Naujienos kraunasi...

Prieniškių vedliu žaibiškai tapęs Lecomte: mano tikslas – žaisti EurolygojePrienų „CBet“ ekipa ir toliau nenustoja stebinti „Betsafe-LKL“ aistruolių.

Po to, kai sezono eigoje prieniškiai prarado du savo lyderius – į Įspaniją išvykusi Regimantą Miniotą bei į Rumuniją sparnus pakėlusį Marquisą Wrightą – jie į komandą sugebėjo pasikviesti dar vieną įspūdingais benefisais stebinantį krepšininką – Emmanuelį Lecomte.

Kovą į Lietuvą atvykusiam belgui adaptacija naujoje lygoje ilgai neužtruko. Per tris balandį sužaistus mačus jis fiksuoja nuostabią statistiką – vidutiniškai pelno po 23,7 taško, atkovoja po 2,7, perima po 1,3 kamuolio, atlieka po 6 rezultatyvius perdavimus. Prie viso to pridėję ir puikų pataikymą iš žaidimo (66 proc.) gausime 28 balų efektyvumą per susitikimą.

Su LKL.lt kalbėjęs 25-erių 180 cm ūgio įžaidėjas tokią nuostabią savo atkarpą aiškina ne tik puikia sportine forma, bet ir jam gerai tinkančiu trenerio Manto Šerniaus propaguojamo krepšinio stiliumi.

„Susidėjo abu dalykai, į Prienus atvykau būdamas labai geros sportinės formos fizine ir taktine prasme, – kalbėjo E. Lecomte. – Nebuvo sunku adaptuotis prie to, ko iš manęs nori treneris. Treneris duodamas laisvę palengvina žaidimą mums visiems, nes turime daug ginklų – daug kas gali pataikyti ir užbaigti atakas. Pasitikime savimi, todėl žaisti tampa lengviau.“

Naujasis Prienų vedlys praėjusią savaitę turėjo ką švęsti – NCAA čempionate triumfavo Beiloro universiteto „Bears“ ekipa, kuriai jis atstovavo 2016-2018 m. Belgo teigimu, toks jo buvusios ekipos pasiekimas neturėtų nieko stebinti.

„Tikėjausi, kad jie nueis taip toli, nes gerai žaidė jau pernai. Per du metus pralaimėjo vos šešerias rungtynes. Jau pernai buvo puikūs, viskas sustojo dėl koronaviruso, bet šiemet jautė, kad vėl gali kovoti dėl titulo. Jei suprantate krepšinį, turėjote matyti, kad fiziškumo, talento lygiu jie buvo aukščiau visų kitų. Man tai vis dar nerealu, kad jie laimėjo, bet iš kitos pusės, tai manęs nenustebino“, – sakė savo universiteto sėkme neabejojęs E. Lecomte.

– Lietuvoje esate jau daugiau nei mėnesį, kaip jums praėjo šis laikas? Ar šiuo metu jaučiatės visiškai prisitaikęs prie šalies?

– Taip. Nors ir nėra daug veiklos, nes viskas uždaryta, bet taip, prie šalies jau spėjau priprasti.

– Ką žinojote apie komandą ir miestą prieš pasirašydamas sutartį? Ar nebaugino tai, kad Prienai yra mažas miestelis, net ir žinant, kad šiuo metu visas pasaulis sukaustytas koronaviruso ir bet kur rasti kitos veiklos, nei krepšinis, yra sunku?

– Yra, kaip yra. Visi yra tokioje pat situacijoje. Negaliu skųstis, esu geroje komandoje. Prieš tai nežinojau daug apie Lietuvos čempionatą ar komandą, bet kai gavau pasiūlymą, ėmiau ieškoti informacijos. Apie brolius Ballus išgirdau tik iš kitų komandos žaidėjų.

