gabrielius Mažeika (6 atk. kam.) ir Matas Vaitkus po 9.

„Žalgiris-2“: Mantas Rubštavičius 16 (4/7 trit., 5 per. kam.), Giedrius Bergaudas 14 (6/7 dvit.), Justinas Ramanauskas 11, Vitalijus Kozys (7 atk. kam.) ir Karolis Babušis po 9.

Vilkaviškio klubas palaužė „Sūduvą-Mantingą“

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (13-6) po dviejų savaičių pertraukos sužaidė NKL – VIKINGLOTTO, tačiau naujuosius metus pradėjo nesėkme.

Povilo Šakinio auklėtiniai namuose 68:74 (18:19, 18:23, 16:12, 16:20) nusileido Vilkaviškio „Perlo“ (6-7) ekipai ir patyrė trečiąjį pralaimėjimą paeiliui.

Prieš prasidedant ketvirtajam kėliniui „Perlas“ turėjo 2 taškų pranašumą (54:52), tačiau Paulius Gvazdaitis realizavo baudas, Edgaras Stanionis bei Julius Liesis pridėjo po dvitaškį ir įpusėjus ketvirčiui svečių persvara išaugo iki 8 taškų – 68:60.

„Sūduva-Mantinga“ daugiau nei keturias minutes nebuvo pelniusi taškų, o šia sausra pasinaudojęs „Perlas“ padidino pranašumą iki 11 taškų (71:60).

Marijampolės klubo taškų badą nutraukė Edvinas Jezukevičius, kuris likus 3 minutėms realizavo baudos metimą ir sušvelnino atsilikimą iki dešimties taškų (61:71) bei pažadino komandą lemiamam spurtui.

Jau kitoje atakoje Žygimantas Šimonis smeigė tritaškį, Tautvydas Kliučinykas perėmė kamuolį bei pelnė lengvus taškus iš po krepšio ir likus 1 min. 39 sek. „Sūduvos-Mantingos“ deficitas sumenko perpus – 66:71.

Vis tik marijampoliečiai dar vieno rezultatyvaus išpuolio surengti nebesugebėjo, o likus 34 sekundėms Mantas Šerkšnas pataikė iš vidutinio nuotolio ir įtvirtino Vilkaviškio ekipos pergalę.

„Sūduvos-Mantingos“ gretose rezultatyviausiai žaidęs E. Jezukevičius per 20 minučių pelnė 11 taškų (1/3 dvit., 1/3 trit., 6/7 baud.), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, išprovokavo 6 pražangas, 3 sykius suklydo.

Marijampoliečiai šiose rungtynėse pataikė viso labo 6 tritaškius iš 31 (19 proc.). Tiesa, neblizgėjo ir „Perlo“ ekipa, realizavusi 5 tolimus metimus iš 19 (26 proc.).

„Sūduva-Mantinga“: Edvinas Jezukevičius 11, Šarūnas Beniušis 10 (4/5 dvit.), Aurimas Kieža 9 (8 atk. kam.).

„Perlas“: Martynas Linkevičius 22 (4/6 dvit., 3/6 trit.), Mantas Šerkšnas 11 (9/10 baud.), Ignas Bilinskis 10 (5/7 dvit., 8 atk. kam.).

14 iš eilės: D. Tarvydo vedamas „CBet“ nugalėjo ir „Kuršius“

Keturioliktąją pergalę paeiliui NKL – VIKINGLOTTO čempionate iškovojo Jonavos „CBet“ (14-1).

Jonavos klubas išvykoje 101:87 (30:25, 30:20, 18:12, 23:30) įveikė Palangos „Kuršių“ krepšininkus (6-6).

„CBet“ šiose rungtynėse neturėjo savo vyr. trenerio Virginijaus Šeškaus, jį laikinai pavaduoja Renatas Kurilionokas.

Iki 15-osios rungtynių minutės „Kuršiai“ kibo į atlapus jonaviečiams (39:40), tačiau V. Šeškaus kariauna surengė atkarpą 13:2 ir po Nojaus Pankratjevo tolimo metimo susikrovė 12 taškų pranašumą (53:41).

Po ilgosios pertraukos „CBet“ dar kartą spurtavo (7:0) bei po Redo Jokubausko dvitaškio skirtumas išaugo iki 24 taškų (76:52).

