Naujienos kraunasi...

O.Kurauskas: D.Gailius gali palikti "Neptūną"; J.Vainauskas: LKL turėtų laimėti "Žalgiris"

O.Kurauskas: D.Gailius gali palikti "Neptūną"; J.Vainauskas: LKL turėtų laimėti "Žalgiris"
bcdzukija.lt nuotr.
SPORT1 laida „Diagnozė. Krepšinis“ šįsyk lankėsi Klaipėdoje, kur aplankė antrąją Lietuvos komandą „Neptūnas“. Šio klubo vadovas Osvaldas Kurauskas ir krepšinio ekspertas Jonas Vainauskas dalijosi įžvalgomis apie 2014–2015 m. šios ekipos sezoną.

J. V.: „Neptūnas“ tapo labai solidžia komanda, kuri šiuo metu yra užsitarnavusi ne trečios, o antros komandos statusą Lietuvoje. Tai yra tikra Klaipėdos komanda, kurios išskirtinumas – aštuoni vietiniai krepšininkai. O per pusantrų metų nuveiktas vadybinis darbas vertas didžiausių pagyrų.

Osvaldai, grįžkime laiku šiek tiek atgal. Prisiminkite pirmas dienas ir pirmas naktis, kai sužinojote, jog turite vietą Eurolygoje.

O. K.: Pats faktas, kai sužinojome, kad žaisime Eurolygoje, mums buvo tarsi perkūnas iš giedro dangaus. Sprendimą turėjome priimti žaibiškai, o pasiruošimui laiko praktiškai neturėjome. Turėjome labai greitai surinkti komandą, suformuoti biudžetą, prisiimti įsipareigojimą ne tik už miestą, tačiau ir visą šalį. Juk, dalijant Lietuvos biudžetą, atsirado trečias žaidėjas, kuris, tikimės, artimiausiu metu bus įtrauktas į šį žaidimą.

Rinkdami sudėtį, teikėme pirmenybę klaipėdiečiams, todėl gaila, kad nepavyko išsaugoti Mariaus Runkausko.

Jonai, kaip „Neptūnas atrodytų, jei jų sudėtyje būtų likęs M. Runkauskas?

J. V.: Marius visą šį sezoną įrodo, kad yra labai aukšto lygio krepšininkas. Šiemet jis tapo dar aštresniu žaidėju, jo sprendimai aikštėje tapo dar geresni. „Neptūnui“ jis tikrai būtų padėjęs. Tačiau rinka yra atvira, todėl normalu, kad vieni žaidėjai išeina, o kiti ateina. Kitų klubų noras įsigyti vieną ar kitą tavo ekipos žaidėją rodo, kad tu dirbi gerai.

Kaip vertinate savo darbą tarpsezonio metu žaidėjų rinkoje?

O. K.: Sakyčiau, kad didelių klaidų komplektuodami komandą nepadarėme. Visi žaidėjai, kuriais buvo pasitikėta, tą pasitikėjimą išnaudojo. Labai džiaugiamės Deivido Gailiaus sugrįžimu.

Pertrauksiu. Pavyks jį išsaugoti iki sezono pabaigos?

O. K.: Šiandien į šį klausimą atsakyti šimtu procentų negalėčiau, nors Deividas ir turi garantuotą sutartį iki sezono pabaigos. Be to, jis ir pats yra sakęs, kad nenorėtų mesti kelio dėl takelio. Jis dar jaunas, todėl, jei nekamuos traumos, tikrai dar turės galimybių išvykti.

Ar buvo žaidėjų, su kuriais susitarti nepavyko?

O. K.: Labai nesmagi situacija išėjo su Michailu Anisimovu. Kažkokie užkulisiniai žaidimai, kažkokios artimųjų problemos privertė mus stipriai nukentėti. Jam buvo piešiamas pagrindinio vidurio puolėjo vaidmuo, jis pats džiaugėsi, kad taip sėkmingai pritapo prie komandos. Tačiau vieną dieną susikrovė daiktus ir niekam nieko nesakęs išvažiavo.

Ar tuo metu, kai pasirašė kontraktą su „Budivelniku“, jis turėjo galiojantį kontraktą su „Neptūnu“?

O. K.: Vienas iš Eurolygos reikalavimų yra turėti Eurolygos sutartį. Tai M. Anisimovas tokį turėjo. Todėl, jei klubo pozicija būtų buvusi griežta, ir mes būtumėme ėję teisminiu keliu, jis būtų labai stipriai nukentėjęs. Mažų mažiausiai dvejus metus jis būtų diskvalifikuotas.

