Pranešama, kad M.Barnesas Niujorko klube smaugė moterį

Sakramento „Kings“ komandos puolėjas Mattas Barnesas sugebėjo prisidirbti po Niujorke vykusių NBA lygos rungtynių su Niujorko „Knicks“.

Kaip praneša „TMZ Sports“ ir kiti JAV žiniasklaidos šaltiniai, 36-erių M. Barnesas, į įvarius skandalus ne kartą įsivėlęs ir anksčiau, lankėsi viename iš Niujorko klubų ir jame įsivėlė į konfliktą, rašo Krepšinis.lt.

Informuojama, kad M. Barnesas ginčo metu puolė smaugti vieną iš klubo lankytojų ir į šalį smūgiais nubloškė dar du žmones, kurie bandė sutrukdyti įsismaginusiam amerikiečiui. Iš karto po incidento M. Barnesas su kitu „Kings“ žaidėju (liudininku teigimu tai buvo DeMarcusas Cousinsas) pasišalino iš Niujorko klubo.

Policijai atvykus į įvykio vietą M. Barneso klube jau nebuvo, apklausti žaidėjo pareigūnams nepavyko.

Kol kas oficialūs kaltinimai M. Barnesui nepateikti, tačiau policija vis tiek norėtų apklausti incidente dalyvavusį krepšininką.

Niujorke vykusiose rungtynėse „Kings“ pralaimėjo 98:106, o M. Barnesas per 17 min. pataikė vos 1 iš 11 metimų ir šūksniais buvo erzinamas publikos dėl savo praeities žygdarbių ir prasto žaidimo.

