NKL: žalgiriečius į pergalę vedė siautėjęs G.Masiulis, "Perlą" - M.Normantas

D.Lukštos nuotr., nklyga.lt
Nuo pat rungtynių pradžios į priekį šovęs Kauno „Žalgiris-2“ (8-7) Mezon NKL pirmenybėse iškovojo antrąją pergalę iš eilės.

„Žalgirio“ garbę ginančių Gyčio Masiulio ir Martyno Sajaus sulaukę dubleriai namuose 75:53 (24:12, 21:16, 17:15, 13:10) susitvarkė su Joniškio „Delikatesu“ (4-11), kuriam tai buvo penktasis pralaimėjimas paeiliui.

Tomo Masiulio kariauna jau po pirmojo kėlinio turėjo dviženklę persvarą (24:12), o antrajame kėlinyje pridėjo dar penkių taškų atsargą (45:28). Panašus atstumas tarp komandų išliko iki rungtynių pabaigos ir kauniečiai šventė užtikrintą pergalę.

Nugalėtojų komandoje Masiulis per 25 minutes pelnė 23 taškus (7/9 dvit., 1/2 trit., 6/7 baudos), atkovojo 9 kamuolius, blokavo 3 metimus, išprovokavo 9 pražangas ir surinko 40 naudingumo balų.

Tuo metu kitas Kauno „Žalgirio“ atstovas dubleriuose Sajus per 22 minutes pridėjo 8 taškus (4/8 dvit.), atkovojo 3 kamuolius ir blokavo 1 metimą.

„Žalgiris-2“: Gytis Masiulis 23 (7/9 dvit., 6/7 baudos, 9 atk. kam., 3 bl., 9 išpr. praž., 40 naud. bal.), Martynas Sajus ir Lukas Uleckas (6 atk. kam., 7 rez. perd.) po 8.

„Delikatesas“: Rytis Pipiras 14 (7/11 dvit., 5 rez. perd.), Mantvydas Žukauskas 11 (3/5 trit.), Arminas Kelmelis 10, Domininkas Matutis 8.

M.Normanto sugrįžimas į „Perlą“ – naudingas ir pergalingas

Margiris Normantas pergalingai sugrįžo į Mezon NKL pirmenybes. Vėl prie Vilniaus „Perlo“ (5-10) prisijungęs gynėjas buvo naudingas, o jo atstovaujama ekipa svečiuose 74:57 (13:12, 20:16, 21:9 20:20) parbloškė nukraujavusią „Tauragę“ (8-7).

Vilniaus „Lietuvos rytui“ priklausantis Normantas buvo įregistruotas ir į „Perlo“ komandą bei gali pagal dvigubos licencijos taisyklę žaisti ir Mezon NKL pirmenybėse.

Normantas pasirodė startiniame penkete ir per 29 minutes pelnė 8 taškus (3/9 dvit., 2/2 baudos), atkovojo 6 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė du kamuolius, blokavo vieną metimą ir surinko 13 naudingumo balų.

„Perlas“ po dviejų kėlinių pirmavo 5 taškais, o į priekį nurūko trečiajame ketvirtyje, kurį laimėjo 21:9 ir susikrovė 17 taškų pranašumą (54:37). Šis skirtumas tarp komandų išliko iki paskutinio rungtynių švilpuko.

Tauragės komanda turėjo rimtų nuostolių. Komandai nepadėjo Liudas Radavičius (vid. 11,5 taško ir 14,7 naud. bal.) ir Paulius Morkeliūnas (vid. 15,1 taško ir 5,7 atkovoto kamuolio).

Pirmąsias rungtynes šį sezoną Tauragės komandoje sužaidė Tomas Milinskas, kuris pelnė 7 taškus ir atkovojo 3 kamuolius.

„Tauragė“: Aivaras Kvedaravičius 16 (5 atk. kam.), Tadas Sebežiovas 12 (6 atk. kam., 6 rez. perd.), Paulius Parachomikas 11 (0/5 trit., 6 atk. kam.), Rokas Čepanonis (8 atk. kam.) ir Tomas Milinskas po 7.