Kai pradėjau ieškoti informacijos, svarbiausia man buvo čia laukiantys iššūkiai ir komandos, prieš kurias žaisime. Prienai turėjo ką pasiūlyti šiuo atžvilgiu – mes pretenduojame į atkrintamąsias ir mėginsime ten gerai pasirodyti.

– Kiek apsispręsti padėjo kitas „Betsafe-LKL“ belgas – „Šiauliuose“ rungtyniaujantis Andy Van Vlietas, jei teko su juo kalbėtis?

– Taip, kalbėjau su juo. Susimatėme ir rinktinėje, kai žaidėme Lietuvoje. Paklausiau, kaip jis jaučiasi. Jis sakė, kad čia yra patenkintas, gerai vertina lygą.

– Prieš jus Prienų komandos įžaidėjas buvo M. Wrightas, spėjęs tapti vienu geriausių lygos gynėjų. Kiek žinojote apie rolę, kurioje pakeisite išvykusį žaidėją, ar iškart tapo aišku, ko iš jūsų norės treneris?

– Nežinojau šio žaidėjo, tiesiog susikoncentravau į savo vaidmenį ir trenerio lūkesčius. Svarbiausia buvo krepšinio dalis – iššūkiai, treneris. Tuo ir parėmiau savo sprendimą.

– Kokie jūsų santykiai su treneriu M. Šerniumi? Ką jis nori, kad įneštumėte į aikštę ir kokius tikslus iškėlė jums ir visai komandai?

– Manau, aišku, ko jis iš manęs nori – tai buvimas lyderiu aikštėje, žaidimo organizavimas, taškų rinkimas, pastangos įtraukti komandos draugus, gera gynyba, kuri yra mūsų komandos stiprybė. Tiksliai žinau, ko jis iš manęs nori. Jis duoda man laisvės ir pasitikėjimo daryti tai, ką darau geriausiai.

– Kokią atmosferą radote komandos rūbinėje, kai pirmą kartą atėjote į treniruotę?

– Atmosfera buvo puiki. Vis dar turime tikslus, kurių siekiame, tai yra puiku. Esame lentelės viduryje, o komanda yra motyvuota. Esame 5-6 vietose, tai mums labai svarbu – reikia būti kuo aukščiau prieš atkrintamąsias.

– Jums greitai pavyko tapti vienu iš komandos lyderių. Kokia buvo pagrindinė to priežastis – lengvai perprantama trenerio sistema ar jūsų paties pasiekta sportinė forma?

– Susidėjo abu dalykai, į Prienus atvykau būdamas labai geros sportinės formos fizine ir taktine prasme. Nebuvo sunku adaptuotis prie to, ko iš manęs nori treneris. Treneris duodamas laisvę palengvina žaidimą mums visiems, nes turime daug ginklų – daug kas gali pataikyti ir užbaigti atakas. Pasitikime savimi, todėl žaisti tampa lengviau.

– Šiuo metu Prienų komanda kovoja dėl 5-osios vietos, tačiau kovoje dėl atkrintamųjų visas 5-10 vietose esančias ekipas skiria vos keli laimėjimai. Kokius žaidimo aspektus „CBet“ turi patobulinti, kad galėtų būti geroje pozicijoje prieš atkrintamąsias?

– Tobulėjame rungtynės po rungtynių, tą jaučiu nuo pat savo atvykimo. Visad galime geriau gintis, būti dar labiau komandiškesni, tai mums kol kas neblogai pavyksta, bet turime tai ir toliau tobulinti. Taip pat, kaip ir kovą dėl atšokusių kamuolių. Kartais neturime tokio ūgio, kaip kitos komandos, bet tiesiog turime atsitverti žmones, žaisti komandiškai ir susirinkti tuos kamuolius.

– Kaip apibūdintumėte krepšinio lygį ir stilių „Betsafe-LKL“ pirmenybėse po to, kai čia praleidote jau mėnesį? Kuo čia žaidžiamas krepšinis kitoks nuo lygų, kuriose žaidėte prieš tai?

