Oficialu: D.Kairys nutraukė sutartį su "Avtodor", siejamas su "Rytu"

Autorius: Krepšinis.lt.
Donaldas Kairys oficialiai palieka Saratovo „Avtodor“ klubo gretas.

Sekmadienį apie D. Kairio išsiskyrimą su Rusijos klubu informavo DELFI, pirmadienio rytą šią žinią paskelbė ir pats Saratovo klubas.

Pranešama, kad D. Kairys pasinaudojo galimybe nuraukti sutartį, kuri galiojo dar vieną sezoną.

43-ejų krepšinio specialistas prie „Avtodor“ vairo stojo vasario pabaigoje. VTB lygoje jo vadovaujama Saratovo komanda iškovojo vieną pergalę ir patyrė du pralaimėjimus.

„Aš labai dėkoju už parodytą pasitikėjimą ir galimybę dirbtiklube. Man Patiko dirbti Saratove, džiaugiausi būdamas klubo dalimi. Linkiu komandai kuo didžiausios sėkmės“, – cituojamas D. Kairys.

Neoficialiais duomenimis per ateinantį sezoną Saratove jis turėjo uždirbti beveik 200 tūkst. eurų.

D. Kairys jau nuo balandžio Rusijos žiniasklaidos yra minimas kaip realiausias kandidatas stoti prie Vilniaus „Ryto“ komandos vairo. Primename, kad su sostinės komanda neseniai išsiskyrė Dainiaus Adomaičio keliai.