Per likusį laiką Vytauto Buzo auklėtiniai stebuklo sukurti nesugebėjo, iki rungtynių pabaigos likus 38 sekundėms Redas Jakubauskas pelnė 100-ąjį tašką ir įtikinamą pergalę šventė Jonavos klubas (101:87).

„CBet“ gretose galingą pasirodymą surengė Darius Tarvydas, kuris per 31 minutę pelnė 29 taškus (9/11 dvit., 2/5 trit., 5/8 baud.), atkovojo 3, perėmė bei prarado po 2 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 8 pražangas ir surinko 36 naudingumo balus.

„Kuršiai“: Mantvydas Žukauskas (6/8 dvit., 5 kl.) ir Chase'as Harleris po 16, Laurynas Lučinskas 15, Mantvydas Staniulis 11 (2/7 trit., 11 rez. perd., 5 kl.), Taurantas Tamošiūnas 10, Robertas Keliačius 8.

„CBet“: Darius Tarvydas 29 (9/11 dvit., 7 rez. perd., 8 išpr. praž., 36 naud. bal.), Tomas Delininkaitis 20 (4/6 trit.), Kahlilas Thomasas (6/7 dvit., 9 atk. kam., 5 kl.), Nojus Pankratjevas (7 atk. kam.) ir Gediminas Žalalis po 12.

Antrajame kėlinyje galingai spurtavę „Telšiai“ lengvai įveikė „Ežerūną-Atletą“

Aštuntąją pergalę NKL – VIKINGLOTTO čempionate iškovojo „Telšiai“ (8-5).

Ryčio Vaišvilos auklėtiniai namuose 92:67 (23:17, 27:9, 26:23, 16:18) nugalėjo Molėtų „Ežerūno-Atleto“ (4-12) krepšininkus.

Rungtynių lūžis įvyko antrajame kėlinyje, kuomet šeimininkai surengė galingą spurtą 20:4 ir po Mindaugo Norkaus dvitaškio įgijo 22 taškų persvarą (43:21). Prieš ilgąją pertrauką Tomas Zdanavičius pelnė 4 taškus paeiliui ir telšiškiai nutolo 24 taškais (50:26).

Per antrąjį ketvirtį „Telšiai“ pelnė 27 taškus, tuo metu svečiams iš Molėtų leisdami įmesti vos 9.

Po tokio smūgio Remigijaus Bardausko auklėtinai nebeatsigavo ir Telšių ekipa šventė lengvą pergalę (92:67).

Naudingiausiai šeimininkų gretose rungtyniavo dvigubą dublį surinkęs M. Norkus. Aukštaūgis per 22 minutes pelnė 19 taškų (8/12 dvit., 3/5 baud.), atkovojo 10 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 pražangas ir surinko 26 naudingumo balus.

„Telšiai“: Mindaugas Norkus 19 (10 atk. kam., 26 naud. bal.), Tomas Zdanavičius 18 (7/11 dvit., 9 atk. kam.), Gytis Sirutavičius 17, Ignas Razutis 11 (6 rez. perd.), Vilius Pocius 9 (6 atk. kam.).

„Ežerūnas-Atletas“: Laurynas Samėnas 14 (4/9 trit.), Rokas Mačiulis 11 (7 kl.), Ignas Juškevičius 10 (9 atk. kam.), Modestas Žaunieriūnas ir Arijus Adomauskas po 8.

„Gargždai“ 30 taškų persvara pranoko „Lūšį“

Lengvą pergalę NKL – VIKINGLOTTO iškovojo „Gargždų“ (13-4) komanda, kuri svečiuose 77:47 (16:15, 15:7, 29:14, 17:11) sutriuškino be pergalių liekančią Šilalės „Lūšį“ (0-16).

Po dviejų kėlinių „Gargždai“ pirmavo 9 taškais, o trečiąjį kėlinį laimėjo 29:14, pabėgo į priekį rezultatu 60:36 ir išsprendė rungtynių nugalėtojo klausimą.

„Gargždai“ vertėsi be Modesto Kumpio ir Jono Dumašiaus.

