Puikus K.Walkerio pasirodymas neišgelbėjo "Celtics" mūšyje su lydere "Bucks" (rezultatai)

Autorius: Krepšinis.lt.

Absoliuti NBA čempionato lyderė Milvokio „Bucks“ (37/6) namuose 128:123 (36:20, 40:38, 30:29, 22:36) pranoko Bostono „Celtics“ ekipą (27/13) ir pasiekė penktą pergalę paeiliui.

Nugalėtojų gretose arti trigubo dublio liko praėjusio sezono MVP, graikas Giannis Antetokounmpo – pelnė 32 taškus (11/17 dvit., 0/5 trit., 10/20 baud.), atkovojo 17 kamuolių bei atliko 7 rezultatyvius perdavimus, rašo Krepšinis.lt.

Jam sėkmingai talkino Khrisas Middletonas – 23 taškai, bei Donte DiVincenzo – 19 taškų.

„Bucks“ iš žaidimo pataikė 7 metimus iš pirmų 10-ies, įskaitant 5 tritaškius ir užtikrintai laimėjo pirmą kėlinį (36:20). Šeimininkai antrame ketvirtyje tik tolo nuo „Celtics“ ir vienu metu ekipas skyrė 25 taškai (53:28), įpusėjus mačui „Bucks“ pirmavo 76:58.

Trečiame ketvirtyje „Celtics“ po K. Walkerio baudų metimų pavyko sumažinti deficitą iki vienženklio (83:74), o po Marcuso Smarto tritaškio ekipas skyrė tik 6 taškai (87:81).

Sėkmingiau trečio kėlinio pabaigą sužaidę šeimininkai prieš lemiamą ketvirtį vėl solidžiau atitrūko – 106:87.

„Celtics“ ketvirtame kėlinyje pavyko vėl deficitą apkarpyti iki vienženklio (110:101, likus 2 min. 125:116), bet šeimininkai išsaugojo pranašumą ir pasiekė 37 pergalę sezone.

Pralaimėjusiųjų gretose išsiskyrė Kemba Walkeris: atakuojantis gynėjas pelnė 40 taškų (10/12 dvit. iš žaidimo, 4/11 trit., 8/9 baudos) bei atkovojo 11 kamuolių.

Vienvaldė Rytų konferencijos lyderė lygoje turi geriausią pergalių ir pralaimėjimų santykį (37/6), „Celtics“ – Rytuose trečia (27/13).

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 32, Khris Middleton 23, Donte DiVincenzo 19, Brookas Lopezas 16.

„Celtics“: Kemba Walkeris 40, Marcusas Smartas 24, Jaysonas Tatumas 17, Daniel Theis 12.

Asmeninį rezultatyvumo rekordą pasiekė Brandonas Ingramas, pelnęs 49 taškus, o jo atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ po pratęsimo šventė pergalę 138:132 (25:28, 31:21, 31:42, 35:31, 16:10) prieš Jutos „Jazz“ (28/13).

Ketvirto kėlinio pabaigoje paskutinė ataka priklausė šeimininkams, kurie atsiliko 120:121. Likus 0,2 sek. B. Ingramas pataikė sudėtingą dvitaškį ir atrodė, kad šeimininkai netrukus galės švęsti pergalę.

Po minutės pertraukėlės „Jazz“ kamuolį išsimetė „Pelicans“ aikštės pusėje, čia kovoje po krepšiu arbitrai įžvelgė Jaxsono Hayeso pražangą prieš Rudy Gobertą. Prancūzas prametė pirmą baudą, tačiau pataikęs antrą išplėšė pratęsimą.

Papildomas 5 minutes sėkmingiau sužaidę šeimininkai iškovojo dramatišką pergalę.

„Pelikanai“ nutraukė „Jazz“ 10-ies pergalių seriją.

Naujojo Orleano klube kitą trečiadienį planuojamas praėjusių metų pirmo NBA šaukimo Ziono Williamso debiutas.

„Pelicans“ (16/26): Brandon Ingram 49 (15/25 iš žaidimo, 3/8 trit., 16/20 baud.), Derrick Favors 21, Etwaunas Moore 16, Nickeil Alexander-Walker 12 taškų.

„Jazz“ (28/13): Donovanas Mitchellas 46 (16/34 iš žaidimo, 7/15 trit., 7/7 baud.), Bojanas Bogdanovičius 26, Rudy Gobertas 17 taškų.