Ilgai prieš NBA lyderius pirmavę „Pelikanai“ pametė plunksnas pasodinę Valančiūną
Trečią nesėkmę iš eilės NBA lygoje patyrė Naujojo Orleano „Pelicans“ (26-21) vyrai, kurie išvykoje 112:118 (36:25, 24:25, 27:31, 25:37) neatsilaikė prieš absoliučius
Niujorke – "Nuggets" pažeminimas ir dūris Jokičiui į akį
NBA čempionės titulą ginanti Denverio „Nuggets“ (31-15) buvo pažeminta Niujorke, o Nikola Jokičius sulaukė dūrio į akį, rašo Krepšinis.lt.Denverio krepšininkai
Nutrūko NBA lyderių pergalų serija
NBA Kalėdas ant parketo pradėjusioje Niujorko „Knicks“ (17-12) ir Milvokio „Bucks“ (22-8) akistatoje nutrūko šiuo metu ilgiausia lygoje pergalių serija, rašo Krepšinis.lt.„Bucks“
Sabonio komandos draugas sušveitė 12 tritaškių, lietuvis taip pat netylėjo
Užtikrinta pergale NBA čempionate džiaugėsi Sakramento „Kings“ (15-9) krepšininkai, rašo Krepšinis.lt.Mike'o Browno auklėtiniai namuose 125:104 (35:23, 27:27,
"Pelikanai" be lyderio neturėjo jokių šansų prieš "Timberwolves" pajėgas
Pakiliai sezoną pradėjusi Naujojo Orleano „Pelicans“ (4-4) svečiuose 101:122 (24:28, 20:44, 24:25, 33:25) nusileido Minesotos „Timberwolves“ (5-2) bei patyrė trečią nesėkmę
"Knicks" ir Hartas susitarė dėl didžiulės naujo kontrakto sumos
Niujorko "Knicks" susitarė su vienu komandos lyderių Joshu Hartu dėl kontrakto pratęsimo, liko tik suderinti paskutines detales, po ko amerikietis tęs pasiruošimą pasaulio čempionatui.Naujoji
Valančiūnas tikriausiai pasiliks Naujajame Orleane
Nepaisant neseniai sklandžiusių gandų, atrodo, kad Lietuvos krepšinio rinktinės kapitonas Jonas Valančiūnas kitą sezoną toliau vilkės Naujojo Orleano „Pelicans“ marškinėlius,
Prie sienos priremti čempionai ir "Knicks" ginklų nesudeda bei sušvelnino serijos rezultatus
NBA pirmenybių atkrintamosiose ir San Francisko „Golden State Warriors“, ir Niujorko „Knicks“ namų arenoje pasiekė gyvybiškai svarbias pergales bei pusfinalių serijose
"Lakers" pavogė pergalę San Fransiske, "Knicks" išlygino serijos rezultatą su "Heat"
Vis labiau įsibėgėja NBA Rytų ir Vakarų konferencijų pusfinalio batalijos. Rytuose serijos iki keturių pergalių rezultatą pavyko išlyginti Niujorko „Knicks“ krepšininkams,
NBA Rytų konferencijos pusfinalyje – pirmasis "Heat" laimėjimas
Pirmose NBA Rytų konferencijos pusfinalio rungtynėse Majamio „Heat“ svečiuose 108:101 (21:32, 29:23, 31:20, 27:26) nugalėjo Niujorko „Knicks“ ir serijoje iki keturių pergalių
NBA apdovanojimą atsiėmęs Sabonis aikštėje jo nepatvirtino, o "Kings" prarado serijos kontrolę
„Kings“ krepšininkai – įsprausti į kampą. Jie naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį Sakramente vykusiose penktose NBA Vakarų konferencijos ketvirtfinalio rungtynėse
"Nuggets" fantastiškai išplėšė pratęsimą, bet ne pergalę; "Celtics" ir "Knicks" – per žingsnį nuo finalų
Denverio „Nuggets“ nepavyko tapti antra greičiausiai į kitą NBA atkrintamųjų etapą prasimušusia lygos komanda.Kolorado valstijos atstovai išvykoje 108:114 (22:23, 30:25,
Mirė legendinis "Knicks" vidurio puolėjas
Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) bendruomenėje – netektis. Anapilin būdamas 80-ies išėjo vienas geriausių visų laikų lygos vidurio puolėjų Willisas Reedas, rašo
Trileris Bostone: dviejų pratęsimų dramoje – "Knicks" pergalės kalvio rekordas (rezultatai)
Dviejų pratęsimo prireikė sekmadienį Bostone, kur Niujorko „Knicks“ (39-27) po itin atkaklios kovos 131:129 (31:34, 23:27, 34:26, 25:26, 8:8, 10:8) palaužė vietos „Celtics“
Ispanijos žiniasklaida siunčia Jokubaitį į Niujorką
„Barcelona“ ekipos atakų organizatorius iš Lietuvos Rokas Jokubaitis kitą vasarą turėtų gauti progą peržengti NBA slenkstį, skelbia Ispanijos dienraštis „Mundo Deportivo“.Teisės
"Knicks" pasiųs skautus stebėti Jokubaičio, bet neplanuoja jo vežtis per Atlantą
Niujorko „Knicks“ klubas yra patenkintas pernai NBA naujokų biržoje pašaukto Roko Jokubaičio progresu, tačiau kitame sezone 21-erių įžaidėjas iš Lietuvos turėtų toliau
Ekspertas: "Knicks" pasirengę permokėti už "Lakers" žvaigždę Davisą, neliečiamas itik Barrettas
Garsus krepšinio apžvalgininkas Billas Simonsas pareiškė, kad po šio NBA lygos sezono Niujorko "Knicks" bandys įsigyti vieną Los Andželo "Lakers" lyderių
NBA naktis: subyrėję "Heat" ir sumaištis Rytų konferencijos viršūnėje (Top 10)
NBA čempionate trečią nesėkmę iš eilės patyrė Rytų konferencijos lyderė Majamio „Heat“ (47 pergalės/27 pralaimėjimai). Ketvirtame kėlinyje subyrėjusi Majamio komanda savo
Solidus Valančiūno žaidimas neišgelbėjo "Pelicans" mūšyje su lyderiais
Naujojo Orleano „Pelicans“ (28/41) namuose 115:131 (29:33, 30:34, 26:31, 30:33) nusileido NBA lyderei Finikso „Suns“ ekipai (55/14) bei patyrė 5-ą nesėkmę per pastarąsias šešerias
S.A.Smithas: "Knicks" – tai nacionalinė gėda, ponios ir ponai
Garsus televizijos laidų vedėjas bei krepšinio analitikas Stephenas A. Smithas rėžė itin aštrios kritikos niujorko "Knicks" komandai.Timo Thibodeau auklėtiniai NBA lygos mače
Brazdeikiui – nemalonūs "Magic" ir "Knicks" fanų kirčiai: kodėl jis vis dar gauna minučių NBA?
Ignas Brazdeikis pradėjo trečiąjį savo karjeros sezoną NBA pirmenybėse, tačiau užsitarnauti pagarbos jam kol kas nepavyksta. Praėjusią naktį susitikusių dabartinės ir buvusios lietuvio komandų
Trileris Niujorke paženklintas pratęsimais ir rekordais, Brazdeikis žaidė ilgai (rezultatai)
Jayleno Browno pasiekto karjeros rekordo – 46 taškų – pergalei neužteko. Bostono „Celtics“ trečiadienį Niujorke po dramatiškos kovos ir dviejų pratęsimų 134:138
Barnesas: po pergalės visi linksminosi ir gėrė, o Klay'us su vaikais laidė lėktuvėlius
Kaip jau rašėme, dvejus metus dėl kelio kryžminių raiščių ir Achilo sausgyslės traumų praleidęs vienas San Fransisko "Golden State Warriors" lyderių Klay'us Thompsonas
"Žalgirio" akiratyje buvęs amerikietis kels sparnus į NBA
Kauno "Žalgirio" ekipoje galėjęs atsidurti aukštaūgis iš JAV Ishmailas Wainrightas veikiausiai Lietuvos čempionų aprangos ateinančiame sezone neapsivilks. Užsienio
"Knicks" dovanojo šventę Niujorkui, "76ers" įpusėjo kelionę kito etapo link
Trečiadienį naktį Niujorko „Madison Square Garden“ arena turėjo progą švęsti: pirmą kartą nuo 2013 metų atkrintamosiose žaidžianti „Knicks“ 101:92 (20:27, 24:30,
Valančiūnas dominavo po krepšiais, bet "Grizliai" krito Niujorke (rezultatai)
Jonas Valančiūnas 13 kartą iš eilės NBA rungtynėse surinko dvigubą dublį, bet uteniškio atstovaujama Memfio „Grizzlies“ (26 pergalės/24 pralaimėjimai) ekipa svečiuose
Barnesas: Dirkas – geriausias europietis NBA istorijoje, tačiau Luka gali pabelsti į duris
Buvęs ilgametis NBA žaidėjas Mattas Barnesas pareiškė, kad "Mavericks" legenda Dirkas Nowitzki yra geriausias visų laikų lygos europietis krepšininkas, tačiau dabartinis
Sabonio ir Porzingio akistatoje – tritaškių lietumi nuplautas "Pacers" triumfas Dalase
Domanto Sabonio ir Malcolmo Brogdono vedama Indianos „Pacers“ penktadienį išvykoje 109:94 (31:29, 30:19, 21:27, 27:19) nugalėjo be savo žvaigždės Lukos Dončičiaus žaidusius Dalaso