Puikus buvusio "Šiaulių" legionieriaus žaidimas pergalės iš A.Kulbokos klubo neatėmė

Pirmą pergalę atnaujintame Ispanijos ACB krepšinio lygos čempionate iškovojo Arnoldo Kulbokos atstovaujama Bilbao "Retabet" (1/2) komanda.

Ji A grupėje 78:70 (20:15, 13:17, 28:20, 17:18) nugalėjo Tenerifės "Iberostar" (0/3) ekipą, kurioje puikiu žaidimu pasižymėjo buvęs "Šiaulių" klubo legionierius Nickas Zeisloftas, o blankiu - buvęs žalgirietis Aaronas White'as.

A.Kulboka, kaip ir praėjusiuose susitikimuose, komandai padėti negali dėl traumos.

Nugalėtojus į pergalę vedė veteranas Rafa Martinezas bei Jonathanas Rousselle'as, kurių sąskaitose po 13 taškų.

Pralaimėjusių gretose pirmuoju smuiku griežė N.Zeisloftas surinkęs 22 taškus (6/10 trit.), jam geriausiai talkino Giorgis Shemadinis įmetęs 13 taškų.

Vos 12 minučių ant parketo praleidęs A.White'as nesurinko nei taško bei mačą baigė su -1 naudingumo balu.