Jonai, kaip „Neptūnas“ atrodytų su M. Anisimovu?

J. V.: M. Anisimovas yra tikrai aukšto lygio vidurio puolėjas, tad su juo „Neptūnas“ būtų iškovojęs tą vieną pergalę, kurios trūko Eurolygoje. Komanda jau buvo prie TOP 16 durų, manau, kad M. Anisimovas būtų padėjęs jas atverti.

Osvaldai, galite atskleisti, koks yra „Neptūno“ biudžetas šį sezoną?

O. K.: Mūsų biudžetas yra toks reliatyvus dalykas, kuris gali būti ir šiek tiek didesnis, ir šiek tiek mažesnis. Davę teigiamą atsakymą Eurolygai, suplanavome biudžetą nuo 1,7 iki 2,0 milijonų eurų.

Kol kas viskas vyksta sklandžiai, algos mokamos laiku, įsipareigojimai vykdomi, tad tikimės, kad ir antroje sezono pusėje niekas nepasikeis.

Apskritai mūsų biudžeto su kitomis Eurolygos komandomis net neverta lyginti, nes pagal skaičius tarp visų komandų būtumėme pačioje apačioje.

Jonai, ar su dviem milijonais eurų realiai įmanoma Eurolygoje žengti į šešioliktuką?

J. V.: Įmanoma, jei klubo branduolys yra subrandintas per keletą metų. Tokiu būdu su gerais žaidėjais paprastai būna pasirašyti pigesnės sutartys. Aišku, tai yra pati mažiausia suma, su kuria galima prasimušti į TOP 16.

Osvaldai, prieš keletą metų „Neptūnas“ buvo dar gan mažas klubas. Į kokią vietą jūs dedate save, lygindami su „Lietuvos rytu“ ir „Žalgiriu“? Jūs jau jaučiatės tos trijulės nariais ar vis dar jaučiate kompleksą?

O. K.: Komplekso nėra. Tas etiketes paprastai klijuoja pasiektos pergalės. Pavyzdžiui, per keletą metų pasiekėme tai, kad nebegalime bet kam pralošinėti LKL’e, todėl į daugelį rungtynių net Lietuvoje vykstame iš vakaro. Man atrodo, kad žaidėjai jaučia tą didžiulį klubo dėmesį.

Su kuo „Neptūnui“ sunkiau žaisti: su „Lietuvos rytu“ ir „Žalgiriu“?

O. K.: Žiūrint į rezultatus, sunkiau žaisti su „Žalgiriu“, tačiau ir su vilniečiais žaisti yra labai labai sunku. Jie demonstruoja kūrybinį žaidimą. Žaidėjams patiems yra paliekama erdvė kurti. Tokioms rungtynėms neįmanoma pasiruošti, varžovų žaidimo neįmanoma išanalizuoti, tad laimėti galima tik laimint mikrodvikovas vienas prieš vieną.

„Žalgiriui“ abukart pralaimėjome – pirmąkart išvis neturėjome šansų, o antroje dvikovoje patys buvome kalti, kad prametėme 10 baudos metimų. Kauniečiai šiemet turi ypač galingą priekinę liniją bei labai stabiliai žaidžiantį Jamesą Andersoną.

Osvaldai, kas yra su komanda, kad ji išvykoje tampa tokia neatpažįstama į save?

O. K.: Sukuriama atmosfera, sukuriamas spaudimas, su kuriuo susitvarkyti kažkodėl nesugebame. Atrodo, analizuojame, dirbame su treneriais, žaidėjais, bet kol kas teigiamų rezultatų tai neduoda.

Jonai, ar yra tekę susidurti su tokia situacija, kad ta pati komanda būtų tokia skirtinga namie ir išvykoje?

J.V.: Tas pats „Lietuvos rytas“ pirmąkart nuvykęs į Atėnų „Panathinaikos“ areną buvo tarsi nesavas. Tokiems dalykams reikia užaugti. Ir to padaryti per vieną dieną neįmanoma.

Osvaldai, ar „Neptūnas“ dar stiprinsis šį sezoną?

