Rezultatyviausiai žaidusio Dambrausko klubas nusileido Čižausko ekipai

Lenkijos pirmenybėse sekmadienį susidūrė komandos, kuriose rungtyniauja krepšininkai iš Lietuvos.

Pauliaus Dambrausko atstovaujamas Bygdoščiaus "Enea Astoria" (7/12) klubas išvykoje po atkaklios kovos 86:89 (23:21, 24:17, 16:31, 23:20) nusileido Dabrovos Gornicos MKS (8/12) ekipai su Vyteniu Čižausku.

Prasidėjus paskutinei minutei P.Dambrauskas pataikė tritaškį bei dvitaškį, tačiau likus 4 sekundėms prarado kamuolį.

Starto penkete rungtynes pradėjęs vilnietis per 28 minutes pelnė 19 taškų (5/10 dvit., 2/4 trit., 3/3 baudų), atkovojo 5 bei perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 pražangas, 3 kartus suklydio, dusyk prasižengė ir surinko 19 naudingumo balų.

14 taškų pridėjo Tomislavas Gabričius (0/5 trit., 8 atk. kam.), 13 - Adrianas Boguckis, 12 - Lukaszas Frackiewiczius.

Nuo atsarginių žaidėjų suoelio pakilęs V.Čižauskas per 19 minučių prametė vienintelį dvitaškį ir abu tritaškius, atkovojo 2, perėmė bei prarado po 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 4 pražangas ir sykį pažeidė taisykles.

Nugalėtojams Lee Moore'as (7 atk. kam., 8 rez. perd.) pelnė 23, Elijah Wilsonas (4/7 trit.) - 19, Milivoje Mijoviočius (7 atk. kam.) - 17 taškų.