Gudaitis lieka Rusijos klube
Sankt Peterburgo „Zenit“ pratęsė sutartį su 27 metų 208 cm ūgio vidurio puolėju Artūru Gudaičiu dar dvejiems metams, rašo Krepšinis.lt.„Artūras praėjusį sezoną
Varžovai keičiasi – rezultatas tas pats: CSKA vėl triumfavo Vieningosios lygos finale
VTB Vieningosios lygos 2020-2021 m. čempionatą vėl laimėjo Maskvos CSKA komanda, finale tai padariusi trumpiausiu įmanomu būdu.Finalo serijoje iki trijų pergalių CSKA neturėjo aikštės
LKLs finalas – mikrofonus segėjusių teisėjų akimis
Vykusiame „Betsafe-LKL“ finale Kauno „Žalgiris“ įveikė Vilniaus „Rytą“ ir 11-ąjį kartą iš eilės tapo „Betsafe-LKL“ čmpionais.Tuo, kad
Gomelskis: jei vertinti rinktines, Rusijos krepšinis degraduoja
Garsus Rusijos komentatorius bei sporto analitikas Vladimiras Gomelskis įvertino dabartinį savo šalies krepšinio lygį.Vienas eksperto tinklalapio lankytojų paklausė, ar Rusijos krepšinis
Efektingai "Rytą" sutikę sirgaliai: jei reikės, titulo lauksime dar 11 metų
Į sostinę po pasibaigusios „Betsafe-LKL“ finalo serijos grįžę Vilniaus „Ryto“ krepšininkai sulaukė geros šimtinės sirgalių palaikymo. „B Tribūna“
Nieko netikėto: Lietuvos čempionu vėl tapo "Žalgiris"
Kauno „Žalgirio“ krepšininkai „Betsafe–LKL“ finalo serijoje pasiekė trečią pergalę ir iškovojo jau vienuoliktą Lietuvos čempionų titulą iš eilės.
CSKA varžovus doroja kaip šiltą vilną: titulas – jau pasiekiamas ranka
VTB Vieningosios lygos finalo serija kol kas klostosi labai panašiai, kaip ji vyko ir LKL čempionate. Favoritė Maskvos CSKA komanda jau antrą kartą įveikė Kazanės UNIKS ir atsidūrė per
"Rytą" Vilniuje sutriuškinęs "Žalgiris" – per žingsnį nuo titulo apgynimo
„Betsafe-LKL“ finalo serijoje dar kartą užtikrintai triumfavusį Kauno „Žalgirį“ nuo 11-ojo iš eilės čempionų titulo skiria tik viena pergalė. Martino Schillerio
CSKA pergale startavo Vieningosios lygos finale
Pirmose Vieningosios lygos finalo serijos rungtynėse Maskvos CSKA išvykoje 85:77 (18:19, 28:16, 23:15, 16:27) nugalėjo Kazanės „Unics“ klubą ir serijoje iki trijų pergalių pirmauja
Oficialu: "Chimki" žlugo
Kaip jau rašėme, VTB Vieningosios lygos vadovė Ilona Korstin papasakojo, kad Maskvos srities "Chimki" tapo vieninteliu klubu, kuris nustatytu laiku nepateikė paraiškos dalyvavimui
"Ryto" sporto direktoriui Zavackui LKL skyrė baudą už nepagarbų elgesį
Lietuvos krepšinio lyga Vilniaus „Ryto“ klubo sporto direktoriui Donatui Zavackui skyrė 500 eurų piniginę baudą už rungtynių metu reikštą nepasitenkinimą įžeidinėjant
"Žalgiris" nesulaukė rimtesnio pasipriešinimo pirmajame finalo mače
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) startavo finalo serija.Kauno „Žalgirio“ ekipa namuose 90:75 (23:23, 28:12, 20:24, 19:16) neturėjo didelių problemų su Vilniaus
"Chimki" dar gavo šansą išgyvenimui, tiesa, laiko turi nedaug
Finalo seriją "Žalgiris" pasitiks atnaujinęs marškinėlius (Motiejūno komentaras)
Kauno „Žalgirio“ krepšininkai trečiadienio vakarą pradės kovą jau dėl 28-ojo „Betsafe–LKL“ čempionų titulo. Pirmąsias finalo serijos rungtynes „Žalgirio“
VTB lygos vadovė: "Chimki" nedalyvaus kitame sezone, tai – didžiulė netektis
VTB Vieningosios lygos vadovė Ilona Korstin papasakojo, kad Maskvos srities "Chhimki" tapo vieninteliu klubu, kuris nustatytu laiku nepateikė paraiškos dalyvavimui kito sezono varžybose."Gegužės
"Chimki" negali patvirtinti savo dalyvavimo kitame VTB lygos sezone
Absoliutus praėjusio Eurolygos sezono autsaideris Maskvos srities "Chimki" klubas negali patvirtinti savo dalyvavimo kitame VTB Vieningosios lygos sezone dėl finansinių problemų.Apie tai
Paaiškėjo LKL didžiojo ir mažojo finalų datos
Po to, kai Vilniaus „Rytas“ sekmadienį įveikė Panevėžio „Lietkabelį“ ir pusfinalio serijoje triumfavo 3:0, paaiškėjo kitą savaitę prasidėsiančių „Betsafe-LKL“
Rusijos krepšinio veteranas nepratęs kontrakto su "Zenit"
Sezoną jau baigęs Artūro Gudaičio atstovaujamas Sankt Peterburgo "Zenit" klubas kitą sezoną negalės pasikliauti Vitalijumi Fridzonu.Rusijos rinktinės veteranas nutarė nepratęsti kontrakto
Panevėžyje dominavusiam "Rytui" liko tik žingsnis iki finalo (trenerių komentarai)
Dar viena Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) pusfinalio serija įgauna pagreitį.Link finalo dar vieną žingsnį dėjo Vilniaus „Rytas“, kuris svečiuose 94:74 (27:22,
Pusfinalio starte "Rytas“ neleido "Lietkabeliui" sukurti intrigos
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) startavo dar viena pusfinalio serija ir joje Vilniaus „Rytas“ namuose 97:72 (24:16, 32:23, 21:14, 20:19) be problemų susitvarkė
Komentatoriai tikisi nuožmios "Ryto" ir "Lietkabelio" kovos: reikės penkerių rungtynių
„Betsafe-LKL“ čempionate antradienį startuoja antroji pusfinalio serija. Sostinėje kovą dėl bilieto į pirmenybių didįjį finalą pradės Vilnaus „Rytas“ ir Panevėžio „Lietkabelis“.Tiesioginę
Sirgaliams – informacija apie prekybą bilietais ir Galimybių paso taisykles
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) Panevėžio „Lietkabelio“ klubui išaušo svarbių kovų metas – prasideda pusfinalio etapas.Serijoje iki trijų
CSKA užtikrintai įveikė "Zenit" ir žais Vieningosios lygos finale
VTB Vieningosios lygos čempionų titulą gins Maskvos CSKA krepšininkai.Pirmadienį Dimitriio Itoudžio auklėtiniai namie užtikrintai 85:71 (26:26, 19:14, 21:18, 19:13) įveikė Artūro Gudaičio
Žibėnas užsitarnavo "Ryto" pasitikėjimą – su strategu pratęstas kontraktas
Vilniaus „Ryto“ vyriausiojo trenerio kandidatų sąraše kitam sezonui toli žvalgytis nereikėjo. Sostinės klubo pasitikėjimą užsitarnavęs 37-erių Giedrius Žibėnas tęs pradėtus
"Lokomotiv" – sustabdytas: Kuzminsko pastangų nuriedėti į VTB lygos finalą nepakako
Antrą vietą VTB lygos reguliariajame sezone užėmęs Krasnodaro „Lokomotiv“ klubas to pakartoti atkrintamosiose nesugebėjo ir į finalą neprasibrovė.Geležinkeliečiai trečiose pusfinalio
"Rytas" dar kartą įveikė "Šiaulius" ir užtikrintai peržengė ketvirtfinalio barjerą
Šeštadienį Šiauliuose įvyko atsakomosios „Betsafe-LKL“ čempionato ketvirtfinalio rungtynės.Giedriaus Žibėno vadovaujami Vilniaus „Ryto“ (27/9) krepšininkai,
Kuzminskas buvo rezultatyviausias, tačiau sezono pabaiga priartėjo
VTB Vieningosios lygos pusfinalio iki trijų pergalių serijoje Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ patyrė antrą pralaimėjimą namie iš eilės ir atsidūrė ant prarajos ribos.„Lokomotiv“
"Ryto" iššūkį pasitinkantis Sireika: tikrai neverkšlensiu
2020-2021 m. „Betsafe-LKL“ čempionate jau aiškios trys komandos, tęsiančios kovą pusfinalio etape. Ketvirtoji komanda dėl koronaviruso sukeltų sunkumų paaiškės vėliausiai