„Perlas“: Arnas Beručka 17 (8/8 baudos), Aistis Pilauskas 12 (4 rez. perd.), Einaras Tubutis 9, Margiris Normantas 8 (6 atk. kam., 5 rez. perd.).

NKL lyderių mačas baigėsi „Sūduvos-Mantingos“ pergale

Šakių „Vyčio“ komandai Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ ir toliau lieka užkeiktas barjeras – vienuolikos Aurimo Jasilionio auklėtinių pergalių serija baigėsi Suvalkijos sostinėje.

Marijampoliečiai namų arenoje lygoje pirmaujantį Šakių klubą nugalėjo 81:67 (25:20, 22:5, 13:30, 21:12).

Rungtynių pradžioje sūduviečiai diktavo savo tempą. Nevaržomai puolę Ryčio Vaišvilos treniruojami krepšininkai kone idealiai tvarkėsi su savo užduotimis ir po dviejų kėlinių turėjo triuškinančią persvarą (47:25).

Vis tik „Vytis“ jau ne kartą įrodė, galintis atkusti trečiajame kėlinyje, o tai pademonstravo ir šiose rungtynėse. Per paskutines keturias trečiojo kėlinio minutes „Sūduva-Mantinga“ nepelnė nė taško, o tuo pasinaudojęs „Vytis“ spurtavo 17:0, taip sumenkindamas savo atsilikimą (55:60).

Dar labiau „Vytis“ priartėjo pirmoje ketvirtojo kėlinio pusėje, o po Pauliaus Beliavičiaus metimo, „Vyčio“ atsilikimas buvo minimalus (62:63).

Vis tik tuomet NKL lyderiai sustojo. Antanas Udras ir Rokas Stankevičius pelnė po du taškus, Ernestas Ežerskis pridėjo keturis taškus iš eilės, ir šeimininkai vėl pasijuto laisviau (71:64).

Galiausiai „Sūduvos-Mantingos“ pergalę įtvirtino du tolimi Antano Udro tolimi metimai ir R.Vaišvilos kariauna triumfavo.

67 taškai yra kukliausias šio sezono „Vyčio“ puolimo rezultatas.

Marijampolės ekipos gretose šįkart debiutavo du svarbūs žaidėjai. Po traumos į rikiuotę sugrįžo ir oficialias rungtynes pirmąkart šį sezoną sužaidė „Sūduvos-Mantingos“ kapitonas Marius Valukonis. Jis per 11 minučių spėjo pelnyti 6 taškus (3/4 dvit.).

Komandoje debiutavo ir naujokas Martynas Zigmantavičius, kuris per 12 minučių pelnė 4 taškus (1/3 dvit., 2/2 baud. met.).

„Sūduva-Mantinga“: Rokas Stankevičius 19, Antanas Udras 16, Andrius Aleksandrovas 14, Ignas Labutis 12.

„Vytis“: Marijus Užupis 16, Šarūnas Vingelis 15, Paulius Beliavičius 12.

Netoli trigubo dublio buvęs A.Urbonas į neviltį varė savo buvusią komandą

Antrąją pergalę iš eilės Mezon NKL iškovojo Aloyzo Rudžio vadovaujama Mažeikių „Erelių“ (6-9) komanda. Ji namuose 77:53 (25:5, 11:18, 17:14, 24:16) nesunkiai susitvarkė su „Palangos“ (6-9) krepšininkais.

Jau rungtynių pradžioje išryškėjo akivaizdi Mažeikių komandos persvara – jie po pirmojo kėlinio pirmavo net 25:5. Antrajame ketvirtyje svečiai priartėjo iki 13 taškų, tačiau antrąją mačo pusę „Ereliai“ laimėjo 11 taškų persvara bei užtikrintai triumfavo susitikime.