Lenkijos rinktinę septynerius metus treniravusį amerikietį keičia kroatas
Igoris Miličičius patvirtintas naujuoju Lenkijos krepšinio rinktinės strategu vietoje atsistatydinusio Mike'o Tayloro, kuris Lietuvos kaimynų žaidimui dirigavo net septynerius metus.Vadovaujant
Lenkijos pirmenybių starte – Jaručio auklėtinių pergalė po pratęsimo
Lenkijoje penktadienį startavo aukščiausiosios lygos sezonas, o pirmosios rungtynės pasižymėjo ypatingu atkaklumu.Rolando Jaručio ir Pauliaus juodžio treniruojamas Ščecino "King"
Lietuvos rinktinė – olimpinio atrankos turnyro finale
Lietuvos rinktinei liko paskutinis žingsnis link Tokijo olimpinių žaidynių.Lietuviai šeštadienį 88:69 (23:19, 23:26, 16:6, 26:18) po atkaklios kovos įveikė Lenkijos nacionalinę ekipą
Beržininkaitis apie lenkų lyderį Ponitką: nežinau kito tokio žaidėjo, kuris reikalautų tiek daug dėmesio gynyboje
Lietuvos rinktinė pasitinka kol kas svarbiausią vasaros savaitgalį.Šeštadienį lietuviai olimpinės atrankos pusfinalyje susikaus su Lenkijos nacionaline ekipa. Nugalėtojas keliaus į
Dončičiaus ir kompanijos užkurta puolimo mašina nepaliko jokių vilčių lenkams
Ketvirtadienį olimpinės atrankos turnyro grupių etapą galingai užbaigė Slovėnija, kuri net 112:77 (29:26, 34:20, 20:14, 29:17) sutriuškino Lenkiją ir B grupėje užėmė pirmą vietą, rašo
Po 10 metų "Nevėžio" atakoms diriguos Čižauskas
Po dešimties metų pertraukos į komandą grįžta Vytenis Čižauskas. Su 28-erių metų įžaidėju, kuris nuomos pagrindu Kėdainių miesto ekipoje jau yra rungtyniavęs 2010-2011 metų
Dončičius pataikė kas trečią metimą ir fantastiškai dalinosi kamuoliu (visi rezultatai)
Pergalingai Slovėnijos rinktinė pratęsė trumpas repeticijas prieš olimpinės atrankos turnyrą: penktadienį slovėnai 97:88 (26:15, 24:37, 27:18, 20:18) įveikė Kroatiją.Luka Dončičius
Olimpiniam atrankos turnyrui besirengiantys lenkai nusileido rusams
Lenkijoje „Energia“ taurės finale sekmadienį jėgas išbandė šios šalies rinktinė ir Rusijos nacionalinė komanda. Susitikimą 78:63 (8:14, 22:19, 28:19, 20:11) laimėjo
Domarkas tapo Dambrausko bendraklubiu Lenkijoje
Prienų "CBet" komandoje pastarąjį sezoną praleidęs Dominykas Domarkas keliasi rungtyniauti į užsienį.Oficialiai paskelbta, kad 29-erių metų 191 cm ūgio gynėjas sukirto rankomis su Bydgoščiaus
Paliukėno ekipa įspūdingai ištraukė pratęsimą, tačiau baigė sezoną
Rezultatyviai rungtyniavusio Martyno Palkiukėno komanda įspūdingai grįžo nį žaidimą, tačiau sezoną baigė Lenkijos pirmenybių ketvirtfinalyje.Sopoto "Trefl" namie po pratęsimo 81:83
Pastiprinimas Alytuje: prie komandos jungiasi Čižauskas
Prie Alytaus „Dzūkijos” komandos prisijungė 188 cm. ūgio gynėjas Vytenis Čižauskas. Informaciją socialiniuose tinkluose pranešė pats klubas.28-erių metų įžaidėjas šiame
Paliukėnas rimtai padirbėjo, kad jo sezonas nesibaigtų šiandien – laimėta per pratęsimą
Martynas Paliukėnas svariai prisidėjo prie to, kad jo atstovaujamai komandai sezonas Lenkijos pirmenybėse nesibaigtų šiandien.Sopoto "Trefl" klubas namie po dramatiškos kovos
Paliukėnas ir Dambrauskas svariai prisidėjo prie savo komandų pergalių Lenkijoje
Lenkijos pirmenybėse antradienį pergales iškovojo komandos, kuriose rungtyniauja krepšininkai iš Lietuvos.Vietos aštuntuke siekianti Bygdoščiaus "Enea Astoria"
Paliukėnas pražangų prisirinko vos per 6 minutes
Itin nesėkmingai Lenkijos pirmenybių rungtynės susiklostė Martynui Paliukėnui, o jo komanda patyrė nesėkmę.Sopoto "Trefl" (15-11) namie 74:81 (19:22, 13:23, 18:20, 24:16) turėjo pripažinti
Į CSKA išsiruošęs Lundbergas dar iškovojo Lenkijos taurę
Liubline vykusio Lenkijos taurės turnyro finale  užtikrintai triumfavo Zielona Goros "Enea Zastal" krepšininkai.Iki ilgosios pertraukos solidų pranašumą įgije Žano Tabako
Netikėtai pralaimėjęs "Trefl" su Paliukėnu nepateko į Lenkijos taurės finalą
Martyno Paliukėno atstovaujama komanda patyrė kiek netikėtą nesėkmę ir nepateko į Lenkijos taurės turnyro finalą.Sopoto "Trefl" Liubline 73:84 (22:19, 16:23, 21:16, 14:26) nusileido
Triuškinanti Paliukėno ekipos pergalė Lenkijos taurės ketvirtfinalyje
Triuškinančią pergalę iškovojusi Martyno Paliukėno komanda žengė į Lenkijos taurės varžybų pusfinalį.Sopoto "Trefl" klubas Liubline 92:56 (20:15, 25:15, 19:9, 28:17)
Paliukėno komanda nusileido Lenkijos lygos lyderiams
Neišsiskyrusio Martyno Paliukėno atstovaujama komanda nepasipriešino Lenkijos pirmenybių lyderiams.Sopoto "Trefl" (13-9) išvykoje 82:101 (25:34, 23:19, 14:31, 20:17) nusileido
Čižauskas svariai prisidėjo prie pergalės Lenkijoje
Vytenis Čižauskas solidžiu žaidimu prisidėjo prie savo komandos pergalės Lenkijos pirmenybėse.Pirmadienį Dabrovos Gornicos MKS (9-13) klubas namie 99:90 (27:21, 29:29, 18:18, 25:22) įveikė Stargardo
P.Dambrauskas sužaidė sezono rungtynes
Paulius Dambrauskas surengė geriausią pasirodymą šį sezoną, o jo atstovaujama komanda šventė pergalę Lenkijos pirmenybėse.Penktadienį Bygdoščiaus "Enea Astoria"
M.Paliukėnas prie pergalės prisidėjo puikiai skirstydamas kamuolius
Martynas Paliukėnas puikiai skirstydamas kamuolius prisidėjo prie savo komandos pergalės Lenkijos pirmenybėse.trečiadienį Sopoto "Trefl" (11/7) klubas namie užtikrintai 96:83 (29:27, 18:18,
Lenkijos pirmenybėse sekmadienį susidūrė komandos, kuriose rungtyniauja krepšininkai iš Lietuvos.Pauliaus Dambrausko atstovaujamas Bygdoščiaus "Enea Astoria" (7/12)
Dambrauskas žaidė rezultatyviausiai Lenkijos pirmenybių mače
Paulius Dambrauskas buvoi rezultatyviausias susitikimo žaidėjas Lenkijos pirmenybėse, tačiau jo atstovaujamai komandai tai nepadėjo.Bygdoščiaus "Enea Astoria" (7/11) klubas išvykoje
Čižauskas sužaidė sezono mačą, o jo klubas džiaugėsi reta pergale Lenkijoje
Vytenis Čižauskas sužaidė savo rezultatyviausias ir naudingiausias rungtynes šį sezoną, o jo komanda džiaugėsi reta pergale Lenkijos pirmenybėse.Dabrovos Gornicos MKS (3/9) klubas išvykoje
Lenkijoje M.Paliukėno komanda įveikė V.Čižausko ekipą
Pirmadienį Lenkijos krepšinio pirmenybėse susidūrė komandos, kuriose rungtyniauja žaidėjai iš Lietuvos.Vienas pirmenybių lyderių Martyno Paliukėno astovaujamas Sopoto "Trefl"
V.Čižauskas Lenkijoje iššovė lemiamu metu bei prisidėjo prie retos pergalės
Lenkijos pirmenybių mače Vytenis Čižauskas ilgai tylėjo, tačiau iššovė lemiamu metu ir svariai prisidėjo prie retos savo komandos pergalės.Kaišiadoriečio atstovaujamas Dabrovos
Įvairiapusiškas M.Paliukėnas buvo vienas pergalės Lenkijoje kalvių
Nerezultatyvus, tačiau antras pagal naudingumą savo komandoje Martynas Paliukėnas svariai prisidėjo prie triuškinančios pergalės Lenkijos pirmenybėse.Sopoto "Trefl" (8/6) klubas
Naudingiausiai žaidęs Paliukėnas neištraukė pergalės prieš lyderius
Martynas Paliukėnas žaidė naudingiausiai savo komandoje, tačiau tai jai nepadėjo iškovoti pergalės Lenkijos pirmenybėse.Sopoto "Trefl" (7/6) klubas išvykoje po atkaklios