– Tai tikrai kitoks žaidimas, bet dar nespėjau sužaisti prieš visas komandas. Stilius skiriasi, nes kai kurios komandos yra labai jaunos, o kitos labai senos. Priklauso, prieš kurias komandas žaidi, bet dažniausiai jos daro visko po truputį. Daug metikų, daug derinių – tai truputį specifinis ir kitoks žaidimas. Sutikčiau ir su tuo, kad žaidėjai čia turi didelį krepšinio IQ ir daug remiasi fizine jėga.

– Šiuo metu žaidžiate atkarpą prieš tris aukščiausiai turnyrinėje lentelėje esančias ekipas – „Lietkabelį“, „Rytą“ ir „Žalgirį“. Kiek laukėte šio iššūkio? Galbūt žaidimas prieš Europos turnyruose žaidžiančias ekipas gali tapti geru lygio patikrinimu ir jums pačiam?

– Tai – puikus testas. Kol kas laimėjome prieš varžovus, kuriuos privalėjome nugalėti, tai buvo labai svarbu. Po rungtynių su „Lietkabeliu“ dar turime du stiprius varžovus ir tai padės mums įsivertinti, kokie esame šiuo metu. Bet vėlgi – turime eiti į rungtynes su tuo pačiu mentalitetu. Kol kas demonstravome gerą žaidimą abiejose aikštės pusėse, tokį patį pasitikėjimą savimi ir energiją turime atsinešti ir į artėjančius mačus.

– Užaugote Belgijoje, kur krepšinis toli gražu nėra populiariausia sporto šaka. Kaip nusprendėte pasukti šiuo keliu?

– Pradėjau žaisti būdamas ketverių metų, labai anksti. Mane tai daryti skatino dėdė, jis buvo komandos treneris ir mane pas save priėmė. Visgi futbolas buvo populiariausia sporto šaka, todėl žaisti krepšinį buvo kažkiek neįprasta. Bet aš džiaugiuosi, kad pasirinkau krepšinį ir likau jame.

– Kurie NBA ar Europos krepšininkai buvo jūsų idealai krepšinio aikštelėje?

– Tai buvo Tony Parkeris, visad mėgdavau jo žaidimą, asmenybę. Taip pat mano dievukai buvo Michaelas Jordanas, Allenas Iversonas, Kobe Bryantas – šie trys vyrukai, visad žavėdavausi jais.

– Kiek jūsų užduotis aikštėje apsunkina tai, kad dažnai esate žemiausias žaidėjas? Ar dėl šios priežasties jums reikia įdėti žymiai daugiau darbo nei kitiems?

– Manau, kad yra atvirkščiai. Sunkiau yra žaidėjams, kurie žaidžia prieš mane, nes dažnai esu greitesnis, techniškesnis ar net stipresnis. Nematau šios situacijos taip, kad turėčiau pats įdėti daugiau darbo. Visad žaidžiu savo žaidimą, atsiduodu šimtu procentų, bet sunkiau tiems, kurie žaidžia prieš mane, jei nėra pratę žaisti prieš tokio ūgio žaidėją, kaip aš.

– Būdamas 18-os metų išvykote rungtyniauti į NCAA. Kas lėmė tokį sprendimą?

– Norėjau žaisti koledžų krepšinį, tai buvo viena mano svajonių. Kai buvau mažas, man patiko jį stebėti. Gavau galimybę žaisti labai gerame universitete ir ja pasinaudojau.

– Neseniai Beiloro uniersiteto „Bears“ komanda, kuriai atstovavote, laimėjo NCAA čempionatą, finale nukaudama iki tol niekieno nenugalėtą Gonzagos universiteto „Bulldogs“ ekipą. Ar stebėjote saviškių žaidimą? Koks buvo jausmas stebėti triumfuojančią savo buvusią komandą?