O. K: M. Anisimovo poelgis tuo metu mums užkirto kelią pasirinkti geriausią variantą. Dėl tokio jo sprendimo kenčiame iki šiol. Keithas Bensonas kol kas neatsiskleidžia mūsų komandoje – atrodo, kad tie keturi mėnesiai be krepšinio jam dar neleidžia žaisti taip, kaip jis moka. Tai yra vieta, kurią mes vis dar bandome išspręsti.

Jonai, pritartum tam, kad „Neptūnui“ reikia stiprinti šią poziciją pirmiausia?

J. K.: Ši pozicija neabejotinai yra silpniausia, tad tikrai sutinku, kad reikia ją stiprinti. Laiko dar tikrai yra pakankamai tam, kad ši spraga būtų užpildyta.

Osvaldai, koks rezultatas, pasibaigus sezonui, jus, kaip klubo vadovą, tenkintų?

O. K.: LKL’e antrą vietą imčiau negalvodamas. Oficialus mūsų tikslas – kovoti dėl medalių, tačiau natūralu, kad pagalvojame apie antrą finalą. Manau, tokiu pasiekimu būtų patenkintas kiekvienas „Neptūno“gerbėjas, ir sezonas, sakyčiau, būtų pavykęs.

Europoje kažkokių tikslų nekėlėme. Jei išeisime į kitą etapą – tai mums bus didelis pasiekimas.

Jonai, kokia reali klaipėdiečių vieta yra Lietuvoje ir Europoje?

J. V.: Lietuvoje visi trys pirmaujantys klubai yra skirtingi ir visi nenuspėjami. Jau esu sakęs, kad, jei tie trys klubai išlaikys dabartinę sudėtį, „Žalgiris“ turėtų laimėti LKL pirmenybes. Tačiau šiuo metu dar yra per daug nežinomųjų, tad dalyti tas vietas dar būtų šiek tiek per anksti.

Komentuoti
Georvodia2017-04-15 07:46:11 Cituoti
заработок биткоин на просмотре видео http://svucocah.ru/Saity-dlya-zarabotka-v-internet e-v-belarusi-Smotrim-vmeste-video-rolik-besplatno- Veselo-ved-tak.html как быстро заработать боевые очки
Kennkit2017-04-12 16:35:52 Cituoti
planetside 2 как быстро заработать сертификаты http://eyserezh.ru/Sozdat-sait-dlya-zarabotka-v-in ternete-Smotrim-vmeste-video-rolik-besplatno-i-bez -sms-Ochen-smeshno-ved-tak.html сколько можно заработать на партнерке секс шопа
Stevlep2017-04-08 14:06:53 Cituoti
заработок на создании заданий в буксах http://gryubesi.ru/Skolko-nujno-rabotat-chtoby-zar abotat-pensiyu-Smotrite-video-besplatno-i-bez-regi stracii-Ochen-prikolno-ne-tak-li.html сколько зарабатывают на просмотрах youtube
Jamesuh2017-04-06 11:54:42 Cituoti
как быстро заработать биткоин http://gryubesi.ru/Besplatnye-mili-kak-zarabotat-V y-mojete-posmotret-prikol-bez-registraci-Prikolno- pravda.html как зарабатывать миллионы
KennOvaro2017-04-01 16:06:33 Cituoti
4 способа заработка в интернете http://khudyanis.ru/sitemap.html заработок в интернете seosprint отзывы
2015-02-10 22:45:08 Cituoti
>> RaimundsValeiko: Gimiau legit alkoholiko seimoj, iki ~35m pragyvenau su tevais ir keliais katinais. Neturiu teisiu, tevas irgi butu jas seniai prarades, bet yra valstybes tarnautojas, aukstas paregas uzima. Esu daug metu vedes, bet turiu potencijos sutirikimu, negaliu normaliai atidrozt savo zmonos, kuri panasi i brestanti vakina (mano skonio). Taip pat negaliu vaiko uztaisyt , nors viska esam isbande, todel auginam katinus. Kai tevas numeta saibu lekiu bamba padegint i turkija, egipta. Megstu facebooke laisvalaiki leist, turiu virs stukos gerbeju - tikru draugu, normaliu pacanu is elito pasaulio. Taip pat rasau bloga, kuriu eiles, klausausi Vysockio repertuaro. Galiu isgert 2L snapso be uzkandos apsilimui, taip pat moku savo varda(kuris ilgas) izmyst ant sniego arba kur kitur. Laisvalaikiu persirengineju kaip riteris, pydaras arba boba, priklausomai nuo nuotaikos. Svajoju issitatuiruot issieptu vilko nasrus.