Mažeikių ekipoje labiausiai išsiskyrė praėjusį sezoną Palangoje žaidęs Aurimas Urbonas. Netoli trigubo dublio buvęs krepšininkas pelnė 12 taškų, atkovojo 7 kamuolius ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

„Ereliai“: Darius Marcinkevičius 16 (6/7 dvit., 8 atk. kam.), Aurimas Urbonas 12 (7 atk. kam., 9 rez. perd., 5 kl.), Tomas Rimša 11 (5/9 dvit., 1/6 baudos), Tomas Zdanavičius (6 atk. kam.) ir Laurynas Kaveckis (5 atk. kam., 5 rez. perd.) po 9.

„Palanga“: Haroldas Saprykinas 13, Augustas Šuliauskas 11 (5 rez. perd.), Jonathanas Walteris 9 (5 atk. kam., 6 rez. perd.), Tadas Pažėra 8 (3/13 metimai).

Rekordiškai mažai klydę „Telšiai“ įveikė „Ežerūną“

Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) rungtynėse „Telšiai“ (8-7) išvykoje 92:76 (22:20, 20:18, 28:20, 22:18) pranoko Molėtų „Ežerūno“ (6-9) ekipą, kuriai tai buvo penktoji nesėkmė per pastarąsias šešerias rungtynes.

Pirmoji rungtynių dalis vyko apylygiai ir nė vienai iš komandų nepavyko susikrauti apčiuopiamos persvaros.

Situacija pasikeitė trečiajame kėlinyje, kuriame „Ežerūnas“ dar pirmavo, tačiau kiek vėliau svečiai spurtavo 15:0 ir įgijo solidų 17 taškų pranašumą (70:53). Šios persvaros pakako iki pat rungtynių pabaigos, kuri ir garantavo „Telšių“ pergalę.

Svečiai šiose rungtynėse suklydo vos 3 kartus bei pasiekė naująjį NKL rekordą pagal šį statistikos rodiklį.

„Ežerūnas“: Marius Pociukonis 18 (4/7 trit.), Karolis Lukošiūnas 16 (4/7 trit.), Ignas Lukošius 12.

„Telšiai“: Mantvydas Stašelis 23 (8/12 dvit., 26 naud. bal.), Mindaugas Norkus 20 (10 atk. kam., 28 naud. bal.), Kajus Okmanas ir Ovidijus Kaminskis po 18.

Individualių pasirodymų gausiose rungtynėse – „Šilutės“ pergalė

Vieni Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) lyderiai „Šilutės“ (11-4) krepšininkai išvykoje 96:84 (25:16, 22:24, 29:23, 20:21) nugalėjo be vieno iš savo lyderių, Martyno Zigmantavičiaus, likusius Kauno KTU (2-13).

„Šilutė“ nuo pat susitikimo pradžios perėmė iniciatyvą į savo rankas ir pirmąjį kėlinį pradėjo atkarpa 10:2, o po pirmojo ketvirčio jie pirmavo 25:16. Antrajame kėlinyje KTU spurtavo 9:4 ir savo deficitą sumažino iki 5 taškų (39:44).

Po ilgosios pertraukos svečiai turėjo persvarą savo rankose ir galų gale perlaužė rungtynes. „Šilutė“ laimėjo atkarpą 9:5 ir padidino savo pranašumą iki dviženklės (65:55), o prieš prasidedant ketvirtajam kėliniui ekipas jau skyrė 13 taškų – 76:63.

Paskutiniajame ketvirtyje svečiai buvo susikrovę 18 taškų pranašumą (85:67) ir galutinai nulėmę rungtynių baigtį šventė pergalę.

KTU: Medas Kuprijanovas 22 (8/10 dvit., 27 naud. bal.), Ignas Daukšys 18 (7/11 dvit.), Mindaugas Motuzas 12, Matas Sapiega 11 (11 rez. perd.), Karolis Kokoška 10 (3/10 trit.)

„Šilutė“: Justas Nausėdas 25 (8/10 dvit., 7 atk. kam., 31 naud. bal.), Evaldas Džiaugys 15 (7/7 dvit.), Calebas Brownas Oetjenas 13 (15 rez. perd., 27 naud. bal.)