– Taip, žiūrėjau tas rungtynes, tai buvo labai ypatinga akimirka, nes esu žaidęs ir su kai kuriais dabartiniais komandos žaidėjais, nepasikeitė ir trenerių štabas. Buvo labai smagu, didžiuojuosi jais ir esu labai laimingas, ypač dėl trenerio. Jis atėjo į komandą, kai jį dar nebuvo gera, o dabar jis pasiekė aukščiausią tikslą – laimėjo NCAA. Jis yra puikus žmogus, to nusipelnė. Trenerių štabas taip pat atliko puikų darbą ruošiant žaidėjus. Jie dominavo nuo pat turnyro pradžios ir tikrai nusipelnė titulo.

Tikėjausi, kad jie nueis taip toli, nes gerai žaidė jau pernai. Per du metus pralaimėjo vos šešerias rungtynes. Jau pernai buvo puikūs, viskas sustojo dėl koronaviruso, bet šiemet jautė, kad vėl gali kovoti dėl titulo. Jei suprantate krepšinį, turėjote matyti, kad fiziškumo, talento lygiu jie buvo aukščiau visų kitų. Man tai vis dar nerealu, kad jie laimėjo, bet iš kitos pusės, tai manęs nenustebino.

– Po to NBA Vasaros lygoje žaidėte Dalaso „Mavericks“ ekipoje, vėliau G lygoje – Los Andželo „Clippers“ dukterinėje komandoje. Kaip apibūdintumėte šias patirtis? Ar vis dar turite svajonę kada nors žaisti NBA?

– Tai buvo nuostabios patirtys. Vasaros lygoje turėjau puikių rungtynių. Būti tarp NBA trenerių ir žaidėjų yra puiki patirtis. G lygoje irgi turėjau gerus metus, daug žaidžiau. Dėl to galėjau smarkiai patobulėti. Mano tikslas būnant Europoje yra vieną dieną žaisti Eurolygoje, bet esu atviras visoms galimybėms. Kol kas esu Prienuose, tuo džiaugiuosi ir stengiuosi iš to išspausti kiek įmanoma daugiau.

– Europinę karjerą pradėjote prieš dvejus metus,  tačiau „CBet“ jums tapo jau penktąja komanda čia. Kokia pagrindinė tokios dažnos komandų kaitos priežastis?

– COVID-19. Tai viską apsunkina. Pernai buvau Gran Kanarijoje, tada prasidėjo koronavirusas ir viskas ėmė keistis. Turėjau ieškotis naujos komandos. Šiemet komandos turėjo daug problemų su pinigais, rinkdami sudėtis. Visad bandau ieškoti sau geriausio sprendimo. Žinau, tai buvo neįtikėtini metai, bet per juos tapau geresnis žaidėjas ir profesionalas.

Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
"Žalgiris" ketvirtfinalio starte sulaukė pasvaliečių pasipriešinimo
"Žalgiris" ketvirtfinalio starte sulaukė pasvaliečių pasipriešinimo
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) be staigmenų startavo dar viena ketvirtfinalio serija, kurioje susitiko lyderiai ir aštuntą vietą užėmę krepšininkai.Kauno
M.Brownas: apie "Žalgirio" treniravimą, garsiąją Collinso frazę bei kita
M.Brownas: apie "Žalgirio" treniravimą, garsiąją Collinso frazę bei kita
Marcuso Browno tritaškius, kurie plėšydavo Kauno „Žalgirio“ varžovų krepšį, prisimena kiekvienas vyresnis krepšinio gerbėjas. Rungtyniauti į Lietuvą prieš
LKL atkrintamųjų starte – "Juventus" pergalė
LKL atkrintamųjų starte – "Juventus" pergalė
Trečiadienio vakarą Utenoje prasidėjo „Betsafe-LKL“ čempionato atkrintamųjų varžybų kovos.Pirmoji ketvirtfinalio kova įvyko tarp 4-tąją vietą reguliariajame sezone užėmusios Utenos
Traumą patyręs Digbeu atsisveikino su Prienų klubu
Traumą patyręs Digbeu atsisveikino su Prienų klubu
Prienų „CBet“ komanda lemiamas „Betsafe–LKL“ čempionato kovas pasitinka išretėjusiomis pajėgomis. Klubas atsisveikino su 19 metų 199 cm ūgio prancūzu talentu Tomu
Krepšinis karo fone: pasigirdus raketų aliarmui žaidėjai krito ant parketo
Krepšinis karo fone: pasigirdus raketų aliarmui žaidėjai krito ant parketo
Palestiniečių kovotojų ir Izraelio kariuomenės konflikto fone antradienį šalies antros lygos atkrintamųjų etapo rungtynės tarp Rananos ir Leo Motzkino „Maccabi“ klubų buvo nutrauktos,
Dėl koronaviruso atvejo atidedamas "Šiaulių" ir "Ryto" ketvirtfinalio startas
Dėl koronaviruso atvejo atidedamas "Šiaulių" ir "Ryto" ketvirtfinalio startas
„Šiaulių“ ir Vilniaus „Ryto“ ketvirtfinalio serija prasidės vėliau nei planuota. Vienam iš šiauliečių žaidėjų pajutus simptomus, komandoje skubiai buvo
Urbonas prieš atkrintamųjų startą: noriu atsikąsti pyrago ir patekti į geriausiųjų ketvertą
Urbonas prieš atkrintamųjų startą: noriu atsikąsti pyrago ir patekti į geriausiųjų ketvertą
Trečiadienio vakarą „Betsafe-LKL“ čempionate prasideda lemiama sezono stadija – atkrintamųjų etapas. Pirmieji į kovą stoja ketvirtąją ir penktąją vietas užėmę klubai Utenos
Pergalingame mače – Sabonio trigubas dublis ir naujas karjeros rekordas
Pergalingame mače – Sabonio trigubas dublis ir naujas karjeros rekordas
NBA čempionate antradienį naktį Indianos „Pacers“ (33/36) namų arenoje 103:94 (26:33, 25:29, 24:13, 28:19) pranoko Filadelfijos „76ers“ krepšininkus (47/22) bei užsitikrino
Beveik pusę rungtynių žaidęs Sirvydis šaudė pro šalį, Brazdeikis nesulaikė Antetokounmpo
Beveik pusę rungtynių žaidęs Sirvydis šaudė pro šalį, Brazdeikis nesulaikė Antetokounmpo
Antradienį naktį Detroito „Pistons“ (20/50) namuose 100:119 (20:30, 20:32, 25:24, 35:33) nusileido Minesotos „Timberwolves“ krepšininkams (22/47).Deividas Sirvydis turėjo
Valančiūną sustabdė nugaros skausmai, Dončičius skandino savo komandą
Valančiūną sustabdė nugaros skausmai, Dončičius skandino savo komandą