Tai tiek trumpai apie mane.
Rimtai nesuprantu, kodel kai kuriems mano gyvenimas atrodo nevykes???
MrVycka2015-02-04 20:35:58 Cituoti
>> gripas 3:
tai jei tokia pati suma, be jokių net abejonių neptūnas, nė vieno išvis pranašumo be babkių negalėjo pasiūlyti...
>> Malderis:
tik stabilumo trūksta ptaikant, nėra jis koks būtent tikras snaiperis, pasižymintis būtent tuo elementu, kaip koks milaknis arba gecas...eurolygoje puiku - 40 procentų, o va eurocup - jau nepilni 27...
Malderis2015-02-04 19:49:22 Cituoti
rytui dar vieno snaiperio labiausiai tik ir truksta :D va Zalgiriui tai tikrai butu pravertes
2015-02-04 18:31:13 Cituoti
nu 100 k euru gailiui uz jo stats apgailetinoj olimpijoj nera labai jau skrudziska. pirma, gi ne aukstaugis, o sg-sf, ne pati brangiausia pozicija visgi. antra, ne po 25-5-5 stats turejo. trecia, neptuna manau pasirinko uz panasia i ryto suma, kad galetu but lyderis ir del iraso eurolygos patirties i cv. ketvirta, neptunas nebutu nukonkuraves kokiu vakaru/pietu europos klubu, jei tie butu zenkliai daugiau siule, bet matomai tu superiniu pasiulymu visgi nebuvo is turtingu vidutinioku, ne nesneku apie europinius pusgrandzius.
MrVycka2015-02-04 15:12:22 Cituoti
>> gripas 3:
tai vat būtent, nes juk jis neįperkamas buvo prieš sezoną, tai kodėl dabar turėjo įpirkti?..buvo juk kalbama, kad 100 gabalų tik berods eurais siūlė, nu tai kaip ir nelabai rimta kaina...
2015-02-04 15:04:08 Cituoti
gailiumi nenustebciau, kad tas pats rytas vis dar domisi ir vilioja. pirma, tai vasara domejosi sia. preita vasari irgi. antra, ne tik save kazkiek sustiprintu, bet ir pries lkl PO neptuna susilpnintu gailiu nupirkdami.
tiesa, gali buti, kad rytui po gailiaus stats el pasidarymo gailius nebeiperkamas...
MrVycka2015-02-04 12:56:28 Cituoti
nu tai aš nemanau, kad nėra visai nieko konkretaus, jei išvis tokios kalbos išlenda...
imp2015-02-04 12:41:45 Cituoti
>> MrVycka: gal pasiulymas konkretus koks is nezinomo stipraus vidutinioko,o gal siaip gm apsidraudziant sneka, nes eilini syki islyga kontrakte iveizejes, bet taip be konkretaus intriguojancio pasiulymo abejoju ar kur eitu. Visgi savas, sava chebra, savos ambicijos irodyt, kad pernai ne tik atsitiktinumo deka (lkl sistemos) prasimuse i finala.
MrVycka2015-02-04 12:34:31 Cituoti
>> imp:
nu matai, kad sako, jog lyg ir pats norėtų...nebūčiau tavo vietoje tikras, jei jau tokius dalykus gm atskleidžia, tai čia tikrai ne šiaip sau iš piršto laužta...runkauskas va dėl babkių išvis rumuniją pasirinko...
imp2015-02-04 12:27:35 Cituoti
>> MrVycka: nu va cia ''vietiniai' kuom gabus tai gabus - kantrybe,istikimybe bei atsidavimas. Tikrai niekur nesikels tas Gailius, jei virs lubu ispirkos nepasiulys.
imp2015-02-04 12:25:35 Cituoti
man tai juokingai skamba, kai komandu gm nuolat pabrezia, jog renkant sudeti pirmenybe vietiniams. Imi ta kas tuo metu geriausiai kruta kainos kokybes santykiu ir viskas. Buvo cia mada siauliams/prienams (reikia zutbut kazkurios pozicijos krepsininko, lt tuo metu nera rinkoj apydoriu,o i juodzius ne nebandoma zvalgytis) Su tuo verksmu del Anisimovo... Siaip jau renkant sudeti jo paemimas nieko doro nezadejo. Reikia skirti kur eurolygoj draskytis, o kur tarp vietiniu. Puikiai parode kas jis per fruktas uz budivelnika losiant. O su Bensonu irgi bokstai. Ima kitu gm praspirta del formos ir dar punkta kontrakte iformina, kad del formos negali atleist. Sakyciau kazkoks stebuklas butu, kad tokias lengvatas taikyt. Nors aplamai tai Zalgirio/Neptuno paskutiniai pirkiniai vienodai prasauti, vienodai delsti laukiant mesijaus, o sulaukus beno bei tresnes.