Kiti rezultatai:

Los Andželo „Clippers“ (29/13) – Orlando „Magic“ (20/22) 122:95 (34:26, 33:22, 24:28, 31:19)

Niujorko „Knicks“ (11/31) – Finikso „Suns“ (17/24) 98:121 (32:25, 20:33, 27:32, 19:31)

Ouklando „Golden State Warriors“ (9/33) – Denverio „Nuggets“ (28/12) 131:134 (34:19, 28:26, 23:28, 28:40, 18:21)

Karjeros rekordą pakartojęs Sabonis sužibėjo nebūdingu stiliumi
Sirgalių ir ekspertų priekaištų dėl gynybos anapus Atlanto neretai sulaukiantis Domantas Sabonis svarbiose NBA rungtynėse su Klivlando „Cavaliers“ (21/48) užtvėrė Indianos „Pacers“
Įvairiapusiškas Valančiūnas padėjo "Grizzlies" užsitikrinti ilgesnį sezoną
Jei Domantas Sabonis praėjusią naktį pakartojo savo karjeros NBA blokų rekordą, Jonas Valančiūnas toje pačioje statistikos grafoje fiksavo geriausią šio sezono asmeninį rezultatą.Memfio
Paskutinių sekundžių šūviai: Westbrookas pagelbėjo "Pacers", "Grizzlies" Curry paslaugos nesulaukė
Stephenas Curry pataikė pergalingus metimus į NBA lyderių krepšį, tuo metu ilgai medžiotą rekordą pagaliau pagerinusio Russello Westbrooko ranka lemiamu metu sudrebėjo.„Golden State
Žibėnas gynė Goudelocką, Čanakas džiaugėsi "Eurocup" lygio žaidimu (ketvirtfinalio poros)
Pirmadienį paskutinėje „Betsafe-LKL“ reguliariojo čempionato akistatoje Panevėžyje „Lietkabelis“ (23/13) namuose 85:79 (27:17, 17:25, 20:22, 21:15) nugalėjo Vilniaus „Rytą“
Su metais vis geresnis: Kalnietis tapo VTB Vieningosios lygos sezono MVP
Krasnodaro „Lokomotiv“ įžaidėjas 34 metų Mantas Kalnietis paskelbtas VTB lygos naudingiausiu 2020-2021 metų reguliariojo sezono žaidėju (MVP).Lietuvos rinktinės įžaidėjas VTB lygoje
Lauvergne svajonių penkete – bičiulis Leo bei ne toks jau blogas žaidėjas Jokičius
Kauno „Žalgirio“ komandos vidurio puolėjas Joffrey Lauvergne, per savo karjerą gynęs nė vieno galingo klubo garbę, pasidalijo savo svajonių žaidėjų penketu „Žalgiris TV“
Praneštos nedžiugios žinios dėl LeBrono sveikatos
Garsus ESPN analitikas Adrianas Wojnarowskis paviešino naują informaciją apie traumą tebesigydančio Los Andželo "Lakers" lyderio bei NBA lygos supežvaigždės LeBrono Jameso būklę."Lakers"
Varžovui į paslėpsnius trenkęs Dončičius išvytas iš aikštės (Sirvydis ir Brazdeikis sužaidė skirtingai)
Už smūgį žemiau juostos Collinui Sextonui Dalaso „Mavericks“ žvaigždė Luka Dončičius sekmadienį savo pasirodymą Klivlande baigė dar trečiojo kėlinio pradžioje, tačiau ir be
"Raptors" treneris prisiminė apie žūklę su Valančiūnu Lietuvoje
Šiąnakt Jono Valančiūno atstovaujamas Memfio "Grizzlies" klubas išvykoje 109:99 įveikė Toronto "Raptors" ir priartėjo prie NBA lygos atkrintamųjų varžybų."Grizlius"
Nustebinęs Sirvydis suspurdėjo NBA – šaudė tritaškius, graibstė kamuolius ir žadino komandą
Naktį iš šeštadienio į sekmadienį NBA lygoje suspurdėjo ir trečiasis lietuvis – Deividas Sirvydis.20-metis snaiperis gavo kaip niekada daug progos pasireikšti ir
Westbrooko lemiamas blokas – gražiausias NBA nakties momentas
Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariajam sezonui artėjant į pabaigą šeštadienį įvyko septyni susitikimai.Lyga pristatė gegužės 8 dieną sužaistų rungtynių
Sabonio trigubą dublį užgožė 50 Bealo taškų ir Robertsono rekordą pavijęs Westbrookas
Skaudžią nesėkmę NBA pirmenybėse patyrė Indianos „Pacers“ (31/36) krepšininkai, kurie savo arenoje 132:133 (32:33, 30:30, 39:29, 23:32; 8:9) po pratęsimo neatsilaikė prieš
Valančiūnas dominavo prieš buvusį savo klubą ir priartino "Grizlius" prie aštuoneto
Svarbią pergalę NBA reguliariojo sezono finišo tiesiojoje pasiekė Memfio „Grizzlies“ (34/33) krepšininkai su Jonu Valančiūnu.„Grizliai“ triumfavo Tampoje, Floridoje,