Kulbokos ekipa patyrė pirmą nesėkmę NBA G lygoje
Arnoldas Kulboka šį kartą naudingu žaidimu nepasižymėjo, o jo atstovaujama komanda patyrė pirmą nesėkmę NBA dukterinėje G lygoje.Grinsboro "Swarm" (2-1) namie 111:124 (27:25,
Jameso vedamas "Monaco" išsivežė pergalę iš Miuncheno
Antradienį namuose Kauno "Žalgirį" įveikusi Miuncheno "Bayern" (8/11) dvigubos Eurolygos savaitės vien laimėjimais paženklinti nesugebėjo.Bavarai namie 78:83 (18:19, 17:21,
Dublį surinkęs Kulboka atvedė savo komandą į pergalę NBA G lygoje
Dvigubą dublį surinkęs Arnoldas Kulboka atvedė savo komandą į pergalę NBA dukterinės G lygos mače.Grinsboro "Swarm" (2-0) išvykoje 111:103 (28:25, 28:27, 14:28, 31:23) įveikė
Masiulis ir Goudelockas vedė į pergalę prieš "Lietkabelio" varžovus
Pergalę Ispanijos pirmenybėse iškovojo solidžiai pasirodžiusio Gyčio Masiulio atstovaujamas Bilbao "Surne" (6-9) klubas.Baskai savo gerbėjų akivaizdoje po atkaklios kovos 74:71
Naudingai žaidusio Kulbokos tritaškiai tikslo nepasiekė
Pirmąją pergalę šiemet NBA dukterinėje G lygoje iškovojo Arnoldo Kulbokos atstovaujama komanda.Grinsboro "Swarm" (1-0) svečiuose 119:114 (27:31, 34:29, 25:25, 33:29) palaužė
Brazdeikio klubas krito per pratęsimą, Kulbokos ekipą sutriuškino "Suns" (rezultatai)
Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) lygoje Igno Brazdeikio atstovaujama Orlando „Magic“ (7-30) svečiuose išleido pergalę iš rankų ir krito po pratęsimo prieš
Pratęsimo drama Belgrade baigėsi be Gudaičio žaidusios "Zenit" pergale
Dramatišką pergalę per pratęsimą Eurolygoje iškovojo be Artūro Gudaičio žaidusi Sankt Peterburgo "Zenit" (12/6) komanda.Rusijos ekipa išvykoje 80:76
Universalus Sabonis sužavėjo dėjimu, tačiau pergale džiaugsi siautėjęs Ballas
NBA čempionate trečiadienį naktį Indianos „Pacers“ (14/21) namuose 108:116 (27:34, 30:37, 25:19, 26:26) nusileido Šarlotės „Hornets“ (19/17) ekipai.Domantas Sabonis
Šarlotėje – ant suolo likęs Kulboka ir į nokdauną pasiųsta žiūrovė; Finikse – šūvis paskutinę sekundę
Arnoldas Kulboka buvo registruotas Šarlotės „Hornets“ (18/17) rungtynėms NBA lygoje, bet nuo atsarginių suolo nepakilo, o jo komandos draugai namuose 123:99 (33:29, 31:21, 32:20,
Prasidėjo NBA "Visų žvaigždžių" rungtynių dalyvių rinkimai: balsų laukia ir keturi lietuviai
Prasidėjus šventiniam periodui NBA lyga pranešė apie „Visų žvaigždžių“ rungtynių dalyvių rinkimų startą.Balsavimas tęsis iki sausio 22 dienos. Jo metu krepšinio
Tritaškiais prapliupusiems Sirvydžiui ir Kulbokai teks pailsėti – stabdomas G lygos čempionatas
Nacionalinė krepšinio asociacija (NBA) dėl COVID-19 protrūkio nutarė sustabdyti dukterinės G lygos čempionato kovas.Po Las Vegase vykusio Žiemos turnyro reguliarusis sezonas turėjo būti
"Fenerbahče" pergalių serija nutrūko Vilerbane
Keturių iš eilės Stambulo "Fenerbahče" (7/10) pergalių serija Eurolygoje nutrūko Prancūzijoje.Sašos Djordjevičiaus auklėtiniai svečiuose po dramatiškos kovos 82:84
Amžinų varžovų akistatoje - subyrėjęs "Pao" ir "Olympiacos" triumfas
Septynioliktojo Eurolygos reguliaraus sezono turo rugtynėse ginklais žvangino du amžini varžovai - Atėnų "Panathinaikos" (4/13) ir Pirėjo "Olympiacos" (12/5).Graikijos grandų
Kulboka G lygoje vėl šaudė iš toli
Arnoldas Kulboka vėl pasižymėjo tolimais metimais, tačiau jo atstovaujama komanda patyrė nesėkmę NBA dukterinėje G lygoje.Grinsboro "Swarm" svečiuose po permainingos kovos 101:113 (34:22,
Kulbokos rekordai nukalė jo komandai pergalę G lygoje
Įspūdingai pasirodęs bei asmeninius rekordus gerinęs Arnoldas Kulboka atvedė savo atstovaujamą komandą į pergalę NBA dukterinėje G lygoje.Grinsboro "Swarm" Las Vegase vykstančiame
Masiulis svariai prisidėjo prie Bilbao komandos išėjimo iš rizikos zonos
Nedfažną pergalę Ispanijos pirmenybėse iškovojo Gyčio Masiulio atstovaujama Bilbao "Surne" (5-9) komanda.Alexo Mumbru auklėtiniai namie užtikrintai 95:80 (24:13, 31:20, 23:16, 17:31)
NBA debiutavęs Kulboka grįžo į G lygą, kur pasižymėjo akrobatiniu metimu
Kaip jau rašėme, Arnoldas Kulboka debiutavo Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rungtynėse, tačiau jokiose statistikos kategorijose per nepilnas 3 minutes nepasižymėjo.Šarlotės
Kulboka debiutavo NBA, jo komanda iškovojo dramatišką pergalę
Arnoldas Kulboka debiutavo Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) lygoje, o jo komanda iškovojo dramatišką pergalę.Šarlotės "Hornets" (15-13) po itin atkaklios
"Panathinaikos" kapstosi iš Eurolygos dugno
Atėnų "Panathinaikos" (4/10) iškovojo ketvirtąją pergalę Eurolygos reguliariajame sezone ir vėl paliko Kauno "Žalgirį" tūnoti turnyrinės lentelės apačioje.Graikijos
Lemiamame ketvirtyje subyrėjusi "Maccabi" pratęsė pralaimėjimų seriją
Nesėkmių ruožo Eurolygoje nepavyko nutraukti Tel Avivo "Maccabi" (7/7) klubui, kuris po truputį turnyrinėje lentelėje slenka žemyn.Žydai namuose palaikomi daugiau nei 10 tūkstančių
Trijulės vedama "Bayern" patiesė Eurolygos čempionus
Gražią pergalę Eurolygos reguliaraus sezono keturioliktajame ture pasiekė Miuncheno "Bayern" (7/7) komanda.Bavarai namuose po puikaus ketvirtojo kėlinio 83:71 (27:23, 17:15, 22:26, 17:7)
NBA G lygoje – rekordinis Kulbokos pasirodymas
Šarlotės „Hornets“ klubui priklausantis Arnoldas Kulboka surengė įsimintiną pasirodymą NBA G lygoje, o jo atstovaujama „Greensboro Swarm“ (2 pergalės/8 pralaimėjimai)
"Crvena Zvezda" pavyzdingai supančiojo "Zenit" su blankiai žaidusiais lietuviais
Kiek netikėtą pergalę Eurolygoje pasiekė puikią gynybą pademonstravusi Belgrado "Crvena Zvezda" (5-8) komanda.Serbijos grandai svečiuose supančioję Sankt Peterburgo "Zenit"
NCAA – įspūdingas Marčiulionio dėjimas, G lygoje – Kulbokos ekipos drama su dviem pratęsimais
NCAA čempionate Augusto Marčiulionio atstovaujama „Saint Mary's“ (8/1) namų arenoje 60:58 (16:20, 44:38) pranoko Jutos „Aggies“ (6/2) universiteto komandą. Nugalėtojams
Siautęs Jamesas neišgelbėjo: "Fenerbahče" pavyko nutraukti nesėkmių seriją
Kol kas tarp Eurolygos autsaiderių tūnanti Stambulo "Fenerbahče" (4/9) ekipa nutraukė keturių nesėkmių iš eilės seriją.Sašos Djordjevičiaus auklėtiniai namuose 96:86
Skambiai pristatytas Prienų naujokas palieka Lietuvą: karjerą tęs Ispanijoje
Bilbao „Basket“ klubas praneša, jog komandą papildė vos prieš dvi savaites prie Prienų „Labas GAS“ ekipos prisijungęs Stefanas Peno.Lapkričio 17-ą Prienų ekipa
Kulboka ir Sirvydis svilino tinklelius NBA G lygoje
Į pergalingą greitkelį NBA G lygoje ir toliau nepavyksta prasimušti Grinsboro „Swarm“ (1/7) ekipai su Arnoldu Kulboka.Lietuvio atstovaujamas klubas išvykoje 98:104 (25:22,
Prieš kovą su "Žalgiriu" - puikus Jokubaičio pasirodymas
Užtikrintą pergalę Ispanijos ACB krepšinio lygoje iškovojo Šarūno Jasikevičiaus treniruojama Barselonos "Barcelona" (10/1) komanda su puikiai pasirodžiusiu Roku Jokubaičiu.Katalonai