Jonas Valančiūnas antradienį naktį praleido Memfio „Grizzlies“ (36/33) rungtynes, o jo atstovaujama komanda 133:104 (28:27, 32:30, 36:25, 37:22) pranoko Dalaso „Mavericks“ (40/29)
"Zenit" ketvirtfinalį pradėjo sutriuškindamas Žukausko vedamus Maksvyčio auklėtinius
"Zenit" ketvirtfinalį pradėjo sutriuškindamas Žukausko vedamus Maksvyčio auklėtinius
Nuostolių prieš VTB Vieningosios lygos atkrintamąsias varžybas patyręs lietuviškasis Permės "Parma" klubas nepasipriešino vienai pajėgiausių Eurolygos komandų.Kazio
Žalgiriečių pamėgta erdvė šalia "Žalgirio" arenos – sugrįžta
Žalgiriečių pamėgta erdvė šalia "Žalgirio" arenos – sugrįžta
Laisvėjantys pandemijos suvaržymai suteikia viltį, jog vasarą renginių išsiilgę žmonės vėl galės paįvairinti savo laisvalaikį. Tokią galimybę saugiai ir džiaugsmingai leisti laiką
Petrauskas prieš ketvirtfinalį: "Žalgiryje" gali rasti silpną vietą, bet ar sugebėsi ja pasinaudoti?
Petrauskas prieš ketvirtfinalį: "Žalgiryje" gali rasti silpną vietą, bet ar sugebėsi ja pasinaudoti?
Pasvalio „Pieno žvaigždės“ Betsafe-LKL pirmenybių reguliarųjį sezoną užbaigė 8-oje vietoje ir atkrintamosiose susitiks su Kauno „Žalgiriu“.Šį sezoną Lietuvos
Jogėlos skrydis virš varžovų krepšio – LKL savaitės epizodas
Jogėlos skrydis virš varžovų krepšio – LKL savaitės epizodas
Pasibaigus „Betsafe-LKL“ čempionato reguliariajam sezonui, LKL.lt sirgaliams pristato gražiausių savaitės momentų penketukąRinkinį pradeda epizodas iš pergalingų Kėdainių „Nevėžio-Optibet“
Karjeros rekordą pakartojęs Sabonis sužibėjo nebūdingu stiliumi
Karjeros rekordą pakartojęs Sabonis sužibėjo nebūdingu stiliumi
Sirgalių ir ekspertų priekaištų dėl gynybos anapus Atlanto neretai sulaukiantis Domantas Sabonis svarbiose NBA rungtynėse su Klivlando „Cavaliers“ (21/48) užtvėrė Indianos „Pacers“
Prasideda LKL atkrintamųjų varžybų etapas (tvarkaraštis)
Prasideda LKL atkrintamųjų varžybų etapas (tvarkaraštis)
2020-2021 m. „Betsafe-LKL“ čempionato reguliarusis sezonas baigėsi. Aštuoni stipriausi šalies klubai pasitinka lemiamą laikotarpį – atkrintamųjų etapą. Jau aiškios
Įvairiapusiškas Valančiūnas padėjo "Grizzlies" užsitikrinti ilgesnį sezoną
Įvairiapusiškas Valančiūnas padėjo "Grizzlies" užsitikrinti ilgesnį sezoną
Jei Domantas Sabonis praėjusią naktį pakartojo savo karjeros NBA blokų rekordą, Jonas Valančiūnas toje pačioje statistikos grafoje fiksavo geriausią šio sezono asmeninį rezultatą.Memfio
Paskutinių sekundžių šūviai: Westbrookas pagelbėjo "Pacers", "Grizzlies" Curry paslaugos nesulaukė
Paskutinių sekundžių šūviai: Westbrookas pagelbėjo "Pacers", "Grizzlies" Curry paslaugos nesulaukė
Stephenas Curry pataikė pergalingus metimus į NBA lyderių krepšį, tuo metu ilgai medžiotą rekordą pagaliau pagerinusio Russello Westbrooko ranka lemiamu metu sudrebėjo.„Golden State
Žibėnas gynė Goudelocką, Čanakas džiaugėsi "Eurocup" lygio žaidimu (ketvirtfinalio poros)
Žibėnas gynė Goudelocką, Čanakas džiaugėsi "Eurocup" lygio žaidimu (ketvirtfinalio poros)
Pirmadienį paskutinėje „Betsafe-LKL“ reguliariojo čempionato akistatoje Panevėžyje „Lietkabelis“ (23/13) namuose 85:79 (27:17, 17:25, 20:22, 21:15) nugalėjo Vilniaus „Rytą“