Klaipėdiečių tritaškiai Jonavoje paskandino šeimininkus

Pralaimėjimą penkioliktojo Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) turo rungtynėse patyrė „Jonavos“ (6-9) krepšininkai namuose 73:80 (10:20, 22:17, 18:21, 23:22) nusileidę Klaipėdos „Neptūnui-Akvaservis“ (10-5) ekipai.

Tai buvo jau antroji šių komandų akistata sezone. Pirmąsias rungtynes Klaipėdoje šeimininkai laimėjo rezultatu 85:76. Dvikovoje Jonavoje klaipėdiečiai puikiai metė iš toli – pataikė net 14 metimų iš 35 bandymų (40 procentų). Šeimininkai atsakė 9 metimais iš 25.

Rungtynėse Jonavoje klaipėdiečiai galingai šovė į priekį, pataikę keturis tritaškius iš eilės ir po lygaus rezultatu (8:8) nutolo dviženkliu skirtumu (8:20). „Jonava“ sėkmingai naikino atsilikimą antrojo kėlinio pradžioje (18:22). Nors Valdas Vasylius svečių gretose vėl didino skirtumą tarp komandų (22:32), šeimininkai pirmąją mačo dalį užbaigė tikslesniu žaidimu (32:37).

Po septynių iš eilės Luko Grabausko taškų trečiojo kėlinio antroje dalyje „Jonava“ išsiveržė į priekį (49:48). Tiesa, šeimininkai persvara džiaugėsi neilgai – klaipėdiečiai ketvirtį užbaigė spurtu 1:10 bei prieš lemiamą kėlinį pirmavo (50:58). Ketvirtojo kėlinio metu „Neptūnas-Akvaservis“ toliau didino persvarą, kuri išaugo iki 13 taškų (57:70). Jonaviečiai bandė sugrįžti rungtynių pabaigoje (68:73), tačiau kelios klaidos puolime perimti iniciatyvos neleido.

„Jonava“: Johnas Brisco 16 taškų, Ebuka Anyaorah 13, Justas Vazalis 10, Tomas Miškinis, Mykolas Dieninis ir Lukas Grabauskas po 8, Martynas Pacevičius 6, Karolis Šarukas 3, Antanas Montrimavičius 1.

„Neptūnas-Akvaservis“: Aidas Einikis 17 taškų, Mindaugas Stašys ir Mantas Šerkšnas po 12.