MrVycka2015-02-04 12:11:44 Cituoti
negerai būtų, jei neišlaikytų sudėčių, jei dabartinės lieka ir visi sveiki, tai neaiškiops tik prizinės vietos, bet dėl traumų ir išvykimų visko gali būti...iš žalgirio tai kas - nebent andersonas (tfutfutfu)...komjaunuoliai nebent iškištų natiažką, bet tai kad lyg ir kontraktas per daug didelis, nelabai ir iškiš, nebent ka už pusę algos paimtų, o tie pusę patys mokėtų, vis tiek nežaidžia, tai ir pusės algos atsikratyti apsimoka...
Puslapiai: 1
Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
Per akimirką nuo sensacijos: "Lietkabelis" paskutinę sekundę įveikė "Neptūną"
Per akimirką nuo sensacijos: "Lietkabelis" paskutinę sekundę įveikė "Neptūną"
Ketvirtadienį Panevėžyje įvyko dar viena „Betsafe-LKL“ čempionato atkrintamųjų varžybų kova.Ketvirtfinalyje ginklus surėmė 3-čiąją vietą reguliariajame sezone užėmęs Panevėžio
"Neptūno" strategas tikisi duoti gerą kovą "Lietkabeliui"
"Neptūno" strategas tikisi duoti gerą kovą "Lietkabeliui"
Pakiliai reguliariojo sezono pabaigą sužaidęs Klaipėdos „Neptūnas“ pagerino savo poziciją turnyrinės lentelės vietoje ir į atkrintamąsias eina prasklaidę debesis po sezono, kuris
Dramoje dėl 6 vietos - du pratęsimai ir "Neptūno" pergalė
Dramoje dėl 6 vietos - du pratęsimai ir "Neptūno" pergalė
Nors ketvirtame kėlinyje atrodė, kad „Šiauliai“ (12/23) yra arti pergalės, prireikė net dviejų pratęsimų ir Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) rungtynėse
Pristatytas naujasis "Neptūno" direktorius
Pristatytas naujasis "Neptūno" direktorius
Prieš keletą mėnesių iš Klaipėdos „Neptūno“ direktoriaus pareigų pasitraukė Vilius Sukonas. Stojus nežinomybei ir nusivylimui dėl pastarojo atsistatydinimo, Klaipėdos
"Neptūno" krepšininkai rinko prasčiausią komandos vairuotoją ir didžiausią pedantą
"Neptūno" krepšininkai rinko prasčiausią komandos vairuotoją ir didžiausią pedantą
LKL TV rubrikoje „Minutės pertraukėlė“ įvardinti labiausiai pagal tam tikrus kriterijus išsiskiriančius komandos žaidėjus mėgino Klaipėdos „Neptūno“ atstovai –
Echodo rekordas padėjo nutraukti pergalingą "Neptūno" seriją
Echodo rekordas padėjo nutraukti pergalingą "Neptūno" seriją
Klaipėdos „Neptūnui“ (13/22) buvo labai reikalinga pergalė, norint dar pakilti „Betsafe-LKL“ turnyro lentelėje, bet jos pasiekti nepavyko.Vilniuje Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai
Vaikystę prisiminęs N.Giga: mama visada būdavo šalia
Vaikystę prisiminęs N.Giga: mama visada būdavo šalia
LKL TV Motinos dienos proga parengė reportažą su Klaipėdos „Neptūno“ aukštaūgiu Norbertu Giga.Krepšininkas interviu pasakojo apie savo ryšį su mama ir labiausiai
"Lietkabelį" įveikęs "Neptūnas" pateko į atkrintamąsias
"Lietkabelį" įveikęs "Neptūnas" pateko į atkrintamąsias