Nugalėtojams Deividas Anužis pelnė 19 taškų (4/8 dvit., 3/5 trit., 2/2 baudų), atkovojo 4 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir surinko 25 naudingumo balus.

„Lūšis“: Arūnas Rimkus 12, Rokas Paulauskas 10 (9 atk. kam.), Laimonas Remeikis 9 (10 atk. kam.).

„Gargždai“: Deividas Anužis 19 (6 rez. perd.), Mantas Ruikis 16 (6 atk. kam., 6 rez. perd.), Titas Lengvinas ir Ernestas Bružas (6 atk. kam.) po 13, Oskaras Pleikys 7 (11 atk. kam.).

„Erelių“ pasipriešinimą atlaikiusi „Šilutė“ išsivežė pergalę iš Mažeikių

Devintąją pergalę NKL – VIKINGLOTTO čempionate iškovojo „Šilutės“ (9-6) krepšininkai.

Kęstučio Mačijausko auklėtiniai išvykoje 88:73 (23:18, 20:17, 23:22, 22:16) nugalėjo Mažeikių „Erelius“ (5-15).

Rungtynės prasidėjo komandoms žengiant koja kojon (18:18), tačiau pirmojo kėlinio pabaigoje svečiai spurtavo 5:0 ir po Mindaugo Stašio tolimo šūvio įgijo 5 taškų persvarą (23:18).

„Ereliams“ pirmaujant 35:34, antrojo ketvirčio pabaigoje K. Mačijausko auklėtiniai surengė dar vieną atkarpą 9:0 ir po Lino Lekavičiaus dvitaškio nutolo per 8 taškus (43:35).

Po ilgosios pertraukos ir Ernesto Naruševičiaus dvitaškio šeimininkams pavyko priartėti iki minimumo (55:56), tačiau vėl sėkmingesnę kėlinio pabaigą sužaidusi „Šilutė“ spurtavo 10:2 ir į lemiamą ketvirti nusinešė 9 taškų pranašumą (66:57).

Iki rungtynių pabaigos likus 7 minutėms Augustinas Venckus pelnė 5 taškus iš eilės ir šeimininkai priartėjo iki vienženklio skirtumo (64:72). Tačiau šilutiškiai spurtavo 12:3 ir po Herkaus Kumpio tritaškio rungtynių baigtis tapo aiški (84:67).

Nugalėtojų gretose naudingumu išsiskyrė M. Stašys, kuris per 27 minutes pelnė 21 tašką (6/8 dvit., 3/5 trit.), atkovojo 5 bei prarado 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 20 naudingumo balų.

Šios rungtynės „Šilutės“ gretose buvo debiutinės Ryčiui Biliartui, kuris per 22 minutes pelnė 6 taškus (3/6 dvit.), atkovojo 5 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 3 sykius pažeidė taisykles ir surinko 7 naudingumo balus.

„Ereliai“: Augustinas Venckus 17 (7/10 dvit.), Andrius Gaidys 14 (7 rez. perd., 5 kl.), Edgaras Preibys  (9 atk. kam.) ir Ernestas Naruševičius (5/7 dvit., 9 atk. kam.) po 11, Mintautas Bulanovas 9.

„Šilutė“: Mindaugas Stašys 21 (5 atk. kam., 4 kl.), Linas Lekavičius 16 (5 rez. perd.), Valdas Vasylius 14 (7 atk. kam.), Mykolas Dieninis (6 atk. kam.) ir Herkus Kumpys po 9.