"Lietkabelis" patiesė "Rytą" ir iškovojo trečią vietą reguliariajame sezone
"Lietkabelis" patiesė "Rytą" ir iškovojo trečią vietą reguliariajame sezone
Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) reguliarusis sezonas pasiekė finišą ir čia įvyko daug reikšmės turnyro lentelei turėjusi dvikova.Joje Panevėžio „Lietkabelis“
Grigonio vedamas "Žalgiris" pergalingai baigė reguliarųjį sezoną
Grigonio vedamas "Žalgiris" pergalingai baigė reguliarųjį sezoną
Pirmadienį Prienuose vykusiose rungtynėse, svečiai iš Kauno iškovojo 33-čiąją pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate.Martino Schillerio vadovaujami Kauno „Žalgirio“
Įspūdingo Lukauskio rekordo mače "Šiauliai" dramatiškai patiesė kėdainiečius
Įspūdingo Lukauskio rekordo mače "Šiauliai" dramatiškai patiesė kėdainiečius
Mindaugui Lukauskiui šis 2020-2021 m. „Betsafe-LKL“ sezonas yra ypatingas. Paskutinėse reguliariojo sezono rungtynėse 41 metų krepšininkas tapo rezultatyviausiu visų laikų
Lukauskis tapo visų laikų rezultatyviausiu LKL žaidėju
Lukauskis tapo visų laikų rezultatyviausiu LKL žaidėju
Pirmadienį „Betsafe-LKL“ rungtynėse tarp Kėdainių „Nevežio-Optibet“ ir „Šiaulių“ krito ilgai gyvavęs rekordas. Į pirmąją vietą pagal per
Su metais vis geresnis: Kalnietis tapo VTB Vieningosios lygos sezono MVP
Su metais vis geresnis: Kalnietis tapo VTB Vieningosios lygos sezono MVP
Krasnodaro „Lokomotiv“ įžaidėjas 34 metų Mantas Kalnietis paskelbtas VTB lygos naudingiausiu 2020-2021 metų reguliariojo sezono žaidėju (MVP).Lietuvos rinktinės įžaidėjas VTB lygoje
Lauvergne svajonių penkete – bičiulis Leo bei ne toks jau blogas žaidėjas Jokičius
Lauvergne svajonių penkete – bičiulis Leo bei ne toks jau blogas žaidėjas Jokičius
Kauno „Žalgirio“ komandos vidurio puolėjas Joffrey Lauvergne, per savo karjerą gynęs nė vieno galingo klubo garbę, pasidalijo savo svajonių žaidėjų penketu „Žalgiris TV“
Praneštos nedžiugios žinios dėl LeBrono sveikatos
Praneštos nedžiugios žinios dėl LeBrono sveikatos
Garsus ESPN analitikas Adrianas Wojnarowskis paviešino naują informaciją apie traumą tebesigydančio Los Andželo "Lakers" lyderio bei NBA lygos supežvaigždės LeBrono Jameso būklę."Lakers"
Varžovui į paslėpsnius trenkęs Dončičius išvytas iš aikštės (Sirvydis ir Brazdeikis sužaidė skirtingai)
Varžovui į paslėpsnius trenkęs Dončičius išvytas iš aikštės (Sirvydis ir Brazdeikis sužaidė skirtingai)
Už smūgį žemiau juostos Collinui Sextonui Dalaso „Mavericks“ žvaigždė Luka Dončičius sekmadienį savo pasirodymą Klivlande baigė dar trečiojo kėlinio pradžioje, tačiau ir be
"Raptors" treneris prisiminė apie žūklę su Valančiūnu Lietuvoje
"Raptors" treneris prisiminė apie žūklę su Valančiūnu Lietuvoje
Šiąnakt Jono Valančiūno atstovaujamas Memfio "Grizzlies" klubas išvykoje 109:99 įveikė Toronto "Raptors" ir priartėjo prie NBA lygos atkrintamųjų varžybų."Grizlius"

Vartotojo meniu
Diskusijos
NBA 2014-2015 (1022) 01.08 18:51
Krepšinio torentai (155) 09.09 19:51
EuroBasket 2015 (56) 01.09 07:15
Nauja Eurobasket.lt versija (755) 11.17 15:45
Apie
Draugaukime