Klaipėdos „Neptūnas“ (13/21) užsitikrino vietą „Betsafe-LKL“ atkrintamosiose. Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai namuose 83:73 (16:17, 25:19, 24:19, 18:18) palaužė
"Neptūno" sąskaitoje - labai svarbi pergalė Alytuje
"Neptūno" sąskaitoje - labai svarbi pergalė Alytuje
Klaipėdos „Neptūnui“ (12/21) labai svarbios pergalės, norint įsitvirtinti Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) atkrintamųjų aštuonete.Tai pavyko padaryti
Jogėla - apie karjeros pradžią, ankstyvą pažintį su traumomis ir "Neptūno" sezoną
Jogėla - apie karjeros pradžią, ankstyvą pažintį su traumomis ir "Neptūno" sezoną
LKL TV interviu rubrikoje žiūrovų šįkart laukia trumpas pašnekėsys su Klaipėdos „Neptūno“ puolėju Matu Jogėla.Atletiškumo nestokojančiam uostamiesčio krepšininkui
"Vienas ant vieno" - "Neptūno" žaidėjai spėliojo vienas kito statistiką
"Vienas ant vieno" - "Neptūno" žaidėjai spėliojo vienas kito statistiką
LKL TV rubrikoje „Vienas ant vieno“ sudalyvavo Klaipėdos „Neptūno“ duetas – Benas Griciūnas ir Džiugas Slavinskas.Jiedu spėliojo, kuris iš jų yra surinkęs didesnius
Lenktynės dėl LKL atkrintamųjų: savo spėjimus pateikė žurnalistai
Lenktynės dėl LKL atkrintamųjų: savo spėjimus pateikė žurnalistai
„Betsafe-LKL“ čempionate artėja lemiamų reguliariojo sezono kovų metas.Kol kas vietą ketvirtfinalyje užsitikrino tik keturi  klubai – Kauno „Žalgiris“ (26-3),
Uostamiestyje - itin svarbi "Neptūno" pergalė
Uostamiestyje - itin svarbi "Neptūno" pergalė
Ketvirtadienio vakarą Klaipėdoje vykusiose rungtynėse, uostamiesčio krepšininkai iškovojo 10-ąją pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate.Tomo Gaidamavičiaus vadovaujami Klaipėdos
Ilgai be tritaškių gyvenęs "Žalgiris" laimėjo Klaipėdoje
Ilgai be tritaškių gyvenęs "Žalgiris" laimėjo Klaipėdoje
Kauno „Žalgirio“ (24/3) komanda Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) ketvirtąkart sezone 88:72 (17:16, 21:15, 26:20, 24:21) svečiuose įveikė Klaipėdos „Neptūną“
"Juventus" laimėjo paskutinių sekundžių trilerį Klaipėdoje
"Juventus" laimėjo paskutinių sekundžių trilerį Klaipėdoje
Trečiadienio vakarą „Betsafe-LKL“ čempionate dramatišką devynioliktąją sezono pergalę iškovojo Utenos „Juventus“ (19-10) komanda. Uteniškiai išvykos
Kėdainiuose – užtikrinta šeimininkų pergalė prieš "Neptūną"
Kėdainiuose – užtikrinta šeimininkų pergalė prieš "Neptūną"
Džiugus vakaras Kėdainiuose – taip galima apibūdinti Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) rungtynes, kuriose „Nevėžis-Optibet“ (8-20) užtikrintai 88:77 įveikė
"Neptūnas" pasirašė sutartį su perspektyviu klaipėdiečiu
"Neptūnas" pasirašė sutartį su perspektyviu klaipėdiečiu
Klaipėdos „Neptūnas“ pasirašė ilgalaikę sutartį su perspektyviu klaipėdiečiu Kristupu Keiniu.2004 m. gimęs žaidėjas praėjusiame sezone atstovavo Klaipėdos „Neptūną-Akvaservis“
Kapitono vedamas "Lietkabelis" sunkiai palaužė "Neptūną"
Kapitono vedamas "Lietkabelis" sunkiai palaužė "Neptūną"
Panevėžio „Lietkabelis“ (18/9) įsirašė dar vieną pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate.Kapitono Vytenio Lipkevičiaus vedami Nenado Čanako auklėtiniai namuose 82:77 (25:17,
Gailius – apie išsiskyrimą su vokiečiais, dabartinį "Neptūną" ir tikslus likusiam sezonui