Veikė Kaune, veikia ir Katalonijoje: ar Šaro sistema atneš "Barcai" ilgai lauktą Eurolygos titulą?
Tai, ką ilgus šešerius metus bandė atlikti, bet vis nesėkmingai Georgios Bartzokas, Sito Alonso ir Svetislavas Pešičius, jau pirmuoju spragtelėjimu pavyko padaryti Šarūnui
CSKA strategas Itoudis: nesakau "ne" NBA lygai
Maskvos CSKA vyriausiasis treneris Dimitris Itoudis papasakojo, ar svarsto galimybę padirbėti Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA)."NBA – pajėgiausia lyga. Man pasisekė, kad
Dar vieno šanso sulaukęs Brazdeikis NBA lygoje gerino asmeninius rekordus
NBA čempionate Ignas Brazdeikis pagerino kelis asmeninius karjeros rekordus, tačiau jo atstovaujama Orlando „Magic“ (21 pergalė/46 pralaimėjimai) 112:122 (31:26, 31:34, 27:34, 23:28) nusileido
"Jazz" lyderis užtemdė NBA žvaigždę, čempionai grimzta į dugną
NBA čempionate įspūdingas rungtynes sužaidė karjeros rezultatyvumo rekordą pagerinęs kroatas Bojanas Bogdanovičius, o jo atstovaujama „Utah Jazz“ (49 pergalės/18 pralaimėjimų) 127:120
"Juventus" puolimo mašinos nesustabdė ir prieniškiai
Penktadienio vakarą Prienuose vykusiose rungtynėse, svečiai iš Utenos, iškovojo 23-čiąją pergalę šio sezono „Betsafe-LKL“ čempionate.Žydrūno Urbono vadovaujami
Dramoje dėl 6 vietos - du pratęsimai ir "Neptūno" pergalė
Nors ketvirtame kėlinyje atrodė, kad „Šiauliai“ (12/23) yra arti pergalės, prireikė net dviejų pratęsimų ir Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) rungtynėse
"Žalgiris" neturėjo vargo Pasvalyje
Kauno „Žalgirio“ krepšininkai iki 11 pratęsė pergalių seriją „Betsafe–LKL“ čempionate. Žalgiriečiai išvykoje nugalėjo Pasvalio „Pieno žvaigždžių“
"Neptūno" krepšininkai rinko prasčiausią komandos vairuotoją ir didžiausią pedantą
LKL TV rubrikoje „Minutės pertraukėlė“ įvardinti labiausiai pagal tam tikrus kriterijus išsiskiriančius komandos žaidėjus mėgino Klaipėdos „Neptūno“ atstovai –
Svarbius ramsčius taupęs "Rytas" sugadino nuotaiką "Dzūkijai"
Vilniaus „Rytas“ (27/7) tęsia užtikrintą finišą „Betsafe-LKL“ reguliariajame sezone. Sostinės klubas namuose 92:79 (24:17, 15:24, 24:16, 29:22) nugalėjo Alytaus
Th.Walkupo tritaškis išgelbėjo "Žalgirį" nuo pralaimėjimo "Lietkabeliui"
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) Kauno „Žalgiriui“ (31/3) šis mačas nereiškė nieko, o Panevėžio „Lietkabeliui“ (21/13) reiškė
Staiga pakrikusi Messinos kariauna žaidė su ugnimi, bet pasiekė finalo ketvertą
Milano „Olimpia“ pergalingai užbaigė Eurolygos ketvirtfinalį ir laimėjo seriją prieš Miuncheno „Bayern“ 3-2, bet nuo savo trenerio Ettore Messinos gaus pylos dėl nesuvokiamų
Jasikevičiaus atokvėpis: "Barca" surakino "Zenit" puolimą ir laimėjo seriją
Per kančias – į žvaigždes. Tokiu maršrutu Eurolygos ketvirtfinalio seriją įveikė favoritė „Barcelona“, lemiamose penktosiose rungtynėse nepalikusi vilčių Sankt Peterburgo
Echodo rekordas padėjo nutraukti pergalingą "Neptūno" seriją
Klaipėdos „Neptūnui“ (13/22) buvo labai reikalinga pergalė, norint dar pakilti „Betsafe-LKL“ turnyro lentelėje, bet jos pasiekti nepavyko.Vilniuje Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai
"Dzūkija" toliau kabinasi į atkrintamąsias
Itin svarbią pergalę prieš tiesioginius varžovus dėl patekimo į atkrintamąsias antradienį „Betsafe-LKL“ čempionate iškovojo Alytaus „Dzūkija“ (11/23).Nikola
Sezono rezultatyvumo rekordą pagerinusi "Juventus" nugalėjo "Šiaulius"
Utenos „Juventus“ (22-13) ekipa išsaugojo šansus iškovoti trečiąją vietą „Betsafe-LKL“ reguliariajame sezone.Žydrūno Urbono auklėtiniai