Buškevico nestebina Delininkaičio ir Lukauskio forma: jie laukia tokių serijų
Palangos „Olimpas“ ir „Jurbarkas-Karys“ pradeda Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) pusfinalio seriją. Patekdamas į pusfinalį „Olimpas“ pakartojo geriausią
Lukauskio ir Delininkaičo vedami jurbarkiečiai po dramatiškos kovos tapo paskutiniais pusfinalio dalyviais
Lemiamą patirties ir jaunystės kovą laimėjęs „Jurbarkas-Karys“ tapo paskutiniu „7bet-NKL“ pusfinalio dalyviu. Septyniese žaidę Povilo Valaičio auklėtiniai namuose 98:94
Žaidėjas, nuo kurio prasidėjo "Olimpas", papasakojo apie legendinę Panemunės aikštelę
11-oji „Tikslo link. Olimpas“ serija skirta komandos kapitonui Pauliui Danisevičiui. Žaidėjui, kuris pirmasis patikėjo Jono Vainausko projektu ir nuo kurio prasidėjo Palangos „Olimpo“
Lemiamose rungtynėse "Delikatesą" pervažiavęs "Olimpas" pateko į pusfinalį
Lemiamose penktose „7bet-NKL“ ketvirtfinalio serijos rungtynėse triumfavo Palangos „Olimpas“. Reguliariojo sezono nugalėtojai namų tvirtovėje 98:70 (23:14, 23:22, 24:15, 28:19)
Vilio pabaigoje traukiami marijampoliečiai palaužė "Perlą" ir prasibrovė į pusfinalį
Trečiajame kėlinyje atsiplėšusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ žengė į „7bet-NKL“ pusfinalį. Tomo Gaidamavičiaus kariauna išvykoje 76:69 (16:15, 14:16, 19:12,
Triuškinančią persvarą iššvaistęs "Vytis-VDU" visgi laimėjo ir lemiamą mačą žais Jurbarke
Charakterį parodęs Šakių „Vytis-VDU“ išplėšė dar bent vienerias „7bet-NKL“ atkrintamųjų rungtynes. Eriko Kučiausko auklėtiniai namuose 94:89 (30:18,
"Olimpas" išplėšė lemiamą mačą, "Perlas" per pratęsimą laimėjo Marijampolėje
„7bet-NKL“ atkrintamųjų ketvirtfinalyje Palangos „Olimpas“ pasiekė žūtbūtinę pergalę. Sandžio Buškevico vyrai Joniškyje 93:68 (32:14, 19:24, 19:11,
Dramatiškai laimėję jurbarkiečiai priartėjo prie Finalo ketverto
„7bet-NKL“ atkrintamosiose lygos debiutantas „Jurbarkas-Karys“ dėjo dar vieną žingsnį pusfinalio link. Povilo Valaičio auklėtiniai namų tvirtovėje 104:98 (24:22, 20:19,
Žemaičių magija tęsiasi: dramatiškai telšiškius palaužiusi "Kretinga" – pirmoji pusfinalio dalyvė
Šio „7bet-NKL“ sezono atkrintamosiose „Kretinga“ daro stebuklus. Arimanto Mikaločiaus kariauna išvykoje 73:71 (13:19, 19:19, 21:18, 20:15) ketvirtfinalyje eliminavo
"Rytas" paskelbė apie padėtį su žaidėjų traumomis
Vilniaus "Rytas" antradienį oficialiai paskelbė apie situaciją su trimis susižalojusiais komandos krepšininkais.Vilniečių kapitonas Margiris Normantas yra patyręs Achilo sausgyslės
"Olimpas" turėjo vargti prieš penkiese likusį "Delikatesą", "Kretinga" – per žingsnį nuo pusfinalio
Sausakimšame Kretingos sporto centre „Kretinga“ sukūrė dar vieną stebuklą ir atsidūrė per žingsnį nuo „7bet-NKL“ pusfinalio. Arimanto Mikaločiaus kariauna namie
Marijampoliečiai užtikrintai startavo ketvirtfialyje, jurbarkiečiai dramatiškai krito per pratęsimą
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ pergale startavo „7bet-NKL“ atkrintamosiose. Tomo Gaidamavičiaus kariauna namų tvirtovėje 77:65 (26:14, 20:20, 18:12, 13:19) įveikė
Sensacijos NKL: "Kretinga" laimėjo Telšiuose, "Delikatesas" išvykoje sutriuškino "Olimpą"
Žvėriškais veteranų pasirodymais pažymėtose rungtynėse tikrą sensaciją pateikė „Kretinga“. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai išvykoje 100:92 (26:24, 30:20, 11:15, 16:24,
Per pratęsimą "Atletą" patiesęs "Perlas" pirmą kartą žais ketvirtfinalyje
Išlikimo rungtynėse paskutinį bilietą į „7bet-NKL“ ketvirtfinalį pačiupo Vilkaviškio „Perlas“. Šarūno Zablockio auklėtiniai savo aikštėje