Gailius – apie išsiskyrimą su vokiečiais, dabartinį "Neptūną" ir tikslus likusiam sezonui
Ilgametis Klaipėdos „Neptūno“ žaidėjas Deividas Gailius dar sykį apsimovė gimtojo miesto komandos marškinėlius. Po nesėkmingai susiklosčiusio trumpo karjeros etapo Vokietijoje,
Į "Neptūną" grįžusio Gailiaus baudos metimas išplėšė pergalę prieš kėdainiečius
Į "Neptūną" grįžusio Gailiaus baudos metimas išplėšė pergalę prieš kėdainiečius
Deividas Gailius sugrįžo į Klaipėdą ir tai padarė su trenksmu.Jis tapo „Neptūno“ (9/17) lyderiu ir Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) namų rungtynėse baudos
Prakeiksmas nutrauktas: "Kibirkštis-MRU" tapo Lietuvos čempione po 7 metų pertraukos
Prakeiksmas nutrauktas: "Kibirkštis-MRU" tapo Lietuvos čempione po 7 metų pertraukos
Vilniaus „Kibirkštis-MRU“ nutraukė titulų badą „Huawei Moterų lygoje“. Gitauto Kievino auklėtinės klampiose ketvirtose finalo rungtynėse Klaipėdoje 61:52 (10:9,
Į "Neptūną" grįžta Gailius
Į "Neptūną" grįžta Gailius
Klaipėdos „Neptūnas“ artimiausiu metu sulauks pastiprinimo. Į komandą grįžta klaipėdietis Deividas Gailius. 2020-2021 m. sezoną Bonos „Telekom Baskets“ pradėjęs D.Gailius
"Neptūne" užfiksuotas COVID-19 atvejis pakeitė 4 LKL rungtynių datas
"Neptūne" užfiksuotas COVID-19 atvejis pakeitė 4 LKL rungtynių datas
Dėl užfiksuoto  teigiamo COVID-19 ligos atvejo Klaipėdos „Neptūno“ komandoje bei siekiant išvengti COVID-19 viruso tolimesnio plitimo komandų tarpe, yra nukeliamos 2020-2021
"Neptūno" pasaka tęsiasi: finalo starte paguldyta "Kibirkštis-MRU" (komentarai)
"Neptūno" pasaka tęsiasi: finalo starte paguldyta "Kibirkštis-MRU" (komentarai)
Klaipėdos „Neptūno“ sezono pasaka tęsiasi. Andros Gabalytės vadovaujamas uostamiesčio klubas „Huawei Moterų lygos“ pirmose finalo rungtynėse Vilniuje 72:69 (20:8, 14:24,
Kievinas – apie grėsmingą "Neptūną", nueitą kelią iki finalų ir darbo malonumą
Kievinas – apie grėsmingą "Neptūną", nueitą kelią iki finalų ir darbo malonumą
Kai Vilniaus „Kibirkšties-MRU“ komanda 2014-aisiais paskutinį kartą į viršų kėlė Lietuvos čempionių trofėjų, dabartinis jos strategas Gitautas Kievinas buvo ką tik
"Šiauliai" tiesiog sumindė svečius iš Klaipėdos
"Šiauliai" tiesiog sumindė svečius iš Klaipėdos
Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) sekmadienį vyko vienintelis mačas, kuriame didesnės intrigos žiūrovai nesulaukė.„Šiaulių“ (7/18) ekipa namuose 99:68
"Neptūnas" sensacingai eliminavo kaunietes – Moterų lyga turės naujas čempiones
"Neptūnas" sensacingai eliminavo kaunietes – Moterų lyga turės naujas čempiones
„Huawei Moterų lyga“ turės naujas čempiones. Klaipėdos „Neptūnas“ antrose pusfinalio rungtynėse savo aikštėje 73:59 (28:17, 13:15, 20:20, 12:7) pranoko Kauno
Vienuoliktą pergalę iš eilės iškovojęs "Rytas" pasiekiė šio sezono rekordą
Vienuoliktą pergalę iš eilės iškovojęs "Rytas" pasiekiė šio sezono rekordą
Šeštadienio vakarą Klaipėdoje vykusiose rungtynėse, svečiai iš Vilniaus pratęsė savo pergalių seriją „Betsafe-LKL“ čempionate.Giedriaus Žibėno vadovaujami Vilniaus

Vartotojo meniu
Diskusijos
NBA 2014-2015 (1022) 01.08 18:51
Krepšinio torentai (155) 09.09 19:51
EuroBasket 2015 (56) 01.09 07:15
Nauja Eurobasket.lt versija (755) 11.17 15:45
Apie
Draugaukime