"Žalgirio" dublerių komandos vairą palieka Gronskis
Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sezoną ketvirtfinalyje šiemet užbaigusi Kauno „Žalgirio-2“ komanda kitą sezoną turės naują vyriausiąjį trenerį. Pasibaigus sezonui
NKL paskelbė sezono geriausiuosius, jaunimo apdovanojimuose – neptūniečių dominavimas
Po NKL – VIKINGLOTTO 2020-2021 metų sezono finišo skelbiami geriausi pirmenybių krepšininkai.Geriausių sezonų žaidėjų penketuką, taip pat geriausiai besiginantį, jaunąjį
NKL čempionė – Visą sezoną dominavusi  Šeškaus treniruojama Jonavos ekipa
NKL čempionė – Visą sezoną dominavusi Šeškaus treniruojama Jonavos ekipa
Finale dominavusi Jonavos „CBet“ pirmą kartą klubo istorijoje iškovojo NKL – VIKINGLOTTO čempionų titulą ir teisę žaisti Lietuvos krepšinio lygoje.Virginijaus Šeškaus
Šeškus – apie finale puikiai pasirodžiusį sūnų: duosime jam ką nors, kai grįšime namo
Virginijus Šeškus 2009 metais su Prienų „Rūdupiu“ laimėjo NKL – VIKINGLOTTO, prabėgus 12 metų, 2021-aisiais, tokį rezultatą pakartojo su Jonavos „CBet“.
NKL sezono MVP – fantastiškai žaidęs Pukelis
2020-2021 metų NKL – VIKINGLOTTO naudingiausiu reguliariojo sezono krepšininku pripažintas Šakių „Vyčio“ vidurio puolėjas Aurelijus Pukelis.Krepšininkui be pagrindinio
Fantastika: septyniese žaidęs "Vytis" pasidabino bronza
NKL – VIKINGLOTTO sezono MVP Aurelijus Pukelis pelnė 33 taškus, o jo vedami Šakių „Vyčio“ krepšininkai būdami vos septyniese sensacingai iškovojo pirmenybių
Šeškaus kariauna galingu spurtu nubloškė marijampoliečius ir žengė į finalą
Jonavos „CBet“ iššvaistė dviženklį pranašumą, tačiau sužaidė puikų ketvirtąjį kėlinį ir užtikrintai žengė į NKL – VIKINGLOTTO finalą.Virginijaus
Pirmieji NKL finalo dalyviai – "Vyčio" šturmą atlaikę "Telšiai"
„Telšiai“ tapo pirmąja ekipa, žengusia į NKL – VIKINGLOTTO finalą.Ryčio Vaišvilos auklėtiniai Jonavoje vykstančio finalo ketverto pirmajame pusfinalyje 78:74 (17:19,
Abu Brolius sugniuždęs neptūnietis ir skrajojantis Beniušis – NKL ketvirtfinalio Top 10 viršūnėje
Gražiausio NKL – VIKINGLOTTO ketvirtfinalio etapo epizodo autoriumi tapo Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ centras Šarūnas Beniušis. Dvikovoje su „Gargždais“
Patirtys finalo ketvertuose: labiausiai išsiskiria "Sūduva-Mantinga" (tvarkaraštis)
Jau šią savaitę įvyks Nacionalinės krepšinio lygos (NKL – VIKINGLOTTO) finalo ketvertas, kuriame daugiausiai patirties turės Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ komanda.Net
41-erių broliai Lavrinovičiai: dar turime nebaigtų darbų
Lietuvos krepšinio federacija (LKF) naujienas apie šią sporto šaką nuo šiol pateikia ir žurnale „Krepšinio namai“. Kartą į ketvirtį leidžiamame leidinyje
Delininkaitis ir Kisielius: mums kabina medalius, bet finalo ketverte visų šansai – lygūs
Tomas Delininkaitis ir Laimonas Kisielius yra bene labiausiai patyrę Jonavos „CBet“ žaidėjai, tačiau dalyvavimas NKL – VIKINGLOTTO finalo ketverte abiem bus nauja patirtis.Abu krepšininkai
Jaunųjų žalgiriečių sezoną užbaigė į finalo ketvertą patekę  "Telšiai"
Jaunųjų žalgiriečių sezoną užbaigė į finalo ketvertą patekę "Telšiai"
Laukimas baigtas – „Telšiai“ tapo paskutiniąją komanda, kuri varžysis balandžio 1-3 dienomis Jonavoje vyksiančiame NKL – VIKINGLOTTO finalo ketverte.Ryčio Vaišvilos
Lemiamą žalgiriečių šturmą atlaikę "Telšiai" – per žingsnį nuo finalo ketverto