Dviženklį pranašumą išbarstę žalgiriečiai itin apmaudžiai baigė pasirodymą NKL
Įspūdingą charakterį parodžiusi ir veteranų vedama „Kretinga“ eliminavo praėjusio sezono „7bet-NKL“ čempionus. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai išvykoje 87:83 (25:21,
"Delikatesas" dramatiškai iškopė į ketvirtfinalį, "Perlas" išlygino serijos su "Atletu" rezultatą
Joniškio „Delikatesas“ dramatiškai įšoko į „7bet-NKL“ ketvirtfinalio traukinį. Žilvino Petraičio auklėtiniai svečiuose 81:80 (22:15, 25:23, 18:18, 16:24)
"Ryto" dublerių sezoną užbaigė per pratęsimą sostinėje triumfavęs "Vytis-VDU"
Dar vienas Tito Januševičiaus rezultatyvus pasirodymas padėjo Šakių „Vyčiui-VDU“ žengti į ketvirtfinalį. Šakiškiai sostinėje 110:100 (26:24, 16:23, 30:24,
Titulo gynyba tęsiasi: "Žalgirio" dubleriai Kretingoje išplėšė lemiamą mačą
„7bet-NKL“ atkrintamosios įgauna pagreitį, o jose žūtbūtinę pergalę pasiekė Kauno „Žalgiris-2“. Titulą ginantys Vytauto Pliaugos auklėtiniai aštuntfinalyje svečiuose 88:72 (25:16,
"Atletas" neįtikėtinu spurtu atėmė aikštės pranašumą iš "Perlo", "Delikatesas" išlygino serijos rezultatą
Paskutiniame kėlinyje atsibudęs Kauno r. „Atletas“ iškovojo pirmąją pergalę „7bet-NKL“ aštuntfinalyje. Remigijaus Bardausko kariauna išvykoje 83:75 (13:25,
NKL atkrintamosios: žalgiriečiai prarado namų pranašumą, "Ryto" dubleriai krito Šakiuose
„7bet-NKL“ aštuntfinalio etape – pirmoji staigmena. Žemesnę vietą reguliariajame sezone užėmusi „Kretinga“ išvykoje 67:64 (19:12, 13:15, 16:14,
Vainauskas: stengiuosi nesikišti, tačiau duodu individualius patarimus savo žaidėjams
Devintoji serialo „Tikslo link. Olimpas“ serija „Atvertos galimybės“ pasakoja apie studentų krepšinį ir Palangos „Olimpo“ bei Kauno kolegijos bendrystę. Klubo
NKL aštuntfinalio starte – pergalė nepadoriu skirtumu
Tadas Rinkūnas sužaidė geriausias sezono rungtynes, o Ukmergės „Stekas“ įsirašė lengvą pergalę „7bet-NKL“ aštuntfinalio starte. Ukmergiškiai savo aikštėje
Aiškios visos NKL aštuntfinalio poros
Pasibaigus Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) reguliariojo sezono kovoms, paaiškėjo visos aštuntfinalio poros.40 ture buvo sužaistos šešerios rungtynės, kuriose
Žalgiriečius įveikę "Telšiai" užsitikrino antrą vietą, "Ryto" ir Neptūno" dubleriai patyrė nesėkmes
30 pergalė „Telšiams“ (30-8) užtikrino antrąją vietą „7bet-NKL“ reguliariajame sezone. Povilo Šakinio kariauna išvykoje 79:65 (16:18, 22:16, 21:16, 20:15)
"Sūduva-Mantinga" nutraukė fantastinę "Olimpo" seriją
„7bet-NKL“ sezono finišo tiesiojoje pergalę pasiekė Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (29-8), kuri namų tvirtovėje 80:76 (9:19, 21:17, 24:19, 26:21) parklupdė Palangos
Prieš dvikovą Taline – priverstinės permainos Lietuvos rinktinėje
Lietuvos krepšinio rinktinėje - pasikeitimai prieš pirmadienio Europos čempionato atrankos akistatą su Estija. Dėl sveikatos problemų Taline nerungtyniaus Martinas Gebenas ir Margiris
Dramoje su pratęsimu "Olimpas" laimėjo reguliarųjį sezoną (rezultatai)
Plonu ledu vaikščiojęs Palangos „Olimpas“ (31-5) dramatiškai pratęsė pergalių seriją „7bet-NKL“ pirmenybėse. Pajūrio komanda namuose 95:92 (26:15, 18:24, 14:18,
Žalgiriečiai nusileido marijampoliečiams, "Ryto" jaunimas nukovė autsaiderius
Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ (28-7) ekipa, vedama Egidijaus Dimšos, laimėjo 28 kartą šiame „7bet-NKL“ sezone. Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai savo aikštėje