„Telšiai“ kėsinasi tapti paskutiniąja ekipa, patekusia NKL – VIKINGLOTTO finalo ketvertą.Ryčio Vaišvilos auklėtiniai trečiose ketvirtfinalio rungtynėse namuose 73:71
Lemiamoje kovoje "Neptūno" dublerius įveikęs "Vytis" – NKL finalo ketverte
Šakių „Vyčio“ komanda tapo trečiąja NKL – VIKINGLOTTO finalo ketverto dalyve. Eriko Kučiausko auklėtiniai lemiamose ketvirtfinalio rungtynėse 97:81 (26:14, 20:23, 29:24,
Antroji finalo ketverto dalyvė – "Sūduva-Mantinga"
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ tiesiausiu keliu žengė į Jonavoje vyksiantį VIKINGLOTTO – NKL finalo ketvertą.Povilo Šakinio auklėtiniai namuose 81:71 (21:11,
Šeškaus kariauna – pirmoji NKL finalo ketverto dalyvė
Jonavos „CBet“ komanda tapo pirmąja NKL – VIKINGLOTTO finalo ketverto dalyve. Virginijaus Šeškaus auklėtiniai ketvirtose ketvirtfinalio serijos rungtynėse svečiuose
Dėjimų karalius Kumpys: labiausiai įsiminė paskutinis, per "Perlo" jaunuolį
Į NKL – VIKINGLOTTO po aštuonerių metų pertraukos grįžęs Modestas Kumpys šį sezoną tapo viena ryškiausių pirmenybių žvaigždžių.Karjeros pike esantį krepšininką
Darjušo vedamas "Vytis" išplėšė lemiamas serijos rungtynes
NKL – VIKINGLOTTO pirmenybių ketvirtfinalyje tarp Šakių „Vyčio“ ir Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ prireiks lemiamų serijos rungtynių.Eriko Kučiausko auklėtiniai
Paskelbtas miestas, kuriame vyks NKL finalo ketverto turnyras
NKL – VIKINGLOTTO 2020-2021 metų sezono finalo ketvertas vyks Jonavos sporto arenoje. Šiemet sezoną vainikuosiančios lemiamos kovos truks tris dienas – finalo ketvertas bus surengtas
Kozio karjeros mačas leido žalgiriečiams išlyginti ketvirtfinalio serijos rezultatą
Vitalijus Kozys sužaidė karjeros rungtynes, o jo vedamas Kauno „Žalgiris-2“ išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą.Arvydo Gronskio auklėtiniai antrame ketvirtfinalio mače namuose
Lemiamame kėlinyje spurtavę Šeškaus auklėtiniai priartėjo prie finalo ketverto
Jonavos „CBet“ dėjo antrąjį žingsnį link VIKINGLOTTO – NKL finalinio ketverto.Virginijaus Šeškaus auklėtiniai namuose 97:83 (23:24, 26:25, 24:18, 24:16) pranoko „Šilutę“
Dramatiškai "Vytį parbloškę neptūniečiai bei "Sūduva-Mantinga" – per žingsnį nuo finalo ketverto
Šaltakraujiškumą prie baudos metimų linijos lemiamu metu pademonstravę Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ krepšininkai atsidūrė per žingsnį nuo finalo ketverto.Simono
Įspūdingai žaidęs Lekavičius atstatė lygybę serijoje su Šeškaus kariauna
Linas Lekavičius sužaidė fantastiškas rungtynes, o jo vedama „Šilutė“ išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą.Namuose žaidę Kestučio Mačijausko auklėtiniai
Karštas NKL ketvirtfinalis: žalgiriečiai žaidė pratęsimą, neptūniečiai laimėjo paskutinėmis sekundėmis
„Telšių“ ekipa NKL – VIKINGLOTTO atkrintamosiose varžybose startavo dramatiška pergale.Ryčio Vaišvilos auklėtiniai namuose pirmosiose ketvirtfinalio rungtynėse
"Sūduva-Mantinga" ketvirtfinalio seriją pradėjo dramatiška pergale
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ VIKINGLOTTO – NKL atkrintamąsias pradėjo pergalingai.Povilo Šakinio auklėtiniai namuose po nuožmios kovos 78:72 (18:24, 14:9, 24:23,
Šeškaus kariauna užtikrintai startavo ketvirtfinalyje
NKL – VIKINGLOTTO ketvirtfinalio seriją pergale pradėjo Jonavos „CBet“, kuri namie 94:77 (18:14, 28:27, 24:15, 24:21) nugalėjo „Šilutę“.Serijoje iki 3 pergalių